Хмельницький: Спортлідер-3 - перший фіналіст!

Преміум-ліга: «Спортлідер-3» стає першим фіналістом плей-офф у дивізіоні 1

Чергові матчі змагань видалися неймовірно видовищними

Наближається до свого апогею інтрига в розіграші Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У неділю, 30-ого серпня, змагальний марафон продовжився черговими матчами плей-офф, за підсумками яких визначилися імена усіх півфіналістів турніру в дивізіоні 2 та першого фіналіста плей-офф змагань у дивізіоні 1. Також після певної перерви поновилися матчі розіграшу Кубку, за підсумками яких визначилися імена перших півфіналістів турніру. Усі матчі пройшли в неймовірно напруженій та безкомпромісній боротьбі, потішивши багаточисленну глядацьку аудиторію видовищним, а головне – результативним футзалом. Про все це далі в нашому огляді.

«Хмельницькі делікатеси» - «Воля» - 3:3 (2:0) пен. 3:4

Рахунок у серії: 1:2

Арбітр: Матусов

Голи: Сиворог (11, 22), Яцків (35) – Бармак (43), Остапишен (45), Михальчук (47)

«Хмельницькі делікатеси»: Никонюк, Ярмаш, Криськов, Буртовий, Яцків, Сиворог, Кащук

«Воля»: Русс, Задерейко, Бармак, Леонов, Глаз, Васильчишин, Гончарук, Лисенко, Михальчук, Остапишен, Алексеєв

Попередження: Ярмаш (17), Криськов (46) – Глаз (9), Бармак (18)

Вилучення: Глаз (38, повторне попередження)

Післяматчеві пенальті забили: Никонюк, Криськов, Буртовий – Гончарук, Лисенко, Михальчук, Леонов

Післяматчеві пенальті не забили: Ярмаш, Сиворог – Задерейко

Відкривав ігрову суботу вирішальний двобій чвертьфінальної серії плей-офф, у якому зустрічалися «Хмельницькі делікатеси» та «Воля». Перший тайм впевненіше провели номінальні господарі, які пішли на перерву із вагомим гандикапом у два забиті м’ячі після дублю Сиворога. У другій 25-ти хвилинці «делікатеси» вирішили не зупинятися на досягнутому, і вже доволі швидко зусиллями Яцківа довели рахунок на табло до розгромного. Варто відзначити характер «Волі», яка відразу перейшовши на гру в п’ять польових, протягом кількох наступних хвилин зуміла скоротити розрив у рахунку до мінімуму, відродивши інтригу в протистоянні. Номінальні гості, повіривши у власні сили, і надалі в надії врятуватися від поразки діяли у чисельній більшості на майданчику, і завдяки голу Михальчука на останніх хвилинах зуміли перевести подальшу боротьбу у серію післяматчевих пенальті. Героєм «лотореї» став кіпер «Волі», Дмитро Русс, який парирував два удари з «позначки». Його колезі по амплуа, Олександру Никонюку подібне вдалося лише одного разу, а ось усі інші гравці свої спроби реалізувати – 4:3 на користь «Волі» в серії післяматчевих пенальті, яка завдяки цьому успіху здобуває путівку до півфіналу плей-офф у дивізіоні 1.

«Стандарт» - «ЕкоАльт-Адрія» - 6:5 (4:4)

Арбітр: Матусов

Голи: В. Дідишен (3, 5), Полупан (12), Подлюк (18, 40), Виноград (34) – Трофанюк (4), Гончар (8), Музика (22), Вілінчук (23), Чорний (44)

«Стандарт»: Назарчук, В. Дідишен, Полупан, Кошевко, Побережний, Виноград, Подлюк, Рев’якін

«ЕкоАльт-Адрія»: Рогульський, Трофанюк, Гончар, Оборонков, Яворський, Музика, Вілінчук, Чорний

Неймовірно видовищним видався стартовий двобій 2-ого туру втішного Кубку у дивізіоні 2, в якому зустрічалися «Стандарт» та «ЕкоАльт-Адрія». З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, шо приносило неабияке задоволення багаточисленній глядацькій аудиторії. Як часто буває у подібних випадках, все вирішила реалізація, яка в цей день була кращою у «стандартівців», які шість з своїх численних атак довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «ЕкоАльт-Адрія» відповіла ж лише п’ятьма влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиї – 6:5 на користь «Стандарту», який здобуваючи другу перемогу у двох проведених зустрічах стає одноосібним лідером розіграшу втішного Кубку. У складі переможців найбільш помітними були Владислав Дідишен та Олександр Подлюк, кожен з яких записав на свій бомбардирський рахунок по дублю.

«Динамо-УМВС» - «Політехнік» - 4:4 (2:2) пен. 4:5

Рахунок у серії: 1:1

Арбітр: Фарина

Голи: Наскальний (6, 11), Сохорук (30, 43) – Садовнік (5, 40, 47), Клапченко (14)

«Динамо-УМВС»: Трочинський, Глушок, Бабій, Сохорук, Бабак, Подлюк, Заєць, Наскальний, Патоїшин, Папроцький, Сторожук

«Політехнік»: Клапченко, Вільчинський, Садовнік, Дзюбак, Жилович, Крулік, Мамонтов, Пекнич

Попередження: Заєць (44)

Вилучення: Наскальний (49, нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра матчу)

Післяматчеві пенальті забили: Бабій, Сохорук, Бабак, Сторожук – Вільчинський, Дзюбак, Жилович, Крулік, Мамонтов

Післяматчеві пенальті не забили: Трочинський, Патоїшин – Клапченко

Наступними на майданчик вийшли «Динамо-УМВС» та «Політехнік». Забігаючи наперед відзначимо, що другий матч чвертьфінальної серії між цими суперниками навряд чи поступався за інтригою першій зустрічі цих команд. Що ж до подій на майданчику, то ближчими до перемоги були «динамівці», які левову частку ігрового часу володіли мінімальною перевагою у рахунку, однак номінальні гості не опустили руки, і під завісу гри зусиллями Садовніка, безперечно кращого гравця «Політехніка» у цій зустрічі, перевели боротьбу у серії післяматчевих 6-ти метрових ударів. В «лотереї» ж себе найкраще проявив себе кіпер номінальних гостей, Вадим Пекнич, який парирувавши два удари з «точки» дозволив своїй команді святкувати перемогу та продовжити боротьбу за вихід до півфіналу – 5:4 на користь «Політехніка», і долю путівки до 1/2 визначить третій матч серії між цими суперниками.

«Гранд» - «Філтекс» - 3:2 (2:1)

Рахунок у серії: 1:1

Арбітр: Фарина

Голи: Моночков (5, 31), С. Вербовий (22) – Лемішевський (12), Хдейр (30)

«Гранд»: Чекерський, Власов, Дячук, Моночков, Олянчук, С. Вербовий, В. Вербовий, Булкін, Мейко, Слівінський

«Філтекс»: Незборецький, Щербатюк, Ярославський, Хдейр, Дацишин, Подольський, Васильчук, Вакух, Чижов, Лемішевський, Васільєв, Свіщов, Юнчик, Лутковський

Попередження: Булкін (15)

Продовжував програму ігрової суботи двобій між «Грандом» та «Філтексом». Перший тайм краще провели «грандівці», які пішли на перерву із мінімальним гандикапом у рахунку, проте номінальні гості не опустили руки, і вже в дебюті другої 25-ти хвилинки зусиллями Хдеєра відновили статус-кво у цифрах на табло. Не встиг «Філтекс» як слід відсвяткувати взяття воріт суперника, як вже через декілька секунд вже сам був вимушений розпочинати гру від центральної лінії. Це Моночков втретє у зустрічі змусив капітулювати Незборецького, знову вивівши вперед у рахунку мінімальних господарів. Надалі суперники створили вдосталь нагод для взяття воріт одне одного, але цифри на табло так і залишилися незмінними – 3:2 на користь «Гранду», який зрівнює рахунок у чвертьфінальній серії до двох перемог, і путівку до півфіналу у цій парі також визначить додатковий, третій, матч між цими командами.

«Арсенал» - «Фаворит» - 17:9 (10:6)

Арбітр: Юдін

Голи: Шлапак (2, 11, 42), Глушко (3, 16, 17, 31, 41, 45), Стасюк (10, 23, 24), Намба (11), Кострицький (20), Р. Огороднічук (30, аг.), Красножон (44, 50) – Савчук (2, 8, 18, 20, 11, 22, 40), Мевша (42), Альміз (50)

«Арсенал»: Красножон, Сергеєв, Глушко, Намба, Кострицький, Стасюк, Шлапак

«Фаворит»: Януш, Мевша, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Кобзаренко. Савчук, Альміз

Попередження: Альміз (41)

Сповна потішили своїх вболівальників гольовою феєрією «Арсенал» та «Фаворит», в підсумку подарувавши найрезультативніший матч сезону, забивши на двох 26 (!) м’ячів. Що ж до подій на майданчику, то «каноніри» з перших секунд заволоділи відчутною ігровою перевагою, і продемонструвавши ледь не стовідсоткову реалізацію власних моментів, сімнадцять (!) разів змусили капітулювати бідолашного Януша. «Фаворитівці» відповіли лише дев’ятьма влучними ударами, що дозволило номінальним гостям лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – результативна перемога «Арсеналу» із рахунком 17:9, який завдяки цьому успіху стає на крок ближчим до здобуття Кубку Виклику в дивізіоні 1.

ФК «ЛП» - «Атлетик-Ферозіт» - 1:2 (0:2)

Арбітр: Юдін

Голи: Касапчук (37) – Лисюк (14), Ярмоленко (23)

ФК «ЛП»: Чабан, Козубович, Пучков, Зінченко, Касапчук, Бідюк

«Атлетик-Ферозіт»: Боднар, Ярмоленко, Підлісний, Климчук, А. Шульган, Лисюк, Кривак, Розізнаний

Попередження: Зінченко (49) – Боднар (5), Климчук (28), Розізнаний (41)

Наступними вийшли на майданчик спорткомплексу УМВС ФК «ЛП» та «Атлетик-Ферозіт». По-суті, доля поєдинку була вирішена ще у першій 25-ти хвилинці, впродовж якої номінальні гості зусиллями Лисюка та Ярмоленка провели два «сухі» м’ячі у ворота Чабана. Після перерви номінальні господарі зусиллями Касапчука зуміли скоротити відставання до мінімуму, але на більше зусиль гравців ФК «ЛП» не вистачило – мінімальна перемога «Атлетика-Ферозіт» із рахунком 2:1, який здобуваючи другу перемогу у двох матчах розіграшу Кубку Надії у дивізіоні 2, достроково виборює почесний трофей.

«Прикордонник» - «Менс» - 8:6 (5:1)

Арбітр: Фертюк

Голи: Дьомін (4, 44, 46), Мельников (7, 16, 38), Власов (11, 12) – Братченко (24, 43), Є. Павлюк (27, 32), Гілюк (47), Левчук (50)

«Прикордонник»: Голенко, Мельников, Дьомін, Власов, Морозов, Рефель

«Менс»: Левчук, Братченко, Є. Павлюк, В. Павлюк, Дарченко, Шадрін, Гілюк, Попов

Попередження: Рефель (37) – В. Павлюк (37)

Вкотре переміг і «Прикордонник», який у гольовій перестрілці виявився влучнішим за «Менс». Підопічні Сергія Каштеляна впевненіше провели першу 25-ти хвилинку, за підсумками якої заволоділи відчутним гандикапом у чотири забиті м’ячі та зробили вагому заявку на підсумковий успіх. Після перерви Братченку і компанії вдалося вирівняти хід подій на майданчику, але нівелювати відставання за підсумками першої половини гри гравцям «Менсу» було не під силу – 8:6 на користь «Прикордонника», який здобуваючи другу перемогу в розіграші Кубку Виклику у дивізіоні 2 стає головним претендентом на перемогу у турнірі. В складі переможців найбільш помітним був тандем Дьомін – Мельников, кожен з якого по три рази залишав у воротах суперника свій «автограф» у вигляді забитих м’ячів.

ДЮСШ «Спортлідер+» - «Фортуна» - 4:5 (0:1)

Арбітр: Фертюк

Голи: Вербовий (36), Кіт (40, 46, 48) – Бевза (11, 37), К. Флерко (33, 45), Туменко (43)

ДЮСШ «Спортлідер+»: Райтаровський, Ліпчинський, Гончар, Цилепа, Шкодяк, Король, Первеєв, Вербовий, Кіт, Коваленко, Коваль

«Фортуна»: Балабанов, Гурницький, Бевза, Романов, Карпенко, Туменко, К. Флерко, Ю. Флерко, Мельник

Вперше смак перемоги відчула «Фортуна», яка в 2-ому турі розіграшу втішного Кубку в дивізіоні 2 в неймовірно напруженій грі здолала опір ДЮСШ «Спортлідер+». В середині другого тайму «фортунівці» володіли комфортним гандикапом у три забиті м’ячі, проте юні «лідери», які кинулися рятуватися від поразки, змінивши голкіпера на п’ятого польового, і ця тактика миттєво принесла свої плоди. Кіт, протягом кількох хвилин двічі змусивши капітулювати Балабанова, скоротив розрив до мінімуму, відродивши інтригу в протистоянні. Надалі підопічні Миколи Сохорука, повіривши у власні сили, продовжували чинити серйозний тиск на захисні редути свого опонента, однак номінальним гостям ціною надзусиль таки вдалося втримати переможний результат – мінімальна перемога «Фортуна» із рахунком 5:4.

«Дантист» - «Ауді» - 2:3 (1:2)

Арбітр: Куцак

Голи: Стефанишин (23), Стожик (35) – Баценко (14), Загребельний (23), Мороз (36)

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Розуман, Стожик, Кузема, Тимофієв, Стефанишин, Улітін, Лупійчук, Рудий, Болотюк, Приступа

«Ауді»: Алексеєв, Козар, Головань, Студенець, Войтович, Загребельний, Баценко, Стратійчук, Симчак, Кучер, Сердунич, Наумов, Мороз

Попередження: Улітін (10), Розуман (21), Приступа (30) – Головань (18), Войтович (38), Баценко (45)

Вилучення: Розуман (22, повторне попередження)

Напруженим видалося протистояння між «Дантистом» та «Ауді». Активніше розпочали гру «автомобілісти», які всередині другого тайму втілили свою ігрову перевагу у забитий м’яч зусиллями Баценка, на що номінальні господарі відповіли влучними ударом у виконанні Стефанишина, проте на перерву у кращому настрої пішли гравці «Ауді», в складі якого перед самісіньким свистком арбітра про завершення першої 25-ти хвилинки відзначився Загребельний. Всередині другого тайму «Дантист» відновив статус-кво після голу Стожика, але ледве встиг відсвяткувати взяття воріт суперника, як вже сам був вимушений розпочинати гру від центральної лінії. Це Мороз, влучним ударом з гострого кута знову вивів вперед у рахунку номінальних гостей. В заключні хвилини привабливіше виглядали гравці «Дантиста», які мали вдосталь нагод для того, аби не лише зрівняти рахунок в грі, а вирвати три очки, однак реалізація в день явно була не на боці підопічних Сергія Тимофієва: Рудий не зміг реалізувати пенальті, який в силу різних причин йому довелося перебивати аж 3 (!) рази, а Кукурудза на останній хвилині не зумів з дабл-пенальті переграти Студенця. В підсумку – мінімальна перемога «Ауді» із рахунком 3:2.

«Спортлідер-2» - «Бамбук» - 4:3 (1:1)

Рахунок у серії: 2:1

Арбітр: Куцак

Голи: Алексеєв (17, 48), Катеринчук (27), Романюк (43) – Кульбачний (10, 37), Нємий (29)

«Спортлідер-2»: Нестеровський, Шевчук, Соколюк, Романюк, Бойчук, Борис, Катеринчук, Трошин, Алексеєв, Караім, Цикра

«Бамбук»: Гарбар, Кучерук, Олесь, Антонов, Кульбачний, Підручний, Кушнірук, Б. Стеценко, В. Стеценко, Нємий

Попередження: Антонов (22)

Останнім півфіналістом плей-офф у дивізіоні 2 став діючий переможець турніру, «Спортлідер-2», який в неймовірно напруженій третій грі чвертьфінальної серії здолав «Бамбук». До забитих м’ячів справа дійшла вперше на 10-ій хвилині, коли відзначився Кульбачний, проте «лідери» вже майже відразу відновили статус-кво: Алексеєв, прийнявши м’яч після флангового прострілу, ефектним перекатом обіграв Гарбара і холоднокровно вдотик пробив у шпарину між голкіпером та стійкою. В дебюті другої 25-ти хвилинки вивів «Спортлідер-2» у рахунку Катеринчук, який влучно пробив з дальньої дистанції, проте підопічні Володимира Громницького не опустили руки, і завдяки голам Нємого та Кульбачного схилили шальки терезів на свою користь. Підопічні Романа Шевчука відразу перейшли на гру в п’ять польових, яка головним козирем діючого чемпіона турніру в дивізіоні 1, і вже доволі швидко, грамотно розігравши «зайвого», відновили статус-кво. Долю переможця ж вирішив влучний удар Алексеєва з лінії воротарського на останніх хвилинах ігрового часу. «Бамбук» відразу ж в надії врятуватися від поразки перейшов на гру в пять польових, але у номінальних гостей вже не було ні часу, ні можливості для того, аби перевести в боротьбу в серію післяматчевих пенальті – 4:3 на користь «Спортлідера-2», який у півфіналі зустрінеться із «Волею», а ось на симпатичну в ігровому плані команду Володимира Громницького очікують матчі Кубку Поділля у дивізіоні 1.

«Вентс» - «Ротор» - 3:5 (1:2)

Арбітр: Щепанський

Голи: Гранатюк (12, 38), Побережник (43, пен.) – Шпаков (13), Логвіненко (16), Камінський (41), Крутяков (48), Гайдашевський (50)

«Вентс»: Болістовський, Восканян, Побережник, Монастирський, Святий, Дикий, Мустафін, Жаріков, Гранатюк, Токарчук, Нік, Жук, Тафратов

«Ротор»: Паляниця, Олексійчук, Крутяков, Шпаков, Данилюк, Гайдашевський, Логвіненко, Камінський, Чепурний

Попередження: Монастирський (30) – Паляниця (35), Камінський (46)

Вилучення: Монастирський (45, повторне попередження)

Наступними на майданчик вийшли «Вентс» та «Ротор», які очним двобоєм відкривали розіграш Кубку Поділля у дивізіоні 1, де команди, які вибули на стадії 1/4 фіналу, по коловій системі розігрують місця з 5-ого по 8-е. Після першого тайму ближчими до підсумкового успіху були «роторці», які володіли мінімальною перевагою у рахунку, проте підопічні Юрія Болістовського, проявивши неймовірні морально-вольові якості та жагу до перемоги зуміли відновити статус-кво, відродивши інтригу у протистоянні. Номінальні господарі відразу перейшли на гру в п’ять польових в надії вирвати переможний результат, але цей тактичний хід відверто зіграв злий жарт із «вентсівцями»: Шпаков і компанія, грамотно відпрацювавши в обороні, двічі спіймали свого опонента на помилках при розіграші «зайвого», і в обох випадках вразивши порожню ціль в ефектному стилі довели справу до переможного завершення – 5:3 на користь «Ротора».

«AVIVA» - «Тетра» - 1:6 (0:2)

Рахунок у серії: 1:1

Арбітр: Щепанський

Голи: Кравецький (34, пен.) – Семенчук (7, 9), Віслободський (31, аг.), Т. Диняк (35, 49), Ахмедов (38)

«AVIVA»: Євтушок, Віслободський, Резніченко, Клімішин, Рабченюк, Кравецький, Ліщук, Подуфалий, Шпичко, Яремчук, Мочульський, Кравчук, Казва

«Тетра»: Грабенчук, Сікора, Т. Диняк, Семенчук, Ахмедов, Нагорічний, Терлецький, Кузьмін, Муляр, Скалій, А. Диняк, Тургеля

Попередження: Віслободський (27) – Т. Диняк (33)

Святкувала перемогу і «Тетра», яка в другому матчі чвертьфінальної серії здолала «AVIVA». Фактично, доля протистояння була вирішена ще у першому таймі, впродовж якого номінальні гості зусиллями Семенчука провели два «сухих» м’ячі у ворота свого опонента. Після перерви підопічні Віктора Кузьміна не зупинялися на досягнутому, і ще чотири рази змусивши капітулювати Євтушка, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. «AVIVA» ж спромоглася голом престижу лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 6:1 на користь «Тетри», і доля путівки до півфіналу вирішиться у третій грі серії між цими суперниками.

«Університет» - «Спортлідер-3» - 0:2 (0:1)

Рахунок у серії: 0:1

Арбітр: Жмурко

Голи: Глас (16), Малишевський (37)

«Університет»: Сандулов, Овчинніков, Антонюк, Ягодзинський, Богославський, Чайковський, Сакович, Воловик, Мороз, Яровий, Березовський, Шевченко

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Муляр, Кручек, Луцюк, Рудюк, А. Шляховий, Люблінський, К. Шляховий, Малишевський, Розпаченюк, Глас

Попередження: Рудюк (46)

Вилучення: Розпаченюк (4, навмисний удар суперника головою в обличчя під час зупинки гри)

Продовжував програму ігрової суботи її центральний поєдинок, у якому зустрічалися принципові суперники, «Університет» та «Спортлідер-3», які очним двобоєм відкривали стадію 1/2 фіналу у дивізіоні 1. Про те, що на майданчику точиметься запекла боротьба до самісінького фінального свистка стало зрозуміло вже на 4-ій хвилині, коли не стримав свої емоції Розпаченюк, у кращих традиціях голівудських фільмів в прямому сенсі цього слова відправив в нокаут Сергія Ярового, за що і побачив перед собою пряму червону картку. Надалі пристрасті лише розпалювалися, команди обмінювалися гострими моментами, але до забитих мячів справа дійшла лише на 16-ій хвилині. Це Глас, відгукнувшись на фланговий простріл, ефектно на фланзі обіграв Овчиннікова і з розвороту прицільно пробив у дальній кут воріт Сандулова – 0:1. Надалі суперники мали вдосталь нагод, для того аби змінити цифри на табло, проте все вирішив епізод на 37-ій хвилині: Сандулов врятував свою команду після гарматного удару Гласа із дальньої дистанції, першим на підборі виявився Луцюк, який вдотик переадресував шкіряний снаряд на дальню стійку, де ніким не прикритий Малишевський з кількох метрів вразив вже порожню ціль, встановивши підсумковий рахунок у зустрічі – 2:0 на користь «Спортлідера-3», який стає на крок ближчим до виходу у фінал змагань в дивізіоні 1.

«ЕкоАльт» - «Патріот» - 6:6 (3:0) пен. 6:5

Рахунок у серії: 1:1

Арбітр: Жмурко

Голи: Волощук (9, 15, 33), Михайлов (23), Потюк (28, 36) – Вольський (27), О. Атласюк (28), Тихонюк (31, аг.), Марчук (40, 49), С. Атласюк (44)

«ЕкоАльт»: Пилипюк, Тихонюк, Потюк, Камінський, Рибчинський, Волощук, Михайлов, Дунець

«Патріот»: Дубінін, С. Атласюк, Марущак, Дрижа, Палійчук, Вольський, О. Атласюк, Марчук

Попередження: Тихонюк (20) – Вольський (3)

Післяматчеві пенальті забили: Потюк, Камінський, Рибчинський, Волощук, Михайлов, Дунець – С. Атласюк, Марущак, Палійчук, Вольський, Марчук

Післяматчеві пенальті не забили: Тихонюк – Дрижа, О. Атласюк

В заключній грі ігрової суботи зустрічалися «ЕкоАльт» та «Патріот». Перший тайм впевненіше провели номінальні господарі, які, провівши три м’ячі без відповіді у ворота Дубініна, зробили вагому заявку на підсумковий успіх. Надалі ж подібна різниця у рахунку трималася на табло левову частку, проте «патріотівці», вдало провівши заключний відрізок зустрічі, завдяки впевненій грі з п’ятим польовим зуміли врятуватися від поразки – 6:6, і далі, згідно регламенту, боротьба перейшла у серію післяматчевих пенальті. У «лотореї» чудово зарекомендували себе голкіпери обох команд, парирувавши по одному удару з «позначки», проте за підсумками перших п’яти спроб у кожного із суперників переможця визначити так і не вдалося. Гравці пішли бити додаткові удари, а все вирішив промах Дрижі, який з «точки» пробив повз ціль – 6:5 на користь «ЕкоАльту» в післяматчевій «лотореї», який завдяки цьому успіху зрівнює рахунок у чвертьфінальній серії.

«Новатор» - «Фортуна» - 8:1 (2:0)

Арбітр: Рожнятовський

Голи: Лисий (17, 31), Осадчук (23, 26), Шушвар (34, 39, 49), Мельник (41) – Молодих (46)

«Новатор»: Любий, Новік, Осадчук, Шушвар, Лисий, Горошко, Мельник, Посполіта

«Фортуна»: Балабанов, Бевза, Молодих, Романов, Мельник, Туменко, Ю. Флерко, К. Флерко

Попередження: Балабанов (49)

Відкривав програму ігрової неділі поєдинок 3-ого туру втішного Кубку у дивізіоні 2, в якому зустрічалися «Новатор» та «Фортуна». По-суті, доля поєдинку вирішилася ще у першій 25-ти хвилинці, впродовж якої номінальні господарі провели два м’ячі у ворота свого опонента. Після перерви «новаторці» вирішили не зупинятися на досягнутому, і ще шість разів змусивши капітулювати Балабанова зняли усі питання про переможця ще задовго до фінального свистка. «Фортуна» ж голом престижу зуміла лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 8:1 на користь «Новатора», який завдяки цьому успіху виходить у лідери турніру за 17-22 місця у дивізіоні 2.

«Мустанг-Автолідер» - «Прикордонник» - 2:4 (0:1)

Арбітр: Попик

Голи: Віт. Сироватко (29), Третьяков (44) – Рефель (14), Дьомін (27, 42, 50)

«Мустанг-Автолідер»: Петрук, Голець, Будченко, Третьяков, Косевич, Віт. Сироватко, Вельський, Рудий

«Прикордонник»: Мельников, Голенко, Власов, Дьомін, Рефель, Куліковський

Попередження: Будченко (37) – Рефель (32), Дьомін (36)

Наступними вийшли на майданчик «Мустанг-Автолідер» та «Прикордонник», які в очному двобої визначали долю путівки до півфіналу розіграшу Кубку. Фактично, звітний поєдинок можна охрестити бенефісом одного гравця, а саме нападника «Прикордонника», який хет-триком у власному виконанні по-суті самотужки забезпечив своїй команді переможний результат. Спантилечені таким розвитком подій «мустангівці» відповіли лише двома влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиї – 4:2 на користь «Прикордонника», який стає першим півфіналістом розіграшу Кубку.

«Патріот» - «ЕкоАльт» - 7:5 (5:3)

Рахунок у серії: 2:1

Арбітр: Попик

Голи: Папроцький (5, 6), С. Атласюк (6, 40), Марчук (11), Коротун (14, 27) – Рибчинський (17), Дунець (21), Потюк (25), Волощук (45), Мокрота (48)

«Патріот»: Дубінін, С. Атласюк, Папроцький, Коротун, Палійчук, Марущак, Вольський, Дрижа, Марчук, О. Атласюк

«ЕкоАльт»: Пилипюк, Камінський, Потюк, Волощук, Дунець, Рибчинський, Мокрота, Михайлов

Попередження: Потюк (32)

Вилучення: Потюк (33, нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра матчу)

Першим півфіналістом плей-офф у дивізіоні 2 став «Патріот», який у неймовірно напруженому третьому матчі чвертьфінальної серії здолав опір «ЕкоАльту». Номінальні господарі доволі впевнено розпочали матч, вже на 11-ій хвилині заволодівши більш ніж відчутним гандикапом у п’ять забитих м’ячів, проте варте віддати належне гравцям «ЕкоАльту», які проявивши характер та змусивши тричі капітулювати до перерви Дубініна зуміли відродити інтригу в матчі. Після перерви «патріотівці» не словом, а ділом довели на майданчику свої найвищі турнірні амбіції, ще двічі вразивши ворота Пилипюка. В останні хвилини привабливіше на майданчику виглядали номінальні гості, які зуміли дещо скоротити розрив у рахунку, однак на більше зусиль гравців «ЕкоАльту» не вистачило – 7:5 на користь «Патріота», який завдяки цій перемозі здобуває путівку у наступний етап розіграшу плей-офф. В складі переможців найбільш помітним було тріо Папроцький-С.Атласюк-Коротун, кожен з якого записав на свій рахунок по два забиті мячі.

«Тетра» - «AVIVA» - 3:2 (1:0)

Рахунок у серії: 2:1

Арбітр: Бойко

Голи: Ахмедов (10), Семенчук (40), Кузьмін (43) – Кравецький (26, 47)

«Тетра»: Грабенчук, Семенчук, Кузьмін, Ахмедов, Терлецький, Муляр, Т. Диняк, Ярош, Скалій, Сікора, А. Диняк

«AVIVA»: Євтушок, Віслободський. Казмірчук, Резніченко, Мочульський, Тимощук, Коротинський, Рабченюк, Кравецький, Клімішин, Шпичко, Яремчук, Подуфалий, Казва

Попередження: Скалій (38), Т. Диняк (47)

Неймовірно напруженим видався третій двобій чвертьфінальної серії між «Тетрою» та «AVIVA». Краще розпочали гру номінальні господарі, які на 10-ій хвилині втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч зусиллями Ахмедова, якому залишалося лише влучити у порожню ціль після ювелірної передачі Скалія, однак «AVIVA» не опустила руки, вже в дебюті другого тайму відновила статус-кво після голу Кравецького. Надалі рівна гра на майданчику справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що серії післяматчевих пенальті не уникнути, однак зовсім по-іншому вважала «Тетра», які провівши ударну двохвилинку, впродовж якої двічі змусила капітулювати Євтушка, зняла усі питання щодо переможця двобою. Спочатку відзначився Семенчук, який блискуче пробив у верхній кут з середньої дистанції, а через декілька секунд приймав вітання від партнерів Кузьмін, який холоднокровно поцілив у «будиночок» кіперу. Номінальні гості зусиллями активного Кравецького вже майже відразу скоротили розрив до мінімуму, але врятуватися від поразки «AVIVA» так і не вдалося – мінімальна перемога «Тетри» із рахунком 3:2, яка завдяки цьому успіху здобуває путівку до півфіналу змагань у дивізіоні 2.

«Вентс» - «Арсенал» - 4:4 (1:0) пен. 4:2

Арбітр: Бойко

Голи: Мустафін (25, пен., 32, 39, 42) – Красножон (45, 47), Побережник (49, аг.), Черкезов (50)

«Вентс»: Болістовський, Побережник, Дикий, Мустафін, Святий, Жаріков, Токарчук, Жук, Гранатюк

«Арсенал»: Остяк, Сергеєв, Глушко, Мадзяновський, Стасюк, Красножон, Шлапак, Слободян, Черкезов

Попередження: Мустафін (15)

Післяматчеві пенальті забили: Побережник, Дикий, Мустафін, Святий – Стасюк, Черкезов

Післяматчеві пенальті не забили: Красножон, Шлапак

 

Наступними на майданчик вийшли «Вентс» та «Арсенал». Левову частку ігрового часу на майданчику привабливіше виглядали «вентсівці», які в кінцівці другого тайму володіли відчутною перевагою у чотири забиті м’ячі, проте «каноніри», продемонструвавши феноменальну гру з п’ятим польовим, зуміли впродовж кількох хвилин скоротити розрив до мінімуму та відродити інтригу в матчі. «Вентс» відверто розпочав нервувати, і доволі швидко перевищивши допустимий ліміт фолів, і отримали дабл-пенальті у власні ворота. «Вирок» чітко реалізував Черкезов, перевівши гру в серію післяматчевих 6-ти метрових ударів. Героєм «лотореї» ж став кіпер «Вентса», Юрій Болістовський, який парирував два удари з «позначки» у виконанні Красножона та Шлапака, а ось усі інші гравці свої спроби реалізували – 4:2 на користь «Вентсу» у серії післяматчевих пенальті, який завдяки цій перемозі здобуває путівку до півфіналу розіграшу Кубку, де зустрінеться із «Прикордонником».

«ЕкоАльт-Адрія» - ДЮСШ «Спортлідер+» - 6:1 (3:1)

Арбітр: Куцак

Голи: Трофанюк (6, 15, 25), Музика (39), Вілінчук (40), Яворський (47) – Цилепа (23)

«ЕкоАльт-Адрія»: Рогульський, Музика, Яворський, Трофанюк, Вілінчук, Чорний

ДЮСШ «Спортлідер+»: Ліпчинський, Райтаровський, Гончар, Вербовий, Коваленко, Король, Цилепа, Шкодяк, Кіт, Коваль

Попередження: Трофанюк (25)

Перервала свою програшну серію «ЕкоАльт-Адрія», яка у 3-ому турі втішного Кубку в дивізіоні 2 здолала опір ДЮСШ «Спортлідер+». Номінальні господарі в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента на майданчику, і забивши по три м’ячі у ворота Райтаровського в кожному із таймів, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Юні «лідери» ж голом престижу у виконанні Цилепи зуміли лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – впевнена перемога «ЕкоАльт-Адрії» із рахунком 6:1.

«Воля» - «Спортлідер-2» - 5:5 (4:2) пен. 5:4

Рахунок у серії: 1:0

Арбітри: Куцак, Рожнятовський

Голи: Михальчук (6, 17, 23), Алексеєв (7, 36) – Катеринчук (1, 28), Романюк (2), Хамдамов (41), Шевчук (49)Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир Атлет-Житомир
7 Одеса МКВ
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: