Преміум-ліга: «Спортлідер-3» стає одноосібним лідером змагань у першому дивізіоні

Поєдинки 5-ого туру змагань в дивізіоні 1 видалися неймовірно видовищними

Добігає до екватору розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У суботу, 5-ого грудня, в спорткомлексі УМВС відбулися поєдинки 5-ого туру змагань в дивізіоні 1, за підсумками яких усі чітко визначилася картина потенційних фаворитів та невдах турніру. Про все це далі в нашому огляді.

«Феміда-Старлайф» - «Газовик» - 2:2 (1:1)

Арбітри: Куцак, Жмурко

Голи: Ткачук (8), Бродзянський (37) – Романюк (3), Нємий (32)

«Феміда-Старлайф»: Остяк, Вінницький, Бойко, Бородій, Бродзянський, Бакалярик, Гончарук, Гончар, Гребенюк, Маковійчук, Рибак, Підлісний, Ткачук, Чорномаз

«Газовик»: Петричук, Рефель, Лисенко, Романюк, Остапишен, Баландюк, Нємий, Глаз, Ситник, Бармак, Михальчук, Опольський, Загородній, Чабан

Попередження: Бармак (7), Рефель (34)

Відкривав ігрову суботу двобій представників верхньої частини турнірної таблиці, у якому силами мірялися «Феміда-Старлайф».

Перший небезпечний момент у зустрічі створили номінальні господарі. Бродзянський на швидкості обіграв Романюка і потужно пробив з розвороту у ліву «шістку», але Петричуку у шпагаті вдалося ліквідувати загрозу. Відповідь «Газовика» видалася гольовою. Михальчук з ауту відпасував на набігаючого Романюка, який несильно пробив низом у дальній кут, і м’яч, оминувши частокол з ніг гравців обох команд затріпотів у сітці воріт – 0:1. Варте віддати належне підопічним Едуарда Щепанського, які не опустили руки, і вже майже відразу відновили статус-кво у рахунку, теж вдало розігравши стандартне положення. Забитий м’яч заніс собі в актив Ткачук, який виявився в потрібному місці та в потрібний час після розіграшу штрафного, і гарматним ударом в ліву «шістку» з-за меж воротарського змусив капітулювати Петричука. Забитий м’яч неабияк додав впевненості номінальним господарям, які стали активніше діяти в атаці. Стовідсоткову нагоду для того аби відзначитись мав Чорномаз, але після вивіреної передачі врозріз від Гончарука з кількох метрів пробив прямісінько у голкіпера. Через декілька хвилин забивати міг і Маковійчук, але «газовиків» від неприємностей після його удару виручила стійка воріт. В свою чергу «Газовик» теж не прагнув відсиджуватися в обороні, при першій ліпшій нагоді створюючи загрозу воротам опонента. Чого вартий епізод в кінцівці першого тайму, коли Остяк двічі врятував свою команду після ударів впритул від Баландюка та Остапишена. Пристрасті на майданчику поступово розпалювалися, і згодом не витримали нерви у гравців номінальних гостей, які перевещили допустимий ліміт фолів і отримали дабл-пенальті у власні ворота. «Вирок» взявся виконувати Гребенюк, але його удар в ефектному стилі парирував Петричук.

Не менш цікаво розвивалися події на майданчику після перерви. Вже перша осмислена атака в другій 27-ти хвилинці завершилася взяттям воріт. Ситник з кутової позначки відпасував у центр воротарського, де ніким не прикритий Нємий без особливих зусиль з кількох метрів переправив шкіряний снаряд у ціль, але такий рахунок на табло тримався не дуже і довго. Після швидкого переходу з оборони в атаку Гончарук націленим пасом вивів на ударну позицію Бродзянського, який зусиль партнера не змарнував, ефектно зльоту пробивши у ліву «дев’ятку» - 2:2. Надалі суперники стали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, що неабияк тішило багаточисленних вболівальників на трибунах. Міг оформлювати дубль Нємий, але не зумів з близької відстані влучити у ціль після перспективної передачі від Ситника. «Фемідівці» відповіли моментом Чорномаза, який на швидкості один в один обіграв Романюка і потужно пробив в ліву «шістку», однак Петричуку у шпагаті вдалося врятувати свою команду від вірного голу. В останні хвилини як і «Феміда-Старлайф» так і «Газовик» відчайдушно старалися вирвати перемогу, але забитих м’ячів у цій зустрічі вболівальники більше не побачили – бойова нічия із рахунком 2:2, яка стала, мабуть, найсправедливішим підсумком даного протистояння.

«Динамо-УМВС» - «Кардіфф» - 6:2 (3:0)

Арбітри: Жмурко, Куцак

Голи: Наскальний (19, 26, 26), Лахмай (36), Ковальчук (48, аг.), Колесников (49) – Ребекевша (31, 53)

«Динамо-УМВС»: Папроцький, Колесников, Бабій, Сохорук, Лахмай, Глушок, Розгон, Наскальний, Березовський, Соботюк, Заєць, Сторожук

«Кардіфф»: Козак, Загуровський, Лук’янов, Черкезов, Пампурак, Юрко, Ковальчук, Ребекевша, Яремчук

Попередження: Лахмай (13), Соботюк (26), Наскальний (43) – Черкезов (9)

Наступними на майданчик вийшли «Динамо-УМВС» та «Кардіфф».

Розпочався матч з атак «динамівців», які з перших секунд заволоділи ігровою ініціативою. Змінювати нулі на табло повинен був Бабій, але своїм шансом не скористався, після скидки від Соботюка з кількох метрів пробивши прямісінько у голкіпера. Свій високий воротарський клас кіпер «Кардіффа» продемонстрував і в наступному епізоді, вчасно зігравши на виході та вибивши м’яч з-під ніг Колесникова, який вже готувався завдати разючого удару. Номінальні гості ж діяли переважно другим номером, роблячи ставку на швидкі контратаки та вдалий розіграш стандартних положень, і невдовзі ця тактика могла увінчатися успіхом для підопічних Андрія Лемішевського. Відкривати рахунок у зустрічі міг Юрко, який потужно пробивав під поперечину після швидкого вводу м’яча з-за бокової лінії, однак Папроцькому кінчиками пальців таки вдалося перевести сферу на кутовий. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Березовський націленим пасом вивів на ударну позицію Наскального, який холоднокровно з розвороту пробив у «будиночок» голкіперу – 1:0. Пропущений м’яч дещо надломив морально гравців «Кардіффа», які ще двічі до перерви були вимушені розпочинати гру із центрального кола. В обох випадках відзначався Наскальний. В першому випадку Анатолій зірвав гучну овацію спорткомплексу УМВС, після довгої передачі від Глушка ефектно обігравши двох захисників і невідпорно пробивши у дальній кут, а через декілька миттєвостей «четвірка» номінальних господарів блискучим ударом в ліву «дев’ятку» змусив втретє у матчі капітулювати Козака – 3:0.

Після перерви на майданчику було теж доволі цікаво. Вже в його дебюті скоротив відставання у рахунку для номінальних гостей Ребекевша, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу від Загуровського, але не встигли гравці «Кардіффа» як слід відсвяткувати взяття воріт суперника, як вже самі були вимушені розпочинати гру від центральної лінії. Активний Березовський чудовою передачею вивів на ударну позицію Лахмая, який підробивши шкіряний снаряд під «робочу» ногу потужно пробив у ліву «шістку» - 4:1. Надалі «динамівці» вирішили не зупинятися на досягнутому, і провівши ще два м’ячі у ворота свого опонента в ефектному стилі зняли усі питання щодо переможця  зустрічі ще задовго до її завершення. Спочатку «допоміг» супернику Ковальчук, який зрізав сферу у сітку власних воріт після удару від Соботюка, а невдовзі привітання від партнерів приймав і Колесников, який чітким ударом в праву «шістку» завершив скидку Глушка. «Кардіфф» ж завдяки індивідуальної майстерності Ребекевші, який на останніх секундах ефектно зіграв у відборі та влучно пробив у шпарину між воротарем та стійкою, зумів лише дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 6:2 на користь «Динамо-УМВС», яке завдяки цій перемозі впритул наближається до трійки лідерів змагань у дивізіоні 1.

«Ротор» - «Тетра» - 0:0 (0:0)

Арбітри: Божко, Жмурко

«Ротор»: Данилюк, Паляниця, Шпаков, Крутяков, Гайдашевський, Ісхаков, Морозов, Думанюк, Камінський, Логвіненко, Шмаков, Костишин

«Тетра»: Сікора, Кузьмін, Нагорічний, Музичук, Муляр, Полупан, Скалій, Тургеля, Т. Диняк, П. Терлецький, Семенчук, Смоляренко, Ахмедов

Попередження: Ісхаков (30)

Продовжував програму ігрової суботи двобій «Ротора» та «Тетри».

Розпочали гру суперники доволі активно, вже на перших хвилинах обмінявшись гострими випадами. Перший небезпечний момент в зустрічі створили «роторці», але Сікора на останньому рубежі власних воріт зіграв вище всяких похвал, у шпагаті парирувавши м’яч після удару віж Думанюка. «Тетра» відповіла моментом Полупана, але прудконогий нападник номінальних гостей відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у порожній кут після вивіреного пасу від Музичука. Після такого початку вболівальники небезпідставно очікували на цікаве продовження подій, але його не послідувало. На майданчику можна було спостерігати вдосталь напруженої боротьби на кожному його клаптику, але до якогось особливого загострення у вигляді гольових моментів справа не доходила. Радикально все змінилося під завісу першої 27-ти хвилинки, коли номінальні гості перевещили допустимий ліміт фолів, та отримали два дабл-пенальті у власні ворота, однак «Ротор» не зумів достойно використати подібний «подарунок»: удар Шпакова в красивому стрибку парирував Сікора, а Морозов з «позначки» пробив вище цілі.

Друга половина зустрічі видалася дещо видовищнішою. Вже в її дебюті змінювати нулі на табло міг Семенчук, який чудово пробивав з дальньої дистанції у нижній кут, однак Данилюку вдалося ліквідувати загрозу. «Роторці» відповіли підступним ударом Думанюка, але тут на висоті в прямому і переносному сенсі цього слова був Сікора, який в стрибку витягнув сферу із «дев’ятки» власних воріт після удару Артура. Додамо, що ж Думанюк, найбільш помітніший гравець «Ротора» у цій зустрічі через декілька хвилин теж був близьким до голу, але на щастя для «Тетри», його могутній удар прийняла на себе поперечина. В останні хвилини привабливіше виглядали на майданчику номінальні гості, які цілком могли вирвати перемогу, але примхлива пані Фортуна двічі посміхнулася «роторцям» в епізодах, коли Полупан та Музичук по черзі перевіряли на міцність каркас воріт. В підсумку – нічия із рідкісним як для футзалу рахунком 0:0, яка залишає «Ротор» на останній позиції у табелі про ранги, а «Тетру» - у середині «турнірки».

«Університет-Молокія» - «Спортлідер-3» - 4:5 (0:4)

Арбітри: Жмурко, Божко

Голи: Чайковський (38), А. Федорко (39), Сакович (43), Овчинніков (49) – А. Шляховий (6), Роговський (11), Малишевський (14), Глас (17, пен.), Юхимович (54)

«Університет-Молокія»: Сандулов, Чекерський, Сяньков, Сакович, Чайковський, Мороз, Овчинніков, А. Федорко, Антонюк, Воловик, Богославський, Яровий, Орошкевич, Миколайчук

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Філь, Малишевський, К. Шляховий, Юхимович, А. Шляховий, Глас, Роговський, Рибчинський, Гончар

Попередження: Миколайчук (17), Яровий (53) – К. Шляховий (22), Роговський (53)

Вилучення: Антонюк (53, навмисний удар суперника ногою під час гри без наміру зіграти в м’яч)

Продовжував програму 5-ого туру змагань у дивізіоні 1 його центральний матч, у якому лідер турніру, «Університет-Молокія», зустрічався із своїм найближчим переслідувачем, «Спортлідером-3».

Вже перша осмислена атака в матчі увінчалася взяттям воріт. Рибчинський чудовим пасом врозріз вивів на ударну позицію Анатолія Шляхового, який зльоту пробив у праву «шістку» - Сандулов хоч і зреагував, але врятувати свою команду був не в силах – 0:1. Забитий м’яч неабияк додав впевненості «лідерам», які із ще більшим завзяттям стали тиснути на захисні редути свого опонента. Чудеса воротарської майстерності продемонстрував Сандулов, в красивому стрибку кінчиками пальців витягнувши сферу із «дев’ятки» власних воріт після удару Гласа, але і він виявився безсилим врятувати свою команду на 11-ій хвилині, коли Роговський при повному потуранні з боку захисту «Універа» спокійно з кількох метрів переправив шкіряний снаряд у ціль після націленої передачі активного Рибчинського з ауту – 0:2. Номінальні господарі відповіли супермоментом Чайковського, який після скидки Овчиннікова зряче цілив у верхній кут – Алексейчук проводжав цей м’яч лише поглядом, однак, на щастя для «Спортлідера-3», м’яч влучив у стійку. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Малишевський відгукнувся на скидку від Філя, і потужно пробив у ліву «шістку» метрів з 15-ти – м’яч, не зустрівши на своєму шляху жодних перешкод, затріпотів у сітці – 0:3. Через декілька хвилин Миколайчук не за правилами зіграв у власному карному майданчику проти Костянтина Шляхового і арбітр, не вагаючись, вказав на «позначку». «Вирок», холоднокровно розвівши м’яч та голкіпера по різних кутах, реалізував Глас – 0:4.

Друга половина матчу видалася не менш видовищною. Варте відзначити характер «Універа», який за такого рахунку не опустив руки, і видавши розкішну двохвилинку всередині другого тайму, впродовж якої двічі змусив капітулювати Алексейчука, відродив інтригу в протистоянні. Спочатку один м’яч відквитав Чайковський, блискуче пробивши з розвороту у ліву «шістку» після скидки Федорко, а через декілька миттєвостей відзначився і сам Артем, якому після шикарного пасу від Миколайчука залишалося лише з кількох метрів влучити у порожній кут – 2:4. «Універ», відчувши впевненість у власних силах, за інерцією продовжив атакувати, на 43-ій хвилині скоротивши відставання у рахунку до мінімуму. Забитий м’яч заніс собі у актив Сакович, влучно пробивши під поперечину після розіграшу кутового – 3:4. «Спортлідер-3» відразу взяв тайм-аут, після якого перейшов на гру в п’ять польових гравців. Це відразу ж могло принести приємні дивіденди, однак удар Костянтина Шляховий із забійної позиції прийшовся у стійку. Саме тоді ледве не спрацювало відоме футбольне правило, однак рятівником «лідерів» в даній ситуації виявився інший Шляховий – Анатолій, який в останню мить виніс сферу із «стрічки» порожніх воріт після удару від Богославського. «Універ» ж не залишав надій переламати хід подій на майданчику, і зміг це зробити на 49-ій хвилині. Овчинніков пробив метрів з 15-ти, і м’яч, оминувши частокіл з ніг гравців обох команд, затріпотів у сітці воріт Алексейчука – 4:4. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному завів «лідерів», які вмить перехопили ініціативу та притисли свого опонента до його ж воріт. Найчастіше на завершальній стадії атак «лідерів» виявлявся Костянтин Шляховий. Спочатку Сандулову в неймовірному стрибку після удару капітана номінальних гостей вдлося перевести сферу у поперечину, а через декілька миттєвостей Костянтин відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у порожній кут після націленого прострілу Філя на дальню стійку. Пристрасті на майданчику розпалювалися, і під завісу зутрічі не витримали нерви у Антонюка, який вдаривши суперника ногою без наміру зіграти в м’яч (!) побачив перед собою пряму червону картку, залишивши «Універ» в чисельній меншості. «Спортлідер-3» тут же в надії вирвати перемогу перейшов на гру в п’ять польових, і зумів дотиснути свого опонента. Вирішальний м’яч за 16 секунд до фінальної сирени забив Юхимович, точним ударом з гострого кута завершивши скидку від Малишевського – непроста перемога «Спортлідера-3» із рахунком 5:4, який завдяки цьому успіху стає одноосібним лідером змагань у дивізіоні 1.

«Хмельницькі делікатеси» - «Ковчег-Воля» - 4:1 (1:0)

Арбітри: Подворний, Бондарь

Голи: Бражук (16), Сиворог (29, 37), Богдан (33) – Штолько (39)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Криськов, Сиворог, Морочківський, Кащук, Богдан, Буртовий, Яцків, Бражук, Грищук, Юхимчук, Туз, Ціпко

«Ковчег-Воля»: Левченко, Токарчук, Нік, Куречко, Гранатюк, Дуда, Штолько, Леонов, Стець, Пробитий, Поворознюк, Дячук

Наступними на майданчик вийшли «Хмельницькі делікатеси» та «Ковчег-Воля».

Перший небезпечний момент у зустрічі створили номінальні господарі. Відкривати рахунок у зустрічі повинен був Буртовий, але після вивіреної передачі від Сиворога з кількох метрів пробив прямісінько у голкіпера. Відповідь «Ковчега-Волі» видалася не менш гострою. Стовідсоткову нагоду для того аби змінити нулі на табло мав Токарчук, але відверто вибачив опонента, не зумівши з кількох метрів після скидки від Ніка влучити у вже незахищену ціль. Цей епізод став таким собі «тривожним дзвоником» для номінальних господарів, які вмить перевели гру на половину майданчику свого опонента. До пори до часу Левченко рятував свою команду, але і він виявився безсилим на 16-ій хвилині. Криськов, чудово зігравши у відборі, на швидкості пройшов правим флангом і виконав націлений простріл на дальню стійку, де ніким не прикритому Бражуку не склало особливих зусиль з кількох метрів переправити сферу у ціль – 1:0. Під завісу першого тайму відзначитись міг вже сам і Криськов, який прицільно пробивав у ліву «шістку» після скидки від Морочківського – «Ковчег-Волю» в цьому епізоді виручила від неприємностей стійка воріт.

Після перерви ігровий малюнок істотно не змінився. «Хмельницькі делікатеси» як і раніше продовжували діяти на майданчику першим номером, і видавши на гора ударну п’ятихвилинку, впродовж якої двічі змусили капітулювати Левченка, зняли усі питання щодо переможця ще задовго до фінального свистка. Спочатку закріпив перевагу своєї команди у рахунку Сиворог, влучним удром в праву «шістку» завершивши стрімку атаку «Хмельницьких делікатесів», а згодом довів рахунок на табло до розгромного Богдан, потужно пробивши впритирку із стійкою після швидкого вводу м’яча від бокової лінії – 3:0. Не встигли «ковчегівці» як слід прийти в себе, як через декілька миттєвостей знову були вимушені розпочинати гру від центральної лінії. Левченко парирував сферу перед собою після потужного удару від Кащука, а Сиворог, який виявився першим на підборі, з кількох метрів вразивши порожню ціль, оформив дубль у матчі – 4:0. «Ковчег-Воля» ж поступово зуміла переламати хід подій, і невдовзі зусиллями зусиллями Штолька, який влучно пробив у ліву «шістку» пісял розіграшу вільного удару, зуміла відквитати один м’яч, але на більше номінальних гостей в цьому матчі не вистачило – 4:1 на користь «Хмельницьких делікатесів», які завдяки цій перемозі закріплюють власні позиції у лідируючій групі змагань в дивізіоні 1.

«Евеліна» - «Спортлідер-2» - 8:8 (3:3)

Арбітри: Бондарь, Подворний

Голи: Белінський (14), Кучерявий (18, пен., 52, 53, 54), Мельник (26, 32), Ошовський (54) – Соколюк (3, 46), Ярмош (22), Рябоконь (23, 34), Кручек (36), Люблінський (40, 47)

«Евеліна»: Рудий, Мельник, Піхотко, Кучерявий, Ошовський, Горєв, Белінський, Штокало

«Спортлідер-2»: Черевко, Масалов, Рябоконь, Соколюк, Ковалишин, Люблінський, Катеринчук, Ярмош, Кручек

Попередження: Ошовський (10), Рудий (36), Мельник (36), Піхотко (52) – Ярмош (38)

Вилучення: Ковалишин (17, позбавлення суперника явної можливості забити м’яч)

Програму п’ятого туру у дивізіоні 1 продовжував ще один цікавий поєдинок, в якому силами на майданчику мірялися «Евеліна» та «Спортлідер-2».

Вже перша осмислена атака в матчі увінчалася взяттям воріт. Люблінський чудовою передачею вивів на ударну позицію Соколюка, який неевідпорним ударом під поперечину не залишив Рудому жодних шансів – 0:1. Пропущений м’яч не зламав морально номінальних господарів, які не опустили руки й самі при першій ліпшій нагоді стали шукати щастя біля воріт опонента. Хороші моменти для того аби відзначитись мали Ошовський та Мельник, однак дива воротарської реакції демонстрував Черевко, раз за разом рятуючи свою команду від вірних голів. Але і він виявився безсилим на на 14-ій хвилині, коли Белінським красивим ударом у «дев’ятку» замкнув передачу Мельника – 1:1. Через декілька хвилин після розкішної атаки команди із Ярмолинець Ковалишин виніс рукою сферу із порожніх воріт після удару Кучерявого, побачивши перед собою «червоне світло» та залишивши свою команду в чисельній меншості. Мало того, арбітр цілком заслужено призначив пенальті, який і холоднокровно реалізував той ж таки Кучерявий – 2:1, але такий рахунок на табло тримався не дуже вже й довго. Відновив паритет у рахунку Ярмош, який красивим ударом зльоту в нижній кут метрів з 10-ти замкнув навісну передачу від Соколюка – 2:2. Не встигли номінальні господарі як слід прийти в себе, як вже майже відразу знову були вимушені розпочинати гру від центральної лінії. Яскраву індивідуальну майстерність продемонстрував Рябоконь, розхитавши захисника і влучно пробивши в ліву «шістку» з-за меж воротарського, але піти на перерву у ранзі переможця гравці «Спортлідера-2» все одно не змогли. Мельник чудово зіграв на випередження після передачі Белінського у центр воротарського, і ефектним ударом в падінні у ліву «дев’ятку» втретє у матчі змусив капітулювати Черевко – 3:3.

Другий тайм видався не менш цікавим та результативним. В його дебюті вивів вперед команду із Ярмолинець Мельник, який, уникнувши підкату від Люблінського, підробив м’яч під «робочу» ногу і невідпорно пробив у ліву «шістку» з кута воротарського – 4:3. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив підопічних Романа Шевчука, які протягом кількох наступних хвилин зуміли переламати хід подій на паркеті на свою користь. Відновив статус-кво у зустрічі Рябоконь, блискуче пробивши у праву «шістку» після націленої передачі Ярмаша від кутової позначки, а згодом Кручек, точним ударом завершивши вишукану багатоходівку своєї команди, вивів вперед у матчі «Спортлідер-2» - 4:5. Підопічні Романа Шевчука не зупинялися на досягнутому, і невдовзі Люблінський голом у власному виконанні закріпив перевагу своєї команди, а через декілька хвилин Соколюк, красиво пробивши зльоту у ліву «дев’ятку» після відмінної передачі врозріз від Ярмаша, довів рахунок на табло до розгромного – 4:7. «Евеліна», здавалося, в ті хвилини, «посипалася» морально, чим скористався Люблінський, якому після вивіреної передачі від Рябоконя залишалося лише влучити у порожній кут з кількох метрів – 4:8. Варте відзначити характер та бійцівські якості команди із Ярмолинець, яка завдяки дублю Кучерявого впродовж однієї хвилини зуміла відродити інтригу в протистоянні – 6:8. За такого розвитку подій «лідери» розпочали помітно нервувати, і невдовзі, перевищивши допустимий ліміт фолів, отримали дабл-пенальті у власні ворота. «Вирок» чітко реалізував той ж таки Кучерявий, скоротивши відставання до мінімуму – 7:8. В надії врятуватися від поразки, номінальні господарі перейшли на гру в п’ять польових, і цей тактичний хід увінчався для них успіхом. За 13 секунд до фінальної сирени Ошовський, невідпорно пробивши під поперечину після скидки від Мельника, встановив остаточний рахунок у зустрічі – результативна нічия із рахунком 8:8.

«Арсенал» - «Конфермат-Епіцентр К» - 2:6 (0:1)

Арбітри: Подворний, Божко

Голи: Слободян (47, 54) – Самсонюк (27), Гарієвський (29), Безвещук (31, 49), Петриковець (54), Зарицький (54)

«Арсенал»: Лозінський, Шлапак, Слободян, Красножон, Стасюк, Глушко

«Конфермат-Епіцентр К»: Слівінський, Моночков, Безвещук, Гарієвський, Олянчук, Овчинніков, Самсонюк, Вербовий, Зарицький, Петриковець

Завершував ігрову суботу двобій між «Арсеналом» та «Конферматом-Епіцентром К».

Розпочався матч з атак «канонірів», які з перших хвилин розпочали чинити серйозний тиск на захисні редути свого опонента, однак чудеса воротарської майстерності демонстрував на останньому рубежі номінальних гостей Слівінський, парирувавши як мінімум три «мертві» м’ячі після ударів Слободяна, а коли вже і він був безсилим, на допомогу йому прийшла поперечина, яка прийняла на себе гарматний постріл Красножона з гострого кута. «Конфермат-Епіцентр К», ж успішно стримавши стартовий атакувальний порив свого опонента, зумів перехопити ігрову ініціативу, які відразу міг втілити у забитий м’яч Олянчук, але своїм шансом не скористався, після розіграшу штрафного з кількох метрів пробивши прямісінько у голкіпера. Здавалося, що на перерву суперники підуть без забитих м’ячів, однак зовсім по-іншому вважав на рахунок цього Самсонюк, який під завісу першої 27-ти хвилинки холоднокровно пробив у праву «шістку» з-за меж воротарського після чудової передачі врозріз – 0:1.

Схоже, що «гол у роздягальню» дещо надломив морально «канонірів», чим сповна скористалися іх суперники, які вже майже відразу після поновлення гри у другому таймі завдяки влучним ударам Гарієвського та Моночкова довели рахунок на табло до розгромного – 0:3. Номінальні господарі відразу ж відквитали один м’яч зусиллями Слободяна, який холоднокровно пробив у шпарину між голкіпером та стійкою після скидки від Стасюка, але вже у наступній атаці Моночков, влучним ударом замкнувши зразкову передачу від Олянчука, відновив перевагу «будівельників» у три забиті м’ячі – 1:4. «Арсенал» ж зусиллями того Слободяна зумів дещо відродити інтригу, однак на більше у цій зустрічі номінальних господарів не вистачило. На останній хвилині Зарицький, вдало зігравши на дальній стійці після прострілу від Петриковця, зняв усі питання щодо переможця, а масну крапку в грі поставив сам Петриковець, влучним ударом в ліву «дев’ятку» завершивши вишукану багатоходівку своєї команди – 6:2 на користь «Конфермату-Епіцентру К», який, здобуваючи другу перемогу поспіль, піднімається у середину турнірної таблиці змагань у дивізіоні 1.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області