Хмельницький: Злети та падіння

Преміум-ліга: кубкові злети та падіння фаворитів

Чергові поєдинки змагань піднесли декілька несподіваних результатів

Загострюється інтрига у Преміум-лізі відкритому чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду окрім матчів 5-ого туру змагань у дивізіонах 1 та 2, були зіграні заключні поєдинки 1/16 та дебютні ігри 1/8 фіналу розіграшу Кубку. Забігаючи наперед відзначимо, що усі без виключення зіграні поєдинки видалися неймовірно видовищними, сповна потішивши багаточисленну глядацьку аудиторію змістовною, а головне – результативною грою, а їх безпосередні учасники, незважаючи на спекотну погоду, прагнули на майданчику продемонструвати свої найкращі якості. Не обійшлося і без сенсацій та несподіванок. Про все це далі у нашому огляді.

«AVIVA» - «Атлетик-Ферозіт» - 2:5 (1:4)

Арбітр: Божко

Голи: Резніченко (17), Кривак (40, аг.) – Ліповуз (15, 46), Шульган (17, 23), Яюс (18)

«AVIVA»: Євтушок, Рабченюк, Клубницький, Шпичко, Клімішин, Резніченко, Подуфалий, Доліба, Кравчук, Казва, Мельник

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Яюс, Климчук, Шульган, Ліповуз, Кривак, Розізнаний

Попередження: Резніченко (29)

Відкривав ігрову суботу двобій 1/16 фіналу Кубку між «AVIVA» та «Атлетиком-Ферозіт». Номінальні гості відразу заволоділи відчутною ігровою перевагою, і завершивши першу 25-ти хвилинку із комфортним гандикапом у три забиті м’ячі, зробили вагому заявку на підсумковий успіх. Після перерви ж «AVIVA» змогла таки дещо вирівняти гру, але відіграти відставання за підсумками першої половини матчу номінальним гостям так і не вдалося – 5:2 на користь «Атлетика-Ферозіт», який у 1/8 фіналу розіграшу зіграє з «Університетом».

«Стандарт» - «Мустанг-Автолідер» - 2:7 (1:2)

Голи: Кошевко (3), Побережний (28) – І. Кореганов (1, 28), Голець (2), Будченко (27, 49), В’яч. Сироватко (46), Третьяков (50)

«Стандарт»: Ревякін, П. Дідишен, В. Дідишен, Полупан, Побережний, Кошевко, Подлюк

«Мустанг-Автолідер»: Рудий, Голець, Петрук, І. Кореганов, Третьяков, Будченко, Косевич, В’яч. Сироватко

Вийшов у наступний раунд розіграшу і «Мустанг-Автолідер», який в 1/16 фіналу не залишив жодних шансів «Стандарту». «Мустангівці» в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента на майданчику, в підсумку сім із своїх численних атак довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Стандартівці» ж двома влучними ударами зуміли лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 7:2 на користь «Мустангу-Автолідера», який впевненою ходою крокує у наступний етап розіграшу Кубку. У складі переможців найбільш помітними був тандем Кореганов – Будченко, кожен з якого оформив по дублю.

«Менс» - «Фортуна» - 7:0 (4:0)

Арбітр: Матусов

Голи: Левчук (5, 12), Білецький (9, 35), Братченко (23), Дарченко (27), Самонов (47)

«Менс»: Попов, Білецький, Гілюк, Братченко, Шадрін, Левчук, Дуда, Самонов, Лісоводський, Дарченко

«Фортуна»: Балабанов, Бевза, Туменко, Гурницький, Карпенко, Чепурний

Путівку до 1/8 розіграшу  здобув і «Менс», який не мав жодних проблем у грі із «Фортуною». Фактично, доля зустрічі була вирішена ще до перерви, коли «менсівці» провели чотири «сухих» м’ячі у ворота свого опонента. У другій 25-ти хвилинці Дуда і компанія вирішили не зупинятися на досягнутому, і ще тричі змусивши капітулювати Балабанова у ефектному стилі довели справу до розгромної перемоги – 7:0 на користь «Менсу», який за путівку до чвертьфіналу зіграє із «Мустангом-Автолідером». У складі переможців найбільш помітними були два Сергія – Левчук та Білецький, кожен з яких записав на свій бомбардирський рахунок по дублю.

«Прикордонник» - «Філтекс» - 3:3 (1:1) пен. 4:2

Голи: Рефель (17), Симчишин (35), Мельников (43) – Ярославський (7, 39), Дацишин (49)

«Прикордонник»: Ільков, Мельников, Голенко, Власов, Рефель, Дьомін, Симчишин, Морозов, Куліковський, Герчак, Леонтієв, Грига

«Філтекс»: Підлісний, Щербатюк, Якубовський, Ярославський, Дацишин, Ходаковський, Хдейр, Юрко, Блазунь, Бейбутов, Подольський

Попередження: Рефель (30), Ільков (33) – Підлісний (28)

Післяматчеві пенальті забили: Власов, Дьомін, Морозов, Грига – Якубовський, Юрко

Післяматчеві пенальті не забили: Мельников – Ходаковський, Хдейр

Неймовірно напруженим видався двобій між «Прикордонником» та «Філтексом». На останніх хвилинах основного часу привабливішими шанси на підсумковий успіх виглядали у номінальних господарів, які володіли мінімальною перевагою у рахунку, однак «Філтекс» не опускав руки, і завдяки голу Дацишина під завісу протистояння зумів врятуватися від поразки та перевести гру у серію післяматчевих пенальті. У «лотореї» Фортуна посміхнулася підопічним Сергія Каштеляна, які реалізували чотири «удари» з позначки, натомість «Філтексу» подібне вдалося лише двічі – 4:2 на користь «Прикордонника» у серії післяматчевих пенальті, який завдяки цьому успіху вириває путівку до 1/8 фіналу розіграшу.

«ЕкоАльт-Адрія» - «Арсенал» - 1:3 (0:2)

Голи: Яворський (30) – Янчук (16), Черкезов (19), Красножон (37)

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Тарадай, Вілінчук, Чорний, Яворський

«Арсенал»: Лозинський, Красножон, Мадзяновський, Стасюк, Янчук, Шлапак, Черкезов, Глушко

Попередження: Глушко (19), Лозинський (29), Мадзяновський (45)

Ще одним учасником 1/8 Кубку став «Арсенал», який у непростому двобої здолав опір «ЕкоАльту-Адрії». Довгий час справа до забитих м’ячів так і не доходила, однак далі вдалася взнаки більш вища виконавська майстерність гравців «канонірів», які видавши ударну трьоххвилинку, впродовж якої двічі вразивши ворота Коника, заволоділи впевненим гандикапом у рахунку. «ЕкоАльт-Адрія», яка в силу обєктивних причин звітний двобій проводила без замін, не опускала руки, і в дебюті другої 25-ти хвилинки зусиллями Яворського скоротила розрив до мінімуму, оживши інтригу у протистоянні, однак на більше підопічних Олега Рогульського так і не вистачило. Натомість «каноніри» завдяки влучному удару Красножона доволі швидко зняли усі питання щодо переможця двобою – 3:1 на користь «Арсеналу», який за путівку до чвертьфіналу позмагається із «Бамбуком».

«Вентс» - «ККФА-Vivasan» - 4:3 (0:2)

Голи: Мустафін (27, 47), Жук (29), Дикий (38) – Мельник (10), Дрозда (15), Матковський (40)

«Вентс»: Болістовський, Побережник, Святий, Дикий, Нік, Гранатюк, Жук, Мустафін

«ККФА-Vivasan»: Щипановський, Мельник, Гамолов, Куцак, Маркович, Забавський, Матковський, Дрозда, Сушицький, Феринський, Рудоман, Король, Кордас, Свідерський

Попередження: Жук (14), Нік (35) – Матковський (33), Рудоман (41), Дрозда (48)

Ледве не створив сенсацію «ККФА-Vivasan», який цілком міг розраховувати на кращий результат у зустрічі 1/16 фіналу Кубку із представником дивізіону 1, «Вентсом». Перший тайм пройшов під диктовку номінальних гостей, які двічі змусивши капітулювати Болістовського, заволоділи серйозною психологічною перевагою. Все стало на свої місця на початку другої 25-ти хвилинки, коли «вентсівці», продемонструвавши неймовірні морально-вольові якості та жагу до перемоги, зуміли не лише зрівняти рахунок, а й схилити шальки терезів на свою користь. Але й такі цифри на табло протрималися не дуже довго. Матковський точним ударом завершив стрімку контратаку номінальних гостей, відновивши статус-кво та знову відродивши інтригу у протистоянні. Здавалося, що серії пенальті не уникнути, однак зовсім по-іншому на рахунок цього вважав Мустафін, який розкішним ударом під поперечину на останніх хвилинах приніс своїй команді таку важливу перемогу, а з нею – путівку до 1/8 фіналу Кубку. В підсумку – 4:3 на користь «Вентса».

«Лісабон» - «Спортлідер-2» - 2:6 (2:5)

Арбітр: Куцак

Голи: Ісхаков (10, 20) – Полупан (10, 15), Рябоконь (11, 19), Романюк (18), Подлюк (39)

«Лісабон»: Хрустінський, Дащук, Микитюк, Сьомін, Тадля, Малюта, Ісхаков, Крисін, Малюта

«Спортлідер-2»: Поправка, Караім, Шевчук, Бойчук, Рябоконь, Романюк, Полупан, Подлюк, Борис

Попередження: Хрустінський (16)

Продовжував ігрову суботу ще один цікавий двобій 1/16 фіналу Кубку, у якому стосунки на майданчику з’ясовували «Лісабон» та «Спортлідер-2». Початок матчу пройшов у досить рівній боротьбі, але до забитих м’ячів справа дійшла лише на 10-ій хвилині, коли Ісхаков класно пробив під поперечину з гострого кута. Пропущений м’яч не жарт по-спортивному розлютив «лідерів», які завдяки дублям Полупана та Рябоконя та голу Романюка не словом, а ділом підвердили свої найвищі турнірні амбіції. У другій 25-ти хвилинці підопічні Романа Шевчука вдосталь експерементували із розіграшем п’ятого польового, але змогли реалізувати «більшість» лише одного разу зусиллями Подлюка – 6:2 на користь «Спортлідера-2», який за вихід до чвертьфіналу зіграє із «Вентсом».

«Гранд» - «ЕкоАльт» - 4:8 (0:3)

Голи: Олянчук (29, 36, 37), Булкін (35) – Михайлов (2, 38), Булка (4), Кримінський (13, 34), Рибчинський (27, 50), Потюк (39)

«Гранд»: Чекерський, Дячук, Моночков, Олянчук, Овчинніков, Вербовий, Булкін

«ЕкоАльт»: Камінський, Кримінський, Рибчинський, Михайлов, Булка, Потюк

Попередження: Олянчук (9)

Продовжував програму ігрового дня стартовий поєдинок 5-ого туру у дивізіоні 2, у якому зустрічалися «Гранд» та «ЕкоАльт». Початок матчу став справжнім «холодним душем» для номінальних господарів, які до звітного двобою підійшли із максимальним показником у графі «набрані очки». «ЕкоАльт» відразу розпочав діяти на майданчику першим номером, і вже до 4-ої хвилини двічі змусив капітулювати Чекерського. Невдовзі підопічні Максима Роговського закріпили свій успіх, зусиллями Кримінського довівши рахунок до розгромного – 0:3. Варте віддати належне «Гранду», який не опустив руки, і проявивши характер, зумів скоротити відставання до мінімуму на старті другої 25-ти хвилинки. Як виявилося далі, це було єдине, на що спромоглися номінальні господарі у цьому матчі. «ЕкоАльт» ж який блискуче діяв другим номером, провівши під завісу матчу ще три «сухі» м’ячі у впевненому стилі оформив свою другу перемогу на турнірі – 8:4 на користь «ЕкоАльту», який завдяки цьому успіху закріплюється серед лідерів підгрупи А дивізіону 2.

«Політехнік» - «Тетра» - 4:7 (0:5)

Арбітр: Фарина

Голи: Жилович (31, 40), Крулік (47), Садовнік (48) – Ярош (4, 16), Сторожук (18), Муляр (20), Ахмедов (24, 36), Терлецький (45)

«Політехнік»: Вільчинський, Жилович, Садовнік, Дзюбак, Клапченко, Майданюк, Мамонтов, Крулік, Полюк, Пекнич

«Тетра»: Грабенчук, Сторожук, Ярош, Муляр, Ахмедов, Терлецький, Скалій, Нагорічний

Попередження: Садовнік (48)

Продовжує крокувати турнірною дистанцією без очкових втрат «Тетра», яка у 5-ому турі виявилася сильнішою за «Політехнік». По-суті, доля матчу була вирішена ще до перерви, коли підопічні Віктора Кузьміна провели п’ять м’ячів без відповіді у ворота Пекнича. Після перерви «Політехніку» вдалося вирівняти гру, але нівелювати відставання за підсумками першої 25-ти хвилинку Жилович і компанія так і не змогли – 7:4 на користь «Тетри», яка здобуваючи четверту перемогу у чотирьох зіграних зустрічах одноосібно очолює турнірну таблицю підгрупи А дивізіону 2.

«Новатор» - «Дантист» - 3:3 (3:1) пен. 5:4

Голи: Бриндак (3), Осадчук (16), Лисий (25) – Стефанишин (9), Кукурудза (48, 50)

«Новатор»: Прокопишен, Новік, Осадчук, Вараниця, Тимощук, Бриндак, Мельник, Лисий

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Тимофієв, Вараниця, Терещенко, Улітін, Городецький, Кузема, Рудий, Стефанишин, Попик

Попередження: Тимощук (9) – Стефанишин (33)

Післяматчеві пенальті забили: Осадчук, Тимощук, Бриндак, Лисий (2) – Терещенко, Городецький, Стефанишин, Попик

Післяматчеві пенальті не забили: Прокопишен, Новік – Рибак, Кукурудза, Терещенко

Відкривав стадію 1/8 фіналу розіграшу Кубку двобій між «Новатором» та «Дантистом». Впродовж левової частки ігрового часу впевненіше на майданчику виглядали номінальні господарі, які володіли комфортним гандикапом у два забиті м’ячі, але варте відзначити і «Дантист», який не опустив руки, і завдяки дублю свого капітана, Євгена Кукурудзи, на останніх хвилинах основного часу, зумів перевести гру в серію післяматчевих пенальті. «Лоторея» ж видалася неймовірно напруженою. Перші 8 ударів (по 4 кожна з команд) суперники реалізували влучно, але заключні, 5-ті удари з «позначки», не судилося забити ні «Новатору», ні «Дантисту». Далі «пострілами» обмінялися голкіпери обох суперників, але переграти один одного їм теж не вдалося. Тоді гравці пішли бити пенальті вже по «другому колу». Якщо Лисий вдруге свою спробу впевнено реалізував, то Терещенку не вдалося знову з «позначки» переграти Прокопишена – 5:4 на користь «Новатора», який виходить у чвертьфінал, де зустрінеться із переможцем пари «Університет» - «Атлетик-Ферозіт».

«Спортлідер-3» - «Динамо-УМВС» - 3:3 (1:1) пен. 2:4

Голи: Глас (24, пен., 46), Рудюк (38) – Бабій (22), Розгон (33), Соботюк (35)

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Роговський, Розпаченюк, Глас, А. Шляховий, К. Шляховий, Рудюк, Кручек, Люблінський

«Динамо-УМВС»: Трочинський, Лахмай, Бабій, Розгон, Подлюк, Наскальний, Сохорук, Колесников, Бабак, Глушок, Соботюк, Заєць

Попередження: Глас (20) – Подлюк (24)

Післяматчеві пенальті забили: Розпаченюк, К. Шляховий – Лахмай, Подлюк, Глушок, Соботюк

Післяматчеві пенальті не забили: Роговський, Глас

Продовжував програму ігрової суботи її центральний двобій, в якому у рамках 1/8 фіналу Кубку зустрічалися «Спортлідер-3» та «Динамо-УМВС». Розпочали гру суперники у обопільногострій манері, але до забитих м’ячів справа вперше дійшла аж на 22-ій хвилині. Після розкішної багатоходівки «динамівців» на ударній позиції виявився Бабій, який потужним ударом з кількох метрів не залишив жодних шансів Трочинському – 0:1, але піти на перерву номінальним гостям у ранзі переможця так і не судилося. Подлюк не за правилами зіграв у власному карному майданчику проти Роговського, і арбітр, не вагаючись, призначив пенальті у бік воріт «Динамо-УМВС». «Вирок» чітко реалізував Глас – 1:1. Найцікавіше ж відбулося після перерви. Спочатку Розгон, влучно замкнувши скидку Подлюка вивів «міліціонерів» вперед у рахунку, а невдовзі Соботюк, холоднокровно пробивши з лінії воротарського, довів перевагу номінальних гостей до двох м’ячів. Такий розвиток подій змусив «лідерам» йти ва-банк, і майже відразу номінальні господарі в надії відігратися перейшли на гру в п’ять польових. Цей тактичний хід себе виправдав сповна. Спочатку Рудюк, з кількох метрів переправивши сферу у сітку після прострілу із флангу, скоротив розрив до мінімуму, а через декілька хвилин Глас, блискуче пробивши під поперечину із середньої дистанції, оформив дубль у матчі та відновив статус-кво – 3:3. До завершення основного часу цифри на табло так і не змінилися, і згідно регламенту, гра перейшла в серію післяматчевих пенальті, де напруга та інтрига досягли свого апогею. Першим свою спробу змарнував Роговський, який з «позначки» перевірив на міцність стійку воріт. Невдовзі вище всяких похвал зіграв Трочинський, парирувавши удар Гласа. «Динамівці» ж свої спроби реалізували влучно – 4:2 на користь «Динамо-УМВС», яке завдяки цьому успіху здобуває путівку до чвертьфіналу розіграшу Кубку.

«Ротор» - ФК «ЛП» - 5:13 (4:6)

Арбітр: Щепанський

Голи: Крутяков (5, 25, 30), Шпаков (6), Паляниця (22) – Опольський (4, 34, 42, 48), Зінченко (6), Юрахов (7, 17), А. Муравський (16), О. Муравський (18, 39), Козубович (40), Бідюк (42, 47)

«Ротор»: Данилюк, Олексійчук, Главацький, Гайдашевський, Шпаков, Федоченко, Камінський, Паляниця, Крутяков

ФК «ЛП»: Чабан, Козубович, Пучков, Опольський, Бідюк, А. Муравський, О. Муравський, Юрахов, Зінченко

Попередження: Крутяков (23) – Зінченко (23)

Ще одну сенсацію подарував інший кубовий матч, у якому силами на майданчику мірялися «Ротор» та ФК «ЛП». Перший тайм суперники проводили у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, і як часто буває у подібних випадках, на перший план вийшла власне реалізація, яка виявилася кращою у номінальних гостей, які пішли відпочивати із комфортним заділом у два забиті м’ячі. В дебюті другої 25-ти хвилинки Крутяков влучним ударом скоротив відставання до мінімуму, ожививши інтригу у протистоянні, але такого очікуваного «продовження банкету» так і не послідувало. Натомість ФК «ЛП» зумівши продемонструвати на майданчику свої найкращі якості та здивувавши усіх своєю злагодженою командною грою, провівши сім «сухих» м’ячів свого опонента, зняв усі питання щодо переможця – розгромна перемога ФК «ЛП» із рахунком 13:5, який у 1/8 фіналу зустрінеться із «Прикордонником». Найбільш активним у складі переможців був Вадим Опольський, який записав на свій бомбардирський рахунок покер.

«Полонія» - «Університет» - 3:9 (1:2)

Голи: Гресь (5), Качур (38), Нємий (47) – Чайковський (22, 31), Березовський (23, 37), Богославський (27), Ямчінь (33), Яровий (36, 43), М. Федорко (46)

«Полонія»: Загородній, Нємий, Чернобай, Ільчук, Гресь, Качур, Умаров

«Університет»: Шевченко, Мельник, Богославський, Яровий, А. Федорко, Березовський, М. Федорко, Ямчінь, Ситник, Чайковський

Попередження: Качур (12), Гресь (41) – Березовський (40), Яровий (47)

У дивізіоні 1 програму 5-ого туру відкривав двобій між «Полонією» та «Університетом». Розпочали краще звітний матч номінальні господарі, які вже дуже швидко у рахунку після влучного удару Греся впритирку із стійкою, на що «Універ» відповів голами Чайковського та Березовського, схиливши шальки терезів на власну користь. В другій 25-ти хвилинці номінальні гості вирішили не зупинятися на досягнутому, і доволі швидко змусивши ще п’ять разів капітулювати Загороднього, зняли усі питання щодо переможця. «Полонія», продемонструвавши характер дещо скоротила відставання після голів Качура та Нємого, але останнє слово у цій зустрічі все одно виявилося за номінальними гостями, які ще двічі вразивши ворота свого опонента під завісу зустрічі, в ефектному стилі довели справу до розгромної перемоги, яка стає для команди вже четвертою поспіль – 9:3 на користь «Університету». В складі переможців найбільш помітним було тріо Чайковський-Березовський-Яровий, кожен з якого оформив по дублю.

«Хмельницькі делікатеси» - «Патріот» - 11:1 (4:0)

Голи: Кащук (12, 22, 34, 42), Сиворог (21), Шпак (25, 34, 36), Никонюк (35, 39), Бражук (38) – Папроцький (29)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Муравський, Бражук, Сиворог, Богдан, Кащук, Шпак, Никонюк, Ярмаш

«Патріот»: Лівчинський, Атласюк, Вольський, Папроцький, Марущак, Шупер

Попередження: Шпак (10), Самчук (24)

Завершував ігрову суботу заключний поєдинок 1/16 фіналу Кубку, у якому зустрічалися «Хмельницькі делікатеси» та «Патріот». Номінальні господарі з перших секунд заволоділи беззаперечною ігровою перевагою, в підсумку одинадцять із своїх численних атак довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів, на що «патріотівці» спромоглися відповісти лише голом престижу – більш ніж переконлива перемога «Хмельницьких делікатесів» із рахунком 11:1, які у 1/8 фіналу розіграшу зустрінуться із «Волею».

«Прикордонник» - «Ауді» - 8:3 (4:2)

Голи: Дьомін (20, 23), Рефель (21, 48), Куліковський (24, 49), Грига (31), Герчак (45) – Загребельний (15), Сердунич (16), Алексеєв (38)

«Прикордонник»: Ільков, Мельников, Дьомін, Власов, Куліковський, Грига, Рефель, Герчак, Морозов, Симчишин

«Ауді»: Алексеєв, Войтович, Петричук, Студенець, Мороз, Сердунич, Симчак, Стратійчук, Загребельний, Козар, Баценко

Попередження: Загребельний (37)

Потрохи знаходить свою гру «Прикордонник», який у 5-ому турі виявився сильнішим за «Ауді». Початок матчу був за номінальними гостями, які вже дуже швидко заволоділи комфортним гандикапом у два забиті м’ячі, однак підопічні Сергія Каштеляна не опустили руки, і чотири рази вразивши ворота Стратійчука ще до перерви, схилили шальки терезів на свою користь. У другій 25-ти хвилинці «прикордонники» вирішили не зупинятися на досягнутому, і ще чотири розписавшись у воротах свого опонента у впевненому стилі довели справу до розгромної перемоги, яка, до речі, стала для колективу другою поспіль – 8:3 на користь «Прикордонника», який завдяки цьому успіху закріплюється серед лідерів підгрупи «В» дивізіону 2.

«Хмельницькі делікатеси» - «Вентс» - 3:5 (1:1)

Голи: Шпак (22), Бражук (36), Ярмаш (49) – Мустафін (4), Гранатюк (30), Болістовський (33), Дикий (43), Жаріков (47)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Ярмаш, Бражук, Шпак, Никонюк, Кащук, Сиворог

«Вентс»: Болістовський, Побережник, Жаріков, Гранатюк, Нік, Святий, Дикий, Мустафін, Жук

Вилучення: Святий (13, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Продовжував ігрову суботу цікавий двобій за участі «Хмельницьких делікатесів» та «Вентса». Активніше розпочали гру номінальні гості, які повели у рахунку завдяки швидкому голу Мустафіна, на що «делікатеси» відповіли влучним пострілом Шпака під завісу першого тайму. Основні ж події відбулися у другій 25-ти хвилинці. «Вентсівці» провели ударну трьоххвилинку, впродовж якої двічі змусивши капітулювати Самчука, заволоділи комфортним гандикапом у два м’ячі. Номінальні господарі відразу зусиллями Бражука скоротили розрив до мінімуму, відродивши інтригу у матчі, але очікуваного «продовження банкету» не послідувало. Дикий і компанія, проявивши на майданчику свої найкращі якості, ще двічі вразили ворота свого опонента, знявши усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Номінальні господарі ж спромоглися завдяки голу Ярмаша на останніх хвилинах дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 5:3 на користь «Вентса», який завдяки цьому успіху піднімаються на четверту сходинку у турнірній таблиці дивізіону 1, а «Хмельницькі делікатеси», зазнавши другої поразки поспіль, опускаються у середину «турнірки».

«ЕкоАльт-Адрія» - «Атлетик-Ферозіт» - 1:3 (0:0)

Арбітр: Жмурко

Голи: Яворський (36) – Ліповуз (28, 50), Климчук (49)

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Гончар, Яворський, Вілінчук, Чорний, Тюрін, Оборонков, Тарадай

Попередження: Яюс (20)

Святкував перемогу і «Атлетик-Ферозіт», який в неймовірному напруженому двобої здолав опір «ЕкоАльт-Адрії». Основні події у матчі відбулися у його другій половині. Номінальні гості завдяки голу Ліповуза вже дуже швидко повели у рахунку, але підопічні Олега Рогульського не опустили руки, і невдовзі Яворський влучним ударом відновив статус-кво. Надалі «ЕкоАльт-Адрія» розпочала помітно нервувати, порушуючи правила у незовсім обов’язкових для цього ситуаціях, але «атлетики» не зуміли як слід цим скористатися, не реалізувавши три 10-ти метрові удари, призначені у бік воріт Коника. Здавалося, що все так і завершиться, але номінальним гостям в кінцівці зустрічі таки вдалося дотиснути свого опонента і вирвати дуже важливі три очки – 3:1 на користь «Атлетика-Ферозіт». Найпомітнішим у складі переможців був Андрій Ліповуз – на його рахунку дубль.

ФК «ЛП» - «Філтекс» - 5:2 (3:1)

Арбітр: Попик

Голи: Козубович (1, 44), Зінченко (9, 19), О. Муравський (42) – Ярославський (18), Блазунь (43)

ФК «ЛП»: Касапчук, Чабан, Козубович, Бідюк, Опольський, Зінченко, Семенюк, Юрахов, Бояренко, О. Муравський

«Філтекс»: Щербатюк, Ходаковський, Бейбутов, Ярославський, Шляховий, Дацишин, Юрко, Блазунь, Якубовський, Подольський, Лемішевський, Хдейр

Попередження: Бояренко (32) – Юрко (17)

Переміг і ФК «ЛП», який на куражі після яскравої вікторії у розіграші Кубку над «Ротором», у 5-ому турі виявився сильнішим за «Філтекс». Номінальні господарі з перших секунд заволоділи відчутною ігровою перевагою, в підсумку втіливши її у п’ять забитих м’ячів у ворота Щербатюка. «Філтекс» зумів відповісти лише двома влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 5:2 на користь ФК «ЛП», яке завдяки цьому успіху піднімається на другу сходинку у власній підгрупі, впритул наближаючись до її лідера, «Тетри». Найбільший внесок у переможний результат своєї команди зробив тандем Козубович-Зінченко, кожен з якого по два рази розписався у воротах суперника забитими м’ячами.

ДЮСШ «Спортлідер+» - «AVIVA» - 1:10 (0:3)

Голи: Цилепа (42) – Шпичко (3), Казмірчук (20, 46), Рабченюк (25, 38, 39, 45), Резніченко (28, 37), Кравчук (45)

ДЮСШ «Спортлідер+»: Райтаровський, Ліпчинський, Мельник, Коваленко, Король, Цилепа, Шкодяк, Кіт, Первеєв, Омарі

«AVIVA»: Євтушок, Вислободський, Рабченюк, Подуфалий, Резніченко, Клімішин, Казва, Кравчук, Шпичко, Казмірчук, Доліба, Кравчук, Мельник

Попередження: Цилепа (31), Омарі (35)

Першу вікторію у наших змаганнях святкувала «AVIVA», яка розгромила ДЮСШ «Спортлідер+». По-суті, доля поєдинку була вирішена ще у першій 25-ти хвилинці, коли номінальні гості провели три м’ячі без відповіді у ворота Райтаровського. Після відпочинку «AVIVA», спіймавши кураж, вирішила не зупинятися на досягнутому, і ще 7 разів довівши власні атаки до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Юні «лідери», пригнічені таким розвитком подій на майданчику, зуміли відповісти лише голом престижу у виконанні власного капітана, Максима Цилепи – більш ніж переконлива перемога «AVIVA» із рахунком 10:1. У складі тріумфаторів на майданчику найбільше виділявся Віктор Рабченюк – на його рахунку покер.

«Бамбук» - «Воля» - 5:7 (1:5)

Арбітри: Щепанський, Бойко

Голи: Остапишен (12, аг.), Громницький (27), Кульбачний (28, 33), Кушнірук (29) – Лисенко (3), Остапишен (8, 11), Бармак (10, 44), Глаз (23), Михальчук (37)

«Бамбук»: Гарбар, Антонов, Кушнірук, Кучерук, Бортник, Кульбачний, Стеценко, Бабій, Громницький

«Воля»: Лисенко, Глаз, Михальчук, Остапишен, Вінницький, Бармак, Гончарук, Дячук

Попередження: Гарбар (1), Антонов (9)

Вилучення: Дячук (13, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Неймовірно видовищним видався двобій за участі «Бамбука» та «Волі». Після першого тайму «Воля» володіла більш ніж відчутним гандикапом у чотири забиті м’ячі, однак підопічні Володимира Громницького, продемонструвавши неймовірні морально-вольові якості та жагу до перемоги, зуміли відновити статус-кво та відродити інтригу в матчі. Але розвинути свій успіх «Бамбуку», який в силу різних обєктивних причин звітний матч проводив з мінімальною кількістю гравців на лаві запасних, не вдалося. Номінальні гості виглядали свіжіше у кінцівці зустрічі, і двічі змусивши капітулювати Гарбара, справедливо вирвали важливі три очки – 7:5 на користь «Волі», яка завдяки цьому успіху виходить на 5-е місце у дивізіоні 1.

«Спортлідер-3» - «Спортлідер-2» - 4:4 (3:1)

Голи: А. Шляховий (2), Роговський (17, 27), Кручек (24) – Полупан (8, 35, 36), Романюк (42)

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Глас, Розпаченюк, Рудюк, А. Шляховий, Роговський, Кручек, Люблінський

«Спортлідер-2»: Поправка, Караім, Рябоконь, Шевчук, Борис, Романюк, Бойчук, Подлюк, Полупан

Попередження: Розпаченюк (49)

Продовжував програму ігрової неділі її центральний матч, у якому зустрічалися між собою лідери дивізіону 1, «Спортлідер-3» та «Спортлідер-2». В останні часи «клубне» дербі завжди проходить у неймовірно напруженій та видовищній боротьбі, і цей матч не став виключенням із правил, потішивши багаточисленну вболівальницьку торсиду грою високого гатунку. Початок матчу впевненіше розпочали номінальні господарі, які застосовуючи високий пресинг доволі швидко виключили із гри лідерів «Спортлідера-2», і дуже швидко це принесло свої плоди. На початку другої половини матчу «Спортлідер-3» володів комфортною перевагою у три забиті м’ячі. Підопічні Романа Шевчука відразу пішли ва-банк, перейшовши на гру в п’ять польових, і невдовзі цей тактичний хід виправдав себе сповна. Номінальні гості, тричі грамотно розігравши «зайвого» вже доволі швидко відновили статус-кво. До фінального свистка обидва суперники мали вдосталь моментів, аби схилити шальки терезів на власну користь, але до забитих м’ячів справа так і не дійшла – бойова нічия 4:4, яка стала, мабуть, найсправедливішим підсумком звітного протистояння. Найбільш помітним на майданчику в складі обох команд був Сергій Полупан, який оформивши хет-трик суттєво зміцнив свої позиції на чолі рейтингу бомбардирів у дивізіоні 1.

«Ротор» - «Фаворит» - 9:4 (3:1)

Голи: Крутяков (14, 19, 35, 49), Камінський (22), Мевша (29, аг.), Логвіненко (32, 33), Паляниця (35) – Р. Огороднічук (11), Савчук (32, 33), Мевша (39)

«Ротор»: Данилюк, Олексійчук, Крутяков, Логвіненко, Шпаков, Камінський, Левченко, Федоченко, Главацький, Паляниця, Ращик

«Фаворит»: Бондарчук, Мевша, Люховець, Альміз, Савчук, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Веселовський

Попередження: Логвіненко (12)

Другу перемогу в турнірі святкував «Ротор», який у 5-ому турі не залишив жодних шансів аутсайдеру змагань у дивізіоні 1, «Фавориту». Підопічні Володимира Вариводського, які, до речі, пропустили першими у звітному протистоянні, невдовзі зуміли переламати хід подій на майданчику, і довівши до логічного завершення дев’ять із своїх численних атак, зняли усі питання щодо переможця зустрічі ще задовго до фінального свистка. «Фаворитівці» ж чотирма влучними ударами зуміли лише дещо підсолодити гіркоту вл