Хмельницький,Преміум-ліга: кубкова сенсація від «Красилова-Ортопеда»

 Чергові поєдинки турніру видалися неймовірно напруженими

Все цікавіше розгортаються події у розіграші Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У неділю, 13-ого грудня, в спорткомплексі УМВС були зіграні чергові поєдинки 1/16 фіналу турніру. За їх підсумками ще два представники дивізіону 1, «Університет-Молокія» та «Спортлідер-2» здобули путівки до наступного етапу, впевнено здолавши своїх опонентів. А ось «Динамо-УМВС» не вдалося повторити успіх своїх колег – «динамівці» вибули із розіграшу, поступившись «Красилову-Ортопед», і тепер продовжать боротьбу у Малому Кубку. Про все це далі у нашому огляді.

«Університет-Молокія» - «Агробізнес» - 8:2 (3:0)

Арбітри: Куцак, Божко

Голи: Мельник (3), Миколайчук (15, 45), Наталюк (15, аг.), А. Федорко (28), Яровий (31), Богославський (39), Сакович (44) – В. Цимбалюк (36), Гоцуляк (38)

«Університет-Молокія»: Сандулов, Чекерський, Сяньков, Яровий, Сакович, Миколайчук, А. Федорко, Овчинніков, Богославський, Орошкевич, Мельник, Шевченко, Чайковський, Мороз

«Агробізнес»: Бабійчук, Суховерко, Гоцуляк, В. Цимбалюк, Мороз, Кошовський, О. Цимбалюк, Наталюк, Глуховатий, Калинюк

Попередження: А. Федорко (22) – Наталюк (12), Глуховатий (15)

В стартовому матчі ігрової неділі впевнену перемогу святкував «Університет-Молокія», який в 1/16 фіналу впевнено переграв «Агробізнес».

Фактично, доля зустрічі була вирішена ще у першому таймі, впродовж якого більш загартовані турнірними боями гравці «Універа» у впевній манері відвантажили три «сухі» м’ячі у ворота Бабійчука. Відкрив рахунок у зустрічі Мельник, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу від Ярового, а згодом подвоїв перевагу номінальних господарів Миколайчук, який холоднокровним ударом в ліву «шістку» зі штрафного не залишив голкіперу жодних шансів – 2:0. «Універ» не зупинявся на досягнутому, і невдовзі довів рахунок на табло до розгромного. «Допоміг» їм у цьому Наталюк, який зрізав сферу у власні ворота після прострілу із флангу – 3:0.

Після перерви ігровий малюнок істотно не змінився. Закріпив і до того більш вагому перевагу своєї команди у рахунку Артем Федорко, влучним ударом у ліву «шістку» завершивши стрімку багатоходівку «Універа», а через декілька миттєвостей довів рахунок на табло до непристойного Яровий, завершивши блиискучий сольний прохід у власному виконанні взяттям воріт суперника – 5:0. Віддамо належне команді з Нової Ушиці, яка не опустила руки, і проявивши характер впродовж двох наступних хвилин змогла відіграти два м’ячі та відродити інтригу в протистоянні. В обох випадках досягали цілі дальні удари Валерія Цимбалюка та Гоцуляка – 5:2. «Агробізнес» в надії переломити хід подій на майданчику перейшов на гру в п’ять польових, але цей тактичний хід особливих дивідендів номінальним гостям не приніс. Навпаки, Богославський та Сакович влучними ударами зняли усі питання щодо переможця, а масну крапку в грі поставив Миколайчук, який забивав вже у порожні ворота – 8:2 на користь «Університету-Молокії», який в 1/8 фіналу зустрінеться із «Тетрою».

«Олімп» - «Спортлідер-2» - 1:4 (0:0)

Арбітри: Божко, Куцак

Голи: Романов (26) – Соколюк (25, 43), Ярмош (28), Катеринчук (33)

«Олімп»: Підпанюк, Гуліватий, Блажко, Романов, Подневич, Воробей, Гуценюк, Івановський, Біляк, Гайновський, Наконечний

«Спортлідер-2»: Черевко, Масалов, Катеринчук, Алексеєв, Рябоконь, Ярмош, Люблінський, Соколюк, Кручек

Попередження: Наконечний (39)

Здобув путівку у наступний етап і «Спортлідер-2», який в 1/16 фіналу переграв деражнянський «Олімп».

Основні події у матчі відбулися після перерви, оскільки в першому таймі попри активні спроби з боку обох суперників, забитих м’ячів так і не було забито. З перших секунд «лідери» заволоділи ініціативою, яку вже доволі швидко втілили у забитий м’яч. Алексеєв націленною передачею вивів на ударну позицію Соколюка, який зусиль партнера не змарнував – 0:1. Віддамо належне команді із Деражні, яка не опустила руки, і вже у наступній атаці Романов потужним пострілом під поперечину з-за меж воротарського відновив паритет у рахунку – 1:1. На куражі «Олімп» міг забити відразу і другий м’яч, однак Подневич своїм супершансом не скористався, не зумівши у ближньому бою переграти Масалова. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Це Ярмош ефектно обіграв на замасі захисника і влучно пробив з розвороту у ліву «шістку» - м’яч, вдарившись об стійку, затріпотів у сітці – 1:2. «Олімп» не знітився, і впродовж кількох наступних хвилин зусиллями Блажка цілком міг переламати хід подій на свою користь, однак дива воротарської майстерності на останньому рубежі демонстрував Масалов, як мінімум двічі врятувавши свою команду від вірних голів після активних дій харизматичного універсалу команди із Деражні. В першому епізоді Масалов ціною надзусиль перевів сферу у поперечину, від якої вона і покинула межі майданчику після гарматного удару Миколи у верхній кут, а через декілька секунд парирував «мертвий» м’яч після пострілу Блажка метрів з 7-ми. Відповідь ж «Спортлідера-2» видалася гольовою. Рябоконь чудовим пасом врозріз вивів на ударну позицію Катеринчука, який холоднокровно пробивши у протихід Підпанюку зняв усі питання щодо переможця – 1:3. А масну крапку в зустрічі поставив Соколюк, ефектним ударом в «будиночок» замкнувши передачу активного Рябоконя від кутової позначки – 4:1 на користь «Спортлідера-2», суперником якого у 1/8 фіналу стане «Філтекс-Аваль».

«Динамо-УМВС» - «Красилів-Ортопед» - 4:6 (1:2)

Арбітри: Куцак, Божко

Голи: Бабій (8), Лахмай (31, 44), Колесников (43) – Середюк (11, 24), Олексюк (20, 45), Мельник (27), Лахмай (31, аг.)

«Динамо-УМВС»: Папроцький, Колесников, Соботюк, Бабій, Сохорук, Глушок, Наскальний, Лахмай, Березовський, Заєць

«Красилів-Ортопед»: Мельник, Когут, Алексеєв, Олексюк, Середюк, Антонець, Худік, Кльоц, Борщ, В. Вербовий, Дячук

Попередження: Лахмай (22), Наскальний (35) – Середюк (29), Когут (36)

Вилучення: Когут (39, друге попередження)

В заключному матчі ігрової неділі на майданчик спорткомплексу УМВС вийшли «Динамо-УМВС» та «Красилів-Ортопед». Чисельна глядацька аудиторія цього матчу очікувала із великим нетерпінням. Перш за все, хотілося поглянути на симпатичну в ігровому плані команду із Красилова, яка ставши абсолютним переможцем минулого сезону в дивізіоні 3, з блиском дебютувала на новому для себе рівні, чітко демонструючи свої амбіції на подальше підвищення у класі. Матч з одним із грандів хмельницького футзалу, «Динамо-УМВС», повинен був сповна продемонструвати, наскільки команда готова до того, аби гідно вести боротьбу у когорті найсильніших колективів Преміум-ліги, і забігаючи наперед відзначимо, гра «Красилова-Ортопеда» у цьому матчі заслуговує лише приємних відгуків. Продемонструвавши на майданчику свої найкращі якості, Олексюк і компанія сенсаційно на перший погляд, однак заслужено, перемогли та вибили із розіграшу одного із фаворитів Кубку!  

Початок матчу нічого поганого не віщував «динамівцям», які вже доволі швидко повели у рахунку. Гол-красень забив Бабій, які після довгого вводу м’яча від Папроцького, по-зрадницьки обіграв двох опонентів, і не даючи м’ячу опуститись на паркет, невідпорно пробив з розвороту у ліву «шістку» - 1:0. Швидкий пропущений м’яч не засмутив команду із Красилова, яка додавши у швидкості, вже доволі швидко відновила паритет у рахунку. Після розкішної багатоходівки номінальних гостей та ювелірної передачі від Когута, ніким не прикритому Середюка залишалося з кількох метрів влучити у порожній кут – 1:1. Не встигли номінальні господарі як слід прийти в себе, як вже майже відразу знову були вимушені розпочинати гру від центрального кола. Відзначився кращий голеадор команди із Красилова, Сергій Олексюк, який влучно вдотик пробив у ліву «шістку» після скидки від Мельника – 1:2. За такого рахунку «динамівці» розпочали помітно нервувати, порушуючи правила в незовсім обов’язкових для того ситуаціях, і як наслідок, перевищила допустимий ліміт фолів, отримавши відразу два дабл-пенальті у власні ворота. На щастя для номінальних господарів, Олексюк та Когут із «позначки» пробили вище воріт.

Початок другого тайму став справжнім «холодним душем» для гравців «Динамо-УМВС», які впродовж кількох хвилин були вимушені розпочинати гру від центральної лінії. Спочатку дубль оформив Середюк, який після скидки від Олексюка ефектно «прибрав» на замасі захисника, і далі невідпорно пробив з розвороту впритирку із стійкою, а згодом приймав вітання від партнерів і Мельник, який холоднокровним ударом в «будиночок» Папроцькому після навісної передачі із власної половини довів рахунок на табло до розгромного – 1:4. «Красилів-Ортопед» не зупинявся на досягнутому, і невдовзі втілив свою ігрову перевагу у черговий забитий м’яч. «Допоміг» номінальним гостям у цьому Лахмай, який зрізав шкіряний снаряд у власну ціль після потужного удару зі штрафного від Мельника – 1:5. «Динамо-УМВС» відразу взяло тайм-аут, після якого розпочало використовувати у дії один із своїх головних козирів – грамотну гру із п’ятим польовим. Майже відразу Лахмай один м’яч дальнім ударом відквитав, а згодом Колесников та Лахмай, влучними пострілами з кількох метрів завершивши комбінації, які «динамівці» розігрували до вірного, відродили інтригу в матчі – 4:5. Намагаючись врятуватися від поразки, «Динамо-УМВС» і надалі продовжувало грати з п’ятим польовим, методично «розгойдуючи» захисні редути свого опонента, який відчайдушно перекривав вільні зони, і невдовзі отримав за свої самовіддані дії у захисті приємний бонус у вигляді забитого м’яча. Чи не єдину помилку «динамівців» при розіграші зайвого результативно використав Олексюк, і вразивши порожню ціль, встановив підсумковий рахунок – 6:4 на користь «Красилова-Ортопеда», який в наступному колі зустрінеться із «Арсеналом».

Матч ж затьмарила травма Алексеєва, який після верхового єдиноборства із Бабієм, болюче приземлився на паркет. Олександра із спорткомплексу УМВС забрала карета швидкої допомоги, і попередній діагноз лікарів є доволі невтішним – серйозне розсічення брови та струс головного мозку. Від імені Асоціації бажаємо яскравому універсалу «Красилова-Ортопед» міцного здоров’я,найшвидшого одужання та повернення на футзальний майданчик.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: