Хмельницький, Преміум-ліга: безкомпромісні розбірки лідерів

За підсумками чергових матчів змагань стали відомими імена перших учасників стадії плей-офф турніру

Продовжується дебютний розіграш Преміум-ліги відкритого регіонального чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, були зіграні матчі 7-ого і 8-ого турів змагань у дивізіоні 2, а у дивізіоні 1 відбулися поєдинки сьомого ігрового дня. Забігаючи наперед відзначимо, що усі без виключення поєдинки видалися неймовірно видовищними, а головне – як завжди напрочуд результативними. Також за їх підсумками стали відомими імена перших володарів перепусток у наступний раунд змагань. У дивізіоні 1 ними стали «Хмельницькі делікатеси» та «Спортлідер-3», а в дивізіоні 2 – «Новатор», «Арсенал-МАДОК», «Райффайзен Банк Аваль», «Вентс», «Ротор», ФК «Лезнєво» та «Полонія». Про все це та ще багато чого цікавого далі у нашому огляді.

«Вікторія» - «Менс» - 4:3 (1:2)
Арбітр: Подворний
Голи: Рудь (25, 37, 48), Гавель (43) – Є. Павлюк (6), Громницький (17), Гілюк (33)
«Вікторія»: Кошевко, Дупляк, Ягринець, Мамонтов, Кухта, Присяжний, Рудь, Гавель, Сокирко
«Менс»: Кисельов, Побута, Попов, Гілюк, Є. Павлюк, Левчук, Громницький, Дуда, Улітін, В. Павлюк
Попередження: Гавель (43) – Попов (20), Побута (30), Улітін (39)

Видовищним видався двобій між «Вікторією» та «Менсом». На початку другого тайму номінальні гості володіли комфортною перевагою у два м’ячі, і здавалося, що перемога у «менсівців» вже в кишені, проте зовсім по-іншому вважали підопічні Андрія Сокирка, які ціною неймовірно морально-вольових зуміли не лише відігратися, а й схилити шальки терезів на свою користь – 4:3 на користь «Вікторії». В складі переможців найбільш помітним був Богдан Рудь, на рахунку якого три забиті м’ячі.

«Штурм» - «Дантист» - 4:12 (1:6)
Арбітр: Зощук
Голи: Роздайгора (15), Підручний (31, 33), Саніцький (33) – Розуман (1, 4, 14, 38, 39), Терещенко (5, 26, 30, 38), Вараниця (9), Рудий (11), Кукурудза (28)
«Штурм»: Бистрих, Ліщук, Підручний, Роздайгора, Саніцький, Білий, Галачинський
«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Тимофієв, Кузема, Терещенко, Рудий, Самолюк, Розуман, Вараниця

Покращив свої шанси на вихід у вирішальну стадію розіграшу змагань у дивізіоні 2 і «Дантист», який не залишив жодних шансів скромному «Штурму». Номінальні гості в усіх компонентах переважали аутсайдера турніру в групи «А», відвантаживши у ворота «штурмівців» дванадцять м’ячів. Роздайгора і компанія спромоглися «відповісти» лише чотири рази – більш ніж переконлива перемога «Дантисту» з рахунком 12:4.

«Новатор» - «Фортуна» - 4:0 (2:0)
Арбітр: Зощук
Голи: Лисий (3), Новік (18, 36), Шушвар (42)
«Новатор»: Любий, Новік, Лисий, Осадчук, Гарієвський, Олянчук, Іванов, Шушвар, Сорока, Овчинніков
«Фортуна»: Балабанов, Гурницький, Коваль, Бевза, Мельник, Романов, Флерко

Продовжує штампувати перемоги і «Новатор», який у 7-ому турі здобув чергові три очки, здолавши норовливу «Фортуну». Забивши по два м’ячі в кожному із таймів, підопічні Віктора Власова без особливих зусиль довели справу до впевненої перемоги – 4:0 на користь «Новатора», який за два тури до завершення групового етапу у дивізіоні 2 виборює заповітну перепустку у плей-офф.

«ЕкоАльт» - «Дельта» - 8:1 (1:1)
Арбітр: Куцак
Голи: Мазур (14, 40, 41, 47), Потюк (29, 49), Вавренюк (31), Тихонюк (38) – Янов (8)
«ЕкоАльт»: Холодецький, Тихонюк, Потюк, Мокрота, Вавренюк, Конвалюк, Камінський, Булка, Мазур, Пилипюк
«Дельта»: Дідичук, Онісьєв, Кравцов, Данилюк, Козьолок, Янов

Напруженим видався двобій між «ЕкоАльтом» та «Дельтою», які ще зберігають теоретичні шанси на потрапляння у четвірку кращих в підгрупі «А» дивізіону 2. В першому таймі на майданчику можна було спостерігати рівну гру, що цілком логічно знаходило логічне відображення у цифрах на табло і обіцяло неслабку інтригу в другій половині матчу. Нажаль, сподівання вболівальників так і не справдилися: «ЕкоАльт» в другому таймі проявив високий клас, забивши сім «сухих» м’ячів у ворота свого опонента, що зняло усі питання про переможця в цій дуелі – 8:1 на користь «ЕкоАльту».

«Райффайзен Банк Аваль» - «Арсенал-МАДОК» - 3:7 (2:3)
Арбітр: Куцак
Голи: Козак (2), Якубовський (19, пен.), Ярославський (29) – Красножон (3, пен., 45, 46), Шлапак (11, 19), Черкезов (27), Порушник (31)
«Райффайзен Банк Аваль»: Незборецький, Шляховий, Ходаковський, Юнчик, Ярославський, Якубовський, Дацишин, Хдеєр, Козак, Подольський
«Арсенал-МАДОК»: Грабенчук, Мадзяновський, Грищук, Бабій, Шлапак, Порушник, Черкезов, Глушко, Красножон, Розгон, Подлюк
Попередження: Черкезов (19)

Цікавою видалася і зустріч між «Райффайзен Банком Аваль» та «Арсеналом-МАДОК», які в очному двобої фактично вирішували долю другої сходинки у групі «А» дивізіону 2. Досвідчені турнірні бійці подарували багаточисленним глядачам справжнє видовище, роблячи акцент на грі в атаці. При такій грі вирішальною стала реалізація гольових моментів – «каноніри» зуміли сім своїх атак довести до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів, а «банкірам» подібне вдалося лише тричі. У підсумку – 7:3 на користь «Арсеналу-МАДОК», який слідом за «Новатором» забезпечує собі вихід у плей-офф турніру.

«Гранд» - «ЕкоАльт-Адрія» - 4:6 (0:2)
Арбітр: Бондарь
Голи: Блазунь (32), Булкін (41, 43), Плеканець (50) – Яворський (6, 21, 27, 28, 31), Мейко (37)
«Гранд»: Дементій, Дячук, Плеканець, Блазунь, Булкін, Вербовий, Бейбутов
«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Годованюк, Вілінчук, Музика, Трофанюк, Яворський, Мейко, Оборонков
Попередження: Оборонков (47)

Матч між «Грандом» та «ЕкоАльтом-Адрією» по суті можна сміливо охрестити бенефісом одного гравця, а саме Андрія Яворського. Нападник номінальних гостей потішив неймовірними бомбардирськими здібностями, забивши п’ять чудових голів у ворота Дементія. Віддамо належне «Гранду», який не опускав руки, і старався при першій-ліпшій нагоді нав’язати опоненту свою гру, але це в підсумку дозволило лише підсолодити гіркоту поразки номінальних господарів – 6:4 на користь «ЕкоАльт-Адрії».

«Ротор» - «Полонія» - 11:1 (2:1)
Арбітр: Божко
Голи: Крутяков (17, 37, 38), Науменко (21), Главацький (39, 48, 50), Морозов (42), Грищук (43, 49), Олексійчук (45) – Чернобай (20)
«Ротор»: Данилюк, Шпаков, Науменко, Крутяков, Главацький, Олексійчук, Морозов, Федоченко, Камінський, Грищук, Логвіненко
«Полонія»: Цілінський, Качур, Шинкарук, Чернобай, Карван

Знекровлена кадровими втратами «Полонія», яка матч 7-ого туру проти амбітного «Ротора» проводила взагалі без замін, не змогла потішити своїх прихильників позитивним результатом. «Роторці» в ефектному стилі по всім статтям перегравали свого візаві, відвантаживши у ворота одного із суперників у боротьбі за путівку в плей-офф 11 забитих м’ячів. Карван і компанія змогли відповісти лише голом престижу – в підсумку розгромна перемога «Ротора» з рахунком 11:1.

«Вентс» - ФК «Лезнєво» - 7:4 (4:3)
Арбітр: Божко
Голи: Побережник (10), Лапенюк (12, 19, 38), Наскальний (16), Монастирський (29), Ілюшин (40) – Ісхаков (1, 37), Тадля (2, 11)
«Вентс»: Матусов, Болістовський, Лапенюк, Дикий, Побережник, Монастирський, Жук, Наскальний, Ілюшин, Святий, Бондарь
ФК «Лезнєво»: Крисін, Куркевич, Микитюк, Тадля, Ісхаков, Малюта, Стукан, Волошин, Цейчуков
Попередження: Монастирський – Крисін, Тадля

Центральний поєдинок ігрового дня у дивізіоні 2, в якому зустрічалися «Вентс» та ФК «Лезнєво», сповна виправдав очікування вболівальників. Номінальні гості активно розпочали гру, вже на перших хвилинах забезпечивши собі комфортний гандикап у два м’ячі, проте «вентсівці» не опустили руки, і ще до перерви змогли схилити шальки терезів на свою користь. В другій половині матчу ініціативою переважно володіли номінальні господарі, які в ефектному стилі довели справу до розгромної перемоги з рахунком 7:4. Найпомітнішим в стані переможців був Антон Лапенюк, який записав на свій рахунок хет-трик.

«Хмельницькі делікатеси» - «Белфаст» - 7:0 (4:0)
Арбітр: Божко
Голи: Гончарук (8, 40), Костенко (11), Палійчук (14, 15), Лисенко (41), Туз (45)
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, А. Гончарук, Туз, Палійчук, Ярмаш, Лисенко, Костенко, Дубовий, Атласюк
«Белфаст»: Вінницький, Шадрін, Шевчук, Дарченко, Грох, Гуцал, Воронін, О. Гончарук, Гуменюк

Сьому перемогу у семи матчах здобули «Хмельницькі делікатеси», які не залишили жодних шансів одному з аутсайдерів змагань у дивізіоні 1, «Белфасту». Підопічні Романа Яковенка від першої до останньої секунди поєдинку контролювали хід зустрічі, в підсумку провівши сім м’ячів без відповіді у ворота Вінницького і довівши справу до розгромної перемоги – 7:0 на користь «Хмельницьких делікатесів», які із стовідсотковим показником продовжують лідирувати у табелі про ранги у дивізіоні 1, і за чотири тури до завершення групових перегонів здобувають путівку у плей-офф.

ФК «ЛП» - «Фаворит» - 4:5 (2:0)
Арбітр: Божко
Голи: Марчук (7, 44), Савченко (24), А. Муравський (42) – Веселовський (28), Савчук (30, 34, пен., 45), Д. Огороднічук (38)
ФК «ЛП»: Касапчук, Козубович, Зінченко, Пучков, Савченко, А. Муравський, Марчук
«Фаворит»: Януш, Мевша, Веселовський, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Столярчук, Савчук, Альміз
Попередження: Веселовський

Напруженим видався двобій між ФК «ЛП» та «Фаворитом». За декілька хвилин до завершення матчу рахунок на табло був рівним, і здавалося, що все так і завершиться нічиєю, проте при такій грі не витримали нерви у номінальних господарів, які стали дуже часто грішити порушеннями правил. Як наслідок, Козубович і компанія перевищили допустимий ліміт фолів і отримали дабл-пенальті у власні ворота. До «позначки» підійшов Савчук, і забив м’яч, який в підсумку виявився переможним для його команди – 5:4 на користь «Фавориту», який суттєво покращує своє положення у боротьбі за вихід в плей-офф змагань.

«Воля» - «Карат» - 17:3 (6:1)
Арбітр: Куцак
Голи: Ахмедов (8, 9, 17, 24, 34), Ярош (13, 40, 43), Сивак (14, 26, 36, 47), Остапишен (38, 46, 46), Леонов (45), Бармак (49) – М. Лисий (16, 50), О. Лисий (46)
«Воля»: Русс, Задерейко, Бармак, Остапишен, Леонов, Ахмедов, Ярош, Сивак, Сворінь
«Карат»: Беринда, Садовський, Гуляк, О. Лисий, М. Лисий, Сінькевич, Чекирда, Століта, Пасічник
Попередження: Остапишен (16) – М. Лисий (31)

Чергові три очки записав у свій актив минулорічний бронзовий призер, «Воля», яка відверто познущалася над середняком турніру, «Каратом». Підопічні Руслана Майдана продемонстрували ледь не феноменальну реалізацію гольових моментів, 17 (!) із них перевтіливши у забиті м’ячі. «Каратівці» зуміли відповісти трьома забитими м’ячами – в підсумку розгромна перемога «Волі» з рахунком 17:3.

«Політехнік» - «Мустанг-Автолідер» - 1:3 (1:0)
Арбітр: Куцак
Голи: Клапченко (20) – А. Кореганов (27), І. Кореганов (41), Віт. Сироватко (48)
«Політехнік»: Клапченко, Сидоренко, Вільчинський, Дзюбак, А. Салабай, Н. Салабай, Жилович, Садовнік, Майданюк, Курманський
«Мустанг-Автолідер»: Чекерський, Косевич, Голець, А. Кореганов, І. Кореганов, Легун, В’яч. Сироватко, Віт. Сироватко, Третьяков, Будченко
Попередження: Майданюк (13), Клапченко (25), Жилович (37) – Голець (9)

Другу перемогу поспіль здобув і «Мустанг-Автолідер», який в досить непростому поєдинку зумів зламати опір непоступливого «Політехніка». Саме номінальні господарі повели у рахунку після блискучого голу Клапченка, однак «мустангівці» в другій половині гри провели три «сухі» м’ячі у ворота Сидоренка, що і стало вирішальним в плані переможця – 3:1 на користь «Мустангу-Автолідера».

«Спортлідер-3» - «Бамбук» - 6:2 (5:2)
Арбітр: Куцак
Голи: Глас (8, 10), Філь (13, 22, 23), Розпаченюк (41) – Кушнірук (9), Дилоян (24)
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Розпаченюк, Глас, Сохорук, Рибчинський, Рудюк, Шеремета, Філь
«Бамбук»: Гарбар, Дилоян, Глаз, Кучерук, Бабій, Погребняк, Кравецький, Антонов, Кушнірук
Попередження: Погребняк (33)

Центральний поєдинок ігрового дня, в якому пліч-о-пліч зійшлися «Спортлідер-3» та «Бамбук» видався неймовірно видовищним та багатим на яскраві події. Визначальними у плані переможця стали блискучі дії «лідерів» у вирішальній стадії атак, шість з яких підопічні Артема Гласа змогли довести до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Номінальним гостям подібне вдалося лише двічі – 6:2 на користь «Спортлідера-3», який закріплюється на другому щаблі турнірної таблиці у дивізіоні 1 та за чотири тури до фінішу групової стадії здобуває перепустку у плей-офф.

«МобіФренд» - «Штурм» - 0:5 (тех.)
Арбітр: Божко
«Штурм»: Дячук, Бистрих, Роздайгора, Ткачишин, Муляр, Підручний, Ліщук, Долінський

Три очки записав у свій актив «Штурм», який без бою здолав «МобіФренд». «Мобіфрендівці» стали творцями головної сенсації змагань із знаком «мінус», в силу різних причин так і не вийшовши на двобій проти одного із аутсайдерів змагань у дивізіоні 2. В підсумку – технічна перемога «Штурму».

«Фортуна» - «ЕкоАльт» - 1:4 (1:0)
Арбітр: Божко
Голи: Коваль (19) – Тихонюк (27), Мокрота (35), Булка (37), Вавренюк (46)
«Фортуна»: Балабанов, Кузюткін, Гурницький, Флерко, Туменко, Пономаренко, Коваль, Бевза, Молодих
«ЕкоАльт»: Холодецький, Тихонюк, Пилипюк, Потюк, Мокрота, Вавренюк, Камінський, Булка, Музика

Цікавим видалось протистояння між «Фортуною» та «ЕкоАльтом», які в очній дуелі визначали того, хто надалі продовжуватиме боротьбу за вихід у плей-офф. Перший тайм краще провели «фортунівці», які пішли відпочивати за мінімальної переваги у рахунку. Друга ж половина цілковито пройшла під знаком номінальних гостей, які провели чотири «сухих» м’ячі у ворота Балабанова, знявши усі питання про переможця в цій зустрічі – 4:1 на користь «ЕкоАльту».

«Дантист» - «Новатор» - 2:3 (1:2)
Арбітр: Кузнєцов
Голи: Кукурудза (19), Самолюк (38) – Посполіта (13, 32), Олянчук (22)
«Дантист»: Рибак, Смучок, Кукурудза, Тимофієв, Кузема, Терещенко, Розуман, Самолюк, Рудий, Вараниця, Приступа, Кубряк
«Новатор»: Любий, Новік, Осадчук, Лисий, Олянчук, Посполіта, Сорока, Шушвар, Гарієвський, Овчинніков, Іванов
Попередження: Розуман (7) – Овчинніков (33)
Вилучення: Овчинніков (33, повторне попередження)

Неймовірно напруженим видався матч між «Дантистом» та «Новатором». На перших хвилинах другого тайму зустрічі «новаторці» володіли комфортною перевагою у два забиті м’ячі, і вже подумки записували собі чергові три очки у заліковий доробок, проте «дантисти» зуміли проявити характер, і зусиллями Самолюка відродили інтригу. Завершення зустрічі проходило у відчайдушних атаках господарів, які робили усе можливе, аби врятуватися від поразки, однак підопічні Віктора Власова блискуче перекривали усі вільні зони, ціною надзусиль зумівши втримати свою мінімальну перевагу – 3:2 на користь «Новатора», який за тур до завершення групових перегонів стає недосяжним для конкурентів у групі «А» дивізіону 2.

«Дельта» - «Райффайзен Банк Аваль» - 0:11 (0:5)
Арбітр: Кузнєцов
Голи: Юдов (6, 7, 15), Юнчик (16, 50), Подольський (23, 27), Яковчук (28, 32), Шляховий (36, 37)
«Дельта»: Федик, Чорноконь, Кармаліта, Козьолок, Патоїшин, Похно, Янов
«Райффайзен Банк Аваль»: Незборецький, Шляховий, Юдов, Юнчик, Ходаковський, Яковчук, Подольський, Дацишин

Оформив собі вихід у плей-офф «Райффайзен Банк Аваль», який у 8-ому турі змагань в дивізіоні 2 познущався над скромною «Дельтою». Номінальні гості з першої і до останньої секунди протистояння в усіх компонентах переважали свого візаві, провівши у ворота свого суперника одинадцять м’ячів без відповіді – більш ніж впевнена перемога «Райффайзен Банку Аваль» з рахунком 11:0.

«Полонія» - «Гранд» - 9:0 (6:0)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Шинкарук (3), Нємий (4, 31, 41), Дияк (6, 8, 10), Янковий (19), Ільчук (35)
«Полонія»: Дияк, Шинкарук, Ільчук, Нємий, Сікора, Карван, Янковий
«Гранд»: Дементій, Дячук, Плеканець, Вербовий, Блазунь, Рудковський, Булкін, Щепінський, Бейбутов, Геут
Попередження: Нємий (42) – Рудковський (42)

По схожому сценарію проходив і двобій між «Полонією» та «Грандом». Номінальні господарі зробили усе можливе, аби достроково забезпечити собі заповітну перепустку у плей-офф, відвантаживши ще до перерви шість «сухих» м’ячів у ворота Дементія. Після відпочинку підопічні Валерія Карвана не зупинялися на досягнутому, забивши ще тричі. «Гранд» намагався нав’язати більш іменитому опоненту свою гру, проте не спромігся бодай підсолодити гіркоту власної поразки голом престижу – розгромна перемога «Полонії» з рахунком 9:0.

ФК «Лезнєво» - «Ротор» - 2:2 (1:1)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Тадля (2), Ісхаков (34) – Морозов (15), Олексійчук (32)
ФК «Лезнєво»: Дащук, Крисін, Тадля, Сьомін, Ісхаков, Микитюк, Цейчуков, Стукан, Волошин, Куркевич
«Ротор»: Данилюк, Олексійчук, Главацький, Крутяков, Грищук, Камінський, Логвіненко, Науменко, Федоченко, Шпаков, Морозов
Попередження: Тадля (36)

Цікавим видалася зустріч між ФК «Лезнєво» та «Ротором», які в очному двобої по суті вирішували долю другого місця у групі «В» дивізіону 2. Господарі швидко повели у рахунку завдяки влучному удару Тадлі, проте «роторці» зуміли досить швидко оговтатися, і в ефектному стилі схилили шальки терезів на свою користь. ФК «Лезнєво» категорично не хотіло миритися з таким ходом подій на майданчику, і під завісу матчу зусиллями Ісхакова змогло врятуватися від поразки – бойова нічия з рахунком 2:2, яка достроково виводить обох суперників у стадію плей-офф турніру.

«Менс» - «Вентс» - 4:6 (2:0)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Дуда (11), Левчук (16), Гілюк (41), Є. Павлюк (47) – Побережник (28, 29), Монастирський (33), Ілюшин (34), Наскальний (41), Гнідий (43)
«Менс»: Кисельов, В. Павлюк, Попов, Гілюк, Братченко, Є. Павлюк, Левчук, Дуда, Бігус
«Вентс»: Матусов, Дикий, Жук, Побережник, Ілюшин, Болістовський, Святий, Лапенюк, Гнідий, Монастирський, Наскальний
Попередження: Дикий (29)

Напруженим видався двобій між «Менсом» та «Вентсом». «Менсівці» краще розпочали гру, і на перерву пішли із комфортною перевагою у два м’ячі. Друга половина зустрічі проходила за переваги підопічних Юрія Болістовського, які зуміли продемонструвати свої найкращі якості на майданчику, в ефектному стилі здобувши вольову перемогу, яка достроково забезпечила номінальним гостям перемогу в групі «В» дивізіону 2 – 6:4 на користь «Вентсу».

«Університет-Heliotherm» - «Спортлідер-2» - 6:6 (2:5)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Рефель (9), Федорко (11, 38), Мороз (29), Вигоняйло (33), Овчинніков (39) – Токарчук (4, 25, 34), Ситнік (5), Жаріков (16), Гранатюк (17)
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Сакович, Овчинніков, Федорко, Власов, Мороз, Вигоняйло, Іщук, Березовський, Воловик, Рефель
«Спортлідер-2»: Трачук, Восканян, Токарчук, Малишевський, Жаріков, Гранатюк, Романюк, Ситнік, Опольський
Попередження: Токарчук (29), Гранатюк (31)

Центральний поєдинок ігрової неділі, в якому зустрічалися «Університет-Heliotherm» та «Спортлідер-2» цілком виправдав сподівання багаточисленної глядацької аудиторії. Обидва суперники робили акцент перш за все на яскраві атакувальні дії, відповідаючи атакою на атаку. Підопічні Романа Шевчука блискуче провели першу половину зустрічі, завершивши її з переконливим гандикапом в три забиті м’ячі, однак у другому таймі діючий переможець змагань, «Університет-Heliotherm», не словом, а ділом продемонстрував свої найвищі турнірні амбції, в неймовірному стилі зумівши відігратися – видовищна нічия з рахунком 6:6.

«Стандарт» - «Вікторія» - 0:8 (0:2)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Сокирко (13, 19, 42), Присяжний (32), Рудь (39, 45, 47), Мамонтов (44)
«Стандарт»: Гаркун, Назарчук, Дідишен, Полупан, Побережний, Якимчук, Душний
«Вікторія»: Кошевко, Сопіль, Ягринець, Мамонтов, Кухта, Присяжний, Рудь, Гавель, Сокирко
Попередження: Гавель (29)

Продовжує перемагати в останніх матчах сезону «Вікторія», яка на фініші турнірної дистанції демонструє доволі привабливу гру. Нажаль, це не допоможе підопічним Андрія Сокирка, які дуже багато втратили очок в перших турах, вийти в плей-офф, проте Мамонтов і компанія зуміли завершити свої виступи в змаганнях на мажорній ноті, відвантаживши вісім м’ячів без відповіді у ворота скромного «Стандарту» - переконлива перемога «Вікторії» з рахунком 8:0.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: