Хмельницький: чемпіон - "Спортлідер"-3

Преміум-ліга: «Спортлідер-3» стає чемпіоном змагань у дивізіоні 1

І у другій грі фінальної серії підопічні Артема Гласа виявилися сильнішими за «Волю»

Поступово наближається до свого логічного завершення розіграш Преміум-ліги відкритого Чемпіонату (Кубку) Хмельницького з міні-футболу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 12-ого та 13-ого вересня, були зіграні чергові матчі, за підсумками яких визначилися імена чемпіона та призерів турніру в дивізіоні 1, а у дивізіоні 2 стало відомим ім’я останнього фіналіста змагань. Про це все і не тільки далі в нашому огляді.

«Патріот» - «Динамо-УМВС» - 2:7 (0:2)

Рахунок у серії: 0:2

Арбітр: Жмурко

Голи: Палійчук (48, 49) – Дрижа (13, аг.), Бабій (23, 38), Колесников (36, 37, 39), Патоїшин (45)

«Патріот»: Волуйко, Коротун, С. Атласюк, Марущак, Палійчук, Дрижа, Бондар, Зозуля, Вольський

«Динамо-УМВС»: Трочинський, Бабій, Розгон, Подлюк, Сохорук, Колесников, Бабак, Глушок, Соботюк, Заєць, Сторожук, Патоїшин

Попередження: Бабак (32)

Відкривав ігрову суботу другий двобій півфінальної серії плей-офф у дивізіоні 2 між «Патріотом» та «Динамо-УМВС». Активніше гру розпочали номінальні гості, які провівши до перерви два м’ячі без відповіді у ворота Волуйка, зробили вагому заявку на підсумковий успіх. У другій 25-ти хвилинці «динамівці» лише розвинули свою перевагу, і доволі швидко ще п’ять разів змусивши капітулювати кіпера «Патріота» зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Номінальні господарі ж дублем Палійчука на останніх хвилинах протистояння зуміли лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 7:2 на користь «Динамо-УМВС», яке вдруге перемагає у серії у між цими суперниками, і здобуває путівку до фіналу турніру в дивізіоні 2, де зустрінеться із «Тетрою». Найбільш активним в складі переможців був Олексій Колесников – в його активі хет-трик.

«Спортлідер-2» - «Університет» - 2:2 (1:0) пен. 1:3

Арбітри: Жмурко, Рожнятовський

Голи: Рябоконь (21), Соколюк (34) – Алексеєв (28, аг.), Чайковський (35)

«Спортлідер-2»: Нестеровський, Катеринчук, Соколюк, Трошин, Рябоконь, Алексеєв, Бойчук, Цикра, Тучковенко, Борис

«Університет»: Сандулов, Шевченко, Сяньков, Воловик, Овчинніков, Яровий, Миколайчук, Антонюк, Чайковський, Ситнік, Сакович, Мороз, Богославський

Попередження: Катеринчук (24), Трошин (31), Нестеровський (35) – Овчинніков (25), Миколайчук (34), Чайковський (46)

Післяматчеві пенальті забили: Алексеєв – Яровий, Миколайчук, Чайковський

Післяматчеві пенальті не забили: Соколюк, Трошин, Рябоконь – Сакович

Наступними на майданчик вийшли «Спортлідер-2» та «Університет». Вперше до забитих м’ячів справа дійшла під завісу першої 25-ти хвилинки, коли Віталій Рябоконь влучним ударом вивів «лідерів» вперед у рахунку. Найцікавіше ж відбулося на майданчику після перерви. «Університет» при активній «допомозі» Алексеєва відновив статус-кво, проте вже доволі швидко Соколюк голом у власному виконанні знову вивів «Спортлідер-2» вперед у рахунку. Але не встигли підопічні Романа Шевчука як слід відсвяткувати взяття воріт суперника, як вже самі були вимушені розпочинати гру від центральної лінії. «Універ» організував стрімку контратаку, яку влучним ударом завершив Сергій Чайковський. До фінального свистка суперники створили ще вдосталь гольових моментів, проте забитих м’ячів вболівальники так і не побачили – нічия з рахунком 2:2, і згідно регламенту, все вирішувалося у серії післяматчевих пенальті, де примхлива пані Фортуна посміхнулася номінальним гостям – 3:1 на користь «Університету» в серії 6-ти метрових ударів, який, здобуваючи другу перемогу в серії, виборює бронзові нагороди у дивізіоні 1, а ось «Спортлідер-2» завершує сезон на 4-ій позиції.

«Хмельницькі делікатеси» - «Вентс» - 12:4 (7:2)

Голи: Сиворог (4), Богдан (7, 9, 11, 12, 50), Яцків (15), Святий (21, аг.), Криськов (22, 41, 46), Кащук (37) – Побережник (25), Мустафін (28, 35), Святий (39)

«Хмельницькі делікатеси»: Яцків, Сиворог, Криськов, Ярмаш, Кащук, Буртовий, Богдан

«Вентс»: Болістовський, Побережник, Дикий, Мустафін, Жаріков, Жук, Святий

Попередження: Побережник (13)

Вилучення: Болістовський (43, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

В наступному матчі ігрового дня впевнену перемогу святкували «Хмельницькі делікатеси», які доволі неочікувано розгромили міцний «Вентс». Підопічні Віктора Вербового з перших хвилин заволоділи відчутною ігровою перевагою, а з часом «делікатесам» стало в нагоді і вилучення голкіпера «Вентса», Юрія Болістовського, яке остаточно морально надломило номінальних гостей. Самі всі ці фактори і посприяли розгромній перемозі номінальних господарів, які відвантажили у ворота свого опонента аж 12 забитих м’ячів, а ось бідолашні «вентсівці» лише чотирма влучними ударами зуміли лише врятувати свій престиж – 12:4 на користь «Хмельницьких делікатесів». У складі переможців найбільш помітним Олександр Богдан – у його доробку п’ять забитих мячів.

«Воля» - «Спортлідер-3» - 1:7 (1:2)

Арбітр: Куцак

Голи: Остапишен (14) – Малишевський (3), А. Шляховий (24, 36), Філь (30, 34, 43), Люблінський (45)

«Воля»: Михальчук, Шитенков, Васильчишин, Бармак, Глаз, Лисенко, Русс, Вінницький, Гончарук, Остапишен

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Луцюк, А. Шляховий, Малишевський, Кручек, К. Шляховий, Глас, Філь, Люблінський, Муляр

Продовжував ігрову суботу другий матч фінальної серії плей-офф у дивізіоні 1 між «Волею» та «Спортлідером-3». Розпочали гру впевненіше номінальні гості, які вже на 3-ій хвилині втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч зусиллями Малишевського, однак «Воля» не опустила руки, і всередині першого тайму відновила паритет у рахунку після влучного удару Остапишена. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив «лідерів», які ввімкнувши максимальні швидкості, вже майже відразу змусили вдруге в матчі капітулювати Вінницького – 1:2. Після перерви «Спортлідер-3» вирішив не зупинятися на досягнутому, і відвантаживши ще п’ять «сухих» м’ячів у ворота свого опонента зняв усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка – 7:1 на користь «Спортлідера-3», який вдруге перемагає у фінальній серії, і здобуває золоті медалі турніру у дивізіоні 1, а «Волі» дістається «срібло».

«Стандарт» - «Новатор» - 2:12 (1:3)

Голи: Полупан (9), Кошевко (43) – Лисий (6, 35, 41), Вараниця (17, 17), Осадчук (26, 37, 39, 46), Посполіта (29), Любий (35), Новік (50)

«Стандарт»: Кошевко, В. Дідишен, Полупан, Подлюк, Рев’якін

«Новатор»: Любий, Новік, Осадчук, Посполіта, Лисий, Вараниця

Попередження: Полупан (33)

В заключній грі ігрової суботи переконливу перемогу святкував «Новатор», який каменя на каменя не залишив від скромного «Стандарту». «Новаторці» (в складі яких в цій грі відзначились усі задіяні гравці, а таке доволі рідко побачиш! – прим. автора), з перших секунд заволоділи відчутною ігровою перевагою, в підсумку втіливши її дюжину забитих м’ячів у ворота бідолашного Рев’якіна, на що номінальні господарі лише двома влучними ударами, лише дещо підсододивши гіркоту власного фіаско – розгромна перемога «Новатора» із рахунком 12:2, який завдяки цьому успіху достроково гарантує собі перемогу у розіграші Втішного Кубку у дивізіоні 2. У складі тріумфаторів найбільш помітним на майданчику був Володимир Осадчук – в його активі чотири забиті м’ячі.

«AVIVA» - «ЕкоАльт» - 8:2 (7:0)

Голи: Кравецький (5, 14), Казва (7, 7, 20), Віслободський (17), Мочульський (24), Клімішин (45) – Рибчинський (35), Булка (47)

«AVIVA»: Шпичко, Віслободський, Рабченюк, Казва, Клімішин, Кравчук, Тимощук, Кравецький, Мочульський, Яремчук

«ЕкоАльт»: Пилипюк, Тихонюк, Камінський, Булка, Луцюк, Рибчинський

Попередження: Кравчук (41)

Вилучення: Тихонюк (17, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Відкривав ігрову неділю стартовий двобій 3-ого туру Кубку Поділля у дивізіоні 2, в якому зустрічалися «AVIVA» та «ЕкоАльт». По-суті, доля зустрічі вирішилася ще у першій 25-ти хвилинці, впродовж якої номінальні гості провели сім м’ячів без відповіді у ворота Пилипюка. Після перерви «ЕкоАльту» вдалося дещо вирівняти хід подій на майданчику, однак нівелювати відставання за підсумками першої половини матчу Камінський і компанія не зуміли – переконлива перемога «AVIVA» із рахунком 8:2.

«Філтекс» - «Політехнік» - 3:4 (1:4)

Голи: Вакух (7), Шляховий (32), Васильчук (42) – Клапченко (10), Полюк (10), Садовнік (13, 22)

«Філтекс»: Незборецький, Щербатюк, Якубовський, Васильчук, Вакух, Хдейр, Шляховий, Ярославський, Свіщов, Дацишин, Юрко, Васільєв, Юнчик

«Політехнік»: Пекнич, Клапченко, Вільчинський, Дзюбак, Жилович, Садовнік, Майданюк, Крулик, Полюк

Попередження: Крулик (40)

В іншій грі 3-ого туру Кубку Поділля у дивізіоні 2 зустрічалися «Філтекс» та «Політехнік». Розпочали гру активніше номінальні господарі, які вже доволі швидко втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч зусиллями Вакуха, проте «політехніки» не опустили руки, і чотири рази ще до перерви змусивши капітулювати Незборецького перевернули усе в матчі з ніг на голову. У другій 25-ти хвилинці привабливіше на майданчику виглядали гравці «Філтекса», які продемонструвавши неймовірні морально-вольові зусилля зуміли скоротити відставання у рахунку на мінімуму, проте на більше номінальних господарів не вистало – перемога «Політехніка» з рахунком 4:3, який на фініші турніру за 5-8 місця у дивізіоні 2 набирає однакову кількість залікових балів із «AVIVA», але за рахунок перемоги у очній зустрічі почесний трофей та підсумкове 5-е місце дістається «AVIVA».

ДЮСШ «Спортлідер+» - «Новатор» - 6:6 (2:2)

Арбітр: Бойко

Голи: Посполіта (19, аг.), Кіт (21), Цилепа (31, 45), Король (50, 50) – Вараниця (14, 21, 34), Лисий (44, 49), Шушвар (47)

ДЮСШ «Спортлідер+»: Райтаровський, Ліпчинський, Гончар, Вербовий, Коваленко, Король, Цилепа, Кіт, Коваль

«Новатор»: Прокопишен, Осадчук, Посполіта, Лисий, Вараниця, Шушвар, Любий

Попередження: Вараниця (3)

Вилучення: Райтаровський (8, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Неймовірно напруженим видався заключний двобій розіграшу втішного Кубку у дивізіоні 2, в якому «Новатор», який достроково виборов головний трофей, зустрічався із ДЮСШ «Спортлідер+». На останніх хвилинах привабливішими шанси на підсумковий успіх виглядали у «новаторців», які володіли комфортною перевагою у два забиті м’ячі, проте варте віддати належне юним «лідерам», які не знітилися, і продемонструвавши зразкову гру з п’ятим польовим зуміли врятуватися від поразки – результативна нічия із рахунком 6:6.

«Бамбук» - «Хмельницькі делікатеси» - 9:8 (4:4)

Голи: Кульбачний (2, 29), Стеценко (10, 11), Антонов (20), Кушнірук (26), Кащук (36, аг.), Нємий (46, 49) – Богдан (4, 50), Яцків (5), Кащук (6, 10, 40, 49), Нємий (35, аг.)

«Бамбук»: Стеценко, Кульбачний, Антонов, Гарбар, Нємий, Кушнірук

«Хмельницькі делікатеси»: Сиворог, Криськов, Кащук, Яцків, Богдан, Буртовий

Попередження: Антонов (17), Нємий (41) – Буртовий (15)

Гольовою феєрією потішили власних вболівальників «Бамбук» та «Хмельницькі делікатеси». З перших секунд суперники розпочали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, що неабияк тішило багаточисленну глядацьку аудиторію. Як завжди буває у подібних випадках, вирішальною у визначенні переможця стала реалізація, яка в цей день кращою виявилася у підопічних Володимира Громницького, які дев’ять з своїх численних атак довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Хмельницькі делікатеси» ж відповіли лише вісьмома влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – перемога «Бамбука» з рахунком 9:8, яка дозволила «Ротору» вибороти Кубок Поділля у дивізіоні 1.

«Динамо-УМВС» - «Університет» - 2:1 (1:1)

Арбітр: Щепанський

Голи: Колесников (25), Соботюк (27) – Колесников (10, аг.)

«Динамо-УМВС»: Трочинський, Колесников, Соботюк, Бабій, Сохорук, Подлюк, Глушок, Розгон, Заєць, Патоїшин

«Університет»: Сандулов, Сяньков, Сакович, Миколайчук, Воловик, Яровий, Шевченко, Антонюк, Ситник, Мороз, Овчинніков

Попередження: Колесников (32) – Сакович (26), Сандулов (38), Ситник (38)

Продовжував ігрову неділю заключний двобій 1/2 фіналу розіграшу Кубку, в якому долю останньої путівки до фіналу в очному протиборстві визначали «Динамо-УМВС» та «Університет». Вперше до забитих мячів справа дійшла на 10-ій хвилині, коли Олексій Колесников у підкаті зрізав сферу у власні ворота після пасу від Антонюка, однак піти на перерву у ранзі переможця «Університету» так і не вдалося. Той ж таки Колесников сповна реабілітувся, розкішним ударом впритирку із стійкою завершивши стрімку багатоходівку «динамівців» на останніх секундах першої 25-ти хвилинки. Схоже, цей гол дещо психологічно надломив гравців «Університету», чим сповна скористалися номінальні господарі, які вже майже відразу після поновлення гри після перерви вийшли вперед у рахунку. Соботюк відгукнувся на простріл Бабія після розіграшу ауту і потужним пострілом під поперечину вдруге в матчі змусив капітулювати Сандулова – 2:1. Надалі суперники створили вдосталь нагод аби змінити цифри на табло, однак більше забитих м’ячів у цій грі вболівальники так і не побачили – мінімальна перемога «Динамо-УМВС» із рахунком 2:1, яка завдяки цьому успіху здобуває путівку до фіналу Кубку, де зустрінеться із «Вентсом».

«Патріот» - «Гранд» - 3:6

Рахунок у серії: 0:1

Голи: С. Атласюк (2), Бондар (41, 43) – Успенський (3, 39), Овчинніков (19, 23, 36, 46)

«Патріот»: Волуйко, С. Атласюк, Марущак, Марчук, Палійчук, Дрижа, Зозуля, Вольський, Бондар

«Гранд»: Чекерський, Власов, В. Вербовий, Булкін, Успенський, Овчинніков, Слівінський

Попередження: Власов (24)

Вилучення: Волуйко (23, позбавлення суперника явної можливості забити мяч)

В останній грі ігрового вік-енду впевнену перемогу святкував «Гранд», який у стартовій зустрічі серії за бронзові нагороди у дивізіоні виявився сильнішим за «Патріот». Номінальні гості з перших хвилин заволоділи відчутною ігровою перевагою, і провівши по три м’ячі у ворота свого опонента в кожному із таймів зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. «Патріотівці» ж відповіли лише трьома влучними ударами, чого виявилося замало бодай для нічиєї – 6:3 на користь «Гранду», який завдяки цьому успіху стає на крок ближчим до здобуття бронзових медалей у дивізіоні 2.