Хмельницький: діючий чемпіон та віце-чемпіон синхронно зазнають поразок

Чергові матчі плей-офф змагань у дивізіонах 1 та 2 виявилися багатими на несподіванки

Все цікавіше та цікавіше розгортаються події у Преміум-лізі відкритому чемпіонаті Хмельницького з футзалу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, де змагальна боротьба поступово виходить на фінішну пряму. Минулого вік-енду відбулися чергові матчі півфінальних серій плей-офф у дивізіонах 1 та 2, за результатами яких інтрига в боротьбі за омріяні путівки до фіналу загострилася ще більше. Про це все далі у нашому огляді.

«Хмельницькі делікатеси» - «Патріот» - 6:5 (3:1)
Арбітри: Божко, Бондар
Голи: Кащук (5, 13), Сиворог (25, 38), Бражук (31), Ярмаш (36) – Палійчук (15), Коротун (28, 41), Атласюк (39, 49)
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Дубовий, Кащук, Блазунь, Криськов, Туз, Сиворог, Ярмаш, Бражук, Богославський, Богдан
«Патріот»: Дубінін, Коротун, Атласюк, Папроцький, Палійчук, Марущак, Марчук, Вольський, Романов, Дрижа, Микитюк
Попередження: Бражук (48) – Вольський (27)

Відкривав ігрову суботу двобій між «Хмельницькими делікатесами» та «Патріотом», які очним поєдинком відкривали півфінальну стадію змагань у дивізіоні 2.
Вже перша осмислена атака в матчі завершилася взяттям воріт. Криськов ефектно скинув п’ятою сферу під удар набігаючому Кащуку, який зусиль партнера не змарнував, невідпорно зльоту пробивши у правий верхній кут – 1:0. «Патріот» не опустив руки, і вже в наступній атаці робити рахунок на табло рівним міг Марущак, проте чудеса воротарської майстерності продемонстрував в цьому епізоді Самчук, в неймовірному стилі парирувавши «мертвий» м’яч після вбивчого пострілу під поперечину у виконанні «сімки» номінальних гостей. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Дубль оформив Кащук, який точним ударом в ліву «шістку» завершив свій яскравий сольний прохід до воріт суперника – 2:0. Не встигли «делікатеси» як слід відсвяткувати взяття воріт свого опонента, як вже самі були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Папроцький ефектно накрутив Ярмаша, і покотив ліворуч на Палійчука, який невідпорно вдотик пробив впритирку із стійкою – 2:1. Забитий м’яч неабияк додав впевненості гравцям «патріотівців», які вже дуже швидко могли зробити рахунок на табло спорткомплексу УМВС рівним, але Романов свій шанс змарнував, не зумівши в ближньому бою переграти Самчука. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Сиворог розхитав на фланзі Коротуна, і ефектно пробивши з розвороту у праву «дев’ятку», не залишив Дубініну жодних шансів – 3:1.

Другий тайм активніше розпочали номінальні гості, які вже дуже швидко скоротили відставання до мінімуму. Папроцький виконав з флангу націлений простріл у центр воротарського, де ніким не прикритий Коротун з кількох метрів розстріляв голкіпера – 3:2. Відповідь «делікатесів» не змусила на себе довго очікувати. Бражук обіграв один в один захисника «Патріота» на підступах до карного майданчику гостей, і прицільно пробивши з розвороту впритирку із стійкою вкотре змусив в цій зустрічі капітулювати Дубініна – 4:2. Після цього «патріотівці» дещо «посипалися», чим відразу скористалися номінальні госпоподарі, протягом кількох наступних хвилин двічі вразивши ворота свого візаві. Спочатку довів рахунок до розгромного, який блискуче пробив у верхній кут з-за меж воротарського після помилку захисту «Патріота», а невдовзі дубль оформив Сиворог, якому після розкішного пасу від Кащука залишалося лише влучити у порожні ворота – 6:2. Варто віддати належне номінальним гостям, які не опустили руки, і вже в наступній атаці скоротив розрив у рахунку Атласюк, ефектно в падінні переправивши шкіряний снаряд у нижній кут після флангового прострілу Папроцького – 6:3. Через декілька секунд відзначився Коротун, влучним ударом завершивши блискучу контратаку номінальних гостей – 6:4. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив підопічних Романа Яковенка, які впродовж кількох наступних хвилин створили декілька стовідсоткових моментів для взяття воріт Дубініна. Дубль оформлювати повинен був Бражук, але відверто вибачив суперника, неймовірним чином не зумівши з кількох метрів влучити у порожню «рамку» після націленого прострілу Кащука на дальню стійку. Невдовзі забивати міг і Богдан, проте рятівником «патріотівців» в даному епізоді виявився Палійчук, який в останній момент виніс шкіряний снаряд із порожніх воріт після підступного пострілу Олександра. Номінальні гості в надії змінити хід подій на майданчику на власну користь змінили голкіпера на п’ятого польового, і ця тактика вже відразу принесла свої плоди. Після затяжної атаки «Патріота» Папроцький виконав націлений пас у центр воротарського, де Атласюк з кількох метрів розстріляв голкіпера, відродивши інтригу в матчі – 6:5!!! В час, який залишався до фінальної сирени, номінальні гості відчайдушно намагалися врятуватися від поразки, однак підопічним Романа Яковенка ціною над зусиль таки вдалося втримати переможний результат – 6:5 на користь «Хмельницьких делікатесів», які виходять вперед у півфінальній серії.

