Хмельницький: «Арсенал-МАДОК» здобуває чемпіонство в дивізіоні

За підсумками чергових поєдинків турніру визначились імена переможця та призерів змагань у дивізіоні 2, а також став відомим перший учасник чемпіонської серії в дивізіоні 1

Виходить на фінішну пряму дебютний розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 30-ого та 31-ого серпня, відбулися чергові поєдинки турніру, за підсумками яких стали відомими імена чемпіона та призерів змагань в дивізіоні 2, а також стало відомим ім’я першого учасника чемпіонської серії у дивізіоні 1. Про все це далі в нашому огляді.

ФК «Лезнєво» - «Райффайзен Банк Аваль» - 6:3 (1:2)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Хдеєр (13, аг.), Крисін (39), Сьомін (43), Тадля (44), Ісхаков (45), Микитюк (46) – Ходаковський (13), Ярославський (18), Хдеєр (37)
ФК «Лезнєво»: Дащук, Крисін, Тадля, Ісхаков, Орін, Сьомін, Малюта, Микитюк, Цейчуков
«Райффайзен Банк Аваль»: Незборецький, Підлісний, Шляховий, Яковчук, Ходаковський, Дацишин, Ярославський, Хдеєр
Попередження: Ходаковський (43)

Відкривав програму ігрового дня поєдинок турніру за 5-8 місця у дивізіоні 2, в якому зустрічалися ФК «Лезнєво» та «Райффайзен Банк Аваль». На початку другої половини матчу «банкіри» володіли комфортною перевагою у два м’ячі, і мабуть, вже подумки святкували перемогу, проте номінальні господарі вкотре продемонстрували свої неймовірні морально-вольові якості, зумівши протягом кількох хвилин п’ять разів вразити ворота Незборецького, і схилити шальки терезів на свою користь – 6:3 на користь ФК «Лезнєво».

«Бамбук» - «Фаворит» - 14:0 (7:0)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Кульбачний (1, 10, 13, 17, 21, 33, 35, 40, 43), Кравецький (8), Бабій (23), Антонов (36), Кучерук (37, 38)
«Бамбук»: Гарбар, Кучерук, Кульбачний, Кравецький, Антонов, Бабій, Шатілов
«Фаворит»: Януш, Мевша, Савчук, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Веселовський

Аналогічну стадію змагань в дивізіоні 1 відкривав двобій між «Бамбуком» та «Фаворитом». Усі очікували цікавого дійства у виконанні обох команд, проте багаточисленна глядацька аудиторія його свідками так і не стала. Виною тому перш за все неймовірна гра підопічних Володимира Громницького, які відверто «розтрощили» свого опонента на майданчику, провівши по сім «сухих» м’ячів у ворота Януша у кожному із таймів. Найбільше виділявся Кульбачний, який заніс у свій актив дев’ять результативних ударів. В підсумку – гросмейстерська перемога «Бамбука» з рахунком 14:0.

«Новатор» - «Дантист» - 7:8 (1:5)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Лисий (3, 32), Овчинніков (30), Успенський (30, 35, 47), Посполіта (44) – Кукурудза (4), Розуман (5, 23, 39), Терещенко (8, 34, 37), Рибак (10)
«Новатор»: Лисий, Любий, Посполіта, Овчинніков, Успенський, Шевчук, Іванов, Осадчук, Олянчук, Жовнір
«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Розуман, Терещенко, Самолюк, Коржан, Приходченко

Цікавим видалося протистояння між «Новатором» і «Дантистом». Активніше провели першу половину зустрічі «дантисти», які пішли відпочивати із розгромною перевагою у чотири голи. В дебюті другого тайму підопічні Віктора Власова блискуче використали свій козир, тричі грамотно розігравши п’ятого польового, і тим самим відновивши інтригу. В подальшому суперники від часу обмінювалися результативними ударами, але перемога все одно залишилася у руках номінальних гостей – 8:7 на користь «Дантиста».

«Спортлідер-2» - «Хмельницькі делікатеси» - 6:4 (2:3)
Арбітр: Подворний
Голи: Токарчук (3), Малишевський (4, 46, 50), Тимощук (39, 43) – Сиворог (1, 20), Кащук (13, 33)
«Спортлідер-2»: Трачук, Малишевський, Романюк, Ситнік, Токарчук, Жаріков, Гранатюк, Нік, Тимощук, Іванов, Опольський
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Ярмаш, Криськов, Лисенко, Сиворог, Палійчук, Гончарук, Кащук, Дубовий, Муравський

Напруженим видався і матч між «Спортлідером-2» та «Хмельницькими делікатесами». На початку другого тайму «делікатеси» вели у два м’ячі, проте юні підопічні Романа Шевчука змогли зібрати усю волю в кулак, дуже швидко зрівнявши цифри на табло. Заволодівши психологічною перевагою, «лідери» в ефектному стилі продовжили добивати свого знекровленого опонента, і на останніх хвилинах своє вагоме бомбардирське слово сказав Малишевський, який двічі розписався у воротах Самчука і приніс перемогу своїй команді – 6:4 на користь «Спортлідера-2», який наблизився до фіналу турніру в дивізіоні 1 на відстань однієї перемоги.

«Університет-Heliotherm» - «Спортлідер-3» - 5:3 (1:0)
Арбітр: Подворний
Голи: Сяньков (15, 50), Глушок (28), Вигоняйло (33), Іщук (36) – Колесников (37, 49), Глушок (42, аг.)
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Овчинніков, Іщук, Деусов, Вигоняйло, Власов, Антонюк, Федорко, Сакович, Глушок, Мороз, Сяньков, Березовський, Воловик
«Спортлідер-3»: Трочинський, Глас, Сохорук, Колесников, Рибчинський, Філь, Шеремета, Рудюк, Цилепа
Попередження: Колесников (43)

Центральний поєдинок усього ігрового дня, в якому зустрічалися минулорічний переможець турніру, «Університет-Heliotherm», та його срібний призер, «Спортлідер-3», сповна виправдав очікування вболівальників. Активніше розпочали гру номінальні господарі, які впевненіше діяли на завершальній стадії атак, в підсумку чотири з них довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Віддамо належне підопічним Артема Гласа, які не опустили руки після такого розвитку подій, і протягом кількох наступних кількох хвилин змогли відновити інтригу, скоротивши відставання до мінімуму. На куражі «лідери» відчайдушно намагалися врятуватися від поразки та перевести гру в серію післяматчевих пенальті, проте вирішальною стала філігранна контратака господарів на останніх секундах, яку невідпорним ударом завершив Сяньков – 5:3 на користь «Університету-Heliotherm».

«Вентс» - «Ротор» - 5:3 (1:1)
Арбітр: Подворний
Голи: Наскальний (17, 49), Жук (40), Побережник (42, 48) – Логвіненко (18, 48), Крутяков (33)
«Вентс»: Матусов, Ілюшин, Монастирський, Святий, Жук, Побережник, Лапенюк, Болістовський, Гнідий, Мустафін, Наскальний
«Ротор»: Данилюк, Олексійчук, Морозов, Главацький, Камінський, Крутяков, Гайдашевський, Федоченко, Логвіненко
Попередження: Монастирський (20), Святий (45)
Вилучення: Святий (46, повторне попередження)

Завершував ігрову суботу поєдинок між «Вентсом» та «Ротором», які проводили перший матч бронзової серії в дивізіоні 2 турніру. Впродовж фактично усього матчу на майданчику можна було спостерігати рівну гру, що логічно знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що драматичної розв’язки у вигляді серії пенальті аж ніяк не уникнути, проте зовсім іншої думки на рахунок цього був кращий голеадор гостей, Дмитро Побережник, який на останніх хвилинах двічі розписався у воротах Данилюка, схиливши шальки терезів на користь своєї команди – 5:3 на користь «Вентса», який стає на крок ближчим до бронзових медалей в дивізіоні 2.

«Дантист» - ФК «Лезнєво» - 5:10 (3:5)
Арбітр: Бондар
Голи: Самолюк (3, 8, 17, 27), Терещенко (33) – Тадля (5, 12, 48), Ісхаков (15, 17), Орін (22, 34, 50), Сьомін (41, 44)
«Дантист»: Смучок, Кукурудза, Тимофієв, Коржан, Терещенко, Самолюк, Розуман, Приходченко
ФК «Лезнєво»: Дащук, Ісхаков, Тадля, Сьомін, Микитюк, Малюта, Орін, Цейчуков

Відкривав програму ігрової неділі двобій між «Дантистом» та ФК «Лезнєво», які змагаються в рамках турніру за 5-8 місця у дивізіоні 2. Активніше гру розпочали номінальні гості, які пішли на перерву із комфортною перевагою у два забиті м’ячі. В другому таймі Сьомін і компанія продовжували домінувати на майданчику, довівши справу до розгромної перемоги – 10:5 на користь ФК «Лезнєво».

«Райффайзен Банк Аваль» - «Новатор» - 2:2 (1:0)
Арбітр: Бондар
Голи: Дацишин (25, 48) – Посполіта (41, 46)
«Райффайзен Банк Аваль»: Яковчук, Ходаковський, Юнчик, Якубовський, Козак, Підлісний, Клибус, Ярославський, Хдеєр, Дацишин, Незборецький
«Новатор»: Новік, Осадчук, Шушвар, Овчинніков, Посполіта, Самсонюк, Лисий, Олянчук, Любий, Власов
Попередження: Яковчук (35)
Вилучення: Новік (30, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

В іншій грі турніру за 5-8 місця у дивізіоні 2 схрестили шаблі «Райффайзен Банк Аваль» та «Новатор». Всередині другої половини «новаторці» володіли мінімальною перевагою у рахунку, і подумки вже, мабуть, святкували перемогу, проте віддамо належне «банкірам», які не опустили руки, і під завісу гри зусиллями Дацишина зуміли врятуватися від поразки – бойова нічия з рахунком 2:2, яка дарує почесний трофей за 5-е місце ФК «Лезнєво».

«Фаворит» - «Воля» - 14:14 (6:6)
Арбітр: Бондар
Голи: Савчук (6, 7, 11, 24, 29, 38, 39, 47, 49), Сербіновський (13, аг.), Р. Огороднічук (19), Мевша (28), Бармак (32, аг.), Веселовський (50) – Сербіновський (2), Задерейко (5), Остапишен (7, 18, 22, 34, 42, 44, 45, 46), Бармак (13, 30, 35, 47)
«Фаворит»: Януш, Мевша, Савчук, Веселовський, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук
«Воля»: Русс, Задерейко, Бармак, Остапишен, Сербіновський
Попередження: Остапишен (8)

Справжню гольову феєрію подарували багаточисленній глядацькій аудиторії «Фаворит» та «Воля». Суперники робили акцент перш за все на грі в атаці, подарувавши справжнє свято відкритого футзалу. Не дивно, що звітний матч видався найрезультативнішим на турнірі – на двох команди оформили відразу 28 (!) забитих м’ячів. Щож до самої гри, то вона радше завсе нагадувала американські гірки – саме із такою частотою змінювався рахунок в звітному протистоянні. Логічним наслідком обіцяла бути б нічия, в підсумку що і сталося – доволі рідкісний як для футзалу рахунок 14:14 (!). Найбільш помітними на майданчику були Віктор Савчук та Сергій Остапишен, які вражали ворота опонента по дев’ять та вісім разів відповідно.

«Полонія» - «Арсенал-МАДОК» - 2:6 (1:5)
Арбітр: А. Папірович
Голи: Качур (9), Дияк (44) – Подлюк (12), Красножон (13, 13), Самсонов (17), Шлапак (24), Черкезов (44)
«Полонія»: Старих, Нємий, Качур, Богун, Бородій, Ільчук, Мірошниченко, Янковий, Білецький, Чернобай, Карван, Дияк
«Арсенал-МАДОК»: Лозінський, Розгон, Самсонов, Красножон, Подлюк, Черкезов, Глушко, Шлапак

Переможцем ж змагань у дивізіоні 2 став «Арсенал-МАДОК», який і в другій грі фінальної серії виявився сильнішим за амбітну «Полонію». «Каноніри» з перших хвилин активніше діяли на завершальній стадії атак, шість з них довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Підопічні Валерія Карвана спромоглися «відповісти» лише двічі – 6:2 на користь «Арсеналу-МАДОК», який здобуває чемпіонство, а «Полонія» - срібні медалі в дивізіоні 2.

«Вентс» - «Ротор» - 7:3 (2:1)
Арбітр: А. Папірович
Голи: Діброва (6, 37), Мустафін (15, 32, 36), Лапенюк (40), Ілюшин (49) – Ращик (6), Федоченко (43), Камінський (49)
«Вентс»: Матусов, Болістовський, Гнідий, Ілюшин, Жук, Лапенюк, Мустафін, Діброва
«Ротор»: Данилюк, Главацький, Крутяков, Логвіненко, Науменко, Камінський, Олексійчук, Федоченко, Морозов, Ращик, Гайдашевський
Попередження: Камінський (36)

Третю позицію на фініші турніру в дивізіоні 2 здобув «Вентс», який вдруге у вирішальній серії за «бронзу» переграв досвідчений «Ротор». Перша половина матчу завершилася за мінімальної переваги «вентсівців», що обіцяло неслабку інтригу в другому таймі звітного протистояння, але її так і не сталося – підопічні Юрія Болістовського вкотре проявили на майданчику свої найкращі якості, довівши справу до розгромної перемоги. В підсумку – 7:2 на користь «Вентсу», який здобуває бронзові нагороди у дивізіоні 2. За вихід до еліти «вентсівці» поміряються силами із «Белфастом», «Ротор» ж за підвищення у класі зіграє із «Політехніком».

«Університет-Heliotherm» - «Спортлідер-3» - 2:6 (0:4)
Арбітр: А. Папірович
Голи: Мороз (39, пен., 45) – Соколюк (12), Шеремета (14), Колесников (22, 38), Філь (23), Глас (50)
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Петричук, Сяньков, Глушок, Сакович, Овчинніков, Рефель, Мороз, Іщук, Антонюк, Федорко, Вигоняйло, Березовський, Деусов
«Спортлідер-3»: Трочинський, Глас, Соколюк, Рибчинський, Колесников, Філь, Сохорук, Шеремета, Цилепа

Відновив рівновагу у півфінальній серії плей-офф у дивізіоні 1 «Спортлідер-3», який впевнено переграв «Університет-Heliotherm». Фактично, долю протистояння підопічні Артема Гласа вирішили ще у першому таймі, відвантаживши чотири «сухих» м’ячі у ворота свого опонента на майданчику. В другій половині матчу номінальні господарі змогли нав’язати свою гру, проте це дозволило їм лише підсолодити гіркоту власної поразки – 6:2 на користь «Спортлідера-3», і долю путівки у фінал в цій парі визначить третій матч.

«Хмельницькі делікатеси» - «Спортлідер-2» - 2:5 (0:3)
Арбітр: А. Папірович
Голи: Криськов (31), Ярмаш (48) – Жаріков (6), Мартинюк (16), Романюк (22), Малишевський (49), Ситнік (50)
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Кащук, Сиворог, Туз, Ярмаш, Криськов, Дубовий, Лисенко, Палійчук, Вербовий
«Спортлідер-2»: Тимощук, Трачук, Малишевський, Ситнік, Мартинюк, Токарчук, Романюк, Гранатюк, Жаріков, Опольський, Іванов
Попередження: Кащук (18), Самчук (23) – Жаріков (9), Малишевський (20)

Першиж фіналістом змагань в дивізіоні 1 став «Спортлідер-2», який вдруге поспіль не залишив шансів «Хмельницьким делікатесам». «Лідери» активно провели перший ігровий відрізок, в підсумку пійшовши на перерву із впевненою перевагою у три забиті м’ячі. «Делікатеси» не знітилися після такого початку, і вже дуже швидко відновили інтригу, скоротивши відставання до мінімуму. Це неабияк окрилило номінальних господарів, які змінивши воротаря на п’ятого польового гравця відчайдушно намагалися врятуватися від поразки, однак останнє слово в цій грі все одно залишилося за підопічними Романа Шевчука, які зусиллями Малишевського та Ситніка довели справу до розгромної перемоги – 5:2 на користь «Спортлідера-2», який стає першим фіналістом турніру в дивізіоні 1.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: