Преміум-ліга: такі різні перемоги лідерів

Чергові поєдинки змагань видалися напрочуд видовищними

Наближається до екватору дебютний розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду турнірний марафон продовжився поєдинками 5-ого та 6-ого туру у дивізіоні 1, а також матчами шостого ігрового дня у дивізіоні 2. Забігаючи наперед відзначимо, що усі зустрічі видалися неймовірно видовищними, а головне – напрочуд результативними, що принесло неабияке задоволення багаточисленній глядацькій аудиторії. Про все це далі у нашому огляді.

«Арсенал-МАДОК» - «ЕкоАльт» - 7:0 (3:0)
Арбітр: Маніло
Голи: Красножон (13), Черкезов (16), Грищук (25, 31), Шлапак (27), Мадзяновський (32), Самсонов (36)
«Арсенал-МАДОК»: Грабенчук, Красножон, Самсонов, Грищук, Шлапак, Черкезов, Мадзяновський, Глушок
«ЕкоАльт»: Холодецький, Тихонюк, Пилипюк, Потюк, Мокрота, Вавренюк, Камінський, Булка, Подлюк, Мазур, Музика
Попередження: Грищук (20), Грабенчук (32) – Мокрота (29)
Продовжує не словом, а ділом доводити свої високі турнірні амбіції «Арсенал-МАДОК», який у 6-ому турі не залишив жодних шансів амбітному «ЕкоАльту». «Каноніри» провели черговий блискучий матч, відвантаживши у ворота свого опонента сім м’ячів без відповіді, що і стало запорукою розгромної перемоги. Найбільш помітним в складі переможців був Олександр Грищук, який відзначився дублем. У підсумку – 7:0 на користь «Арсеналу-МАДОК»

«ЕкоАльт-Адрія» - «Ротор» - 4:4 (3:2)
Арбітр: Маніло
Голи: Трофанюк (2, 29), Яворський (5), Мейко (9) – Шпаков (11, 18), Крутяков (26), Камінський (35)
«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Гончар, Годованюк, Вілінчук, Музика, Трофанюк, Мейко, Оборонков, Яворський
«Ротор»: Данилюк, Шпаков, Камінський, Федоченко, Крутяков, Науменко, Главацький, Олексійчук, Грищук, Логвіненко
Попередження: Шпаков (14)
Міні-сенсацію піднесла «ЕкоАльт-Адрія», яка змогла відібрати очки в грізного «Ротора». Підопічні Олега Рогульського на рівних діяли із більш зірковими опонентом, і на останніх хвилинах саме номінальні господарі були ближчими до омріяної перемоги, однак саме тоді вдався взнаки високий клас «роторців», які ціною неймовірних морально-вольових зусиль змогли переломити хід поєдинку та врятуватися від поразки – бойова нічия з рахунком 4:4.

«Фортуна» - «Штурм» - 5:1 (4:1)
Арбітр: Бондарь
Голи: Гурницький (10, 25), Флерко (12), Бевза (18, 42) – Підручний (20)
«Фортуна»: Балабанов, Туменко, Мельник, Гурницький, Бевза, Флерко, Коваль, Кузюткін
«Штурм»: Дячук, Роздайгора, Ткачишин, Ліщук, Підручний, Бистрих, Галачинський, Білий, Пермогорський
Попередження: Підручний (11), Пермогорський (18)
Вилучення: Пермогорський (38, повторне попередження)
Вклинилася у боротьбу за путівку у плей-офф і «Фортуна», яка виявилася сильнішою за «Штурм». На п’ять забитих м’ячів підопічними Олександра Кузюткіна «штурмівці» спромоглися відповісти лише голом престижу – в підсумку 5:1 на користь «Фортуни».

«Спортлідер-2» - «Белфаст» - 10:2 (4:1)
Арбітр: Божко
Голи: Нік (3, 16), Жаріков (14, 38), Гранатюк (23), Романюк (33, 40, 47), Малишевський (36, 38) – Воронін (19), Шевчук (37)
«Спортлідер-2»: Трачук, Малишевський, Гранатюк, Цикра, Нік, Жаріков, Опольський, Романюк
«Белфаст»: Вінницький, Шевчук, Дарченко, Гуцал, Воронін, Заузолков, Гуменюк
Чергову перемогу святкував і «Спортлідер-2», який в ефектному стилі «поклав на лопатки» аутсайдера змагань в дивізіоні 1, «Белфаст». «Лідери» в усіх компонентах переважали свого візаві на майданчику, що логічно знайшло своє відображення у підсумкових цифрах на табло – на десять результативних ударів номінальних господарів, «белфастівці» змогли відповісти лише двома. В складі переможців найбільш помітними були Артем Романюк, який оформив хет-трик, а також Акбар Нік, Денис Жарікова та Юрій Малишевський, які записали на свій бомбардирський рахунок по два забиті м’ячі. В підсумку – надпереконлива перемога «Спортлідера-2» з рахунком 10:2.

«Хмельницькі делікатеси» - «Бамбук» - 4:1 (1:1)
Арбітр: Божко
Голи: Гончарук (24), Криськов (32), Атласюк (49), Лисенко (50) – Антонов (22)
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Криськов, Лисенко, Гончарук, Палійчук, Сиворог, Ярмаш, Костенко, Атласюк, Дубовий
«Бамбук»: Гарбар, Кучерук, Антонов, Кравецький, Погребняк, Кульбачний, Бабій, Кушнірук
Попередження: Кравецький (48)
Центральний поєдинок всього ігрового дня, в якому зустрічалися лідери дивізіону 1, «Хмельницькі делікатеси» та «Бамбук» видався неймовірно видовищним. Перший тайм проходив у рівній боротьбі, що знайшло своє відображення у цифрах на табло – відпочивати суперники пішли за нічийного рахунку. Другу половину зустрічі активніше розпочали номінальні господарі, які вже дуже швидко зусиллями Криськова змогли матеріалізувати свою ігрову перевагу. «Бамбук» кинувся відіграватися, однак «делікатеси», які блискуче діяли другим номером, в ефектному стилі змогли реалізувати дві разючі контратаки, в підсумку довівши рахунок до розгромного – 4:1 на користь «Хмельницьких делікатесів», які одноосібно очолюють турнірну таблицю у дивізіоні 1.

«Спортлідер-3» - «Мустанг-Автолідер» - 4:3 (1:3)
Арбітр: Божко
Голи: Колесников (5, 38), Філь (28), Рудюк (32) – Віт. Сироватко (16), Третьяков (17), І. Кореганов (19)
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Колесников, Ілюшин, Філь, Шеремета, Вербовий, Цилепа, Рудюк
«Мустанг-Автолідер»: Чекерський, Петрук, Третьяков, Будченко, Легун, Косевич, Голець, І. Кореганов, В’яч. Сироватко, Віт. Сироватко
Попередження: Колесников (43) – Третьяков (43)
Чергові три очки здобув і «Спортлідер-3», який виявився сильнішим за «Мустанг-Автолідер». Підопічні Артема Гласа блискуче розпочали поєдинок, і вже в його дебюті влучним ударом Колесникова зробили вагому заявку на перемогу у цій зустрічі, однак «мустангівці» змогли відродити інтригу, тричі забивши до перерви і схиливши шальки терезів на свою користь. Другий тайм номінальні господарі провели вище всяких похвал, і заслужено зміг переламати хід поєдинку, записавши у підсумку свій актив важливі три очки – мінімальна перемога «Спортлідера-3» з рахунком 4:3.

«Університет-Heliotherm» - «Карат» - 7:3 (2:0)
Арбітр: Маніло
Голи: Овчинніков (15), Мороз (24, 36, 41), Власов (27, 49), Воловик (31) – Пасічник (29), О. Лисий (30), Садовський (48)
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Березовський, Овчинніков, Воловик, Мороз, Власов, Деусов, Іщук
«Карат»: М. Лисий, О. Лисий, Гуляк, Джулько, Садовський, Пасічник, М. Століта, С. Століта
Черговий успіх святкував минулорічний переможець змагань, «Університет-Heliotherm», який не залишив жодних шансів «Карату». Підопічні Сергія Сянькова блискуче діяли у завершальній стадії атак, сім з них довівши до логічного завершення. «Каратівцям» таки вдалося лише тричі – в підсумку 7:3 на користь діючого чемпіона турніру.
«Воля» - «Фаворит» - 9:5 (4:2)
Арбітр: Бондарь
Голи: Остапишен (1, 35, 36), Леонов (3, 13), Сивак (23, 49), Гуралечко (38, 48) – Савчук (4, 21, 45), Сергеєв (32, 37)
«Воля»: Русс, Задерейко, Остапишен, Бармак, Скиць, Леонов, Гуралечко, Сивак, Ярош, Терлецький
«Фаворит»: Януш, Мевша, Савчук, Альміз, Сергеєв, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Веселовський
Попередження: Русс (15)
Продовжує штампувати перемоги і минулорічний бронзовий призер, «Воля». «Фаворит», який в минулих двох турах спромігся на чудо, відібравши очки в лідерів чемпіонату, в звітному поєдинку нічого путнього протиставити «волівцям» не зміг. Як не старалися Савчук та Сергеєв, які на двох оформили п’ять забитих м’ячів у ворота Русса, цього виявилося замало бодай для нічиєї – 9:5 на користь номінальних господарів.

«Політехнік» - ФК «ЛП» - 8:3 (4:0)
Арбітр: Бондарь
Голи: Дзюбак (17, 26), Вільчинський (21), Клапченко (22, 49), Салабай (25, 44, 48) – Марчук (28, 34), А. Муравський (40)
«Політехнік»: Клапченко, Сидоренко, Дзюбак, Паюк, Вільчинський, Садовнік, Салабай, Майданюк
ФК «ЛП»: Чабан, А. Муравський, О. Муравський, Пучков, Марчук, Зінченко
Закріпився в групі лідерів «Політехнік», який не залишив шансів одному з аутсайдерів турніру в дивізіоні 1, ФК «ЛП». Номінальні господарі активно розпочали зустріч, і ще до перерви фактично вирішили її долю, забивши чотири «сухі» м’ячі без відповіді. Підопічні Романа Клапченка в другій половині матчу не зупинялися на досягнутому, в підсумку довівши справу до розгромної перемоги – 8:3 на користь «Політехніка».

«Дантист» - «МобіФренд» - 3:1 (2:0)
Арбітр: Мандзій
Голи: Кукурудза (8), Терещенко (23), Коржан (50) – Єфімчук (49)
«Дантист»: Смучок, Кукурудза, Тимофієв, Кубряк, Терещенко, Розуман, Лупійчук, Коржан, Вараниця, Приходченко
«МобіФренд»: О. Вакух, Д. Вакух, Ладунець, Герасимчук, Єфімчук, Трочинський, Підгородецький
Попередження: Кукурудза (36), Розуман (50) – Підгородецький (8)
Зберіг своє місце у чільній четвірці підгрупи «А» дивізіону 2 «Дантист», який ціною неймовірних зусиль зумів подужати опір «МобіФренда». Єфімчук і компанія на рівних діяли з більш досвідченим опонентом, однак у вирішальні моменти клас «дантистів» був вищим – господарі, тричі розписавшись у воротах Трочинського, фактично зняли усі питання про переможця в цьому протистоянні. «МобіФренд» зумів під завісу гри лише підосолодити гіркоту поразки голом престижу – вікторія «Дантиста» з рахунком 3:1.

«Менс» - «Стандарт» - 4:5 (2:2)
Арбітр: Мандзій
Голи: Дуда (8), Гілюк (13), Громницький (27, 41) – Побережний (7, 14), Полупан (33), Степанюк (33), В. Дідишен (43)
«Менс»: Павлюк, Побута, Попов, Гілюк, Левчук, Громницький, Дуда, Улітін, Бігус
«Стандарт»: П. Дідишен, В. Дідишен, Полупан, Душний, Степанюк, Побережний
Попередження: Степанюк (39)
Доволі несподівано втратив очки інший фаворит змагань в дивізіоні 2, «Менс», який склав зброю перед скромним «Стандартом». Левову частку ігрового часу рахунок на табло був рівним, і здавалося, що все так і завершиться закономірною «мировою», проте іншої думки був Владислав Дідишен, який на останніх хвилинах невідпорно пробивши під поперечину приніс три очки гостям – сенсаційна перемога «Стандарту» з рахунком 5:4.

ФК «Лезнєво» - «Вікторія» - 6:2 (3:1)
Арбітр: Мандзій
Голи: Тадля (2, 13, 45), Цейчуков (20), Сьомін (26), Малюта (29) – Гавель (13, 28)
ФК «Лезнєво»: Дащук, Цейчуков, Тадля, Сьомін, Крисін, Куркевич, Стукан, Микитюк, Малюта, Ісхаков
«Вікторія»: Сокирко, Гавель, Садовський, Сопіль, Присяжний, Кухта, Демчишин, Рудь
Вилучення: Дащук (27, фол останньої надії)
Очолив турнірну таблиці в групі «В» дивізіону 2 ФК «Лезнєво», який виявився сильнішим за «Вікторію». Номінальні господарі в усіх компонентах переважали свого опонента, забивши шість м’ячів у ворота свого суперника. «Вікторія» відповіла дублем Гавеля, однак це дозволило лише підсолодити гіркоту поразки – 6:2 на користь ФК «Лезнєво».

«Дельта» - «Новатор» - 1:14 (0:4)
Арбітр: Мандзій
Голи: Похно (26) – Посполіта (2, 28, 35), Осадчук (10, 12), Лисий (17, 34, 39), Гарієвський (23, 33, 34, 36, 37), Любий (42)
«Дельта»: Онісьєв, Кравцов, Данилюк, Похно, Козьолок, Колоцький
«Новатор»: Любий, Посполіта, Лисий, Осадчук, Гарієвський, Власов, Шушвар, Іванов
Закріпив свої лідируючі позиції в дивізіоні 2 амбітний «Новатор», який каменя на каменя не залишив від «Дельти». Підопічні Віктора Власова потішили своїх багаточисленних вболівальників справжньою гольовою феєрією, відзначившись у воротах Козьолка аж 14 разів. Номінальних гостей вистачило лише на гол престижу – розгромна перемога «новаторців» з рахунком 14:1

«Бамбук» - «Університет-Heliotherm» - 2:3 (1:2)
Арбітр: Кузнєцов
Голи: Погребняк (19), Кульбачний (50) – Мороз (9), Березовський (25), Сяньков (47)
«Бамбук»: Гарбар, Кравецький, Кульбачний, Погребняк, Антонов, Глаз, Кушнірук, Кучерук, Бабій
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Мороз, Сяньков, Іщук, Воловик, Березовський, Вигоняйло, Овчинніков, Деусов, Власов, Сакович, Глушок
Попередження: Кульбачний (46) – Сяньков (7)
Вилучення: Кульбачний (50, повторне попередження) – Сяньков (50, повторне попередження)
Центральний поєдинок 6-ого туру в дивізіоні 1, у якому зустрічалися «Бамбук» та «Університет-Heliotherm» сповна виправдав очікування багаточисленної глядацької аудиторії. На початку другого тайму номінальні гості володіли комфортною перевагою у два м’ячі, і, можливо, десь подумки вже святкували чергову перемогу, проте підопічні Володимира Громницького не опустили руки, і вже дуже швидко зусиллями Кульбачного змогли відродити інтригу. В останні хвилини «Бамбук» відчайдушно намагався врятуватися від поразки, проте діючий переможець змагань блискуче діяв у захисті, і в підсумку зміг зберегти мінімальну перемогу – 3:2 на користь «Університету-Heliotherm».

«Спортлідер-2» - «Хмельницькі делікатеси» - 3:4 (2:2)
Арбітр: Кузнєцов
Голи: Жаріков (3), Романюк (20), Гранатюк (29) – Атласюк (9), Костенко (17), Ярмаш (33, 36)
«Спортлідер-2»: Трачук, Романюк, Жаріков, Цикра, Зеленкович, Опольський, Нік, Гранатюк
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Лисенко, Криськов, Ярмаш, Гончарук, Палійчук, Атласюк, Марущак, Костенко
Попередження: Гранатюк (35) – Криськов (40)
Не менш видовищним видався двобій між іншими представниками групи лідерів дивізіону 1, «Спортлідером-2» та «Хмельницькими делікатесами». Перший тайм завершився за нічийного рахунку, що обіцяло цікаву боротьбу на майданчику в таймі другому. Вже в його дебюті Гранатюк вивів «лідерів» вперед у рахунку, однак номінальні гості відповіли двома влучними ударами Ярмаша – мінімальна перемога «Хмельницьких делікатесів» з рахунком 4:3, які із стовідсотковим показником продовжують очолювати турнірну таблицю в дивізіоні 1.

«Фаворит» - «Політехнік» - 9:7 (3:4)
Арбітр: Кузнєцов
Голи: Р. Огороднічук (17, 21, 45), Савчук (24, 28, 37), Веселовський (33, 44), Д. Огороднічук (46) – Садовнік (7, 25, 47), Вільчинський (19), Дзюбак (22), Клапченко (29), Салабай (30)
«Фаворит»: Януш, Мевша, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Веселовський, Альміз, Савчук
«Політехнік»: Клапченко, Вільчинський, Садовнік, Салабай, Дзюбак, Паюк, Сидоренко, Майданюк
Попередження: Р. Огороднічук (27), Савчук (48)
Вперше відчув смак перемоги «Фаворит», який в неймовірному поєдинку здолав опір норовливого «Політехніка». Обидві суперники зробили ставку на яскраві атакувальні дії, потішивши багаточисленну глядацьку аудиторію справжньою гольовою феєрією, забивши на двох аж 16 (!) м’ячів. Точнішими у цій перестрілці виявилися номінальні господарі – 9:7 на користь «Фавориту». Найбільш помітними в складі переможців були Руслан Огороднічук та Віктор Савчук, які оформили хет-трики.

«Мустанг-Автолідер» - «Воля» - 6:4 (3:0)
Арбітр: Кузнєцов
Голи: Третьяков (14, 14), Легун (25, 34), В’яч. Сироватко (29), Голець (45) – Леонов (30, 39), Остапишен (36), Бармак (41)
«Мустанг-Автолідер»: Косевич, В’яч. Сироватко, Віт. Сироватко, Будченко, Легун, Третьяков, Голець, І. Кореганов, Петрук, А. Кореганов, Чекерський
«Воля»: Русс, Гуралечко, Бармак, Остапишен, Ярош, Терлецький, Леонов, Ахмедов, Сивак
Попередження: Будченко (7)
Першу перемогу в турнірі також здобув і «Мустанг-Автолідер», який виявився сильнішим за «Волю». «Мустангівці» вирішили долю протистояння фактично ще до перерви, забивши три «сухі» м’ячі у ворота Русса. В другій половині матчу підопічні Руслана Майдана зуміли оговтатися та нав’язати супернику свою гру, проте спромоглися лише підсолодити гіркоту поразки – 6:4 на користь «Мустангу-Автолідера».

«Полонія» - «Вентс» - 1:3 (0:3)
Арбітр: Божко
Голи: Богун (47) – Монастирський (9), Святий (21), Побережник (25)
«Полонія»: Дияк, Янковий, Качур, Богун, Нємий, Ільчук, Старих
«Вентс»: Матусов, Діброва, Побережник, Монастирський, Святий, Жук, Ілюшин, Гнідий
Попередження: Качур (41) – Матусов (6), Діброва (47)
Цікавим видався двобій між лідерами групи «В» дивізіону 2, «Полонією» та «Вентсом». Номінальні гості блискуче провели перший тайм, і пішли на перерву з комфортним гандикапом у три м’ячі. В таймі ж другому Нємий і компанія відчайдушно намагалися переламати хід подій на майданчику, однак цих старань вистачило лише на гол престижу – 3:1 на користь «Вентсу», який очолює турнірну таблицю у своїй підгрупі.

«Белфаст» - ФК «ЛП» - 3:2 (1:1)
Арбітр: Божко
Голи: Дарченко (24, 45), Воронін (48) – Дарченко (4, аг.), Пучков (31)
«Белфаст»: Вінницький, Шевчук, Дарченко, Гуцал, Воронін, Заузолков, Гуменюк
ФК «ЛП»: Чабан, Савченко, Пучков, Марчук, Зінченко, А. Муравський, О. Муравський, Семенюк
Неймовірно напруженим видався двобій аутсайдерів дивізіону 1, «Белфаста» та ФК «ЛП», які до звітного протистояння підійшли із нулями у графі «очки». Впродовж усього поєдинку на майданчику можна було спостерігати рівну гру, яка закономірно знаходила своє відображення у цифрах на табло. Все йшло до закономірної нічиєї, проте під завісу зустрічі своє вагоме бомбардирське слово сказав Воронін, принісши своїй команді дебютну перемогу в чемпіонаті – 3:2 на користь «Белфасту».

«Карат» - «Спортлідер-3» - 2:9 (1:4)
Арбітр: Божко
Голи: О. Лисий (23), М. Століта (42) – Колесников (5, 11), Шеремета (6, 45), Філь (19), Рудюк (29, 46, 48, 50)
«Карат»: Беринда, Садовський, О. Лисий, Пасічник, Гуляк, М. Століта, С. Століта, Джулько, М. Лисий, Чекирда
«Спортлідер-3»: Трочинський, Колесников, Філь, Шеремета, Рудюк, Ілюшин, Вербовий
Закріпив свої лідерські позиції «Спортлідер-3», який каменя на каменя не залишив від скоромного «Карату». Підопічні Артема Гласа у всіх компонентах переважали свого візаві на майданчику, відвантаживши у ворота Беринди дев’ять забитих м’ячів. «Каратівці» спромоглися «відповісти» лише двічі – переконлива перемога «Спортлідера-3» з рахунком 9:2. Найбільш помітним в складі переможців був юний Володимир Рудюк, який в підсумку оформив покер.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької областіАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: