Хмельницька преміум-ліга: завершився третій тур

За підсумками 3 туру пальму першості ділять відразу 6 (!) команд

Добіг до свого завершення третій тур ПРЕМІУМ-ЛІГИ регіонального відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Усі зустрічі видалися напрочуд цікавими, а головне – результативними, що неабияк потішило багаточисленних вболівальників. Про все це далі у нашому огляді.

«Ковчег» - «Динамо-УМВС» - 2:4 (2:2)
Арбітри: Божко, А. Папірович
Голи :Шитенков (24, 26) – Наскальний (8, 45), Лахмай (27), Колесников (46)
«Ковчег»:Підгорний, Шитенков, Жук, Штолько, Куречко, Луцюк, Стець, Пробитий, Чічкан, Леонов
«Динамо-УМВС»: Ковальчук, Бабій, Колесников, Подлюк, Розгон, Лахмай, Наскальний, Трочинський
Попередження: Подлюк (51)

Обидві команди розпочали матч обережно. В середині першої половини «динамівцям» вдалося перехопити ініціативу, і забитий гол не змусив на себе довго чекати. Наскальний потужно пробив з гострого кута, і сфера після рикошету від голкіпера перетнула лінію воріт – 0:1. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальний дій гравців «Ковчега», які розпочали одна за одною створювати загрози воротам гостей. Забивати могли Штолько та Леонов, однак вище всяких похвал у рамці воріт діяв Ковальчук. Кінцівка тайму видалася дуже напруженою. «Динамівці» відповіли потужними ударами Розгона та Трочинського, проте на допомогу господарям приходив каркас воріт. Розкішну нагоду закріпити перевагу своєї команди мав Колесников, однак не зумів реалізувати вихід віч-на-віч із Підгорним. І саме тоді спрацювало відоме футбольне правило. Штолько відпасував на Шитенкова, і той вдотик пробив у ліву «шістку» - 1:1. Не встигли гості як слід оговтатися, як змушені були знову розпочинати з центру майданчик. Леонов вивів на ударну позицію Шитенкова, і Артур невідпорним ударом в лівий верхній кут оформив дубль – 2:1. «Динамо-УМВС» активізувалося, і ще перед перервою відновило паритет. Лахмай відгукнувся на передачу Колесникова від кутового прапорця, і прицільним пострілом у ліву «дев’ятку» відновив паритет – 2:2.
Другий тайм був не менш цікавим. «Динамівці» відразу захопили ініціативу, створюючи небезпечні моменти біля воріт господарів. Блискуче діяв у рамці воріт Підгорний парируючи удари з вбивчих позицій у виконанні Наскального та Лахмая. Виводити свою команду вперед міг виводити Бабій, який гарматним ударом в правий верхній кут замикав скидку Колесникова, однак в цьому епізоді «Ковчег» від неприємностей виручила поперечина, яка прийняла на себе удар Ігоря. «Динамо-УМВС» продовжувало тиснути, і результат себе довго не змусив чекати. Подлюк відпасував на Наскального, і той не схибив, оформивши дубль – 2:3. Не встигли господарі прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Лахмай націленою передачею знайшов у центр карного майданчика Колесникова, і той невідпорним ударом під поперечину закріпив перевагу своєї команди – 2:4. «Ковчег» не знітився, мав хороші нагоди аби змінити цифри на табло, проте Леонову та Луцюку не вдался переграти Ковальчука. У підсумку – перемога «Динамо-УМВС» з рахунком 4:2, яка стає для команди першою на турнірі.

«Конфермат» - «Ротор» - 10:0 (4:0)
Арбітри: А. Папірович, Божко
Голи:Козелко (2, 37), Атласюк (4), Крохан (15), Сендель (22, 32, 49, 49, 52), Дубчак (54)
«Конфермат»: Чиж, Кандзьолка, Атласюк, Клекот, Дубчак, Ціх, Козелко, Гвіанідзе, Сендель, Крохан, Шум
«Ротор»: Лановий, Левченко, Ращик, Ірклієнко, Шпаков, Костишин, Крутяков

З перших хвилин «конферматівці» заволоділи ініціативою. Вже на 2-ій хвилині господарям вдалося втілити свою перевагу у забитий м’яч. Козелко відгукнувся на скидку Дубчака, і невідпорним ударом у нижній кут відкрив рахунок – 1:0. Підопічні Володимира Лазарчука і не думали зупинятися на досягнутому. Сендель відпасував з ауту на Атласюка, і Сергій потужним пострілом під поперечину подвоїв перевагу власної команди – 3:0. Небезпечними ударами обмінялися Крохан та Ращик, проте на висоті були голкіпери обох команд. Забитий гол записав на свій рахунок Крохан, який прицільним ударом з гострого кута замкнув виважену передачу Шума – 3:0. «Ротор» активізувався, і міг скоротити розрив, однак після потужного удару Ращика у верхній кут господарів від неприємностей врятувала поперечина. Відоме футбольне правило спрацювало відразу: Сендель блискуче зіграв на дальній стійці після прострілу Кандзьолки – 4:0.
В другому таймі «Конфермат» вже просто розривав свого опонента, в складі якого виступають переважно вікові виконавці. Особливо активним Сендель, який записав на свій особовий рахунок відразу п’ять забитих м’ячів. А Козелко та Дубчак власними влучними ударами встановили підсумкові цифри на табло – гросмейстерська перемога «Конфермата» з рахунком 10:0.

«Арсенал-МАДОК» - «Тетра» - 5:1 (1:1)
Арбітри:Жмурко, Божко
Голи:Красножон (15), Сергеєв (36, 43), Грищук (45), Богдан (51) – П. Терлецький (20)
«Арсенал-МАДОК»:Максимчук, Грабенчук, Грищук, Шлапак, Сергеєв, Богдан, Красножон
«Тетра»:Лозінський, Михальчук, Кузьмін, Калошин, Скалій, Ахмедов, Тимощук, П. Терлецький, Стасюк, Пампурак, Д. Терлецький, Заморока, Ярош, Прокопишин
Попередження:Максимчук (27), Грищук (51) – Ахмедов (19), Скалій (33), П. Терлецький (45), Заморока (53)

Матч представників групи лідерів видався неймовірно цікавим. Активніше розпочали господарі, проте Богдану та Грищуку не вдалося переграти Лозінського. Відповідь «Тетри» не забарилася: Скалій чудовою передачею знайшов на дальній стійці Тимощука, однак постріл Ростислава прийняла на себе стійка. Впродовж наступної хвилини команди обмінялися небезпечними випадами: після пострілу Кузьміна «канонірів» врятував від неприємностей каркас воріт, а Грищук не зміг реалізувати вихід віч-на-віч із голкіпером. Господарі активізувалися, і невдовзі «Арсеналу-МАДОК» вдалося відкрити рахунок. Сергеєв філігранним пасом вивів Красножона на побачення із Лозінським, і Дмитро невідпорним ударом в ліву «дев’ятку» вивів свою команду вперед – 1:0. Підопічні Юрія Черенкова не опустили рук, і відразу відновили паритет. Ахмедов елегантно скинув п’ятою сферу під удар Павлу Терлецькому, і той вдотик невідпорно пробив під поперечину – 1:1. На куражі гості могли забити і вдруге, однак потужний удар невтомного Ахмедова прийняла на себе стійка.
Головні події відбулися у другому таймі. Небезпечними ударами обмінялися Сергеєв та Тимощук, однак вище всяких похвал діяли голкіпери обох команд. «Каноніри» додали у русі, і невдовзі знову вийшли вперед у рахунку. Богдан вивів на ударну позицію Сергеєва, і Лев невідпорним ударом з розвороту у верхній кут не залишив жодних шансів Лозінському – 2:1. «Тетра» відразу могла відновити паритет, проте Кузьміну не вдалося в ближньому бою переграти Грабенчука. «Не забиваєш ти, забивають…». Цей відомий футбольний закон спрацював вже у наступній атаці: Сергеєв холоднокровним ударом реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером, оформивши дубль – 3:1. Через декілька хвилин Павло Терлецький не за правилами зіграв проти Грищука у власному майданчику, і арбітр не вагаючись вказав «на позначку». «Вирок» взявся виконувати Красножон, проте не зумів переграти стража воріт «Тетри». Свого «каноніри» все-одно домоглися в наступній атаці. Сергеєв відпасував від кутового прапорця на Грищука, і Олександр не схибив – 4:1. Не встигли підопічні Юрія Черенкова як слід оговтатися, як вже були змушені знову розпочинати з центру майданчика. Високою індивідуальною майстерністю блискнув Богдан: Олександр обіграв захисника, втік на побачення із голкіпером, ефектним перекатом поклав на паркет Лозінського і без перешкод вразив порожні ворота – 5:1. «Тетра» могла підсолодити гіркоту поразки, проте удар Замороки у верхній кут прийняла на себе стійка. У підсумку – впевнена перемога «Арсеналу-МАДОК» з рахунком 5:1.

«Вентс» - «Руссич» - 4:2 (2:0)
Арбітри:Беринда, Жмурко
Голи: І. Монастирський (17, 54), Захарченко (21), Діброва (43) – Зубик (49), Муляр (54)
«Вентс»:Матусов, Святий, Побережник, Діброва, Дикий, І. Монастирський, Бондар, Гнідий, Стасюк, Захарченко
«Руссич»:Чесановський, Тарасов, Заєць, Сендзюк, Гладкий, Муляр, Грицик, Гаджула, Полторацький, Зубик
Попередження: Дикий (13) – Сендзюк (20)
Вилучення: Матусов (35, навмисний удар суперника м’ячем після зупинки гри)

Заключний матч ігрової суботи видався неймовірно цікавим. Обидві команди подарували вболівальникам справжнє видовище, а інтрига в цьому протистоянні тримала у напрузі до самісінької фінальної сирени.
Перший небезпечний момент в грі створили господарі. Побережник гарматним ударом з-за меж карного майданчика цілив під поперечину, однак Чесановський в неймовірному стрибку парирував фактично «мертвий» м’яч. Відповідь «Руссича» не забарилася: Зубик влучив у стійку після скидки Муляр. Відоме футбольне правило спрацювало відразу: Дикий вивів Ігоря Монастирського на побачення із голкіпером, і «вісімка» «Вентсу» холоднокровним ударом відкрив рахунок – 1:0. На куражі господарі подвоїли власну перевагу. Захарченко відгукнувся на націлену передачу Святого від кутового прапорця, і невідпорно вдотик пробив у ліву «дев’ятку», не залишившижодних шансівЧесановському – 2:0. Довести рахунок до розгромного ще перед перервою міг Бондар, однак не зміг реалізувати вихід віч-на-віч із голкіпером.
Другий тайм був не менш цікавим. Підвів «Вентс» Матусов, який залишив партнерів в меншості, заробивши пряму червону картку. Місце у воротах зайняв Дикий, і відзначимо чудеса його воротарської майстерності, адже декілька разів Олександр парирував фактично «мертві» м’ячі, зриваючи цим гучні овації вболівальницькоїторсиди. Господарі чудово діяли другим номером, і ця тактика невдовзі принесла свої плоди. Стасюк чудово відпасував у центр карного майданчика, і Діброва в падінні переправив сферу у сітку – 3:0. Кам’янчани кинулися рятувати гру, випустивши п’ятого польового гравця, і змогли скоротити розрив у рахунку. Муляр чудово відпасував на дальню стійку, де Зубик не схибив – 3:1. Під завісу матчу забитими м’ячами обмінялися Монастирський і Муляр, встановивши підсумкові цифри на табло – 4:2 на користь «Вентса».

«Епіцентр-К» - «Агрон-Королівський смак» - 0:3 (0:2)
Арбітри: Бондар, В. Папірович
Голи:Пліс (5), Паперовський (17), Костів (48)
«Епіцентр-К»: Остяк, Гончарук, Юхимчук, Олянчук, Самсонюк, Лисий, Овчинніков, Гарієвський, Слівінський
«Агрон-Королівський смак»:Бритковський, Протаковський, Пліс, Костів, Цінчик, Даньків, Карпа, Юрчак, Когут, Паперовський
Попередження:Овчинніков (53)

Перша ж осмислена атака в матчі завершилася взяттям воріт. Костів відпасував на Пліса, і Тарас невідпорно пробив у ліву «шістку» - 0:1. Забитий м’яч вселив неабияку впевненість у тернопільську команду, яка буквально «розривала» свого опонента. Подвоювати перевагу міг Даньків, проте Остяк в шпагаті ліквідував загрозу. Оформити дубль міг Пліс, однак не зумів реалізувати вихід віч-на-віч із голкіпером. Тернополяни продовжували володіти ініціативою, і невдовзі змогли втілити її у забитий м’яч. Паперовський відгукнувся на навісну передачу Пліса, і головою вколотив сферу під поперечину – 0:2. Господарі огризнулися в контратаці. Потужно бив Олянчук, проте вище всяких похвал у рамці зіграв Бритковський.
Другий тайм був не менш цікавим. Небезпечними ударами обмінялися Гончарук та Пліс, однак на висоті були голкіпери обох команд. Скоротити розрив у рахунку міг Олянчук, який з розвороту цілив у праву «дев’ятку», проте Бритковський в неймовірному стрибку парирував фактично «мертвий» м’яч, зірвавши гучну овацію багаточисленних вболівальників. Гості відповіли ударом Пліса у стійку воріт. В заключні хвилини активніше діяли тернополяни. Забивати міг Даньків, однак не зумів в ближньому бою переграти Остяка. «Агрон-Королівський смак» продовжував тиснути, і результат не забарився. Паперовський відпасував на дальню стійку, де Костів не схибив, встановивши підсумковий рахунок – 3:0 на користь тернопільської команди.

«Спортлідер-3» - «Спортлідер-2» - 2:3 (0:1)
Арбітри: В. Папірович, Бондар
Голи: Глас (26), Шеремета (29) – Токарчук (35), Хамдамов (53), Жаріков (54)
«Спортлідер-3»:Алексейчук, Балістовський, Рибчинський, Рудюк, Шевчук, Глас, Розпаченюк, Атаманюк, Шеремета, Філь, Яремчук, Остапенко
«Спортлідер-2»:Стаднік, Ситнік, Малишевський, Жаріков, Нік, Соколюк, Гранатюк, Романюк, Хамдамов, Давидний, Токарчук
Попередження: Шевчук (27)

Завершував тур його центральний матч, в якому зустрілися «Спортлідер-3» та «Спортлідер-2». Відзначу, що клубне дербі вдалося на славу – обидві команди потішили вболівальників видовищною грою, а інтрига в цьому протистоянні жевріла до самісінької фінальної сирени.
Активніше розпочали гості. Після зразкової скидки Ніка Романюк зльоту пробивав у ліву «шістку», однак Алексейчук в неймовірному стрибку зумів ліквідувати загрозу. Небезпечними ударами обмінялися Ситнік та Атаманюк, проте вище всяких похвал діяли голкіпери обох команд. Виводити «Спортлідер-2» вперед у рахунку міг Давидний, який прицільним ударом у верхній кут замикав чудову передачу Ситніка, однак підопічних Артема Гласа в цьому епізоді від неприємностей врятувала поперечина. Підопічні Віктора Мглинця продовжували тиснути. Відмінну нагоду відзначитись змарнував Романюк, який не зумів реалізувати вихід віч-на-віч із Алексейчуком. Відоме футбольне правило спрацювало відразу: Глас блискуче зіграв на перехопленні, і потужним ударом з-за меж карного майданчику поцілив точнісінько у ліву «шістку» - 1:0. На куражі господарі могли забити вдруге: Атаманюк втік по флангу на побачення із Стадніком, однак свій шанс реалізувати не зумів.
Другий тайм був не менш напруженим. Глас чудово відпасував на дальню стійку, де Шеремета вдотик пробив у правий нижній кут – 2:0. Підопічні Віктора Мглинця не опустили голову, і відразу скоротили розрив у рахунку. Романюк розкішною передачею вивів на ударну позицію Токарчука, і той не схибив – 2:1. Відновити паритет міг Малишевський, однак сферу після гарматного удару Юрія у верхній кут ціною надзусиль парирував Алексейчук. Гості продовжували тиснути, і невдовзі змогли матеріалізувати свою перевагу у забитий м’яч. Андрій Хамдамов відгукнувся на виважену передачу Романюка, і прицільним ударом з розвороту не залишив жодних Алексейчуку – 2:2. Все йшло до закономірної нічиї, однак зовсім по-іншому думав Жаріков, який прицільно пробив у нижній кут після прострілу невтомного Хамдамова на дальню стійку, і приніс своїй команді таку потрібну перемогу – 3:2 на користь «Спортлідера-2».

Олександр Таран

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: