Хмельницький: видовищність – понад усе!

Поєдинки 3-ого туру змагань в дивізіоні 1 видалися неймовірно результативними

Все цікавіше та цікавіше розгортаються події у Преміум-лізі відкритому чемпіонаті Хмельницького з футзалу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду, 14-ого та 15-ого листопада, відбулися матчі 3-ого туру змагань в дивізіоні 1, за підсумками яких до максимуму загострилася інтрига на всіх ділянках турнірної таблиці. Про те, що рівень змагань є дуже високим, говорить те, що за підсумками 3-ох турів у них немає явного лідера та неймовірна щільність у турнірній таблиці, де перше місце від восьмого розділяє лише три залікові бали. Що ж до звітних матчів, то вони сповна потішили багаточисленну глядацьку аудиторію видовищним футзалом з великою кількістю забитих м’ячів, а інтрига в більшості з них жила до самісінького фінального свистка. Про все це далі в нашому огляді.

«Хмельницькі делікатеси» - «Спортлідер-2» - 4:2 (1:0)

Арбітри: Божко, Подворний

Голи: Ковалишин (6, аг.), Сиворог (44), Морочківський (49), Самчук (54) – Ковалишин (30), Рябоконь (50)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Кащук, Бражук, Криськов, Ціпко, Буртовий, Юхимчук, Сиворог, Яцків, Туз, Морочківський, Янчук

«Спортлідер-2»: Черевко, Масалов, Ковалишин, Аврам, Ярмош, Рябоконь, Соколюк, Кручек, Люблінський

Попередження: Самчук (19)

Відкривав ігрову суботу двобій між «Хмельницькими делікатесами» та «Спортлідером-2». Обидва колективи здобули в стартових двох турах по три залікові бали, і в очній зустрічі з усіх сил прагнули здобути перемогу, яка б дозволила продовжити погоню за групою лідерів змагань.

Перший небезпечний момент у грі створили «лідери». Це Аврам, ефектно обігравши Сиворога, підступно пробив з розвороту під поперечину, однак Самчуку вдалося врятувати свою команду. Через декілька секунд Аврам чудово проявив себе і в ролі асистента, націленим пасом вивівши на ударну позицію Кручека, але той відверто вибачив суперника, пробивши із забійної позиції поруч із стійкою. Майже відразу ледве не спрацювало відоме футбольне правило, проте чудеса воротарської реакції продемонстрував Черевко, у неймовірному стрибку парирувавши «мертвий» м’яч після удару Морочківського із близької відстані. Надалі ж «Хмельницькі делікатеси» зуміли поступово перехопити ігрову ініціативу, і вже доволі швидко втілити її у забитий м’яч. «Допоміг» у цьому номінальним господарям Ковалишин, який зрізав шкіряний снаряд у власні ворота після флангового прострілу від активного Морочківського – 1:0. Забитий м’яч неабияк додав впевненості підопічним Віктора Вербового, які на куражі протягом кількох наступних хвилин цілком могли доводити рахунок на табло до розгромного. Спочатку знову чудеса воротарської реакції знову продемонстрував Черевко, перегравши у ближньому бою Туза, а згодом «лідерам» відверто поталанило в епізоді, коли удар Морочківського прийшовся у поперечину. Підопічні Романа Шевчука ж в ті хвилини відчайдушно намагалися перевести гру подалі від власних воріт, однак доволі довго це номінальним гостям не вдавалося, адже «делікатеси» вміло застосували високий пресинг. Цю проблему «лідери» намагалися вирішити за рахунок ударів із дальньої дистанції, і тут варте віддати належне Самчуку, які двічі врятував свою команду, зреагувавши на гарматні постріли у виконанні Аврама та Ярмаша. Під завісу першої половини матчу «делікатеси» цілком могли зусиллями Морочківського подвоїти власну перевагу у рахунку, однак рятівником номінальних гостей у даній ситуації виявився Рябоконь, який виніс шкіряний снаряд із «стрічечки» порожніх воріт після удару Олександра.

Відразу після поновлення гри після перерви ініціативою заволоділи «лідери», відразу притиснувши свого опонента поближче до його ж воріт. До пори до часу захисники та голкіпер «делікатесів» самовіддано справлялися із своєю роботою, але і вони виявилися безсилими на 30-ій хвилині. Ярмаш після розіграшу ауту ефектно розхитав відразу двох оборонців і прострілив на дальню стійку, де ніким не прикритому Ковалишину з кількох метрів влучити у порожній кут – 1:1. Віддамо належне номінальним господарям, які не знітилися після пропущеного м’яча, і вже у наступній атаці могли схилити шальки терезів на свою користь, проте Кащук не зумів достойно розпорядитися своїм шансом, після розкішної передачі від Криськова з кількох метрів пробивши прямісінько у голкіпера. Відповідь «лідерів» не змусила на себе довго очікувати. Дубль оформлювати міг Ковалишин, проте після його розкішного удару з розвороту у верхній кут м’яч, на щастя, для «делікатесів», пролетів у лічених сантиметрах поруч із стійкою. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Кащук відмінним пасом врозріз вивів на побачення із голкіпером Сиворога, і той зусиль партнера не змарнував, спочатку ефектним перекатом поклавши на паркет Черевка, а далі закотивши сферу у порожню ціль із гострого кута – 2:1. Не встигли «лідери» як слід прийти в себе, як вже майже відразу знову були вимушені розпочинати гру від центральної лінії. Відзначився, мабуть, найактивніший гравець «делікатесів» у цій грі, Олександр Морочківський, який після вивіренної передачі від Сиворога холоднокровно пробив у шпарину між воротарем та стійкою – 3:1. «Лідери» ж відразу взяли тайм-аут, після якого на паркет у воротарській футболці вийшов Ярмаш, і цей тактичний хід відразу приніс успіх номінальним гостям у цій зустрічі. Скоротив розрив до мінімуму Рябоконь, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу Соколюка – 3:2. Через декілька миттєвостей Рябоконь міг оформити і дубль, проте, на щастя для «делікатесів», м’яч після гарматного пострілу Віталія з-за меж воротарського прийняла на себе стійка воріт. «Лідери» і надалі продовжували діяти в п’ять польових в надії переламати хід подій у матчі, однак номінальні господарі ретельно та самовіддано відпрацьовували у захисті, майже не залишаючи своїм візаві вільних зон. За це підопічні Віктора Вербового отримали більш ніж достойну винагороду на останніх секундах зустрічі. Чи не єдина помилка гравців «Спортлідера-2» при розіграші «зайвого» увінчалася для них пропущеним м’ячем, автором якого став Назарій Самчук, по красивій дузі вразивши порожню ціль і встановивши підсумковий рахунок на табло – перемога «Хмельницьких делікатесів» із рахунком 4:2, які завдяки цьому успіху впритул наближаються до трійки лідерів змагань у дивізіоні 1.

«Університет-Молокія» - «Конфермат-Епіцентр К» - 3:1 (2:0)

Арбітри: Подворний, Божко

Голи: Яровий (1, 25), Миколайчук (53) – Вербовий (52)

«Університет-Молокія»: Сандулов, Чекерський, Шевченко, Сяньков, Ячмінь, Антонюк, Яровий, Сакович, Богославський, Миколайчук, П. Овчинніков, А. Федорко, Орошкевич

«Конфермат-Епіцентр К»: Слівінський, О. Овчинніков, Безвещук, Гарієвський, Олянчук, Вербовий, Лисий, Зарицький, Петриковець, Нєвзоров, Мейко, Богай

Попередження: О. Овчинніков (33), Безвещук (46)

Продовжував програму 3-ого туру у дивізіоні 1 матч представників різних полюсів турнірної таблиці – «Університету-Молокії» та «Конфермату-Епіцентру К». Якщо «Універ», здобувши 4 очки у двох стартових турах, відразу ж довів не словом, а ділом власний статус одного із фаворитів змагань, то «Конфермат-Епіцентр К», двічі поступившись, розташувався у підвалинах «турнірки». При цьому, язик не повертається назвати підопічних Віктора Власова аутсайдером – в обох іграх «будівельники» мали більш ніж достойний вигляд, проте відсутність чи то везіння, чи то ігрової концентрації у вирішальні відрізки заважала команді здобути залікові бали.

Вже перша осмислена атака в матчі увінчалася забитим м’ячем. Це Сакович чудово зіграв у відборі і відпасував ліворуч на набігаючого Ярового, який блискуче пробив впритирку із стійкою з лінії воротарського – 1:0. Майже відразу «Універ» міг забити і вдруге, проте Слівінському з другої спроби таки вдалося ліквідувати загрозу після потужного удару з дальньої дистанції у виконанні Антонюка. Варте віддати належне «будівельникам», які зуміли перехопити ігрову ініціативу, і впродовж кількох наступних хвилин створити декілька хороших нагод для того, аби змінити цифри на табло. Спочатку виручив «Універ» Сандулов, у красивому стрибку перевівши сферу на кутовий після удару Безвещука, згодом за номінальних господарів зіграв каркас воріт, який прийняв на себе постріл у виконанні Вербового. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Слівінський парирував перед собою сферу після удару від Саковича, а ось першим на підборі виявився Яровий, який вразивши вже порожню ціль оформив дубль у матчі – 2:0. Під завісу першого тайму скорочувати відставання у рахунку міг Олег Овчинніков, проте овацію трибун зірвав Сандулов, склавшись у струнку та кінчиками пальців витягнувши м’яч із «дев’ятки» власних воріт.

Не менш цікаво було на майданчику і після перерви. Вже в її дебюті небезпечними ударами обмінялися Петриковець та Богославський, проте на висоті в прямому та переносному сенсі цього слова були голкіпери обох команд. Надалі суперники продовжували діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, однак реалізація дещо підводила гравців, які змарнували достатню кількістю гольових нагод. Під завісу зустрічі «Конфермат-Епіцентр К» перейшов на гру в п’ять польових у надії врятуватися від поразки, і майже відразу один м’яч відквитав. Це Вербовий відгукнувся на навісну передачу від Овчиннікова, і невідпорно пробив для голкіпера метрів з 7-ми – 2:1, але такий рахунок на табло протримався не більше хвилини. Це Миколайчук, вразивши порожню ціль після помилки номінальних гостей при розіграші «зайвого», зняв усі питання щодо переможця двобою – 3:1 на користь «Університету-Молокії», який завдяки цьому успіху як мінімум до завершення усіх матчів 3-ого туру виходить у лідери змагань у дивізіоні 1.

«Ротор» - «Арсенал» - 4:6 (1:3)

Арбітри: Подворний, Жмурко

Голи: Гайдашевський (21, 39, 53), Думанюк (41) – Шлапак (4, 52), Сергеєв (10, 42), Стасюк (17), Красножон (54)

«Ротор»: Данилюк, Шпаков, Олексійчук, Логвіненко, Думанюк, Костишин, Камінський, Морозов, Гайдашевський, Крутяков, Паляниця, Алексейчук

«Арсенал»: Лукянов, Шлапак, Сергеєв, Стасюк, Красножон, Кострицький, Глушко, Мадзяновський

Попередження: Стасюк (44), Сергеєв (45)

Завершував програму ігрової суботи двобій двох представників нижньої частини турнірної таблиці змагань у дивізіоні 1, в якому силами мірялися «Ротор» та «Арсенал».

Вже перша осмислена атака в матчі завершилася взяттям воріт. Це Красножон філігранним пасом вивів на ударну позицію Шлапака, і той зусиль партнера не змарнував, з лінії воротарського пробивши без шансів для Данилюка – 0:1. Варте віддати належне «роторцям», які не опустили руки після швидкого пропущеного м’яча, і протягом кількох наступних хвилин могли все перевернути у матчі з ніг на голову, проте спочатку «канонірам» відверто пощастило в епізоді, коли Красножон ледве не зрізав сферу у власні ворота після прострілу з флангу від Камінського, а згодом виручив номінальних гостей від неприємностей Сергеєв, який у в останній момент у підкаті виніс шкіряний снаряд із «стрічечки» після удару Думанюка. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Сергеєв відгукнувся на навісну передачу від активного Красножона, і ефектно з розвороту пробив точнісінько у лівий верхній кут – 0:2. «Ротор» ж з таким розвитком подій на майданчику категорично не погоджувався, вмить перехопивши ігрову ініціативу та притиснувши свого опонента  до його воріт, однак «каноніри» успішно стримали атакувальний порив номінальних господарів, і невдовзі забили третій м’яч у грі. Швидкий перехід з оборони в атаку результативно завершив Стасюк, який при повному потуранні з боку захисту «роторців» розстріляв Данилюка метрів з 5-ти – 0:3. Завершення першого тайму пройшло в атаках підопічних Володимира Вариводського, які перед перервою зуміли відквитати один м’яч. Це Гайдашевський виявився в потрібний час та в потрібному місці після розіграшу кутового – 1:3.

Друга половина матчу розпочалася під знаком ігрової переваги номінальних господарів, які невдовзі заслужено втілили її у забитий м’яч. Це Гайдашевський потужно пробив метрів з 15-ти, і м’яч від рук Лукянова закотився у сітку – 2:3. «Ротор» вирішив не зупинятися на досягнутому, і через декілька хвилин забив втретє у зустрічі, відродивши інтригу в протистоянні. Це Камінський після розіграшу ауту відпасував на набігаючого Думанюка, який невідпорно зльоту пробив у ліву «шістку» - 3:3, але такий рахунок на табло протримався не дуже довго. Кострицький відмінним пасом врозріз вивів на ударну позицію Сергеєва, і той зусиль партнера не змарнував, блискуче вдотик пробивши точнісінько у правий верхній кут та оформивши дубль у матчі – 3:4. «Ротору» ж нічого не залишалося як йти на ризик, і невдовзі підопічні Володимира Вариводського перейшли на гру в п’ять польових, однак цей тактичний хід спочатку жодних приємних дивідендів номінальним господарям не приніс. Навпаки, Шлапак, вразивши опустівшу рамку, довів перевагу «канонірів» у рахунку до двох м’ячів – 3:5. «Ротор» ж відразу завдяки голу Гайдашевського, який красивим ударом головою у ближній кут завершив передачу Олексійчука від кутової позначки зумів відродити інтригу, однак на більше номінальних господарів у цій зустрічі не вистачило. А масну крапку в грі поставив Красножон, який після позиційної помилки «роторців» при розіграші зайвого вразив порожню ціль – перемога «Арсеналу» із рахунком 6:4, який завдяки цьому успіху дещо віддаляється із небезпечної зони вильоту.

«Динамо-УМВС» - «Тетра» - 9:9 (1:5)

Голи: Бабій (26, 47, 49), Наскальний (42), Колесников (50, 53, 54), Лахмай (53, 54) – Кузьмін (3), Соботюк (7, аг.), Муляр (14), Музичук (17, 53), Полупан (20, 39, 47), Грабенчук (40)

«Динамо-УМВС»: Ковальчук, Папроцький, Колесников, Бабій, Соботюк, Сторожук, Глушок, Лахмай, Березовський, Наскальний, Патоїшин, Розгон

«Тетра»: Грабенчук, Ахмедов, Т. Диняк, Семенчук, Кузьмін, Полупан, Полупан, Муляр, Скалій, Музичук, Сікора, Д. Терлецький, П. Терлецький

Попередження: Колесников (15) – Семенчук (54)

Відкривав ігрову неділю двобій між «Динамо-УМВС» та «Тетрою».  Забігаючи наперед, відзначимо, що обидві команди подарували, безумовно, кращий за змістом та напругою матч нинішнього сезону: вісімнадцять (!) забитих м’ячів, неймовірний камбек однієї із команд, становище якої на той момент взагалі здавалося безнадійним, інтрига до самісінького фінального свистка та розв’язка на останніх секундах. Словом, усі учасники та очевидці ще довго згадуватимуть цей футзальний трилер.

Перший небезпечний момент у зустрічі створили «динамівці». Відкривати рахунок у зустрічі повинен був Соботюк, але відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у порожній кут після вивіреного пасу від Бабія. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Терлецький вивів на ударну позицію Кузьміна, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно зльоту пробивши точнісінько у ліву «шістку» - 0:1. Швидкий пропущений м’яч дещо надламав психологічно номінальних господарів, чим їх візаві скористалися сповна, протягом кількох наступних хвилин довівши рахунок на табло до розгромного. Спочатку «допоміг» супернику Соботюк, який зрізав шкіряний снаряд у власні ворота пісял прострілу із флангу від Тимофія Диняка, згодом той же Диняк знову проявив себе чудово у ролі аситента, блискучим пасом врозріз вивівши на побачення із голкіпером Муляра, і той, холоднокровно перегравши Ковальчука, забив третій м’яч «Тетри» у цій грі – 0:3!!! Номінальні гості, які відверто впіймали кураж, навіть і не думали зупинятися на досягнутому, в ті хвилини по усім статтях переграючи свого деморалізованого опонента. Невдовзі закріпив і до того більш ніж вагому перевагу «Тетри» у рахунку Музичук, який після довгого вводу від Грабенчука, не давши м’ячу опуститися на землю, ефектно зльоту пробив у шпарину між голкіпером та стійкою, а через декілька хвилин приймав вітання від партнерів і Полупан, який після вивіреної передачі від активного Терлецького влучно пробив впритирку із стійкою з кута воротарського – 0:5!!! Лише тоді «динамівці» зуміли оговтатися і перехопити ігрову ініціативу та регулярно створюючи гольові моменти біля воріт свого візаві. До пори до часу рятував свою команду Грабенчук, двічі вступивши у гру після потужних ударів від Наскального та в красивому стрибку перевівши на кутовий сферу після гарматного пострілу Березовського із дальньої дистанції, але і він виявився безсилим на 26-ій хвилині, коли Бабій влучним ударом в ліву «шістку» завершив націлену передачу Колесникова від кутової позначки – 1:5.

З перших секунд другого тайму «динамівці» відразу перейшли на гру в п’ять польових, але спочатку цей тактичний хід номінальним господарям жодних приємних дивідендів не приніс. Вийшло навіть навпаки – Полупан та Грабенчук, по черзі вразивши вже порожню ціль після позиційних помилок гравців «Динамо-УМВС» при розіграші «зайвого», довели рахунок у зустрічі до непристойного – 1:7. Номінальні господарі відразу один м’яч відквитали зусиллями Наскального, проте «Тетра» вже у наступній атаці повернула «різницю» в шість м’ячів. Хет-трик оформив Полупан, який після чергової помилки «Динамо-УМВС» забивав вже у порожню ціль – 2:8. А далі. Знаєте, особисто ще ніколи не бачив прояву таких морально-вольових зусиль, характеру та жаги до перемоги, яку продемонстрували в цей день гравці «Динамо-УМВС», становище якого на той момент виглядало відверто безнадійним. Спочатку Бабій, оформивши дубль протягом двох хвилин, зумів дещо відродити інтригу в зустрічі. В першому випадку Ігор невідпорно пробив під поперечину після скидки від Соботюка, а згодом «сімка» номінальних господарів, ефектно накрутивши Семенчука, блискуче пробив з розвороту у праву «шістку» воріт Грабенчука – 4:8. Схоже, що саме цей відрізок і став переломним у зустрічі, адже повіривши у власні сили «динамівці» стали активніше діяти у атаці воріт опонента, який розпочав помітно нервувати. Гол-красень записав у свій актив Колесников, який після вивіреної передачі від Наскального чудово пробив зльоту у правий верхній кут, а згодом приймав вітання від партнерів і Лахмай, вдало зігравши на добиванні після удару в стійку від активного Колесникова – 6:8!!! «Тетра» стала більше притискатися до власних воріт, але свій м’яч таки забила. Це Музичук, обікравши Колесникова, вразив порожню ціль та оформивши дубль у грі – 6:9. Але і це було ще не все у цьому драматичному матчі! Протягом кількох наступних секунд Колесников та Лахмай, які забивали після відмінно награних комбінацій при розіграші п’ятого польового гравцями «Динамо-УМВС», скоротили розрив у рахунку до мінімуму, а за 30 (!) секунд до фінальної сирени той ж таки Колесников оформив хет-трик, блискуче пробивши у падінні в ліву «шістку» після ідеальної передачі від Бабія, зробивши рахунок зустрічі рівним – 9:9!!! На куражі номінальні господарі прагнули вирвати перемогу, однак «Тетрі» ціною надзусиль таки вдалося відстояти нічийний результат – результативна нічия із рахунком 9:9, яка стає, безумовно, головною окрасою 3-ого туру змагань у дивізіоні 1.

«Газовик» - «Ковчег-Воля» - 2:3 (0:0)

Арбітри: Бондарь, Божко

Голи: Романюк (28), Глаз (42) – Гранатюк (35), Ситнік (52, аг.), Стець (54)

«Газовик»: Петричук, Лисенко, Романюк, Остапишен, Нємий, Глаз, Ситнік, Бармак, Макс. Паюк, Мих. Паюк, Опольський, Русс, Загородній

«Ковчег-Воля»: Дячук, Стець, Штолько, Леонов, Задерейко, Шитенков, Поворознюк, Нік, Куречко, Гранатюк, Токарчук, Дуда, Левченко

Попередження: Бармак (53) – Шитенков (17)

Наступними на майданчик вийшли «Газовик» та «Ковчег-Воля».

Основні події у грі відбулися після перерви, оскільки в першому таймі глядачі забитих м’ячів так і не побачили. Цікавіше ж на паркеті виглядали гравці «Газовика», які не раз змушували вступати у гру Дячука, проте «Ковчег-Воля» грамотно відпрацьовував у захисті та шукав свого щастя у швидких контратаках, які іноді створювали немалу загрозу воротам номінальних господарів.

Вже перша осмислена атака у другій половині зустрічі увінчалася взяттям воріт. Глаз чудовим пасом вивів на ударну позицію Романюка, і той зусиль партнера не змарнував, влучно пробивши у ліву «шістку» з кута воротарського – 1:0. Майже відразу забивати міг вже і сам Глаз, проте своїм шансом не скористався, після націленого пасу врозріз від активного Романюка з кількох метрів пробивши прямісінько у голкіпера. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Це Гранатюк виявився у потрібному місці та в потрібний час після розіграшу ауту, і гарматним ударом зльоту у правий верхній кут не залишив Петричуку жодних шансів – 1:1. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив гравців «Газовика», які стали ще активніше тиснути на захисні редути свого опонента. Змінювати цифри на табло міг Ситнік, який після розіграшу кутового на силу пробивав під поперечину, однак Дячуку в неймовірному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. «Газовик» не зупинявся на досягнутому, і на 42-ій хвилині закономірно зумів втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Заніс його собі в актив Глаз, який елегантно обігравшись на швидкості у «стіночку» із Нємий невідпорно пробив у ліву «шістку» метрів з 7-ми – 2:1. «Ковчег-Воля» ж не опустила руки і в наступній атаці зрівнювати цифри на табло міг Нік, але відверто вибачив суперника, після скидки від Токарчука з близької відстані пробивши прямісінько у голкіпера. Відповідь «Газовика» не змусила на себе довго очікувати. Після стрімкої атаки номінальних господарів близьким до того аби оформити дубль був Романюк, однак рятівником «Ковчега-Волі» в даній ситуації виявився Шитенков, який в останній момент виніс шкіряний снаряд із лінії порожніх воріт. «Не забиваєш ти, забивають...» - ця прописна футбольна істина спрацювала відразу. Токарчук наважився на удар з дуже гострого кута, і м’яч, зрикошетивши від ноги Ситника, змінив свою траєкторію та затріпотів у сітці – 2:2. Останні хвилини пройшли за переваги номінальних гостей, які «обклали» ворота Петричука кутовими, і вдалий розіграш одного з яких приніс «Ковчегу-Волі» перемогу. Це Леонов прострілив на ближню стійку, де Стець, чудово зігравши на випередження, ефектно у падінні пробив у ліву «шістку», забивши таким чином вирішальний м’яч у цій зустрічі – вольова перемога «Ковчега-Волі» із рахунком 3:2, який завдяки цьому успіху із підвалин турнірної таблиці піднімається у середину «турнірки».

«Феміда-Старлайф» - «Кардіфф» - 7:2 (2:2)

Арбітри: Куцак, Жмурко

Голи: Рибак (13, 22, 40), Чорномаз (36, 42), Гончар (44), Бойко (54) – Черкезов (4), Лемішевський (25)

«Феміда-Старлайф»: Остяк, Вінницький, Бойко, Бродзянський, Гончарук, Гончар, Гребенюк, Дележа, Маковійчук, Підлісний, Рибак, Ткачук, Чорномаз

«Кардіфф»: Чиж, Лемішевський, Манільчук, Загуровський, Черкезов, Жук, Ковальчук, Юрко, Козак

Попередження: Лемішевський (33)

Продовжував програму ігрової неділі ще один цікавий поєдинок, у якому силами на майданчику мірялися «Феміда-Старлайф» та «Кардіфф».

Перший небезпечний момент у грі створили номінальні господарі. Ткачук чудовою передачею врозріз вивів на ударну позицію Чорномаза, який пробив поруч із стійкою з кількох метрів. Відоме футбльне правило спрацювало відразу. Черкезов уникнув підкату від захисника після блискучого пасу із глибини майданчику, і ефектно вдотик пробив у протихід Остяку – 0:1. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій «фемідівців», які вмить перевели гру поближче до воріт суперника. Робити рахунок на табло рівним міг Рибак, який вдотик цілив у верхній кут після скидки від Бойка, однак рятівником «Кардіффа» в даному епізоді виявився Черкезов, який в останній момент виніс сферу із порожніх воріт. Гол у ворота номінальних гостей відверто назрівав, і стався на 13-ій хвилині. Його автором став активний Сергій Рибак, який блискуче пробив у «дев’ятку» після розіграшу вільного удару – 1:1. Невдовзі «сімка» номінальних господарів оформив дубль, після позиційної помилки захисту «Кардіффа» з другої спроби таки перегравши Чижа – 2:1. В проміжку між цими м’ячами забивати міг і Дележа, який від душі приклався у верхній кут після розіграшу кутового. Чиж цей м’яч проводжав лише поглядом, але, на щастя для гравців «Кардіффа», м’яч після надпотужного удару у виконанні Олександра прийняла на себе стійка воріт. Завершення першого тайму пройшло за переваги номінальних гостей. Дива воротарської майстерності продемонстрував Остяк, витягнувши «мертвий» м’яч з верхнього кута після удару від Черкезова, але і він виявився безсилим на 25-ій хвилині. Активний Черкезов з кутового відпасував на набігаючого Лемішевського, який потужним ударом в праву «шістку» не залишив голкіперу жодних шансів, зробивши рахунок у матчі рівним – 2:2.

Другий тайм розпочався з атак номінальних господарів, які вже на перших хвилинах після поновлення гри могли знімати всі питання щодо переможця, однак двічі «Кардіфф» від неприємностей рятував каркас воріт, який приймав на себе удари від Чорномаза та Дележі. Підопічні Едурда Щепанського продовжували діяти на майданчику першим номером, використуючи при цьому доволі високі ігрові швидкості, і видавши на гора відмінну п’ятихвилинку, впродовж якої двічі змусили капітулювати Чижа, зробили вагому заявку на підсумковий успіх. Вивів «Феміду-Старлайф» у рахунку Чорномаз, який після затяжної атаки своєї команди холоднокровно пробив у протихід голкіперу з кута воротарського, а згодом оформив хет-трик у матчі та закріпив перевагу номінальних господарів Рибак, який вишуканим ударом в ліву «шістку» завершив блискучу передачу врозріз від Гончарука – 4:2. Схоже, цей гол надламив морально номінальних гостей, чим сповна скористався їх суперник, забивши до фінальної сирени ще три м’ячі та в ефектному стилі довівши справу до розгромної перемоги. Спочатку дубль у грі оформив Чорномаз, який обікравши Ковальчука на підступах до карного майданчику суперника, невідпорно пробив з розвороту впритирку із стійкою, далі відзначився Гончар, якому після передачі від Рибака залишалося лише влучити у порожній кут, а масну крапку в зустрічі поставив Бойко, потужним ударом в праву «шістку» замкнувши скидку від Чорномаза – переконлива перемога «Феміди-Старлайф» із рахунком 7:2, яка завдяки цьому успіху закріплюється серед лідерів змагань у дивізіоні 1.

«Евеліна» - «Спортлідер-3» - 0:4 (0:1)

Арбітри: Божко, Бондарь

Голи: Ошовський (10, аг.), Глас (35), К. Шляховий (53), Юхимович (53)

«Евеліна»: Рудий, Мельник, Ошовський, Кучерявий, Піхотко, Мердюк, Горєв, Белінський, Петрина, Штокало

«Спортлідер-3»: Алексейчук, К. Шляховий, А. Шляховий, Роговський, Юхимович, Глас, Гончар

Попередження: Алексейчук (14)

Завершувало програму 3-ого туру у дивізіоні 1 протистояння за участі «Евеліни» та «Спортлідера-3».

Розпочався матч з атак номінальних гостей. Змінювати нулі на табло міг Глас, який потужно пробивав з гострого кута, однак Рудому ціною міні-пошкодження вдалося врятувати свою команду від вірного голу. Через декілька секунд кіпер «Евеліни» знову продемонстрував свій високий воротарський рівень, ефектно у шпагаті перевівши м’яч на кутовий після гарматного удару Роговського з-за меж карного майданчику. Гол у ворота команди із Ярмолинець відверто назрівав, і стався на 10-ій хвилині гри. Рудий парирував перед собою сферу після потужного пострілу у виконанні Юхимовича, а Ошовський, який виявився першим на підборі, намагаючись винести м’яч на кутовий, зрізав його у власні ворота – 0:1. «Лідери» не зупинялися на досягнутому, проте дива воротарської майстерності продовжував демонструвати Рудий, вийшовши переможцем у очній дуелі, а згодом «Евеліні» відверто поталанило в епізоді, коли удар Юхимовича прийняла на себе поперечина. Номінальні господарі діяли ж здебільшого «від захисту», шукаючи свого щастя у швидких контрвипадах. Один з них цілком міг завершувати забитим м’ячем Піхотко, але завадив цьому Юхимович, який у останній момент в підкаті виніс шкіряний снаряд із «стрічечки» вже порожніх воріт.

Після перерви ігровий малюнок не змінився. «Спортлідер-3» як і раніше продовжував володіти ігровою ініціативою, яку втілив у забитий м’яч на 35-ій хвилині. Це Глас відгукнувся на чудову передачу врозріз від Костянтина Шляхового, і, ефектно прикривши м’яч корпусом, невідпорно пробив з розвороту у дальній верхній кут – 0:2. Надалі «лідери» мали можливостей для того, аби довести рахунок на табло до непристойного, однак Рудий, який піймав кураж, парирував буквально усе, що летіло у ствір його воріт. Проте і він виявився безсилим на 53-ій хвилині, коли Юхимович потужним ударом під поперечину з близької відстані замкнув націлену передачу на дальню стійку у виконанні Анатолія Шляхового. А масну крапку в грі поставив інший Шляховий – Костянтин, який під завісу ефектно реалізував вихід віч-на-віч із голкіпером після провалу захисту «Евеліни» - розгромна перемога «Спортлідера-3» із рахунком 4:0, який завдяки цьому успіху піднімається на третій щабель у табелі про ранги, відстаючи на одне очко від дуету лідерів в обличчі «Університету-Молокії» та «Динамо-УМВС», з яким у наступному турі і зустрінуться «лідери».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області