Хмельницький, Преміум-ліга: Фінішував груповий етап у дивізіоні 1

Продовжується дебютний розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з міні-футболу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 16-ого та 17-ого серпня, фінішував груповий етап змагань у дивізіоні 1, а також відбулися перші матчі чвертьфінальних серій плей-офф у дивізіоні 2. Забігаючи наперед відзначимо, що усі поєдинки видалися неймовірно видовищними та результативними, що принесло неабияку порцію задоволення багаточисленній глядацькій аудиторії.

Також не обійшлося без несподіванок, які до максимуму загострили турнірну боротьбу. Про все це далі у нашому огляді.

«Воля» - «Університет-Heliotherm» - 5:4 (3:2)
Арбітр: Божко
Голи: Ахмедов (5, 10, 36), Сивак (24), Бармак (43) – Мороз (20, 23), А. Федорко (30), Овчинніков (40)

«Воля»: Русс, Задерейко, Бармак, Леонов, Стець, Гуралечко, Христофоров, Сивак, Терлецький, Ахмедов
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Овчинніков, А. Федорко, М. Федорко, Горенко, Мороз, Власов, Деусов, Сяньков, Іщук, Вигоняйло, Глушок
Центральний матч ігрового дня, в якому зустрічалися минулорічний бронзовий призер та чемпіон турніру, сповна виправдав очікування вболівальників. Суперники діяли у відкритому стилі, відповідаючи атакою на атаку, але давалася взнаки краща діяльність гравців господарів на завершальній стадії атак, які левову частку ігрового часу володіли перевагою у рахунку. На останніх хвилинах «Університет-Heliotherm» відчайдушно намагався врятуватися від поразки, проте вирішальною стала більш довга лава запасних «Волі», яка дозволила підопічним Руслана Майдана зберегти мінімальну перевагу – 5:4 на користь «Волі».

«Арсенал-МАДОК» - ФК «Лезнєво» - 6:1 (2:1)
Голи: Шлапак (12), Красножон (24, 30, 45), Мадзяновський (47), Грищук (48) – Малюта (10)
«Арсенал-МАДОК»: Лозінський, Грищук, Красножон, Шлапак, Бабій, Подлюк, Розгон, Мадзяновський, Самсонов
ФК «Лезнєво»: Дащук, Крисін, Цейчуков, Тадля, Волошин, Микитюк, Стукан, Ісхаков, Сьомін, Куркевич, Малюта
Попередження: Цейчуков (46)

Впевнено розпочав свої виступи у плей-офф дивізіону 2 «Арсенал-МАДОК», який впевнено переграв ФК «Лезнєво». Номінальні гості зусиллями Малюти швидко повели у рахунку, проте «каноніри» зуміли зібратися, і до завершення матчу провели шість «сухих» м’ячів у ворота Дащука, що зняло фактично усі питання про переможця цієї дуелі. Найбільш помітним в складі переможців був Красножон, який тричі розписавшись у воротах суперника, очолив бомбардирську гонку змагань в дивізіоні 2. У підсумку – переконлива перемога «Арсеналу-МАДОК» з рахунком 6:1.

«Райффайзен Банк Аваль» - «Ротор» - 1:4 (1:1)
Голи: Шляховий (2) – Морозов (19), Ращик (23, 48, 49)
«Райффайзен Банк Аваль»: Козак, Шляховий, Юнчик, Хдеєр, Ярославський, Дацишин
«Ротор»: Данилюк, Олексійчук, Крутяков, Ращик, Шпаков, Науменко, Гайдашевський, Морозов, Мельник, Федоченко, Главацький, Логвіненко, Камінський

Продовжує не словом, а ділом на майданчику доводити свої найвищі турнірні амбіції і «Ротор», який в першій чвертьфінальній грі плей-офф у дивізіоні 2 виявився сильнішим за «Райффайзен Банк Аваль». Перший тайм завершився за нічийного рахунку, однак в другій половині «роторці» проявили свій високий клас, зусиллями Ращика, який оформив хет-трик, довівши справу до розгромної перемоги – 4:1 на користь «Ротора».

«Новатор» - «Полонія» - 3:3 пен. 1:3
Арбітр: Бондар
Голи: Олянчук (6, 14), Осадчук (38) – Нємий (15, 43), Богун (46)
«Новатор»: Любий, Новік, Осадчук, Сорока, Шушвар, Олянчук, Посполіта, Лисий, Овчинніков, Гарієвський, Самсонюк
«Полонія»: Сікора, Старих, Нємий, Янковий, Ільчук, Шинкарук, Богун, Білецький, Качур, Дияк
Попередження: Шушвар (19), Новік (50)

Цікавим видався двобій між «Новатором» та «Полонією». «Новаторці», які впевнено вийшли з першого місця на попередній стадії турніру, на початку другої половини матчу володіли комфортною перевагою у два забиті м’ячі, і здавалося, що подумки готувалися святкувати черговий тріумф, однак зовсім іншої думки на рахунок цього були номінальні гості, які проявили неймовірні морально-вольові якості, зрівнявши рахунок та перевівши гру в серії післяматчевих пенальті. В «лотореї» фортуна посміхнулася «Полонії», яка виходить вперед у чвертьфінальній серії плей-офф дивізіону 2 між цими командами.

«Вентс» - «Дантист» - 4:6 (1:3)
Голи: Мустафін (17), Побережник (33), Жук (35), Монастирський (41) – Кукурудза (5), Вараниця (12, 16), Розуман (43), Терещенко (45, 47)
«Вентс»: Болістовський, Лапенюк, Наскальний, Дикий, Монастирський, Побережник, Мустафін, Жук, Святий, Ілюшин, Діброва
«Дантист»: Рибак, Смучок, Кукурудза, Тимофієв, Терещенко, Вараниця, Розуман, Кузема, Приходченко, Коржан
Попередження: Діброва (30) – Терещенко (18)

Сенсацію підніс скромний «Дантист», який несподівано «поклав на лопатки» іменитий «Вентс». Справжнім героєм «дантистів» в цій грі був їх воротар, Дмитро Рибак, який самовіддано парирував майже усі загрози його володіння, пропустивши лише 4 м’ячі. Натомість, Кукурудза і компанія блискуче діяли на контратаках, шість з яких номінальні гості змогли втілити у забиті м’ячі – 6:4 на користь «Дантиста».

«Політехнік» - «Хмельницькі делікатеси» - 1:6 (1:1)
Арбітр: В. Папірович
Голи: Садовнік (25) – Криськов (15, 40), Ярмаш (32, 43), Гончарук (44, 47)
«Політехнік»: Клапченко, Сидоренко, Вільчинський, Салабай, Садовнік, Дзюбак, Жилович
«Хмельницькі делікатеси»: Дубовий, Криськов, Сиворог, Гончарук, Ярмаш, Палійчук, Лисенко, Басков, Вербовий

Чергову перемогу святкували і «Хмельницькі делікатеси», які дотиснули непоступливий «Політехнік». Перший тайм завершився за нічийного рахунку, проте у таймі другому «делікатеси» продемонстрували себе у всій красі, провівши п’ять «сухих» м’ячів у ворота Сидоренка. В підсумку – впевнена перемога «Хмельницьких делікатесів» з рахунком 6:1.

ФК «ЛП» - «Спортлідер-2» - 0:5 (тех.)
«Спортлідер-2»: Трачук, Романюк, Токарчук, Малишевський, Ситнік, Нік, Гранатюк, Опольський, Жаріков

«Спортлідер-3» - «Белфаст» - 5:0 (тех.)
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Глас, Сохорук, Колесников, Ілюшин, Роговський, Шеремета, Вербовий, Цилепа

Без бою записали собі в актив чергові очки «Спортлідер-2» та «Спортлідер-3», які так і не дочекалися на майданчику своїх опонентів в обличчі ФК «ЛП» та «Белфаста» відповідно. Як наслідок – технічні перемоги на користь лідерів турніру, а ФК «ЛП» завдяки черговій «баранці» втрачає усі шанси на збереження прописки в дивізіоні 1.

«Мустанг-Автолідер» - «Карат» - 5:2 (2:0)
Арбітр: Мандзій
Голи: І. Кореганов (21), Будченко (24), Легун (33, 48), Віт. Сироватко (49) – Пасічник (29, 44)
«Мустанг-Автолідер»: Чекерський, Петрук, Голець, Третьяков, Віт. Сироватко, В’яч. Сироватко, Будченко, Легун, І. Кореганов
«Карат»: Джунько, Садовський, Гуляк, Сінкевич, Пасічник, О. Лисий, Савченко
Попередження: І. Кореганов (44)

Продовжується чудесне перевтілення «Мустангу-Автолідера», який після жахливого старту здобуває вже п’яту (!) перемогу поспіль. В 10-ому турі Кореганов і компанія виявилися сильнішими за аутсайдера турніру, «Карат». П’ять з своїх атак «мустангівці» довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів, номінальним ж гостям подібне вдалося лише двічі – 5:2 на користь «Мустангу-Автолідера», який за тур до завершення групових перегонів у дивізіоні 1 забезпечує собі путівку у плей-офф.

«Фаворит» - «Бамбук» - 3:2 (1:2)
Голи: Савчук (14, 35, 43) – Шатілов (11, 23)
«Фаворит»: Януш, Мевша, Люховець, Савчук, Веселовський, Альміз, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук
«Бамбук»: Гарбар, Бабій, Шатілов, Дилоян, Кульбачний, Кравецький, Кучерук
Попередження: Люховець (38), Савчук (46) – Дилоян (20), Кравецький (39)
Вилучення: Кравецький (39, повторне попередження)

Неймовірно напруженим видався двобій між «Фаворитом» та «Бамбука». Перший тайм переконливіше провели підопічні Володимира Громницького, які пішли відпочивати за мінімальної переваги у рахунку, проте в другій половині настав вже зірковий час «Фаворита», а конкретніше їхнього найкращого голеадора, Віктора Савчука, який після перерви відзначився двічі, і схилив шальки терезів на користь своєї команди – мінімальна перемога «Фаворита» з рахунком 3:2.

«Карат» - «Фаворит» - 0:5 (тех.)
«Фаворит»: Януш, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Люховець, Альміз, Савчук

Надважливі три очки здобув «Фаворит», який без бою здолав «Карат». «Каратівці» відверто проігнорували останній матч групової стадії, відверто подарувавши своєму супернику вирішальні залікові бали у боротьбі за вихід в наступне коло турніру. В підсумку – технічна перемога «Фаворита», який стає останнім учасником плей-офф у дивізіоні 1, а «Карат» безславно понижується у класі, посівши підсумкове передостаннє місце в табелі про ранги.

«Хмельницькі делікатеси» - «Воля» - 7:1 (3:0)
Голи: Палійчук (1, 24, 40), Лисенко (10, 27, 45), Криськов (49) – Ахмедов (41)
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Криськов, Гончарук, Ярмаш, Атласюк, Палійчук, Кащук, Лисенко, Дубовий
«Воля»: Русс, Задерейко, Бармак, Терлецький, Гуралечко, Ахмедов, Сворінь, Сивак
Попередження: Задерейко (24), Бармак (38), Русс (40)

На мажорній ноті завершили першу частину сезону «Хмельницькі делікатеси», які в 11-ому турі не залишили жодних шансів «Волі». Підопічні Романа Яковенка в усіх компонентах переважали свого візаві на майданчику, сім з своїх атак довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. «Волевці» зуміли відповісти лише голом престижу – переконлива перемога «Хмельницьких делікатесів».

«Спортлідер-2» - «Політехнік» - 7:3 (4:1)
Голи: Опольський (9), Ситник (14), Гранатюк (22), Іванов (25), Малишевський (36, 49), Мартинюк (43) – Дзюбак (3, 28), Н. Салабай (41)
«Спортлідер-2»: Восканян, Мартинюк, Ситник, Жаріков, Гранатюк, Іванов, Малишевський, Романюк, Опольський
«Політехнік»: Сидоренко, Клапченко, Вільчинський, Садовнік, Н. Салабай, Дзюбак, Курманський, Жилович
Попередження: Ситник (5)

Цікавим видався двобій між «Спортлідером-2» та «Політехніком». Номінальні гості активніше розпочали гру, і вже дуже швидко зусиллями Дзюбака відкрили рахунок, проте підопічні Романа Шевчука змогли зібрати усю волю в кулак, і ще до перерви провівши чотири «сухих» м’ячі у ворота Сидоренка зняли фактично усі питання стосовно переможця звітної дуелі. В другій половині матчу «лідери» не зупинялися на досягнутому, в ефектному стилі довівши справу до розгромної перемоги – 7:3 на користь «Спортлідера-2».

«Дантист» - «Вентс» - 1:4 (1:2)
Голи: Кукурудза (9) – Побережник (16), Монастирський (20), Ілюшин (35), Мустафін (46)
«Дантист»: Смучок, Кукурудза, Тимофієв, Приходченко, Кузема, Терещенко, Вараниця, Розуман, Коржан
«Вентс»: Болістовський, Наскальний, Дикий, Побережник, Ілюшин, Діброва, Бондар, Монастирський, Жук, Мустафін, Святий

«Дантист» після сенсаційної перемоги над «Вентсом» в першій грі чвертьфінальної серії плей-офф у дивізіоні 2, з усіх сил прагнув довести невипадковість свого успіху, і вже на перших хвилинах мінімально повів у рахунку після голу Кукурудзи. «Вентсівці» додали в русі, і ще до перерви зуміли схилити шальки терезів на свою користь. Друга половина матчу проходила за явної переваги підопічних Юрія Болістовського, які забили ще два м’ячі без відповіді у ворота Смучка – 4:1 на користь «Вентсу», однак долю путівки у півфінал визначить додатковий третій матч серії між цими суперниками.

«Белфаст» - «Мустанг-Автолідер» - 0:3 (0:2)
Голи: Третьяков (8), І. Кореганов (23), Голець (42)
«Белфаст»: Вінницький, Шадрін, Шевчук, Гуцал, Гончарук
«Мустанг-Автолідер»: Легун, Віт. Сироватко, В’яч. Сироватко, Третьяков, І. Кореганов, Петрук, Чекерський, Голець, Будченко
Попередження: Вінницький – Легун

Продовжує справно перемагати і «Мустанг-Автолідер», який набрав відмінну форму в останніх матчах групової стадії турніру. В 11-ому турі «мустангівці» здобули чергову перемогу, не залишивши шансів одному з аутсайдерів змагань, «Белфасту». Кореганов і компанія провели три «сухі» м’ячі у ворота Вінницького, натомість «белфастівці» не спромоглися відповісти бодай голом престижу – 3:0 на користь «Мустангу-Автолідера».

«Університет-Heliotherm» - «Спортлідер-3» - 3:7 (1:6)
Голи: Іщук (3), Мороз (25), Рефель (46) – Глас (1, 8), Колесников (3), Сохорук (11, 17), Трочинський (22), Роговський (37)
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Горенко, Сяньков, Мороз, А. Федорко, М. Федорко, Власов, Іщук, Рефель, Деусов, Вигоняйло, Овчинніков
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Глас, Шеремета, Колесников, Роговський, Сохорук
Попередження: Алексейчук

Центральний поєдинок ігрової неділі, в якому зустрічалися минулорічний чемпіон та віце-чемпіон змагань, «Університет-Heliotherm» та «Спортлідер-3», так і не виправдав сподівань багаточисленної глядацької аудиторії. Виною тому, перш за все, блискуча гра «лідерів», які в ефектному стилі декласували одного із своїх найпринциповіших опонентів. Підопічні Артема Гласа чудово провели перший тайм, ще фактично до перерви знявши усі питання про переможця, адже відпочивати «Спортлідер-3» пішов із більш ніж комфортним гандикапом у п’ять забитих м’ячів. В другій половині матчу Рефель і компанія відчайдушно намагалися змінити хід подій, але старань «Університету-Heliotherm» вистачило на те, аби дещо підсолодити гіркоту власної поразки – впевнена перемога «Спортлідера-3» з рахунком 7:3, який стає кращою командою за підсумками групового етапу у дивізіоні 1.

«Ротор» - «Райффайзен Банк Аваль» - 3:3 (2:2) пен. 4:3
Арбітр: А. Папірович
Голи: Ращик (17, 25), Олексійчук (49) – Шляховий (17, 45), В. Ярославський (25)
«Ротор»: Данилюк, Федоченко, Олексійчук, Ращик, Мельник, Главацький, Морозов, Гайдашевський, Науменко, Логвіненко, Шпаков, Камінський
«Райффайзен Банк Аваль»: Підлісний, Шляховий, Яковчук, Юдов, Юнчик, Козак, Дацишин, Хдеєр, А. Ярославський, В. Ярославський, Якубовський
Попередження: Шпаков (25), Логвіненко (45)

Цікавим видався другий матч чвертьфінальної серії плей-офф у дивізіоні 2 між «Ротором» та «Райффайзен Банком Аваль». Впевнено перемігши у першій грі «роторці», мабуть не очікували зустріти гідний опір з боку свого опонента у повторному матчі, але сподівання підопічних Володимира Вариводського не справдилися. На останніх хвилинах «банкіри» володіли мінімальною перевагою у рахунку, і здавалося, що третього матчу серії не уникнути, проте «Ротор» проявив неабиякі моральні-вольові якості, зумівши зрівняти рахунок і перевести гру в серію післяматчевих пенальті. У «лотореї» успіх був на боці номінальних господарів – 4:3 на користь «Ротора», який стає першим півфіналістом плей-офф у дивізіоні 2.

«Полонія» - «Новатор» - 2:1 (0:0)
Голи: Чернобай (46), Нємий (47) – Успенський (34)
«Полонія»: Сікора, Старих, Нємий, Богун, Білецький, Качур, Чернобай, Янковий, Дияк, Ільчук
«Новатор»: Любий, Новік, Гарієвський, Сорока, Шушвар, Посполіта, Лисий, Самсонюк, Успенський, Іванов
Попередження: Качур (19) – Новік (9)

Інший матч чвертьфінальної серії, в якому зустрічалися «Полонія» та «Новатор», без перебільшення став прикрасою ігрового дня. «Новаторці», які зазнали поразки в першій грі серії, з перших хвилин кинулися рятувати становище, і вже дуже швидко заслужено повели у рахунку після голу Успенського, але підопічні Валерія Карвана вкотре довели, що «Полонія» - команда з характером. Нємий і компанія блискуче провели заключні хвилини протистояння, зумівши не врятуватися від поразки, а й вирвати перемоги – 2:1 на користь «Полонії», яка впевнено крокує у півфінал змагань в дивізіоні 2.

ФК «Лезнєво» - «Арсенал-МАДОК» - 3:9 (0:5)
Голи: Волошин (42), Тадля (47, 49) – Подлюк (1, 7), Красножон (10, 44), Шлапак (12), Самсонов (14, 35, 39, 41)
ФК «Лезнєво»: Дащук, Крисін, Малюта, Сьомін, Тадля, Микитюк, Ісхаков, Цейчуков, Куркевич, Волошин, Стукан
«Арсенал-МАДОК»: Лозінський, Красножон, Шлапак, Подлюк, Самсонов, Мадзяновський, Черкезов
Ще одним учасником півфіналу змагань в дивізіоні 2 став «Арсенал-МАДОК», який і в другій грі чвертьфінальної серії розгромив ФК «Лезнєво». «Каноніри» провели черговий блискучий матч, дев’ять з своїх атак довівши до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів. Сьоміну і компанії подібне вдалося лише тричі – розгромна перемога «Арсеналу-МАДОК» з рахунком 9:3.

«Бамбук» - ФК «ЛП» - 9:2 (4:1)
Голи: Кушнірук (4, 7), Кульбачний (9, 20, 35, 36, 40, 43), Кучерук (49) – Савченко (13, 29)
«Бамбук»: Гарбар, Кучерук, Кульбачний, Антонов, Бабій, Кушнірук
ФК «ЛП»: Чабан, Козубович, Зінченко, Пучков, Савченко, Марчук

Матч між «Бамбуком» та ФК «ЛП» сміливо можна охрестити бенефісом одного гравця – Дениса Кульбачного. Сьомий номер «Бамбуку» в цей вечір буквально самотужки вирішив долю звітного протистояння, шість разів розписавшись у воротах Чабана. Як не старався ФК «ЛП» бодай щось змінити, але подібного лідера в складі номінальних гостей не було і близько – більш ніж переконлива перемога «Бамбука» з рахунком 9:2.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області