«Ротор» - «Ковчег-Воля» - 4:6 (1:3)
Арбітри: А. Папірович, Божко
Голи: Думанюк (15, 39), Ращик (44), Щепанський (53) – Гранатюк (9, 48), Шитенков (22, 26, 51, 53)
«Ротор»: Лозінський, Крутяков, Щепанський, Думанюк, Ращик, Гайдашевський, Левченко, Пляхимович, Костишин
«Ковчег-Воля»: Дячук, Вінницький, Шитенков, Штолько, Стець, Гуралечко, Леонов, Бармак, Пробитий, Задерейко, Гранатюк
Попередження: Левченко (28), Гайдашевський (46)

Наступними на майданчик вийшли «Ротор» та «Ковчег-Воля», які очною дуеллю відкривали програму 2-ого туру розіграшу Кубку Виклику у дивізіоні 1.
Розпочали гру суперники дуже жваво. Вже на перших хвилинах небезпечними ударами обмінялися Бармак та Левченко, але на висоті були голкіпери обох команд. Надалі ініціативою заволоділи «ковчегівці», невдовзі заслужено втіливши власну ігрову перевагу у забитий м’яч завдяки грамотному розіграшу стандартного положення. Гуралечко з ауту прострілив у центр воротарського, де ніким не прикритий Гранатюк вдотик прицільно пробив точнісінько у праву «шістку» - 0:1. Відповідь номінальних господарів не змусила на себе довго очікувати. Зрівнювати цифри на табло міг Ращик, який потужним ударом зі штрафного цілив у нижній кут – номінальних гостей від неприємностей в цьому епізоді врятувала стійка воріт. «Роторці» продовжували тиснути, і невдовзі таки домоглися свого. Дячуку вдалося врятувати свою команду після гарматного пострілу під поперечину, але далі ніхто не завадив Думанюку, який виявився першим на підборі, вразити вже порожню ціль – 1:1. Не встигли підопічні Володимира Вариводського як слід відсвяткувати взяття воріт суперника, Гранатюк чудовою передачею вивів на ударну позицію Шитенкова, і той зусиль партнера не змарнував, пробивши з гострого кута без шансів для Лозінського – 1:2. Номінальні гості не зупинялися на досягнутому, і вже в наступній атаці закріплювати перевагу «Ковчега-Волі» у рахунку міг Стець, але свій шанс змарнував, після розкішної передачі від Бармака з кількох метрів пробивши прямо у воротаря. «Ковчег-Воля» продовжувала володіти ініціативою, і під завісу тайму заслужено втілила свою ігрову перевагу у черговий забитий м’яч. Після затяжної атаки «ковчегівців» Стець відпасував у центр воротарського, де Шитенков з кількох метрів потужно вдотик пробив під поперечину, оформивши дубль – 1:3.

Другий тайм розпочався за переваги номінальних гостей, які один за одним створювали небезпечні моменти біля воріт свого опонента. Забивати міг Бармак, але рятівником «роторців» в даному епізоді виявився Левченко, який в останній момент виніс шкіряний снаряд із лінії порожніх воріт. В наступній атаці оформлювати хет-трик міг Шитенков, який, ефектно накрутивши Левченка, з розвороту цілив у ліву «шістку», проте на щастя для номінальних господарів м’яч після удару Артура прийняла на себе стійка воріт. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Думанюк виявився в потрібний час та в потрібному місці після розіграшу кутового, і скоротив розрив до мінімуму – 2:3. Забитий м’яч неабияк додав впевненості номінальним господарям, які вже дуже швидко зробили рахунок в матчі рівним. «Ротор» заробив право на небезпечний штрафний удар поблизу воріт суперника, який гросмейстерськиму ударом в ліву «шістку» реалізував Ращик – 3:3. Після цього ініціативою заволоділи гравці «Ковчега-Волі», які провівши ударну п’ятихвилинку, впродовж якої тричі вразили ворота Лозінського, зняли усі питання щодо переможця двобою. Спочатку вивів вперед номінальних гостей Гранатюк, з кількох метрів вразивши порожній кут після розкішного флангового прострілу від Бармака – 3:4. Через декілька секунд активний Бармак знову блискуче проявив себе в ролі асистента, відмінною передачею при розіграші ауту вивівши на ударну позицію Шитенкова, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно вдотик пробивши в праву «шістку» впритирку із стійкою – 3:5. Через декілька секунд неперевершений в цей вечір Шитенков оформив покер, після перехоплення в центрі майданчика вийшовши віч-на-віч із Лозінським, ефектним перекатом поклав на паркет голкіпера, а далі вразив вже порожню ціль – 3:6. Активніше кінцівку матчу провели «роторці», які зусиллями Щепанського, який вдало зіграв на добиванні після удару Левченка, зуміли дещо підсолодити гіркоту власної поразка – 6:4 на користь «Ковчега-Волі», яка завдяки цій перемозі стовідсотково забезпечує собі місце в дивізіоні 1 на наступний сезон, а на «Ротор» очікують стикові матчі за збереження прописки серед когорти найсильніших з четвертою командою за підсумками плей-офф у дивізіоні 2.

«Арсенал-МАДОК» - «Феміда-НК» - 7:5 (2:3)
Арбітри: Куцак, А. Папірович
Голи: Шлапак (13, 32), Слободян (20, 38, 54), Подлюк (33), Красножон (43) – Бойко (9), Гребенюк (14), Шляховий (27, аг.), Бродзянський (32), Підлісний (48)
«Арсенал-МАДОК»: Євтушок, Подлюк, Розгон, Мадзяновський, Шляховий, Красножон, Янчук, Самсонов, Слободян, Шлапак
«Феміда-НК»: Остяк, Паславський, Бабак, Блажко, Бойко, Бродзянський, Гончарук, Гребенюк, Підлісний, Самедінов
Попередження: Самсонов (39)

Продовжував програму ігрової суботи стартовий матч розіграшу Кубку Поділля, у якому силами мірялися «Арсенал-МАДОК» та «Феміда-НК».
Активніше розпочали гру «фемідівці», які і створили перший небезпечний момент в матчі. Змінювати нулі на табло міг Бабак, який прицільно пробивав зльоту у ліву «шістку» після скидки Самедінова – «канонірів» від неприємностей врятувала стійка воріт. Підопічні Едуарда Щепанського не зупинялися на досягнутому, і невдовзі заслужено втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч. Гончарук на швидкості пройшов по флангу і прострілив на набігаю чого Бойка, який зусиль партнера не змарнував, блискуче зльоту пробивши у праву «шістку» впритирку із стійкою – 0:1. Відповідь номінальних господарів не змусила на себе довго очікувати. Шлапак відгукнувся на передачу Шляхового з кутової позначки, і прицільним пострілом в нижній кут не залишив Остяку жодних шансів – 1:1. «Феміда-НК» відразу додала в швидкості, і результат не змусив на себе довго очікувати. Після розкішного пасу Самедінова із глибини майданчика, Гребенюк спочатку обіграв на замасі захисника, а потім блискуче пробив з розвороту у правий верхній кут – 1:2. Тепер вже підопічним Ігоря Глушка було потрібно відіграватися, і з цим завданням «каноніри» впоралися дуже швидко. Шлапак відмінною передачею вивів Слободяна віч-на-віч із голкіпером, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши у ліву «шістку» - 2:2. Забитий м’яч неабияк додав впевненості номінальним господарям, в складі яких хороші нагоди для того аби відзначитись мали Слободян та Шляховий, але Остяк діяв у рамці вище всяких похвал, раз за разом рятуючи свою команду. Завершення тайму пройшло за переваги «Феміди-НК». М’яч після дальнього удару пострілу від Бабака влучив у ногу Шляхового, і змінивши свою траєкторію опинився у сітці – 2:3.

Розпочали другу половину зустрічі активніше підопічні Едуарда Щепанського, які вже дуже швидко закріпили власну перевагу у рахунку після голу Бродзянського – 2:4. «Каноніри» не опустили руки, і вже в наступній атаці скоротив розрив до мінімуму Шлапак, який влучним ударом завершив скидку Янчука – 3:4. Номінальні господарі стали діяти активніше в атаці, і невдовзі відновив статус-кво Подлюк, який точним ударом в кут воріт завершив стрімку багатоходівку своєї команди – 4:4. Як виявилося, цей гол дещо надломив морально «Феміду-НК», чим відразу скористалися підопічні Ігоря Глушка. Вивів вперед у рахунку «канонірів» Слободян, який блискуче пробив у ліву «шістку» з-за меж воротарського після помилки захисту «фемідівців» - 5:4. Номінальні господарі не зупинялися на досягнутому, і невдовзі закріпив перевагу своєї команди у рахунку Красножон, який з кількох метрів невідпорно пробив під поперечину після прострілу Подлюка на дальню стійку – 6:4. Підопічні Едуарда Щепанського вже дуже швидко прийшли в себе, і невдовзі інтригу в матчі відродив Підлісний, який, прицільно пробивши у дальній кут після скидки Гончарука, скоротив відставання до мінімуму – 6:5. «Феміда-НК» в надії врятуватися від поразки відразу змінила голкіпера на п’ятого польового, але цей тактичний хід жодних дивідендів номінальним гостям не приніс. Навпаки, Слободян точним ударом по порожніх воротах зняв усі питання щодо переможця двобою – 7:5 на користь «Арсеналу-МАДОК».

«Вентс» -Менс» - 7:7 (4:2)
Арбітри: А. Папірович, Куцак
Голи: Шадрін (2, аг.), Дикий (15, 43, 50), Жаріков (21), Побережник (22, 50) – Дуда (21, 30, 47), Павлюк (27, 40), Болістовський (50, аг., 54, аг.)
«Вентс»: Болістовський, Побережник, Нік, Токарчук, Жаріков, Ілюшин, Гнідий, Дикий, Монастирський
«Менс»: Русс, Гілюк, Братченко, Павлюк, Дуда, Шадрін, Гончаренко, Самонов
Попередження: Побережник (25), Болістовський (43) – Братченко (53)

Завершував ігрову суботу стартовий двобій 3-ого туру Кубку Надії, у якому силами мірялися «Вентс» та «Менс».
Вже перша осмислена атака в матчі завершишася взяттям воріт. Ілюшин прострілив з флангу, і м’яч, влучивши в ногу Шадріну, змінив свою траєкторію та опинився в сітці – 1:0. «Вентс» не зупинявся на досягнутому, і невдовзі перевагу своєї команди подвоїв Дикий, з другої спроби таки відправивши шкіряний снаряд у ціль – 2:0. «Менс» не опустив руки, і майже відразу скорочувати відставання до мінімуму міг Дуда, який потужно зльоту пробивав у правий верхній кут після розіграшу кутового, але «вентсівців» в цьому епізоді від неприємностей врятувала поперечина. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Довів рахунок до розгромного Жаріков, який влучним ударом завершив ефектну багатоходівку своєї команди – 3:0. Відповідь «Менса» не змусила на себе довго очікувати. Після довгого вкидання від Русса, Дуда виграв другий поверх у голкіпера номінальних господарів, і ефектно головою переправив сферу у праву «дев’ятку» - 3:1. Пропущений м’яч неабияк по-спортивному розлютив «вентсівців», і фактично у наступній атаці закріпив перевагу номінальних господарів у рахунку Побережник, який розкішним ударом зльоту під поперечину замкнув навісну передачу Дикого від кутової позначки – 4:1. Завершення тайму пройшло за переваги гравців «Менса». Болістовський врятував свою команду після гарматного пострілу під поперечину у виконанні Дуди, а Павлюк, який виявився першим на підборі, без особливих зусиль вразив вже порожню ціль – 4:2.

«Гойдалки» продовжилися на майданчику і після перерви. Скоротив розрив до мінімуму Дуда, який влучно пробив з розвороту впритирку із стійкою після довгого вводу м’яча від Русса – 4:3. «Менс» не зупинявся на досягнутому, і невдовзі відновив статус-кво Павлюк, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу всюдисущого Дуди – 4:4!!! «Вентс» зумів переламати хід поєдинку, і вже дуже швидко зумів схилити шальки терезів на власну користь. Побережник чудовим пасом вивів на ударну позицію Дикого, і той зусиль партнера не змарнував, потужним ударом в нижній кут з-за меж воротарського вкотре в цій грі змусивши капітулювати Русса – 5:4. Але такий рахунок на табло протримався недовго. Після навісної передачі із глибини майданчика, Дуда ефектно відтіснив корпусом захисника, а потім холоднокровно пробивши з розвороту в дальній кут – 5:5. А далі глядачі побачили, мабуть, найкурйозніший гол нинішнього чемпіонату. Русс вкинув рукою м’яч від власних воріт у напрямку воріт суперника, і м’яч зачепивши голкіпера «Вентса», опинився у сітці – 5:6. Номінальні господарі відразу прийшли в себе, і впродовж кількох наступних хвилин змогли схилити шальки терезів на свій бік. Спочатку паритет відновивив Побережник, який блискуче пробив зі штрафного у верхній кут, а вже через декілька хвилин вивів вперед у рахунку «Вентс» Дикий, який з кількох метрів розстріляв голкіпера після флангового прострілу від Токарчука – 7:6. Розв’язка матчу виявилася неймовірно драматичною. Русс з сиреною вкинув м’яч у напрямку воріт команди-суперника, і м’яч, на думку арбітра задівши Болістовського, опинився у сітці. Порадившись між собою, представники футбольної Феміди даний гол таки зарахували – бойова нічия із рахунком 7:7.

«Спортлідер-2» - «Тетра» - 4:3 (1:3)
Арбітри: Куцак, В. Папірович
Голи: Романюк (27, 54), Юхимович (37), Кучір (54) – Музичук (1, 27), Диняк (26)
«Спортлідер-2»: Поправка, Романюк, Кучір, Рябоконь, Подлюк, Полупан, Соколюк, Лещишин, Юхимович, Хамдамов
«Тетра»: Грабенчук, Ахмедов, Муляр, Терлецький, Ярош, Жилович, Салабай, Скалій, Диняк, Музичук
Попередження: Подлюк (27), Юхимович (27) – Муляр (54)

Відкривав ігрову неділю заключний поєдинок 2-ого туру Кубку Виклику в дивізіоні 1, у якому силами мірялися «Спортлідер-2» та «Тетра».
Вже перша осмислена атака в матчі завершилася взяттям воріт. Це Музичук чудово зіграв на перехопленні, і гарматним ударом в ліву «шістку» з-за меж воротарського змусив капітулювати Поправку – 0:1. Варто віддати належне підопічним Романа Шевчука, які не опустили руки після такого «холодного душу», відразу розпочавши чинити серйозний тиск на захисні редути «Тетри». Хороший момент для того, аби зрівняти цифри на табло мав Полупан, але після націленої передачі Романюка з кутової позначки з кількох метрів пробив прямісінько у голкіпера. Через декілька секунд забивати міг і Кучір, який вдотик пробивав у праву «шістку», проте номінальних гостей від неприємностей врятувала стійка воріт. «Лідери» не зупинялися на досягнутому, і через декілька чергову стовідсоткову нагоду для того аби відзначитись мав Полупан, але чудеса воротарської майстерності продемонстрував Грабенчук, парирувавши «мертвий» м’яч після вбивчого пострілу з кількох метрів у виконанні Сергія. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Диняк на швидкості накрутив відразу двох захисників номінальних господарів, і вийшовши віч-на-віч із голкіпером, ефектно перекинув Поправку – 0:2. «Лідери» розпочали помітно нервувати, порушуючи правила в незовсім обов’язкових ситуаціях, і як наслідок вже дуже швидко перевищили допустимий ліміт фолів, отримавши дабл-пенальті у власні ворота. «Вирок» взявся виконувати Музичук, і холоднокровно переграв голкіпера – 0:3. Підопічні Романа Шевчука не опустили руки, і під завісу тайму заслужено змогли скоротити розрив у рахунку. «Лідери» заробили небезпечний штрафний удар поблизу воріт «Тетри», який холоднокровним ударом впритирку із стійкою реалізував Романюк – 1:3.

Другий тайм теж видався доволі цікавим. Вже в його дебюті доводити рахунок в матчі до розгромного міг Муляр, який холоднокровно бив у протихід голкіперу після довгого вкидання від Грабенчука, проте Поправці неймовірним чином таки вдалося перевести шкіряний снаряд на кутовий. Відповідь «лідерів» не забарилася. Забивати повинен був Полупан, але відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у порожню ціль після розкішного пасу з флангу у виконанні Романюка. «Лідери» продовжували володіти ініціативою, і вже дуже швидко втілили власну ігрову перевагу у забитий м’яч. Скоротив розрив у рахунку до мінімуму Юхимович, який в падінні переправив шкіряний снаряд в праву «шістку» після прострілу із флангу у виконанні активного Полупана – 2:3. «Тетра» не опустила руки, і вже через декілька секунд знімати усі питання щодо переможця двобою міг Музичук, але рятівником номінальних господарів в даному епізоді виявився Хамдамов, який в останній момент вибив шкіряний снаряд із лінії порожніх воріт. «Спортлідер-2» в надії змінити хід подій на майданчику на свою користь змінив голкіпера на п’ятого польового, і ця тактика відразу принесла свої плоди. Після затяжної атаки «лідерів» Лещишин чудовим пасом вивів на ударну позицію Романюка, і той зусиль партнера не змарнував, невідпорно пробивши в ліву «дев’ятку» з гострого кута – 3:3. Номінальні господарі, які надалі продовжували діяти в чисельній більшості, не зупинялися на досягнутому, і на останніх секундах протистояння таки зуміли вирвати перемогу. Після скидки від Рябоконя, Кучір невідпорно зльоту пробив у дальній нижній кут, встановивши підсумковий рахунок в матчі – вольова перемога «Спортлідера-2» із рахунком 4:3.

«Евеліна» - «Бамбук» - 2:3 (2:0)
Арбітри: В. Папірович, Куцак
Голи: Ошовський (3, 20) – Бортник (37), Антонов (41), Кульбачний (45)
«Евеліна»: Рудий, Піхотко, Федоров, Стожик, Ошовський, Горєв, Перканюк, Панчук
«Бамбук»: Гарбар, Олесь, Кучерук, Кульбачний, Дилоян, Антонов, Кушнірук, Бортник, Бабій
Попередження: Стожик (34), Піхотко (46) – Олесь (13)

Наступними на майданчик вийшли «Евеліна» та «Бамбук», які очним двобоєм відкривали півфінальну серію плей-офф в дивізіоні 2.
Розпочали гру активніше ярмолинчани, які вже дуже швидко повели у рахунку після влучного удару Ошовського зі штрафного – 1:0. Після забитого м’яча «Евеліна» продовжувала володіти ініціативою, і невдовзі подвоювати перевагу номінальних господарів міг Горєв, який обігравши Гарбара з гострого кута цілив у вже порожню ціль, однак рятівником «Бамбука» в даному епізоді виявився Антонов, який в останню мить виніс сферу із «стрічки». Номінальні гості зуміли вирівняти гру, створивши впродовж кількох наступних хвилин декілька забійних моментів для взяття воріт суперника. Двічі турбував голкіпера Бортник, але в обидвох випадках страж воріт колективу із Ярмолинець діяв безпомилково. Забивати повинен був і Кушнірук, але відверто вибачив суперника, неймовірним чином не влучивши з кількох метрів у порожню ціль після націленого пасу від активного Бортника. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Після стрімкої атаки «Евеліни» Ошовський виявився найспритнішим на дальній стійці, ефектно в падінні переправивши сферу у кут та оформивши дубль – 2:0. Завершення тайму пройшло за переваги «Бамбука». Скорочувати розрив до мінімуму міг Антонов, який на силу пробивав під поперечину після розіграшу вільного, але Рудому в неймовірному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. Через декілька секунд забивати міг і Кульбачний, який прицільним ударом в ліву «шістку» завершував елегантну багатоходівку номінальних гостей, але на щастя для «Евеліни», удар Дениса прийняла на себе стійка воріт.

Другий тайм видався не менш цікавим. Вже в його дебюті доводити рахунок до розгромного міг Ошовський, але відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів замкнути перспективний простріл від Стожика. І саме тоді вкотре спрацювало відоме футбольне правило. Кушнірук розкішним пасом врозріз вивів на ударну позицію Бортника, і той зусиль партнера не змарнував, з кількох метрів розстрілявши Рудого – 2:1. «Евеліна» не опустила руки, і вже в наступній атаці змінювати цифри на табло повинен був Стожик, але свій шанс змарнував, не зумівши в ближньому бою переграти Гарбара. Відповідь номінальних гостей не забарилася. Рудому вдалося врятувати свою команду після вбивчого пострілу під поперечину у виконанні Дилояна, але Антонов, який виявився першим на підборі, блискуче зльоту добив шкіряний снаряд у сітку – 2:2. Забитий м’яч неабияк додав впевненості підопічним Володимира Громницького, які вже дуже швидко змогли схилити шальки терезів на власну користь. Кульбачний ефектно накрутив на фланзі Федорова, і холоднокровним ударом в «будиночок» Рудому, вивів свою команду вперед у рахунку – 2:3. «Евеліна» відчайдушно намагалася врятуватися від поразки, і на останніх секундах переводити боротьбу в серію післяматчевих пенальті міг Піхотко, який потужно пробивав у правий верхній кут з-за меж воротарського, однак Гарбару в неймовірному стрибку таки вдалося перевести шкіряний снаряд на кутовий. В підсумку – вольова перемога «Бамбука» із рахунком 3:2, який виходить вперед у півфінальній серії плей-офф між цими суперниками.

«Газовик» - «Конфермат» - 6:1 (4:0)
Арбітри: А. Папірович, Божко
Голи: Сакович (10, 54), Вигоняйло (21), Ситнік (22), Паюк (23), Баландюк (54) – Олянчук (51)
«Газовик»: Загородний, Петричук, Чабан, Нємий, Баландюк, Вигоняйло, Глаз, Рефель, Мельник, Паюк, Іщук, Сакович
«Конфермат»: Слівінський, Шум, Лисий, Безвещук, Олянчук, Гарієвський, Овчинніков, Вербовий, Стаднік

Продовжував програму ігрової неділі матч півфінальної серії плей-офф у дивізіоні 1, в якому силами мірялися «Газовик» та «Конфермат».
Розпочали гру активніше номінальні гості, які і створили перший по-справжньому небезпечний момент в матчі. Відкривати рахунок в зустрічі міг Безвещук, який після сольного проходу по флангу потужно пробивав у ліву «шістку», проте Петричуку ціною надзусиль таки вдалося ліквідувати загрозу. Відповідь «Газовика» видалася гольовою. Після чудової гри на перехопленні Сакович спочатку ефектно розхитав захисника, а потім невідпорно пробив з розвороту в правий нижній кут впритирку із стійкою – 1:0. Номінальні господарі не зупинялися на досягнутому, і вже в наступній атаці подвоювати перевагу «газовиків» міг Ситнік, але вийшовши віч-на-віч із голкіпером після ювелірної передачі за спини захисникам від Нємого, з кількох метрів пробив поруч із стійкою. Підопічні Віктора Муравського продовжували тиснути, і невдовзі таки досягли свого. «Газовик» заробив право на небезпечний удар поблизу воріт свого суперника, який холоднокровним пострілом під поперечину реалізував Вигоняйло – 2:0. Не встигли «конферматівці» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Сакович виборов м’яч на фланзі, і виконав націлений простріл в центр воротарського, де ніким не прикритий Ситнік з кількох метрів розстріляв Слівінського – 3:0. «Газовик» продовжував володіти ініціативою, і через декілька хвилин втілив її у черговий забитий м’яч Паюк, чудово виконавши штрафний удар – 4:0. Завершення тайму пройшло в атаках гравців «Конфермату», які створили декілька стовідсоткових нагод для того, аби змінити цифри на табло. Хороший момент для взяття воріт суперника мав Безвещук, проте не зумів в ближньому бою переграти Петричука. Забивати міг і Олянчук, який потужно пробивав під поперечину після скидки активного Безвещука, але рятівником «газовиків» в даному епізоді виявився Мельник, який в останній момент головою виніс шкіряний снаряд із лінії порожніх воріт.

Другий тайм теж видався доволі цікавим. Вже в його дебюті скорочувати розрив у рахунку міг Шум, який на силу пробивав зі штрафного у нижній кут впритирку із стійкою, але Петричук вкотре зіграв вище всяких похвал. Відповідь номінальних господарів не змусила на себе довго очікувати. Сакович по флангу втік на побачення із голкіпером, але Стадніку завдяки грамотній грі на виході вдалося скоротити кут обстрілу та ліквідувати загрозу. Надалі ініціативою заволоділи «конферматівці», які стали один за одним створювати небезпечні моменти біля воріт свого опонента. Змінювати цифри на табло міг Олянчук, який вдотик пробивав у праву «шістку» після скидки Безвещука – «Газовик» від неприємностей врятувала стійка воріт. Чудову нагоду для того аби відзначитись мав і Олянчук, однак не зумів в ближньому бою переграти Петричука. «Конфермат» кинувся рятувати долю матчу, змінивши голкіпера на п’ятого польового, і ця тактика вже відразу принесла свої плоди. Вербовий з флангу прострілив на набігаю чого Олянчука, який чітким ударом в ліву «шістку» один м’яч відквитав – 4:1. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив номінальних господарів, які ще двічі вразивши ворота Стадніка на останній хвилині, в ефектному стилі довів справу до розгрому. Спочатку дубль оформив Сакович, який невідпорно пробив з розвороту у правий нижній кут після сольного проходу від центру майданчику, а масну крапку в грі поставив Баландюк, якому залишалося з кількох метрів влучити у порожній кут після прострілу Глаза в центр воротарського – 6:1 на користь «Газовика», який завдяки цьому успіху зрівнює рахунок в серії, і долю путівки у фінал змагань в дивізіоні 1 згідно регламенту вирішить третій матч між цими суперниками.

«Спортлідер-3» - «Університет-Heliotherm» - 0:1 (0:0)
Арбітри: Божко, А. Папірович
Голи: Антонюк (54)
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Філь, Глас, Сохорук, Малишевський, Колесников, Розпаченюк, Роговський, Шляховий
«Університет-Heliotherm»: Чекерський, Сяньков, Глушок, Ячмінь, Воловик, А. Федорко, М. Федорко, Овчинніков, Березовський, Шутяк, Сандулов, Чайковський
Попередження: Колесников (40), Сохорук (54) – Сяньков (39)

Завершував ігровий вік-енд у дивізіоні 1 його центральний матч, в якому зустрічалися діючий переможець змагань, «Спортлідер-3», та один із грандів міського футзалу, «Університет-Heliotherm».
Розпочали гру суперники доволі обережно, але поступово ініціативою заволоділи «лідери», які стали із завидною регулярністю створювати гольові моменти біля воріт свого опонента. Змінювати нулі на табло міг Глас, який потужно пробивав з розвороту у правий верхній кут після скидки Філя, але Чекерському в неймовірному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. Через декілька миттєвостей хороший момент для того аби відзначитись мав і Шляховий, проте не зумів в ближньому бою переграти кіпера «Універа». «Лідери» не зупинялися, і всередині першої половини гри втілювати ігрову перевагу номінальних господарів у забитий м’яч міг Філь, який вдотик цілив у праву «дев’ятку» після розіграшу штрафного, але м’яч після удару Сергія прийняла на себе хрестовина, від якої він і покинув межі майданчика. «Університет-Heliotherm», який ж здебільшого діяв другим номером, робив ставку на швидкі та разючі контрвипади, один з яких влучним ударом завершувати міг Сяньков, однак чудеса воротарської майстерності продемонстрував Алексійчук, парирувавши непростий м’яч після вбивчого пострілу під поперечину від одного із лідерів номінальних гостей. Завершення тайму проходило в атаках «Спортлідера-3». Відкривати рахунок в зустрічі міг активний Глас, який потужно пробивав у праву «шістку», але номінальним гостям знову на допомогу прийшов каркас воріт. Через декілька секунд забивати міг і Філь, але вже обігравши Чекерського, не зумів з гострого кута влучити у порожню ціль.

Другий тайм теж видався доволі цікавим. Вже в його дебюті небезпечними ударами обмінялися Шляховий та Сяньков, але на висоті були голкіпери обох команд. «Лідери» додали в швидкості, і небезпечні моменти біля воріт номінальних гостей стали виникати із завидною регулярністю. Змінювати нулі на табло міг Розпаченюк, який потужно пробивав у праву «шістку», але Чекерському з другої спроби таки вдалося ліквідувати загрозу. Продемонстрував чудеса реакції голкіпер номінальних гостей і в наступному епізоді, парирувавши «мертвий» м’яч після вбивчого удару впритул у виконанні Гласа. Під завісу зустрічі «Універ» зумів вирівняти хід подій на майданчику, створивши декілька гострих моментів біля воріт Алексейчука. Відкривати рахунок в матчі міг Овчинніков, який зльоту пробивав у ліву «шістку» після поперечної передачі від Антонюка, але стражу воріт «лідерів» ціною надзусиль таки вдалося перевести шкіряний снаряд на кутовий. Через декілька секунд забійний момент мав Артем Федорко, який вийшов віч-на-віч із голкіпером після розкішного пасу Шутяка із глибини майданчику, однак не зумів в ближньому бою переграти Алексейчука. Відповідь «Спортлідера-3» видалася не менш гострою. Після затяжної атаки номінальних господарів, Роговський потужно пробивав у лівий верхній кут, проте Чекерський в неймовірному стрибку зумів кінчиками пальців парирувати «мертвий» м’яч, зірвавши гучну овацію трибун. Розв’язка наступила за 18 секунд до фінальної сирени. Алексейчук врятував свою команду після підступного пострілу від Сянькова, а ось парирувати удар Антонюка, який вдотик добив шкіряний снаряд у нижній кут, був вже не в силах – 0:1. «Лідери» відразу кинулися відіграватися, змінивши голкіпера на п’ятого польового, проте номінальним гостям ціною надзусиль таки вдалося втримати переможний результат – 1:0 на користь «Університету-Heliotherm».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: