Хмельницький: Розгромні перемоги фаворитів

Преміум-ліга: розгромні перемоги фаворитів

Чергові матчі змагань видалися неймовірно видовищними та багатими на забиті м’ячі

Виходить на фінішну пряму груповий етап розіграш Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду змагальний марафон продовжився матчами 7-ого та 8-ого туру у дивізіоні 1, а також іграми 8-ого туру у дивізіоні 2, за підсумками яких визначилися перші імена учасників стадії плей-офф нашого турніру. Заповітні перепустки достроково здобули «Менс», «Патріот», «Тетра», ФК «ЛП», «Динамо-УМВС» та «ККФА-Vivasan». Про це все і не тільки далі в нашому огляді.

«Мустанг-Автолідер» - «Спортлідер-2» - 1:6 (1:2)

Арбітр: Матусов

Голи: Косевич (14) – Шевчук (16), Юхимович (18, 31, 41), Поправка (34), Караім (47)

«Мустанг-Автолідер»: Рудий, Третьяков, Косевич, Голець, В’яч. Сироватко, Будченко, Вельський, І. Кореганов, Шатілов, Процик, Віт. Сироватко

«Спортлідер-2»: Поправка, Шевчук, Трошин, Юхимович, Романюк, Бойчук, Подлюк, Караім

Відкривав ігрову суботу двобій між «Мустангом-Автолідером» та «Спортлідер-2». Перший тайм звітного протистояння завершився за мінімальної переваги номінальних гостей, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику після перерви, але його свідками багаточисленна глядацька аудиторія так і не стала. «Лідери» зуміли у другій 25-ти хвилинці продемонструвати на майданчику, і забивши чотири «сухі» м’ячі у ворота Рудого, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка – впевнена перемога «Спортлідера-2» із рахунком 6:1, який завдяки цьому успіху зміцнює власні позиції у трійці лідерів дивізіону 1. Найбільш помітним у стані був Дмитро Юхимович – на його рахунку хет-трик.

«Полонія» - «Ротор» - 2:5 (1:1)

Голи: Нємий (24, 42) – Гайдашевський (16, 37), Чепурний (34, 48), Думанюк (35)

«Полонія»: Божик, Качур, Ільчук, Янковий, Савчук, Нємий, Цілінський, Галкін, Білецький, Дияк

«Ротор»: Шпаков, Крутяков, Камінський, Логвіненко, Гайдашевський, Думанюк, Федоченко, Чепурний, Данилюк, Левченко, Главацький, Олексійчук

Важливі три очки здобув «Ротор», який у 7-ому турі змагань виявився сильнішим за «Полонію». Довгий час на табло можна було спостерігати нічийний рахунок, а вирішила все ударна трихвилинка «роторців» у середині другого тайму, впродовж якої підопічні Володимира Вариводського тричі змусили капітулювати Божика. Як надалі не старалася «Полонія» переламати хід подій на майданчику, а нівелювати даний гандикап Нємому і компанії в підсумку так і не вдалося – 5:2 на користь «Ротора», який продовжує вести відчайдушну боротьбу за вихід до вісімки найсильніших у дивізіоні 1, яка в плей-офф і визначить ім’я чемпіона та призерів турніру.

«Бамбук» - «Фаворит» - 5:2 (2:2)

Арбітр: Юдін

Голи: Антонов (11, 18, 45), В. Стеценко (42), Б. Стеценко (49) – Веселовський (2), Савчук (17)

«Бамбук»: Гарбар, Антонов, Кушнірук, Олесь, В. Стеценко, Б. Стеценко, Кульбачний, Бабій

«Фаворит»: Януш, Мевша, Савчук, Р. Огороднічук, Прищеп, Кобзаренко, Веселовський

Попередження: Олесь (35), Антонов (49)

Другу перемогу поспіль здобув «Бамбук», який у 7-ому турі в неймовірно напруженому двобої здолав опір «Фаворита». Довгий час рівна гра на майданчику справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що все так і завершиться за нічийного рахунку, однак зовсім по-іншому вважали на рахунок цього підопічні Володимира Громницького, які проявивши неймовірний характер та жагу до перемоги у кінцівці зустрічі таки зуміли дотиснути свого опонента, провівши три м’ячі без відповіді у ворота Януша та схиливши шальки терезів на власну користь – 5:2 на користь «Бамбука», який завдяки цьому успіху суттєво покращує власні шанси на потрапляння у стадію плей-офф у дивізіоні 1.

«Філтекс» - «Стандарт» - 6:5 (3:2)

Голи: Ярославський (18, 25, 49), Якубовський (21), Подлюк (42, аг.), Подольський (48) – Полупан (12, 45), В. Дідишен (14, 43), Подлюк (45)

«Філтекс»: Незборецький, Щербатюк, Якубовський, Вакух, Свіщов, Подольський, Юрко, Ярославський, Хдейр, Юнчик, Дацишин, Бейбутов

«Стандарт»: Назарчук, П. Дідишен, В. Дідишен, Полупан, Побережний, Подлюк, Муляр

Попередження: В. Дідишен (28)

Потрохи оклигує після не дуже вдалого старту «Філтекс», який здобув вже третю перемогу поспіль. Але варто відзначити, що перемога над «Стандартом» у 8-ому турі не далася для Ярославського і компанії дуже легко. На останніх хвилинах «стандартівці» володіли мінімальною перевагою у рахунку, однак номінальні господарі не опускали руки, і завдяки голам Подольського та Ярославського зуміли не лише врятуватися від поразки, а й вирвати таку потрібну перемогу – результативна перемога «Філтекса» із рахунком 6:5, який завдяки цьому успіху піднімається до зони плей-офф у підгрупі «А» дивізіону 2.

«Арсенал» - «Вентс» - 7:8 (2:4)

Арбітри: Божко, Рожнятовський

Голи: Безвещук (17, 39, 45), Гранатюк (21, аг.), Самсонюк (32), Красножон (43), Янчук (50) – Гранатюк (1, 30, 31), Жук (16), Янчук (19, аг.), Токарчук (24), Мустафін (44, 49)

«Арсенал»: Остяк, Самсонюк, Слободян, Безвещук, Глушко, Грищук, Янчук, Красножон

«Вентс»: Болістовський, Побережник, Монастирський, Жук, Мустафін, Токарчук, Нік, Жаріков, Гранатюк, Святий, Восканян

Незабутньою гольовою феєрією потішили власних вболівальників «Арсенал» та «Вентс», які у очному двобої забили на двох відразу 17 (!) м’ячів. Що ж до самих подій на майданчику, то з перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку та діючи, що називається, «без захисту». За таких умов на перший план виходила реалізація та краща індивідуальна майстерність виконавців, яка в цей день трішки кращою виявилася у «вентсівців», які вісім із своїх численних атак довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Арсенал» ж як не старався, але забив в підсумку на один м’яч менше за свого опонента – результативна перемога «Вентсу» із рідкісним як для міні-футболу рахунком 8:7, яка дозволяє підопічним Юрія Болістовського закріпитися у трійці лідерів дивізіону 1. У складі переможців ж найбільш помітним був Іван Гранатюк, який відзначився хет-триком у воротах Остяка.

«Тетра» - «Гранд» - 9:5 (6:2)

Голи: Муляр (2), А. Диняк (6, 17, 46), Терлецький (23), Т. Диняк (24, 25), Кузьмін (42), Русс (49) – Петриковець (9, 28), Кузьмін (14, аг.), С. Вербовий (38), Булкін (40)

«Тетра»: Русс, Сторожук, Кузьмін, Муляр, А. Диняк, Терлецький, Т. Диняк, Грабенчук

«Гранд»: Слівінський, Дячук, Олянчук, С. Вербовий, Булкін, В. Вербовий, Петриковець, Чекерський

Попередження: Петриковець (35), Булкін (47), Олянчук (47)

Перервала серію невдач «Тетра», яка після двох поразок поспіль не словом, а ділом довела свої найвищі турнірні амбіції у матчі із «Грандом». З перших секунд підопічні Віктора Кузьміна заволоділи відчутною ігровою перевагою, в підсумку втіливши її у дев’ять забитих м’ячів у ворота Слівінського. «Гранд» ж зумів відповісти лише п’ятьма влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – перемога «Тетри» із рахунком 9:5, яка завдяки цьому успіху достроково здобуває путівку до плей-офф змагань у дивізіоні 2.

