Хмельницький - сезон розпочато!

Преміум-ліга: сезон розпочато!

Стартові поєдинки Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу видалися неймовірно видовищними

Ось і дочекалася спортивна громадськість, гравці та тренери команд початку чергового масштабного свята, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області – минулого вік-енду стартував другий за ліком розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу. Стартові поєдинки змагань видалися напрочуд видовищними, а головне – багатими на забиті м’ячі, що принесло неабияку насолоду чисельній глядацькій аудиторії, яка спостерігала за цікавими та безкомпромісними баталіями на штучних майданчиках спорткомплексу УМВС. Про все це далі у нашому огляді.

«Арсенал-МАДОК» - «Хмельницькі делікатеси» - 4:10 (2:7)

Арбітр: Подворний

Голи: Кострицький (20), Красножон (23, 37), Сергеєв (29) – Богдан (5, 28), Костенко (10), Сиворог (14, 15, 21, 27), Ткачук (20, 45), Туз (24)

«Арсенал-МАДОК»: Лозінський, Сергеєв, Стасюк, Красножон, Кострицький, Мадзяновський, Глушко, Черкезов

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, Криськов, Костенко, Ярмаш, Богдан, Туз, Кащук, Никонюк, Ткачук

Відкривав змагання матч у дивізіоні 1 між «Арсеналом-МАДОК» та «Хмельницькими делікатесами». Двобій минулорічного тріумфатора дивізіону 2 та команди, якій зовсім трішки не вистачило до потрапляння у призову трійку дивізіону 1 сповна виправдав усі сподівання численних вболівальників, які вже встигли відверто скучити за цікавими баталіями на відкритих майданчиках. З першої секунди протистояння суперники розпочали діяти у обопільно гострій манері, відповідаючи атакою на атаку. Як завжди, на перший план у таких випадках виходить власне реалізація, яка в цей день була кращою у «Хмельницьких делікатесів», які десять із своїх численних атак довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів плюс до того вище всяких похвал на останньому рубежі діяв Самчук, який не раз рятував свою команду від вірних голів. У «канонірів» з цими обома компонентами якось не дуже склалося (мабуть, далася взнаки доволі коротка лава запасних – прим. автора), і чотирьох проведених голів у ворота суперника номінальним господарям лише вистачило, аби дещо підсолодити гіркоту власної поразки – надпереконлива перемога «Хмельницьких делікатесів» із рахунком 10:4. Найпомітнішим в складі переможців був Сергій Сиворог – на його рахунку покер.

«Тетра» - «Патріот» - 8:3 (2:0)

Арбітр: Подворний

Голи: А. Диняк (12, 17, 31, 38, 49), Ярош (32), Т. Диняк (40), Терлецький (42) – Палійчук (28, 45, 48)

«Тетра»: Сікора, Муляр, А. Диняк, Т. Диняк, Ярош, Сторожук, Скалій, Терлецький, Грабенчук

«Патріот»: Лівчинський, Коротун, Марущак, Вольський, Палійчук, Дрижа, Шупер, Стрембіцький

Попередження: Лівчинський (35), Палійчук (37)

Вилучення: Скалій (44, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

В іншій зустрічі ігрового дня перемогу святкувала «Тетра», яка доволі несподівано розгромила міцний «Патріот». Цей матч сповна можна назвати бенефісом неперевершеного Андрія Диняка, який розписався п’ять разів у воротах суперника, фактично самотужки забезпечивши своїй команді переможний результат. Вдалий почин партнера по команді підтримали інші гравці «Тетри», які ще тричі змусили капітулювати Лівчинського. «Патріот» ж діяв здебільшого у прагматичній манері, намагаючись розіграти власні атаки ледь не до вірного і закотити м’яч у порожні ворота. Як не старався лідер номінальних гостей, Богдан Палійчук, який оформив в підсумку хет-трик, його зусиль виявилося замало бодай для нічиєї – 8:3 на користь «Тетри».

«ККФА-Vivasan» - «Прикордонник» - 10:4 (2:1)

Арбітр: Жмурко

Голи: Сушицький (4, 45, 46), Рудоман (15, 32), Дрозда (26), Матковський (28), Мельник (35), Феринський (36), Кордас (43) – Власов (18), Морозов (33), Симчишин (35), Дьомін (44)

«ККФА-Vivasan»: Щипановський, Мельник, Маркович, Забавський, Матковський, Дрозда, Сушицький, Токовенко, Феринський, Король, Рудоман, Кордас, Кретов, Свідерський

«Прикордонник»: Ільков, Голенко, Дьомін, Морозов, Грига, Власов, Б. Савчук, Мельников, Симчишин, Шевчук, Леонтієв, О. Савчук, Заячук

Попередження: Морозов (47)

Справжню гольовою феєрією подарували вболівальникам «ККФА-Vivasan» та «Прикордонник». Початок матчу був за номінальними господарями, які після влучних ударів у виконанні Сушицького та Рудомана заволоділи комфортною перевагою у два забиті м’ячі, на що «прикордонники» відовіли голом Власова, скоротивши розрив у рахунку до мінімуму. Такі цифри на табло протрималися до завершення першого тайму, що обіцяло доволі цікавий розвиток подій на майданчику у другій половині матчу, але свої корективи вніс швидкий гол Дрозди, після чого «вівасанівці» знову відновили перевагу у два м’ячі. Як виявилося пізніше, саме і цей епізод став визначальним. Підопічні Сергія Каштеляна у надії відігратися були змушені ризикувати та оголювати власні тили, чим сповна скористалися номінальні господарі, в ефектному стилі відвантаживши ще сім м’ячів у ворота Ількова. «Прикордонники» ж трьома влучними ударами зуміли лише дещо врятувати власний престиж – розгромна перемога «ККФА-Vivasan» із рахунком 10:4, який завдяки цьому успіху захоплює пальму лідерства у підгрупі В дивізіону 2.

«Новатор» - «ЕкоАльт» - 2:2 (1:2)

Арбітр: Жмурко

Голи: Бриндак (23), Лисий (41) – Буртовий (9), Мокрота (25)

«Новатор»: Вараниця, Бриндак, Одарич, Осадчук, Лисий, Тимощук, Прокопишин

«ЕкоАльт»: Пилипюк, Тихонюк, Потюк, Мокрота, Булка, Камінський, Рибчинський, Буртовий, Кримінський, Кузнецов, Волощук, Луцюк

Попередження: Тимощук (14), Вараниця (44) – Рибчинський (21), Потюк (26), Буртовий (36)

Неймовірно напруженим видався двобій між «Новатором» та «ЕкоАльтом». Краще розпочали гру номінальні гості, які повели у рахунку на 9-ій хвилині після голу Буртового – 0:1. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій «новаторців», які відразу перехопили ігрову ініціативу, «зачинивши» свого опонента у його карному майданчику. «ЕкоАльт» захищався як міг, і деколи щоб збити ігровий темп порушував правила в незовсім обов’язкових для цього ситуаціях. Як наслідок, під завісу першого тайму номінальні гості перевищили допустимий ліміт фолів та отримали дабл-пенальті у власні ворота, але Лисий з «точки» пробив повз ворота. Невдовзі Бриндак таки відновив паритет, але «ЕкоАльт» відповів «голом в роздягальню» від Мокроти – 1:2. Другий тайм проходив під знаком атак гравців «Новатора», які змогли втілити власну перевагу у забитий м’яч на 41-ій хвилині зусиллями Лисого – 2:2. На останніх секундах «новаторці» мали стовідсотковий шанс для того, аби вирвати перемогу, але Бриндак свій шанс змарнував, не реалізувавши дабл-пенальті. В підсумку – бойова нічия із рахунком 2:2.

«Фаворит» - «Спортлідер-3» - 2:8 (0:3)

Арбітр: Божко

Голи: Савчук (28, 32) – Малишевський (10), А. Шляховий (22), Філь (24, 38), Луцюк (47), Кручек (48), Люблінський (50, 50)

«Фаворит»: Януш, Мевша, Люховець, Савчук, Альміз, Р. Огороднічук, Прищеп

«Спортлідер-3»: Алексейчук, А. Шляховий, К. Шляховий, Малишевський, Філь, Муляр, Луцюк, Люблінський, Кручек, Подвисоцький, Роговський

Вилучення: Савчук (43, удар суперника по ногах після зупинки гри) – Малишевський (43, удар в суперника мячем після зупинки гри)

З перемоги стартував і минулорічний бронзовий призер змагань у дивізіоні 1, «Спортлідер-3», який в 1-ому турі не залишив шансів «Фавориту». Але не все так просто складалося для підопічних Артема Гласа у цьому матчі. «Лідери» чудово провели першу половину матчу, провівши три м’ячі без відповіді у ворота Януша, але номінальні гості не розгубилися і відразу після перерви зусиллями Савчука, який відзначився дублем, скоротили відставання до мінімуму. Ключовим у матчі став епізод на його 43-ій хвилині, коли з майданчика синхронно були вилучені Малишевський та Савчук. «Фаворитівці», обезкровлені втратою одного із ключових виконавців відверто «поплили», чим номінальні господарі скористалися сповна, змусивши ще п’ять разів капітулювати Януша та в ефектному стилі довели справу до впевненої перемоги – 8:2 на користь «Спортлідера-3». Найбільш помітними в складі переможців у цій грі були Сергій Філь та Артем Люблінський, кожен з яких розписався дублем у воротах суперника.

