Хмельницький. Кубок Івана Гончара, 5-й тур - напружені поєдинки

Поєдинки 5-ого туру видалися напрочуд напруженими та багатими на забиті м’ячі

Виходить на фінішну пряму груповий етап шкільного турніру «Кубок президента ФК «Спортлідер+» Івана Гончара». Сьогодні були зіграні поєдинки 5-ого туру, які визначили імена перших володарів заповітних перепусток у фінальну стадію змагань. Розпочнемо наш огляд з молодшої вікової групи, де змагаються діти 2000-2001 років народження.

В підгрупі «А» на першій сходинці закріпилася СЗОШ №1, яка розійшлася миром із НВО №28 – 4:4. Осічкою лідера вмить скористалися НВК №10, яка в змогла вирвати мінімальну перемогу у меганапруженому двобої проти НВК №7 – 7:6, і суттєво покращила власні шанси на вихід у фінальний етап турніру. Підгрупу «В» очолила ЗОШ №24, яка виявилася сильнішою за маститу команду НВО №5 – 4:3. Впритул до лідерів наблизилися ТБЛ та НВК №6, які всуху здолали своїх опонентів в обличчі ЗОШ №18 та ЗОШ №27. Підгрупа «С». На чолі турнірної таблиці закріпилася ЗОШ №14, яка виявилася влучнішою у гольовій перестрілці у грі проти НВК №2 – 9:6, і завдяки цьому успіху за два тури до завершення групового етапу здобула заповітну перепустку у фінальну стадію змагань. Не відстає від свого головного конкурента і НВО №9, яка декласувала СЗОШ №7 із рахунком 5:2, і теж забезпечила собі право на участь у вирішальному етапі змагань. Першу вікторію в турніру здобула СЗОШ №8, яка так і не дочекалася свого візаві у особі СЗОШ №12.

Не менш цікаво було і старшій віковій групі. В групі «А» першої поразки в турнірі зазнала НВК №10, яка мінімально поступилася НВК №7 – 4:5, одно і надалі продовжує тут очолювати турнірну таблицю. На другу сходинку в цій групі піднялася СЗОШ №1, яка подужала СЗОШ №15 – 4:2. Покращила свої шанси на вихід у наступний етап і ЗОШ №22, яка декласувала НВО №28 – 8:2. В підгрупі «В» чергову перемогу здобула команду Ліцею №17, яка не залишила шансів НВК №6, і за два тури до завершення групового етапу стала недосяжною для конкурентів. Вагому заявку на вихід у наступну стадію зробила і ТБЛ, яка розгромила ЗОШ №24 – 11:2. Підгрупа «С». На першу сходинку тут вийшла мастита НВО №9, яка в напруженому протистоянні подужала свого головного опонента в боротьбі за перемогу у групі, команду ЗОШ №13, із рахунком 6:2. До групи лідерів наблизилася і ЗОШ №14, яка не залишила жодних шансів СЗОШ №12 – 9:3. В грі між ЗОШ №21 та Гімназією №1 переможця визначити так і не вдалося – 7:7.

Турнірну таблицю після п’ятого туру Ви можете переглянути тут.

Наступні поєдинки відбудуться вже завтра. Детальну та оперативну інформацію про хід турніру і результати зіграних поєдинків Ви зможете дізнаватися на сайті http://sportlider.km.ua