Хмельницький: визначились усі чвертьфіналісти Кубку

Преміум-ліга: визначились усі чвертьфіналісти Кубку в дивізіоні 1

Матчі-відповіді 1/8 фіналу змагань сповна потішили видовищним футзалом та високою результативністю
Набирає обертів розіграш Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду були зіграні чергові поєдинки змагань в дивізіоні 1, за підсумками яких визначилися імена усіх чвертьфіналістів розіграшу. Хоч і усі фаворити впевнено пройшли далі по кубковій сітці, всі без виключення поєдинки сповна потішили багаточисленну глядацьку аудиторію видовищним футзалом та великою кількістю голів, які забивалися на будь-який смак. Про все це далі в нашому огляді.

«Спортлідер-3» - «Евеліна» - 3:1 (1:0)
Перший матч: 5:1
Арбітри: Бондар, Божко
Голи: Глас (17), Колесников (29, 42) – Горєв (53)

«Спортлідер-3»: Трочинський, Глас, Сохорук, Розпаченюк, Роговський, Шляховий, Рибчинський, Колесников
«Евеліна»: Рудий, Піхотко, Кучерявий, Ошовський, Стожик, Панчук, Горєв
Відкривала програму матчів-відповідей 1/8 фіналу Кубку в дивізіоні 1 зустріч між «Спортлідером-3» та «Евеліною».
Активніше гру розпочали номінальні гості, в складі яких на вже на перших хвилинах міг забивати міг Стожик, але в обидвох випадках Трочинський діяв безпомилково. Відповідь «лідерів» на забарилася. Змінювати нулі на табло спорткомплексу УМВС міг Колесников, який прицільним ударом з розвороту цілив у праву «шістку», але Рудому в неймовірному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. «Лідери» додали в швидкості, з кожною секундою все більше і більше нагнітаючи атмосферу біля воріт колективу із Ярмолинець, і невдовзі заслужено втілили свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Рибчинський відмінною передачею знайшов Гласа в центрі воротарського, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно вдотик пробивши у ліву «шістку» - 1:0. Підопічні Артема Гласа не зупинялися на досягнутому, і через декілька секунд подвоювати перевагу своєї команди у рахунку міг Шляховий, який з кількох метрів розстрілював Рудого після прострілу на дальню стійку, але кіперу гостей ціною надзусиль вдалося ліквідувати загрозу. Продемонстрував чудеса воротарської майстерності Рудий і в наступному епізоді, зреагувавши на гарматний удар під поперечину у виконанні Роговського. Майже відразу ледве не спрацювало відоме футбольне правило. Забивати міг Ошовський, який ефектно пробивав у лівий верхній кут з-за меж карного майданчику, але за «лідерів» в цьому епізоді зіграла стійка воріт.
Другий тайм також видався доволі цікавим. Вже в його дебюті подвоїв перевагу номінальних господарів у рахунку Колесников, який спочатку ефектно обіграв захисника, а потім прицільно пробив з розвороту в ліву «шістку» впритирку із стійкою – 2:0. «Лідери» не зупинялися на досягнутому, і вже фактично у наступній атаці доводити рахунок до розгромного міг Рибчинський, який гарматним ударом з гострого кута замикав вишукану багатоходівку своєї команди, але «Евеліну» від неприємностей врятував каркас воріт. Господарі продовжували тиснути, і невдовзі рахунок на табло спорткомлексу УМВС таки став розгромним. Після прострілу із флангу та рикошету від захисника першим на м’ячі виявився Колесников, який з кількох метрів розстріляв порожній кут – 3:0. Варто віддати належне колективу з Ярмолинець, який не опустив руки, і під завісу гри зумів провести гол престижу. Ошовський на фланзі обіграв відразу двох захисників, і відпасував на Горєва, який з кільклх метрів розстрілявши Трочинського встановив підсумковий рахунок – 3:1 на користь «Спортлідера-3», який перемагає і в другому матчі між цими суперниками, і виходить до чвертьфіналу.

«Тетра» - «Конфермат» - 1:3 (0:1)
Перший матч: 3:3
Арбітри: Божко, Бондар
Голи: А. Диняк (37) – Самсонюк (19, 48), Шум (40)
«Тетра»: Грабенчук, Ахмедов, Кузьмін, Муляр, Д. Терлецький, Ярош, Н. Салабай, Скалій, Бриндак, А. Диняк, Т. Диняк, Музичук
«Конфермат»: Стаднік, Шум, Сергеєв, Олянчук, Вербовий, Самсонюк, Овчинніков, Гарієвський, Безвещук, Даньків, Паюк, Слівінський
Попередження: Ярош (29) – Олянчук (3), Овчинніков (36)
Наступними вийшли на майданчик «Тетра» та «Конфермат». Нагадаємо, що перший матч завершився внічию, отож доля путівки до чвертьфіналу вирішувалася у другому очному матчі цих суперників.
Вже в дебюті матчу небезпечними ударами обмінялися Диняк та Даньків, але на висоті були голкіпери обох команд. Надалі ініціативою заволоділи гості, і вже через декілька секунд втілити її у забитий м’яч міг Шум, але пробив вище воріт із забійної позиції після розіграшу ауту. Майже відразу ледве не спрацювало відоме футбольне правило. Змінювати нулі на табло міг Андрій Диняк, який ефектно пробивав головою у правий верхній кут після довгого вкидання від Грабенчука, проте на щастя для «Конфермата» його удар прийняла на себе хрестовина. Через декілька хвилин той же Диняк мав ще одну стовідсоткову нагоду, але не зміг в ближньому бою переграти Стадінка. Відповідь «конферматівців» не забарилася. Овчинніков чудово зіграв у відборі, і ювелірною передачею вивів на ударну позицію Самсонюка, який з кількох метрів переправив шкіряний снаряд у сітку – 0:1. Підопічні Віктора Кузьміна не знітилися, і вже в наступній атаці зрінювати цифри на табло міг Терлецький, але капітан «Тетри» відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів вразити порожню ціль після розкішного прострілу на дальню стійку у виконанні іншого Диняка – Тимофія.
Друга половина матчу видалася не менш цікавою. Вже в її дебюті подвоювати перевагу номінальних гостей у рахунку міг Самсонюк, але чудеса воротарської майстерності продемонстрував Грабенчук, парирувавши «мертвий» м’яч після вбивчого пострілу під поперечину у виконанні Олександра. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Андрій Диняк обігрався із Музичуком, і прицільним ударом в ліву «шістку» відновив інтригу в цьому матчі – 1:1. Пропущений м’яч неабияк по-спортивному розлютив «Конфермат», і вже в наступній атаці схиляти шальки терезів на користь номінальних гостей міг Сергеєв, але «Тетру» від неприємностей врятувала стійка воріт. Підопічні Віктора Власова в ті хвилини діяли першим номером, і невдовзі таки досягли свого. Після помилки номінальних господарів при грі в захисті, на ударній позиції виявився Шум, і гарматним ударом під поперечину з-за меж карного майданчику вдруге змусив капітулювати Грабенчука – 1:2. «Тетра» не знітилася, і майже відразу вдруге в матчі паритет відновити міг Бриндак, який прицільним пострілом в правий верхній кут завершив розіграш ауту, але Стаднік зіграв вище всяких похвал. Підопічні Олександра Сторожука задіяли активніше в атаці, відчайдушно намагаючись відігратися, але останнє слово в матчі виявилося за номінальними гостями – Безвещук з флангу відпасував на Самсонюка, і той холоднокровно пробив у шпарину між голкіпером та стійкою – 3:1 на користь «Конфермата», який і виходить у чвертьфінал.

«Газовик» - «Ротор» - 9:6 (4:2)
Перший матч: 11:5
Арбітри: Подворний, А. Папірович
Голи: Нємий (7, 52, 53), Мельник (9), Сакович (12, 51), Ситнік (21), Вигоняйло (34), Глаз (36) – Щепанський (8), Пляхімович (22, 35, 43), Донець (31, 50, пен.)
«Газовик»: Чабан, Нємий, Сакович, Ситнік, Мельник, Глаз, Баландюк, Вигоняйло, Шаварський
«Ротор»: Левченко, Ірклієнко, Костишин, Думанюк, Щепанський, Ращик, Шпаков, Донець, Пляхімович
Попередження: Сакович (50)
Ігрову суботу продовжував матч між «Газовиком» та «Ротором». Хоча доля путівки у чвертьфінал була фактично вирішена ще у першій грі цих команд («Газовик» здобув переконливу перемогу з рахунком 11:5 – прим. автора), приємно, що у матчі-відповіді суперники не вийшли на майданчик просто відбувати номер, а сповна потішили вболівальників гольовою феєрією.
Лік забитим м’ячам у зустрічі відкрив Нємий, який ефектним ударом в праву «дев’ятку» замкнув скидку Баландюка – 1:0. Відповідь «Ротора» не змусила на себе довго очікувати. Щепанський виявився найспритнішим у карному майданчику господарів, і прицільним ударом головою під поперечину відновив паритет – 1:1. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив «Газовик», і фактично у наступній атаці вивів свою команду вперед у рахунку Мельник, який холоднокровно пробив у протихід голкіперу після передачі врозріз від Саковича – 2:1. Не встигли «роторці» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Відзначився вже сам Сакович, який спочатку ефектно накрутив захисника, а потім прицільно пробив з розвороту впритирку із стійкою – 3:1. Підопічні Віктора Притиса не зупинялися на досягнутому, і через декілька секунд довів рахунок до розгромного Ситнік – 4:1. Віддамо належне номінальним гостям, які не опустили руки, і зуміли ще до перерви відквитати один м’яч зусиллями Пляхимовича, який вдало зіграв на дальній стійці після прострілу Костишина – 4:2.
Другий тайм видався не менш результативним. Скоротив відставання до мінімуму Донець, який прицільним пострілом в правий верхній кут замкнув скидку активного Костишина – 4:3. Не встигли господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчику. Щепанський чудовим пасом вивів на ударну позицію Пляхимовича, і той зусиль партнера не змарнував, відновивши паритет – 4:4. «Гойдалки» на майданчику продовжувалися, і через декілька хвилин вивів господарів вперед у рахунку Вигоняйло, який невідпорно пробив у ліву «шістку» з-за меж карного майданчика – 5:4. «Газовик» не зупинявся на досягнутому, і через декілька секунд закріпив перевагу своєї команди Глаз, вдало зігравши на дальній стійці після прострілу активного Вигоняйла – 6:4. Відповідь гостей не змусила на себе довго очікувати. Костишин чудовою передачею знайшов в центрі воротарського Пляхимовича, і той зусиль партнера не змарнував, з кількох метрів переправивши сферу у сітку – 6:5. Через декілька хвилин захисники «Газовика» не за правилами зіграли зіграли у власному карному майданчику проти Щепанського, і арбітр матчу не вагаючись вказав «на позначку». «Вирок» взявся виконувати Донець, і прицільним ударом під поперечину знову зробив рахунок у цьому матчі рівним – 6:6. На більше «Ротора» не вистачило. Спочатку шальки терезів влучним ударом схилив на користь господарів Сакович, а на останній хвилині свої бомбардирські вміння продемонстрував Нємий, двічі розписавшись у воротах Левченка та довівши рахунок до розгромного – 9:6 на користь «Газовика», який виходить у наступний етап змагань.

«Вентс» - «Динамо-УМВС-Дунаївці» - 3:10 (1:3)
Перший матч: 4:7
Арбітри: А. Папірович, Жмурко
Голи: Тафратов (6), Бондар (38), Жаріков (46) – Бондаренко (9, 24, 25), Ганін (31), Морозов (33), Калинюк (36), Цінчик (43, 54, 54), Стасюк (54)
«Вентс»: Матусов, Болістовський, Побережник, Жаріков, Монастирський, Бондар, Тафратов, Зенін, Ілюшин
«Динамо-УМВС-Дунаївці»: Чорнобай, Ганін, Цінчик, Калинюк, Загородній, Валеєв, Глуховатий, Наталюк, Бондаренко, Морозов, Стасюк
Попередження: Монастирський (48)
Наступними на паркет спорткомплексу УМВС вийшли «Вентс» та «Динамо-УМВС-Дунаївці», які теж сповна потішили багаточисленну глядацьку аудиторію гольовою феєрією, забивши на двох аж 13 (!) м’ячів.
Активніше розпочали гру «вентсівці», які і першими відкрили рахунок у звітній зустрічі. Побережник відпасував на Тафратова, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши у праву «шістку» - 1:0. Відповідь гостей не забарилася. Паритет відновив Бондаренко, який невідпорно пробив по центру воріт після розіграшу ауту – 1:1. Забитий м’яч неабияк вселив впевненість у підопічних Сергія Ігнатьєва, і невдовзі вивів «динамівців» вперед у рахунку той же Бондаренко, який після чудової гри на перехопленні прицільно пробив з розвороту точнісінько у праву «дев’ятку» - 1:2. Не встигли господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Всюдисущий Бондаренко сповна скористався невпевненою грою Матусова на виході, і майже з центральної лінії вразивши порожню ціль, оформив хет-трик – 1:3.
Після перерви «динамівці» не зупинялися на досягнутому, моментами відверто «розриваючи» свого опонента. Довів рахунок до розгромного Ганін, який точним ударом під поперечину замкнув націлену передачу у виконанні Цінчика – 1:4. Через декілька секунд закріпив і до того більш ніж вагому перевагу номінальних гостей Морозов, який прицільно пробив впритирку із стійкою після прострілу Бондаренка із флангу – 1:5. Невдовзі настав і час Калинюка приймати вітання від партнерів. Глуховатий вивіреним пасом вивів Дмитра на ударну позицію, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши в «будиночок» Болістовському – 1:6. «Вентсівці» не опустили руки, і в наступній атаці дещо скоротив розрив у рахунку Бондар, вдало зігравши на добиванні після удару Тафратова – 2:6. Гості відповіли голом Цінчика, але відразу вдалими діями відзначилися і гравці «Вентса», грамотно розігравши стандарт. Монастирський з ауту відпасував на набігаючого Жарікова, який холоднокровно вдотик пробив у кут воріт – 3:7. Завершення матчу пройшло за переваги «динамівців», які завдяки дублю Цінчика та влучному удару Стасюка довели рахунок на табло до непристойного – 10:3 на користь «Динамо-УМВС-Дунаївці», яке перемагає і в другій грі між цими суперниками та виходить до чвертьфіналу розіграшу, де зустрінеться із «Фемідою-НК».

«Арсенал-МАДОК» - «Мустанг-Автолідер» - 7:3 (3:1)
Перший матч: 4:5
Арбітри: Жмурко, А. Папірович
Голи: Подлюк (11, 47), Слободян (29, 34, 35), Янчук (42, 48) – Косевич (2), Віт. Сироватко (18, 20)
«Арсенал-МАДОК»: Лозінський, Розгон, Подлюк, Янчук, Слободян, Мадзяновський, Шлапак, Красножон, Самсонов
«Мустанг-Автолідер»: Мержук, Голець, Петрук, Третьяков, Віт. Сироватко, В’яч. Сироватко, Будченко, Косевич, Легун, А. Кореганов, І. Кореганов
Попередження: Третьяков (53)
Вилучення: Самсонов (16, фол останньої надії) – Петрук (46, фол останньої надії)
Завершував ігрову суботу двобій між «Арсеналом-МАДОК» та «Мустангом-Автолідером». Нагадаємо, що в першій грі «мустангівці» здобули сенсаційну, однак цілком заслужену перемогу, отож в матчі-відповіді підопічним Євгена Петрука потрібно було підтвердити невипадковість цього успіху.
А розпочалося все для номінальних гостей досить оптимістично. Вже на 2-ій хвилині рахунок відкрив Косевич, який вдало зіграв на добиванні після удару Кореганова – 0:1. Надалі «канонірам» вдалося вирівняти гру, що вже дуже швидко знайшло своє відображення у цифрах на табло. Це Подлюк чудово зіграв на перехопленні, і холоднокровно пробив між воротарем та стійкою – 1:1. Пропустивши, «мустангівці» не знітилися, а навпаки зуміли проявити свої найкращі якості та послати в нокдаун свого опонента, забивши два м’ячі протягом однієї хвилини. Вивів гостей вперед у рахунку Сироватко, який з кількох метрів розстріляв Лозінського після розіграшу штрафного удару – 1:2. Не встигли «каноніри» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Легун філігранною передачею вивів на ударну позицію Сироватка, і той чудово зігравши на випередження, пробив повз голкіпера – 1:3. На останніх секундах першого тайму той ж таки Сироватко міг оформлювати хет-трик, але «Арсенал-МАДОК» в цьому епізоді від неприємностей врятувала поперечина.
З перших секунд ініціативою заволоділи підопічні Ігоря Глушка, які вже дуже швидко втілили її у забитий м’яч зусиллями Слободяна – 2:3. Цей м’яч вселив неабияку впевненість у дії господарів, і невдовзі паритет у рахунку відновив той ж Слободян, холоднокровно пробивши у ліву «шістку» після розіграшу вільного удару – 3:3. По суті, далі на майданчику була лише одна команда – «Арсенал-МАДОК». Через декілька хвилин знову нагадав про себе Слободян, холоднокровно пробивши під поперечину після скидки Красножона, і схиливши шальки терезів на користь своєї команди – 4:3. Після цього «каноніри» заграли активніше в атаці, і невдовзі закріпив перевагу номінальних господарів у рахунку Янчук – 5:3. Фактично у наступній атаці рахунок до розгромного довів Подлюк, вдало зігравши на дальній стійці після прострілу Мадзяновського, а масну крапку в грі ефектним голом у власному виконанні поставив Янчук – 7:3 на користь «Арсеналу-МАДОК», який за вихід до півфіналу позмагається із «Газовиком».

«Спортлідер-2» - «Кардіфф» - 2:1 (1:0)
Перший матч: 0:3
Арбітри: В. Папірович, Жмурко
Голи: Юхимович (26), Кучір (37) – Лемішевський (53)
«Спортлідер-2»: Поправка, Трачук, Полупан, Романюк, Рябоконь, Подлюк, Юхимович, Кучір, Лещишин, Хамдамов, Токарчук, Гранатюк, Соколюк
«Кардіфф»: Лемішевський, Манільчук, Загуровський, Чиж, Юрко, Ковальчук, Пампурак, Калошин, Козак, Черкезов, Лук’янов, Заморока
Попередження: Романюк (40) – Юрко (22)
Відкривав програму ігрової неділі центральний матч 1/8 фіналу змагань в дивізіоні 1, у якому зустрічалися «Спортлідер-2» та «Кардіфф».
Перша гра завершилася розгромною перемогою «Кардіффу», отож активніше матч-відповідь розпочали «лідери», яким для виходу в наступний етап будь-якою ціною було потрібно відіграватися. Вже в дебюті змінювати нулі на табло міг Романюк, який гарматним ударом цілив в правий верхній кут з-за меж карного майданчику, але Чижу в неймовірному стрибку вдалося ліквідувати загрозу. Через декілька хвилин забивати міг і Рябоконь, але відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у фактично порожній кут після відмінного прострілу на дальню стійку у виконанні Кучіра. «Кардіфф» відповів небезпечним ударом Черкезова, але Поправка був напоготові. Надалі підопічні Романа Шевчука продовжували володіти ініціативою, з кожною секундою все більше та більше нагнітаючи атмосферу біля воріт свого опонента. Стовідсоткову нагоду мав Юхимович, але після елегантної передачі врозріз від Полупана з кількох метрів пробив прямісінько у голкіпера. «Спортлідер-2» продовжував тиснути, і невдовзі цілком закономірно втілив свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Активний Полупан прострілив на дальню стійку, де ніким не прикритий Юхимович в падінні переправив сферу у сітку – 1:0.
Другий тайм видався неймовірно захоплюючим. Вже з його перших секунд «лідери» посилили тиск на захисні редути номінальних гостей, але чудово діяв у рамці воріт Чиж, раз по раз рятуючи свою команду після підступних ударів у виконанні Хамдамова та Полупана. Продемонстрував свій неймовірний воротарський талант кіпера «Кардіффа» і в наступному епізоді, парирувавши «мертвий» м’яч після вбивчого пострілу Романюка в праву «шістку». До певного часу оборона гостей діяла надійно, але на 37-ій хвилині вдруге в матчі дала тріщину. Після скидки Рябоконя Кучір на фланзі елегантно обіграв захисника і холоднокровно пробив у дальній кут – Чиж хоч і зреагував, але врятувати свою команду не зміг – 2:0. «Кардіфф» ж здебільшого діяв другим номером, роблячи ставку на швидкі контрвипади, які часто «лідерам» вдавалося зривати лише ціною фолу. Як наслідок, вже дуже швидко підопічні Романа Шевчука перевищили допустимий ліміт фолів, і отримали «дабл-пенальті» у власні ворота. «Вирок» взявся виконувати Черкезов, але Поправка проявив чудеса реакції, парирувавши з лівої шістки м’яч, який більшість з вболівальників вже подумки бачила у сітці. Майже відразу ледве не спрацювало відоме футбольне правило. Романюк добряче приклався по шкіряному снаряду після розіграшу ауту, але на щастя для «Кардіффа» на шляху м’яча після пострілу Артема стала поперечина. Через декілька секунд ще один стовідсотковий момент мав Хамдамов, але не зміг в ближньому бою переграти Чижа, а після добивання Андрія за гостей знову зіграв каркас воріт. Роман Шевчук пішов ва-банк, майже з 5 хвилин до фінальної сирени змінивши голкіпера на п’ятого польового, але тактика жодних дивідендів не принесла. Навпаки, Лемішевський на останній хвилині скористався чи не єдиною помилкою «лідерів» при розіграші зайвого, і влучним ударом по порожніх воротах поставив хрест на усіх надіях «Спортлідера-2» щодо виходу в наступний раунд. В підсумку – 2:1 на користь «Спортлідера-2», але в чвертьфінал виходить «Кардіфф», де зустрінеться із «Конферматом».

«Університет-Heliotherm» - «Ковчег-Воля» - 5:4 (1:1)
Перший матч: 6:3
Арбітри: Жмурко, В. Папірович
Голи: Яровий (11, 53), Глушок (32), Сяньков (53), Мороз (54) – Штолько (25), Леонов (34, 54), Шитенков (49)
«Університет-Heliotherm»: Чекерський, Мельник, Овчинніков, М. Федорко, А. Федорко, Ячмінь, Березовський, Яровий, Мороз, Глушок, Антонюк, Сандулов, Сяньков, Воловик
«Ковчег-Воля»: Дячук, Вінницький, Шитенков, Штолько, Стець, Гуралечко, Леонов, Дарченко, Бармак, Пробитий, Задерейко
Попередження: Гуралечко (20)
Завершував програму 1/8 фіналу матч між «Університетом-Heliotherm» та «Ковчегом-Волею».
Розпочали гру активніше номінальні господарі, які майже відразу втілили ігрову перевагу у забитий м’яч. Відкрив рахунок в матчі Яровий, який з кількох метрів замкнув націлену передачу на дальню стійку у виконанні Миколи Федорка – 1:0. Через декілька хвилин подвоювати перевагу своєї команди міг Мельник, який ефектно пробивав з розвороту у праву «дев’ятку», але Дячуку ціною надзусиль вдалося ліквідувати загрозу. З часом «Ковчегу-Волі» вдалося вирівняти гру, і невдовзі міг відновлювати паритет Бармак, але не зміг в ближньому бою переграти Сандулова. Номінальні гості не зупинялися на досягнутому, і через декілька хвилин зробив рахунок в матчі рівним Штолько, з кількох метрів вразивши порожній кут після відмінного прострілу на дальню стійку у виконанні Шитенкова – 1:1. Завершення першого тайму проходило вже за переваги «Університет-Heliotherm». Дубль оформлювати міг активний Яровий, але обігравши спочатку по черзі двох захисників, не зміг реалізувати вихід віч-на-віч із Дячуком.
Другий тайм видався теж доволі цікавим. Вивів вперед у рахунку номінальних господарів Глушок, який прицільно пробив у ліву «шістку» після скидки Ярового при розіграші штрафного удару – 2:1. Підопічні Артура Шитенкова не знітилися, і майже відразу змогли відновити паритет. Це Леонов чудово зіграв на перехопленні, і прицільним ударом з розвороту в лівий нижній кут не залишив Сандулову жодних шансів – 2:2. Забитий м’яч неабияк додав впевненості номінальним гостям, які через декілька хвилин повели в рахунку після влучного пострілу під поперечину у виконанні Шитенкова, який невідпорно пробив під поперечину метрів з 7-ими – 2:3. Надалі суперники стали обопільно порушувати правила, і першими не витримали нерви у гравців «Ковчега-Волі», які перевищили допустимий ліміт фолів та отримали дабл-пенальті у власні ворота. Яровий з «позначки» був безжальним – 3:3. Не встигли гості як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати від центральної лінії. Це Сяньков обігрався із Антонюком, і прицільним ударом в правий верхній кут вивів «Університет-Heliotherm» вперед у зустрічі – 4:3. «Ковчег-Воля» пішов відіграватися, змінивши голкіпера на п’ятого польового гравця, чим фактично відразу скористався Мороз, вразивши порожню рамку – 5:3. Гості продовжували діяти в чисельній більшості, змушуючи свого суперника нервувати та порушувати правила, і на останній хвилині не витримали нерви і у номінальних гостей, які перевищили допустимий ліміт порушень. Дабл-пенальті чітким ударом в правий верхній кут реалізував Леонов, встановивши підсумковий рахунок в цій напруженій зустрічі – 5:4 на користь «Університету-Heliotherm», який стає останнім чвертьфіналістом Кубку, і за вихід до півфіналу позмагається із «Спортлідером-3».
Футзальний 2014-ий рік добіг до свого завершення, але довго сумувати спортивній громадськості під час новорічних свят точно не доведеться, адже вже 3-ого та 4-ого січня будуть зіграні матчі 1/4 фіналу Кубку, які обіцяють бути доволі цікавими. Отже, на цій мажорній ноті ми прощаємося з роком що минає, і до нових зустрічей на футзальних майданчиках у новому, 2015-ому році!

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області