Хмельницький. «Спортлідер-3» - команда з чемпіонськими традиціями

Дата 25 грудня 2005 року сміливо заслуговує на те, аби бути записаною золотими літерами у літописі аматорського футзалу Хмельницького. Саме тоді у нашому місті за ініціативи Хмельницької обласної газети «Спортивний лідер+», редактором якої тоді був Артем Глас, була створена футзальна команда з однойменною назвою.

Новостворена команда відразу вирішила спробувати свої сили у Другій групі чемпіонату Хмельницького з футзалу. «Лідери» тішили око неймовірно видовищними а водночас дуже грамотними діями на майданчику, клепаючи перемоги одна за одною, і буквально зметаючи із свого шляху всіх опонентів. Підсумкове перше місце стало цілком заслуженим, і подарувало самобутньому колективу заповітну перепустку у Першу лігу чемпіонату міста.

Сезон 2006/2007 команда розпочала вже у другому за рангом міському футзальному дивізіоні. Підопічні Артема Гласа, який і досі залишається незмінним граючим тренером колективу, блискуче стартували у турнірі. «Спортлідер+» демонстрував неймовірно змістовну як для новачка змагань, однак для того, щоб вийти у фінальну частину забракло фарту. У підсумку – 4-е місце в групі з 10 команд, яке було розцінено як вдалий результат для дебютного сезону на більш високому рівні.

Наступний сезон став ще більш успішнішим. «Спортлідер+» із стовідсотковим показником пройшов груповий етап, і заслужено виборов путівку у фінальну стадію, де із «Арсеналом-МАДОК» та «Конферматом» змагався за підвищення у класі. Нажаль, вибороти омріяні золоті медалі не вдалося – «лідери» двічі поступилися, і посіли підсумкову третю сходинку.

Сезон 2008/2009 по праву вважається одним із кращих у славній історії «Спортлідера+». Підопічні Артема Гласа на одному диханні пройшли групову стадію першолігових змагань, а у фінальній пульці по черзі переграли «ДБК» (7:5), «ХІСТ-Україну» (8:2) та деражнянський «Олімп» (6:3), і з гросмейстерським результатом 12 перемог у 12 матчах стали чемпіонами другого за рангом міського дивізіону і нарешті здобули омріяне право на підвищення у класі.

Наступного сезону команда дебютувала у Вищій лізі чемпіонату Хмельницького з футзалу. Неозброєним оком було помітно, що колективу не вистачало досвіду подібних протистоянь, однак це «лідери» намагалися компенсувати величезною самовіддачею та неймовірними морально-вольовими якостями. Підсумкове восьме місце лише продемонструвало високий потенціал клубу, який тоді стрімко піднімався на вершину аматорського футзалу нашого міста.

У сезоні 2011/2012 «Спортлідер+» заявив про себе у весь голос. Команда трощила суперників один за одним, однак дещо пригальмувала на фініші, зігравши внічию із своїми головними конкурентами у боротьбі за «золото» - «Конферматом» та «Університетом». Підсумок – друге місце, яке красномовно засвідчило про відчутний прогрес клубу.

Те, про що мріяли та говорили гравці та тренери команди відбулося через рік. Спочатку команда вийшла у плей-офф, де спочатку у серіях до двох перемог здолала маститі «Арсенал-Чернігівське» та «Епіцентр-К», і здобула путівку у фінал турніру, де її суперником у боротьбі за золоті медалі було «Динамо-УМВС». У фінальній битві «Спортлідер+» двічі впевнено переміг – 4:1 та 3:0, і став переможцем чемпіонату Хмельницького з футзалу!!!

Наразі команда блискуче виступає у Преміум-лізі відкритому регіональному чемпіонаті Хмельницького з футзалу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області, і по праву вважається одним із претендентів на перемогу та участь у всеукраїнському фіналі АФЛУ. Побажаємо колективу невпинного прогресу у розвитку та підкорення все нових і нових ігрових вершин.Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заїр
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таїрова
8 Суми Lex VSK
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне Рівнегаз
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Донецька обл. Вікторія
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: