Матч кращих гравців Преміум-ліги: видовищно, ефектно, яскраво!

У яскравому двобої впевнену перемогу святкувала збірна дивізіону 1

Збірна дивізіону 1 – Збірна дивізіону 2- 7:3 (5:1)

Арбітри: Куцак, Божко (обидва – Хмельницький)

Голи: Бабій (3), Гончарук (4), Малишевський (12, 14), Нємий (16), К. Шляховий (25), Сиворог (34) – Кульбачний (6, 27), Мустафін (31)

Збірна дивізіону 1: Алексейчук – К. Шляховий (кап.), Малишевський, Черкезов, Сиворог – Гончарук, Бабій, Колесников, Нємий

Збірна дивізіону 2: Гарбар – Антонов (кап.), Кульбачний, Мельник, Олексюк – Побережник, Жаріков, Мустафін, П. Шульган

Попередження: Колесников (28)

Вилучення: Колесников (40, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

У суботу, 23-ого квітня, в спорткомплексі УМВС відбулася по-справжньому яскрава та незабутня подія. Аби зробити кінцівку насиченого сезону у Преміум-лізі відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з футзалу 2015-2016 років, який тривав більше ніж п’ять місяців, такою, яка запам’ятається надовго, організатори турніру в особі Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області сумісно із пабом «BeerLoga» вирішили подарувати широкому вболівальницькому загалу справжнє свято – у очному двобої на майданчику зустрілися збірні кращих гравців дивізіонів 1 та 2!

_DSC0371

Щодо самого матчу, то його стартові хвилини ознаменувалися розвідкою боєм – визнані майстри шкіряного м’яча намагалися згадати та привести в дію весь арсенал своїх видовищних прийомів. Так тривало до 3-ої хвилини, коли і вболівальники побачили перший забитий м’яч у протистоянні. Його автором став Ігор Бабій, якому вдався розкішний удар з дальньої відстані – 1:0. Надалі ж той ж Бабій не зупинився на досягнутому, і видавши на гора блискучий сольний прохід по флангу, під час якого прибрав на швидкості відразу двох суперників, відпасував на дальню стійку на набігаючого Гончарука, який блискуче пробивши у правий верхній кут подвоїв перевагу у рахунку команди Дивізіону 1 – 2:0. Але такі цифри на табло протрималися недовго: Олексюк розкішним пасом із глибини вивів на ударну позицію Кульбачного, і кращий бомбардир змагань у дивізіоні 2 влучно пробивши з лінії воротарського, один м’яч відквитав – 2:1.

_DSC0306

Цей м’яч став каталізатором атакувальних дій номінальних господарів, які стали проявляти себе в атаці ще більш настирніше та наполегливіше. Дива воротарської майстерності продемонстрував на останньому рубежі власних воріт Гарбар, кінчиками пальців перевівши на кутовий сферу після гарматного пострілу Нємого із штрафного, але і він виявився безсилим врятувати свою команду на 12-ій хвилині, коли Малишевський, ефектно обігравшись на швидкості із Костянтином Шляховим, більярдним ударом з розвороту поцілив акурат у ліву «шістку» – 3:1. Через декілька хвилин вдалі дії цієї зв’язки принесли ще один забитий гол команді Дивізіону 1. Після чергової розкішної передачі від Костянтина, Юрію залишалося не промахнутися метрів з 7-ми. Із цим завданням Малишевський впорався з успіхом, оформивши дубль у матчі – 4:1. Номінальні господарі ж не зупинялися на досягнутому, і під завісу першої 20-ти хвилинки зробив перевагу команди Дивізіону 1 у рахунку ще переконливішою Артур Нємий, виявившись в потрібному місці та в потрібний час після розіграшу кутового – 5:1. На все це номінальні гості відповіли елегантним ударом Кульбачного п’ятою після скидки Мельника, однак йому, нажаль, зовсім трішки забракло влучності.

_DSC0357

В дебюті другого тайму капітан номінальних господарів, Костянтин Шляховий, примножив свій «послужний список», додавши до двох «асистів» і забитий м’яч, влучним ударом в дальній нижній кут завершивши блискучий сольний прохід у власному виконанні після чудового пасу Малишевського, який вивів свого партнера по команді на оперативний простір… п’ятою! Чудеса техніки і це вже 6:1!!! Такий рахунок не особливо влаштовував команду дивізіону 2, яка явно не хотіла виступати в ролі хлопчиків для биття (поєдинок хоч і товариський, однак пристрасті вирували не менші, ніж в офіційних! – прим. автора), і швидко мобілізувавшись, зуміла відродити інтригу в протистоянні. Спочатку дубль оформив Денис Кульбачний, холоднокровним ударом з гострого кута завершивши скидку Мустафін, а через декілька миттєвостей і Павло поринув у обіймах партнерів по команді, блискуче пробивши впритирку із стійкою після пасу від власного одноклубника, Павла Шульгана – 6:3. Однак такий рахунок на табло протримався не дуже довго. Бабій чудово продемонстрував свою феноменальну техніку, і розхитавши серією обманних рухів майже весь захист суперника, вивів на порожні ворота Сиворога, який встановив остаточний рахунок на табло – 7:3 на користь команди Дивізіону 1, але не це було в цей день головним у спорткомплексі УМВС, оскільки обидві команди подарували справжнє видовище, яке ще довго згадуватимуть як його безпосередні учасники, так і глядачі!

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області