Преміум-ліга Хмельницького: найцікавіше – попереду!

Набирає обертів дебютний розіграш Преміум-ліги відкритого регіонального чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду були зіграні чергові матчі змагань, які пролили світло на картину потенційних фаворитів та невдах турніру. Забігаючи наперед відзначимо, що усі без виключення поєдинки видалися напрочуд видовищними, а головне – результативними, що принесло неабияку порцію насолоди багаточисленній вболівальницькій аудиторії. Про все це далі у нашому огляді.

«Дантист» - «Дельта» - 5:4 (3:2)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Самолюк (15, 18, 46), Розуман (20), Терещенко (37) – Похно (4), Задорожний (11, 30), Чорноконь (41, пен.)
«Дантист»: Кукурудза, Розуман, Рибак, Кузема, Тимофієв, Терещенко, Коржан, Вараниця, Самолюк, Лупійчук, Приступа
«Дельта»: Похно, Чорноконь, Козьолок, Федик, Данелюк, Янов, Задорожний, Кармаліта, Онісьєв
Попередження: Янов (45)
Напруженим видався двобій між «Дантистом» та «Дельтою». Впродовж усієї зустрічі на майданчику можна було спостерігати рівну гру, що логічно відображалося у цифрах на табло. Здавалося, що матч так і завершиться внічию, проте зовсім іншої думки був нападник «дантистів», який на останніх хвилинах блискучим ударом під поперечину завершив вишукану багатоходівку господарів – 5:4 на користь «Дантисту», який святкує першу перемогу в розіграші.

«МобіФренд» - «Арсенал-МАДОК» - 0:13 (0:7)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Глушко (13, 21, 34), Грищук (16, 33), Красножон (18, 23), Порушник (20), Антончик (22, 42, 43), Самсонов (40), Шлапак (41)
«МобіФренд»: Д. Вакух, О. Вакух, Єременко, К. Мартинюк, Серветник, Длугош, Оселедько, Єфімчук, Трочинський, В. Мартинюк
«Арсенал-МАДОК»: Розгон, Глушко, Мадзяновський, Красножон, Грищук, Порушник, Шлапак, Самсонов, Антончик, Лозінський
Попередження: Серветник (14) – Лозінський (45), Антончик (48)
Продовжує не словом, а ділом доводити свої високі турнірні амбіції «Арсенал-МАДОК». Сьогодні «каноніри» здобули другу розгромну перемогу поспіль, не залишивши каменя на камені від скромного «МобіФренда» - 13:0. Найбільш помітними в складі переможців були Глушко та Антончик, які тричі розписувалися у воротах опонента, а Грищук та Красножон записали на свій бомбардирський рахунок по два забиті м’ячі.

«Штурм» - «Райффайзен Банк Аваль» - 1:2 (0:1)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Долінський (42) – Сологуб (21), Шляховий (44)
«Штурм»: Дячук, Саніцький, Пермогорський, Ткачишин, Роздайгора, Іщук, Муляр, Долінський, Бистрих, Ліщук, Хохлачов
«Райффайзен Банк Аваль»: Шляховий, Юнчик, Ходаковський, Пукас, Подольський, А. Ярославський, В. Ярославський, Підлісний, Дацишин, Козак, Сологуб
Попередження: Хохлачов (29)
Цікавим видався двобій між «Штурмом» та «Райффайзен Банком Аваль». Здавалося, що у досвідчених «банкірів» не повинно виникнути жодних проблем у матчі проти одного із аутсайдерів змагань, однак гравці номінальних господарів зробили усе можливе, аби піднести сенсацію. На останніх секундах зустрічі гості володіли мінімальною перевагою, проте «Штурм» не опускав руки, блискуче діючи другим номером, і примушуючи свого більш іменитого опонента раз за разом порушувати правила. Як наслідок, Шляховий і Ко перевищили допустимий ліміт фолів, і справедливо отримали дабл-пенальті у власні ворота. Рятівником «штурмівців» міг стати Роздайгора, проте не зміг з «позначки» переграти Підлісного. У підсумку – непроста перемога «Райффайзен Банку Аваль» з рахунком 2:1, який, здобуваючи 7 очок у 3 проведених матчах заслужено закріплюється серед лідерів у групі «А» дивізіону 2.

«Белфаст» - «Воля» - 2:5 (2:3)
Арбітр: Божко
Голи: Заузолков (8), Воронін (23) – Остапишен (9), Стець (20), Гуцал (23, аг.), Скиць (26), Гуралечко (31)
«Белфаст»: Вінницький, Шадрін, Шевчук, Дарченко, Гуцал, Воронін, Заузолков
«Воля»: Русс, Задерейко, Остапишен, Скиць, Леонов, Стець, Гуралечко, Сивак, Терлецький, Сендзюк
Попередження: Шадрін
У стартовому матчі ігрового дня у дивізіоні 1 зустрічалися «Белфаст» та «Воля», які до очного двобою підійшли без залікових балів у графі «очки». Номінальні гості, які є діючими бронзовими призерами турніру, з перших секунд заволоділи ініціативою, і до середини першої половини зустрічі зробили серйозну заявку на перемогу, забивши три «сухі» м’ячі у ворота Вінницького. «Белфаст» вчасно «прокинувся», зумівши ще до свистка на перерву скоротити розрив до мінімуму. Усі вболівальники небезпідставно очікували на цікаве продовження, проте свої корективи внесла погода – другий тайм проходив під акомпанемент рясного дощу, що відверто не дозволяло обом суперникам продемонструвати свої найкращі якості. Однак навіть і у такій ситуації клас гостей виявився вищим – Задерейко і компанія ще двічі розписалися у воротах «Белфаста», знявши усі питання про переможця – 5:2 на користь «Волі».

«Політехнік» - «Спортлідер-3» - 5:7 (2:4)
Арбітр: Божко
Голи: Дзюбак (17), Вільчинський (22, 43), Клапченко (30, 49) – Розпаченюк (3, 29), Рибчинський (7, 20), Рудюк (12), Глас (36, 47)
«Політехнік»: Клапченко, Вільчинський, Сидоренко, Дзюбак, Садовнік, Гуменюк, Майданюк, Салабай
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Сохорук, Глас, Розпаченюк, Рибчинський, Цилепа, Рудюк, Нігловський, Вербовий, Грушкевич
Потішили гольовою феєрією вболівальників «Політехнік» та «Спортлідер-3». З перших хвилин ініціативою заволоділи «лідери», які вже на 12-ій хвилині мали у своєму активі комфортний гандикап у три м’ячі. Віддамо належне номінальним господарям, які, незважаючи на важке поле, відчайдушно намагалися нав’язати своєму більш зірковому візаві свою гру. Як наслідок, подальші подій розвивалися у видовищному руслі – команди відповідали атакою на атаку, що неймовірно тішило багаточисленних глядачів. Вирішальним став клас підопічних Артема Гласа, які краще на відміну від свого опонента діяли у завершальній стадії атак – 7:5 на користь «Спортлідера-3».

«Мустанг-Автолідер» - «Спортлідер-2» - 5:6 (1:5)
Арбітр: Божко
Голи: Віт. Сироватко (21, 39), Косевич (37), Голець (40), А. Кореганов (43) – Малишевський (2, 15), Жаріков (22, 24, 38), Токарчук (25)
«Мустанг-Автолідер»: Чекерський, Голець, І. Кореганов, Третьяков, Косевич, Петрук, А. Кореганов, Легун, Будченко, В’яч. Сироватко, Віт. Сироватко
«Спортлідер-2»: Трачук, Ситнік, Малишевський, Токарчук, Жаріков, Опольський, Нік, Іванов, Цикра
Попередження: Косевич, А. Кореганов – Токарчук
Не менш цікавим видалося протистояння між «Мустангом-Автолідером» та «Спортлідером-2». На початку другої половини матчу гості впевнено вели з рахунком 6:1, і здавалося, що все завершиться черговою переконливою перемогою підопічних Романа Шевчука, однак «мустангівці» продемонстрували неймовірні морально-вольові та жагу до боротьби, зумівши забити п’ять «сухих» м’ячів та повернувши інтригу в цій зустрічі. На більше «Мустангу-Автолідера» не вистачило – мінімальна перемога «Спортлідера-2» із рахунком 6:5.

ФК «ЛП» - «Університет-Heliotherm» - 5:6 (3:2)
Арбітр: Жмурко
Голи: А. Муравський (3, 47), Марчук (12), Козубович (14, 36) – Вигоняйло (16, 27, 33), Сяньков (21), Рефель (37), Глушок (45)
ФК «ЛП»: Чабан, Козубович, А. Муравський, О. Муравський, Зінченко, Марчук, Пучков, Семенюк
«Університет-Heliotherm»: Деусов, Іщук, Рефель, Глушок, Сяньков, Власов, Березовський, Вигоняйло, Воловик, Овчинніков
Попередження: А. Муравський (10)
Ледве першу по-справжньому гучну сенсацію на турнірі не створив ФК «ЛП». Підопічні Тараса Козубовича дуже жваво розпочали поєдинок проти діючого переможця змагань, зіркового «Університету-Heliotherm», вже в дебюті ошелешевши свого візаві трьома забитими м’ячами. Підопічні Адальберта Руснака кинулися відіграватися, і завдяки злагодженій та результативній грі з п’ятим польовим змогли не тільки врятуватися від поразки, а й схилити шальки терезів на свою користь – мінімальна перемога діючого чемпіона з рахунком 6:5.

«Фаворит» - «Хмельницькі делікатеси» - 2:6 (2:4)
Арбітр: Жмурко
Голи: Р. Огороднічук (20, 23) – Костенко (5), Криськов (8, 31), Туз (12), Ярмаш (18), Палійчук (46)
«Фаворит»: Януш, Мевша, Люховець, Савчук, Альміз, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Веселовський
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Туз, Криськов, Палійчук, Никонюк, Костенко, Чубатий, Комаринський, Янчук, Сиворог, Ярмаш, Дубовий, Атласюк
Попередження: Сиворог (17)
Без втрат продовжує виступати і інший фаворит розіграшу, «Хмельницькі делікатеси». У грі 2-ого туру змагань підопічні Романа Яковенка не мали жодних проблем у двобої проти міцного «Фавориту», відвантаживши у ворота свого опонента шість забитих м’ячів. Єдине, на що спромоглися господарі, так це зусиллями Руслана Огороднічука дещо підсолодити гіркоту поразки – впевнена перемога «Хмельницьких делікатесів» з рахунком 6:2.

«Карат» - «Бамбук» - 3:5 (2:1)
Арбітр: Жмурко
Голи: С. Століта (4), Пасічник (9, 49) – Кульбачний (18), Яровий (28, 44), Антонов (32), Мельник (46)
«Карат»: Беринда, Сінкевич, Садовський, С. Століта, Пасічник, О. Лисий, М. Століта, Джулько, Гуляк, М. Лисий
«Бамбук»: Гарбар, Кравецький, Погребняк, Мельник, Яровий, Антонов, Кульбачний, Кучерук, Кушнірук, Олесь
Попередження: Кравецький (7), Яровий (19)
Завершував 2-ий тур у дивізіоні 1 цікавий поєдинок між «Каратом» та «Бамбуком». В першому таймі ініціативою володіли номінальні гості, які пішли на перерву із мінімальною перевагою у рахунку, проте підопічним Володимира Громницького вдалося переломити хід поєдинку. Вирішальним став дубль Ярового, після якого гра вже проходила за сценарієм гостей – 5:3 на користь «Бамбука».

«Менс» - «Полонія» - 2:5 (0:1)
Арбітр: Кузнєцов
Голи: Дуда (28, 30) – Нємий (9, 27, 38, 49, пен., 50)
«Менс»: Кисельов, Побута, Попов, Гілюк, Улітін, Дуда, Бігус, Громницький
«Полонія»: Янковий, Шинкарук, Качур, Цілінський, Богун, Білецький, Ільчук, Нємий, Карван, Старих
Попередження: Улітін (19) – Янковий (12)
Першу перемогу в сезоні здобула «Полонія», яка досить несподівано «поклала на лопатки» міцний «Менс». Цей матч сповна можна назвати бенефісом Артура Нємого, який відзначився у воротах опонента аж 5 (!) разів, фактично знявши усі питання про переможця у грі. «Менсівці» відповіли дублем нестаріючого Дуди, але цього виявилося замало бодай для нічиєї – 5:2 на користь «Полонії».

«Вентс» - «Ротор» - 3:3 (2:1)
Арбітр: Кузнєцов
Голи: Побережник (10, 22, пен.), Базовський (21) – Науменко (8), Крутяков (13), Шпаков (38)
«Вентс»: Матусов, Болістовський, Побережник, Жук, Ілюшин, Святий, Лапенюк, Базовський, Гнідий
«Ротор»: Юрін, Главацький, Науменко, Крутяков, Шпаков, Логвіненко, Грищук, Федоченко, Камінський
Попередження: Ілюшин (7) – Грищук (39)
Центральний матч ігрового дня у групі «В» дивізіону 2, в якому зустрічалися «Вентс» та «Ротор» цілком виправдав очікування вболівальників. До перемоги ближчими були «вентсівці», які левову частку ігрового часу володіли мінімальною перевагою у рахунку, проте гостям зусиллями Шпакова таки вдалося врятуватися від поразки – бойова нічия з рахунком 3:3.

«Вікторія» - «Гранд» - 3:2 (2:1)
Арбітр: Кузнєцов
Голи: Рудь (17, 49), Гавель (24) – Дячук (9), В. Вербовий (31)
«Вікторія»: Кошевко, Ягринець, Присяжний, Демчишин, Мамонтов, Гавель, Сокирко, Дупляк, Рудь
«Гранд»: Дементій, Дячук, Трохольський, С. Вербовий, Рудковський, Басістий, В. Вербовий, Бейбутов
Попередження: Рудь (38)
Перервала свою невдалу серію «Вікторія», яка взяла гору над непоступливим «Грандом». Гра проходила за мінімальної ігрової переваги «грандівців», які двічі виходили вперед у рахунку, однак підопічні Андрія Сокирка у блискучому стилі майже відразу примудрялися відновлювати статус-кво та повертати інтригу в матчі. Здавалося, що гра так і завершиться «мировою» угодою, проте зовсім іншої думки був Рудь, який на останніх секундах забив вирішальний гол – мінімальна перемога «Вікторії» з рахунком 3:2.

«Стандарт» - «ЕкоАльт-Адрія» - 3:6 (3:3)
Арбітр: Кузнєцов
Голи: Назарчук (15), Побережний (16), В. Дідишен (20) – Музика (3), Оборонков (9, 13), Трофанюк (35), Мейко (37), Яворський (45)
«Стандарт»: Назарчук, П. Дідишен, В. Дідишен, Полупан, Бердецький, Якімчук, Побережний, Степанюк, А. Дідишен, Корчевський
«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Гончар, Годованюк, Вілінчук, Музика, Трофанюк, Яворський, Мейко, Оборонков
Завершував програму ігрової суботи поєдинок між «Стандартом» та «ЕкоАльтом-Адрією». Якщо у першому таймі «стандартівцям» ціною надзусиль здавалося стримувати атакувальні пориви свого опонента, то у другій половині матчу перевага підопічних Олега Рогульського знайшла своє логічне відображення у цифрах на табло – 6:3 на користь «ЕкоАльту-Адрії».

«Бамбук» - «Белфаст» - 10:2 (2:1)
Арбітр: Куцак
Голи: Яровий (12, 35, 38, 41), Кульбачний (21, 40), Кравецький (27), Кушнірук (43), Погребняк (47, 49) – Яровий (3, аг.), Дарченко (48)
«Бамбук»: Гарбар, Кравецький, Яровий, Кушнірук, Мельник, Кульбачний, Погребняк, Кучерук
«Белфаст»: Вінницький, Шадрін, Шевчук, Дарченко, Гуцал, Мартинюк, Заузолков
Попередження: Яровий (16) – Шевчук (32)
Продовжує справно набирати очки «Бамбук». Якщо у першій половині матчу ще можна було спостерігати рівну гру, то в другому таймі підопічні Володимира Громницького у всіх компонентах переважали свого опонента, відвантаживши у ворота Вінницького аж 10 (!) забитих м’ячів, що і фактично зняло усі питання про переможця в цьому матчі. «Белфаст» зумів «відповісти» лише двічі – впевнена перемога «Бамбука» з розгромним рахунком 10:2.

«Спортлідер-2» - «Карат» - 6:0 (2:0)
Арбітр: Куцак
Голи: Малишевський (4, 40, 49), Ситнік (8), Нік (35), Трошин (45)
«Спортлідер-2»: Трачук, Романюк, Малишевський, Ситнік, Гранатюк, Нік, Токарчук, Жаріков, Трошин, Цикра, Опольський, Іванов
«Карат»: Беринда, М. Століта, Пасічник, Джулько, Гуляк, О. Лисий, М. Лисий, Садовський, Сінкевич, С. Століта
Попередження: Іванов (42)
Чергову перемогу здобув і «Спортлідер-2», який не мав жодних проблем у грі проти «Карату». Підопічні Романа Шевчука вкотре продемонстрували високий рівень ігрової майстерності, в ефектному стилі забивши шість м’ячів без відповіді у ворота свого опонента. Найбільше виділявся на майданчику в складі переможців Юрій Малишевський, який оформив хет-трик, і одноосібно очолив бомбардирську гонку у дивізіоні 1.

«Хмельницькі делікатеси» - «Мустанг-Автолідер» - 5:1 (3:1)
Арбітр: Куцак
Голи: Сиворог (13, 23), Костенко (17), Лисенко (36), Ярмаш (39) – Голець (16)
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Криськов, Лисенко, Чубатий, Баськов, Марущак, Сиворог, Палійчук, Ярмаш, Костенко
«Мустанг-Автолідер»: Легун, Петрук, Голець, Третьяков, В’яч. Сироватко, Віт. Сироватко, А. Кореганов, Косевич, Будченко
Попередження: Лисенко (38) – Віт. Сироватко (13), А. Кореганов (13)
Продовжують з кращої сторони дивувати «Хмельницькі делікатеси», для яких перемагати в останній час стало приємною тенденцією. Сьогодні підопічні Романа Яковенка записали до свого активу чергові три очки, не залишивши жодних шансів «Мустангу-Автолідеру». На п’ять забитих м’ячів номінальними господарями «мустангівців» змогли відповісти лише голом престижу – 5:1 на користь «Хмельницьких делікатесів».

«Університет-Heliotherm» - «Фаворит» - 4:4 (1:0)
Арбітр: Куцак
Голи: Воловик (25), Березовський (28, 47), Власов (36) – Савчук (33, 38, пен., 45, 48)
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Воловик, Власов, Березовський, Іщук, Деусов
«Фаворит»: Януш, Мевша, Люховець, Савчук, Альміз, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Веселовський
Попередження: Іщук (20) – Савчук (22), Р. Огороднічук (42)
Поєдинок між «Університетом-Heliothermom» та «Фаворитом» подарував першу гучну сенсацію на турнірі. Здавалося, її можна пояснити серйозними кадровими проблемами діючого чемпіона, який звітний матч проводив узагалі без замін. Навіть попри це, левову частку ігрового часу «Універ» володів мінімальною перевагою, проте номінальні гості, яких за собою вів неперевершений Савчук, завдяки грамотній грі з п’ятим польовим змогли не тільки відігратися під завісу матчу, а й на останніх секундах могли і взагалі здобути перемогу, однак чудеса воротарської майстерності продемонстрував Сандулов, парирувавши два «мертві» м’ячі перед самісіньким фінальним свистком – у підсумку бойова нічия з рахунком 4:4.

«Новатор» - «ЕкоАльт» - 7:2 (6:0)
Арбітр: Маніло
Голи: Гарієвський (4, 11, 13), Шушвар (14), Олянчук (20), Лисий (21), Власов (37) – Шевчук (31, аг.), Тихонюк (41)
«Новатор»: Любий, Шушвар, Осадчук, Сорока, Лисий, Шевчук, Новік, Олянчук, Зеленський, Жовнір, Власов, Гарієвський
«ЕкоАльт»: Холодецький, Пилипюк, Мокрота, Вавренюк, Конвалюк, Камінський, Булка, Подлюк, Мазур, Дунець, Тихонюк, Потюк
Центральний поєдинок 3-ого туру у дивізіоні 2 так і не виправдав сподівань вболівальників. Виною тому перш за все впевнена гра «новаторців», які ще до перерви змогли забити шість «сухих» м’ячів у ворота свого опонента. В другій половині матчу «ЕкоАльту» дещо вдалося скоротити відставання, проте на більше номінальних гостей не вистачило – впевнена перемога «Новатора» з рахунком 7:2.

«Спортлідер-3» - ФК «ЛП» - 6:2 (4:0)
Арбітр: Маніло
Голи: Грушкевич (3, 22), Рудюк (12), Соколюк (23, 41), Глас (29) – Пучков (26), Семенюк (50)
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Глас, Сохорук, Розпаченюк, Рудюк, Цилепа, Соколюк, Грушкевич, Вербовий
ФК «ЛП»: Чабан, Козубович, Зінченко, Пучков, Марчук, Савченко, О. Муравський, А. Муравський, Семенюк
Попередження: Сохорук (35)
Не сходить з переможного шляху і «Спортлідер-3», який записав до своєї очкової скарбниці чергові три залікові пункти, здолавши ФК «ЛП». Підопічні Артема Гласа з перших секунд заволоділи ініціативою, і ще до перерви змогли чотири рази розписатися у воротах Чабана, що фактично зняло усі питання на рахунок переможця в цій грі. В другій половині ФК «ЛП» зумів оговтатися, відповівши двома влучними ударами, однак «лідери» продовжували домінувати на майданчику, довівши в підсумку розпочату справу до розгромної перемоги – 6:2 на користь «Спортлідера-3».

«Воля» - «Політехнік» - 1:3 (0:1)
Арбітр: Маніло
Голи: Остапишен (49) – А. Салабай (9, 36, 49)
«Воля»: Русс, Задерейко, Бармак, Остапишен, Скиць, Сивак, Гуралечко, Стець, Терлецький, Ярош
«Політехнік»: Сидоренко, Клапченко, Вільчинський, Садовнік, А. Салабай, Н. Салабай, Жилович, Дзюбак, Курманський, Майданюк
Попередження: Русс (31)
Першу перемогу в турнірі святкував «Політехнік», який в ефектному стилі переграв минулорічного бронзового призера змагань, «Волю». Цей матч сміливо можна назвати бенефісом Андрія Салабая, який в підсумку оформив хет-трик. Підопічні Руслана Майдана не опускали руки, однак єдине на що спромоглися, так це під завісу матчу зусиллями Остапишена провести гол престижу – 3:1 на користь «Політехніка».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької областіАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: