Хмельницький. Преміум-ліга: «Конфермат» стає першим фіналістом турніру

Чергові поєдинки змагань видалися неймовірно видовищними та результативними

Входить у вирішальну фазу розіграш Преміум-ліги відкритого регіонального чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Цього вік-енду були зіграні матчі півфінальних серій плей-офф, завершилися баталії у Кубку Виклику а також взяв свій старт розіграш Кубку Надії. Забігаючи наперед відзначимо, що усі поєдинки видалися неймовірно видовищними, а головне – результативними, що неабияк потішило багаточисленних вболівальників. Про все це далі у нашому огляді.

«Ротор» - «Ковчег» - 6:8 (1:4)
Арбітри: Бондарь, В. Папірович
Голи: Гайдашевський (10, 45), Ращик (30, 35), Крутяков (43), Горбієвський (54) – Штолько (6, 16, 44), Шитенков (15, 53), Стець (27, 51), Леонов (50)
«Ротор»: Лановий, Горбієвський, Шпаков, Алексейчук, Костишин, Гайдашевський, Ращик, Крутяков
«Ковчег»: Дячук, Шитенков, Жук, Штолько, Леонов, Стець, Луцюк
Попередження: Горбієвський (37) – Леонов (8)

Відкривав програму ігрового дня поєдинок Кубку Виклику, в якому мірялися силами «Ротор» та «Ковчег». Активніше зустріч розпочали гості, і невдовзі змогли відкрити рахунок. Це Стець розкішною передачею вивів на ударну позицію Штолька, і той зусиль партнера не змарнував – 0:1. «Роторці» не знітилися, і вже через декілька хвилин змогли зусиллями Гайдашевського відновити статус-кво – 1:1. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій гостей, і вже в наступній атаці свою команду вперед вивів Шитенков, який розкішним ударом в ліву «шістку» замкнув націлену передачу Стеця від кутового прапорця – 1:2. Не встигли господарі як слід прийти в себе, як знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Відзначився Штолько, який блискуче зіграв на дальній стійці після прострілу з флангу – 1:3. «Ковчег» не зупинявся на досягнутому, і ще до перерви зміг довести рахунок до розгромного. Стець відгукнувся на націлену передачу активного Штолька у центр карного майданчика, і невідпорним ударом в праву «шістку» не залишив Лановому жодних шансів – 1:4.

Не менш цікавим видався і другий тайм. З перших секунд «роторці» заволоділи ініціативою, і результат не змусив на себе довго очікувати. Гайдашевський розкішною передачею врозріз вивів на ударну позицію Ращика, і той холоднокровно пробив у протихід голкіперу – 2:4. Не встигли гості як слід прийти в себе, як знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Скоротив розрив до мінімуму той ж Ращик, який блискуче виконав штрафний удар – 3:4. Підопічні Володимира Вариводського не зупинялися на досягнутому, і через декілька хвилин зрівняв цифри на табло Крутяков, який ефектним пострілом в правий верхній кут замкнув блискучу скидку всюдисущого Ращика – 4:4. Відповідь гостей не забарилася. Штолько ефектно обіграв Костишина, і невідпорним пострілом в ліву «шістку» вивів свою команду вперед – 4:5. «Ротор» не опустив голову, і в наступній атаці відновив паритет Гайдашевський, який ефектним ударом в падінні переправив сферу у сітку після прострілу Ращика – 5:5. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій «Ковчега», і в наступній атаці шальки терезів на користь своєї команди невідпорним ударом в праву «дев’ятку» схилив Леонов – 5:6. Не встигли господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Стець відгукнувся на чудову передачу Леонова, і потужним пострілом під поперечину не залишив Лановому жодних шансів – 5:7. «Ковчег» не зупинявся на досягнутому, і невдовзі перевагу своєї команди прицільним ударом в дальній кут закріпив Шитенков – 5:8. «Ротор» кинувся рятувати гру, і навіть зусиллями Горбієвського зміг скоротити розрив у рахунку, однак на більше підопічних Володимира Вариводського не вистачило – перемога «Ковчега» з рахунком 8:6, яка стає для команди першою в сезоні. «Ротор» ж навіть попри поразку в заключній грі здобуває головний трофей розіграшу Кубку Виклику.

«Конфермат» - «Спортлідер-2» - 2:2 пен. 5:3
Арбітри: В. Папірович, Бондарь
Голи: Кандзьолка (37), Ціх (50) – Хамдамов (10), Романюк (47)
«Конфермат»: Чиж, Черепанський, Кандзьолка, Дубчак, Шум, Атласюк, Курило, Ціх, Козелко, Гвіанідзе
«Спортлідер-2»: Тимощук, Стаднік, Малишевський, Хамдамов, Давидний, Ситнік, Романюк, Жаріков, Мартинюк, Токарчук, Нік, Гранатюк, Соколюк

Відривав півфінальну стадію плей-офф двобій між «Конферматом» та «Спортлідером-2».
Перший небезпечний момент у зустрічі створили гості. Відривати рахунок міг Хамдамов, який потужним ударом з розвороту цілив у праву «шістку», однак Чижу в неймовірному стрибку вдалося ліквідувати загрозу. Відповідь «конферматівців» не забарилася. Забивати повинен був Атласюк, проте відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів вразити фактично порожні ворота. Саме тоді ледве не спрацювало відоме футбольне правило. Це Ситнік розкішним ударом зльоту в правий нижній кут замикав націлену передачу Давидного від кутового прапорця, однак за господарів в цьому епізоді зіграла стійка воріт. Підопічні Романа Шевчука не зупинялися на досягнутому, і результат не змусив на себе довго чекати. Давидний чудовою передачею врозріз вивів на ударну позицію Хамдамова, і той невідпорним пострілом в праву «дев’ятку» не залишив голкіперу жодних шансів – 0:1. Господарі не знітилися, і вже в наступній атаці зрівнювати цифри на табло міг Дубчак, однак не зміг в ближньому бою переграти Тимощука. В наступній атаці страж воріт «лідерів» вкотре продемонстрував чудеса воротарської майстерності, в неймовірному стрибку парирувавши гарматний постріл під поперечину у виконанні Курила.

Друга половина зустрічі була не менш видовищною. Активніше розпочали її господарі, і невдовзі зусиллями Кандзьолки змогли зрівняти цифри на табло – 1:1. Впродовж наступної хвилини небезпечними ударами обмінялися Козелко та Романюк, проте на висоті були голкіпери обох команд. Господарі трішки додали у швидкості, і в наступній атаці свою команду виводити свою команду вперед у рахунку міг Ціх, який потужним ударом зі штрафного цілив у правий верхній кут, однак на щастя для «лідерів» влучив у хрестовину. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Романюк чудово зіграв на перехопленні, втік віч-на-віч із голкіпером і холоднокровним пострілом в дальній кут не залишив Чижу жодних шансів – 1:2. «Конферматівці» не знітилися, і через через декілька хвилин статус-кво відновив Ціх, який прицільним ударом в праву «шістку» замкнув націлену передачу Гвіанідзе від кутового прапорця – 2:2. До завершення гри рахунок так і не змінився, і згідно регламенту гра перейшла у серію післяматчевих пенальті.
В післяматчевій лотореї нерви не витримали у Малишевського, який пробив у стійку воріт. Всі інші гравці обох команд свої спроби реалізували. У підсумку – непроста перемога «Конфермату» в серії післяматчевих пенальті з рахунком 5:3, який виходить вперед у півфінальній серії.

«Спортлідер-3» - «Агрон-Королівський смак» - 4:6 (2:2)
Арбітри: Жмурко, Божко
Голи: Атаманюк (3, 33, 54), Глас (25) – Паперовський (13), Паламар (22, 48), Пліс (43), Цінчик (54), Бритковський (54)
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Болістовський, Глас, Розпаченюк, Атаманюк, Філь, Шеремета, Рибчинський, Власович
«Агрон-Королівський смак»: Бритковський, Протаковський, Паперовський, Костів, Карпа, Пліс, Беркита, Цінчик, Данилюк, Паламар
Попередження: Розпаченюк (11), Власович (53) – Беркита (43)

Завершував ігрову суботу другий матч півфінальної стадії, в якому мірялися силами «Спортлідер-3» та «Агрон-Королівський смак».
Вже перша осмислена атака у матчі завершилася взяттям воріт. Філь чудовою передачею вивів на ударну позицію Атаманюка, і той зусиль партнера не змарнував – 1:0. Відповідь гостей не забарилася, і в наступцій атаці зрівнювати цифри на табло міг Пліс, який потужним пострілом з-за меж карного майданчика цілив в правий нижній кут, однак вище всяких похвал у рамці воріт зіграв Алексейчук, який в неймовірному стрибку зумів ліквідувати загрозу. Тернополяни додали у русі, і результат не змусив на себе довго чекати. Пліс чудово відпасував на Паперовського, і той без особливих зусиль з кількох метрів переправив сферу у сітку – 1:1. Не встигли господарі як слід прийти в себе після пропущеного м’яча, як знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Паламар після обрізки Шеремети втік на побачення, обіграв Алексейчука і точним ударом вразив порожні ворота – 1:2. «Лідери» не знітилися, і ще до перерви змогли відновити паритет. Це Глас відгукнувся на націлену передачу Власовича, і невідпорним пострілом в дальній кут із середньої дистанції зрівняв цифри на табло – 2:2.

Не менш видовищним видався і другий тайм поєдинку. Вивів свою команду вперед Атаманюк, який блискуче зіграв на дальній стійці після прострілу Гласа – 3:2. Відповідь тернополян не змусила на себе довго очікувати. Пліс відгукнувся на передачу Паперовського від кутового прапорця, і невідпорним ударом зльоту в праву «дев’ятку» не залишив голкіперу жодних шансів – 3:3. Гості не зупинилися на досягнутому, і вже фактично у наступній атаці змогли повести у рахунку. Цінчик вивів на ударну позицію Паламаря, і той зусиль партнера не змарнував – 3:4. Підопічні Артема Гласа кинулися рятувати гру, розпочавши діяти в п’ять польових гравців, і моменти біля воріт «Агрону-Королівського смаку» стали виникати один за одним. Відмінну нагоду зрівняти цифри на табло мав Філь, однак не зумів в ближньому бою переграти Бритковського. Забивати повинен був Глас, однак після прицільного удару Артема в дальній кут тернополян виручила від неприємностей стійка воріт. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Це Цінчик чудово зіграв на перепхоленні, і влучним ударом по незахищених воротах закріпив перевагу своєї команди – 3:5. «Лідери» не опустили рук, і зусиллями Атаманюка змогли скоротити відставання до мінімуму, однак останнє слово в цій зустрічі все одно виявилося за командою із Тернополя: Бритковський влучним ударом із сиреною встановив підсумковий рахунок у матчі – 6:4 на користь «Агрону-Королівського смаку».

«Вентс» - «Динамо-УМВС» - 7:4 (3:1)
Арбітри: Жмурко, Божко
Голи: Діброва (15), Бондар (18, 21), Ілюшин (38), Стасюк (38), Побережник (50, пен., 53) – Бабій (27, 46, 53), Колесников (35)
«Вентс»: Матусов, Побережник, Святий, Діброва, Бондар, Ілюшин, І. Монастирський, Стасюк
«Динамо-УМВС»: Ковальчук, Бабій, Колесников, Сохорук, Трочинський, Лахмай, Розгон, Зозуля, Наскальний
Попередження: Сохорук (42)
Вилучення: Лахмай (50, фол останньої надії)

Відривав програму ігрової неділі стартовий поєдинок розіграшу Кубку Надії, в якому зустрічалися «Вентс» та «Динамо-УМВС».
Вже в дебюті поєдинку команди обмінялися небезпечними випадами. Відмінну нагоду відзначитись мав Стасюк, однак відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів вразити фактично порожні ворота. Відповідь «динамівців» не забарилася. Забивати міг Сохорук, який прицільним ударом з гострого кута цілив у праву «дев’ятку», проте в цьому епізоді за господарів зіграв каркас воріт. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Діброва відгукнувся на націлену передачу Святого у центр карного майданчику, і вдотик пробив у ліву «шістку» - 1:0. Забитий м’яч неабияк додав впевненості гравцям «Вентса», які розпочали створювати гольові моменти біля воріт суперника один за одним, і невдовзі перевагу своєї команди подвоїв Бондар, який сповна скористався помилкою голкіпера при грі на виході, і без завад вразив порожні ворота – 2:0. Підопічні Юрія Болістовського не зупинялися на досягнутому, і вже фактично у наступній атаці рахунок до розгромного довів Бондар, який ефектним ударом в падінні переправив сферу у сітку воріт після зразкового прострілу на дальню стійку у виконанні Побережника – 3:0. Номінальні гості в надії врятувати долю матчу перейшли на гру в п’ять польових, і ще до перерви змогли скоротити відставання у рахунку. Відзначився Бабій, який невідпорним пострілом із-за меж карного майданчика замкнув чудову скидку Колесникова – 3:1.

Другий тайм був не менш цікавим. Скоротив відставання гостей до мінімуму Колесников, який чудово зіграв на дальній стійці після прострілу Наскального – 3:2. «Динамівці», які продовжували діяти в більшості продовжували володіти ініціативою, а «Вентс» робив ставку здебільшого на грамотну гру захисті і швидкі контраатаки. Відзначимо, що ця тактика вже зовсім скоро принесла свої плоди. Ілюшин обікрав Колесникова, і без особливих проблем з кількох метрів закотив сферу у сітку – 4:2. Не встигли гості, як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Перевагу своєї команди влучним ударом по незахищеним воротах закріпив Стасюк – 5:2. Віддамо належне гравцям «Динамо-УМВС», які не впали духом, і вже фактично у наступній атаці змогли зусиллями невтомного Бабія скоротити розрив у рахунку – 5:3. Відповідь господарів не змусила на себе довго очікувати. Після чергової атаки «Вентсу» Лахмай не придумав нічого краще, як рукою вибити сферу з лінії порожніх воріт, і арбітр не вагаючись вказав «на позначку». «Вирок» взявся виконувати Побережник, і холоднокровним пострілом в ліву «шістку» не залишив Ковальчуку жодних шансів – 6:3. «Динамівці» не полишали надій врятувати долю матчу, і вже через декілька хвилин зусиллями активного Бабія, який блискуче зіграв на дальній стійці після прострілу Розгона, змогли знову відродити інтригу у зустрічі, однак останнє слово в цій грі все одно залишилося за господарями – Побережник влучним ударом вразив порожні ворота і встановив підсумкові цифри на табло – 7:4 на користь «Вентсу», який з перемоги розпочинає свої виступи у Кубку Надії.

«Агрон-Королівський смак» - «Спортлідер-3» - 2:2 пен. 3:4
Арбітри: Божко, Жмурко
Голи: Паперовський (44), Пліс (47) – Шеремета (22), Філь (34)
«Агрон-Королівський смак»: Бритковський, Протаковський, Паперовський, Костів, Беркита, Пліс, Карпа, Цінчик, Данилюк, Паламар
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Болістовський, Глас, Розпаченюк, Рибчинський, Власович, Атаманюк, Філь, Шеремета
Попередження: Атаманюк (29), Рибчинський (37), Філь (51)

Перший небезпечний момент у зустрічі створили господарі. Це Паперовський по флангу втік віч-на-віч із голкіпером, однак в ближньому бою не зуміг переграти Алексейчука. Відповідь «лідерів» не забарилася. Відкривати рахунок міг Власович, який потужним ударом з-за меж карного майданчику цілив у праву «шістку», проте вище всяких похвал у рамці воріт зіграв Бритковський, парирувавши «мертвий» м’яч після удару нападника «Спортлідера-3». Підопічні Артема Гласа перехопили ініціативу, і невдовзі змогли відкрити рахунок у зустрічі. Атаманюк розкішним пасом вивів Шеремету на побачення із голкіпером, і той холоднокровним ударом знайшов шпарину поміж ніг Бритковського – 0:1. «Лідери» не зупинялися на досягнутому, і невдовзі перевагу свої команди подвоїти той ж Шеремета, який розкішним пострілом з-за меж карного майданчику цілив у праву «дев’ятку», проте тернополян від неприємностей в цьому епізоді врятував каркас воріт. Під завісу тайму небезпечними ударами обмінялися Розпаченюк та Цінчик, однак на висоті були голкіпери обох команд.

Друга половина зустрічі була не менш видовищною. «Лідери» з перших секунд заволоділи ініціативою, і розпочали один за одним створювати небезпечні моменти біля воріт суперника. Подвоювати перевагу своєї команди міг Філь, однак не зміг реалізувати вихід віч-на-віч із голкіпером. Забивати повинен був Атаманюк, проте чудеса воротарської майстерності вкотре продемонстрував Бритковський, зреагувавши на гарматний постріл Віталія у правий верхній кут. «Спортлідер-3» продовжував домінувати і невдовзі зміг матеріалізувати свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Це Філь відгукнувся на блискучу передачу на дальню стійку у виконанні Гласа, і невідпорно пробив в лівий нижній кут – 0:2. Тернополяни відразу перейшли на гру в п’ять польових гравців, і вже фактично відразу змогли скоротити розрив у рахунку. Пліс чудовою передачею вивів на ударну позицію Паперовського, і той зусиль партнера не змарнував – 1:2. Не встигли «лідери» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Це Пліс відгукнувся на ефектну скидку п’ятою у виконанні Костіва, і невідпорним ударом в праву «дев’ятку» відновив статус-кво – 2:2. До завершення матчу обидві команди створили вдосталь моментів для взяття воріт суперника, однак підсумковий рахунок на табло так і не змінився, і згідно із регламентом змагань гра перейшла у серію післяматчевих пенальті.
Першими в «лотерії» нерви здали у Данилюка, який пробив повз ворота, проте моральною перевагою «лідери» володіли не так вже і довго. Зрівняв ситуацію Бритковський, який зреагував на удар Власовича. Далі суперники йшли ніздря в нідзрю, і здавалося, що додаткових ударів з «позначки» не уникнути. Однак зовсім іншої думки був Алексейчук, який в неймовірному стрибку зреагував на вбивчий удар Паламаря у лівий нижній кут і приніс таким чином підсумкову перемогу в цій зустрічі – 4:3 в післяматчевій «лотореї» на користь «Спортлідера-3». За підсумками двох ігор рахунок у цій серії рівний, отож долю фінальної путівки визначить додатковий третій матч між цими суперниками.

«Спортлідер-2» - «Конфермат» - 2:5 (2:4)
Арбітри: Жмурко, Божко
Голи: Романюк (3), Жаріков (20) – Козелко (2), Курило (4, 45), Атласюк (14), Сендель (24)
«Спортлідер-2»: Тимощук, Стаднік, Мартинюк, Романюк, Малишевський, Жаріков, Ситнік, Хамдамов, Давидний, Токарчук, Соколюк, Гранатюк
«Конфермат»: Чиж, Черепанський, Кандзьолка, Атласюк, Дубчак, Шум, Курило, Ціх, Козелко, Гвіанідзе, Сендель
Попередження: Сендель (26)

Завершував програму ігрової неділі поєдинок іншої півфінальної серії, у якому зустрічалися «Спортлідер-2» та «Конфермат».
Вже перша осмислена атака в матчі завершилася взяттям воріт. Це Кандзьолка чудово відпасував на дальню стійку, де Козелко влучним ударом з кількох метрів переправив сферу у сітку – 0:1. Швидкий гол не засмутив «лідерів», які зібрали усю волю у кулак, і вже через декілька хвилин відновили паритет. Романюк відгукнувся на скидку Мартинюка, і невідпорним пострілом під поперечину з-за меж карного майданчика змусив капітулювати Чижа – 1:1. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій гостей, які додали у швидкості, і результат не змусив на себе довго очікувати. Козелко розкішною передачею вивів на ударну позицію Курила, і той зусиль партнера не змарнував – 1:2. Відразу закріпити перевагу своєї команди міг Гвіанідзе, однак за «лідерів» від неприємностей врятувала стійка воріт, яка прийняла на себе вбивчий удар Автанділа. Підопічні Володимира Лазарчука не зупинялися на досягнутому, і через декілька хвилин забитим м’ячем відзначився Атласюк, який чудово зіграв на дальній стійці після прострілу Гвіанідзе – 1:3. Господарі не знітилися, змогли перехопити ініціативу, і розпочали створювати небезпечні моменти біля воріт суперника один за одним. Забивати повинен був Малишевський, однак відверто вибачив «конферматівців», не зумівши з кількох метрів вразити фактично порожні ворота після скидки Давидного. Підопічні Романа Шевчука не зупинялися на досягнутому, і невдовзі у наступній атаці розрив у рахунку скоротив Жаріков – 2:3. Завершення тайму пройшло вже під диктовку більш зіркових гостей, і фактично перед самісінькою сиреною на перерву своє вагоме бомбардирське слово сказав Сендель. Кращий голеадор змагань спочатку ефектним фінтом пошив у дурні Ситніка, а потім невідпорним ударом з розвороту в дальній кут закріпив перевагу своєї команди – 2:4.

В другій половині ігровий малюнок не змінився. «Спортлідер-2» кинувся відіграватися, і розпочав грати в п’ять польових гравців. Відзначу, що ця тактика жодних дивідендів підопічним Романа Шевчука не принесла – «конферматівці» блискуче діяли у захисті і грамотно перекривали усі вільні зони, не залишаючи своєму опоненту фактично жодних шансів. А масну крапку у матчі влучним ударом по незахищених воротах поставив Курило – переконлива перемога «Конфермату» з рахунком 5:2, який стає першим фіналістом наших змагань.


Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької областіАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: