Преміум-ліга відкритого чемпіонату Хмельницького: сезон розпочато!

Ось і дочекалася спортивна громадськість, гравці та тренери команд початку чергового масштабного свята, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області – минулого вік-енду стартував дебютний розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу. Стартові поєдинки змагань видалися напрочуд видовищними, а головне – багатими на забиті м’ячі, що принесло неабияку насолоду чисельній глядацькій аудиторії, яка спостерігала за цікавими та безкомпромісними баталіями на штучних майданчиках спорткомплексу УМВС та у парку Франка. Про все це далі у нашому огляді.

ФК «Лезнєво» - «ЕкоАльт-Адрія» - 5:3 (2:2)
Арбітр: Кузнєцов
Голи: Ісхаков (6'), Сьомін (16', 26'), Цейгуков (44'), Волошин (50') – Мейко (2'), Оборонков (23'), Вілінчук (28')
ФК «Лезнєво»: Крисін, Тадля, Сьомін, Ісхаков, Волошин, Дащук, Стукан, Цейгуков
«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Музик, Яворський, Мейко, Оборонков, Вілінчук
Попередження: Оборонков (14'), Коник (27')
В матчі-відкритті змагань зустрічалися ФК «Лезнєво» та «ЕкоАльт-Адрія». Команди потішили вболівальників неймовірно видовищною грою, перш за все роблячи акцент на гру в атаці. У середині другого тайму рахунок був рівним, проте більш досвідченішим господарям вдалося дотиснути свого опонента, і завдяки влучним ударам Цейгукова та Волошина схилити шальки терезів на свою користь – 5:3 на користь ФК «Лезнєво», яке з перемоги стартує у наших змаганнях.

«Менс» - «Гранд» - 7:4 (5:2)
Арбітр: Кузнєцов
Голи: Дуда (11', 15'), Левчук (20', 21', 48'), Гілюк (22'), Павлюк (32') – В. Вербовий (3', 6', 38'), Дячук (41'), С. Мазур (45')
«Менс»: Кісельов, Побута, Попов, Гілюк, Павлюк, Левчук, Громницький, Дуда, Бігус
«Гранд»: Дементій, Дячук, С. Мазур, Басістий, В. Вербовий, С. Вербовий, Якубовський, О. Мазур
Попередження: Попов (11')
Також цікавим виявилося і протистояння «Менсу» та «Гранду». Номінальні гості вже на перших хвилинах зусиллями Вербового послали більш зіркових «менсівців» у нокдаун, провівши два швидкі м’ячі у ворота Кисельова, однак підопічні Олександра Гілюка продемонстрували неймовірні морально-вольові якості та також майже стовідсоткову реалізацію гольових моментів, зумівши в підсумку здобути вольову вікторію з рахунком 7:5. Найбільш помітними в складі переможців були Левчук та Дуда, які записали на свій бомбардирський рахунок хет-трик та дубль відповідно.

«Стандарт» - «Ротор» - 4:7 (2:3)
Арбітр: Кузнєцов
Голи: Побережний (17'), Дідишен (27'), Полупан (29', 46') – Гриньков (4'), Науменко (6'), Крутяков (10', 28', 50'), Главацький (35', 50')
«Стандарт»: Назарчук, Бердецький, Дідишен, Полупан, Яхимчук, Побережний
«Ротор»: Данилюк, Крутяков, Мельник, Гриньков, Главацький, Шпаков, Науменко, Федоченко
Попередження: Дідишен (27') – Мельник (12'), Науменко (27')
Довів свої високі турнірні амбіції не словом, а ділом інший фаворит дивізіону 2, маститий «Ротор». Підопічні Володимира Вариводського, у складі яких виблискував майстерністю Крутяков, з перших хвилин заволоділи ініціативою, грамотно діючи у завершальній стадії атак, і як не старався «Стандарт», однак не зміг зачепитися бодай за нічию – впевнена перемога «роторців» з рахунком 7:4.

«Вікторія» - «Вентс» - 1:5 (0:5)
Арбітр: Божко
Голи: Сокирко (43') – Дикий (3', 16', 23'), Побережник (8'), Діброва (19')
«Вікторія»: Садовський, Ягринець, Демчишин, Стародуб, Мамонтов, Кухта, Дупляк, Рудь, Гавель, Сокирко
«Вентс»: Матусов, Побережник, Святий, Гнідий, Діброва, Болістовський, Монастирський, Дикий, Мустафін, Лапенюк
Попередження: Ягринець – Лапенюк
Стартував з перемоги і «Вентс». Доля матчу вже була фактично вирішена в першій половині гри, коли підопічні Юрія Болістовського забили п’ять м’ячів без відповіді у ворота Садовського, і як не намагалася «Вікторія» потім переломити хід гри, в підсумку спромоглася лише підсолодити гіркоту поразки зусиллями активного Сокирка – 5:1 на користь «Вентса».

«Спортлідер-2» - «Фаворит» - 6:2 (3:1)
Арбітр: Божко
Голи: Малишевський (5', 15', 23'), Жаріков (29', 36'), Іванов (33') – Савчук (3'), Р. Огороднічук (31')
«Спортлідер-2»: Трочук, Малишевський, Жаріков, Цикра, Нік, Іванов, Ситнік, Токарчук
«Фаворит»: Януш, Мевша, Люховець, Веселовський, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Савчук, Стець
Відкривав змагання у дивізіоні 1 цікавий матч між «Спортлідером-2» та амбітним «Фаворитом». Номінальні гості активніше розпочали гру, ні в чому не поступаючись своєму більш іменитому супернику, і вже дуже швидко змогли вийти вперед у рахунку завдяки влучному удару лідера «Фавориту», Віктора Савчука – 0:1. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій підопічних Романа Шевчука, які зуміли перехопити ініціативу, і розпочали створювати небезпечні моменти біля воріт Януша один за одним. Як наслідок, шість поспіль голів «Спортлідера-2» фактично зняли усі питання про переможця в цій зустрічі. Найбільш помітними на майданчику в стані «лідерів» були Малишевський та Жаріков, які на двох аж п’ять разів розписалися у воротах гостей: Юрій – тричі, Денис – двічі. «Фаворит» не опускав руки, наполегливо продовжуючи шукати ключі до володінь Трочука, проте єдине на що спромоглися Савчук і Ко, так це лише підсолодити гіркоту поразки завдяки голу Руслана Огороднічука – впевнена вікторія «Спортлідера-2» з рахунком 6:2, який відразу захоплює лідерство у дивізіоні 1.

«Спортлідер-3» - «Воля» - 6:5 (4:2)
Арбітр: Божко
Голи: Розпаченюк (7', 20'), Грушкевич (22', 26'), Сохорук (24'), Глас (31') – Остапишен (23'), Морочківський (24'), Гуралечко (29', 36', 48')
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Сохорук, Розпаченюк, Нігловський, Глас, Ліпчинський, Рудюк, Цилепа, Грушкевич
«Воля»: Задерейко, Остапишен, Сворінь, Сербіновський, Гуралечко, Морочківський, Сендзюк
Попередження: Глас – Задерейко
Центральний поєдинок ігрового дня, у якому зустрічалися «Спортлідер-3» та «Воля», відповідно срібний та бронзовий призери минулорічних змагань, цілком виправдав очікування вболівальників, які стали його свідками. Ініціативою здебільшого володіли підопічні Артема Гласа, які більшість своїх атак доводили до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів, знекровлена кадровими втратами «Воля» навпаки ж блискуче діяла другим номером, роблячи ставку на стрімкі контратаки. Суперники демонстрували неймовірно видовищну гру, відповідаючи атакою на атаку, проте в підсумку вирішальною стала блискуча виконавська майстерність більш досвідчених господарів – мінімальна перемога «Спортлідера-3» з рахунком 6:5.

«Бамбук» - «Мустанг-Автолідер» - 2:0 (2:0)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Мельник (3'), Антонов (16')
«Бамбук»: Гарбар, Олесь, Кушнірук, Кульбачний, Погребняк, Кравецький, Мельник, Яровий, Антонов, Кучерук, Бабій, Шатілов
«Мустанг-Автолідер»: Чекерський, Голець, І. Кореганов, Третьяков, Косевич, Легун, В’яч. Сироватко, Віт. Сироватко, Коза, Петрук, Будченко
Попередження: Легун (19'), І. Кореганов (40')
Долю звітного протистояння вирішили два «сухі» м’ячі, забиті господарями ще у першій половині матчу. Швидкий гол у виконанні Мельника, який розкішним ударом в правий верхній кут замкнув блискучу багатоходівку cвоєї команди додав впевненості «Бамбуку», який вже дуже швидко зусиллями Антонова подвоїв свою перевагу. В час, який залишався до фінального свистка, суперники створили вдосталь гольових моментів, проте цифри на табло так і залишилися незмінними – впевнена перемога господарів з рахунком 2:0.

«Карат» - «Белфаст» - 3:2 (2:2)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Пасічник (3', 24'), Садовський (50') – Дарченко (1'), Мартинюк (9')
«Карат»: Беринда, Пасічник, Садовський, Століта, Сінькевич, О. Лисий, Джунько, Гуляк, М. Лисий
«Белфаст»: Вінницький, Шадрін, Шевчук, Дарченко, Мартинюк, Гуцал, Воронін, Вельський, Гуменюк
Попередження: Гуцал (48)
Неймовірно напруженим видався двобій «Карата» і «Белфаста». Суперники демонстрували рівну гру, що цілком закономірно знаходило своє відображення у рахунку, і здавалося, що матч так і завершиться логічною «мировою», однак господарі активніше провели кінцівку гри, і на останніх секундах таки змогли вирвати перемогу. Героєм став Садовський, який невідпорним пострілом впритирку із стійкою замкнув фланговий простріл – 3:2 на користь «Карату».

«Хмельницькі делікатеси» - ФК «ЛП» - 5:4 (3:2)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Никонюк (10', 14'), Лисенко (18'), Ярмаш (38', 50') – Ол. Муравський (11', 15', 28'), Зінченко(30')
«Хмельницькі делікатеси»: Дубовий, Никонюк, Гончарук, Ярмаш, Янчук, Комаринський, Атласюк, Лисенко, Чубатий
ФК «ЛП»: Касапчук, Пучков, Зінченко, А. Муравський, Ол. Муравський, Марчук, Савченко
За подібним сценарієм завершилася зустріч між «Хмельницькими делікатесами» та ФК «ЛП». На початку другого тайму «делікатеси» володіли комфортним гандикапом у два забиті м’ячі, однак відчайдушні дії гостей у атаці допомогли їм схилити шальки терезів. Здавалося, що нічиї не уникнути, однак зовсім по-іншому думав всюдисущий Ярмаш, який на останніх секундах прицільним пострілом під поперечину замкнув розкішну скидку у виконанні Гончарука – 5:4 на користь «Хмельницьких делікатесів».

«МобіФренд» - «ЕкоАльт» - 0:9 (0:5)
Арбітр: Мандзій
Голи: Тихонюк (2'), Камінський (3', 39'), Мазур (7', 20'), Булка (15'), Подлюк (22'), Музика (28'), Потюк (38')
«МобіФренд»: Єременко, Трочинський, Єфімчук, Прохорчук, Мартинюк, Вакух, Серветник, Підгородецький
«ЕкоАльт»: Холодецький, Тихонюк, Потюк, Мокрота, Вавренюк, Камінський, Булка, Подлюк, Мазур, Музика, Пилипюк
Відкриття сезону для «ЕкоАльту» видалось дуже вдалим. Перша розгромна перемога у команди вже є. На полі відчувалась різниця у класі команд, про що, власне, говорить підсумковий рахунок. Все почалось з вдалого розіграшу аута, після якого був забитий перший мяч. Майже відразу другий. «МобіФренд» майже нічого не створив біля воріт суперника. В свою чергу «ЕкоАльт» забив 5 м’ячів в першому таймі і 4 в другому. В підсумку – розгромна перемога з рахунком 9:0.

«Дантист» - «Райффайзен Банк Аваль» - 3:3 (2:1)
Арбітр: Мандзій
Голи: Розуман (7'), Терещенко (15'), Коржак (25') – Шляховий (20'), Хдеєр (34'), Юнчик (39')
«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Рудий, Розуман, Коржак, Терещенко
«Райффайзен Банк Аваль»: Шляховий, Ходаковський, Юнчик, Подольський, Підлісний, Ярославський, Хдеєр, Дацишин, Васильчук
Попередження: Терещенко (27') – Підлісний (13')
Майже всю гру «банкіри» грали першим номером, домінуючи на майданчику, а «Дантист» здебільшого діяв на контратаках. Так господарі забили перші два м’ячі, хоча «Райффайзен Банк Аваль» також на гол заслуговував -перекладина, штанги, хороша гра воротаря, а коли вже і він був безсилим, на допомогу йому миттю приходили захисники. Гол вони правда забили, але вже поступаючись з рахунком 1:3. Гості не опускали руки, і забивши під завісу матчу два «сухі» м’ячі заслужено змогли врятуватися від поразки – бойова нічия з рахунком 3:3.

«Фортуна» - «Арсенал-МАДОК» - 3:3 (3:2)
Арбітр: Мандзій
Голи: Флерко (5'), Мельник (7', 20') – Красножон (16', 39'), Розгон (19')
«Фортуна»: Балабанов, Куроткін, Гурніцкий, Флерко, Мельник, Туменко, Коваль, Бевза, Понамаренко, Чуб
«Арсенал-МАДОК»: Лозінський, Розгон, Мадзяновський, Грищук, Шлапак, Антончик, Порушник, Глушко, Красножон, Подлюк
В цьому матчі ледь не сталася перша гучна сенсація на турнірі. Досвідчений «Арсенал-МАДОК», зустрів серйозний опір з боку скромної «Фортуни», поступаючись протягом усієї гри поступаючись у рахунку, і лише за 30 секунд до кінця матчу зумів зусиллями Красножона зрівняти цифри на табло і врятуватися від поразки – нічия з рахунком 3:3.

«Штурм» - «Новатор» - 2:6 (1:3)
Арбітр: Мандзій
Голи: Роздайгора (16'), Ткачишин (32') – Олянчук (7', 9', 23'), Гарієвський (13', 35'), Лисий (30')
«Штурм»: Дячук, Ковальський, Бистрих, Лемещук, Нестерук, Роздайгора, Ткачишин, Муляр, Ліщук
«Новатор»: Лисий, Постоліта, Шевчук, Любий, Сорока, Гарієвський, Олянчук, Осадчук, Зеленський, Шушвар, Іванов
Попередження: Муляр (26') – Любий (16')
З перемоги і стартував «Новатор». Підопічні Віктора Власова, в складі яких виступає декілька досить талановитих гравців, за всіма параметрами переважали свого візаві, відповівши на 2 пропущені м’ячі у власні ворота шістьма результативними ударами. Найбільш помітними в складі переможців був Сергій Олянчук, який тричі вражав володіння Дячука. В підсумку – переконлива перемога «новаторців» із рахунком 6:2.

«Райффайзен Банк Аваль» - «МобіФренд» - 13:2 (4:1)
Арбітр: Подворний
Голи: Шляховий (1', 28', 39', 50'), Ходаковський (6'), Юнчик (10'), Подольський (20'), Яковчук (35', 37', 38'), Ярославський (38', 47'), Козак (46') – Серветник (13'), Трочинський (45')
«Райффайзен Банк Аваль»: Шляховий, Яковчук, Пукас, Подольський, Ярославський, Юнчик, Ходаковський, Підлісний, Козак, Дацишин
«МобіФренд»: Єременко, Трочинський, Вакух, Серветник, Підгородецький, Оселедець, Прохорчук, Мартенюк
Відкривав програму ігрового дня двобій між «Райффайзен Банком Аваль» та «МобіФрендом». «Банкіри», які небезпідставно вважаються одними із фаворитів у дивізіоні 2, намагалися не словом, а ділом довести випадковість осічки у своєму стартовому поєдинку змагань (нічия із «Дантистом» - прим. автора). Забігаючи наперед відзначимо, що це їм вдалося сповна – господарі повністю контролювали хід зустрічі, переважаючи свого опонента у всіх ігрових компонентах. Це закономірно знайшло своє відображення у цифрах на табло – більш ніж переконлива перемога «Райффайзен Банку Аваль» з рахунком 13:2. В складі переможців найбільш помітним був їх капітан, Олександр Шляховий, оформивши в підсумку покер.

«Арсенал-МАДОК» - «Дантист» - 11:3 (4:1)
Арбітр: Подворний
Голи: Мадзяновський (7', 24', 34'), Красножон (12', 26', 38'), Шлапак (15'), Розгон (27', 47'), Глушко (38'), Самсонов (40') – Терещенко (5', 42'), Кукурудза (49')
«Арсенал-МАДОК»: Антончик, Красножон, Шлапак, Мадзяновський, Глушко, Порушник, Розгон, Самсонов
«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Тимофієв, Коржан, Рудий, Розуман, Кубряк, Терещенко, Лупійчук, Вараниця
Попередження: Антончик (10')
Першу вікторію в турнірі святкував і «Арсенал-МАДОК». «Каноніри» продемонстрували воістину феноменальні морально-вольові якості та жагу до перемоги , зумівши переламати хід непростого поєдинку проти «Дантиста», який вже у своїй першій грі на турнірі довів, що авторитетів не визнає. Саме «дантисти» відкрили рахунок, проте чотири «сухі» м’ячі номінальних господарів ще до перерви фактично вирішили усі питання на рахунок переможця у звітному протистоянні. В другій половині натхненна гра «канонірів» у атаці стала справжнім откровенням для чисельної глядацької торсиди: показавши майже ледь не стовідсоткову реалізацію, підопічні Ігоря Глушка, в складі яких майстерністю виблискували Мадзяновський та Красножон, без особливих зусиль довели справу до розгромної перемоги – 11:3 на користь «Арсеналу-МАДОК».

«ЕкоАльт» - «Штурм» - 5:2 (1:2)
Арбітр: Подворний
Голи: Потюк (3'), Тихонюк (29', 50'), Музика (30', 32') – Ткачишин (6'), Ліщук (17')
«ЕкоАльт»: Холодецький, Тихонюк, Потюк, Мокрота, Вавренюк, Камінський, Булка, Подлюк, Мазур, Музика, Пилипюк
«Штурм»: Дячук, Бистрих, Роздайгора, Ліщук, Ткачишин, Долинський
Попередження: Камінський (34'), Пилипюк (48') – Бистрих (45')
Цікавою видалася зустріч між «ЕкоАльтом» та «Штурмом». Команди, які продемонстрували діаметрально протилежні результати в стартових поєдинках, робили усе можливе, аби поповнити свою очкову скарбничку. Після першого тайму саме скромний «Штурм» був ближчим до успіху, однак клас дався взнаки високий клас підопічних Артема Тихонюка, які зуміли до фінального свистка провести чотири ефектних м’ячі, і схилити шальки терезів на свою користь – 5:2 на користь «ЕкоАльту», який із стовідсотковим показником продовжує лідирувати у групі «А» дивізіону 2.

«Дельта» - «Фортуна» - 7:5 (3:1)
Арбітр: Подворний
Голи: Дідичук (7', 9'), Яков (25', 35'), Козьолок (33'), Онісьєв (35'), Задорожний (47') – Кузюткін (3'), Туменко (39', пен.), Бевза (42'), Коваль (44', 45')
«Дельта»: Федик, Цвик, Козьолок, Похно, Ярусевич, Дідичук, Яков, Онісьєв, Задорожний, Данелюк
«Фортуна»: Балабанов, Кузюткін, Гурницький, К. Флерко, Мельник, Туменко, Коваль, Бевза, Романов, Чуб, Ю. Флерко
Попередження: Онісьєв (19') – Бевза (29'), Мельник (30')
Вилучення: Дідичук (38'), позбавлення суперника явної можливості забити м’яч) – Мельник (31', повторне попередження)
Напруженим видався двобій між «Дельтою» та «Фортуною». В середині другого тайму господарі володіли комфортним гандикапом у п’ять забитих м’ячів, і здавалося що вікторія у підопічних Вадима Федика вже в кишені, проте злий жарт із «Дельтою» зіграв Дідичук, отримавши пряму червону картку та залишивши своїх партнерів у меншості. «Фортуна» таким «подарунком» скористалася вмить – продемонструвавши злагоджену та результативну гру в атаці, Бевза і компанія змогли відродити інтригу, скоротивши розрив до мінімуму. Останні хвилини були дуже напруженими, обидві команди створили вдосталь моментів для того аби змінити цифри на табло, однак заключне слово в цій зустрічі залишилося за господарями – приніс перемогу господарям Задорожний, ефектним ударом завершивши блискучу багатоходівку своєї команди. В підсумку – 7:5 на користь «Дельти».

«Ротор» - «Вікторія» - 10:0 (3:0)
Арбітр: Бондар
Голи: Крутяков (2', 30', 40'), Науменко (11'), Главацький (25', 29', 33', 47', пен.), Логвіненко (32'), Шпаков (42')
«Ротор»: Данилюк, Крутяков, Главацький, Камінський, Науменко, Логвіненко, Федоченко, Шпаков
«Вікторія»: Садовський, Ягринець, Демчишин, Стародуб, Мамонтов, Кухта, Дупляк, Рудь, Гавель, Сокирко
Попередження: Данилюк (48') – Кухта (13'), Гавель (15'), Садовський (29')
Продовжує свою гросмейстерську ходу «Ротор». Сьогодні підопічні Володимира Вариводського не мали жодних проблем із міцною «Вікторією», відвантаживши у ворота Садовського десять м’ячів без відповіді, що стало першим подібним результатом у нашому турнірі. Найбільш помітними в складі тріумфаторів були Михайло Главацький та Олександр Крутяков, оформивши на свій рахунок по чотири та три забиті голи відповідно. У підусмку – розгромна перемога «роторців», яка дозволяє команді піднятися на першу сходинку у групі «В» дивізіону 2.

«Гранд» - «Стандарт» - 6:6 (1:1)
Арбітр: Бондар
Голи: Полупан (7', аг.), Рудковський (29', 49'), Блазунь (31', 39'), В. Вербовий (50') – Полупан (17', 27', 36'), Назарчук (30', 43'), Побережний (46')
«Гранд»: Дементій, В. Вербовий, Рудковський, Булкін, Грохольський, Блазунь, С. Вербовий, Басістий
«Стандарт»: А. Дідишен, Лобода, Мантачка, Побережний, В. Дідишен, Степанюк, Полупан, Якимчук, Назарчук
Попередження: Блазунь (44') – В. Дідишен (11')
Іще до середини першого тайму матч мав шанс перетворитись на бенефіс одного гравця – Олександра Полупана. Спочатку він відкрив рахунок, правда голом у свої ворота, а потім забив іще тричі забив у ворота суперника. До останньої хвилини в матчі зберігалась інтрига. «Стандарт» постійно виходив вперед, «Гранд» постійно відігрувався. Заключний відрізок цілком залишився за гостями, які блискуче проявили себе в атаці, і в підсумку заслужено змогли врятуватися від поразки – гросмейстерська нічия з рахунком 6:6.

«ЕкоАльт-Адрія» - «Менс» - 0:3 (0:1)
Арбітр: Бондар
Голи: Левчук (10', пен.), Гілюк (29', 47')
«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Гончар, Вілінчук, Музика, Мейко, Оборонков, Веслободський Микола, Лисюк
«Менс»: Кісельов, Побута, Попов, Гілюк, Павлюк, Левчук, Громницький, Дуда, Улітін
Один із найдинамічніших матчів сьогоднішнього ігрового дня мав мати зовсім інший фінал. Команди довго обмінювалися гострими моментами, і лише чудова гра воротарів не давали відкрити рахунок. Втім після гри рукою у своїй штрафній і пенальті у ворота «ЕкоАльту», гості змогли повести у зустрічі – 0:1. «ЕкоАльт» не здавався, проте вище всяких похвал у рамці діяв Кисельов, раз за разом рятуючи свою команду. У вирішальні моменти дався взнаки безцінний досвід Гілюка – капітан «менсівців» двічі влучними ударами завершав блискучі багатоходівки своїх партнерів – перемога «Менсу» з рахунком 3:0, яка стає для Гілюка і Ко вже другою на турнірі.

«Університет-Heliotherm» - «Політехнік» - 8:1 (4:0)
Арбітр: Бондарь
Голи: Рефель (3'), Вигоняйло (10'), Власов (18', 19'), Березовський (31', 48'), Іщук (35'), Мороз (42') – Клапченко (36')
«Університет-Heliotherm»: Петричук, Сяньков, Рефель, Глушок, Воловик, Овчинніков, Вигоняйло, Іщук, Березовський, Власов, Мороз, Сакович
«Політехнік»: Сидоренко, Клапченко, Вільчинський, Садовнік, Дзюбак, Паюк, Н. Салабай
Діючий чемпіон змагань, досвідчений «Університет-Heliotherm» із перемоги розпочав захист свого титулу. Під натиском підопічних Альберта Руснака не встояв симпатичний «Політехнік», який увесь ігровий час намагався на рівних грати із своїм більш зірковим візаві на мйданчику. Вирішальною стала різниця у класі та виконавській майстерності – господарі сконцентрованіше діяли у завершальній стадії атак, вісім із них довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів, «Політехніку» ж подібне вдалося лише одного разу. В підсумку – розгромна перемога «Універу» з рахунком 8:1, який відразу очолює турнірну таблицю у дивізіоні 1.

«Полонія» - ФК «Лезнєво» - 3:7 (0:4)
Арбітр: Бондар
Голи: Нємий (32'), Ільчук (40'), Білецький (43') – Цейчуков (3'), Стукан (7', 22', 49'), Тадля (9', 30'), Ісхаков (47')
«Полонія»: Янковий, Дияк, Грех, Нємий, Ільчук, Чорнобай, Лаба, Карван, Білецький
ФК «Лезнєво»: Дащук, Цейчуков, Тадля, Ісхаков, Стукан, Сьомін, Волошин
Попередження: Нємий (25'), Дияк (33') – Цейчуков (25')
Завершував програму ігрової неділі видовищний поєдинок між «Полонією» та ФК «Лезнєво». Гості активніше розпочали гру, фактично ще в першому таймі фактично знявши усі питання про її переможця. «Полонія» не опускала руки, і ціною неймовірних зусиль зуміла повернути інтригу, а в останні хвилини відчайдушно намагалася врятуватися від поразки, однак вирішальними стали дві зразкові разючі контратаки, проведені підопічними Вадима Сьоміна – 7:3 на користь ФК «Лезнєво», яке не словом, а ділом продовжує пітверджувати свої високі турнірні амбіції.

Із відео-оглядами кращих моментів матчів можна ознайомитись за цим посиланням.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької областіАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: