Івано-Франківщина стартує

До старту готові!

7 листопада відбулося перше засідання новообраного виконкому Асоціації футзалу Івано-Франківської області. Нагадаємо, що 2 листопада на звітно-виборних Загальних зборах АМФІФО делегати переобрали на новий термін голову Асоціації Василя Костюка. Першим заступником обрано Миколу Васильківа, контрольно-дисциплінарну комісію очолив Любомир Маланюк, апеляційну - Василь Сікора, а ревізійну – Тарас Кузик. До складу виконкому АФІФО ввійшло 11 чоловік.
Відповідно до нового Статуту Асоціації футзалу області діяльність Асоціації організовуватиме Виконавча дирекція. Виконком призначив на посаду Виконавчого директора Ігоря Овчара, також члени виконкому затвердили голів комітетів АФІФО. Комітет арбітражу очолив Василь Ольшанецький, комітетом дитячо-юнацького футзалу керуватиме Володимир Слободян, комітетом ветеранського футзалу займатиметься Ярослав Ватаманюк, комітет зв’язків із ЗМІ очолив Тарас Кобець, роботу комітету етики та чесної гри організовуватиме Роман Терешкун, комітетом з організації та проведення змагань керуватиме Ігор Овчар.

Офіс Асоціації футзалу знаходитиметься в офісі обласної федерації футболу на вул. Чорновола,80 і працюватиме він щоденно з 9 до 18 години.

Щодо старту обласних змагань 10-го Чемпіонату та першості, то тут відбулися певні зміни.

У вищій лізі вперше стартує 12 команд. Ось хто змагатиметься у найвищому дивізіоні обласного фут залу у сезоні 2013-14 років: “З П С” (Івано-Франківськ), “Епіцентр К” (Івано-Франківськ), “Віза Вторма” (Івано-Франківськ), “Зорі Карпат-Збора” (Микуличин), “Ураган-3 КФВ” (Івано-Франківськ), “Ревера” (Івано-Франківськ), ФОСК “Прикарпаття” (Коломия), “Карпати” Яремче),“Ельдорадо-Галицький двір” (Івано-Франківськ), “Карпати” (Отинія), МФК “Городенка”, “ГалВапно” (Галич). Команди проведуть змагання у два кола у манежі коледжу фізвиховання. Кілька турів буде проведено “на виїзді” у Городенці та Коломиї. А стартує ювілейний чемпіонат у суботу 9 листопада. Розклад ігор та турнірні таблиці на сторінці чемпіонату.

Ігор Овчар 
Голова комітету з організації та проведення змаганьВ лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: