Хмельницький: фаворити синхронно перемагають

Преміум-ліга: фаворити синхронно перемагають

Поєдинки 2-ого туру змагань видалися неймовірно напруженими

Все цікавіше та цікавіше розгортаються події у Преміум-лізі відкритому чемпіонаті Хмельницького з міні-футболу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду відбулися поєдинки вже 2-ого туру змагань. Забігаючи наперед відзначимо, усі зіграні матчі неабияк потішили неймовірно напруженою боротьбою на кожному клаптику зеленого газону, а також високою результативністю, що стає вже характерною рисою наших змагань. Про це все далі у нашому огляді.

«ЕкоАльт-Адрія» - «ККФА-Vivasan» - 0:2 (0:1)

Арбітр: Божко

Голи: Феринський (2), Дрозда (31)

«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Гончар, Музика, Трофанюк, Яворський, Вілінчук, Лахмай, Оборонков, Тарадай

«ККФА-Vivasan»: Щипановський, Мельник, Маркович, Забавський, Матковський, Дрозда, Сушицький, Токовенко, Феринський, Лисиця, Бігус, Король, Кордас, Свідерський

Попередження: Лахмай (4), Трофанюк (24) – Кордас (50)

Вилучення: Оборонков (30, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Відкривав ігрову суботу поєдинок між «ЕкоАльтом-Адрією» та «ККФА-Vivasan». Суперники, які синхронно здобули перемоги у 1-ому турі змагань, в очному протистоянні з усіх сил прагнули продовжити свою вдалу серію. Початок зустрічі був за номінальними гостями, які вже на 2-ій хвилині повели у рахунку завдяки влучному удару Феринського, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу із флангу – 0:1. До перерви обидві команди продовжували діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, але забитих м’ячів у першій 25-ти хвилинці глядачі так і не побачили. Ключовим ж по суті в зустрічі став епізод на 30-ій хвилині гри. Оборонков збив суперника поблизу власних воріт, і побачивши перед собою «червоне світло», залишив «ЕкоАльт-Адрію» в меншості. «ККФА-Vivasan» таким «подарунком» скористався сповна, і невдовзі Дрозда подвоїв перевагу номінальних гостей – 0:2. В час, який залишався до фінального свистка цікавіше вже виглядали гравці «ЕкоАльт-Адрії», які створили немало нагод для того не лише відновити статус-кво, а й схилити шальки терезів, але переграти Щипановського, який зловив в цей день кураж і парирував все, що летіло у ствір його воріт, підопічним Олега Рогульського так і не вдалося – 2:0 на користь «ККФА-Vivasan», який, здобуваючи другу перемогу у турнірі, стає одноосібним лідером у підгрупі В дивізіону 2.

«Університет» - «Фаворит» - 9:1 (3:0)

Арбітри: Божко, Рожнятовський

Голи: Мельник (2), Ситнік (8, 42), Березовський (22), А. Федорко (33), Волошин (40), Богославський (44), М. Федорко (47), Яровий (48) – Альміз (46)

«Університет»: Шевченко, Березовський, Волошин, Богославський, Мельник, Яровий, А. Федорко, Сакович, М. Федорко, Овчинніков, Ситнік, Сяньков, Воловик

«Фаворит»: Януш, Мевша, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Альміз, Кобзаренко

Вперше смак перемоги відчув діючий віце-чемпіон турніру у дивізіоні 1, «Університет», який в ефектному стилі розгромив знекровлений кадровими втратами «Фаворит». Фактично, доля зустрічі була вирішена ще у першій 25-ти хвилинці, під час якої «Універ» провів три «сухі» м’ячі у ворота Януша. Після перерви підопічні Миколи Федорка вирішили не зупинятися на досягнутому, ще шість разів змусивши капітулювати безпорадного в цей день кіпера номінальних гостей. В останні хвилини ігрового часу «Університет» вдосталь експерементував, награючи гру з п’ятим польовим, що дозволило «фаворитівцям» зусиллями Альміза, який вразив вже порожню ціль, провести гол престижу – більш ніж переконлива перемога «Університету» із рахунком 9:1. В складі переможців найбільш помітним був Олег Ситнік – на його рахунку дубль.

