Хмельницький: дебютна перемога «Ковчега-Волі» та феєричний камбек «Кардіффа»

Поєдинки 6-ого туру змагань у дивізіоні 1 видалися неймовірно видовищними

Все цікавіше та цікавіше розгортаються події у розіграші Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду були зіграні поєдинки 6-ого туру змагань в дивізіоні 1, які сповна потішили багаточисленних вболівальників змістовним та результативним футзалом. Про все це далі в нашому огляді.

«Динамо-УМВС-Дунаївці» - «Феміда-НК» - 2:4 (0:4)
Арбітри: В. Папірович, А. Папірович
Голи: Загородній (45), Бондаренко (52) – Гребенюк (16, 21), Семенюк (20), Гончарук (27)
«Динамо-УМВС-Дунаївці»: Горський, Калинюк, Наталюк, Боднар, Цінчик, Наскальний, Загородній, Глуховатий, Бондаренко, Валеєв, Островський
«Феміда-НК»: Остяк, Паславський, Бабак, Блажко, Бойко, Бородій, Бродзянський, Гончарук, Гребенюк, Дунець, Підлісний, Самедінов, Семенюк
Попередження: Бойко (8), Бабак (26)
Вилучення: Бойко (23, повторне попередження)

Відкривав програму 6-ого туру змагань в дивізіоні 1 двобій між представниками групи лідерів – «Динамо-УМВС-Дунаївці» та «Фемідою-НК».
Активніше розпочали гру номінальні господарі, які і створили перший небезпечний момент в матчі. Змінювати нулі на табло міг Глуховатий, який гарматним ударом цілив під поперечину після розіграшу штрафного, але за «фемідівців» в даному епізоді від неприємностей врятувала поперечина, яка прийняла на себе потужний постріл у виконанні Вадима. Відповідь підопічних Едуарда Щепанського не змусила на себе довго очікувати. Бродзянський ефектною передачею п’яткою вивів на ударну позицію Бабака, який ефектно вдотик пробивав у ліву «шістку», проте каркас воріт в цьому епізоді прийшов на допомогу вже номінальним господарям. Надалі ініціативою заволоділи гравці «Феміди-НК», які вже дуже швидко змогли втілити її у забитий м’яч. Горському вдалося врятувати свою команду після підступного пострілу у виконанні Дунця, але на підборі першим виявився Гребенюк, який без особливих зусиль з кількох метрів вразив вже порожню ціль – 0:1. Не встигли номінальні господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. «Фемідівці» заробили право на небезпечний штрафний удар поблизу воріт «Динамо-УМВС-Дунаївці», який холоднокровно виконав Семенюк – 0:2. Підопічні Едуарда Щепанського не зупинялися на досягнутому, і через декілька секунд рахунок до розгромного довів активний Гребенюк, вдало зігравши на добиванні після удару Бойка – 0:3. Віддамо належне «динамівцям», які не знітилися, і впродовж кількох наступних хвилин створили дві стовідсоткові нагоди для того, аби скоротити розрив, проте спочатку чудеса воротарської майстерності продемонстрував Остяк, парирувавши сферу з верхнього кута після гарматного пострілу у виконанні Цінчика, а коли вже і він був безсилим, знову на допомогу «Феміді-НК» прийшла стійка воріт, яка прийняла на себе удар Наскального. Гості в ті хвилини діяли переважно другим номером, але і такий розвиток подій все одно не завадив підопічним Едуарда Щепанського під завісу гри забити черговий м’яч у ворота свого опонента завдяки грамотному розіграшу стандарту. Гребенюк з ауту покотив на набігаючого Гончарука, який без шансів пробив з розвороту точнісінько в дальній верхній кут – 0:4.

Вже з перших секунд після перерви номінальні господарі в надії змінити цифри на табло розпочали діяти з п’ятим польовим. «Динамівці» стали більше контролювати м’яч, і впродовж кількох наступних хвилин змінювати цифри на табло могли Бондаренко та Наскальний, яким в обидвох випадках асистував неперевершений Калинюк, однак двічі рятував «фемідівців» від неприємностей каркас воріт. Підопічні Сергія Ігнатьєва продовжували тиснути на оборонні редути номінальних гостей, і вже дуже швидко один м’яч відквитав Загородній, який замкнув дальню стійку після прострілу Бондаренка – 1:4. Забитий м’яч неабияк додав впевненості господарям, і через декілька хвилин відродив інтригу Бондаренко, вдало зігравши на добиванні після удару Наскального. До завершення гри суперники обмінялися ще кількома гострими випадами, але цифри на табло так і залишилися незмінними – 4:2 на користь «Феміди-НК», яка завдяки цьому успіху піднімається на третю сходинку у турнірній таблиці.

«Університет-Heliotherm» - «Ротор» - 3:2 (1:1)
Арбітри: А. Папірович, В. Папірович
Голи: Воловик (15), Овчинніков (28), Глушок (39) – В. Костишин (26), Шпаков (54)
«Університет-Heliotherm»: Чекерський, Мороз, Мельник, Овчинніков, Воловик, А. Федорко, М. Федорко, Яровий, Березовський, Глушок, Антонюк, Булкін, Сандулов, Власов
«Ротор»: Лозинський, Шпаков, Думанюк, Ірклієнко, А. Костишин, Крутяков, Ращик, Щепанський, В. Костишин, Тринадцятько
Попередження: Чекерський (45) – Тринадцятько (11), Крутяков (48)

Продовжував програму туру цікавий двобій між «Університетом-Heliotherm» та «Ротором».
Розпочали гру суперники дуже жваво, вже в її дебюті обмінявшись небезпечними моментами. Відкривав рахунок повинен був Ращик, який після перехоплення вийшов віч-на-віч із голкіпером, але не зміг в ближньому бою переграти Чекерського. Відповідь господарів не змусила на себе довго очікувати. Забивати міг Федорко, але свій шанс змарнував, з кількох метрів пробивши прямісінько у Лозинського. Впродовж кількох наступних хвилин небезпечними ударами обмінялися Антонюк та Шпаков, але на висоті виявилися голкіпери обох команд. Надалі ініціативою заволоділи номінальні господарі, які вже дуже швидко могли її втілити у забитий м’яч зусиллями Ярового, але Сергій відверто вибачив суперника, не влучивши з гострого кута у порожню рамку. «Університет-Heliotherm» і надалі продовжував діяти першим номером, і невдовзі таки досяг свого. Антонюк покотив з ауту на Воловика, який холоднокровно вдотик пробив у «будиночок» Лозинському – 1:0. «Роторці» не опустили руки, і вже в наступній атаці відновлювати паритет міг Ірклієнко, який після блискучої гри у відборі втік віч-на-віч із голкіпером, але з кількох метрів пробив поруч із стійкою. Підопічні Адальберта Руснака відповіли моментом активного Воловика, який ефектно пробивав у лівий верхній кут після розіграшу ауту, але чудеса воротарської майстерності продемонстрував Лозінський, в ефектному стрибку перевівши сферу в поперечину. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Костишин обігрався встіночку із Ращиком, і невідпорним пострілом в праву «шістку» зрівняв рахунок у матчі – 1:1.

Друга половина матчу видалася не менш цікавою. Активніше її розпочали номінальні господарі, які вже дуже швидко вийшли вперед у рахунку після голу Овчиннікова, який чітким ударом в лівий нижній кут замкнув вивірену передачу Антонюка у центр воротарського – 2:1. Забитий м’яч неабияк додав впевненості гравцям «Універа», які стали активніше діяти в атаці, і через декілька хвилин закріплювати перевагу своєї команди у рахунку міг Федорко, але Лозинському в неймовірному стрибку вдалося парирувати «мертвий» м’яч після вбивчого удару Миколи під поперечину з кількох метрів. Відповідь «Ротора» не змусила на себе довго очікувати. Відновлювати паритет міг Щепанський, який холоднокровно пробивав у правий верхній кут з-за меж карного майданчика, але номінальних господарів від неприємностей врятувала стійка воріт. І саме тоді вкотре в цій грі спрацювало відоме футбольне правило. Яровий при розіграші аута відпасував на ніким не прикритого Глушка, який невідпорним ударом під поперечину змусив втретє в матчі капітулювати Лозінського – 3:1. «Ротор» відразу кинувся відіграватися, змінивши голкіпера на п’ятого польового, і ця тактика вже дуже швидко принесла свої плоди. Скоротив відставання до мінімуму Шпаков, який вдало зіграв на дальній стійці після прострілу активного Щепанського – 3:2. Закключні секунди зустрічі пройшли за переваги «роторців», який відчайдушно намагався врятуватися від поразки, але номінальним господарям ціною надзусиль таки вдалося втримати свою мінімальну перевагу – непроста перемога «Університету-Heliotherm» з рахунком 3:2, який впритул наближається до групи лідерів змагань у дивізіоні 1.

«Арсенал-МАДОК» - «Кардіфф» - 3:4 (2:0)
Арбітри: Подворний, Куцак
Голи: Подлюк (13), Красножон (21, 53, пен.) – Загуровський (38, 45, 49), Черкезов (50)
«Арсенал-МАДОК»: Лозінський, Подлюк, Шлапак, Розгон, Слободян, Янчук, Бражук, Мадзяновський, Красножон, Грищук
«Кардіфф»: Чиж, Лемішевський, Бейбутов, Яремчук, Пампурак, Ковальчук, Черкезов, Козак, Манільчук, Юрко, Загуровський, Жук
Попередження: Мадзяновський (23), Грищук (47), Шлапак (54) – Чиж (12), Пампурак (51)

Завершував ігрову суботу поєдинок за участі «Арсеналу-МАДОК» та «Кардіффа».
Активніше розпочали гру «каноніри», які вже на перших секундах протистояння могли вийти вперед у рахунку після гарматного удару під поперечину у виконанні Слободяна, але Чижу в неймовірному стрибку вдалося ліквідувати загрозу. Номінальні господарі продовжували володіти ініціативою, і всередині першого тайму закономірно змогли втілити її у забитий м’яч. Після розіграшу штрафного удару поблизу воріт «Кардіффа» Подлюк виявився в потрібний час та в потрібному місці, і прицільним ударом головою під поперечину змусив капітулювати Чижа – 1:0. Підопічні Андрія Лемішевського не опустили руки, і вже через декілька секунд відновлювати паритет міг Загуровський, який потужно пробивав під поперечину після скидки Черкезова, але Лозінський зіграв у рамці воріт вище всяких похвал. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Розгон чудовим пасом вивів на ударну позицію Красножона, і той холоднокровним ударом в праву «шістку» впритирку із стійкою подвоїв перевагу своєї команди – 2:0. Під завісу першого тайму небезпечними ударами обмінялися Грищук та Лемішевський, але голкіпери обох команд зіграли надійно.

Другий тайм розпочався з атак «Кардіффа». Скорочувати відставання до мінімуму міг Манільчук, який ефектним ударом в лівий верхній кут замикав передачу врозріз від Лемішевського, проте «канонірів» в цьому епізоді від неприємностей врятував каркас воріт. Через декілька секунд забивати міг і Юрко, але відверто вибачив суперника, не зумівши з гострого кута вразити вже порожню ціль. Господарі відповіли потужним ударом з дальньої дистанції у виконанні Красножона, однак Чижу в неймовірному стрибку таки вдалося врятувати свою команду від вірного голу. Номінальні гості продовжували діяти на майданчику першим номером, і вже через декілька секунд змогли скоротити відставання у рахунку, грамотно розігравши стандарт. Черкезов зі штрафного відпасував під удар Загуровському, який холоднокровно пробив у праву «шістку» впритирку із стійкою – 2:1. Не встигли господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Лемішевський чудовим пасом вивів на ударну позицію активного Загуровського, і той зусиль партнера не змарнував, ефектно пробивши точнісінько у правий верхній кут – 2:2. «Каноніри» зуміли перехопити ініціативу, і вже в наступній атаці схилити шальки терезів на користь своєї команди міг Красножон, але чудеса воротарської майстерності продемонстрував Чиж, в карколомному стрибку парирувавши «мертвий» м’яч після вбивчого пострілу Дмитра в праву «шістку». Відповідь «Кардіффа» не забарилася. Гості заробили небезпечний штрафний біля воріт свого опонента, який гросмейстерським ударом в правий верхній кут реалізував Загуровський, оформивши хет-трик – 2:3. Підопічні Ігоря Глушка відразу кинулися відіграватися, змінивши голкіпера на п’ятого польового, але ця тактика жодних дивідендів «канонірам» спочатку не принесла. Навпаки, Черкезов влучним ударом по порожніх воротах зробив перевагу «Кардіффа» ще більш відчутною – 2:4. Номінальні господарі не здавалися, і через декілька хвилин отримали право на пробиття пенальті після гри рукою одного із захисників гостей у власному карному майданчику. «Вирок» чітко реалізував Красножон, холоднокровно пробивши у лівий верхній кут та скоротивши відставання до мінімуму – 3:4. Останні хвилини пройшли під знаком атак «канонірів», але Лемішевському і компанії ціною надзусиль таки вдалося втримати переможний рахунок – вольова перемога «Кардіффа» з рахунком 4:3, який із стовідсотковим показником продовжує лідирувати у дивізіоні 1.

«Газовик» - «Ковчег-Воля» - 3:5 (2:3)
Арбітри: Бондар, Божко
Голи: Нємий (9), Мельник (17), Вигоняйло (30) – Леонов (23), Бармак (26, 30, 52), Шитенков (27)
«Газовик»: Чабан, Шароварський, Нємий, Сакович, Ситнік, Глаз, Баландюк, Вигоняйло, Загородній
«Ковчег-Воля»: Дячук, Вінницький, Шитенков, Штолько, Стець, Леонов, Дарченко, Михальчук, Бармак, Пробитий, Задерейко
Попередження: Сакович (11) – Дарченко (23)
Вилучення: Михальчук (52, поштовх суперника руками після зупинки гри)

Відкривав ігрову неділю поєдинок між «Газовиком» та «Ковчегом-Волею».
Перший небезпечний момент в зустрічі створили номінальні гості. Змінювати нулі на табло спорткомплексу УМВС міг Бармак, але не зміг реалізувати вихід віч-на-віч із Загороднім. Відповідь «Газовика» не забарилася. Шароварський ефектною передачею врозріз вивів на ударну позицію Нємого, і той зусиль партнера не змарнував, ефектно пробивши в падінні у лівий нижній кут – 1:0. Забитий м’яч неабияк додав впевненості номінальним господарям, які стали активніше діяти в атаці, і невдовзі перевагу своєї команди у рахунку подвоїв Мельник, який холоднокровним ударом в протихід Вінницькому замкнув скидку Баландюка – 2:0. Підопічні Віктора Муравського не зупинялися на досягнутому, і вже фактично у наступній атаці доводити рахунок до розгромного міг Шароварський, який на силу пробивав у лівий верхній кут після скидки Саковича, але кіперу «Ковчегу-Волі» ціною надзусиль вдалося ліквідувати загрозу. Загородньому вдалося зреагувати на удар з близької відстані у виконанні Леонова, але далі ніхто не завадив тому ж Леонову з гострого кута добити шкіряний снаряд у сітку – 2:1. Не встигли господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру з центра майданчика. Відновив паритет Бармак, який більярдним ударом в праву «шістку» завершив розіграш ауту – 2:2. Здавалося, що перший тайм завершиться за нічийного рахунку, але зовсім іншої думки на рахунок цього були номінальні гості, які за декілька секунд до перерви вкотре як по нотах розіграли стандартне положення. Стець від кутової позначки виконав філігранну передачу в центр карного майданчика, де Шитенков з кількох метрів розстріляв голкіпера – 2:3.

Другий тайм видався не менш видовищнішим. Вже в його дебюті закріпив перевагу номінальних гостей у рахунку Бармак, який прицільним ударом з гострого кута замкнув скидку Леонова – 2:4. Варто віддати належне гравцям «Газовика», які не опустили руки, і вже у наступній атаці скоротив відставання до мінімуму Вигоняйло, який вдало зіграв на дальній стійці після прострілу Баландюка – 3:4. Надалі ініціативою заволоділи номінальні господарі, які з кожною секундою стали все більше та більше нагнітати ситуацію біля воріт Вінницького. Забивати міг Сакович, який гарматним ударом з гострого кута цілив у правий верхній кут, але кіперу «Ковчега-Волі» в неймовірному стрибку таки вдалося перевести сферу на кутовий. Хороший момент для взяття воріт був і Глаза, який спочатку ефектно обіграв на фланзі Леонова, а потім втік на побачення із голкіпером, але відверто вибачив суперника, пробивши з кількох метрів поруч із стійкою. «Ковчег-Воля» здебільшого діяла другим номером, роблячи ставку на швидкі контратаки. Одну з них влучним ударом міг завершувати Стець, але Загородньому ціною надзусиль вдалося парирувати «мертвий» м’яч після вбивчого пострілу під поперечину у виконанні Андрія. Надалі гра йшла переважно під диктовку господарів, які відйчайдушно намагалися врятуватися від поразки, але останнє слово в зустрічі залишилося за підопічними Артура Шитенкова, які впіймали свого опонента на контратаці. Михальчук блискуче зіграв на перехопленні, і націленою передачею знайшов у центрі воротарського Бармака, який зусиль партнера не змарнував, вдотик пробивши в дальній нижній кут та встановивши підсумковий рахунок в матчі – 5:3 на користь «Ковчега-Волі», який здебуває першу перемогу в сезоні та залишає останню позицію в табелі про ранги дивізіону 1.

«Спортлідер-3» - «Спортлідер-2» - 1:1 (0:0)
Арбітри: Божко, Бондар
Голи: Глас (43) – Романюк (53)
«Спортлідер-3»: Сохорук, Розпаченюк, Роговський, Філь, Глас, Малишевський, Шляховий, Рибчинський, Трочинський, Алексейчук
«Спортлідер-2»: Поправка, Восканян, Трачук, Хамдамов, Кучір, Лещишин, Рябоконь, Полупан, Романюк, Подлюк, Юхимович, Соколюк, Токарчук, Гранатюк
Попередження: Малишевський (30), Рибчинський (38) – Лещишин (31), Подлюк (33)

Продовжував програму 6-ого туру один із його центральних матчів, у якому зустрічалися «Спортлідер-3» та «Спортлідер-2». Чергове «клубне» дербі вкотре видалося неймовірно видовищним, сповна потішивши багаточисленну армію вболівальників на трибунах спорткомплексу УМВС змістовним та вишуканим футзалом.
Розпочали гру суперники «розвідкою боєм», ніби вичікуючи на помилки один одного, але ближче до середини першого тайму як і «Спортлідер-3» так і «Спортлідер-2» стали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку. Перший небезпечний момент в грі створили номінальні господарі. Це Філь ефектно обіграв захисника, і потужно пробив під поперечину з-за меж карного майданчику, але Поправка зіграв надійно. Відповідь «Спортлідера-2» не змусила на себе довго очікувати. Полупан чудово зіграв у відборі, і гарматним ударом цілив у лівий верхній кут, проте вище всяких похвал в цьому епізоді зіграв Трочинський, який ціною надзусиль перевів шкіряний снаряд у поперечину. Через декілька хвилин забивати міг і Подлюк, але з кількох метрів пробив прямісінько у голкіпера після розкішної передачі у виконанні Рябоконя. Кінцівку першого тайму провели номінальні господарі, і фактично перед самісінькою перервою міг змінювати нулі на табло Глас, який ефектно пробивав під поперечину з-за меж карного майданчику, але Поправці вдалося ліквідувати загрозу.
Другий тайм видався не менш напруженим. Виводити гостей вперед у рахунку міг Кучір, який вдотик пробивав під поперечину після скидки Хамдамова, але знову чудеса воротарської майстерності продемонстрував Трочинський, вкотре врятувавши своїх партнерів від вірного голу. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Малишевський при розіграші аута відпасував на Гласа, який прицільним ударом з розвороту в дальній кут впритирку із стійкою відкрив лік забитим м’ячам у звітній зустрічі – 1:0. Варто віддати належне підопічним Романа Шевчука, які не знітилися після такого розвитку події, і вже фактично відразу відновлювати паритет міг Хамдамов, але відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів вразити фактично порожню ціль після розкішного пасу від Рябоконя. «Спортлідер-2» не зупинявся на досягнутому, і через декілька хвилин зрівняв цифри на табло Романюк, вдало зігравши на дальній стійці після прострілу активного Рябоконя – 1:1. Надалі цікавіше виглядали номінальні гості, які змушували свого опонента подекуди лише ціною фолу зривати власні атаки, і як наслідок, «Спортлідер-3» перевищив допустимий ліміт порушень, отримавши дабл-пенальті у власні ворота на останній хвилині гри. «Вирок» взявся виконувати Романюк, але його удар в праву «шістку» прийняла на себе стійка. У підсумку – бойова нічия з рахунком 1:1, яка закріпила обидві команди у лідируючій групі.

«Тетра» - «Конфермат» - 0:3 (0:0)
Арбітри: А. Папірович, Куцак
Голи: Овчинніков (31), Сергеєв (50, 54)
«Тетра»: Грабенчук, Муляр, Ахмедов, Ярош, Д. Терлецький, Скалій, А. Салабай, Н. Салабай, Т. Диняк, А. Диняк, Сивак, Коротинський, Жилович
«Конфермат»: Стаднік, Лисий, Самсонюк, Гарієвський, Безвещук, Сергеєв, Олянчук, Овчинніков, Вербовий, Слівінський
Попередження: Сергеєв (18), Безвещук (37)

Завершував програму 6-ого туру змагань у дивізіоні 1 матч «Тетри» та «Конфермата».
Перший гострий момент в грі створили номінальні господарі. Муляр передачею врозріз вивів на ударну позицію Ахмедова, і той вдотик пробивав у лівий верхній кут – «Конфермат» від неприємностей врятувала хрестовина. Гості відповіли небезпечними ударами у виконанні Вербового та Самсонюка, але в обидвох випадках надійно діяв Грабенчук. Надалі ініціативою володіла переважно «Тетра», в складі якої відмінні нагоди для того аби відзначитись мали Ахмедов та Диняк, проте чудеса воротарської майстерності демонстрував Стаднік, раз за разом рятуючи свою команду, а коли вже і він був безсилим, на допомогу йому прийшов Безвещук, який виніс сферу з лінії порожніх воріт після удару Ахмедова. Кінцівку тайму краще провели вже «конферматівці». Забивати повинен був Самсонюк, але відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів вразити порожню ціль після розкішного пасу від Лисого.
Основні події відбулися у другому таймі. З перших секунд ініціативою заволоділи номінальні гості, які вже дуже швидко втілили її у забитий м’яч. Вербовий з флангу прострілив у центр воротарського, де Овчинніков вдотик переправив шкіряний снаряд у ліву «шістку» - 0:1. Підопічні Олександра Сторожука не опустили руки, і через декілька секунд робити рахунок на табло рівним міг Ахмедов, але з кількох метрів пробив прямо у воротаря після шикарного навісу від Данила Терлецького. Гості відповіли моментом Безвещука, проте чудово зіграв Грабенчук, грамотно зігравши на виході та скоротивши кут обстрілу до мінімуму. «Тетра» продовжувала нав’язувати свою гру більш іменитому та досвідченому суперникові, і через декілька секунд змінювати цифри на табло спорткомплексу УМВС міг Данило Терлецький, але відверто вибачив опонента, не зумівши з кількох метрів вразити порожні ворота після прострілу із флангу. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Вербовий чудовим пасом вивів на ударну позицію Сергеєва, який зусиль партнера не змарнував, холоднокровно вдотик пробивши у ліву «шістку» - 0:2. «Тетра» кинулася рятуватися від поразки, змінивши голкіпера на п’ятого польового, але останнє слово в цій грі все одно залишилося за номінальними гостями. Масну крапку в матчі поставив Сергеєв, вдало зігравши на дальній стійці після передачі Овчиннікова – 3:0 на користь «Конфермату», який впритул наближається до трійки лідерів.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області