Івано-Франківщина стартує

До старту готові!

7 листопада відбулося перше засідання новообраного виконкому Асоціації футзалу Івано-Франківської області. Нагадаємо, що 2 листопада на звітно-виборних Загальних зборах АМФІФО делегати переобрали на новий термін голову Асоціації Василя Костюка. Першим заступником обрано Миколу Васильківа, контрольно-дисциплінарну комісію очолив Любомир Маланюк, апеляційну - Василь Сікора, а ревізійну – Тарас Кузик. До складу виконкому АФІФО ввійшло 11 чоловік.
Відповідно до нового Статуту Асоціації футзалу області діяльність Асоціації організовуватиме Виконавча дирекція. Виконком призначив на посаду Виконавчого директора Ігоря Овчара, також члени виконкому затвердили голів комітетів АФІФО. Комітет арбітражу очолив Василь Ольшанецький, комітетом дитячо-юнацького футзалу керуватиме Володимир Слободян, комітетом ветеранського футзалу займатиметься Ярослав Ватаманюк, комітет зв’язків із ЗМІ очолив Тарас Кобець, роботу комітету етики та чесної гри організовуватиме Роман Терешкун, комітетом з організації та проведення змагань керуватиме Ігор Овчар.

Офіс Асоціації футзалу знаходитиметься в офісі обласної федерації футболу на вул. Чорновола,80 і працюватиме він щоденно з 9 до 18 години.

Щодо старту обласних змагань 10-го Чемпіонату та першості, то тут відбулися певні зміни.

У вищій лізі вперше стартує 12 команд. Ось хто змагатиметься у найвищому дивізіоні обласного фут залу у сезоні 2013-14 років: “З П С” (Івано-Франківськ), “Епіцентр К” (Івано-Франківськ), “Віза Вторма” (Івано-Франківськ), “Зорі Карпат-Збора” (Микуличин), “Ураган-3 КФВ” (Івано-Франківськ), “Ревера” (Івано-Франківськ), ФОСК “Прикарпаття” (Коломия), “Карпати” Яремче),“Ельдорадо-Галицький двір” (Івано-Франківськ), “Карпати” (Отинія), МФК “Городенка”, “ГалВапно” (Галич). Команди проведуть змагання у два кола у манежі коледжу фізвиховання. Кілька турів буде проведено “на виїзді” у Городенці та Коломиї. А стартує ювілейний чемпіонат у суботу 9 листопада. Розклад ігор та турнірні таблиці на сторінці чемпіонату.

Ігор Овчар 
Голова комітету з організації та проведення змаганьАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: