Хмельницький: «Спортлідер-3» стає одноосібним лідером у дивізіоні 1

Заключні поєдинки 3-ого туру змагань в дивізіоні 1 видалися неймовірно напруженими

Все цікавіше та цікавіше розгортаються події у Преміум-лізі відкритому чемпіонаті Хмельницького з футзалу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області.

Минулого вік-енду відбулися останні матчі 3-ого туру змагань в дивізіоні 1, за підсумками яких визначилася картина потенційних фаворитів та аутсайдерів у вищевказаному дивізіоні.

Про все це далі в нашому огляді.

«Динамо-УМВС-Дунаївці» - «Газовик» - 4:4 (0:1)
Арбітри: А. Папірович, Жмурко
Голи: Цінчик (48, 53), Ганін (50, пен.), Бондаренко (52) – Ситнік (20, 39), Вигоняйло (43), Баландюк (49)
«Динамо-УМВС-Дунаївці»: Горський, Ганін, Калинюк, Цінчик, Боднар, Валеєв, Глуховатий, Островський, Бондаренко, Наталюк, Стасюк, Бабій, Наскальний, Загородній
«Газовик»: Петричук, Нємий, Сакович, Ситнік, Паюк, Мельник, Глаз, Вигоняйло, Баландюк, Шароварський, Загородний, Чабан
Попередження: Островський (9), Глуховатий (45)

Першими на паркет спорткомплексу УМВС вийшли «Динамо-УМВС-Дунаївці» та «Газовик».
Активніше розпочали гру номінальні гості, які вже дуже швидко могли втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Після розкішної передачі Саковича із глибини майданчика змінювати нулі на табло міг Нємий, але трішки перемудрив, перекинувши як і воротаря, так і ворота. Через декілька хвилин забивати міг і Паюк, який ефектно пробивав з розвороту у праву «шістку» метрів з 10-ти, але Максиму трішки забракло точності. Відповідь «динамівців» не забарилася. Відкривати рахунок в матчі міг Цінчик, однак відверто вибачив опонента, не зумівши замкнути перспективний простріл на дальню стійку у виконанні Ганіна. І саме тоді спрацювало відоме футбольне правило. Островському вдалося врятувати свою команду після вбивчого пострілу з гострого кута від активного Паюка, проте першим на підборі виявився Ситнік, яких з кількох метрів вразив вже порожню рамку – 0:1.
Найцікавіше відбулося в другому таймі. З перших секунд ініціативою заволоділи номінальні господарі, які розпочали один за одним створювати небезпечні моменти біля воріт «Газовика». Забивати міг Бондаренко, який розкішним ударом з-за меж карного майданчику цілив точнісінько у праву «дев’ятку», однак «газовиків» в цьому епізоді від неприємностей врятувала стійка. Підопічні Сергія Ігнатьєва не здавалися, і вже фактично у наступній атаці стовідсоткову нагоду для того, аби відновити паритет, мав Валеєв, але не зміг в ближньому бою переграти Петричука. «Газовику» вдалося вирівняти гру, і через декілька хвилин збільшувати перевагу своєї команди у рахунку міг активний Паюк, який блискуче пробивав з гострого кута у правий верхній кут, проте в цьому епізоді каркас воріт прийшов на допомогу вже «динамівцям». Номінальні гості стали активніше діяти в атаці, і невдовзі заслужено досягли свого. Дубль оформив Ситнік, який вдало зіграв на дальній стійці після прострілу Саковича з ауту – 0:2. «Динамівці» не знітилися, і вже в наступній атаці скорочувати відставання до мінімуму міг Валеєв, але відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів вразити фактично порожню ціль. І саме тоді вкотре в цій грі спрацювало відоме футбольне правило. Глаз чудовим пасом вивів на ударну позицію Вигоняйла, і той зусиль партнера не змарнував, довівши рахунок до розгромного – 0:3. В надії змінити хід подій на майданчику, «динамівці» перейшли на гру в п’ять польових, і вже дуже швидко один м’яч відквитали. Гол-красень записав у свій актив Цінчик, який невідпорним пострілом у лівий верхній кут замкув скидку Калинюка – 1:3. Гості відповіли відразу. Вигоняйло філігранним пасом вивів на ударну позицію Баландюка, і вдотик пробив під поперечину. Горський хоч і дотягнувся до м’яча, але врятувати свою команду від голу не зміг – 1:4. Заключні хвилини зустрічі видалися неймовірно напруженими. Після серії рикошетів у карному майданчику номінальних гостей, сфера знайшла руку когось із гравців «Газовика», і арбітр не вагаючись вказав на «позначку». Ганін з пенальті був безжальним, холоднокровно пробивши у праву «шістку» впритирку із стійкою – 2:4. Цей м’яч неабияк додав впевненості «динамівцям», які вже дуже швидко змогли загострити інтригу. Скоротив відставання до мінімуму Бондаренко, який прицільним пострілом в правий нижній кут завершив націлений фланговий простріл у виконанні Цінчика – 3:4. «Динамівці» відчайдушно кинулися відіграватися, і на останній хвилині, вкотре на турнірі продемонструвавши майже феноменальну гру при розіграші п’ятого польового, таки досягли своєї мети. Петричуку вдалося врятувати свою команду після вбивчого пострілу Бондаренка з гострого кута, але першим на добиванні виявився всюдисущий Цінчик, який гарматним пострілом під поперечину з кількох метрів встановив підсумковий рахунок у зустрічі – бойова нічия з рахунком 4:4.

«Конфермат» - «Ковчег-Воля» - 7:5 (2:1)
Арбітри: Жмурко, А. Папірович
Голи: Овчинніков (14), Гарієвський (27, 34), Лисий (37), Безвещук (38, 54), Сергеєв (45), Михальчук (18, 29, 46), Леонов (49), Лисий (53, аг.)
«Конфермат»: Стаднік, Шум, Сергеєв, Овчинніков, Сендель, Лисий, Безвещук, Олянчук, Гарієвський, Слівінський, Самсонюк
«Ковчег-Воля»: Дячук, Вінницький, Шитенков, Стець, Леонов, Дарченко, Михальчук, Пробитий, Задерейко

Продовжував програму ігрової суботи доволі цікавий матч між «Конферматом» та «Ковчегом-Волею».
Розпочали гру супернику доволі жваво, вже в її дебюті обмінявшись доволі гострими випадами. Відривати рахунок у матчі міг Шум, який гарматним ударом з гострого кута цілив під поперечину, проте чудеса воротарської майстерності продемонстрував Вінницький, в неймовірноному стрибку ціною міні-пошкодження парирувавши «мертвий» м’яч. Відповідь «Ковчега-Волі» не змусила на себе довго очікувати. Блискучий шанс для того аби відзначитись мав Дарченко, який прицільно пробив у правий верхній кут після зразкової передачі врозріз від Леонова, але Стадніку ціною надзусиль вдалося врятувати свою команду від вірного голу. Надалі ініціативою заволоділи «конферматівці», які вже дуже швидко змогли її втілити у забитий м’яч. Сергеєв вишуканим пасом вивів на ударну позицію Овчиннікова, і той зусиль партнера не змарнував, невідпорно з носка пробивши у дальній нижній кут – 1:0. На куражі підопічні Віктора Власова могли відразу і подвоїти власну перевагу у рахунку, але Безвещук відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у вже порожні ворота. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Відновив паритет Михальчук, який з кількох метрів переправив шкіряний снаряд за призначенням після точної передачі Леонова на дальню стійку – 1:1. Завершення тайму пройшло під знаком атак номінальних господарів, які заслужено пішли на перерву ведучи у рахунку. Гарієвський прицільним ударом в ліву «шістку» замкнув націлену передачу Лисого в центр карного майданчика – 2:1.
Другий тайм видався багатим на забиті м’ячі. Активніше розпочали гості, і невдовзі змогли відновити паритет. Дубль оформив неперевершений Михальчук, холоднокровно пробивши у ліву «шістку» з-за меж карного майданчика – 2:2. Після цього ініціативою заволоділи «конферматівці», які розпочали створювати небезпечні моменти біля воріт свого опонента із завидною регулярністю. Вивів господарів вперед у рахунку Гарієвський, який холоднокровно пробив у ліву «дев’ятку» після зразкової скидки Олянчука – 3:2. Не встигли гості як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчику. Це Лисий виявився найрозторопнішим у карному майданчику «Ковчегу-Волі», і прицільним ударом під поперечину змусив капітулювати Вінницького – 4:2. Підопічні Віктора Власова не зупинялися на досягнутому, і невдовзі довели рахунок до розгромного. Гол-красень записав у свій актив Безвещук, блискучим ударом зльоту у лівий верхній кут замкнувши передачу від кутової позначки у виконанні Гарієвського – 5:2. Не встигли номінальні гості як слід оговтатися, як вже знову були змушені розпочинати від центральної лінії. Сендель вишуканим пасом вивів на ударну позицію Сергеєва, і той зусиль партнера не змарнував, невідпорно вдотик пробивши під поперечину, і закріпивши до того більш ніж вагому перевагу своєї команди – 6:2. Здавалося, що доля матчу уже вирішена, проте гравці «Ковчега-Волі» думали зовсім по-іншому. Скоротив відставання Михальчук, який прицільним пострілом в праву «шістку» замкнув розкішний простріл на дальню стійку у виконанні Леонова – 6:3. Через декілька секунд настала і черга Леонова приймати вітання від партнерів. Після скидки від Стеця Олександр наважився на удар із дальньої дистанції, і сфера від рук Слівінського затріпотіла у сітці – 6:4!!! Повіривши у власні сили, номінальні гості змінили голкіпера на п’ятого польового, і відзначимо, що подібна стратегія майже відразу принесла свої плоди. Той ж таки Леонов потужно пробив із середньої дистанції, і шкіряний снаряд, влучивши у Лисого, зрикошетив у ворота – 6:5!!! Останні секунди пройшли у відчайдушних атаках гравців «Ковчега-Волі», які будь-що прагнули врятуватися від поразки, але останнє слово в цій зустрічі виявилося за «конферматівцями». Безвещук холоднокровним ударом із своєї половини вразив порожню рамку, встановивши підсумкові цифри на табло – 7:5 на користь «Конфермату», який поки що крокує турнірною дистанцією без очкових втрат.

«Кардіфф» - «Вентс» - 8:2 (3:1)
Арбітри: Бондар, В. Папірович
Голи: Черкезов (4, 29, 39), Загуровський (9), Яремчук (19), Лемішевський (47, 53), Пампурак (54) – Жаріков (19), Побережник (49, пен.)
«Кардіфф»: Чиж, Лемішевський, Лук’янов, Черкезов, Заморока, Пампурак, Яремчук, Юрко, Загуровський, Козак, Калошин, Бейбутов
«Вентс»: Матусов, Болістовський, Святий, Побережник, І. Монастирський, Дикий, Зенін, Ілюшин, Жаріков, Бондар
Попередження: Побережник (47)
Вилучення: Побережник (50, повторне попередження)

Наступними на майданчик вийшли «Кардіфф» та «Вентс».
Активніше розпочали гру номінальні господарі, які втілили у забитий м’яч вже перший свій гольовий момент у цьому матчі. Лемішевський розкішною передачею із глибини вивів на ударну позицію Черкезова, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно пробивши з кількох метрів точнісінько у праву «шістку» - 1:0. «Кардіфф» не зупинявся на досягнутому, і невдовзі зміг подвоїти власну перевагу у рахунку. Номінальні господарі заробили перспективний штрафний удар на підступах до карного майданчику «Вентса», який блискучим пострілом під поперечину реалізував Загуровський – 2:0. Віддамо належне підопічним Юрія Болістовського, які не опустили руки, і впродовж кількох наступних хвилин створили декілька стовідсоткових нагод для того, аби змінити цифри на табло. Побережник в блискучому стилі розхитав двох захисників і на силу пробивав у лівий верхній кут, однак Чижу в неймовірному стрибку вдалося врятувати свою команду від вірного голу. Через декілька секунд хорошу нагоду для того аби відзначитись мав і Жаріков, проте не зміг в ближньому бою переграти стража воріт «Кардіффу». Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Яремчук чудово зіграв на перехопленні поблизу карного майданчику «вентсівців», і більярдним ударом в дальній нижній кут довів рахунок до розгромного – 3:0. Завершення першого тайму проходило вже за переваги номінальних гостей, які заслужено змогли один м’яч відквитати. Чижу вдалося зреагувати на підступний удар Святого з гострого кута, але першим на підборі виявився Жаріков – 3:1.
Другий тайм активніше ропочали гравці «Кардіффа», які впродовж його перших хвилин фактично зняли усі питання щодо переможця звітної дуелі. Довів рахунок до розгромного Черкезов, який холоднокровно пробив у лівий верхній кут після поперечної передачі від Загуровського – 4:1. Через декілька хвилин всюдисущий Черкезов знову продемонстрував свої бомбардирські вміння, з кількох метрів прицільно пробивши у шпарину між Болістовським та стійкою – 5:1. Не встигли «вентсівці» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати від центральної лінії. Відкрив лік своїм забитим м’ячам у зустрічі Лемішевський, який невідпорно вдотик пробив у дальній нижній кут після флангового прострілу від активного Черкезова – 6:1. Відповідь «Вентса» не забарилася. Після однієї з атак гостей, сфера знайшла руку когось із захисників «Кардіффа» у його карному майданчику. Побережник з «точки» був безжальним – 6:2. А далі розпочалося найцікавіше. Тому ж Побережнику лише ціною другого попередження вдалося зірвати стрімкий контрвипад господарів, залишивши свою команду в меншості. Як виявилося відразу, цей фол виявився шостим в пасиві «Вентса», і арбітр призначив дабл-пенальті у ворота номінальних гостей, але Лемішевський «вирок» не реалізував, перевіривши на міцність поперечину. Завершення матчу пройшло за переваги «Кардіффа», який в ефектному стилі довів справу до розгромної перемоги. Спочатку дубль оформив Лемішевський, який чітким ударом в праву «шістку» замкнув передачу від Замороки, а масну крапку в матчі поставив Пампурак, вразивши вже порожні ворота – 8:2 на користь «Кардіффа», який здобувши другу перемогу у двох зіграних зустрічах закріплюється серед лідерів чемпіонату.

«Університет-Heliotherm» - «Арсенал-МАДОК» - 3:4 (2:3)
Арбітри: В. Папірович, Бондар
Голи: Антонюк (17), Мороз (23), Глушок (39) – Самсонов (6), Шлапак (11), Слободян (12, 28)
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Сяньков, Глушок, Петрівський, Мороз, Булкін, Антонюк, Овчинніков, Березовський, Власов, Чекерський
«Арсенал-МАДОК»: Лозінський, Грищук, Красножон, Шлапак, Подлюк, Слободян, Янчук, Бражук, Самсонов, Розгон
Попередження: Шлапак (15), Слободян (39)

Завершував ігрову суботу двобій між «Університетом-Heliotherm» та «Арсеналом-МАДОК».
Розпочали гру активніше «каноніри», які вже дуже швидко цілком закономірно повели у рахунку. Відкрив лік забитим м’ячам у зустрічі Самсонов, який вдало зіграв на дальній стійці після прострілу Слободяна – 0:1. Не встигли підопічні Адальберта Руснака як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Грищук розкішною передачею вивів на ударну позицію Шлапака, і той зусиль партнера не змарнував, холоднокровно вдотик пробивши у ліву «шістку» - 0:2. «Каноніри», які в ті хвилини домінували на паркеті, не зупинялися на досягнутому, і невдовзі довели рахунок до розгромного. Після довгого вкидання Лозінського від воріт, Слободян виявився першим на м’ячі, і гарматним ударом зльоту в дальній кут змусив втретє в матчі капітулювати Сандулова – 0:3. Віддамо належне господарям, які не опустили руки, і вже дуже швидко змогли скоротити відставання у рахунку. Антонюк відгукнувся на простріл з ауту у виконанні Сянькова, і неймовірним за виконанням та траєкторією ударом спрямував сферу точнісінько у ліву «дев’ятку», зірвавши гучну овацію багаточисленних вболівальників – 1:3. Цей м’яч неабияк додав впевненості гравцям «Універа», які стали активніше діяти в атаці, і ще до перерви змогли повернути в гру інтригу. Овчинніков по флангу запустив у прорив Мороза, і той з носка невідпорно пробив з носка точнісінько у дальній нижній кут – 2:3.
Другий тайм видався неймовірно напруженим. Вже в його дебюті закріпив перевагу «канонірів» активний Слободян, холоднокровно реалізувавши вихід віч-на-віч із Сандуловим – 2:4. Через декілька хвилин той ж Слободян міг доводити рахунок до розгромного, проте чудеса воротарської майстерності продемонстрував Сандулов, парирувавши вбивчий удар Андрія у праву «дев’ятку» після розіграшу кутового. Відповідь номінальних господарів не змусила на себе довго очікувати. Забивати міг Глушок, але не зміг в ближньому бою переграти Лозінського. «Універ» продовжував тиснути, і невдовзі таки досяг свого. Антонюк зі штрафного покотив сферу на набігаючого Глушка, який вдотик пробив впритирку із стійкою – 3:4. Заключні хвилини пройшли під знаком атак підопічних Адальберта Руснака, які з усіх зусиль прагнули врятуватися від поразки, однак «канонірам» ціною неймовірних зусиль таки вдалося втримати свою перевагу – 4:3 на користь «Арсеналу-МАДОК», який здобуває свою першу перемогу в сезоні.

«Ротор» - «Тетра» - 3:3 (1:1)
Арбітри: Подворний, Беринда
Голи: Щепанський (16), Крутяков (33), Шершун (37) – Н. Салабай (19), А. Салабай (47), Ахмедов (50)
«Ротор»: Лозинський, Ращик, Костишин, Шпаков, Щепанський, Думанюк, Левченко, Шершун, Ірклієнко, Крутяков, Тринадцятко
«Тетра»: Грабенчук, Ахмедов, Кузьмін, Коротинський, Муляр, П. Терлецький, Д. Терлецький, Ярош, А. Салабай, Жилович, Сивак, Н. Салабай, Бриндак, Скалій
Попередження: Тринадцятко (10), Шпаков (46), Лозинський (48), Костишин (49) – Грабенчук (41), Скалій (51)
Вилучення: Левченко (51, нецензурні та образливі висловлювання на адресу арбітра матчу)

Першими на майданчик вийшли «Ротор» та «Тетра».
Вже в дебюті матчу небезпечними ударами обмінялися Ращик та Терлецький, проте на висоті виявилися голкіпери обох команд. Надалі ініціативою заволоділи «роторці», які вже фактично могли втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч, однак Ращик не зумів в ближньому бою переграти кіпера «Тетри». Відповідь гостей не змусила на себе довго очікувати. Забивати повинен був Муляр, проте не зміг замкнути перспективний простріл на дальню стійку у виконанні Сивака. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Це Щепанський холоднокровно пробив з гострого кута, і сфера після невеличкого рикошету від Коротинського змінила напрямок та залетіла у сітку – 1:0. Віддамо належне підопічним Віктора Кузьміна, які не знітилися, і вже дуже швидко змогли відновити статус-кво. Назар Салабай відгукнувся на скидку свого брата, Андрія, і більярдним пострілом в дальній нижній кут впритирку із стійкою не залишив Лозінському жодних шансів – 1:1. «Ротор» став активніше діяти в атаці, і вже фактично у наступній атаці виводити номінальних господарів вперед у рахунку міг Думанюк, проте відверто вибачив суперника, пробивши вище воріт із забійної позиції. Саме тоді майже відразу не спрацювало відоме футбольне правило, однак «роторців» врятувала від неприємностей стійка, яка прийняла на себе вбивчий удар у виконанні Сивака.
Активніше розпочали другу половину гравці «Тетри», які ж відразу створили декілька стовідсоткових моментів для того, аби змінити цифри на табло. Оформлювати дубль міг Назар Салабай, проте чудеса воротарської майстерності продемонстрував Лозінський, в неймовірному стрибку парирувавши гарматний удар «п’ятнадцятки» гостей у правий верхній кут. Через декілька секунд страж воріт «Ротора» вкотре продонстрував свій високий воротарський клас, в останній момент кінчиками пальців перевівши сферу на кутовий після вбивчого пострілу Муляра з-за меж карного майданчика. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Крутяков виявився наспритнішим на дальній стійці після розіграшу ауту, і холоднокровним ударом в дальній кут змусив капітулювати Грабенчука – 2:1. Не встигли гості як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати від центральної лінії. Закріпив перевагу «Ротора» у рахунку Шершун, який невідпорно пробив у праву «шістку» з кута карного майданчику після ефектної передачі Ращика – 3:1. Віддамо належне підопічним Віктора Кузьміна, які не знітилися, і вже дуже швидко змогли скоротити відставання до мінімуму. Ярош чудовою передачею із глибини майданчику вивів на ударну позицію Андрія Салабая, і той зусиль партнера не змарнував – 3:2. Далі розпочалося найцікавіше. Лозінський не за правилами зіграв у власному карному майданчику проти Сивака, і рефері не вагаючись вказав на «позначку», але Ахмедов «вирок» не реалізував, пробивши повз ворота. «Тетра» не зупинялася на досягнутому, часто змушуючи свого опонента фолити, і як наслідок «роторці» перевищили допустимий ліміт фолів та отримали дабл-пенальті у власні ворота. Вдруге до «позначки» в цьому матчі підійшов Ахмедов, і гарматним ударом в праву «дев’ятку» відновив паритет – 3:3. Останні хвилини пройшли за переваги гостей, які мали стовідсотковий шанс для того, аби вирвати заповітну перемогу, однак Ахмедов з чергового дабл-пенальті у ворота «Ротора» пробив у поперечину – бойова нічия з рахунком 3:3.

«Феміда-НК» - «Спортлідер-3» - 3:6 (1:2)
Арбітри: Беринда, Подворний
Голи: Бойко (21), Бабак (42), Семенюк (53) – Глас (2), Роговський (20, 34), Малишевський (36), Філь (45), Колесников (54)
«Феміда-НК»: Остяк, Паславський, Бабак, Блажко, Бойко, Бородій, Гончарук, Гребенюк, Дунець, Остапишен, Підлісний, Самедінов, Семенюк, Гаєвський
«Спортлідер-3»: Трочинський, Алексейчук, Філь, Сохорук, Глас, Колесников, Шляховий, Роговський, Малишевський, Рибчинський
Попередження: Шляховий (53)

Завершувався тур центральним його поєдинком, в якому зустрічалися «Феміда-НК» та «Спортлідер-3».
Перший небезпечний момент в грі створили номінальні господарі. Змінювати нулі на табло повинен був Бородій, проте не зміг в ближньому бою переграти Трочинського. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Глас відгукнувся на скидку від Сохорука, і прицільно пробив з розвороту точнісінько в ліву «дев’ятку» - 0:1. В наступній атаці подвоювати перевагу «лідерів» у рахунку міг Малишевський, однак Остяку вдалося врятувати свою команду після вбивчого пострілу під поперечину у виконанні Юрія. Надалі ініціативою заволоділи «фемідівці», які впродовж кількох наступних хвилин могли забивати як мінімум двічі. Зрівнювати цифри на табло міг Остапишен, який на силу пробивав у праву «дев’ятку» після розіграшу ауту, однак Трочинському в неймовірному стрибку вдалося врятувати свою команду від вірного голу. Майже відразу забивати міг і Семенюк, який спочатку ефектно продерся повз двох захисників, але потім пробив повз ворота із забійної позиції. І саме тоді вкотре в цій грі спрацювало відоме футбольне правило. Рибчинський розкішною передачею врозріз із глибини майданчика вивів на ударну позицію Роговського, і той зусиль партнера не змарнував, невідпорно пробивши точнісінько у праву «шістку» - 0:2. Підопічні Едуарда Щепанського не опустили руки, і вже дуже швидко змогли відквитати один м’яч. Підлісний по флангу запустив у прорив Бойка, який влучно пробив майже з нульового кута – 1:2.
Другий тайм видався не менш видовищним. Відновлювати паритет у рахунку міг Гончарук, проте не зміг в ближньому бою переграти Трочинського. «Не забиваєш ти...». Це правило спрацювало відразу. Роговський наважився на удар з гострого кута, і сфера після серії рикошетів затріпотіла у сітці – 1:3. Не встигли господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Філь блискуче відіграв у відборі, і ефектною передачею врозріз вивів на ударну позицію Малишевського, який вдотик пробив точнісінько у лівий нижній кут впритирку із стійкою – 1:4. «Феміда-НК» змогла вже дуже швидко прийти в себе, і через лічені хвилини скоротив відставання Бабак, який виявився першим на добиванні після удару Семенюка, і ефектно вдотик пробив у шпарину між голкіпером та стійкою – 2:4. Цей м’яч неабияк додав впевненості підопічним Едуарда Щепанського, які стали діяти активніше в атаці, створюючи моменти один за одним, проте вище всяких похвал у рамці воріт діяв Трочинський, двічі врятувавши свою команду від вірних голів після вбивчих пострілів у виконанні Гончарука та Семенюка. Відповідь «лідерів» не забарилася. Філь блискуче зіграв на випередження після розкішного пасу від Сохорука, і впіймавши Остяка в півпозиції, з кількох метрів вразив вже незахищену ціль – 2:5. «Фемідівці» зібралися, і фактично відразу змогли відродити інтригу. Трочинський врятував свою команду після гарматного удару під поперечину у виконанні Блажка, але першим на підборі виявився Семенюк, який спочатку ефектним фінтом пошив у дурні Малишевського, а потім невідпорно пробив точнісінько у ліву «дев’ятку» - 3:5. Номінальні господарі відчайдушно кинулися відіграватися, але продовжував впевнено діяти у рамці страж воріт «Спортлідера-3», а коли вже і він був безсилим, на допомогу йому миттю приходили захисники. А масну крапку в грі поставив Колесников, який, обігравшись із Роговським, по черзі обіграв захисника та голкіпера, і з кількох метрів закотив шкіряний снаряд у сітку – 6:3 на користь «Спортлідера-3», який здобуває третю перемогу у трьох проведених зустрічах та одноосібно очолює турнірну таблицю змагань в дивізіоні 1.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: