Хмельницький, преміум-ліга: впевнені перемоги фаворитів

Поєдинки 5-ого туру особливих несподіванок не принесли

Ось і поновилися після паузи, пов’язаної із святкуванням новорічних та різдвяних свят, баталії у Преміум-лізі регіональному відкритому чемпіонаті Хмельницького з футзалу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду були зіграні поєдинки 5-ого туру, які видалися напрочуд видовищними, а головне – результативними, що неймовірно потішило багаточисленних вболівальників. Про все це далі у нашому огляді.

«Конфермат» - «Вентс» - 5:2 (3:1)

Арбітри: Бондарь, В. Папірович
Голи: Ціх (3, 49), Кандзьолка (22), Сендель (26, 50) – Ткачук (5, 36)
«Конфермат»: Атласюк, Куріло, Клекот, Шум, Дубчак, Гвіанідзе, Ціх, Кандзьолка, Сендель
«Вентс»: Лихвар, Дикий, Святий, І. Монастирський, Побережник, Діброва, Бондар, Боца, Ткачук
Попередження: І. Монастирський (48)

Відкривав п’ятий тур поєдинок між «Конферматом» та «Вентсом». Забігаючи наперед відзначимо, що в силу різних причин господарі вийшли на матч без голкіпера. Місце у воротах зайняв Сергій Атласюк, який із своїми обов’язками впорався вище всяких похвал.
Перша осмислена атака завершилася взяттям воріт. Гвіанідзе чудово відпасував на Ціха, і той прицільним ударом в праву «шістку» відкрив рахунок у матчі – 1:0. Гості не опустили руки, і вже в наступній атаці відновили статус-кво. Ткачук обігрався із Монастирським, і потужно пробив під поперечину – 1:1. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій «конферматівців», які розпочали відчайдушний штурм воріт опонента. Відмінну нагоду відзначитись змарнував Сендель, не зумівши реалізувати вихід віч-на-віч із голкіпером. Забивати повинен був Ціх, проте не зумів переграти Лихваря в ближньому бою. Господарі продовжували володіти ініціативою, і невдовзі змогли матеріалізувати її у забитий м’яч. Лихвар врятував свою команду після підступного удару Клекота, однак першим на добиванні виявився Кандзьолка, який з кількох метрів невідпорно пробив у верхній кут – 2:1. Не встигли номінальні гості як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчику. Ціх філігранною передачею вивів на ударну позицію Сенделя, і той зусиль партнера не змарнував – 3:1.

Другий тайм був не менш цікавим. Оформити дубль міг Сендель, який втік на побачення із голкіпером, однак Лихвар виграв очну дуель у нападника «Конфермату». Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Після розіграшу штрафного Дикий розкішним пасом знайшов на дальній стійці Ткачука, і той не схибив, скоротивши розрив до мінімуму – 3:2. На куражі «Вентс» міг і відновити паритет, проте Атласюк парирував «мертвий» м’яч після потужного удару Ігоря Монастирського у правий верхній кут, зірвавши гучну овацію багаточисленних вболівальників. Відповідь господарів не забарилася. Ціх потужним ударом зі штрафного у праву «шістку» не залишив жодних шансів голкіперу, закріпивши перевагу своєї команди – 4:2. Відразу міг забити Дубчак, який прицільним ударом в нижній кут замикав фланговий простріл у виконанні Сенделя, однак «Вентс» в цьому епізоді від неприємностей врятувала стійка воріт. А масну крапку у матчі поставив Сендель, який чудово зіграв на випередження після навісної передачі Ціха, і встановив підсумковий рахунок – 5:2 на користь «Конфермату», який і надалі одноосібно продовжує очолювати турнірну таблицю наших змагань.

«Тетра» - «Динамо-УМВС» - 4:4 (2:2)

Арбітри: В. Папірович, Бондарь
Голи: Ярош (7), П. Терлецький (15), Пампурак (34), Ахмедов (44) – Наскальний (18), Колесников (22, 47), Подлюк (54)
«Тетра»: Лозінський, Михальчук, Кузьмін, Калошин, Скалій, Ахмедов, П. Терлецький, Стасюк, Пампурак, Заморока, Ярош, Прокопишин
«Динамо-УМВС»: Ковальчук, Сохорук, Бабій, Трочинський, Розгон, Лахмай, Наскальний, Колесников, Подлюк
Попередження: Бабій (39)

Продовжив програму ігрового дня поєдинок між «Тетрою» та «Динамо-УМВС». Забігаючи наперед відзначу, що обидві команди подарували вболівальникам справжнє видовище, яке тримало у напрузі до самісінької фінальної сирени.
Перший небезпечний момент в зустрічі створили гості. Після розіграшу кутового Колесников вдотик бив у правий верхній кут, однак його удар прийшовся у стійку воріт. «Тетра» відповіла відразу. Скалій виконав чудовий простріл на дальню стійку, де Ярош ефектним ударом в падінні переправив сферу у ліву «шістку» - 1:0. Не встигли «динамівці» як слід оговтатись, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Пампурак виконав блискучий рейд по правому флангу, і відпасував у центр карного майданчика на Терлецького. Павло зусиль партнера не змарнував – 2:0. Гості не знітилися, і відразу скоротили розрив у рахунку. Наскальний обігрався із Бабієм, і невідпорно пробив у праву «дев’ятку» - 2:1. Хорошу нагоду зрівняти цифри на табло мав Подлюк, однак не зумів в ближньому бою переграти голкіпера «Тетри». «Динамо-УМВС» продовжувало володіти ініціативою, і невдовзі змогло матеріалізувати ігрову перевагу у забитий м’яч. Колесников відгукнувся на чудовий простріл Лахмая на дальню стійку, і прицільним ударом в протихід Лозінському відновив статус-кво – 2:2.

Другий тайм був не менш цікавим. Вперед господарів вивів Пампурак, який невідпорним ударом зі штрафного поцілив точнісінько у ліву «шістку» - 3:2. Забитий м’яч вселив впевненість у гравців «Тетри», які розпочали сміливий наступ на захисні редути свого більш зіркового опонента. Відмінну нагоду відзначитись мав Михальчук, проте не зумів реалізувати вихід віч-на-віч із голкіпером. Підопічні Юрія Черенкова не зупинялися на досягнутому. Стасюк чудово відпасував у центр карного майданчика, де Ахмедов вдотик пробив у дальній кут – 4:2. «Динамівці» кинулися рятувати гру, розпочавши діяти із польовим гравцем. Ця тактика невдовзі принесла свій результат: Колесников відгукнувся на націлену передачу Подлюка, і гарматним ударом з-за меж карного майданчика у нижній кут скоротив розрив до мінімуму – 4:3. Гості відверто в ті хвилини розпочали нервувати, і перевищили допустимий ліміт фолів. «Дабл-пенальті» взявся виконувати Скалій, однак Ковальчук зреагував на потужний постріл нападника «Тетри» від десятиметрової позначки. Відоме футбольне правило спрацювало відразу: Бабій розкішним пасом вивів на ударну позицію Подлюка, і той з кількох метрів переправив сферу у сітку – 4:4!!! Могли гості на останніх секундах навіть вирвати перемогу, проте Бабій відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у фактично порожні ворота. У підсумку – бойова нічия з рахунком 4:4.

«Арсенал-МАДОК» - «Агрон-Королівський смак» - 2:7 (0:2)

Арбітри: Божко, Жмурко
Голи: Сергеєв (36), Богдан (49) – Пліс (4, 38), Мещишин (25), Беркита (30, 43, 54), Карпа (54)
«Арсенал-МАДОК»: Максимчук, Грабенчук, Шлапак, Сергеєв, Грищук, Богдан, Красножон
«Агрон-Королівський смак»: Бритковський, Протаковський, Паперовський, Костів, Карпа, Беркита, Пліс, Цінчик, Данилюк, Мещишин, Даньків

Завершував ігрову суботу поєдинок представників групи лідерів, в якому зустрілися «Арсенал-МАДОК» та «Агрон-Королівський смак».
Перша ж осмислена атака завершилася взяттям воріт. Паперовський відпасував на Пліса, і той невідпорним ударом в дальній кут відкрив рахунок у матчі – 0:1. В наступній атаці Тарас міг оформити дубль, проте чудеса воротарської майстерності продемонстрував Максимчук, який парирував «мертвий» м’яч після удару нападника тернополян у праву «дев’ятку». «Каноніри» активізувалися, і створили декілька стовідсоткових нагод для того, щоб змінити цифри на табло. Розкішну нагоду відзначитись мав Шлапак, однак не зумів реалізувати вихід віч-на-віч із воротарем «Агрону-Королівського смаку». Впродовж однієї хвилини двох небезпечних ударів завдавав Красножон, проте вище всяких похвал у рамці воріт діяв Бритковський. Відповідь тернополян не забарилася. Мещишин по флангу втік віч-на-віч із голкіпером, і прицільним ударом в лівий нижній кут подвоїв перевагу своєї команди – 0:2.
Друга половина матчу була не менш цікавою. Даньків філігранною передачею вивів на ударну позицію Беркиту, і той не схибив – 0:3. «Каноніри» відповіли у контратаці. Богдан відпасував у центр карного майданчика, де Сергеєв вдотик пробив під поперечину – 1:3. Не встигли господарі як слід відсвяткувати взяття воріт, як вже були самі змушені розпочинати з центру майданчика. Пліс потужним ударом із-за меж карного майданчика замкнув зразкову скидку Карпи – 1:4. В наступній атаці Беркита прицільним ударом в протихід голкіперу закріпив і так вагому перевагу тернополян – 1:5. «Арсенал-МАДОК» не опустив руки, і через декілька завдяки вдалому розіграшу стандарту скоротив розрив у рахунку. Грищук чудово відпасував на дальню стійку, де Богдан вдотик пробив у праву «шістку» - 2:5. В останні хвилини «каноніри» відверто розпочали нервувати, зупиняючи стрімкі проходи гостей ціною фолу, і як наслідок отримали дабл-пенальті у власні ворота. Беркита холоднокровним ударом в правий верхній кут не залишив голкіперу жодних шансів – 2:6. А масну крапку в матчі встановив Карпа – 7:2 на користь «Агрону-Королівського смаку», який закріпився на другій сходинці турнірної таблиці.

«Ковчег» - «Ротор» - 3:6 (1:4)

Арбітри: Божко, В. Папірович
Голи: Стець (26), Гуралечко (38), Шитенков (39) – Ращик (3, 11, 53), Донець (17, 23, 43)
«Ковчег»: Жук, Шитенков, Гуралечко, Луцюк, Пробитий, Стець, Штолько, Леонов, Куречко
«Ротор»: Лановий, Шпаков, Ращик, Крутяков, Донець, Костишин, Паляниця, Олексійчук, Левченко, Ірклієнко
Попередження: Шпаков (47), Костишин (50)

Перша осмислена атака в матчі завершилася взяттям воріт. Костишин розкішною передачею вивів на ударну позицію Ращика, і той зусиль партнера не змарнував – 0:1. Відразу подвоїти перевагу гостей міг Донець, проте після його прицільного удару з розвороту у верхній кут «Ковчег» від неприємностей врятувала стійка воріт. «Роторці» продовжували володіти ініціативою, і незабаром змогли втілити свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Ращик точним ударом в праву «шістку» не залишив жодних шансів голкіперу – 0:2. Господарі не знітилися, і відразу могли скоротити розрив до мінімуму, однак Штолько із вигідної позиції влучив у стійку. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Донець відгукнувся на чудову передачу Костишина у центр карного майданчика, і невідпорним ударом в праву «дев’ятку» закріпив перевагу своєї команди – 0:3. Не встигли господарі як слід оговтатися, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Шпаков відпасував на Донця, і той не схибив – 0:4. Гравці «Ковчега» активізувалися, і змогли перед перервою відіграти один м’яч. Стець відгукнувся на чудову скидку Пробитого, і прицільним ударом в ліву «дев’ятку» з гострого кута скоротив відставання у рахунку – 1:4.
Друга половина була не менш цікавою. «Ковчег» з перших хвилин заволодів ініціативою, і результат не змусив на себе довго очікувати. Гуралечко обігрався з Стецьом, і потужним ударом в ліву «шістку» не залишив жодних шансів Лановому – 2:4. Не встигли гості як слід прийти в себе після пропущеного м’яча, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Пробитий чудово відпасував у кут карного майданчика, де Шитенков вдотик пробив у правий нижній кут, скоротивши розрив до мінімуму – 3:4. В ті хвилини «Ротор» діяв переважно другим номером, чекаючи свого шансу у контратаках. Ця тактика невдовзі принесла свій результат. Ращик філігранною передачею вивів Донця на побачення із голкіпером, і Андрій холоднокровним пострілом в правий нижній кут закріпив перевагу своєї команди – 3:5. А масну крапку у матчі влучним ударом поставив Ращик, встановивши підсумковий рахунок в зустрічі – 6:3 на користь «Ротора», який здобуває другу поспіль перемогу.

«Епіцентр-К» - «Спортлідер-2» - 3:6 (0:1)

Арбітри: В. Папірович, А. Папірович
Голи: Олянчук (49), Гончарук (50), Безвещук (54) – Малишевський (9, 47, 54), Давидний (31), Жаріков (38), Соколюк (51)
«Епіцентр-К»: Остяк, Гончарук, Юхимчук, Олянчук, Безвещук, Лисий, Овчинніков, Самсонюк, Гарієвський, Слівінський
«Спортлідер-2»: Стаднік, Хамдамов, Романюк, Токарчук, Ситнік, Нік, Малишевський, Жаріков, Соколюк, Власович, Давидний
Попередження: Малишевський (12), Хамдамов (18), Соколюк (49)

Активніше розпочали господарі, які і створили перший небезпечний момент в зустрічі. Повинен був відкривати рахунок Самсонюк, проте рятівником «лідерів» в цьому епізоді виступив Жаріков, який у відчайдушному підкаті в останній момент виніс сферу з лінії порожніх воріт. Відповідь гостей не забарилася. Малишевський чудово зіграв на перехопленні і потужним ударом з розвороту у ліву «шістку» не залишив жодних шансів Остяку – 0:1. До перерви підопічні Віктора Мглинця мали ще декілька стовідсоткових нагод для того щоб змінити цифри на табло, проте вище всяких похвал у рамці воріт діяв воротар «Епіцентру-К», раз-по-раз ліквідовуючи загрози після небезпечних пострілів гравців «Спортлідера-2».

Основні події відбулися у другій половині. Подвоїв перевагу «лідерів» Давидний, який прицільним ударом з-за меж карного майданчика знайшов шпарину поміж ніг Остяка – 0:2. Не встигли підопічні Віктора Власова як слід прийти в себе після пропущеного м’яча, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Власович розкішною передачею вивів на ударну позицію Жарікова, і той зусиль партнера не змарнував – 0:3. Гості в ті хвилини повністю домінували на майданчику. Малишевський відгукнувся на чудову скидку невтомного Власовича, і невідпорним ударом під поперечину довів рахунок до розгромного – 0:4. «Епіцентр-К» не опустив руки, і вже в наступній атаці Олянчук влучним ударом скоротив розрив у рахунку – 1:4. Через декілька хвилин ще один м’яч відквитав Гончарук, який потужним ударом зі штрафного в праву «шістку» не залишив жодних шансів Стадніку – 2:4. Підопічні Віктора Мглинця перехопили ініціативу, і результат не забарився. Перевагу номінальних гостей закріпив Соколюк, який потужним ударом в лівий верхній кут замкнув націлену передачу Романюка від кутового прапорця – 2:5. Невдовзі своє вагоме бомбардирське слово сказав Малишевський, який блискуче зіграв на дальній стійці після прострілу Жарікова, оформивши хет-трик в цьому матчі. «Епіцентр-К» активізувався, і навіть на останніх секундах завдяки влучному удару Безвещука зміг дещо підсолодити гіркоту поразки – 6:3 на користь «Спортлідера-2».

«Спортлідер-3» - «Руссич» - 7:0 (2:0)

Арбітри: Жмурко, А. Папірович
Голи: Мартинюк (10, 23, 53), Розпаченюк (34, 40), Шевчук (38), Атаманюк (39)
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Балістовський, Атаманюк, Розпаченюк, Яремчук, Рудюк, Рибчинський, Філь, Шеремета, Бродзянський, Мартинюк, Шевчук
«Руссич»: Чорнобай, Тарасов, Заяць, Муляр, Гладкий, Гаджула, Полторацький, Зубик, Кирик
Попередження: Мартинюк (32) – Чорнобай (29), Заяць (46)

Завершував тур двобій представників групи лідерів чемпіонату – «Спортлідер-3» приймав «Руссич» із Кам’янця-Подільського.
Активніше розпочали господарі, які з перших хвилин взяли в облогу ворота «Руссича». Могли забивати Філь та Мартинюк, проте вище всяких похвал у рамці воріт діяв Чорнобай, раз-по-раз рятуючи свою команду після прицільних ударів нападників «лідерів». Підопічні Артема Гласа продовжували тиснути, і невдовзі змогли матеріалізувати свою ігрову передачу у забитий м’яч. Це Мартинюк відгукнувся на зразкову передачу Шеремети, і потужно пробив у праву «шістку» - 1:0. Гості не знітилися, і відразу могли відновити паритет, однак Муляр не зміг переграти у ближньому бою Алексейчука. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Атаманюк чудовим пасом врозріз вивів на ударну позицію Мартинюка, і той зусиль партнера не змарнував, невідпорним ударом в дальній кут подвоївши перевагу своєї команди – 2:0.

В другому таймі ігровий малюнок істотно не змінився. Довів рахунок до розгромного Розпаченюк, який прицільним ударом з гострого кута замкнув скидку Шевчука – 3:0. «Лідери» в ті хвилини демонстрували неймовірно видовищний та змістовний футзал, просто розриваючи свого опонента. Мартинюк хорошою передачею знайшов на дальній стійці Шевчука, і той красивим ударом в падінні переправив сферу у сітку – 4:0. Гості кинулися рятувати гру, розпочавши діяти з п’ятим польовим гравцем, однак ця тактика не принесла жодних дивідендів. Навпаки, Атаманюк блискуче зіграв на перехопленні, і точним пробив по незахищених воротах, довівши рахунок до непристойного – 5:0. Підопічні Артема Гласа навіть і не думали зупинятися на досягнутому. Дубль оформив Розпаченюк, який обігрався із Рибчинським та прицільним пострілом знайшов шпарину поміж ніг голкіпера – 6:0. «Руссич» під завісу відверто розпочав нервувати, перевищивщи допустимий ліміт фолів. Дабл-пенальті взявся виконувати Мартинюк, і холоднокровним пострілом в праву «шістку» поставив масну крапку у цій зустрічі – 7:0 на користь «Спортлідера-3», який завдяки цій перемозі піднімається на третю сходинку у турнірній таблиці.

Олександр Таран

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: