Хмельницький: чемпіон продовжує переможну ходу

Преміум-ліга: чемпіон продовжує свою переможну ходу

Чергові поєдинки змагань видалися неймовірно видовищними та багатими на забиті мячі

Загострюється інтрига у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду змагальний марафон продожився стартовими поєдинками 1/16 фіналу розіграшу Кубку, а також матчами 4-ого туру змагань у дивізіонах 1 та 2, який став певним «водорозділом», адже за його підсумками чітко вимальовувалася картина потенційних переможців та невдах турніру у дивізіонах 1 та 2. Про напруженість та безкомпромісність боротьби на майданчику свідчить той факт, що після 4-их турів із 34-их команд-учасниць чемпіонату лише 4 колективи мають у своєму активі стовідсотковий очковий доробок. У дивізіоні 1 це діючий чемпіон, «Спортлідер-2», а у дивізіоні 2 очок поки що не втрачають «Гранд», «Тетра» та «Динамо-УМВС».  Відзначимо, що майже усі зіграні поєдинки пройшли у неймовірно напруженій та безкомпромісній боротьбі, потішивши багаточисленну армію вболівальників видовищним, а головне – результативним футзалом. Про все це далі у нашому огляді.

ДЮСШ «Спортлідер+» - «Воля» - 6:8 (1:4)

Арбітри: Божко, Рожнятовський

Голи: Кіт (4), Мельник (29, 44), Первеєв (40, 40), Король (48) – Задерейко (3, 23), Остапишен (6, 34, 35), Михальчук (24, 49, 50)

«ДЮСШ «Спортлідер+»: Ліпчинський, Райтаровський, Гончар, Мельник, Король, Цилепа, Шкодяк, Кіт, Первеєв

«Воля»: Вінницький, Задерейко, Михальчук, Остапишен, Лисенко, Кіданчук

Попередження: Кіданчук (41)

Відкривав ігрову суботу стартовий поєдинок 1/16 фіналу розіграшу Кубку, у якому зустрічалися ДЮСШ «Спортлідер+» та «Воля». Впродовж левової частки ігрового часу цікавіше на майданчику виглядали гравці «Волі», які в середину другої половини матчу володіли комфортним гандикапом у чотири забиті м’ячі. Мабуть, Задерейко і компанія у той момент повірили, що перемога від них нікуди не дінеться, і вирішили, що матч можна дограти на «холостих» обертах, але зовсім по-іншому на рахунок цього вважали юні підопічні Миколи Сохорука, які продемонструвавши неймовірні морально-вольові якості, зуміли перевернути усе в матчі з ніг на голову, в ефектному стилі відновивши статус-кво! Трибуни знаходилися вже у передчутті сенсації, але її не сталося: Михальчук на останніх хвилинах дублем у власному виконанні подарував перемогу своїй команді та путівку у наступний раунд, а юні «лідери» з гордо піднятою головою покидають турнір, «попивши» немало крові своєму більш досвідченому опоненту – 8:6 на користь «Волі», яка за вихід до чвертьфіналу зустрінеться з переможцем пари «Хмельницькі делікатеси» - «Патріот».

«Університет» - «Гранд» - 11:2 (2:1)

Голи: Овчинніков (12, 40, 44), Богославський (19, 37), Ситник (32, 42, 46), А. Федорко (34, пен, 42), М. Федорко (50) – С. Вербовий (16), В. Вербовий (46)

«Університет»: М. Федорко, Овчинніков, Яровий, Мельник, Ситник, Богославський, А. Федорко, Волошин

«Гранд»: Чекерський, С. Вербовий, В. Вербовий, Петриковець, Мейко, Гарієвський, Власов

Вилучення: Мейко (34, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Здобув путівку у наступне коло розіграшу Кубку і «Університет», який в ефектному стилі розгромив «Гранд». Номінальні гості, які в силу кадрових причин звітний поєдинок проводили звітний матч без замін, більш ніж достойно виглядали у першій 25-ти хвилинці, завершивши її із мінімальним відставанням у рахунку. Вирішальним став епізод на 34-ій хвилині. Червону картку отримав Мейко, залишивши команду в чисельній меншості, чим сповна скористалися досвідчені гравці «Універа», які у час, що залишався до фінального свистка, буквально «розривали» свого знекровленого опонента, в підсумку одинадцять разів розписавшись у воротах Чекерського. «Гранд» ж зусиллями братів Вербових зумів відповісти двома влучними ударами та дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 11:2 на користь «Університету», який в 1/8 фіналу Кубку зіграє із кращим у парі «AVIVA» - «Атлетик-Ферозіт».

«Спортлідер-3» - «Полонія» - 7:2 (2:0)

Арбітр: Куцак

Голи: Роговський (8), Глас (22), Кручек (32), Рудюк (35), Луцюк (42), Розпаченюк (45), К. Шляховий (47) – Нємий (39, 42)

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Муляр, А. Шляховий, Роговський, К. Шляховий, Кручек, Глас, Люблінський, Луцюк, Рудюк, Розпаченюк

«Полонія»: Карван, Нємий, Качур, Чернобай, Цілінський, Умаров, Ільчук

Попередження: Люблінський (17)

Ще одним учасником 1/8 фіналу розіграшу Кубку став «Спортлідер-3», який не мав жодних проблем у протистоянні з іншим представником дивізіону 1, «Полонією». Номінальні господарі відразу заволоділи ігровою ініціативою, і завдяки влучним ударам Роговського та Гласа пішли на перерву із комфортним гандикапом у два забиті м’ячі. У другій 25-ти хвилинці «лідери» вирішили не зупинятися на досягнутому, ще п’ять разів змусивши капітулювати Карвана. «Полонія» ж зусиллями Нємого, який оформив дубль, змогла лише дещо врятувати свій престиж – 7:2 на користь «Спортлідера-3», який впевненою ходою крокує у наступну стадію розіграшу Кубку.

«Динамо-УМВС» - «Політехнік» - 7:5 (5:3)

Голи: Наскальний (11, 17), Соботюк (12, 18, 46), Заєць (20), Сохорук (30) – Садовнік (7, 25), Майданюк (24), Дзюбак (37), Клапченко (49)

«Динамо-УМВС»: Трочинський, Лахмай, Бабій, Розгон, Наскальний, Сохорук, Колесников, Бабак, Глушок, Соботюк, Заєць, Сторожук

«Політехнік»: Вільчинський, Клапченко, Жилович, Садовнік, Дзюбак, Мамонтов, Пекнич, Крулик, Майданюк, Полюк, Рукавець, Дзюбинський

Попередження: Лахмай (24), Глушок (38)

Продовжував програму 1/16 фіналу Кубку ще один цікавий двобій, у якому зустрічалися «Динамо-УМВС» та «Політехнік». З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, що приносило неабияке задовлення багаточисленній глядацькій аудиторії. Як часто буває у подібних випадках, на перший план вийшла власне реалізація та виконавська майстерність гравців, яка виявилась трішки вищою у номінальних господарів, які вирушили на перерву із перевагою у два забиті м’ячі. Як не старалися у другій 25-ти хвилинці Садовнік і компанія змінити хід подій на майданчику, в підсумку нівелювати відставання за підсумками першого тайму «політехнікам» так і не вдалося – результивна перемога «Динамо-УМВС» з рахунком 7:5, яке завдяки цьому успіху здобуває путівку до наступного раунду розіграшу Кубку, де поміряється силами із «Спортлідером-3». Найбільш помітним у стані переможців був Володимир Соботюк – на його рахунку хет-трик.

«МобіФренд» - «Новатор» - 1:10 (0:3)

Арбітр: Жмурко

Голи: Вакух (31) – Лисий (7, 45), Новік (10), Тимощук (17, 33), Вараниця (29, 48), Осадчук (39), Бриндак (42, 44)

«МобіФренд»: Гулько, Купіс, Ладунець, Вакух, Мельник, Віняр, Михайленко

«Новатор»: Прокопишен, Новік, Осадчук, Бриндак, Тимощук, Лисий, Вараниця, Бедратий, Шушвар

Попередження: Ладунець (30)

Продовжить свої виступи у розіграші Кубку і «Новатор», який на стадії 1/16 фіналу не мав жодних проблем у матчі із «МобіФрендом». Номінальні гості, по-суті, зняли усі питання щодо переможця ще у першому таймі, впродовж якого провели три «сухі» мячі у ворота Гулько. Після перерви Вакух результативним ударом, здавалося б, відновив інтригу, але «продовження банкету» вболівальники так і не дочекалися. «Новаторці» беззаперечно домінували на майданчику, і ще сім разів розписавшись у воротах свого опонента, в ефектному стилі довели справу до розгромної перемоги – 10:1 на користь «Новатора».

«ЕкоАльт» - «Бамбук» - 2:6 (1:4)

Голи: Тихонюк (16), Плосконос (43, аг.) – Антонов (4), Стеценко (6), Солонинко (22, 23), Кушнірук (36, 38)

«ЕкоАльт»: Пилипюк, Тихонюк, Михайлов, Потюк, Мокрота, Булка, Камінський, Рибчинський, Буртовий, Кримінський, Луцюк

«Бамбук»: Гарбар, Антонов, Кучерук, Кушнірук, Стеценко, Плосконос, Солонинко, Кульбачний, Бортник

Попередження: Луцюк (39) – Бортник (10), Антонов (39)

Пройшов у наступний етап розіграшу Кубку і «Бамбук», який у 1/16 фіналу розібрався із «ЕкоАльтом». З перших секунд звітного протистояння номінальні гості заволоділи відчутною ігровою перевагою, в підсумку втіливши її у шість м’ячів у ворота Пилипюка, які забивалися на будь-який смак. «ЕкоАльт» ж зміг відповісти лише двічі, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 6:2 на користь «Бамбука», який за вихід до чвертьфіналу зіграє з переможцем пари «ЕкоАльт-Адрія» - «Арсенал».

«Атлетик-Ферозіт» - «Прикордонник» - 0:4 (0:2)

Голи: Нікішов (10), Морозов (18), Власов (34, 41)

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Яюс, Климчук, Ліповуз, Розізнаний, Кривак, Босак, Шульган

«Прикордонник»: Ільков, Мельников, Власов, Грига, Дьомін, Романів, Шевчук, Голенко, Куліковський, Морозов, Нікішов, Рефель, Герчак

Попередження: Куліковський (34), Голенко (42), Дьомін (44)

Продовжував ігрову суботу стартовий поєдинок 4-ого туру змагань у дивізіоні 2, у якому силами мірялися «Атлетик-Ферозіт» та «Прикордонник». Номінальні гості, які досі ще не знали смаку перемог у нашому турнірі, активніше розпочали гру, і після влучних ударів у виконанні Нікішова та Морозова пішли на перерву із впевненою перевагою у два забиті м’ячі. У другій 25-ти хвилинці «атлетики» з усіх сил старалися переламати хід подій на майданчику, але засмутити Ількова, який піймав кураж і парирував буквально усе, що летіло у ствір його воріт, в підсумку Ліповусу і компанії так і не вдалося. Натомість Власов ефектним дублем у власному виконанні поховав усі шанси номінальних господарів бодай на нічию – 4:0 на користь «Прикордонника», який завдяки цьому успіху суттєво покращує власні перспективи щодо виходу у стадію плей-офф дивізіону 2.

«AVIVA» - «Лісабон» - 1:2 (1:1)

Арбітр: Юдін

Голи: Резніченко (2) – Сьомін (13), Тадля (35)

«AVIVA»: Євтушок, Рабченюк, Резніченко, Клімішин, Шпичко, Казва, Мельник, Подуфалий, Кравецький, Логвінов, Доліба

«Лісабон»: Хрустінський, Цейчуков, Микитюк, Сьомін, Куркевич, Ісхаков, Крисін, Тадля

Попередження: Кравецький (34), Логвінов (34)

Неймовірно напруженим видався двобій між «AVIVA» та «Лісабоном». Початок зустрічі краще провели номінальні гості, які вже доволі швидко повели у рахунку після голу у виконанні Резніченка, на що «Лісабон» відповів влучним пострілом Сьоміна. Надалі рівна гра справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що переможця визначити так і не вдасться, але зовсім по-іншому вважав на рахунок цього Тадля, гол якого приніс важливі три очки номінальним гостям – 2:1 на користь «Лісабону», який завдяки цьому успіху закріплюється серед лідерів підгрупи «В» дивізіону 2.

«Патріот» - ФК «ЛП» - 4:4 (1:3)

Голи: Палійчук (18, 40, 41), Атласюк (39) – А. Муравський (2), Опольський (9, 29), О. Муравський (23)

«Патріот»: Лівчинський, Атласюк, Дрижа, Зозуля, Палійчук, Стрембіцький, Шупер

ФК «ЛП»: Зінченко, Пучков, О. Муравський, А. Муравський, Опольський, Бідюк, Чабан, Семенюк

Продовжував ігрову суботу ще один цікавий поєдинок, у якому стосунки на майданчику з’ясовували в очному протиборстві лідери підгрупи «А» дивізіону 2, «Патріот» та ФК «ЛП». В середині другого тайму привабливішими на підсумковий успіх шанси виглядали у номінальних гостей, які володіли відчутною перевагою у три м’ячі, проте «Патріот» не опустив руки, і видавши ударну трьоххвилинку, впродовж якої тричі засмутив Чабана, відновив статус-кво та відродив інтригу у матчі. В заключні хвилини обидва суперники мали вдосталь моментів, аби схилити шальки терезів на свою користь, але до забитих м’ячів справа так і не дійшла – бойова нічия із рахунком 4:4.

«Дантист» - «Фаворит» - 4:4 (0:4) пен. 4:3

Арбітр: Фертюк

Голи: Улітін (35, 40, 47), Стожик (37) – Савчук (5, 25), Альміз (9), Мевша (11)

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Тимофієв, Рудий, Улітін, Городецький, Попик, Стожик, Стефанишин

«Фаворит»: Януш, Мевша, Савчук, Р. Огороднічук, Альміз, Д. Огороднічук, Прищеп, Веселовський

Попередження: Альміз (40)

Післяматчеві пенальті забили: Рудий, Городецький, Стожик, Стефанишин – Мевша, Савчук, Альміз

Післяматчеві пенальті не забили: Кукурудза, Улітін – Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Веселовський

Наступними вийшли на майданчик «Дантист» та «Фаворит», які вирішували, хто ж здобуде путівку до 1/8 фіналу Кубку. Забігаючи наперед відзначимо, що даний матч сміливо можна назвати окрасою усього ігрового дня, адже дійство, яке подарували суперники, неймовірно тішило своєю видовищністю та безкомпромісністю, як у кращих традиціях кубкових поєдинків. Перший тайм завершився за «фаворитівцями», які відвантаживши чотири м’ячі без відповіді у ворота Рибака, зробили вагому заявку на підсумковий успіх. Здавалося, що все вже у цій грі вирішено заздалегідь, однак «дантисти» не опускали руки терпляче чекаючи свого шансу, і скористалися ним сповна. Яскраві бомбардирські вміння продемонстрував Улітін, який відзначившись хет-триком у ворота суперника, надихнув партнерів по команді на камбек, і невдовзі Стожик влучним ударом відновив паритет у рахунку. До фінального свистка цифри на табло так і не змінилися, і згідно регламенту турніру була призначена серія післяматчевих пенальті, яка стала справжнім апофеозом цього яскравого та драматичного матчу. У «лотореї» чудово проявили себе голкіпери обох команд, парирувавши по два удари з «позначки», але вирішальним став промах Веселовського, який не зміг приборкати свої емоції і пробив повз ціль. Інші гравці свої спроби не змарнували – 4:3 на користь «Дантиста», який демонструючи неймовірні морально-вольові якості та жагу до перемоги здобуває путівку до фіналу 1/8 фіналу розіграшу Кубку, де зустрінеться із «Новатором».

«Ауді» - «ККФА-Vivasan» - 1:1 (0:1)

Голи: Баценко (33) – Сушицький (22)

«Ауді»: Войтович, Студенець, Баценко, Кучер, Стратійчук, Козар, Загребельний, Петричук, Алексеєв, Кирилюк, Симчак, Чорний

«ККФА-Vivasan»: Щипановський, Мельник, Куцак, Жовтобрюх, Маркович, Ємчук, Матковський, Дрозда, Сушицький, Токовенко, Феринський, Рудоман, Лисиця, Кордас

Попередження: Петричук (10), Стратійчук (28), Симчак (46)

Завершував ігрову суботу ще один цікавий поєдинок, у якому зустрічалися «Ауді» та «ККФА-Vivasan», який до звітного двобою підійшов із стовідсотковим показником у графі «набрані очки». З перших секунд на майданчику можна було спостерігати вдосталь  боротьби на кожному клаптику газону, але до забитих м’ячів справа дійшла лише на 22-ій хвилині, коли капітан номінальних гостей, Максим Сушицький холоднокровним ударом під поперечину не залишив жодних шансів Стратійчуку. На куражі «вівасанівці» створили вдосталь моментів, аби розвинути свій успіх, але гравці «Ауді» грамотно відпрацьовували в обороні, перекриваючи усі вільні зони, та чекаючи свого шансу на контрататаках. Ця тактика сповна принесла свої плоди на 33-ій хвилині, коли Баценка влучним ударом завершив стрімкий контрвипад своєї команди, встановивши підсумковий рахунок на табло – бойова нічия із рахунком 1:1.

«Дантист» - ДЮСШ «Спортлідер+» - 4:2 (1:0)

Арбітр: Божко

Голи: Улітін (19), Кукурудза (33, 43, 50) – Мельник (32), Первеєв (43)

«Дантист»: Жовнір, Рибак, Кукурудза, Тимофієв, Рудий, Улітін, Стефанишин

ДЮСШ «Спортлідер+»: Райтаровський, Ліпчинський, Цилепа, Шкодяк, Мельник, Король, Первеєв, Кіт, Гончар

Попередження: Рудий (33)

Відкривав ігрову неділю поєдинок за участю «Дантиста» та ДЮСШ «Спортлідер+». Перший тайм краще провели номінальні господарі, які пішли на перерву із мінімальним гандикапом завдяки голу Улітіна. В дебюті другої 25-ти хвилинки привабливіше виглядали вже «лідери», які після влучних ударів Мельника та Первеєва схилили шальки терезів на свою користь, але втримати переможний результат підопічним Миколи Сохорука так і не вдалося. «Дантист» зумів переламати хід подій на майданчику і завдяки хет-трику Кукурудзи вирвати важливі три очки – 4:2 на користь «Дантиста», який завдяки цьому успіху продовжує погоню за лідерами підгрупи «В» дивізіону 2.

«Воля» - «Ротор» - 5:4 (1:4)

Голи: Задерейко (4), Лисенко (30), Стець (32), Гончарук (41), Логвіненко (50, аг) – Логвіненко (6), Ращик (19, 25), Главацький (22, пен.)

«Воля»: Вінницький, Задерейко, Леонов, Михальчук, Стець, Глаз, Остапишен, Гончарук, Лисенко

«Ротор»: Олексійчук, Шпаков, Камінський, Ращик, Гайдашевський, Логвіненко, Левченко, Федоченко, Главацький, Паляниця, Крутяков

Попередження: Вінницький (20) – Камінський (45)

Другу перемогу поспіль здобула «Воля», яка в неймовірно напруженому двобої здолала опір «Ротора». Перший тайм впевненіше провели «роторці», які пішли на перерву із впевненою перевагою у три забиті м’ячі. Варте віддати належне номінальним господарям, які не опустили руки і проявивши характер, в неймовірному стилі зуміли відновити статус-кво та відродити інтригу у протистоянні. Надалі психологічна перевага вже була у гравців «Волі», які на куражі намаглися вирвати перемоги, і їх старання були винагороджені автоголом Логвіненка на останніх секундах гри (до речі, вже другий «самостріл» цього футболіста на турнірі! – прим. автора), який і став вирішальним у визначенні переможця – вольова перемога «Волі» із рахунком 5:4.

«Мустанг-Автолідер» - «Спортлідер-3» - 1:3 (0:2)

Арбітри: Щепанський, Бойко

Голи: Косевич (49) – Глас (8), Рудюк (19), Кручек (48)

«Мустанг-Автолідер»: Рудий, Голець, Петрук, Будченко, Третьяков, Косевич, Віт. Сироватко, В’яч. Сироватко, І. Кореганов

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Глас, Рибчинський, А. Шляховий, К. Шляховий, Розпаченюк, Рудюк, Луцюк, Роговський, Кручек, Люблінський, Муляр

Попередження: Роговський (21)

Чергову перемогу здобув і «Спортлідер-3», який в непростому матчі здолав опір «Мустангу-Автолідера». З перших секунд на майданчику можна було спостерігати вдосталь в’язкої боротьби на кожному клаптику газону, і на перший план за таких умов виходила більша виконавська майстерність гравців, яка виявилася кращою у «лідерів», які після влучних ударів Гласа та Рудюка пішли на перерву із комфортним заділом у два забиті мячі. Після відпочинку «Спортлідер-3» вирішив не зупинятися на досягнутому, і невдовзі зусиллями Кручека зняв фактично усі питання щодо переможця. «Мустангівці» ж зуміли відповісти лише голом престижу у виконанні Косевича – 3:1 на користь «Спортлідера-3», який завдякі цій перемозі закріплюється у трійці лідерів дивізіону 1, а «Мустанг-Автолідер», зазнаючи третьої поразки поспіль, опускається на дев’ятий щабель у табелі про ранги.

«ЕкоАльт» - «Менс» - 1:4 (0:1)

Голи: Рибчинський (43) – Дуда (16), Левчук (30, 45), Дарченко (49)

«ЕкоАльт»: Пилипюк, Тихонюк, Потюк, Камінський, Булка, Рибчинський, Кримінський, Луцюк, Михайлов

«Менс»: Білецький, Шадрін, Попов, Левчук, Дуда, Дарченко, Самонов, Лісоводський

Попередження: Тихонюк (7), Михайлов (31) – Левчук (31)

Чергову перемогу здобув і «Менс», який в 4-ому турі виявився сильнішим за «ЕкоАльт». Всередині другого тайму «менсівці» володіли комфортним гандикапом у два забиті м’ячі, однак підопічні Максима Роговського не опустили руки, і невдовзі зусиллями Рибчинського скоротили відставання до мінімуму. Як виявилося пізніше, це було усе, на що спромоглися гравці «ЕкоАльту» у цій зустрічі. Номінальні гості ж ще двічі змусивши капітулювати Пилипюка в ефектному стилі довели справу до переможного завершення – 4:1 на користь «Менсу», який зміцнює свої позиції серед лідерів підгрупи «А» дивізіону 2.

«Університет» - «Бамбук» - 5:3 (2:1)

Голи: Мороз (5), Яровий (22), Ситнік (32), Овчинніков (46), Волошин (47) – Бортник (24), Солонинко (48), Плосконос (49)

«Університет»: М. Федорко, А. Федорко, Ситнік, Воловик, Мороз, Яровий, Березовський, Овчинніков, Волошин, Мельник, Сандулов

«Бамбук»: Гарбар, Плосконос, Кучерук, Кушнірук, Солонинко, Бортник, Стеценко

Попередження: А. Федорко (25) – Кучерук (13), Кушнірук (22), Плосконос (39)

Вкотре смак перемоги відчув і «Університет», який в 4-ому турі виявився сильнішим за знекровлений кадровими втратами «Бамбук». Перший тайм завершився за мінімальної переваги номінальних господарів, що обіцяло доволі цікаве продовження подій на майданчику після перерви, але його численна вболівальницька аудиторія так і не дочекалася. «Універ» зумів проявити свої найкращі якості, і швидко провівши три «сухі» м’ячі у ворота Гарбара, зняв питання про переможця ще задовго до фінального свистка. В кінцівці краще виглядали вже гравці «Бамбука», які двічі протягом однієї хвилини змусивши капітулювати кіпера номінальних господарів зуміли дещо скоротити відставання, однак на більше підопічних Володимира Громницького не вистачило – 5:3 на користь «Університету», який продовжує посідати 2-е місце у табелі про ранги дивізіону 1.

«МобіФренд» - «Гранд» - 3:8 (1:2)

Арбітр: Фарина

Голи: Вакух (22, 29), Садовський (34) – В. Вербовий (1), Дячук (3, 38, 49), С. Вербовий (33, 42, 46), Чекерський (50)

«МобіФренд»: Вакух, Ладунець, Купіс, Хребтатий, Садовський, Гуляк, Вельський

«Гранд»: Слівінський, Власов, Дячук, Гарієвський, С. Вербовий, Булкін, В. Вербовий, Чекерський

Вилучення: Ладунець (50, нецензурні та образливі вирази на адресу арбітра матчу)

Без очкових втрат продовжує крокувати турнірною дистанцією «Гранд», який в 4-ому турі не залишив жодних шансів «МобіФренду». До пори до часу номінальним господарям вдавалося на рівних діяти з більш іменитим суперником, але невдовзі коротка лава запасних зіграла злий жарт із «мобіфрендівцями». Вакух і компанія банально «підсіли», чим з успіхом скористалися номінальні гості, які провівши в кінцівці гри п’ять «сухих» м’ячів у ворота свого опонента, в ефектному стилі довели справу до розгромної перемоги – 8:3 на користь «Гранду», який із стовідсотковим очковим доробком захоплює лідерство у підгрупі «А» дивізіону 2. В складі переможців найпомітнішими були Сергій Вербовий та Костянтин Дячук, кожен з яких залишив у воротах суперника по три «автографи» у вигляді забитих м’ячів.

«Динамо-УМВС» - «Фортуна» - 13:2 (5:0)

Голи: Глушок (2), Колесников (5, 15, 40, 48, 49), Коваль (11, аг.), Бабій (19, 35, 38, 39, 49), Лахмай (43) – Коваль (38), Бевза (41)

«Динамо-УМВС»: Трочинський, Глушок, Колесников, Лахмай, Бабій, Наскальний, Сохорук, Бабак, Заєць

«Фортуна»: Балабанов, Молодих, Бевза, Коваль, Гурницький, Ю. Флерко, К. Флерко, Карпенко

Продовжує «знімати скальпи» і «Динамо-УМВС», яке в 4-ому турі познущалося над скромною «Фортуною». По-суті, доля протистояння була вирішена ще у першій 25-ти хвилинці, коли «динамівці» провели п’ять м’ячів у ворота Балабанова. Після перерви номінальні господарі вирішили не зупинятися на досягнутому, ще вісім разів змусивши капітулювати кіпера «Фортуни». Номінальні гості ж відповіли лише двома влучними ударами, лише дешо підсолодивши гіркоту власної поразки – більш ніж переконлива перемога «Динамо-УМВС» із рахунком 13:2, яке завдяки цьому успіху стає одноосібним лідером підгрупи «В» дивізіону 2. Найбільш вклад у переможний результат вніс тандем Колесников – Бабій, кожен з якого по п’ять разів відзначався у воротах суперника забитими м’ячами.

«Філтекс» - «Політехнік» - 3:4 (1:0)

Арбітр: Матусов

Голи: Шляховий (1), Ярославський (34), Якубовський (45) – Жилович (29, 32, 41), Крулік (39)

«Філтекс»: Якубовський, Ярославський, Васильчук, Загуровський, Вакух, Лемішевський, Шляховий, Щербатюк, Підлісний, Юрко, Блазунь, Подольський, Дацишин

«Політехнік»: Пекнич, Крулік, Майданюк, Мамонтов, Клапченко, Вільчинський, Дзюбак, Садовнік, Жилович, Чурбанов

Попередження: Лемішевський (28), Якубовський (46) – Пекнич (40)

Неймовірно напруженим видалося протистояння між «Філтексом» та «Політехніком». Вже перша у матчі атака заврешилася голом у виконанні Шляхового. Найцікавіше ж відбулося у зустрічі після перерви. Вже з перших секунд другої 25-ти хвилинки «політехніки» заволоділи відчутною ігровою перевагою, і протягом трьох хвилин двічі вразивши ворота Щербатюка, схилили шальки терезів на свою користь. «Філтекс» доволі швидко відновив статус-кво, але зупинити той «Політехнік», який піймав кураж і тішив око змістовною та видовищною грою, Лемішевському і компанії не вдалося. Ключовим став відрізок з 39-ої по 41-у хвилину, впродовж якого номінальні гості ще двічі відзначилися у воротах свого опонента. Під завісу матчу «Філтекс» зусиллями Якубовського скоротив відставання до мінімуму, і з усіх сил прагнув врятуватися від поразки, але Садовніку та компанії ціною надзусиль таки вдалося втримати переможний результат – 4:3 на користь «Політехніка», який продовжує дихати в спину лідерам підгрупи «А» дивізіону 2.

«Фаворит» - «Арсенал» - 4:5 (4:3)

Голи: Р. Огороднічук (1), Веселовський (9), Савчук (11, 21) – Слободян (3, 27), Глушко (5), Шлапак (25), Красножон (42)

«Фаворит»: Януш, Веселовський, Альміз, Р. Огороднічук, Д. Огороднічук, Прищеп, Савчук

«Арсенал»: Лозінський, Красножон, Слободян, Мадзяновський, Глушко, Стасюк, Самсонов, Шлапак, Кострицький

Попередження: Альміз (30) – Мадзяновський (46)

Цікавим видався двобій між «Фаворитом» та «Арсеналом». Перший тайм краще провели номінальні господарі, які пішли на перерву із мінімальною перевагою у рахунку. Усі небезпідставно очікували від аутсайдера дивізіону 1 «продовження банкету» у другій 25-ти хвилинці, але розвинути свій успіх Савчуку і компанії так і не судилося. Натомість «каноніри», продемонструвавши на майданчику свої найкращі якості, зуміли не лише відновити статус-кво, а й схилити шальки терезів на свою користь – вольова перемога «Арсеналу» із рахунком 5:4, який завдяки цьому успіху суттєво покращує власні шанси на вихід до стадії плей-офф розіграшу у дивізіоні 1.

«Тетра» - «Новатор» - 5:2 (1:0)

Голи: Ахмедов (21, пен., 32), Скалій (27), Муляр (39, 44) – Вараниця (28), Лисий (48)

«Тетра»: Ахмедов, Муляр, Ярош, Русс, Т. Диняк, А. Диняк, Скалій, Сікора, Сторожук

«Новатор»: Прокопишен, Новік, Осадчук, Шушвар, Вараниця, Посполіта, Лисий, Мельник, Одарич, Бедратий

Попередження: Скалій (16), Ахмедов (48) – Шушвар (11)

Продовжував ігрову неділю двобій між «Тетрою» та «Новатором». Перший тайм проходив у доволі напруженій боротьбі, і до особливого загострення справа доходила доволі рідко. Здавалося, що відпочивати команди пійдуть за нульового рахунку на табло, але по-іншому вважав Ахмедов, який спочатку заробив пенальті, а потім холоднокровно його реалізував. Після перерви події розвивалися дещо цікавіше. Майже відразу Скалій подвоїв перевагу «Тетри», на що «новаторці» відповіли влучним ударом Вараниці. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій номінальних господарів, які провівши три голи без відповіді у ворота Прокопишена зняли усі питання щодо переможця. «Новатор» ж голом Лисого на останніх хвилинах лише дешо підсолодив гіркоту власної поразки – 5:2 на користь «Тетри», яка із стовідсотковим показником у графі «набрані очки» закріплює свої позиції у чільній трійці підгрупи «А» дивізіону 2.

«Спортлідер-2» - «Хмельницькі делікатеси» - 3:0 (1:0)

Арбітри: Куцак, Рожнятовський

Голи: Подлюк (20), Романюк (27), Соколюк (34)

«Спортлідер-2»: Поправка, Шевчук, Подлюк, Романюк, Соколюк, Борис, Бойчук, Караім

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, Богдан, Кащук, Ткачук, Криськов

Попередження: Кащук (45)

Продовжував програму туру його центральний матч, у якому силами мірялися лідери дивізіону 1, «Спортлідер-2» та «Хмельницькі делікатеси». Розпочали матч суперники у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, але до забитих м’ячів справа дійшла лише на 20-ій хвилині. Це Подлюк з кількох метрів розстріляв Самчука після флангового прострілу. «Гол у роздягальню» дещо надломив підопічних Романа Яковенка, які в дебюті другого тайму пропустили вдруге. Романюк пробив здалеку, голкіпер зреагував не найкращим чином, і м’яч від його рук по-зрадницьки закотився за лінію воріт – 2:0. Варте віддати належне номінальним гостям, які не опустили руки, з усіх сил намагаючись змінити цифри на табло, але переграти Поправку, який відверто піймав кураж, Ткачуку і компанії не вдавалося. Натомість підопічні Романа Шевчука забивши невдовзі третій м’яч зусиллями Соколюка, який з кількох метрів вразив порожню ціль після скидки активного Подлюка встановили підсумковий рахунок у зустрічі – 3:0 на користь «Спортлідера-2», який і надалі продовжує лідирувати у дивізіоні 1, а «Хмельницькі делікатеси» завдяки цій поразки дещо віддаляються від чільної трійки.

«Вентс» - «Полонія» - 5:4 (1:3)

Голи: Токарчук (12, 32), Монастирський (42), Дикий (43), Побережник (50) – Гресь (6, 11), Нємий (25, 40)

«Вентс»: Болістовський, Побережник, Монастирський, Святий, Токарчук, Жаріков, Жук, Дикий

«Полонія»: Карван, Нємий, Качур, Чернобай, Ільчук, Янковий, Гресь, Умаров, Цілінський, Галкін

Попередження: Побережник (22), Дикий (33) – Ільчук (4), Качур (5), Янковий (31)

Завершував ігрову неділю ще один цікавий двобій між «Вентсом» та «Полонією». Номінальні гості, які до звітного поєдинку підійшли із сумним нулем у графі «набрані очки» активніше розпочали звітний матч, у середині другого тайму володіючи комфортним гандикапом у два забиті м’ячі. Мабуть, тоді гравці «Полонії» подумки вже повірили у власний успіх, та готувалися святкувати дебютну перемогу у сезоні, але не так стал