«Лісабон» - «Ауді» - 5:4 (0:3)

Арбітр: Божко

Голи: Сьомін (28, 28), Ісхаков (34), Микитюк (42), І. Малюта (44) – Кучер (4, 9), Загребельний (15), Алексеєв (49)

«Лісабон»: Хрустінський, Дащук, Тадля, Ісхаков, Крисін, Цейчуков, Микитюк, І. Малюта, О. Малюта, Сьомін

«Ауді»: Стратійчук, Сердунич, Алексеєв, Циц, Войтович, Кучер, Кирилюк, Козар, Баценко, Загребельний, Студенець

Попередження: Кучер (27)

Завершував ігрову суботу ще один цікавий поєдинок, у якому зустрічалися «Лісабон» та «Ауді». Номінальним господарям, які в силу об’єктивних причин за один день вимушені були проводити відразу два матчі у різних турнірах, в яких вони приймають участь, з перших хвилин бракувало ігрової свіжості та давалася взнаки банальна перевтома, що було відверто на руку гравцям «Ауді», які завдяки дублю Кучера та голу Загребельного пішли на перерву із серйозним гандикапом у три забиті м’ячі. Здавалося, що доля поєдинку вже вирішена і перемога від номінальних гостей вже нікуди не дінеться, але зовсім по-іншому думали на рахунок цього Сьомін і компанія. «Лісабон» зумів з останніх сил зібратися, і продемонструвавши неймовірні морально-вольові якості та жагу до перемоги забив п’ять поспіль м’ячів у ворота Стратійчука, перевернувши в матчі усе із ніг на голову. «Ауді» на останніх секундах скоротив відставання до мінімуму, але на те, щоб врятуватися від поразки у номінальних гостей вже не було ні часу, ні можливості – вольова перемога «Лісабону» із рахунком 5:4.

ДЮСШ «Спортлідер+» - «Атлетик-Ферозіт» - 2:10 (0:1)

Арбітр: Жмурко

Голи: Кіт (43), Вербовий (49) – Ліповуз (2, 27, 39, 40, 41, 49), Босак (32), Яюс (33, пен.), Розізнаний (36), Кривак (45)

ДЮСШ «Спортлідер+»: Ліпчинський, Райтаровський, Гончар, Вербовий, Мельник, Коваленко, Король, Цилепа, Шкодяк, Кіт

«Атлетик-Ферозіт»: Загребельний, Яюс, А. Шульган, Ліповуз, П. Шульган, Кривак, Розізнаний, Базелюк, Босак, Тюменцев

Попередження: Яюс (49)

Вилучення: Цилепа (33)

Відкривав ігрову неділю двобій між ДЮСШ «Спортлідер+» та «Атлетиком-Ферозіт». При рівній грі в першому таймі фортуна посміхнулася номінальним гостям, які після голу Ліповуза пішли на перерву із мінімальною перевагою. В другій половині матчу на майданчику вже повністю правили бал гравці «Атлетика-Ферозіт», які відразу захопили ігрову ініціативу, притиснувши свого опонента до його воріт. До пори до часу молоді «лідери» успішно діяли в обороні, але після епізоду на 33-ій хвилині, коли був вилучений з майданчику капітан номінальних господарів, Максим Цилепа, команда відверто «поплила», розпочавши пропускати неприпустимі помилки у захисті. Цим сповна скористалися підопічні Олександра Розізнаного, які провівши дев’ять м’ячів у ворота свого  опонента, зняли питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Підопічні Миколи Сохорука спромоглися відповісти лише двома влучними ударами – 10:2 на користь «Атлетику-Ферозіт».

«AVIVA» - «Динамо-УМВС» - 1:3 (0:3)

Арбітр: Жмурко

Голи: Рабченюк (31) – Бабій (1), Колесников (4), Лахмай (11)

«AVIVA»: Євтушок, Віслободський, Кравецький, Рабченюк, Резніченко, Клімішин, Подуфалий, Кравчук, Доліба, Шпичко, Мельник, Клубніцький, Казва

«Динамо-УМВС»: Ковальчук, Лахмай, Бабій, Наскальний, Сохорук, Колесников, Соботюк, Заєць

Попередження: Віслободський (20)

З перемоги стартувало і «Динамо-УМВС», яке в неймовірно напруженому двобої здодало опір «AVIVА». «Динамівці» вище всяких похвал провели перший тайм, пійшовши на перерву із більш ніж вагомим гандикапом у три «сухі» м’ячі. Варте віддати належне і гравцям «AVIVИ», які не опустили руки, і вже майже відразу після перерви зусиллями Рабченюка один гол відквитали, відродивши інтригу в матчі. Номінальні господарі, повіривши у свої сили, розпочали чинити серйозний тиск на захисні редути свого опонента, змушуючи «Динамо-УМВС» нерідко порушувати правила, і це ледве не зіграло злий жарт із «міліціонерами», які вже доволі швидко перевищили допустимий ліміт фолів. Кравецький та Резніченко в кінцівці гри могли врятувати свою команду від поразки, але свої шанси змарнували, не зумівши реалізувати дабл-пенальті. В підсумку – непроста перемога «Динамо-УМВС» із рахунком 3:1.

«Політехнік» - «МобіФренд» - 7:3 (3:2)

Арбітр: Подворний

Голи: Садовнік (15, 29), Жилович (22), Вільчинський (23), Чурбанов (30), Крулік (40), Полюк (50) – Пасічник (7), Садовський (23), Століта (45)

«Політехнік»: Григорчук, Вільчинський, Клапченко, Садовнік, Дзюбак, Жилович, Полюк, Крулік, Майданюк, Мамонтов, Чурбанов, Пекнич

«МобіФренд»: Федчишин, Мазярчук, Вельський, Єременко, Вакух, Ладунець, Хребтатий, Купіс, Століта, Віняр, Гуляк, Садовський, Пасічник, Мельник

Попередження: Клапченко (28), Жилович (37)

На мажорній ноті стартував і «Політехнік», який здолав у 1-ому турі «МобіФренд». Перший тайм пройшов у неймовірно напруженій та видовищній боротьбі, в якій далася взнаки більша виконавська майстерність «політехніків», які пішли на перерву із мінімальною перевагою у рахунку. В другій половині матчу «Політехнік», який в минулому сезоні виступав у когорті найсильніших колективів турніру, тобто у дивізіоні 1, відразу розпочав діяти першим номером, і вже дуже швидко провівши три «сухі» м’ячі у ворота Федчишина, зробили вагому заявку на підсумковий успіх. «МобіФренд» зумів один м’яч відіграти, але останнє слово в грі все одно залишилося за номінальними господарями – впевнена перемога «Політехніка» із рахунком 7:3. В складі переможців найбільш помітним був Богдан Садовнік, який відзначився дублем.

«Менс» - «Гранд» - 5:7 (2:4)

Арбітр: Подворний

Голи: Дуда (9, 19, 35, 47), Самонов (36) – Девлиш (2), Петриковець (20), Овчинніков (21), Моночков (25, 31), Олянчук (27), Вербовий (29)

«Менс»: Попов, Дарченко, Гілюк, Братченко, Левчук, Дуда, Присяжнюк, Самонов, Лісоводський, Білецький

«Гранд»: Вербовий, Мейко, Петриковець, Моночков, Девлиш, Овчинніков, Олянчук, Слівінський, Чекерський

Попередження: Слівінський (48)

Вилучення: Чекерський (47, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Гольовою феєрією потішив вболівальників двобій між «Менсом» та «Грандом». Номінальні гості краще розпочали гру, і вже на 2-ій хвилині повели у рахунку після голу Девлиша, на що «менсівці» відповіли дублем нестаріючого Дуди, схиливши шальки терезів вже на свій бік. Варте відзначити характер «Гранду», який продемонструвавши неймовірні морально-вольові якості та жагу до перемоги, провівши три «сухі» м’ячі у ворота свого опонента ще до перерви і суттєво підвищивши власні шанси на здобуття переможного результату. Після перерви суперники демонстрували доволі видовищну гру, відповідаючи атакою на атаку, але як не старалися «менсівці», так і не зуміли нівелювати відставання за підсумками першої 25-ти хвилинки – результативна перемога «Гранду» із рахунком 7:5.

«Фортуна» - «ЕкоАльт-Адрія» - 3:5 (0:2)

Арбітри: Щепанський, Бойко

Голи: Коваль (32), Молодих (36), Туменко (48) – Лахмай (3), Музика (22), Вілінчук (28), Яворський (47), Чорний (49)

«Фортуна»: Балабанов, Гурницький, Романов, Бевза, Молодих, Коваль, Кузюткін, Туменко, Флерко

«ЕкоАльт-Адрія»: Рогульський, Музика, Вілінчук, Яворський, Лахмай, Тарадай, Годованюк, Оборонков, Чорний

Попередження: Молодих (37) – Годованюк (24)

Продовжував програму ігрової неділі двобій між «Фортуною» та «ЕкоАльтом-Адрією».  Номінальні гості чудово провели перший тайм, і забивши два м’ячі без відповіді у ворота Балабанова фактично зняли питання про переможця двобою. «Фортуні» ж ціною неймовірних зусиль таки вдалося відродити інтригу в матчі, але вирішальними стали три зразкові контратаки, проведені підопічними Олега Рогульського – перемога «ЕкоАльту-Адрії» із рахунком 5:3.

ФК «ЛП» - «Стандарт» - 10:1 (2:1)

Арбітри: Щепанський, Бойко

Голи: Опольський (17, 41, 43), Козубович (22, 44, 49, 50), Семенюк (45, 45), Юрахов (49) – Побережний (11)

ФК «ЛП»: Касапчук, Козубович, Зінченко, Опольський, Боярко, Бідюк, Юрахов, Семенюк, Чабан, Царенко

«Стандарт»: Літвінчук, П. Дідишен, В. Дідишен, Полупан, Подлюк, Рев’якін, Побережний, Бердецький

Попередження: В. Дідишен (8), Полупан (30)

Розпочав із перемоги свій шлях у турнірі і ФК «ЛП», який в першому турі познущався над «Стандартом». Початок матчу не віщував такого розвитку подій для номінальних гостей, які в середині першого тайму повели у рахунку після влучного удару Побережного. Як пізніше виявилося, це було все, на що спромоглися «стандартівці». ФК «ЛП» зумів на майданчику проявити свої найкращі якості та відвантаживши десять «сухих» м’ячів у ворота Літвінчука (якби не його натхенна гра на останньому рубежі, то їх могло б бути значно більше. Але, як говориться, один в полі не воїн – прим. автора), та в ефектному стилі довести справу до розгромної перемоги – 10:1 на користь ФК «ЛП», який захоплює лідерство у підгрупі А дивізіону 2. Найбільш активним в складі переможців був Тарас Козубович – на його рахунку покер.

«Мустанг-Автолідер» - «Полонія» - 5:2 (2:0)

Арбітри: Божко, Рожнятовський

Голи: Будченко (18), Косевич (25, 45, 49), Голець (41) – Богун (30), Нємий (36)

«Мустанг-Автолідер»: Рудий, Петрук, Голець, І. Кореганов, Косевич, Будченко, В’яч. Сироватко, Віт. Сироватко, Третьяков, А. Кореганов

«Полонія»: Загородній, Нємий, Ільчук, Гресь, Качур, Карван, Дияк, Богун

Неймовірно напруженим видався двобій між «Мустангом-Автолідером» та «Полонією». Довгий час гра прохила без забитих м’ячів, але під завісу першого тайму «мустангівці», які стали володіти помітною перевагою, змогли її втілити у голи зусиллями Будченка та Косевича. «Полонія» не опустила руки, і завдяки влучним ударам Богуна та Нємого у середині другої половини матчу відновила статус-кво. Всі небезпідставно очікували цікавої кінцівки, але сподівання багаточисленної вболівальницької аудиторії так і не справдилися. Спочатку Голець знову вивів вперед у рахунку номінальних господарів, а невдовзі всюдисущий Косевич дублем у власному виконанні поховав усі шанси «Полонії» бодай на нічию – 5:2 на користь «Мустангу-Автолідера».

«Спортлідер-2» - «Бамбук» - 7:5 (3:1)

Арбітр: Божко

Голи: Полупан (2, 15, 33), Юхимович (17, 34, 35, 48) – Олесь (16), Кульбачний (26, 42), Стеценко (47, 48)

«Спортлідер-2»: Поправка, Караім, Шевчук, Соколюк, Юхимович, Подлюк, Полупан, Романюк, Рябоконь

«Бамбук»: Гарбар, Олесь, Кушнірук, Бабій, Антонов, Кульбачний, Стеценко

Попередження: Кульбачний (11), Антонов (30)

Продовжував програму ігрової неділі її центральний матч, в якому силами мірялися «Спортлідер-2» та «Бамбук». «Лідери» відразу заволоділи ініціативою, і невдовзі завдяки дублю Полупана заволоділи комфортним гандикапом у два забиті м’ячі. Підопічні Володимира Громницького відповіли влучним ударом Олеся, скоротивши відставання до мінімуму, але останнє слово в першому таймі залишилося за номінальними господарями, які завдяки голу Юхимовича закріпили власну перевагу. «Бамбук» не полишав надій попсувати нерви своєму більш досвідченому опоненту, і в дебюті другої 25-ти хвилинки зусиллями Кульбачного знову відродив інтригу у протистоянні. Пропущений м’яч неабияк по-спортивному розлютив підопічних Романа Шевчука, які провівши три поспіль м’ячі у ворота Гарбара зняв фактично усі питання щодо переможця. В кінцівці гри цікавіше виглядали вже номінальні гості, які зуміли дещо зменшити розрив у рахунку, але на більше «Бамбука» не вистачило – перемога «Спортлідера-2» із рахунком 7:5.

«Університет» - «Воля» - 2:2 (1:0)

Арбітри: Куцак, Мельничук

Голи: М. Федорко (3), Волошин (29) – Глаз (43), Остапишен (44)

«Університет»: Сандулов, Мельник, Сакович, Волошин, Шевченко, Березовський, Сяньков, Овчинніков, А. Федорко, М. Федорко

«Воля»: Дячук, Задерейко, Шитенков, Стець, Леонов, Михальчук, Бармак, Остапишен, Глаз, Кіданчук, Лисенко

Попередження: Лисенко (18)

Одну з головних сенсацій у 1-ому турі подарував матч за участі «Університету» та «Волі». Номінальні господарі дуже активно розпочали звітний матч, повівши у рахунку вже на 3-ій хвилині після голу Миколи Федорка, а в середині другого тайму подвоїли власну перевагу у рахунку завдяки влучному удару у виконанні молодого Волошина. Здавалося, що саме тоді гравці «Універа» повірили у те, що перемога вже від них нікуди не дінеться, але саме це і зіграло неприємний жарт із Сяньковим і компанією. «Воля» двічі спіймала більш титулованого та іменитого опонента протягом однієї хвилини на контратаках, зрівнявши рахунок у матчі! На останніх хвилинах обидва суперники мали вдосталь моментів для того, аби змінити цифри на табло, але до забитих м’ячів справа так і більше не дійшла – нічия із рахунком 2:2, яку «Воля» може собі записати однозначно у актив, а ось для «Університету» ця очкова втрата може стати фатальною на фініші «регулярки», адже саме цих залікових балів і може потім не вистачити в перспективі боротьби за високі турнірні позиції.

«Вентс» - «Ротор» - 2:3 (1:3)

Арбітр: Куцак

Голи: Святий (9), Токарчук (46) – Ращик (5), Камінський (12), Шпаков (19)

«Вентс»: Восканян, Гранатюк, Святий, Жаріков, Нік, Побережник, Токарчук, Болістовський

«Ротор»: Данилюк, Паляниця, Федоченко, Шпаков, Камінський, Логвіненко, Олексійчук, Крятяков, Ращик, Гайдашевський

Попередження: Жаріков (27), Побережник (34) – Камінський (11)

Завершував ігрову неділю двобій між «Вентсом» та «Ротором». «Роторці» відкрили рахунок у матчі зусиллями Ращика, на що номінальні господарі відповіли результативним пострілом у виконанні Святого. Надалі рівна гра на майданчику справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, але завершення першого тайму пройшло за переваги підопічних Володимира Вариводського, які видавши ударну п’ятихвилинку, протягом якої двічі змусили капітулювати Восканяна, зробили вагому заявку на підсумковий успіх. «Вентс» відчайдушно намагався змінити хід подій на майданчику, але пройти масовану та злагоджену оборону Побережнику і Ко ніяк не вдавалося. Ігровий час невпинно спливав, і «жовто-синім» нічого не залишалося як йти ва-банк та переходити на гру в п’ять польових. Майже відразу це принесло свої плоди – Токарчук скоротив відставання до мінімуму, відродивши інтригу в матчі. Повіривши у власні сили «Вентс» став ще активніше атакувати ворота Данилюка, однак номінальним гостям ціною неймовірних зусиль таки вдалося втримати переможний результат – мінімальна перемога «Ротора» із рахунком 3:2.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької областіАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: