Хмельницький: перші півфіналісти

Преміум-ліга: «Університет» та «Спортлідер-3» стають першими півфіналістами плей-офф у дивізіоні 1

Чергові матчі змагань видалися неймовірно видовищними

Ще цікавіше і цікавіше розгортаються події  у Преміум-лізі відкритому Чемпіонаті (Кубку) Хмельницького з міні-футболу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У понеділок, 24-ого серпня, були зіграні чергові матчі, які видалися багатими на цікаві події. Зокрема, у дивізіоні 1 відбулися другі матчі чвертьфінальних серій плей-офф, за підсумками яких визначилися перші півфіналісти турніру. Ними стали «Університет» та «Спортлідер-2». У дивізіоні 2 ж окрім старту чвертьфінальної стадії плей-офф, де, згідно регламенту боротьба точиметься до двох перемог одного із суперників, розпочалася боротьба у Кубку Виклику та Кубку Надії. Усі матчі видалися неймовірно видовищними, потішивши багаточисленних глядачів високою кількістю забитих м’ячів. Про все це далі в нашому огляді.

«Воля» - «Хмельницькі делікатеси» - 2:8 (0:3)

Рахунок у серії: 1:1

Арбітр: Божко

Голи: Михальчук (40), Остапишен (41) – Сиворог (5, 28), Богдан (16, 24), Кащук (29, 43, 48), Яцків (33)

«Воля»: Русс, Вінницький, Задерейко, Бармак, Остапишен, Михальчук, Шитенков, Кіданчук, Лисенко, Леонов, Гончарук

«Хмельницькі делікатеси»: Никонюк, Сиворог, Яцків, Ярмаш, Криськов, Бражук, Богдан, Кащук, Туз

Попередження: Михальчук (15), Бармак (23), Остапишен (48) – Сиворог (10)

У стартовій грі ігрового понеділка впевнену перемогу святкували «Хмельницькі делікатеси», які впевнено переграли «Волю». Підопічні Романа Яковенка, віддавши ігрову ініціативу супернику, впевнено діяли другим номером, раз за разом караючи свого опонента за позиційні помилки та провали у захисті, в підсумку вісім із своїх численних атак довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Воля» ж відповіла лише двома влучними ударами, лише дещо підсолодивши гіркоту власної поразки – переконлива перемога «Хмельницьких делікатесів» із рахунком 8:2, які завдяки цьому успіх зрівнюють рахунок у чвертьфінальній серії плей-офф між цими суперниками. У складі переможців найбільш помітним був Сергій Кащук – на його рахунку хет-трик.

«Політехнік» - «Динамо-УМВС» - 3:3 (1:1) пен. 3:5

Рахунок у серії: 0:1

Голи: Клапченко (19), Дзюбак (31, 40) – Бабак (3, 49), Сохорук (36)

«Політехнік»: Клапченко, Пекнич, Вільчинський, Майданюк, Садовнік, Дзюбак, Мамонтов, Крулик

«Динамо-УМВС»: Трочинський, Глушок, Лахмай, Бабій, Розгон, Подлюк, Наскальний, Сохорук, Бабак, Глушок, Соботюк, Заєць, Сторожук

Післяматчеві пенальті забили: Клапченко, Вільчинський, Крулик – Лахмай, Бабій, Розгон, Сохорук, Бабак

Післяматчеві пенальті не забили: Дзюбак

Неймовірно напруженим видався двобій між «Політехніком» та «Динамо-УМВС». Розпочали гру активніше «динамівці», які вже на 3-ій хвилині повели у рахунку після влучного удару від Бабака, на що «політехніки» відповіли голом Клапченка під завісу першої 25-ти хвилинки. Після перерви ж на майданчику привабливіше виглядали номінальні господарі, які довгий час володіли мінімальною перевагою у рахунку, однак «Динамо-УМВС», яке перейшло на гру в п’ять польових на останніх секундах таки спромоглося врятуватися від поразки та перевести боротьбу в серію післяматчевих пенальті зусиллями того ж Бабака, який виявився найспритнішим у карному майданчику суперника, з кількох метрів заштовхавши сферу у сітку. В «лотореї» ж вирішальним став промах Миколи Дзюбака. Кращий гравець «Політехніка» в основний час з «точки» пробив у стійку, а ось усі інші виконавці свої спроби реалізували влучно – 5:4 на користь «Динамо-УМВС» в серії післяматчевих пенальті, яке завдяки цьому успіху виходить вперед у серії між цими суперниками.

«Бамбук» - «Спортлідер-2» - 4:4 (2:2) пен. 4:5

Арбітр: Матусов

Голи: Б. Стеценко (13), Підручний (15), Кульбачний (34), Нємий (50) – Хамдамов (18, 44), Романюк (22, пен.), Соколюк (26)

«Бамбук»: Гарбар, Кучерук, Кушнірук, Підручний, Олесь, Кульбачний, Б. Стеценко, В. Стеценко, Нємий

«Спортлідер-2»: Караім, Шевчук, Хамдамов, Соколюк, Юхимович, Романюк, Борис, Алексеєв, Катеринчук, Цикра

Попередження: Б. Стеценко (16) – Юхимович (41)

Післяматчеві пенальті забили: Кушнірук, Кульбачний, Б. Стеценко, Нємий – Шевчук, Хамдамов, Соколюк, Романюк, Алексеєв

Післяматчеві пенальті не забили: Кучерук

Продовжував програму ігрового понеділка двобій між діючим чемпіоном змагань у дивізіоні 1, «Спортлідером-2», та «Бамбуком». Розпочали гру суперники доволі обережно, тому і не дивно, що справа до забитих м’ячів дійшла вперше лише на 10-ій хвилині. Це Богдан Стеценко, відгукнувшись на розкішний пас із глибини майданчику вдотик пробив під поперечину – 0:1. Через декілька хвилин подвоїв перевагу «Бамбука» у рахунку Підручний, і ось тепер «лідерам», які після поразки у першій грі серії вже не мали права на помилку, довелося вмикати максимальні оберти. Вже майже відразу один м’яч відквитав Хамдамов, а під завісу першого тайму рахунок на табло рівним зробив Романюк, холоднокровно реалізувавши пенальті. Вже в дебюті другого тайму Соколюк вивів «лідерів» вперед у рахунку, однак підопічні Володимира Громницького не опустили руки, і невдовзі зусиллями Кульбачного відновили статус-кво. На 44-ій хвилині Хамдамов, влучним ударом завершивши розкішну багатоходівку номінальних гостей, оформив дубль, проте надалі «лідери» відверто розпочали нервувати, порушуючи правила в незовсім обов’язкових для того ситуаціях. Спочатку Караім, зреагувавши на удар Нємого з дабл-пенальті, зірвав гучну хвилю овацій на трибунах, але втримати переможний результат в основний час так і не вдалося. Юхимович, порушувши правила на останніх секундах гри, «привіз» ще один 10-ти метровий удар в бік воріт «Спортлідера-2». Нємий на цей раз з «позначки» був безжальним – 4:4, і все вирішувалося у серії післяматчевих пенальті. Її героєм став кіпер «лідерів», Андрій Караім, який в ефектному стилі парирував удар у виконанні Кучерука, а ось усі інші гравці свої спроби холоднокровно реалізували – 5:4 на користь «лідерів» в післяматчевій «лотореї», і долю путівки до півфіналу визначить вирішальний, третій, матч серії між цими суперниками.

«Тетра» - «AVIVA» - 4:7 (3:3)

Голи: Муляр (11), Т. Диняк (15), А. Диняк (24), Терлецький (43) – Резніченко (16, 49), Казмірчук (16, 36), Кравецький (25, пен.), Мочульський (33, 34)

«Тетра»: Грабенчук, А. Диняк, Т. Диняк, Кузьмін, Ярош, Муляр, Скалій, Терлецький, Савіцький, Тургеля, Ахмедов, Сторожук, Сікора

«AVIVA»: Євтушок, Віслободський, Клімішин, Резніченко, Кравчук, Рабченюк, Шпичко, Кравецький, Бриндак, Мочульський, Ліщук, Казмірчук

Попередження: Т. Диняк (25), Скалій (39)

Справжню сенсацію подарувала «AVIVA», яка доволі неочікувано «поклала на лопатки» одного із фаворитів турніру в дивізіоні 2, «Тетру». Хоча розпочалося все для номінальних гостей не так вже й погано: на 15-ій хвилині підопічні Віктора Кузьміна після голів Муляра та Тимофія Диняка заволоділи комфортною перевагою у два м’ячі, однак номінальні гості перевернули в матчі все з ніг на голову на 16-ій хвилині, двічі змусивши капітулювати Грабенчука. «Тетра» ж відразу додала в швидкості, і майже відразу вийшла вперед у рахунку після голу Андрія Диняка, але піти на перерву номінальним господарям, ведучи у рахунку, не судилося – на останніх секундах інший Диняк, Тимофій, не за правилами зіграв у власному карному майданчику проти Кравецького, і арбітр не вагаючись вказав «на позначку». Вирок холоднокровно реалізував Кравецький – 3:3. Все вирішилося після перерви. «AVIVA», видавши на гора ударну трихвилинку, впродовж якої провела три м’ячі у ворота номінальних господарів, по-суті, зняла усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка – 7:4 на користь «AVIVA», яка виходить вперед у серії між цими суперниками.

«Ротор» - «Університет» - 4:8 (0:3)

Рахунок у серії: 0:2

Арбітр: Жмурко

Голи: Чепурний (32), Думанюк (36), Богославський (36, аг.), Олексійчук (43) – А. Федорко (3), Богославський (6), Ягодзинський (15, 40, 46), Яровий (30, 50), Антонюк (40)

«Ротор»: Олексійчук, Крутяков, Паляниця, Шпаков, Гайдашевський, Думанюк, Логвіненко, Чепурний, Костишин, Данилюк, Левченко, Федоченко

«Університет»: Сандулов, Антонюк, Яровий, Шевченко, Богославський, Ягодзинський, А. Федорко, Ячмінь

Попередження: Чепурний (44), Олексійчук (50) – Сандулов (14), Богославський (24), Шевченко (45)

Вилучення: Левченко (25, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Першим півфіналістом турніру в дивізіоні 1 став «Університет», який і в другій чвертьфінальної серії виявився сильнішим за «Ротор». Підопічні Миколи Федорка з перших секунд заволоділи ігровою ініціативою, ще до перерви провівши три «сухі» м’ячі у ворота Данилюка, зробивши вагому заявку на підсумковий успіх. У другій 25-ти хвилинці «Універ» вирішив не зупинятися на досягнутому, і вже в її дебюті завдяки голу Ярового закріпив і до того свою вагому перевагу у рахунку. Варто віддати належне і «Ротору», який не опустив руки, і проявивши характер зумів скоротити розрив до мінімуму та оживити інтригу в матчі, але на більше підопічних Володимира Вариводського не вистачило, а номінальні гості, ще чотири рази змусивши капітулювати Данилюка, у ефектному стилі довели справу до переможного завершення – 8:4 на користь «Університету», який стає першим півфіналістом змагань у дивізіоні 1. У складі переможців найбільш активним був Віталій Ягодзинський – в його активі три забиті м’ячі у ворота суперників.

«Патріот» - «ЕкоАльт» - 6:1 (1:1)

Рахунок у серії: 1:0

Голи: Палійчук (3), Коротун (27, 30), С. Атласюк (40), Марущак (44), Бондар (50) – Камінський (2)

«Патріот»: Лівчинський, Коротун, Марущак, С. Атласюк, Палійчук, Марчук, Дрижа, Зозуля, Бондар, Вольський

«ЕкоАльт»: Пилипюк, Тихонюк, Мокрота, Булка, Камінський, Рибчинський, Волощук, Луцюк, Дунець

Попередження: Бондар (37)

Святкував перемогу і «Патріот», який в першій грі чвертьфінальної серії плей-офф у дивізіоні 2 здолав «ЕкоАльт». Перший тайм звітного протистояння завершився за нічийного рахунку, що обіцяло доволі цікаве продовження подій у другій 25-ти хвилинці, але його свідками численна глядацька аудиторія так і не стала. Палійчук і компанія, продемонструвавши свої найкращі якості на майданчику свої найкращі якості, не словом, а ділом довели, що не дарма вважаються одними із фаворитів змагань у дивізіоні 2, в ефектному стилі провівши п’ять «сухих» м’ячів у ворота Пилипюка та знявши усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка – 6:1 на користь «Патріота».

«Філтекс» - «Гранд» - 5:2 (0:1)

Голи: Шляховий (28, 49), Яковчук (36, 42), Васильчук (40) – Олянчук (7), Овчинніков (42)

«Філтекс»: Щербатюк, Шляховий, Подольський, Ярославський, Свіщов, Васильчук, Дацишин, Хдейр, Васільєв, Юрко, Яковчук

«Гранд»: Слівінський, Дячук, Олянчук, С. Вербовий, Булкін, В. Вербовий, Мейко, Овчинніков, Чекерський

Продовжив свою виграшну серію і «Філтекс», який в першій грі чвертьфіналу плей-офф у дивізіоні 2 здолав зірковий «Гранд». Перший тайм звітного протистояння пройшов під диктовку «грандівців», які створили вдосталь гольових моментів біля воріт Щербатюка, але засмутити його змогли лише одного разу в самому дебюті зустрічі, коли відзначився лідер атак номінальних гостей, Сергій Олянчук. У другій 25-ти хвилинці цікавіше виглядав вже «Філтекс», який тричі піймавши свого опонента на контратаках перевернув усе в матчі на голову – 3:1!!! «Гранд» ж відразу відродив інтригу, скоротивши розрив до мінімуму зусиллями Овчиннікова, але останнє слово в цій зустрічі все одно залишилося за номінальними гостями, які ще двічі змусивши капітулювати Слівінського у впевненій манері довели справу до розгромної перемоги – 5:2 на користь «Філтексу», який завдяки цьому успіху стає на крок ближчим до виходу у півфінал змагань в дивізіоні 2. Найбільш помітним в складі переможців був тандем Шляховий-Яковчук, кожен з якого записав на свій бомбардирський рахунок по дублю.

«Вентс» - «Спортлідер-3» - 2:6 (0:2)

Голи: Мустафін (28), Жаріков (42) – Малишевський (6), Нік (17, аг.), К. Шляховий (39, 42), Розпаченюк (47), А. Шляховий (48)

«Вентс»: Болістовський, Гранатюк, Нік, Монастирський, Побережник, Святий, Дикий, Мустафін, Жаріков, Восканян, Токарчук, Бондар, Жук

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Муляр, А. Шляховий, К. Шляховий, Глас, Розпаченюк, Луцюк, Люблінський, Малишевський

Другим півфіналістом змагань у дивізіоні 1 став «Спортлідер-3», який і в другій грі чвертьфінальної серії здолав «Вентс». «Лідери» впевненіше провели першу 25-ти хвилинку, пійшовши на перерву із вагомим гандикапом у два забиті м’ячі. Рахунок у зустрічі відкрив Малишевський, а згодом «допоміг» супернику Нік, зрізавши сферу у власні ворота після флангового прострілу. «Вентсівці» в дебюті другої половини матчу оживили інтригу, скоротивши розрив у рахунку до мінімуму, і в надії врятуватися від поразки перейшли на гру в п’ять польових, але цей тактичний хід не приніс підопічним Юрія Болістовського жодних приємних дивідендів. Навпаки, «лідери» ще тричі покарали свого опоненти за помилки про розіграші «зайвого», знявши усі питання про переможця ще задовго до фінального свистка – 6:2 на користь «Спортлідера-3», який за вихід до фіналу турніру у дивізіоні 1 позмагається із «Університетом».

ДЮСШ «Спортлідер+» - «Стандарт» - 7:15 (2:4)

Арбітр: Бондар

Голи: Мельник (11, 50), Вербовий (20), Король (40, 44, 46), Цилепа (42) – Подлюк (13, 14, 34, 43, 43), Полупан (19, 21, 30, 33), В. Дідишен (35, 37, 38, 39), Кошевко (45, 48)

ДЮСШ «Спортлідер+»: Ліпчинський, Райтаровський, Гончар, Вербовий, Мельник, Коваленко, Король, Цилепа, Шкодяк, Кіт, Коваль

«Стандарт»: Назарчук, Побережний, В. Дідишен, Полупан, Бердецький, Кошевко, Подлюк

Попередження: Шкодяк (48)

Розпочав свої виступи у втішному Кубку дивізіону 2 «Стандарт», який у гольовій перестрілці виявився сильнішим за ДЮСШ «Спортлідер+». З перших секунд суперники розпочали на майданчику діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, що неабияк тішило багаточисленних вболівальників. Як часто буває у подібних випадках, на перший план вийшла реалізація, яка в цей день виявилася кращою у «стандартівців», які п’ятнадцять із своїх численних атак довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Юні «лідери» відповіли лише ж сім разів, чого виявилося замало бодай для нічиї – результативна перемога «Стандарту» із рахунком 15:7.

«Фаворит» - «Мустанг-Автолідер» - 5:0 (тех.)

«Фаворит»: Януш, Мевша, Прищеп, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Савчук, Веселовський, Альміз, Бондарчук

У розіграші Кубку Виклику в дивізіоні 1, де команди, які не потрапили у плей-офф за підсумками «регулярки», розігрують місця з 9-ого по 11-е, лідерство захопив «Фаворит», який без бою здолав «Мустанг-Автолідер». «Мустангівці» так і не змогли зібратися на звітний матч, в підсумку подарувавши Савчуку і компанії три залікові бали. Як наслідок – технічна перемога «Фаворита», яка, до речі, стає для команди вже другою в сезоні.

«ККФА-Vivasan» - «Менс» - 4:2 (1:0)

Арбітр: Муляр

Голи: Ціпко (21), Маркович (34), Лисий (37, 39) – Лісоводський (30), Павлюк (46)

«ККФА-Vivasan»: Щипановський, Гамолов, Качур, Маркович, Ємчук, Матковський, Дрозда, Сушицький, Токовенко, Гуторов, Кордас, Лисий, Ціпко, Куцак

«Менс»: Гілюк, Побута, Попов, Лісоводський, Самонов, Головко, Павлюк

У стартовій грі Кубку Виклику в дивізіоні 2 перемогу святкував «ККФА-Vivasan», який в напруженій боротьбі здолав «Менс». Довгий час справа до забитих м’ячів не доходила, поки на 21-ій хвилині поки рахунок у зустрічі не відкрив Ціпко. «Менс» не опустив руки, і в дебюті другої 25-ти хвилинки відновив статус-кво зусиллями Лісоводського. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив підопіних Олександра Свідерського, які видавши ударну п’ятихвилинку, впродовж якої тричі змусили капітулювати Гілюка, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Спантеличені таким розвитком подій «менсівців» голом Павлюка під завісу зустрічі лише змогли дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 4:2 на користь «ККФА-Vivasan».

«Прикордонник» - «Лісабон» - 7:3 (4:0)

Голи: Куліковський (5, 11, 23, 25), Мельников (34, 44), Дьомін (45) – Куркевич (31), Малюта (46, 48)

«Прикордонник»: Ільков, Мельников, Дьомін, Куліковський, Голенко, Рефель

«Лісабон»: Хрустінський, Малюта, Куркевич, Сьомін, Микитюк, Дащук, Тадля

Попередження: Рефель (34) – Куркевич (43), Сьомін (48)

В іншій грі 1-ого туру Кубку Виклику переконливу перемогу святкував «Прикордонник», який не залишив жодних шансів «Лісабону». По-суті, доля протистояння була вирішена ще до перерви, коли підопічні Сергія Каштеляна провели чотири «сухі» м’ячі у ворота Хрустинського. Після відпочинку «Лісабону» вдалося дещо вирівняти гру, але нівелювати відставання за підсумками першої 25-ти хвилинки Малюта і компанія не зуміли – 7:3 на користь «Прикордонника».

«Атлетик-Ферозіт» - «Ауді» - 5:0 (тех.)

Арбітр: Юдін

«Атлетик-Ферозіт»: Климчук, Ліповуз, П. Шульган, Підлісний, Розізнаний

У Кубку Надії в дивізіоні 2, де чотири гірші команди, які вибули з розіграшу на стадії 1/8 фіналу, розігрують по коловій системі місця з 13-ого по 16-е, лідерство захопив «Атлетик-Ферозіт», який без бою переміг «Ауді», яке в силу різних об’єктивних причин не зумів зібрати склад на даний матч. В підсумку – технічна перемога з рахунком 5:0 на користь «Атлетика-Ферозіт».

ФК «ЛП» - «Дантист» - 7:6 (3:3)

Голи: О. Муравський (9, 24), Бідюк (20), Орошкевич (34), А. Муравський (37, 47), Козубович (43) – Розуман (6, 25), Кубряк (7), Рудий (30), Стожик (31, 43)

ФК «ЛП»: Чабан, Козубович, Бідюк, А. Муравський, О. Муравський, Орошкевич, Пучков

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Розуман, Кубряк, Рудий, Стожик, Тимофієв, Стефанишин

Попередження: Орошкевич (11), Козубович (28)

Завершував ігровий понеділок заключний поєдинок 1-ого туру Кубку Надії у дивізіоні 2, в якому силами на майданчику мірялися ФК «ЛП» та «Дантист». Довгий час рівна гра на майданчику знаходила своє логічне відображення у цифрах на табло, і здавалося, що все так і завершиться за нічийного рахунку, однак зовсім іншої думки на рахунок цього був Андрій Муравський, який влучним ударом під завісу зустрічі схилив шальки терезів на бік номінальних господарів – результативна перемога ФК «ЛП» із рахунком 7:6.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області