«Хмельницькі делікатеси» - «Спортлідер-3» - 3:3 (1:0)

Арбітри: Жмурко, Фертюк

Голи: Туз (23), Ярмаш (36), Ткачук (47) – Роговський (44, 47), Розпаченюк (50)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Никонюк, Туз, Криськов, Ткачук, Ярмаш, Сиворог, Костенко

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Муляр, Роговський, А. Шляховий, К. Шляховий, Глас, Кручек, Люблінський, Розпаченюк, Луцюк

Попередження: Криськов (24) – К. Шляховий (24)

Продовжував програму ігрової суботи її центральний матч, в якому силами мірялися «Хмельницькі делікатеси» та «Спортлідер-3». Суперники, які минулоріч в очному двобої визначали долю бронзових нагород, в 1-ому турі нинішнього сезону не словом, а ділом підтвердили свої найвищі турнірні амбіції. Словом, звітний матч очікувався вболівальниками із величезним нетерпінням, і варте відзначити, що команди сповна виправдали усі очікування, подарувавши неймовірно захоплююче футзальне дійство, яке ще довго згадуватимуть усі його учасники та очевидці. Розпочали гру суперники на рівних курсах, але поступово ініціативою заволоділи номінальні господарі, які ближче до завершення першого тайму втілили її у забитий м’яч. Це Туз обікрав Луцюка на підступах до карного майданчику «лідерів», і невідпорно пробив з носка з-за меж воротарського – 1:0. Найцікавіше відбулося ж перерви. Подвоїв перевагу «Хмельницьких делікатесів» у рахунку Валерій Ярмаш, який холоднокровним ударом впритирку із стійкою завершив стрімку контратаку своєї команди – 2:0. Такий розвиток подій на майданчику однозначно не влаштовував підопічних Артема Гласа, які в надії переламати хід подій відразу перейшли на гру в п’ять польових. Ця тактика відразу ж принесла приємні дивіденди «лідерам»: спочатку Роговський, вдало зігравши на дальній стійці, скоротив розрив до мінімуму, а через декілька хвилин той ж таки Роговський, влучним ударом з кількох метрів завершив затяжну атаку «Спортлідера-3», зробивши рахунок на табло рівним та відродивши інтригу в матчі – 2:2. Але не встигли «лідери» як слід відсвяткувати взяття воріт суперника, як вже через декілька секунд самі вимушені були розпочинати гру від центральної лінії. Підопічні Романа Яковенка як по нотах розіграли стрімку контратаках, яку вишуканою «підсічкою» завершив Андрій Ткачук – 3:2. Відразу ж Глас вийшов на майданчик у воротарській футболці, і номінальні гості відразу притисли свого опонента до його воріт. До пори до часу блискуче на останньому рубежі діяв Самчук, раз за разом рятуючи свою команду від вірних голів, але і він виявився безсилим за 3 (!) секунди до фінального свистка після вбивчого пострілу впритул у виконанні Розпаченюка. В підсумку – бойова нічия із рахунком 3:3, яка стала, мабуть, найсправедливішим підсумком даного двобою, адже на поразку в цій грі не заслуговувала жодна з команд.

«Воля» - «Вентс» - 2:4 (1:3)

Голи: Михальчук (9), Лисенко (30) – Токарчук (5, 25), Побережник (8), Мустафін (38)

«Воля»: Дячук, Задерейко, Бармак, Кіданчук, Шитенков, Леонов, Глаз, Михальчук, Остапишен, Гончарук, Лисенко, Семенюк

«Вентс»: Восканян, Болістовський, Токарчук, Гранатюк, Жаріков, Монастирський, Побережник, Мустафін, Жук, Святий, Дикий

Попередження: Лисенко (47) – Жук (25)

Завершував програму ігрової суботи двобій між «Волею» та «Вентсом». Від номінальних господарів, які в 1-ому турі створили міні-сенсацію, відібравши очки в «Університету», усі небезпідставно очікували «продовження банкету», але не так сталося, як гадалося. Початок матчу був за «вентсівцями», які на 8-ій хвилині після влучних ударів у виконанні Токарчука та Побережника заволоділи комфортною перевагою у два забиті м’ячі. «Воля» відповіла голом Михальчука, скоротивши розрив до мінімуму. Здавалося, що за такого рахунку і завершиться перший тайм, але іншої думки на рахунок цього був Токарчук, який холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із Дячуком знову відновив для «Вентсу» перевагу у два м’ячі. Початок другої 25-ти хвилинки був за номінальними господарями, які зусиллями Лисенка вдруге в цій грі скоротили відставання до мінімуму, але на більше «Волі» не вистачило. Павло Мустафін, який блискучим ударом на 38-ій хвилині завершив розкішну атаку «вентсівців», по-суті зняв усі питання щодо переможця цієї дуелі. «Воля» пішла відразу рятуватися, перейшовши на гру в п’ять польових, але ніяких дивідендів цей тактичний хід Задерейку і компанії не приніс. Навпаки, номінальні гості могли перемогти ще впевненіше, але Святий та Побережник свої шанси змарнували, не зумівши з дабл-пенальті переграти Дячука. В підсумку – 4:2 на користь «Вентса», який здобуває першу перемогу у дивізіоні 1, і піднімається у середину турнірної таблиці.

«Ауді» - ДЮСШ «Спортлідер+» - 5:3 (2:0)

Арбітр: Фертюк

Голи: Загребельний (17, 22, 29, 48), Сердунич (38) – Кіт (39, 42, 43)

«Ауді»: Войтович, Симчак, Мороз, Баценко, Сердунич, Студенець, Циц, Загребельний

ДЮСШ «Спортлідер+»: Ліпчинський, Райтаровський, Гончар, Вербовий, Мельник, Коваленко, Король, Шкодяк, Кіт, Первеєв

Попередження: Вербовий (48)

Відкривав ігрову неділю поєдинок за участі «Ауді» та ДЮСШ «Спортлідер+». Перший тайм краще провели номінальні господарі, які провівши два м’ячі без відповіді у ворота свого опонента пішли на перерву із вагомим гандикапом у рахунку. Після відпочинку гравці «Ауді» вирішили не зупинятися на досягнутому, і ще двічі змусивши капітулювати Райтаровського, фактично зняли усі питання щодо переможця звітної дуелі. Напевне, «автомобілісти» зарано повірили у те, що три залікові бали нікуди не дінуться з їх очкової скарбнички, чим з успіхом і скористалися юні «лідери», які проявивши неймовірні морально-вольові якості завдяки хет-трику Вадима Кіта за лічені хвилини скоротили розрив до мінімуму, відродивши інтригу в матчі. Останні хвилини видалися неймовірно напруженими, але останнє слово у зустрічі залишилося за більш досвідченими номінальними господарями, які забивши п’ятий м’яч зусиллями неперевершеного в цей день Загребельного, встановили підсумковий рахунок на табло – 5:3 на користь «Ауді».

«Стандарт» - «Менс» - 2:18 (0:4)

Арбітри: Попик, Рожнятовський

Голи: В. Дідишен (30, 44) – Дуда (1, 14, 19, 27, 29, 31, 33, пен, 41, 43, 48, 49), Павлюк (16, 39), Білецький (35, 36, 46, 50), Присяжнюк (40)

«Стандарт»: Літвінчук, В. Дідишен, П. Дідишен, Полупан, Бердецький, Рев’якін, Побережний

«Менс»: Павлюк, Лісоводський, Левчук, Білецький, Дуда, Шадрін, Присяжнюк, Попов, Головко

Попередження: П. Дідишен (49)

Вперше відчув смак перемоги у нинішних змаганнях і «Менс», який в 2-ому турі познущався над «Стандартом». Фактично, звітний матч сміливо можна охрестити бенефісом одного гравця, а саме нестаріючого форварда «Менса», Володимира Дуди, який відзначився у воротах безпорадного Літвінчука аж 11 (!) разів! Вдалий почин свого партнера підтримали і інші гравці групи атаки «менсівців», які ще сім разів вразивши ворота «Стандарту» довели справу до найрозгромнішої на даний момент перемоги у історії наших змагань. Пригнічені таким розвитком подій номінальні гості дублем Владислава Дідишена змогли лише дещо підсолодити гіркоту власного фіаско – нищівна перемога «Менсу» із рахунком 18:2.

«Патріот» - «Новатор» - 3:2 (2:0)

Арбітр: Попик

Голи: Палійчук (13, 24, 43) – Одарич (45), Лисий (49, пен.)

«Патріот»: Волуйко, Дрижа, Марчук, Вольський, Палійчук, Стрембіцький, Лівчинський, Зозуля, Мота

«Новатор»: Новік, Осадчук, Шушвар, Вараниця, Посполіта, Лисий, Заєць, Одарич

Попередження: Марчук (7), Волуйко (49) – Шушвар (20)

Неймовірно напруженим видався двобій між «Патріотом» та «Новатором». В середині другого тайму номінальні господарі володіли відчутною перевагою у три забиті м’ячі, однак гравці «Новатора» зуміли зібратися, і видавши ударну п’ятихвилинку, впродовж якої двічі вразили ворота Волуйка, зуміли оживити інтригу в протистоянні. В останні хвилини «новаторці» з усіх сил відчайдушно намагалися врятуватися від поразки, але «Патріоту» ціною неймовірних зусиль таки вдалося втримати переможний результат – мінімальна перемога номінальних господарів із рахунком 3:2. В складі переможців найбільш помітним був Богдан Палійчук – на його рахунку хет-трик.

«Філтекс» - «Тетра» - 5:6 (1:2)

Арбітр: Жмурко

Голи: Лемішевський (23, 31), Шляховий (26), Бейбутов (27), Вакух (45) – А. Диняк (10, 21, 41, 44, 46), Муляр (34)

«Філтекс»: Незборецький, Блазунь, Ярославський, Дацишин, Хдейр, Вакух, Бейбутов, Лемішевський, Юрко, Шляховий

«Тетра»: Сікора, А. Диняк, Муляр, Ярош, Нагорічний, Шелест

Попередження: Ярославський (35), Блазунь (37), Юрко (45) – Нагорічний (45), Ярош (48)

Продовжував програму 2-ого туру у дивізіоні 2 двобій між «Філтексом» та «Тетрою», який без перебільшення можна назвати окрасою усього ігрового дня. З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, а події на майданчику нагадували американські гірки, адже саме із такою амплітудою коливалися шальки терезів на користь чи однієї, чи іншої із команд. Перший тайм завершився за мінімальної переваги «Тетри», але після перерви краще виглядали вже номінальні господарі, які провівши чотири поспіль «сухі» мячі у ворота Сікори перевернули все у матчі із ніг на голову! Підопічні Віктора Кузьміна відразу не словом, а ділом взялися доводити на майданчику свої найвищі турнірні амбіції, і протягом кількох наступних хвилин зуміли відновити паритет у рахунку. Пристрасті на майданчику розпалювалися все більше і більше, і аби їх вгамувати арбітри не раз були змушені «заспокоювати» гравців «гірчичниками». Здовалося, що цей прекрасний матч (дійсно, своєю продемонстрованою грою похвали заслуговують обидва суперники – прим. автора), переможця так і не визначить, але іншої думки на рахунок цього був лідер атак «Тетри», Андрій Диняк, який холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із Незборецьким під завісу зустрічі приніс своїй команді таку потрібну перемогу, яка стає для номінальних гостей вже другою поспіль – 6:5 на користь «Тетри».

«Атлетик-Ферозіт» - «Фортуна» - 6:4 (3:2)

Арбітр: Юдін

Голи: Ліповуз (14, 48, 50), А. Шульган (20), Климчук (21), Яюс (48) – Коваль (9, 10, 41), Загребельний (27, аг.)

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, П. Шульган, Ліповуз, Климчук, А. Шульган, Яюс, Кривак, Розізнаний, Тюменцев

«Фортуна»: Гурницький, Кузюткін, Балабанов, Коваль, Молодих, Бевза, Туменко, Флерко, Карпенко, Резник

Потішив результативністю і  матч між «Атлетиком-Ферозіт» та «Фортуною». Початок гри був за номінальними гостями, які після дубля Коваля заволоділи відчутним гандикапом у два забиті м’ячі, але «атлетики» не опустили руки, і ще до перерви тричі змусивши капітулювати Балабанова, схилили шальки терезів на свою користь. Після перерви «Фортуна», проявивши неймовірний характер, знову змогла вийти вперед у рахунку, але не найкращим чином проведена кінцівка зустрічі, впродовж якої номінальні гості пропустили три «сухі» м’ячі не дозволила Бевзі і компанії зачепитися бодай за нічию – вольова перемога «Атлетика-Ферозіт» із рахунком 6:4, який завдяки цьому успіху продовжує одноосібно очолювати турнірну таблицю у підгрупі «В» дивізіону 2.

«ЕкоАльт» - «Політехнік» - 1:2 (1:1)

Голи: Булка (18) – Крулік (3, пен.), Клапченко (36)

«ЕкоАльт»: Пилипюк, Тихонюк, Потюк, Мокрота, Булка, Камінський, Рибчинський, Буртовий, Кримінський, Кузнецов, Михайлов

«Політехнік»: Садовнік, Жилович, Клапченко, Крулік, Мамонтов, Пекнич, Майданюк, Чурбанов, Вільчинський

Попередження: Тихонюк (33), Кузнецов (37) – Жилович (31), Клапченко (50)

Вдруге переміг і «Політехнік», який в неймовірно напруженому протистоянні зумів зламати опір міцного «ЕкоАльту». Розпочався матч як не можна краще для «політехніків», які вже 2-ій хвилині заробили право на пробиття пенальті (не за правилами зіграли у карному майданчику проти прудконого Садовніка – прим. автора). «Вирок» чітко реалізував Крулік, на що підопічні Максима Роговського відповіли влучним ударом у виконанні Булка, який невідпорно пробив з-за меж воротарського – 1:1, і саме за такого рахунку суперники пішли відпочивати. Вирішальним став епізод на 36-ій хвилині: Клапченко пробіг майже півмайданчику, і вийшовши віч-на-віч із Камінським, холоднокровно переграв кіпера «ЕкоАльту», принісши своїй команді чергові три залікові бали – 2:1 на користь «Політехніка», який із стовідсотковим очковим показником закріплюється у когорті лідерів підгрупи «А» дивізіону 2.

«МобіФренд» - ФК «ЛП» - 3:10 (2:1)

Голи: Мельник (13), Вакух (14, 26) – Зінченко (22, 45), А. Муравський (28, 42), Семенюк (29), Юрахов (30, 48), Козубович (32, 38), Бояренко (39)

«МобіФренд»: Федчишин, Вакух, Мельник, Вельський, Купіс, Віняр

ФК «ЛП»: Чабан, Козубович, А. Муравський, О. Муравський, Бідюк, Зінченко, Бояренко, Пучков, Юрахов, Семенюк

Попередження: Вакух (35)

Другу поспіль перемогу святкував і ФК «ЛП», який в 2-ому турі «зняв скальп» із «МобіФренда». Хоча розпочаломя все для номінальних господарів доволі оптимістично. На протязі першого тайму і початку другого «МобіФренд» ні в чому не поступався більш досвідченому супернику, володіючи мінімальною перевагою у рахунку. З кожною секундою присмак можливої сенсації у повітрі відчувався все більше, але коротка лава запасних номінальних господарів та блискуча реалізація власних гольових моментів номінальнями гостями в підсумку розставили усе на своє місця. Остання 20-ти хвилинка пройшла під знаком тотальної ігрової переваги підопічних Тараса Козубовича, які провівши вісім м’ячів без відповіді у ворота бідолашного Федчишина в ефектному стилі довели справу до переможного завершення – розгромна перемога ФК «ЛП» із рахунком 10:3.

«Полонія» - «Арсенал-МАДОК» - 3:4 (2:1)

Голи: Ільчук (11), Качур (24), Савчук (48) – Глушко (21), Самсонов (42), Сергеєв (43), Мадзяновський (45)

«Полонія»: Загородній, Качур, Савчук, Янковий, Дияк, Ільчук, Галкін

«Арсенал-МАДОК»: Лозинський, Красножон, Сергеєв, Мадзяновський, Стасюк, Самсонов, Кострицький, Янчук, Слободян, Глушко, Голоднюк

Попередження: Ільчук (19), Качур (32) – Лозинський (29)

Завершував ігровий вік-енд ще один цікавий матч, у якому зустрічалися «Полонія» та «Арсенал-МАДОК». Піся першого тайму кращими шанси на підсумковий успіх виглядали у номінальних господарів, які володіли мінімальною перевагою у рахунку. Такий розвиток подій на майданчику не на жарт по-спортивному розлютив «канонірів», які провівши ударну п’ятихвилинку, впродовж якої тричі засмутили Загороднього, фактично зняли усі питання щодо переможця дуелі ще задовго до фінального свистка. «Полонія» ж відразу зуміла скоротити розрив до мінімуму, але на більше у номінальних господарів не було ні часу, ні можливості – 4:3 на користь «Арсеналу-МАДОК», який здобуває першу перемогу у дивізіоні 1.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області