Хмельницький: «Арсенал-МАДОК» здобуває чемпіонство в дивізіоні

За підсумками чергових поєдинків турніру визначились імена переможця та призерів змагань у дивізіоні 2, а також став відомим перший учасник чемпіонської серії в дивізіоні 1

Виходить на фінішну пряму дебютний розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 30-ого та 31-ого серпня, відбулися чергові поєдинки турніру, за підсумками яких стали відомими імена чемпіона та призерів змагань в дивізіоні 2, а також стало відомим ім’я першого учасника чемпіонської серії у дивізіоні 1. Про все це далі в нашому огляді.

ФК «Лезнєво» - «Райффайзен Банк Аваль» - 6:3 (1:2)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Хдеєр (13, аг.), Крисін (39), Сьомін (43), Тадля (44), Ісхаков (45), Микитюк (46) – Ходаковський (13), Ярославський (18), Хдеєр (37)
ФК «Лезнєво»: Дащук, Крисін, Тадля, Ісхаков, Орін, Сьомін, Малюта, Микитюк, Цейчуков
«Райффайзен Банк Аваль»: Незборецький, Підлісний, Шляховий, Яковчук, Ходаковський, Дацишин, Ярославський, Хдеєр
Попередження: Ходаковський (43)

Відкривав програму ігрового дня поєдинок турніру за 5-8 місця у дивізіоні 2, в якому зустрічалися ФК «Лезнєво» та «Райффайзен Банк Аваль». На початку другої половини матчу «банкіри» володіли комфортною перевагою у два м’ячі, і мабуть, вже подумки святкували перемогу, проте номінальні господарі вкотре продемонстрували свої неймовірні морально-вольові якості, зумівши протягом кількох хвилин п’ять разів вразити ворота Незборецького, і схилити шальки терезів на свою користь – 6:3 на користь ФК «Лезнєво».

«Бамбук» - «Фаворит» - 14:0 (7:0)
Голи: Кульбачний (1, 10, 13, 17, 21, 33, 35, 40, 43), Кравецький (8), Бабій (23), Антонов (36), Кучерук (37, 38)
«Бамбук»: Гарбар, Кучерук, Кульбачний, Кравецький, Антонов, Бабій, Шатілов
«Фаворит»: Януш, Мевша, Савчук, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Веселовський

Аналогічну стадію змагань в дивізіоні 1 відкривав двобій між «Бамбуком» та «Фаворитом». Усі очікували цікавого дійства у виконанні обох команд, проте багаточисленна глядацька аудиторія його свідками так і не стала. Виною тому перш за все неймовірна гра підопічних Володимира Громницького, які відверто «розтрощили» свого опонента на майданчику, провівши по сім «сухих» м’ячів у ворота Януша у кожному із таймів. Найбільше виділявся Кульбачний, який заніс у свій актив дев’ять результативних ударів. В підсумку – гросмейстерська перемога «Бамбука» з рахунком 14:0.

«Новатор» - «Дантист» - 7:8 (1:5)
Голи: Лисий (3, 32), Овчинніков (30), Успенський (30, 35, 47), Посполіта (44) – Кукурудза (4), Розуман (5, 23, 39), Терещенко (8, 34, 37), Рибак (10)
«Новатор»: Лисий, Любий, Посполіта, Овчинніков, Успенський, Шевчук, Іванов, Осадчук, Олянчук, Жовнір
«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Розуман, Терещенко, Самолюк, Коржан, Приходченко

Цікавим видалося протистояння між «Новатором» і «Дантистом». Активніше провели першу половину зустрічі «дантисти», які пішли відпочивати із розгромною перевагою у чотири голи. В дебюті другого тайму підопічні Віктора Власова блискуче використали свій козир, тричі грамотно розігравши п’ятого польового, і тим самим відновивши інтригу. В подальшому суперники від часу обмінювалися результативними ударами, але перемога все одно залишилася у руках номінальних гостей – 8:7 на користь «Дантиста».

«Спортлідер-2» - «Хмельницькі делікатеси» - 6:4 (2:3)
Арбітр: Подворний
Голи: Токарчук (3), Малишевський (4, 46, 50), Тимощук (39, 43) – Сиворог (1, 20), Кащук (13, 33)
«Спортлідер-2»: Трачук, Малишевський, Романюк, Ситнік, Токарчук, Жаріков, Гранатюк, Нік, Тимощук, Іванов, Опольський
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Ярмаш, Криськов, Лисенко, Сиворог, Палійчук, Гончарук, Кащук, Дубовий, Муравський

Напруженим видався і матч між «Спортлідером-2» та «Хмельницькими делікатесами». На початку другого тайму «делікатеси» вели у два м’ячі, проте юні підопічні Романа Шевчука змогли зібрати усю волю в кулак, дуже швидко зрівнявши цифри на табло. Заволодівши психологічною перевагою, «лідери» в ефектному стилі продовжили добивати свого знекровленого опонента, і на останніх хвилинах своє вагоме бомбардирське слово сказав Малишевський, який двічі розписався у воротах Самчука і приніс перемогу своїй команді – 6:4 на користь «Спортлідера-2», який наблизився до фіналу турніру в дивізіоні 1 на відстань однієї перемоги.

«Університет-Heliotherm» - «Спортлідер-3» - 5:3 (1:0)
Голи: Сяньков (15, 50), Глушок (28), Вигоняйло (33), Іщук (36) – Колесников (37, 49), Глушок (42, аг.)
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Овчинніков, Іщук, Деусов, Вигоняйло, Власов, Антонюк, Федорко, Сакович, Глушок, Мороз, Сяньков, Березовський, Воловик
«Спортлідер-3»: Трочинський, Глас, Сохорук, Колесников, Рибчинський, Філь, Шеремета, Рудюк, Цилепа
Попередження: Колесников (43)

Центральний поєдинок усього ігрового дня, в якому зустрічалися минулорічний переможець турніру, «Університет-Heliotherm», та його срібний призер, «Спортлідер-3», сповна виправдав очікування вболівальників. Активніше розпочали гру номінальні господарі, які впевненіше діяли на завершальній стадії атак, в підсумку чотири з них довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Віддамо належне підопічним Артема Гласа, які не опустили руки після такого розвитку подій, і протягом кількох наступних кількох хвилин змогли відновити інтригу, скоротивши відставання до мінімуму. На куражі «лідери» відчайдушно намагалися врятуватися від поразки та перевести гру в серію післяматчевих пенальті, проте вирішальною стала філігранна контратака господарів на останніх секундах, яку невідпорним ударом завершив Сяньков – 5:3 на користь «Університету-Heliotherm».

«Вентс» - «Ротор» - 5:3 (1:1)
Голи: Наскальний (17, 49), Жук (40), Побережник (42, 48) – Логвіненко (18, 48), Крутяков (33)
«Вентс»: Матусов, Ілюшин, Монастирський, Святий, Жук, Побережник, Лапенюк, Болістовський, Гнідий, Мустафін, Наскальний
«Ротор»: Данилюк, Олексійчук, Морозов, Главацький, Камінський, Крутяков, Гайдашевський, Федоченко, Логвіненко
Попередження: Монастирський (20), Святий (45)
Вилучення: Святий (46, повторне попередження)

Завершував ігрову суботу поєдинок між «Вентсом» та «Ротором», які проводили перший матч бронзової серії в дивізіоні 2 турніру. Впродовж фактично усього матчу на майданчику можна було спостерігати рівну гру, що логічно знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що драматичної розв’язки у вигляді серії пенальті аж ніяк не уникнути, проте зовсім іншої думки на рахунок цього був кращий голеадор гостей, Дмитро Побережник, який на останніх хвилинах двічі розписався у воротах Данилюка, схиливши шальки терезів на користь своєї команди – 5:3 на користь «Вентса», який стає на крок ближчим до бронзових медалей в дивізіоні 2.

«Дантист» - ФК «Лезнєво» - 5:10 (3:5)
Арбітр: Бондар
Голи: Самолюк (3, 8, 17, 27), Терещенко (33) – Тадля (5, 12, 48), Ісхаков (15, 17), Орін (22, 34, 50), Сьомін (41, 44)
«Дантист»: Смучок, Кукурудза, Тимофієв, Коржан, Терещенко, Самолюк, Розуман, Приходченко
ФК «Лезнєво»: Дащук, Ісхаков, Тадля, Сьомін, Микитюк, Малюта, Орін, Цейчуков

Відкривав програму ігрової неділі двобій між «Дантистом» та ФК «Лезнєво», які змагаються в рамках турніру за 5-8 місця у дивізіоні 2. Активніше гру розпочали номінальні гості, які пішли на перерву із комфортною перевагою у два забиті м’ячі. В другому таймі Сьомін і компанія продовжували домінувати на майданчику, довівши справу до розгромної перемоги – 10:5 на користь ФК «Лезнєво».

«Райффайзен Банк Аваль» - «Новатор» - 2:2 (1:0)
Голи: Дацишин (25, 48) – Посполіта (41, 46)
«Райффайзен Банк Аваль»: Яковчук, Ходаковський, Юнчик, Якубовський, Козак, Підлісний, Клибус, Ярославський, Хдеєр, Дацишин, Незборецький
«Новатор»: Новік, Осадчук, Шушвар, Овчинніков, Посполіта, Самсонюк, Лисий, Олянчук, Любий, Власов
Попередження: Яковчук (35)
Вилучення: Новік (30, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

В іншій грі турніру за 5-8 місця у дивізіоні 2 схрестили шаблі «Райффайзен Банк Аваль» та «Новатор». Всередині другої половини «новаторці» володіли мінімальною перевагою у рахунку, і подумки вже, мабуть, святкували перемогу, проте віддамо належне «банкірам», які не опустили руки, і під завісу гри зусиллями Дацишина зуміли врятуватися від поразки – бойова нічия з рахунком 2:2, яка дарує почесний трофей за 5-е місце ФК «Лезнєво».

«Фаворит» - «Воля» - 14:14 (6:6)
Голи: Савчук (6, 7, 11, 24, 29, 38, 39, 47, 49), Сербіновський (13, аг.), Р. Огороднічук (19), Мевша (28), Бармак (32, аг.), Веселовський (50) – Сербіновський (2), Задерейко (5), Остапишен (7, 18, 22, 34, 42, 44, 45, 46), Бармак (13, 30, 35, 47)
«Фаворит»: Януш, Мевша, Савчук, Веселовський, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук
«Воля»: Русс, Задерейко, Бармак, Остапишен, Сербіновський
Попередження: Остапишен (8)

Справжню гольову феєрію подарували багаточисленній глядацькій аудиторії «Фаворит» та «Воля». Суперники робили акцент перш за все на грі в атаці, подарувавши справжнє свято відкритого футзалу. Не дивно, що звітний матч видався найрезультативнішим на турнірі – на двох команди оформили відразу 28 (!) забитих м’ячів. Щож до самої гри, то вона радше завсе нагадувала американські гірки – саме із такою частотою змінювався рахунок в звітному протистоянні. Логічним наслідком обіцяла бути б нічия, в підсумку що і сталося – доволі рідкісний як для футзалу рахунок 14:14 (!). Найбільш помітними на майданчику були Віктор Савчук та Сергій Остапишен, які вражали ворота опонента по дев’ять та вісім разів відповідно.

«Полонія» - «Арсенал-МАДОК» - 2:6 (1:5)
Арбітр: А. Папірович
Голи: Качур (9), Дияк (44) – Подлюк (12), Красножон (13, 13), Самсонов (17), Шлапак (24), Черкезов (44)
«Полонія»: Старих, Нємий, Качур, Богун, Бородій, Ільчук, Мірошниченко, Янковий, Білецький, Чернобай, Карван, Дияк
«Арсенал-МАДОК»: Лозінський, Розгон, Самсонов, Красножон, Подлюк, Черкезов, Глушко, Шлапак

Переможцем ж змагань у дивізіоні 2 став «Арсенал-МАДОК», який і в другій грі фінальної серії виявився сильнішим за амбітну «Полонію». «Каноніри» з перших хвилин активніше діяли на завершальній стадії атак, шість з них довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Підопічні Валерія Карвана спромоглися «відповісти» лише двічі – 6:2 на користь «Арсеналу-МАДОК», який здобуває чемпіонство, а «Полонія» - срібні медалі в дивізіоні 2.

«Вентс» - «Ротор» - 7:3 (2:1)
Голи: Діброва (6, 37), Мустафін (15, 32, 36), Лапенюк (40), Ілюшин (49) – Ращик (6), Федоченко (43), Камінський (49)
«Вентс»: Матусов, Болістовський, Гнідий, Ілюшин, Жук, Лапенюк, Мустафін, Діброва
«Ротор»: Данилюк, Главацький, Крутяков, Логвіненко, Науменко, Камінський, Олексійчук, Федоченко, Морозов, Ращик, Гайдашевський
Попередження: Камінський (36)

Третю позицію на фініші турніру в дивізіоні 2 здобув «Вентс», який вдруге у вирішальній серії за «бронзу» переграв досвідчений «Ротор». Перша половина матчу завершилася за мінімальної переваги «вентсівців», що обіцяло неслабку інтригу в другому таймі звітного протистояння, але її так і не сталося – підопічні Юрія Болістовського вкотре проявили на майданчику свої найкращі якості, довівши справу до розгромної перемоги. В підсумку – 7:2 на користь «Вентсу», який здобуває бронзові нагороди у дивізіоні 2. За вихід до еліти «вентсівці» поміряються силами із «Белфастом», «Ротор» ж за підвищення у класі зіграє із «Політехніком».

«Університет-Heliotherm» - «Спортлідер-3» - 2:6 (0:4)
Голи: Мороз (39, пен., 45) – Соколюк (12), Шеремета (14), Колесников (22, 38), Філь (23), Глас (50)
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Петричук, Сяньков, Глушок, Сакович, Овчинніков, Рефель, Мороз, Іщук, Антонюк, Федорко, Вигоняйло, Березовський, Деусов
«Спортлідер-3»: Трочинський, Глас, Соколюк, Рибчинський, Колесников, Філь, Сохорук, Шеремета, Цилепа

Відновив рівновагу у півфінальній серії плей-офф у дивізіоні 1 «Спортлідер-3», який впевнено переграв «Університет-Heliotherm». Фактично, долю протистояння підопічні Артема Гласа вирішили ще у першому таймі, відвантаживши чотири «сухих» м’ячі у ворота свого опонента на майданчику. В другій половині матчу номінальні господарі змогли нав’язати свою гру, проте це дозволило їм лише підсолодити гіркоту власної поразки – 6:2 на користь «Спортлідера-3», і долю путівки у фінал в цій парі визначить третій матч.

«Хмельницькі делікатеси» - «Спортлідер-2» - 2:5 (0:3)
Голи: Криськов (31), Ярмаш (48) – Жаріков (6), Мартинюк (16), Романюк (22), Малишевський (49), Ситнік (50)
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Кащук, Сиворог, Туз, Ярмаш, Криськов, Дубовий, Лисенко, Палійчук, Вербовий
«Спортлідер-2»: Тимощук, Трачук, Малишевський, Ситнік, Мартинюк, Токарчук, Романюк, Гранатюк, Жаріков, Опольський, Іванов
Попередження: Кащук (18), Самчук (23) – Жаріков (9), Малишевський (20)

Першиж фіналістом змагань в дивізіоні 1 став «Спортлідер-2», який вдруге поспіль не залишив шансів «Хмельницьким делікатесам». «Лідери» активно провели перший ігровий відрізок, в підсумку пійшовши на перерву із впевненою перевагою у три забиті м’ячі. «Делікатеси» не знітилися після такого початку, і вже дуже швидко відновили інтригу, скоротивши відставання до мінімуму. Це неабияк окрилило номінальних господарів, які змінивши воротаря на п’ятого польового гравця відчайдушно намагалися врятуватися від поразки, однак останнє слово в цій грі все одно залишилося за підопічними Романа Шевчука, які зусиллями Малишевського та Ситніка довели справу до розгромної перемоги – 5:2 на користь «Спортлідера-2», який стає першим фіналістом турніру в дивізіоні 1.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області