ДЮСШ «Спортлідер+» - «Фортуна» - 3:3 (1:0)

Арбітр: Жмурко

Голи: Мельник (19, 37), Шкодяк (46) – Молодих (27, 41), К. Флерко (43)

ДЮСШ «Спортлідер+»: Райтаровський, Ліпчинський, Гончар, Вербовий, Мельник, Коваленко, Король, Цилепа, Шкодяк, Кіт, Первеєв, М. Коваль

«Фортуна»: Балабанов, Кузюткін, Бевза, Туменко, Молодих, Ю. Флерко, К. Флерко, Різник, Гурницький, В. Коваль

Попередження: Вербовий (18) – Туменко (36)

Продовжував ігрову неділю двобій між ДЮСШ «Спортлідер+» та «Фортуною», які до звітнього матчу підходили із нулями у графі «набрані очки», отож в очному поєдинку з усіх сил прагнули здобути свої перші залікові бали. Привабливішими на підсумкову перемогу шанси виглядали у номінальних господарів, які в середині другого тайму володіли мінімальною перевагою у рахунку, однак Бевза і компанія не опустили руки, і завдяки голам Молодих та Флерко перевернули усе в матчі з ніг на голову. Юні «лідери» відразу кинулися відіграватися, перейшовши на гру з п’ятим польовим, і на останніх хвилинах зусиллями Шкодяка зуміли врятуватися від поразки – бойова нічия із рахунком 3:3.

«Динамо-УМВС» - «Атлетик-Ферозіт» - 7:2 (3:1)

Голи: Сторожук (10), Соботюк (17), Бабій (23, 33, 35, 42), Бабак (30) – Лисюк (8), Підлісний (33)

«Динамо-УМВС»: Трочинський, Бабак, Заєць, Сторожук, Бабій, Наскальний, Колесников, Подлюк, Соботюк, Глушок, Розгон, Сохорук

«Атлетик-Ферозіт»: Боднар, Яюс, Климчук, Ліповуз, Шульган, Підлісний, Базелюк, Лисюк, Розізнаний

Попередження: Бабак (12), Сторожук (32)

Вилучення: Сохорук (49, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Продовжував програму 8-ого туру у дивізіоні 2 поєдинок за участі «Динамо-УМВС» та «Атлетика-Ферозіт». Активніше гру розпочали номінальні гості, які з перших секунд розпочали активно насідати на ворота Трочинського, і на 8-ій хвилині таки втілили свою ігрову перевагу у забитий м’яч зусиллями Лисюка. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій «динамівців», які ще до перерви тричі вразивши ворота Боднара, зуміли переламати хід поєдинку. У другій 25-ти хвилинці номінальні господарі вирішили не зупинятися на досягнутому, і ще чотири рази відзначившись у воротах свого опонента, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Спантеличені таким розвитком подій «атлетики» завдяки голу Підлісного зуміли лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 7:2 на користь «Динамо-УМВС», яке із стовідсотковим турнірним показником продовжує впевнено лідирувати у підгрупі «В» дивізіону 2, і за три до завершення групового етапу достроково здобуває путівку до стадії плей-офф.

«Спортлідер-3» - «Університет» - 1:8 (0:4)

Голи: Малишевський (37) – Антонюк (2), А. Федорко (12, 30, 45), Богославський (18, 24, 34), Ситнік (30)

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Глас, Малишевський, Денисов, Рудюк, Рибчинський

«Університет»: Сандулов, Шевченко, Богославський, Ситнік, А. Федорко, М. Федорко, Березовський, Антонюк, Ягодзинський, Овчинніков, Сяньков

Попередження: Рибчинський (38) – А. Федорко (33)

Вилучення: Рибчинський (48, повторне попередження)

Продовжував ігрову суботу її центральний двобій, у якому зустрічалися «Спортлідер-3» та «Університет». Забігаючи наперед відзначимо, що він так і не виправдав очікування багаточисленної глядацької аудиторії. «Лідери» відсутності левової частки ключових виконавців, які в цей день захищали честь «Поділля» у чвертьфінальному поєдинку Кубку області з футболу у Білогір’ї, даний матч проводили лише із однією заміною, як в той час «Університет» до цього двобою підійшов у оптимальному складі та в повній бойовій готовності. Вже перша осмислена атака у зустрічі завершилася взяттям воріт у виконанні Антонюка – 0:1. «Універ» не зупинявся на досягнутому, і через декілька хвилин подвоїв перевагу номінальних гостей Артем Федорко, який виявився найспритнішим після розіграшу кутового – 0:2. Під завісу першої 25-ти хвилинці сповна проявив свої бомбардирські вміння Богославський, яких забив два схожі м’ячі з гострого кута після ювелірних передач Антонюка у вільну зону – 0:4. Відразу після перерви «лідери» перелаштувалися на гру в п’ять польових у надії врятуватися від поразки, але номінальні гості чудово діяли у захисті, і відразу карали свого опонента за погрішності у розіграші «зайвого» влучними ударами по порожніх воротах, довівши рахунок до 0:7 на 34-ій хвилині. Підопічні Артема Гласа невдовзі один м’яч відквитали зусиллями Малишевського, але останнє слово виявилося за «Універом», а точніше, Артемом Федорко, який влучним ударом встановив остаточний рахунок на табло – впевнена перемога «Університету» із рахунком 8:1, який завдяки цьому успіху закріплюється на чолі табелі про ранги дивізіону 1, а «Спортлідер-3», зазнаючи другої поразки поспіль, опускається на 6-е місце.

«Хмельницькі делікатеси» - «Воля» - 7:1 (3:0)

Арбітр: Фертюк

Голи: Богдан (8, 19, 48), Буртовий (12), Ярмаш (30), Сиворог (40), Криськов (46) – Задерейко (38)

«Хмельницькі делікатеси»: Лихвар, Ткачук, Буртовий, Сиворог, Богдан, Никонюк, Ярмаш, Яцків, Бражук, Кащук, Криськов

«Воля»: Вінницький, Дячук, Задерейко, Бармак, Глаз, Михальчук, Остапишен, Гончарук, Леонов, Стець, Кіданчук

Попередження: Бармак (42)

Наступними на майданчик вийшли «Хмельницькі делікатеси» та «Воля». Тиждень цьому ці команди зустрічалися у 1/8 фіналу Кубку, і тоді перемогли «Хмельницькі делікатеси», святкували успіх підопічні Романа Яковенка і цього разу. З перших секунд суперники розпочали гру на зустрічних курсах, обмінюючись доволі гострими випадами, але реалізація в цей день відверто підводила гравців «Волі», які провели відверто свій не найкращий поєдинок. «Делікатеси», які ж суттєво обновили власний склад у перші дні дозаявкового періоду, в першій 25-ти хвилинці майже усі гольові моменти використали, тричі змусивши капітулювати Дячука та зробивши вагому заявку на підсумковий успіх. Після перерви Сиворог та компанія вирішили не зупинятися на досягнутому, ще чотири розписавшись у воротах «Волі» забитими м’ячами, на що номінальні гості спромоглися відповісти лише голом престижу у виконанні Задерейка – 7:1 на користь «Хмельницьких делікатесів», які, здобуваючи другу перемогу поспіль, підіймаються на четвертий щабель у табелі про ранги дивізіону 1.

«Новатор» - «Менс» - 2:3 (2:2)

Голи: Посполіта (1), Вараниця (7) – Братченко (19, 45), Шадрін (23)

«Новатор»: Прокопишен, Новік, Одарич, Посполіта, Лисий, Мельник, Вараниця, Осадчук, Шушвар, Бриндак, Тимощук

«Менс»: Левчук, Дуда, Братченко, Дарченко, Шадрін, Гілюк, Попов, Мишко, Лісоводський

Попередження: Лисий (29) – Дарченко (31)

Продовжив свою виграшну серію «Менс», який у 8-ому турі в неймовірно напруженому двобої здолав «Новатор». Початок матчу краще провели номінальні господарі, які вже на 7-ій хвилині володіли комфортним гандикапом у два забиті м’ячі, однак «менсівці» не опустили руки, і проявивши характер, ще до перерви відновили статус-кво. У другій 25-ти хвилинці на майданчику можна було спостерігати рівну боротьбу, і здавалося, що саме так все завершиться, але інакшої думки на рахунок цього був Братченко, який після передачі із глибини, ефектним фінтом прибрав захисника «Новатора», і красивим обвідним ударом впритирку із стійкою приніс своїй команді чергову перемогу – 3:2 на користь «Менса», який завдяки цьому успіху закріпив своє лідерство у підгрупі «А» дивізіону 2, достроково при цьому здобувши путівку у стадію плей-офф.

«Політехнік» - ФК «ЛП» - 2:2 (2:1)

Голи: Крулік (2), Садовнік (3) – Круть (24), О. Муравський (33)

«Політехнік»: Садовнік, Жилович, Клапченко, Крулік, Мамонтов, Пекнич, Чурбанов, Майданюк, Ковальчук

ФК «ЛП»: Чабан, Козубович, Зінченко, Пучков, Круть, Бідюк, Опольський, О. Муравський, Орошкевич, Семенюк

Попередження: Клапченко (49)

Напруженим видався двобій між «Політехніком» та ФК «ЛП». Номінальні господарі розпочали гру, так би мовити, з «місця в кар’єр», відразу відправивши свого опонента у психологічний нокдаун двома швидкими м’ячами у виконанні Круліка та Садовніка. Від такого «холодного душу» ФК «ЛП» зумів відійти лише ближче до завершення першої 25-ти хвилинки, коли скоротив відставання у рахунку до мінімуму завдяки голу Крутя, який видався доволі суперечливим: за мить до взяття воріт шкіряний снаряд поцілив у стійку, і нібито покинув межі поля, після чого гравець ФК «ЛП» і добив його у сітку, але арбітр матчу, не зважаючи на усі апеляції гравців «Політехнік» гол зарахував. Цікавіше стало на 33-ій хвилині, коли Муравський красивим ударом зі штрафного відновив статус-кво, відродивши інтригу у матчі. Надалі суперники створили вдосталь моментів, аби схилити шальки терезів на власну користь, але рахунок на табло так і залишився незмінним – бойова нічия із рахунком 2:2, яка достроково дарує ФК «ЛП» перепустку у плей-офф змагань у дивізіоні 2.

«Дантист» - «ЕкоАльт-Адрія» - 3:9 (1:4)

Арбітр: Муляр

Голи: Стефанишин (22, 43), Улітін (38) – Гнатюк (5, 16, 25, 31, 44), Чорний (18), Вілінчук (37), Оборонков (46), Трофанюк (48)

«Дантист»: Жовнір, Улітін, Рудий, Коржан, Стефанишин

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Присяжнюк, Гнатюк, Яворський, Трофанюк, Чорний, Музика, Оборонков, Вілінчук

Попередження: Рудий (34), Стефанишин (45) – Коник (38)

Другу перемогу в чемпіонаті святкувала «ЕкоАльт-Адрія», яка, суттєво зміцнивши власні ряди у перші дні дозаявкової кампанії, розгромила знекровлений «Дантист». По-суті, даний поєдинок можна сміливо охрестити бенефісом одного гравця, а саме Валентина Гнатюка, який відзначившись п’ять разів у воротах Жовніра, фактично самотужки забезпечив своїй команді переможний результат. Вдалий почин лідера атак номінальних гостей підтримали й інші гравці, ще в сумі чотири рази змусивши капітулювати кіпера «Дантиста». Номінальні господарі, які в силу різних об’єктивних причин, даний матч проводили взагалі без замін, трьома влучними ударами спромоглися лише дещо врятувати власний престиж – розгромна перемога «ЕкоАльту-Адрії» із рахунком 9:3, яка завдяки цьому успіху суттєво покращує власні перспективи у світлі боротьби за вихід у плей-офф у дивізіоні 2.

«AVIVA» - «Прикордонник» - 3:2 (0:0)

Голи: Казмірчук (32), Тимощук (48), Рабченюк (49) – Дьомін (31, пен.), Морозов (42)

«AVIVA»: Євтушок, Віслободський, Рабченюк, Резніченко, Кравецький, Ліщук, Тимощук, Коротинський, Доліба, Подуфалий, Кравчук, Казмірчук

«Прикордонник»: Ільков, Рефель, Дьомін, Шевчук, Голенко, Власов, Морозов, Куліковський, Грига, Савчук, Герчак

Попередження: Казмірчук (47) – Голенко (43)

Завершував ігрову суботу напружений двобій між «AVIVA» та «Прикордонником». Основні події в матчі відбулися після перерви, оскілька перша 25-ти хвилинка завершилася без забитих м’ячів. На 31-ій хвилині Кравецький зіграв рукою у власному карному майданчику після удару Рефеля, і арбітр не вагаючись вказав «на позначку». «Вирок» холоднокровно реалізував Дьомін, але номінальні господарі не опустили руки, і відразу зусиллями Казмірчука відновили статус-кво. Але і такий рахунок на табло протримався не дуже довго. Морозов влучним ударом знову вивів «Прикордонник» вперед – 1:2. Надалі суперники стали обопільно грішити порушеннями правил, і першими не витримали нерви у номінальних господарів, які перевищили ліміт фолів та отримали дабл-пенальті у власні ворота, але Морозов з позначки не зумів переграти Євтушка. Відоме футбольне правило спрацювало відразу: через декілька хвилин вже у бік «прикордонників» було призначено 10-ти метровий удар, Ільков парирував постріл Резніченка, але першим на добиванні виявився Тимощук – 2:2. «AVIVA», повірівши у власні сили, все сміливіше та сміливіше стала грати в атаці, і невдовзі втілила власну ігрову перевагу у гол зусиллями Рабченюка, який холоднокровним ударом завершив класну стрімку багатоходівку номінальних господарів – 3:2. На останніх секундах «Прикордонник» міг врятуватися від поразки, але Дьомін свій шанс не використав, не зумівши з дабл-пенальті переграти Євтушка – 3:2 на користь «AVIVA», яка здобуваючи третю вікторію поспіль, піднімається у зону плей-офф у підгрупі «В» дивізіону 2.

«Вентс» - «Мустанг-Автолідер» - 12:3 (5:2)

Арбітр: Божко

Голи: Жаріков (2, 8, 19, 47), Мустафін (16, 22, 30), Нік (28), Монастирський (29), Токарчук (32, 33), Болістовський (38, пен.) – Будченко (6, 13), Третьяков (43)

«Вентс»: Болістовський, Восканян, Мустафін, Побережник, Монастирський, Святий, Гранатюк, Жаріков, Нік, Токарчук, Жук

«Мустанг-Автолідер»: В’яч. Сироватко, Голець, Косевич, Третьяков, Будченко, Віт. Сироватко, Вельський, Рудий, І. Кореганов

Попередження: Гранатюк (10)

Вилучення: Будченко (38, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Продовжив свою виграшну серію «Вентс», який у 8-ому турі не залишив жодних шансів «Мустангу-Автолідер». Підопічні Юрія Болістовського з перших секунд звітного протистояння заволоділи відчутною ігровою перевагою, яку в підсумку втілили у дванадцять забитих м’ячів у ворота Сироватка. Спантелечині таким розвитком подій «мустангівці» ж спромоглися відповісти лише трьома влучними ударами та дещо врятувати свій престиж – розгромна перемога «Вентса» із рахунком 12:3, який завдяки цьому успіху закріплюється у чільній трійці дивізіону 1. У складі переможців найбільш помітним був Денис Жаріков, який чотири рази відзначився у воротах суперників забитими м’ячами.

«Прикордонник» - ФК «ЛП» - 7:2 (4:0)

Арбітр: Дьомін (11, 23, 24, 46), Мельников (22, 43), Власов (42) – Орошкевич (29), О. Муравський (39)

«Прикордонник»: Ільков, Дьомін, Власов, Голенко, Мельников, Шевчук, Рефель

ФК «ЛП»: Чабан, Козубович, Опольський, Бідюк, Пучков, О. Муравський, Семенюк, Круть, А. Муравський, Орошкевич

Попередження: Козубович (11)

Продовжував ігрову неділю двобій 1/8 фіналу Кубку, у якому зустрічалися «Прикордонник» та ФК «ЛП». Від номінальних гостей, які на попередньому етапі доволі неочікувано розгромили досвідченого представника дивізіону 1, «Ротор», усі небезпідставно очікували «продовження банкету», але його не послідувало. «Прикордонник», який напередодні зазнав прикрої поразки у чемпіонаті від «AVIVA», у звітному двобої зумів продемонструвати свої найкращі якості, вирішивши питання щодо переможця по-суті ще до перерви, коли Рефель і компанія «відвантажили» чотири «сухих» м’ячі у ворота Чабан. Після відпочинку «прикордонники» лише розвинули свій успіх, ще тричі відзначившись у воротах свого опонента. ФК «ЛП» відповів лише двома влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – переконлива перемога «Прикордонника» із рахунком 7:2, який впевнено крокує до чвертьфіналу розіграшу Кубку, де зустрінеться із переможцем пари «Мустанг-Автолідер» - «Менс». У складі переможців найбільший вклад у підсумковий результат своєї команди зробив Богдан Дьомін – на його рахунку покер.

«Патріот» - «МобіФренд» - 9:4 (5:2)

Арбітр: Щепанський

Голи: С. Атласюк (1), О. Атласюк (5, 44), Палійчук (15, 30), Дудар (18, 26), Марчук (32), Козовик (34) – Волуйко (6, аг.), Лисий (20), Вакух (35), Ціпко (40)

«Патріот»: Волуйко, С. Атласюк, Дудар, Вольський, Палійчук, О. Атласюк, Казовик, Шупер, Марчук, Лівчинський

«МобіФренд»: Вакух, Гулько, Ладунець, Шаварський, Лисий, Ціпко, Гуляк, Купіс, Мельник

Попередження: Палійчук (10), Шупер (15), Волуйко (40)

Продовжує не словом, а ділом доводити свої найвищі турнірні амбіції «Патріот», який у 8-ому турі переграв «МобіФренд». Номінальні господарі в усіх ігрових компонентах переважали свого опонента на майданчику, в підсумку дев’ять із своїх численних атак довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «МобіФренду» ж подібне здійснити вдалося лише чотири рази – 9:4 на користь «Патріота», який завдяки цьому успіху закріплюється на другій позиції у підгрупі «А» дивізіону 2, і стає ще одним колективом, який достроково виборює путівку до стадії плей-офф розіграшу.

«Ротор» - «Хмельницькі делікатеси» - 0:6 (0:1)

Голи: Ткачук (11), Ярмаш (37, 45), Богдан (42, 49), Буртовий (50)

«Ротор»: Данилюк, Шпаков, Левченко, Крутяков, Логвіненко, Федоченко, Камінський, Паляниця

«Хмельницькі делікатеси»: Лихвар, Ткачук, Богдан, Криськов, Сиворог, Ярмаш, Яцків, Буртовий, Бражук

Попередження: Ткачук (20)

Другу перемогу поспіль здобули «Хмельницькі делікатеси», які у 8-ому турі змагань у дивізіоні 1 впевнено розібралися із «Ротором». Перший тайм завершився за мінімальної переваги номінальних гостей, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику у другій 25-ти хвилинці. Інтрига у матчі жила ж до 37-ої хвилини, поки Валерій Ярмаш не забив другий м’яч «Хмельницьких делікатесів» у цій грі. «Ротор» відразу в надії врятуватися від поразки перейшов на гру в п’ять польових, але цей тактичний хід жодних приємних дивідендів підопічним Володимира Вариводського не приніс: номінальні гості, ще чотири рази змусивши капітулювати Данилюка, у ефектному стилі довели справу до розгромної перемоги – 6:0 на користь «Хмельницьких делікатесів», які продовжують дихати в спину лідерам змагань у дивізіоні 1.

«Фаворит» - «Спортлідер-2» - 4:13 (2:8)

Голи: Савчук (11, 25), Кобзаренко (32), Веселовський (35) – Романюк (7, 17, 18, 36), Соколюк (9, 15, 20, 42, 48), Подлюк (13, 48, 49), Бойчук (18)

«Фаворит»: Януш, Бондарчук, Прищеп, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Кобзаренко, Альміз, Савчук, Веселовський, Мевша

«Спортлідер-2»: Караім, Бойчук, Подлюк, Соколюк, Романюк

Попередження: Подлюк (9), Романюк (30)

Чергову перемогу здобув діючий чемпіон турніру у дивізіоні 1, «Спортлідер-2», який у 8-ому турі розгромив одного із аутсайдерів, «Фаворит». Підопічні Романа Шевчука звітний поєдинок взагалі проводили без замін, але незважаючи на це, «лідери» в усіх компонентах переважали свого опонента, який, схоже, вже змирився із своїм статусом аутсайдера, в підсумку тринадцять разів розписавшись у воротах бідолашного Януша. «Фаворит» ж «відповів» лише чотири рази, чим дещо врятував свій престиж – розгромна перемога «Спортлідера-2» із рахунком 13:4. У складі переможців найбільш помітною була зв’язка Романюк-Соколюк, яка на двох забила відразу 9 м’ячів.

«Бамбук» - «Полонія» - 16:1 (9:0)

Арбітр: Бойко

Голи: Кульбачний (7, 15, 18, 27, 29, 46), Бабій (9, 38), Б. Стеценко (12, 19, 22, 24, 41, 49), Підручний (17), Кушнірук (44) – Галкін (50)

«Бамбук»: Гарбар, Антонов, Олесь, Кушнірук, Бабій, Кучерук, Кульбачний, Б. Стеценко, В. Стеценко, Підручний

«Полонія»: Нємий, Білецький, Божик, Фасуляк, Галкін, Цилінський, Янковий, Чернобай

Продовжує тішити своїх прихильників «Бамбук», який у 8-ому турі добряче познущався над дебютантом змагань у дивізіоні 1, «Полонією». Фактично, даний поєдинок можна охрестити бенефісом неперевершеної в цей день пари нападників «Бамбука» Кульбачний – Стеценко, кожен з якої по шість разів розписався у воротах суперників забитими м’ячами. Вдалий почин партнерів підтримали й інші гравці групи атаки номінальних господарів, ще чотири рази змусивши капітулювати Божика. «Полонія» ж голом престижу на останніх хвилинах зуміла лише дещо підсолодити гіркоту цієї нищівної поразки – гросмейстерська перемога «Бамбука» із рахунком 16:1, який завдяки цьому успіху зміцнює свої позиції у зоні плей-офф, а ось «Полонії» наряду із «Фаворитом» треба буде добряче попітніти в останніх турах групової дистанції, аби зберегти прописку у дивізіоні 1 на наступний сезон.

«Лісабон» - «ККФА-Vivasan» - 6:8 (2:5)

Голи: Сьомін (3, 27), Крисін (9), І. Малюта (38), Цейчуков (42), Тадля (45, пен.) – Кордас (1), Лисий (9, 17), Рудоман (10), Дащук (20, аг.), Матковський (27), Катеринчук (41, 42)

«Лісабон»: Дащук, Микитюк, Тадля, Сьомін, Крисін, Цейчуков, І. Малюта, О. Малюта

«ККФА-Vivasan»: Щипановський, Катеринчук, Куцак, Маркович, Ємчук, Забавський, Матковський. Дрозда, Токовенко, Феринський, Рудоман, Кордас, Лисий, Гуторов

Попередження: Крисін (9), Микитюк (29), Тадля (35), І. Малюта (38) – Феринський (33), Щипановський (38)

Неймовірно видовищним та емоційним видався двобій лідерів підгрупи «В» дивізіону 2, у якому силами мірялися «Лісабон» та «ККФА-Vivasan». З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку та створюючи численну кількість гольових моментів. Як часто буває у таких випадках, вирішальною стала їх реалізація, яка в цей день трішки кращою була у номінальних гостей, які вісім із своїх атак довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Лісабону» ж подібне вдалося лише шість разів, чого виявилося замало бодай для нічиї – результативна перемога «ККФА-Vivasan» із разунком 8:6, який завдяки цьому успіху закріпюється на другій сходинці у підгрупі «В» і достроково виборює путівку до плей-офф.

«Воля» - «Спортлідер-3» - 1:5 (0:2)

Арбітр: Куцак

Голи: Остапишен (37) – Луцюк (5, 45), Глас (20), Люблінський (41), Малишевський (49)

«Воля»: Вінницький, Дячук, Задерейко, Глаз, Бармак, Леонов, Михальчук, Остапишен, Гончарук, Стець

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Глас, А. Шляховий, Кручек, Люблінський, К. Шляховий, Малишевський, Луцюк

Попередження: Леонов (48)

Продовжував програму ігрової неділї двобій за участі «Волі» та «Спортлідера-3». Початок матчу активніше провели «лідери», які на 5-ій хвилині втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч зусиллями Луцюка, який після проходу по флангу холоднокровно пробив впритирку із стійкою. Номінальні гості продовжували діяти першим номером на майданчику, і під завісу першого тайму заслужено подвоїли власну перевагу у рахунку завдяки влучному удару Гласа, який вдало зіграв на добиванні. Варте відзначити характер «Волі», яка не опустила руки, і в дебюті другої 25-ти хвилинки скоротила відставання до мінімуму завдяки красивому гола Остапишена, який ефектно перекинув голкіпера, але, як виявилося, це було єдиним, на що спромоглися номінальні господарі. «Спортлідер-3» ж блискуче провівши кінцівку зустрічі, впродовж якої тричі змусив капітулювати Дячука, у впевненому стилі довів справу до переможного завершення – 5:1 на користь «Спортлідера-3».

«Університет» - «Арсенал» - 5:0 (тех.)

«Університет»: Шевченко, Сяньков, Ягодзінський, Антонюк, Овчинніков, Богославський, А. Федорко, М. Федорко, Мороз, Березовський, Ситнік