Хмельницький, преміум-ліга: перемінні успіхи лідерів

Поєдинки 12-ого туру змагань у дивізіоні 1 видалися неймовірно видовищними

Наближається до логічного завершення груповий етап у Преміум-лізі відкритому чемпіонаті Хмельницького, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, у дивізіоні 1. Минулого вік-енду там були зіграні поєдинки, передостаннього, 12-ого туру, які сповна потішили вболівальників видовищним, а головне – результативним футзалом. Про все це далі в нашому огляді.

«Динамо-УМВС-Дунаївці» - «Вентс» - 6:5 (3:3)
Арбітри: Бондарь, Подворний
Голи: Бондаренко (5, 50), Глуховатий (7), Побережник (18, аг.), Стасюк (43, 45) – Атаманюк (11), Побережник (23, 27, 37, 44)
«Динамо-УМВС-Дунаївці»: Чернобай, Стасюк, Глуховатий, Наталюк, Калинюк, Загородній, Когут, Бондаренко, Валеєв, Бабій, Ганін
«Вентс»: Болістовський, Побережник, Монастирський, Атаманюк, Ілюшин, Жаріков
Попередження: Калинюк (24), Наталюк (27), Ганін (34) – Побережник (36), Монастирський (52)

Відкривав програму 12-ого туру двобій між «Динамо-УМВС-Дунаївці» та «Вентсом».
Активніше розпочали гру «динамівці», які вже дуже швидко втілили свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Болістовському вдалося зреагувати на вбивчий удар Бондаренка метрів з 7-ими, але далі ніхто не завадив тому ж таки Бондаренку добити шкіряний снаряд у сітку – 1:0. Не встигли «вентсівці» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Це Глуховатий відгукнувся на скидку Наталюка, і невідпорним ударом впритирку із стійкою з-за меж воротарського подвоїв перевагу номінальних господарів – 2:0. Відповідь «Вентса» не змусила на себе довго очікувати. Атаманюк в ефектному стилі спочатку обіграв двох захисників, а потім спіймавши в півпозиції Чернобая, елегантно підсік сферу у праву «дев’ятку», скоротивши розрив до мінімуму – 2:1. Пропущений м’яч неабияк по-спортивному розлютив гравців «Динамо-УМВС-Дунаївці», які додали в швидкості, і вже фактично у наступній атаці відновлювати гандикап у два м’ячі міг Загородній, проте відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у порожню ціль після розкішної передачі від Бондаренка. Номінальні господарі продовжували тиснути, і невдовзі таки досягли свого. Валеєв прострілив з ауту, і сфера після невеликого рикошету від Побережника змінила свою траєкторію та затріпотіла у сітці воріт – 3:1. Варто віддати належне номінальним гостям, які не опустили руки, і вже фактично відразу скоротили розрив до мінімуму. Забитий м’яч заніс собі в актив Побережник, який вдало зіграв на дальній стійці після прострілу Атаманюка – 3:2. Завершення тайму проходило вже за переваги «Вентса», який проявивши морально-вольові якості, зумів зрівняти цифри на табло. Активний Атаманюк розкішною передачею врозріз вивів на ударну позицію Побережника, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши у ліву «шістку» - 3:3.

Другий тайм видався не менш цікавим. Вже в його дебюті небезпечними ударами обмінялися Побережник та Когут, але на висоті були голкіпери обох команд. Надалі ініціативою заволоділи «вентсівці», вже дуже швидко втіливши її у черговий забитий м’яч. Атаманюк з ауту прострілив у центр воротарського, де Побережник, чудово зігравши на випередження, вдотик переправив шкіряний снаряд у сітку воріт – 3:4. «Динамо-УМВС-Дунаївці» відчайдушно кинулося відіграватися, і впродовж кількох наступних хвилин чудові нагоди для того, аби змінити цифри на табло мали Глуховатий та Ганін, однак чудеса воротарської майстерності у рамці демонстрував Болістовський, раз за разом рятуючи свою команду від вірних голів. Але і він виявився безсилим на 43-ій хвилині. Бондаренко розхитав на фланзі Побережника, і відпасував на Стасюка, якому залишалося лише влучити у порожню ціль – 4:4. Не встигли «динамівці» як слід відсвяткувати взяття воріт суперника, як вже самі були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Монастирський чудовим пасом із глибини майданчику вивів на ударну позицію всюдисущого Побережника, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно у падінні пробивши у ліву «шістку» та оформивши покер у цій зустрічі – 4:5. «Динамо-УМВС-Дунаївці» відразу кинулося змінювати хід подій на майданчику, змінивши голкіпера на п’ятого польового, і ця тактика майже відразу принесла свої плоди. Після затяжної атаки номінальних господарів Бондаренко знайшов пасом на дальній стійці ніким не прикритого Стасюка, який з кількох метрів невідпорно пробив під поперечину, вкотре в матчі зробивши рахунок рівним – 5:5. «Динамівці» і надалі продовжували діяти в чисельній більшості, і під завісу гри змогли таки схилити шальки терезів на свою користь. Бондаренко відгукнувся на націлену передачу від Калинюка, і точним ударом в ліву «шістку» встановив підсумковий рахунок у грі – 6:5 на користь «Динамо-УМВС-Дунаївці», яке завдяки цій перемозі виходить на п’яте місце у турнірній таблиці.

«Університет-Heliotherm» - «Ковчег-Воля» - 4:1 (0:1)
Арбітри: Подворний, Бондарь
Голи: Антонюк (34, 43), Глушок (54), А. Федорко (54) – Леонов (6)
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Сяньков, Глушок, Воловик, А. Федорко, М. Федорко, Мороз, Антонюк, Овчинніков, Чекерський
«Ковчег-Воля»: Дячук, Шитенков, Штолько, Стець, Гуралечко, Леонов, Дарченко, Михальчук, Бармак, Задерейко, Гранатюк
Попередження: Сяньков (39) – Шитенков (40)
Вилучення: Михальчук (36, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Наступними на майданчик вийшли «Університет-Heliotherm» та «Ковчег-Воля».
Розпочали гру активніше номінальні господарі, які і створили перший небезпечний момент у зустрічі. Антонюк ефектно накрутив на фланзі захисника, і на силу пробивав з розвороту під поперечину, проте Дячуку ціною надзусиль таки вдалося ліквідувати загрозу. Відповідь «Ковчега-Волі» не змусила на себе довго очікувати. Леонов, чудово зігравши на перехопленні, спочатку ефектним фінтом пошив у дурні захисника «Універа», а потім невідпорним ударом в ліву «дев’ятку» метрів з 7-ми не залишив Сандулову жодних шансів – 0:1. Підопічні Адальберта Руснака не опустили руки, і вже в наступній атаці відновлювати паритет міг Мороз, але з кількох метрів не зміг замкнути перспективний простріл від Миколи Федорка. «Університет-Heliotherm» не зупинявся на досягнутому, і впродовж кількох наступних стовідсоткові нагоди для того, аби змінити цифри на табло мали Воловик та Овчинніков, однак Дячук діяв у рамці вище всяких похвал. «Ковчег-Воля», ж яка діяла переважно другим номером, робила ставку на швидкі контрвипади, і ця тактика дуже швидко ледве себе не виправдала, однак Михальчук свій шанс змарнував, не зумівши з близької відстані замкнути ювелірний простріл Стеця. Майже відразу ледве не спрацювало відоме футбольне правило. Близьким до голу був Мороз, проте рятівником «ковчегівців» виявився Задерейко, який в останній момент виніс шкіряний снаряд із порожніх воріт після підступного удару Віталія. Під завісу першого тайму забивати міг і Антонюк, який елегантним ударом п’ятою замикав простріл Воловика у центр воротарського, проте Дячук знову зіграв вище всяких похвал.

Другий тайм видався не менш цікавим. Сандулову вдалося врятувати свою команду після гарматного пострілу під поперечину у виконанні Гуралечка, однак Гранатюк, який виявився першим на підборі, відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів вразити порожню ціль. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Микола Федорко чудовою передачею врозріз вивів на ударну позицію Антонюка, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши у протихід Дячуку – 1:1. Забитий м’яч неабияк додав впевненості номінальним господарям, які невдовзі заробили право на пробиття пенальті. Це Михальчук зіграв рукою у власному карному майданчику після удару Миколи Федорки, і арбітр не вагаючись вказав на «позначку», при цьому «нагородивши» Дмитра червоною карткою. «Вирок» взявся виконувати Мороз, але Дячуку вдалося вгадати напрямок удару та ліквідувати загрозу. Підопічні Адальберта Руснака продовжували діяти на майданчику першим номером, і через декілька хвилин змогли втілити свою відчутну ігрову перевагу у забитий м’яч. Антонюк відгукнувся на передачу від Глушка, ефектно прибрав на замасі захисника, і прицільним ударом впритирку із стійкою змусив вдруге в матчі капітулювати Дячука – 2:1. Варто віддати належне «Ковчегу-Волі», який не знітився, і вже в наступній атаці зусиллями Гранатюка, який потужно пробивав пробивав зльоту у правий верхній кут після скидки Гуралечка, міг відновити статус-кво, однак Сандулову в неймовірному стрибку таки вдалося перевести шкіряний снаряд на кутовий. Продемонстрував свою високу воротарську майстерність страж воріт номінальних господарів і в наступному епізоді, зреагувавши на вбивчий удар зі штрафного у виконанні Шитенкова. «Ковчег-Воля» пішла ва-банк, змінивши голкіпера на п’ятого польового, проте ця тактика жодних успіхів номінальним гостям не принесла. Навпаки, Глушок точним ударом по порожніх воротах зняв усі питання щодо переможця дуелі, а масну крапку в матчі поставив Артем Федорко, вдало зігравши на добиванні після удару того ж Глушка – 4:1 на користь «Університету-Heliotherm», який завдяки цій перемозі суттєво покращує власні шанси на вихід у плей-офф.

«Кардіфф» - «Конфермат» - 5:6 (1:1)
Арбітри: Жмурко, В. Папірович
Голи: Лемішевський (20), Заморока (33), Лук’янов (35), Яремчук (36), Загуровський (49) – Гарієвський (12), Маковійчук (41), Дележа (44, 50), Козелко (52), Бакалярик (53)
«Кардіфф»: Козак, Лемішевський, Загуровський, Лук’янов, Черкезов, Манільчук, Яремчук, Пампурак, Жук, Заморока
«Конфермат»: Стаднік, Лисий, Самсонюк, Олянчук, Безвещук, Сергеєв, Сендель, Вербовий, Козелко, Маковійчук, Дележа, Бакалярик, Гончар, Гарієвський, Слівінський
Попередження: Яремчук (14), Лемішевський (17), Манільчук (40), Заморока (42), Загуровський (47) – Дележа (21), Вербовий (23), Гончар (49)
Вилучення: Пампурак (42, удар суперника по ногах в боротьбі за м’яч із ризиком нанесення травми), Яремчук (54, повторне попередження)

Продовжував програму 12-ого туру його центральний поєдинок, у якому силами мірялися представники лідируючої групи, «Кардіфф» та «Конфермат».
Розпочали гру суперники доволі жваво, вже на її перших секундах обмінявшись небезпечними моментами. Змінювати нулі на табло міг Безвещук, який на силу пробивав у ліву «шістку» після скидки Самсонюка – «Кардіфф» від неприємностей врятувала стійка воріт. Відповідь номінальних господарів не змусила на себе довго очікувати. Забивати міг Черкезов, який ефектним ударом в падінні у лівий верхній кут замикав простріл Лук’янова, однак Стадніку в неймовірному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. Надалі ініціативою заволодів «Конфермат», вже дуже швидко матеріалізувавши її у забитий м’яч. Козелко чудовою передачею врозріз вивів на ударну позицію Гарієвського, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно з гострого кута пробивши у праву «шістку» - 0:1. Майже відразу подвоювати перевагу номінальних господарів у рахунку міг Лисий, проте після помилки Козака на виході відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у вже незахищену рамку. Підопічні Віктора Власова не зупинялися на досягнутому, і через декілька хвилин змінювати цифри на табло міг Бакалярик, який спочатку ефектно накрутив Жука, а потім з розвороту пробивав у ліву «шістку», проте номінальних господарів від неприємностей врятував каркас воріт. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Лемішевський обікрав Дележу, вийшов віч-на-віч із Стадніком, і холоднокровним пострілом впритирку із стійкою зробив рахунок у матчі рівним – 1:1. Майже відразу Лемішевський міг оформлювати дубль, проте Стадніку ціною надзусиль вдалося врятувати свою команду після вбивчого удару Андрія в правий верхній кут при розіграші ауту. Під завісу першого тайму виводити вперед у рахунку номінальних господарів міг і Заморока, однак рятівником «конферматівців» в цьому епізоді виявився Лисий, в останній момент вибивши сферу із порожніх воріт.

Другий тайм видався не менш видовищним. Розпочали його активніше гравці «Кардіффа», які вже дуже швидко схилили шальки терезів на власну користь. Це Заморока відгукнувся на передачу Лемішевського при розіграші кутового, і чудово зігравши на випередження, з кількох метрів вразив порожній кут – 2:1. Не встигли «конферматівці» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії майданчику. Черкезов виконав націлений простріл на дальню стійку, де набігаючий Лук’янов ефектно в падінні переправив шкіряний снаряд у шпарину між голкіпером та стійкою – 3:1. «Кардіфф» не зупинявся на досягнутому, і вже через декілька секунд довів рахунок у матчі до розгромного. Активний Черкезов чудово відпасував із глибини майданчика на хід Яремчуку, який прицільним ударом в праву «шістку» з лінії воротарського вкотре змусив капітулювати Стадніка – 4:1. Здавалося, що доля матчу вже вирішена, проте «Конфермат» зумів прийти в себе, і протягом кількох наступних хвилин відродив інтригу в матчі, скоротивши розрив до мінімуму. Спочатку забив Маковійчук, майстерно виконавши штрафний удар, а через декілька секунд той ж таки Маковійчук блискуче проявив себе у ролі асистента, чудовою передачею вивівши на ударну позицію Дележу, якому залишалося лише влучити у порожній кут з центру воротарського – 4:3!!! Пристрасті на майданчику розпалювалися все більше та більше, і першими не витримали нерви у гравців «Кардіффа», які перевищили допустимий ліміт фолів та отримали дабл-пенальті у власні ворота, однак Дележа свій шанс змарнував, не зумівши з «точки» влучити навіть у ворота. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Номінальні господарі заробили право на небезпечний штрафний удар біля воріт «Конфермату», який блискуче виконав Загуровський, невідпорно пробивши у праву «дев’ятку» - 5:3. Такий рахунок на табло не протримався і більше хвилини. «Кардіфф» вкотре порушив правила, отримавши черговий дабл-пенальті у власні ворота. На цей раз Дележа з «позначки» був безжальним, холоднокровно розвівши м’яч і Козака по різних кутах – 5:4. Підопічні Віктора Власова кинулися рятуватися від поразки, змінивши голкіпера на п’ятого польового, і ця тактика вже дуже принесла свої плоди. Маковійчук прострілив з флангу на набігаючого Козелка, і той зусиль партнера не змарнував, невідпорно зльоту пробивши точнісінько у лівий верхній кут – 5:5. Як виявилося пізніше, цей момент став переломним у матчі. Майже відразу вивів вперед у рахунку номінальних гостей Бакалярик, вдало зігравши на добиванні після удару Дележі – 5:6. На останніх секундах закріпити перевагу «Конфермату» у рахунку міг той ж таки Дележа, проте не зміг реалізувати черговий дабл-пенальті, призначений у бік воріт номінальних господарів. В підсумку – вольова перемога «Конфермату» із рахунком 6:5, який і надалі продовжує лідирувати у дивізіоні 1.

«Арсенал-МАДОК» - «Спортлідер-3» - 1:5 (0:2)
Арбітри: В. Папірович, Жмурко
Голи: Шлапак (51) – Глас (10, 11, 46), Колесников (39), Шляховий (42)
«Арсенал-МАДОК»: Ковальчук, Євтушок, Подлюк, Шлапак, Янчук, Слободян, Самсонов, Мадзяновський, К. Шляховий, Глушко
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Глас, Рибчинський, Колесников, А. Шляховий, Роговський
Попередження: Роговський (20)
Вилучення: Ковальчук (42, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Завершував програму ігрової суботи двобій між «Арсеналом-МАДОК» та «Спортлідером-3».
Розпочали гру активніше «лідери», які і створили перший по-справжньому небезпечний момент у звітній зустрічі. Відкривати рахунок міг Глас, який після скидки від Шляхового спочатку ефектно розхитав Янчука, а потім прицільно пробивав з розвороту у правий верхній кут, але, на щастя для «канонірів», м’яч після удару Артема прийняла на себе поперечина. Номінальні гості не зупинялися на досягнутому, і невдовзі втілили свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Той ж таки Глас виявився перехопив шкіряний снаряд поблизу воріт «Арсеналу-МАДОК», і гарматним пострілом під поперечину не залишив Ковальчуку жодних шансів – 0:1. Не встигли підопічні Ігоря Глушка як слід прийти в себе після пропущеного м’яча, як вже знову були змушені розпочинати гру з центру майданчика. Колесников чудовим пасом вивів на ударну позицію Гласа, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно вдотик пробивши у праву «шістку» - Ковальчук зреагував, але ліквідувати загрозу був не в силах – 0:2. Варто віддати належне номінальним господарям, які не опустили руки після такого невдалого початку, а зуміли нав’язати свою гру більш досвідченому опоненту, раз за разом створюючи загрози володінням Алексейчука. Скорочувати розрив до мінімуму міг Слободян, який розкішним ударом зльоту під поперечину замикав навісну передачу Самсонова від кутової позначки, однак чудеса воротарської майстерності продемонстрував страж воріт «лідерів», в неймовірному стрибку парирувавши «мертвий» м’яч та зірвавши гучну овацію трибун. Через декілька секунд забивати міг і Костянтин Шляховий, проте свій шанс змарнував, після відмінної передачі врозріз у виконанні активного Самсонова з кількох метрів пробивши прямісінько у Алексейчука. Під завісу тайму небезпечними ударами обмінялися Самсонов та Глас, проте на висоті були голкіпери обох команд.

Другий тайм видався теж доволі цікавим. Вже в його дебюті доводити рахунок на табло до розгромного міг Рибчинський, проте після розкішного пасу врозріз від Гласа, не зумів в ближньому бою переграти Ковальчука. Номінальні господарі відповіли підступним пострілом Слободяна під поперечину після розіграшу штрафного, однак Алексейчуку ціною надзусиль таки вдалося ліквідувати загрозу. Надалі ініціативою заволоділи «лідери», які вже дуже швидко довели рахунок до розгромного. Після дальнього пострілу Роговського «канонірів» від неприємностей врятувала стійка воріт, але на підборі першим виявився Колесников, без особливих зусиль вразивши вже порожню ціль – 0:3. Через декілька хвилин Ковальчук зіграв рукою за межами після удару того ж Колесникова, отримавши пряму червону картку та залишивши свою команду в меншості. Штрафний удар, призначений за дане порушення, холоднокровно виконав Шляховий, прицільно пробивши впритирку із стійкою – 0:4. Через декілька секунд закріпив і до того більш ніж вагому перевагу «лідерів» у рахунку Глас, який прицільним ударом зльоту у лівий нижній кут замкнув скидку Роговського – 0:5. Завершення матчу краще провели «каноніри». Спочатку гол престижу провів Шлапак, який холоднокровно пробив зльоту у ліву «шістку» після флангового прострілу від Слободяна, а через декілька хвилин хорошу нагоду для того аби відзначитися мав і Самсонов, проте після його удару в правий верхній кут номінальних господарів від неприємностей врятувала стійка воріт. В підсумку – 5:1 на користь «Спортлідера-3», який продовжує дихати в спину лідеру змагань в дивізіоні 1, «Конфермату».

«Газовик» - «Тетра» - 4:1 (2:1)
Арбітри: А. Папірович, Жмурко
Голи: Глаз (5), Нємий (22, 52), Сакович (50) – Муляр (2)
«Газовик»: Петричук, Вигоняйло, Глаз, Іщук, Нємий, Сакович, Ситнік, Мельник, Паюк, Загородній, Чабан
«Тетра»: Грабенчук, Кузьмін, Муляр, Терлецький, Ярош, А. Салабай, Жилович, Н. Салабай, Скалій, Т. Диняк, А. Диняк
Попередження: Іщук (50), Паюк (50) – Ярош (23)

Відкривав ігрову неділю цікавий двобій між «Газовиком» та «Тетрою».
Вже перша осмислена атака в матчі завершилася взяттям воріт. Це Андрій Диняк навісною передачею вивів на ударну позицію Муляра, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши у «будиночок» Петричуку – 0:1. Не встигли підопічні Олександра Сторожука як слід відсвяткувати забитий м’яч, як вже самі були змушені розпочинати гру з центру майданчику. Це Глаз виявився найспритнішим після довгого вкидання від Петричука, і ефектно головою переправивши шкіряний снаряд у кут воріт, зробив рахунок на табло рівним – 1:1. Забитий м’яч неабияк додав впевненості номінальним господарям, які фактично у наступній атаці могли вийти вперед у рахунку, проте Мельник відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів замкнути перспективний простріл активного Глаза. Відповідь «Тетри» не змусила на себе довго очікувати. Муляр в ефектному стилі обігравши двох суперників, вийшов віч-на-віч із Петричуком, проте з кількох метрів пробив прямісінько у голкіпера. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Паюк стрімко пройшов по правому флангу, а далі розкішною передачею знайшов ніким не прикритого Нємого, якому не склало особливих зусиль з кількох метрів вразити порожній кут – 2:1. Надалі на майданчику можна була спостерігати обопільногостру боротьбу із великою кількістю порушень правил, і невдовзі не витримали нерви у гравців «Газовика», які перевищили допустимий ліміт фолів і отримали дабл-пенальті у власні ворота. До «позначки» підійшов Тимофій Диняк, однак Петричуку вдалося вгадати напрямок удару та ліквідувати загрозу.

Не менш цікавим видався і другий тайм. Вже в його дебюті відновлювати паритет у рахунку міг інший Диняк, Андрій, проте Петричук, грамотно зігравши на виході, зумів скоротити кут обстрілу та перевести шкіряний снаряд на кутовий. Відповідь «Газовика» не змусила на себе довго очікувати. Вигоняйло розкішним пасом врозріз вивів на ударну позицію Мельника, і той вдотик прицільно пробивав у ліву «шістку», однак, на щастя для номінальних господарів, м’яч після удару Максима прийняла на себе стійка воріт. Надалі ініціативою заволоділа Надалі «Тетра» заволоділа ініціативою, раз за разом створюючи небезпечні моменти біля воріт свого опонента. Зрівнювати цифри на табло міг Кузьмін, який спочатку ефектно обіграв Паюка, а потім потужним ударом з-за меж воротарського цілив у ліву «шістку», проте знову вище всяких похвал у рамці зіграв Петричук, в неймовірному стрибку врятувавши свою команду від вірного голу. Через декілька секунд стовідсотковий момент мав Диняк, однак рятівником номінальних господарів в цьому епізоді виявився Ситнік, який в останній момент виніс шкіряний снаряд з лінії порожніх воріт після вбивчого удару Тимофія. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Сакович чудово зіграв на перехопленні, і невідпорним ударом впритирку із стійкою втретє в матчі змусив капітулювати Грабенчука – 3:1. Не встигла «Тетра» як слід прийти в себе, як вже знову була змушена розпочинати гру з центру майданчику. Після пострілу Ситніка шкіряний снаряд влучив у стійку, а ось першим на підборі виявився Нємий, з кількох метрів вразивши порожню ціль – 4:1. На останніх секундах підопічні Олександра Сторожука могли дещо підсолодити гіркоту власної поразки, проте Грабенчук не зумів реалізувати дабл-пенальті, з «позначки» пробивши вище цілі. В підсумку – 4:1 на користь «Газовика», який завдяки цій перемозі закріплюється на п’ятому місці у турнірній таблиці дивізіону 1.

«Феміда-НК» - «Спортлідер-2» - 5:5 (3:4)
Арбітри: Подворний, Бондарь
Голи: Бабак (2), Семенюк (6, 33), Бородій (25), Гребенюк (36) – Хамдамов (3, 20), Кучір (19), Юхимович (20), Полупан (40)
«Феміда-НК»: Паславський, Остяк, Бабак, Блажко, Бойко, Бородій, Бродзянський, Гончарук, Гребенюк, Підлісний, Семенюк
«Спортлідер-2»: Трачук, Морозов, Романюк, Подлюк, Полупан, Юхимович, Лещишин, Рябоконь, Кучір, Хамдамов, Соколюк
Попередження: Семенюк (47)

Завершував програму 12-ого поєдинок грандів міського футзалу, «Феміди-НК» та «Спортлідера-2».
Розпочали активніше гру номінальні господарі, які завершили забитим м’ячем свою ж першу по-справжньому небезпечну атаку в цьому матчі. Бойко прострілив на дальню стійку, де Бабак, зігравши на випередження, з кількох метрів переправив сферу у сітку – 1:0. Відповідь «лідерів» не змусила на себе довго очікувати. Відновлювати паритет у рахунку міг Хамдамов, але після скидки Кучіра перекинув не лише воротаря, а й воротаря. Підопічні Романа Шевчука додали в швидкості, і результат не забарився. Той ж Хамдамов ефектно накрутив Гончарука, і холоднокровно пробив в шпарину між голкіпером та стійкою метрів з 10-ти – 1:1. Відповідь «Феміди-НК» не змусила на себе довго очікувати. Номінальні господарі заробили право на небезпечний штрафний удар поблизу воріт «Спортлідера-2», який обвідним ударом в ліву «шістку» реалізував Семенюк – 2:1. Пропущений м’яч неабияк по-спортивному розлютив підопічних Романа Шевчука, які впродовж кількох наступних хвилин могли змінювати цифри на табло зусиллями Полупана та Юхимовича, проте Паславський діяв у рамці воріт вище всяких похвал, раз за разом рятуючи свою команду від пропущених голів. «Феміда-НК» в ті хвилини ж створювала небезпечні моменти здебільшого після грамотних розіграшів стандартних положень. Бойко при розіграші ауту прострілив на дальню стійку, де Бородій у високому стрибку переправив шкіряний снаряд у сітку, проте арбітр зустрічі цей м’яч відмінив, мотивуючи це тим, що Михайло під час удару підіграв собі рукою, що викликало хвилю неоднозначних емоцій з боку гравців та представника «Феміди-НК». Надалі ініціативою заволоділи гравці «Спортлідера-2», які протягом однієї хвилини тричі змусили Паславського діставати м’яч із сітки власних воріт. Відновив паритет у рахунку Кучір, який невідпорно пробив у протихід воротарю після скидки Рябоконя – 2:2. Як виявилося пізніше, цей м’яч дещо психологічно надломив «Феміду-НК», чим сповна скористалися номінальні гості. Лещишин чудовим пасом вивів на ударну позицію Хамдамова, і той прицільно пробивши впритирку із стійкою з лінії воротарського схилив шальки терезів на користь «Спортлідера-2» - 2:3. Не встигли підопічні Едуарда Щепанського як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру з центру майданчику. Романюк з кутового прострілив у центр воротарського, де ніким не прикритий Юхимович вдотик пробив у ліву «шістку», не залишивши Паславському жодних шансів – 2:4. Варто віддати належне номінальним господарям, які не опустили руки після такого «холодного душу», і майже відразу скоротили розрив до мінімуму. Бородій відгукнувся на передачу Бойка при розіграші ауту, і гарматним пострілом в лівий нижній кут втретє в матчі змусив капітулювати Морозова – 3:4.

Другий тайм теж видався доволі цікавим. Вже в його дебюті відновив інтригу в матчі Семенюк, який після скидки Гончарчука невідпорно пробив з розвороту точнісінько у лівий верхній кут – 4:4. Не встигли «лідери» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру з центру майданчика. Гол-красень записав у свій актив Гребенюк, який спочатку розхитав на фланзі Лещишина, а потім блискучим обвідним ударом поцілив точнісінько у праву «дев’ятку» - 5:4. Тепер відіграватися потрібно було вже підопічним Романа Шевчука, які вже дуже швидко впоралися з цим завданням, грамотно розігравши кутовий. Романюк покотив від кутової позначки на набігаючого Полупана, який вдотик пробив у дальній нижній кут – 5:5!!! Забитий м’яч неабияк додав впевненості «лідерам», які стали активніше діяти в атаці, і фактично відразу виводити вперед у рахунку номінальних гостей міг Юхимович, проте рятівником «фемідівців» в даному епізоді виявився Семенюк, в останній момент вибивши шкіряний снаряд із порожніх воріт. Хороший момент мав і Полупан, проте відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у порожню ціль прострілу на дальню стійку від активного Юхимовича. За 3.05 до фінальної сирени «лідери» в надії вирвати перемогу перейшли на гру з п’ятим польовим, однак «Феміді-НК» завдяки злагодженим та грамотним діям в захисті таки вдалося втримати нічийний результат. В підсумку – бойова нічия із рахунком 5:5, яка дозволяє «Спортлідеру-2» закріпитися у трійці лідерів дивізіону 1.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: