Хмельницький: Спортлідер-3 - перший фіналіст!

Преміум-ліга: «Спортлідер-3» стає першим фіналістом плей-офф у дивізіоні 1

Чергові матчі змагань видалися неймовірно видовищними

Наближається до свого апогею інтрига в розіграші Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У неділю, 30-ого серпня, змагальний марафон продовжився черговими матчами плей-офф, за підсумками яких визначилися імена усіх півфіналістів турніру в дивізіоні 2 та першого фіналіста плей-офф змагань у дивізіоні 1. Також після певної перерви поновилися матчі розіграшу Кубку, за підсумками яких визначилися імена перших півфіналістів турніру. Усі матчі пройшли в неймовірно напруженій та безкомпромісній боротьбі, потішивши багаточисленну глядацьку аудиторію видовищним, а головне – результативним футзалом. Про все це далі в нашому огляді.

«Хмельницькі делікатеси» - «Воля» - 3:3 (2:0) пен. 3:4

Рахунок у серії: 1:2

Арбітр: Матусов

Голи: Сиворог (11, 22), Яцків (35) – Бармак (43), Остапишен (45), Михальчук (47)

«Хмельницькі делікатеси»: Никонюк, Ярмаш, Криськов, Буртовий, Яцків, Сиворог, Кащук

«Воля»: Русс, Задерейко, Бармак, Леонов, Глаз, Васильчишин, Гончарук, Лисенко, Михальчук, Остапишен, Алексеєв

Попередження: Ярмаш (17), Криськов (46) – Глаз (9), Бармак (18)

Вилучення: Глаз (38, повторне попередження)

Післяматчеві пенальті забили: Никонюк, Криськов, Буртовий – Гончарук, Лисенко, Михальчук, Леонов

Післяматчеві пенальті не забили: Ярмаш, Сиворог – Задерейко

Відкривав ігрову суботу вирішальний двобій чвертьфінальної серії плей-офф, у якому зустрічалися «Хмельницькі делікатеси» та «Воля». Перший тайм впевненіше провели номінальні господарі, які пішли на перерву із вагомим гандикапом у два забиті м’ячі після дублю Сиворога. У другій 25-ти хвилинці «делікатеси» вирішили не зупинятися на досягнутому, і вже доволі швидко зусиллями Яцківа довели рахунок на табло до розгромного. Варто відзначити характер «Волі», яка відразу перейшовши на гру в п’ять польових, протягом кількох наступних хвилин зуміла скоротити розрив у рахунку до мінімуму, відродивши інтригу в протистоянні. Номінальні гості, повіривши у власні сили, і надалі в надії врятуватися від поразки діяли у чисельній більшості на майданчику, і завдяки голу Михальчука на останніх хвилинах зуміли перевести подальшу боротьбу у серію післяматчевих пенальті. Героєм «лотореї» став кіпер «Волі», Дмитро Русс, який парирував два удари з «позначки». Його колезі по амплуа, Олександру Никонюку подібне вдалося лише одного разу, а ось усі інші гравці свої спроби реалізувати – 4:3 на користь «Волі» в серії післяматчевих пенальті, яка завдяки цьому успіху здобуває путівку до півфіналу плей-офф у дивізіоні 1.

«Стандарт» - «ЕкоАльт-Адрія» - 6:5 (4:4)

Голи: В. Дідишен (3, 5), Полупан (12), Подлюк (18, 40), Виноград (34) – Трофанюк (4), Гончар (8), Музика (22), Вілінчук (23), Чорний (44)

«Стандарт»: Назарчук, В. Дідишен, Полупан, Кошевко, Побережний, Виноград, Подлюк, Рев’якін

«ЕкоАльт-Адрія»: Рогульський, Трофанюк, Гончар, Оборонков, Яворський, Музика, Вілінчук, Чорний

Неймовірно видовищним видався стартовий двобій 2-ого туру втішного Кубку у дивізіоні 2, в якому зустрічалися «Стандарт» та «ЕкоАльт-Адрія». З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, шо приносило неабияке задоволення багаточисленній глядацькій аудиторії. Як часто буває у подібних випадках, все вирішила реалізація, яка в цей день була кращою у «стандартівців», які шість з своїх численних атак довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «ЕкоАльт-Адрія» відповіла ж лише п’ятьма влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиї – 6:5 на користь «Стандарту», який здобуваючи другу перемогу у двох проведених зустрічах стає одноосібним лідером розіграшу втішного Кубку. У складі переможців найбільш помітними були Владислав Дідишен та Олександр Подлюк, кожен з яких записав на свій бомбардирський рахунок по дублю.

«Динамо-УМВС» - «Політехнік» - 4:4 (2:2) пен. 4:5

Рахунок у серії: 1:1

Арбітр: Фарина

Голи: Наскальний (6, 11), Сохорук (30, 43) – Садовнік (5, 40, 47), Клапченко (14)

«Динамо-УМВС»: Трочинський, Глушок, Бабій, Сохорук, Бабак, Подлюк, Заєць, Наскальний, Патоїшин, Папроцький, Сторожук

«Політехнік»: Клапченко, Вільчинський, Садовнік, Дзюбак, Жилович, Крулік, Мамонтов, Пекнич

Попередження: Заєць (44)

Вилучення: Наскальний (49, нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра матчу)

Післяматчеві пенальті забили: Бабій, Сохорук, Бабак, Сторожук – Вільчинський, Дзюбак, Жилович, Крулік, Мамонтов

Післяматчеві пенальті не забили: Трочинський, Патоїшин – Клапченко

Наступними на майданчик вийшли «Динамо-УМВС» та «Політехнік». Забігаючи наперед відзначимо, що другий матч чвертьфінальної серії між цими суперниками навряд чи поступався за інтригою першій зустрічі цих команд. Що ж до подій на майданчику, то ближчими до перемоги були «динамівці», які левову частку ігрового часу володіли мінімальною перевагою у рахунку, однак номінальні гості не опустили руки, і під завісу гри зусиллями Садовніка, безперечно кращого гравця «Політехніка» у цій зустрічі, перевели боротьбу у серії післяматчевих 6-ти метрових ударів. В «лотереї» ж себе найкраще проявив себе кіпер номінальних гостей, Вадим Пекнич, який парирувавши два удари з «точки» дозволив своїй команді святкувати перемогу та продовжити боротьбу за вихід до півфіналу – 5:4 на користь «Політехніка», і долю путівки до 1/2 визначить третій матч серії між цими суперниками.

«Гранд» - «Філтекс» - 3:2 (2:1)

Голи: Моночков (5, 31), С. Вербовий (22) – Лемішевський (12), Хдейр (30)

«Гранд»: Чекерський, Власов, Дячук, Моночков, Олянчук, С. Вербовий, В. Вербовий, Булкін, Мейко, Слівінський

«Філтекс»: Незборецький, Щербатюк, Ярославський, Хдейр, Дацишин, Подольський, Васильчук, Вакух, Чижов, Лемішевський, Васільєв, Свіщов, Юнчик, Лутковський

Попередження: Булкін (15)

Продовжував програму ігрової суботи двобій між «Грандом» та «Філтексом». Перший тайм краще провели «грандівці», які пішли на перерву із мінімальним гандикапом у рахунку, проте номінальні гості не опустили руки, і вже в дебюті другої 25-ти хвилинки зусиллями Хдеєра відновили статус-кво у цифрах на табло. Не встиг «Філтекс» як слід відсвяткувати взяття воріт суперника, як вже через декілька секунд вже сам був вимушений розпочинати гру від центральної лінії. Це Моночков втретє у зустрічі змусив капітулювати Незборецького, знову вивівши вперед у рахунку мінімальних господарів. Надалі суперники створили вдосталь нагод для взяття воріт одне одного, але цифри на табло так і залишилися незмінними – 3:2 на користь «Гранду», який зрівнює рахунок у чвертьфінальній серії до двох перемог, і путівку до півфіналу у цій парі також визначить додатковий, третій, матч між цими командами.

«Арсенал» - «Фаворит» - 17:9 (10:6)

Арбітр: Юдін

Голи: Шлапак (2, 11, 42), Глушко (3, 16, 17, 31, 41, 45), Стасюк (10, 23, 24), Намба (11), Кострицький (20), Р. Огороднічук (30, аг.), Красножон (44, 50) – Савчук (2, 8, 18, 20, 11, 22, 40), Мевша (42), Альміз (50)

«Арсенал»: Красножон, Сергеєв, Глушко, Намба, Кострицький, Стасюк, Шлапак

«Фаворит»: Януш, Мевша, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Кобзаренко. Савчук, Альміз

Попередження: Альміз (41)

Сповна потішили своїх вболівальників гольовою феєрією «Арсенал» та «Фаворит», в підсумку подарувавши найрезультативніший матч сезону, забивши на двох 26 (!) м’ячів. Що ж до подій на майданчику, то «каноніри» з перших секунд заволоділи відчутною ігровою перевагою, і продемонструвавши ледь не стовідсоткову реалізацію власних моментів, сімнадцять (!) разів змусили капітулювати бідолашного Януша. «Фаворитівці» відповіли лише дев’ятьма влучними ударами, що дозволило номінальним гостям лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – результативна перемога «Арсеналу» із рахунком 17:9, який завдяки цьому успіху стає на крок ближчим до здобуття Кубку Виклику в дивізіоні 1.

ФК «ЛП» - «Атлетик-Ферозіт» - 1:2 (0:2)

Голи: Касапчук (37) – Лисюк (14), Ярмоленко (23)

ФК «ЛП»: Чабан, Козубович, Пучков, Зінченко, Касапчук, Бідюк

«Атлетик-Ферозіт»: Боднар, Ярмоленко, Підлісний, Климчук, А. Шульган, Лисюк, Кривак, Розізнаний

Попередження: Зінченко (49) – Боднар (5), Климчук (28), Розізнаний (41)

Наступними вийшли на майданчик спорткомплексу УМВС ФК «ЛП» та «Атлетик-Ферозіт». По-суті, доля поєдинку була вирішена ще у першій 25-ти хвилинці, впродовж якої номінальні гості зусиллями Лисюка та Ярмоленка провели два «сухі» м’ячі у ворота Чабана. Після перерви номінальні господарі зусиллями Касапчука зуміли скоротити відставання до мінімуму, але на більше зусиль гравців ФК «ЛП» не вистачило – мінімальна перемога «Атлетика-Ферозіт» із рахунком 2:1, який здобуваючи другу перемогу у двох матчах розіграшу Кубку Надії у дивізіоні 2, достроково виборює почесний трофей.

«Прикордонник» - «Менс» - 8:6 (5:1)

Арбітр: Фертюк

Голи: Дьомін (4, 44, 46), Мельников (7, 16, 38), Власов (11, 12) – Братченко (24, 43), Є. Павлюк (27, 32), Гілюк (47), Левчук (50)

«Прикордонник»: Голенко, Мельников, Дьомін, Власов, Морозов, Рефель

«Менс»: Левчук, Братченко, Є. Павлюк, В. Павлюк, Дарченко, Шадрін, Гілюк, Попов

Попередження: Рефель (37) – В. Павлюк (37)

Вкотре переміг і «Прикордонник», який у гольовій перестрілці виявився влучнішим за «Менс». Підопічні Сергія Каштеляна впевненіше провели першу 25-ти хвилинку, за підсумками якої заволоділи відчутним гандикапом у чотири забиті м’ячі та зробили вагому заявку на підсумковий успіх. Після перерви Братченку і компанії вдалося вирівняти хід подій на майданчику, але нівелювати відставання за підсумками першої половини гри гравцям «Менсу» було не під силу – 8:6 на користь «Прикордонника», який здобуваючи другу перемогу в розіграші Кубку Виклику у дивізіоні 2 стає головним претендентом на перемогу у турнірі. В складі переможців найбільш помітним був тандем Дьомін – Мельников, кожен з якого по три рази залишав у воротах суперника свій «автограф» у вигляді забитих м’ячів.

ДЮСШ «Спортлідер+» - «Фортуна» - 4:5 (0:1)

Голи: Вербовий (36), Кіт (40, 46, 48) – Бевза (11, 37), К. Флерко (33, 45), Туменко (43)

ДЮСШ «Спортлідер+»: Райтаровський, Ліпчинський, Гончар, Цилепа, Шкодяк, Король, Первеєв, Вербовий, Кіт, Коваленко, Коваль

«Фортуна»: Балабанов, Гурницький, Бевза, Романов, Карпенко, Туменко, К. Флерко, Ю. Флерко, Мельник

Вперше смак перемоги відчула «Фортуна», яка в 2-ому турі розіграшу втішного Кубку в дивізіоні 2 в неймовірно напруженій грі здолала опір ДЮСШ «Спортлідер+». В середині другого тайму «фортунівці» володіли комфортним гандикапом у три забиті м’ячі, проте юні «лідери», які кинулися рятуватися від поразки, змінивши голкіпера на п’ятого польового, і ця тактика миттєво принесла свої плоди. Кіт, протягом кількох хвилин двічі змусивши капітулювати Балабанова, скоротив розрив до мінімуму, відродивши інтригу в протистоянні. Надалі підопічні Миколи Сохорука, повіривши у власні сили, продовжували чинити серйозний тиск на захисні редути свого опонента, однак номінальним гостям ціною надзусиль таки вдалося втримати переможний результат – мінімальна перемога «Фортуна» із рахунком 5:4.

«Дантист» - «Ауді» - 2:3 (1:2)

Арбітр: Куцак

Голи: Стефанишин (23), Стожик (35) – Баценко (14), Загребельний (23), Мороз (36)

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Розуман, Стожик, Кузема, Тимофієв, Стефанишин, Улітін, Лупійчук, Рудий, Болотюк, Приступа

«Ауді»: Алексеєв, Козар, Головань, Студенець, Войтович, Загребельний, Баценко, Стратійчук, Симчак, Кучер, Сердунич, Наумов, Мороз

Попередження: Улітін (10), Розуман (21), Приступа (30) – Головань (18), Войтович (38), Баценко (45)

Вилучення: Розуман (22, повторне попередження)

Напруженим видалося протистояння між «Дантистом» та «Ауді». Активніше розпочали гру «автомобілісти», які всередині другого тайму втілили свою ігрову перевагу у забитий м’яч зусиллями Баценка, на що номінальні господарі відповіли влучними ударом у виконанні Стефанишина, проте на перерву у кращому настрої пішли гравці «Ауді», в складі якого перед самісіньким свистком арбітра про завершення першої 25-ти хвилинки відзначився Загребельний. Всередині другого тайму «Дантист» відновив статус-кво після голу Стожика, але ледве встиг відсвяткувати взяття воріт суперника, як вже сам був вимушений розпочинати гру від центральної лінії. Це Мороз, влучним ударом з гострого кута знову вивів вперед у рахунку номінальних гостей. В заключні хвилини привабливіше виглядали гравці «Дантиста», які мали вдосталь нагод для того, аби не лише зрівняти рахунок в грі, а вирвати три очки, однак реалізація в день явно була не на боці підопічних Сергія Тимофієва: Рудий не зміг реалізувати пенальті, який в силу різних причин йому довелося перебивати аж 3 (!) рази, а Кукурудза на останній хвилині не зумів з дабл-пенальті переграти Студенця. В підсумку – мінімальна перемога «Ауді» із рахунком 3:2.

«Спортлідер-2» - «Бамбук» - 4:3 (1:1)

Рахунок у серії: 2:1

Голи: Алексеєв (17, 48), Катеринчук (27), Романюк (43) – Кульбачний (10, 37), Нємий (29)

«Спортлідер-2»: Нестеровський, Шевчук, Соколюк, Романюк, Бойчук, Борис, Катеринчук, Трошин, Алексеєв, Караім, Цикра

«Бамбук»: Гарбар, Кучерук, Олесь, Антонов, Кульбачний, Підручний, Кушнірук, Б. Стеценко, В. Стеценко, Нємий

Попередження: Антонов (22)

Останнім півфіналістом плей-офф у дивізіоні 2 став діючий переможець турніру, «Спортлідер-2», який в неймовірно напруженій третій грі чвертьфінальної серії здолав «Бамбук». До забитих м’ячів справа дійшла вперше на 10-ій хвилині, коли відзначився Кульбачний, проте «лідери» вже майже відразу відновили статус-кво: Алексеєв, прийнявши м’яч після флангового прострілу, ефектним перекатом обіграв Гарбара і холоднокровно вдотик пробив у шпарину між голкіпером та стійкою. В дебюті другої 25-ти хвилинки вивів «Спортлідер-2» у рахунку Катеринчук, який влучно пробив з дальньої дистанції, проте підопічні Володимира Громницького не опустили руки, і завдяки голам Нємого та Кульбачного схилили шальки терезів на свою користь. Підопічні Романа Шевчука відразу перейшли на гру в п’ять польових, яка головним козирем діючого чемпіона турніру в дивізіоні 1, і вже доволі швидко, грамотно розігравши «зайвого», відновили статус-кво. Долю переможця ж вирішив влучний удар Алексеєва з лінії воротарського на останніх хвилинах ігрового часу. «Бамбук» відразу ж в надії врятуватися від поразки перейшов на гру в пять польових, але у номінальних гостей вже не було ні часу, ні можливості для того, аби перевести в боротьбу в серію післяматчевих пенальті – 4:3 на користь «Спортлідера-2», який у півфіналі зустрінеться із «Волею», а ось на симпатичну в ігровому плані команду Володимира Громницького очікують матчі Кубку Поділля у дивізіоні 1.

«Вентс» - «Ротор» - 3:5 (1:2)

Арбітр: Щепанський

Голи: Гранатюк (12, 38), Побережник (43, пен.) – Шпаков (13), Логвіненко (16), Камінський (41), Крутяков (48), Гайдашевський (50)

«Вентс»: Болістовський, Восканян, Побережник, Монастирський, Святий, Дикий, Мустафін, Жаріков, Гранатюк, Токарчук, Нік, Жук, Тафратов

«Ротор»: Паляниця, Олексійчук, Крутяков, Шпаков, Данилюк, Гайдашевський, Логвіненко, Камінський, Чепурний

Попередження: Монастирський (30) – Паляниця (35), Камінський (46)

Вилучення: Монастирський (45, повторне попередження)

Наступними на майданчик вийшли «Вентс» та «Ротор», які очним двобоєм відкривали розіграш Кубку Поділля у дивізіоні 1, де команди, які вибули на стадії 1/4 фіналу, по коловій системі розігрують місця з 5-ого по 8-е. Після першого тайму ближчими до підсумкового успіху були «роторці», які володіли мінімальною перевагою у рахунку, проте підопічні Юрія Болістовського, проявивши неймовірні морально-вольові якості та жагу до перемоги зуміли відновити статус-кво, відродивши інтригу у протистоянні. Номінальні господарі відразу перейшли на гру в п’ять польових в надії вирвати переможний результат, але цей тактичний хід відверто зіграв злий жарт із «вентсівцями»: Шпаков і компанія, грамотно відпрацювавши в обороні, двічі спіймали свого опонента на помилках при розіграші «зайвого», і в обох випадках вразивши порожню ціль в ефектному стилі довели справу до переможного завершення – 5:3 на користь «Ротора».

«AVIVA» - «Тетра» - 1:6 (0:2)

Голи: Кравецький (34, пен.) – Семенчук (7, 9), Віслободський (31, аг.), Т. Диняк (35, 49), Ахмедов (38)

«AVIVA»: Євтушок, Віслободський, Резніченко, Клімішин, Рабченюк, Кравецький, Ліщук, Подуфалий, Шпичко, Яремчук, Мочульський, Кравчук, Казва

«Тетра»: Грабенчук, Сікора, Т. Диняк, Семенчук, Ахмедов, Нагорічний, Терлецький, Кузьмін, Муляр, Скалій, А. Диняк, Тургеля

Попередження: Віслободський (27) – Т. Диняк (33)

Святкувала перемогу і «Тетра», яка в другому матчі чвертьфінальної серії здолала «AVIVA». Фактично, доля протистояння була вирішена ще у першому таймі, впродовж якого номінальні гості зусиллями Семенчука провели два «сухих» м’ячі у ворота свого опонента. Після перерви підопічні Віктора Кузьміна не зупинялися на досягнутому, і ще чотири рази змусивши капітулювати Євтушка, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. «AVIVA» ж спромоглася голом престижу лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 6:1 на користь «Тетри», і доля путівки до півфіналу вирішиться у третій грі серії між цими суперниками.

«Університет» - «Спортлідер-3» - 0:2 (0:1)

Рахунок у серії: 0:1

Арбітр: Жмурко

Голи: Глас (16), Малишевський (37)

«Університет»: Сандулов, Овчинніков, Антонюк, Ягодзинський, Богославський, Чайковський, Сакович, Воловик, Мороз, Яровий, Березовський, Шевченко

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Муляр, Кручек, Луцюк, Рудюк, А. Шляховий, Люблінський, К. Шляховий, Малишевський, Розпаченюк, Глас

Попередження: Рудюк (46)

Вилучення: Розпаченюк (4, навмисний удар суперника головою в обличчя під час зупинки гри)

Продовжував програму ігрової суботи її центральний поєдинок, у якому зустрічалися принципові суперники, «Університет» та «Спортлідер-3», які очним двобоєм відкривали стадію 1/2 фіналу у дивізіоні 1. Про те, що на майданчику точиметься запекла боротьба до самісінького фінального свистка стало зрозуміло вже на 4-ій хвилині, коли не стримав свої емоції Розпаченюк, у кращих традиціях голівудських фільмів в прямому сенсі цього слова відправив в нокаут Сергія Ярового, за що і побачив перед собою пряму червону картку. Надалі пристрасті лише розпалювалися, команди обмінювалися гострими моментами, але до забитих мячів справа дійшла лише на 16-ій хвилині. Це Глас, відгукнувшись на фланговий простріл, ефектно на фланзі обіграв Овчиннікова і з розвороту прицільно пробив у дальній кут воріт Сандулова – 0:1. Надалі суперники мали вдосталь нагод, для того аби змінити цифри на табло, проте все вирішив епізод на 37-ій хвилині: Сандулов врятував свою команду після гарматного удару Гласа із дальньої дистанції, першим на підборі виявився Луцюк, який вдотик переадресував шкіряний снаряд на дальню стійку, де ніким не прикритий Малишевський з кількох метрів вразив вже порожню ціль, встановивши підсумковий рахунок у зустрічі – 2:0 на користь «Спортлідера-3», який стає на крок ближчим до виходу у фінал змагань в дивізіоні 1.

«ЕкоАльт» - «Патріот» - 6:6 (3:0) пен. 6:5

Голи: Волощук (9, 15, 33), Михайлов (23), Потюк (28, 36) – Вольський (27), О. Атласюк (28), Тихонюк (31, аг.), Марчук (40, 49), С. Атласюк (44)

«ЕкоАльт»: Пилипюк, Тихонюк, Потюк, Камінський, Рибчинський, Волощук, Михайлов, Дунець

«Патріот»: Дубінін, С. Атласюк, Марущак, Дрижа, Палійчук, Вольський, О. Атласюк, Марчук

Попередження: Тихонюк (20) – Вольський (3)

Післяматчеві пенальті забили: Потюк, Камінський, Рибчинський, Волощук, Михайлов, Дунець – С. Атласюк, Марущак, Палійчук, Вольський, Марчук

Післяматчеві пенальті не забили: Тихонюк – Дрижа, О. Атласюк

В заключній грі ігрової суботи зустрічалися «ЕкоАльт» та «Патріот». Перший тайм впевненіше провели номінальні господарі, які, провівши три м’ячі без відповіді у ворота Дубініна, зробили вагому заявку на підсумковий успіх. Надалі ж подібна різниця у рахунку трималася на табло левову частку, проте «патріотівці», вдало провівши заключний відрізок зустрічі, завдяки впевненій грі з п’ятим польовим зуміли врятуватися від поразки – 6:6, і далі, згідно регламенту, боротьба перейшла у серію післяматчевих пенальті. У «лотореї» чудово зарекомендували себе голкіпери обох команд, парирувавши по одному удару з «позначки», проте за підсумками перших п’яти спроб у кожного із суперників переможця визначити так і не вдалося. Гравці пішли бити додаткові удари, а все вирішив промах Дрижі, який з «точки» пробив повз ціль – 6:5 на користь «ЕкоАльту» в післяматчевій «лотореї», який завдяки цьому успіху зрівнює рахунок у чвертьфінальній серії.

«Новатор» - «Фортуна» - 8:1 (2:0)

Арбітр: Рожнятовський

Голи: Лисий (17, 31), Осадчук (23, 26), Шушвар (34, 39, 49), Мельник (41) – Молодих (46)

«Новатор»: Любий, Новік, Осадчук, Шушвар, Лисий, Горошко, Мельник, Посполіта

«Фортуна»: Балабанов, Бевза, Молодих, Романов, Мельник, Туменко, Ю. Флерко, К. Флерко

Попередження: Балабанов (49)

Відкривав програму ігрової неділі поєдинок 3-ого туру втішного Кубку у дивізіоні 2, в якому зустрічалися «Новатор» та «Фортуна». По-суті, доля поєдинку вирішилася ще у першій 25-ти хвилинці, впродовж якої номінальні господарі провели два м’ячі у ворота свого опонента. Після перерви «новаторці» вирішили не зупинятися на досягнутому, і ще шість разів змусивши капітулювати Балабанова зняли усі питання про переможця ще задовго до фінального свистка. «Фортуна» ж голом престижу зуміла лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 8:1 на користь «Новатора», який завдяки цьому успіху виходить у лідери турніру за 17-22 місця у дивізіоні 2.

«Мустанг-Автолідер» - «Прикордонник» - 2:4 (0:1)

Арбітр: Попик

Голи: Віт. Сироватко (29), Третьяков (44) – Рефель (14), Дьомін (27, 42, 50)

«Мустанг-Автолідер»: Петрук, Голець, Будченко, Третьяков, Косевич, Віт. Сироватко, Вельський, Рудий

«Прикордонник»: Мельников, Голенко, Власов, Дьомін, Рефель, Куліковський

Попередження: Будченко (37) – Рефель (32), Дьомін (36)

Наступними вийшли на майданчик «Мустанг-Автолідер» та «Прикордонник», які в очному двобої визначали долю путівки до півфіналу розіграшу Кубку. Фактично, звітний поєдинок можна охрестити бенефісом одного гравця, а саме нападника «Прикордонника», який хет-триком у власному виконанні по-суті самотужки забезпечив своїй команді переможний результат. Спантилечені таким розвитком подій «мустангівці» відповіли лише двома влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиї – 4:2 на користь «Прикордонника», який стає першим півфіналістом розіграшу Кубку.

«Патріот» - «ЕкоАльт» - 7:5 (5:3)

Голи: Папроцький (5, 6), С. Атласюк (6, 40), Марчук (11), Коротун (14, 27) – Рибчинський (17), Дунець (21), Потюк (25), Волощук (45), Мокрота (48)

«Патріот»: Дубінін, С. Атласюк, Папроцький, Коротун, Палійчук, Марущак, Вольський, Дрижа, Марчук, О. Атласюк

«ЕкоАльт»: Пилипюк, Камінський, Потюк, Волощук, Дунець, Рибчинський, Мокрота, Михайлов

Попередження: Потюк (32)

Вилучення: Потюк (33, нецензурні та образливі вислови на адресу арбітра матчу)

Першим півфіналістом плей-офф у дивізіоні 2 став «Патріот», який у неймовірно напруженому третьому матчі чвертьфінальної серії здолав опір «ЕкоАльту». Номінальні господарі доволі впевнено розпочали матч, вже на 11-ій хвилині заволодівши більш ніж відчутним гандикапом у п’ять забитих м’ячів, проте варте віддати належне гравцям «ЕкоАльту», які проявивши характер та змусивши тричі капітулювати до перерви Дубініна зуміли відродити інтригу в матчі. Після перерви «патріотівці» не словом, а ділом довели на майданчику свої найвищі турнірні амбіції, ще двічі вразивши ворота Пилипюка. В останні хвилини привабливіше на майданчику виглядали номінальні гості, які зуміли дещо скоротити розрив у рахунку, однак на більше зусиль гравців «ЕкоАльту» не вистачило – 7:5 на користь «Патріота», який завдяки цій перемозі здобуває путівку у наступний етап розіграшу плей-офф. В складі переможців найбільш помітним було тріо Папроцький-С.Атласюк-Коротун, кожен з якого записав на свій рахунок по два забиті мячі.

«Тетра» - «AVIVA» - 3:2 (1:0)

Арбітр: Бойко

Голи: Ахмедов (10), Семенчук (40), Кузьмін (43) – Кравецький (26, 47)

«Тетра»: Грабенчук, Семенчук, Кузьмін, Ахмедов, Терлецький, Муляр, Т. Диняк, Ярош, Скалій, Сікора, А. Диняк

«AVIVA»: Євтушок, Віслободський. Казмірчук, Резніченко, Мочульський, Тимощук, Коротинський, Рабченюк, Кравецький, Клімішин, Шпичко, Яремчук, Подуфалий, Казва

Попередження: Скалій (38), Т. Диняк (47)

Неймовірно напруженим видався третій двобій чвертьфінальної серії між «Тетрою» та «AVIVA». Краще розпочали гру номінальні господарі, які на 10-ій хвилині втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч зусиллями Ахмедова, якому залишалося лише влучити у порожню ціль після ювелірної передачі Скалія, однак «AVIVA» не опустила руки, вже в дебюті другого тайму відновила статус-кво після голу Кравецького. Надалі рівна гра на майданчику справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що серії післяматчевих пенальті не уникнути, однак зовсім по-іншому вважала «Тетра», які провівши ударну двохвилинку, впродовж якої двічі змусила капітулювати Євтушка, зняла усі питання щодо переможця двобою. Спочатку відзначився Семенчук, який блискуче пробив у верхній кут з середньої дистанції, а через декілька секунд приймав вітання від партнерів Кузьмін, який холоднокровно поцілив у «будиночок» кіперу. Номінальні гості зусиллями активного Кравецького вже майже відразу скоротили розрив до мінімуму, але врятуватися від поразки «AVIVA» так і не вдалося – мінімальна перемога «Тетри» із рахунком 3:2, яка завдяки цьому успіху здобуває путівку до півфіналу змагань у дивізіоні 2.

«Вентс» - «Арсенал» - 4:4 (1:0) пен. 4:2

Голи: Мустафін (25, пен., 32, 39, 42) – Красножон (45, 47), Побережник (49, аг.), Черкезов (50)

«Вентс»: Болістовський, Побережник, Дикий, Мустафін, Святий, Жаріков, Токарчук, Жук, Гранатюк

«Арсенал»: Остяк, Сергеєв, Глушко, Мадзяновський, Стасюк, Красножон, Шлапак, Слободян, Черкезов

Попередження: Мустафін (15)

Післяматчеві пенальті забили: Побережник, Дикий, Мустафін, Святий – Стасюк, Черкезов

Післяматчеві пенальті не забили: Красножон, Шлапак

Наступними на майданчик вийшли «Вентс» та «Арсенал». Левову частку ігрового часу на майданчику привабливіше виглядали «вентсівці», які в кінцівці другого тайму володіли відчутною перевагою у чотири забиті м’ячі, проте «каноніри», продемонструвавши феноменальну гру з п’ятим польовим, зуміли впродовж кількох хвилин скоротити розрив до мінімуму та відродити інтригу в матчі. «Вентс» відверто розпочав нервувати, і доволі швидко перевищивши допустимий ліміт фолів, і отримали дабл-пенальті у власні ворота. «Вирок» чітко реалізував Черкезов, перевівши гру в серію післяматчевих 6-ти метрових ударів. Героєм «лотореї» ж став кіпер «Вентса», Юрій Болістовський, який парирував два удари з «позначки» у виконанні Красножона та Шлапака, а ось усі інші гравці свої спроби реалізували – 4:2 на користь «Вентсу» у серії післяматчевих пенальті, який завдяки цій перемозі здобуває путівку до півфіналу розіграшу Кубку, де зустрінеться із «Прикордонником».

«ЕкоАльт-Адрія» - ДЮСШ «Спортлідер+» - 6:1 (3:1)

Голи: Трофанюк (6, 15, 25), Музика (39), Вілінчук (40), Яворський (47) – Цилепа (23)

«ЕкоАльт-Адрія»: Рогульський, Музика, Яворський, Трофанюк, Вілінчук, Чорний

ДЮСШ «Спортлідер+»: Ліпчинський, Райтаровський, Гончар, Вербовий, Коваленко, Король, Цилепа, Шкодяк, Кіт, Коваль

Попередження: Трофанюк (25)

Перервала свою програшну серію «ЕкоАльт-Адрія», яка у 3-ому турі втішного Кубку в дивізіоні 2 здолала опір ДЮСШ «Спортлідер+». Номінальні господарі в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента на майданчику, і забивши по три м’ячі у ворота Райтаровського в кожному із таймів, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Юні «лідери» ж голом престижу у виконанні Цилепи зуміли лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – впевнена перемога «ЕкоАльт-Адрії» із рахунком 6:1.

«Воля» - «Спортлідер-2» - 5:5 (4:2) пен. 5:4

Рахунок у серії: 1:0

Арбітри: Куцак, Рожнятовський

Голи: Михальчук (6, 17, 23), Алексеєв (7, 36) – Катеринчук (1, 28), Романюк (2), Хамдамов (41), Шевчук (49)