Хмельницький: «Динамо-УМВС» стає володарем Кубку!

Преміум-ліга: «Динамо-УМВС» стає володарем Кубку

У фінальному матчі турніру «динамівці» в серії післяматчевих пенальті переграли «Вентс»

Входить у свою заключну стадію розіграш Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду були зіграні чергові матчі, за підсумками яких визначилося ім’я володаря бронзових медалей у дивізіоні 2, де також стартувала фінальна серія плей-офф, а також добіг до свого завершення розіграш Кубку. Про все це далі у нашому огляді.

«Гранд» - «Патріот» - 3:3 (1:1) пен. 4:3

Рахунок у серії: 2:0

Арбітр: Божко

Голи: Успенський (3, 50), С. Вербовий (35) – Марчук (20, 47), Палійчук (40)

«Гранд»: Чекерський, Власов, Дячук, Моночков, Олянчук, Гарієвський, Успенський, Мейко, Овчинніков, В. Вербовий, Булкін, С. Вербовий, Слівінський

«Патріот»: Лівчинський, С. Атласюк, Марущак, Марчук, Палійчук, Дрижа, Зозуля, Дудар

Попередження: Палійчук (44)

Післяматчеві пенальті забили: Дячук, Успенський, В. Вербовий, С. Вербовий – Марущак, Марчук, Палійчук

Післяматчеві пенальті не забили: Булкін – Зозуля, Дрижа

Відкривав ігрову суботу другий поєдинок «бронзової» серії у дивізіоні 2 між «Грандом» та «Патріотом». Розпочали активніше гру номінальні господарі, які вже на 3-ій хвилині втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч. Після швидкого вводу м’яча від Чекерського на ударній позиції виявився Успенський, який холоднокровним ударом з кута воротарського не залишив жодних шансів Лівчинському – 1:0. Варте віддати належне «патріотівцям», які не опустили руки, ставши діяти активніше в атаці, і під завісу першої 25-ти хвилинки зуміли відновили паритет у рахунку. Це Марчук сильним та точним пострілом з лінії воротарського завершив стрімку атаку номінальних гостей – 1:1.

Основні події відбулися на майданчику після перерви. Номінальні господарі знову вийшли вперед у рахунку завдяки прицільному удару Сергія Вербового після розіграшу ауту, однак «патріотівці» не знітилися, і протягом кількох наступних хвилин перевернули все у матчі з ніг на голову. Спочатку відзначився Палійчук, який змусив капітулювати Чекерського після філігранної передачі від Марчука, а невдовзі вже і Дмитро сам приймав вітання від партнерів по команді, холоднокровним ударом завершивши розкішну контратаку номінальних гостей. Здавалося, що все так і завершиться, однак іншої думки на рахунок цього був Успенський, який потужним ударом зі штрафного «прошив» стінку на останній (!) секунді зустрічі, перевівши подальшу боротьбу у серію післяматчевих пенальті.

У «лотореї» удача була спочатку на боці номінальних гостей, коли Лівчинський парирував удар Овчиннікова, однак невдовзі відновив «паритет» Зозуля, з «точки» пробивши повз ворота. А все вирішив промах Дрижі, який перевірив на міцність стійку воріт, а ось усі інші гравці свої спроби реалізували – 4:3 на користь «Гранду», який, здобуваючи другу перемогу у серії між цими суперниками, виборює «бронзу» у дивізіоні 2, у хорощому настрої підходить до стикових матчів за підвищення у класі, де зустрінеться із «Мустангом-Автолідером», а ось на «Патріот» очікують аналогічні матчі із «Арсеналом».

«Динамо-УМВС» - «Вентс» - 1:1 (0:0) пен. 5:4

Арбітр: Куцак

Голи: Розгон (29) – Токарчук (32)

«Динамо-УМВС»: Трочинський, Колесников, Соботюк, Бабій, Сохорук, Глушок, Розгон, Бабак, Наскальний, Заєць, Сторожук

«Вентс»: Восканян, Побережник, Дикий, Мустафін, Токарчук, Гранатюк, Жук, Святий

Попередження: Соботюк (44), Розгон (48) – Дикий (8)

Післяматчеві пенальті забили: Колесников, Соботюк, Бабій, Сохорук, Глушок – Дикий, Мустафін, Гранатюк, Святий

Післяматчеві пенальті не забили: Побережник

Продовжував програму ігрової суботи фінальний двобій Кубку, у якому в очному двобої зустрічалися «Динамо-УМВС» та «Вентс».

Чесно кажучи, навряд чи хтось очікував побачити саме ці колективи у фіналі напередодні старту турніру, проте варто відзначити, що у головному матчі зіграли дійсно найсильніші колективи. «Динамо-УМВС» на шляху до вирішальної зустрічі Кубку вибили цілий ряд іменитих суперників («Спортлідер-3», «Хмельницькі делікатеси», «Університет» - прим. автора), а ось «вентсівці» брали своє виключно за рахунок характеру, або здобувавши вольові перемоги з мінімальною перевагою або дотискуючи своїх опонентів у серіях пенальті.

Розпочали гру суперники доволі обережно, розуміючи ціну помилки. Тому і не дивно, що на двох як і «Динамо-УМВС», так і «Вентс» створили аж по одному небезпечному моменту у першій 25-ти хвилинці. Повинен був відкривати рахунок у зустрічі Побережник, однак в ближньому не зумів переграти у ближньому бою Трочинського, на що «динамівці» відповіли ударом Колесникова у стійку.

Кардинально все змінилося після перерви. По-суті, вже перша осмислена атака у другій 25-ти хвилинці завершилася взяттям воріт: Глушок навісною передачею вивів на ударну позицію Розгона, і той зусиль партнера не змарнував, невідпорно зльоту пробивши точнісінько у верхній кут – 1:0. Пропущений м’яч не вибив з колії «вентсівців», які стали активніше діяти в атаці, і вже доволі швидко відновили статус-кво. Спочатку «динамівцям» прийшов на допомогу каркас воріт, який прийняв на себе підступний удар активного Побережника з гострого кута, однак через декілька хвилин номінальні гості заслужено втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч. Жук після сольного проходу по флангу прострілив у центр воротарського, де ніким не прикритий Токарчук з кількох метрів спокійно розстріляв голкіпера – 1:1. Надалі привабливіше на майданчику виглядали вже номінальні господарі, які старалися діяти першим номером, проте пробити Восканяна, який впіймав кураж і парирував буквально усе, що летіло у ствір його воріт Колесникову і компанії до завершення основного часу так і не вдалося. «Вентс» ж будував свою гру переважно на контратаках, проте довести їх до свого логічного завершення у вигляді забитих м’ячів підопічним Юрія Болістовського – нічия з рахунком 1:1, і, згідно регламенту, доля переможця визначалась у серії післяматчевих 6-ти метрових ударів.

Героєм «лотореї» став ж кіпер «динамівців», Олександр Трочинський, який ціною міні-пошкодження парирував вбивчий удар з «позначки» у виконанні Побережника, а ось усі інші гравці, попри неймовірно колосальну напругу, яка панувала у ті хвилини на майданчику, свої спроби реалізували влучно – 5:4 на користь «Динамо-УМВС» в серії післяматчевих пенальті, яке завдяки цьому успіху і виборює почесний трофей.

«Тетра» - «Динамо-УМВС» - 3:9 (2:3)

Рахунок у серії: 0:1

Арбітр: Жмурко

Голи: Муляр (14), Грабенчук (20, пен.), Скалій (49) – Сохорук (1), Бабій (22, 50), А. Диняк (25, аг.), Соботюк (28, 33, 35), Бабак (30), Наскальний (32)

«Тетра»: Грабенчук, Семенчук, Т. Диняк, А. Диняк, Муляр, Кузьмін, Скалій, Терлецький, Ахмедов, Нагорічний, Ярош

«Динамо-УМВС»: Трочинський, Бабій, Соботюк, Колесников, Сохорук, Наскальний, Глушок, Розгон, Бабак, Сторожук, Лахмай

Попередження: Скалій (40) – Сохорук (20), Соботюк (27)

У вирішальній серії за чемпіонський титул у дивізіоні 2 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, зійшлися дійсно найсильніші колективи. Синхронно перемігши у своїх групах на першому етапі турніру, як і «Тетра», так і «Динамо-УМВС» в плей-офф не словом, а ділом довели свої найвищі турнірні амбіції, долаючи по черзі своїх суперників. Напередодні цієї дуелі обидві команди забезпечили собі підвищення у класі, проте кожна з сторін в додаток до цього не проти була б завершити сезон із приємним бонусом у вигляді здобутого чемпіонського титулу.

Вже перша осмислена атака у матчі завершилася взяттям воріт. Це Сохорук відгукнувся на зразковий пас Соботюка із глибини майданчика, і холоднокровно пробив під опорну ногу Грабенчуку – 1:0. Варте відзначити характер «Тетри», яка не опустила руки після швидко пропущеного м’яча, а змогла вирівняти гру і всередині першої 25-ти хвилинки відновити статус-кво. Семенчук навісною передачею вивів на ударну позицію Муляра, і той зусиль партнера не змарнував, прицільно пробивши зльоту під поперечину – 1:1. Забитий м’яч неабияк додав впевненості підопічним Віктора Кузьміна у власних силах, які стали діяти активніше в атаці і невдовзі номінальні господарі втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч. Це Ахмедов був збитий у карному майданчику номінальних гостей після контакту із захисником та кіпером «динамівців», і арбітр не вагаючись вказав на «позначку». «Вирок» невідпорним ударом під поперечину реалізував Грабенчук, але піти на перерву «Тетрі» у ранзі переможця не судилося. Спочатку відновив паритет у рахунку Бабій, вдало зігравши на добиванні після удару Соботюка, а на останніх секундах першого тайму «допоміг» «Динамо-УМВС» Андрій Диняк, який ефектно зрізав головою сферу точнісінько у «дев’ятку» власних воріт після удару/прострілу Наскального – 2:3.

Схоже, що у перерві в стані «динамівців» відбулася серйозна чоловіча розмова, адже в другій 25-ти хвилинці номінальні гості постали на майданчику зовсім іншою командою. «Динамівці», забувши про втому, яка давалася взнаки після важкого фіналу Кубку напередодні, ввімкнули найвищі швидкості, і тоді «Тетрі» довелося ой як не солодко. Спочатку відзначився Соботюк, який прицільним ударом завершив стрімку багатоходівку номінальних гостей, а через декілька миттєвостей від партнерів приймав і Бабак. Сергій потужно пробив з середньої дистанції, і Грабенчук, хоч зреагував на цей постріл, врятувати свою команду був вже не в силах. Далі на авансцену вийшов Володимир Соботюк, який протягом кількох наступних хвилин оформив дубль, завершуючи блискучі сольні проходи у власному виконанні. У проміжку між цими голами «вісімка» «Динамо-УМВС» чудово проявив себе і в ролі асистента, філігранною передачею вивівши на ударну позицію Наскального, і той зусиль партнера не змарнував – 2:8!!! Грати залишалося ще доволі довго, але, як наглядно продемонстрували подальші події на майданчику, «Тетрі» так і не вдалося відійти від цього психологічного нокдауну та знайти свою гру. Ближче до завершення зустрічі «динамівці» стали експерементувати із розіграшем п’ятого польового, чим сповна скористався Скалій, який після помилки Сохорука і компанії при розіграші «зайвого» вразив порожню ціль та дещо скоротив розрив у рахунку, проте останнє слово в цій зустрічі все одно залишилося за номінальними гостями. Бабій потужно пробив метрів з 10-ти, і м’яч, вдарившись об стійку, залетів у сітку воріт Грабенчука – більш ніж переконлива перемога «Динамо-УМВС» із рахунком 9:3, яке завдяки цьому успіху виходить вперед у фінальній серії дивізіону 2, де, нагадаємо, згідно регламенту, боротьба триватиме до двох перемог одного із суперників.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області