Хмельницький, Преміум-ліга: «Динамо-УМВС-Дунаївці» мінімально перемагає

Преміум-ліга: «Динамо-УМВС-Дунаївці» мінімально перемагає, бойова нічия «Феміди-НК» та «Ковчега-Волі»

Перші стикові матчі за вихід у плей-офф в дивізіоні 1 видалися неймовірно цікавими

Повним ходом триває змагальний марафон у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Вслід за завершенням групового етапу, відразу настала пора вирішальних поєдинків. У неділю, 15-ого лютого, були зіграні перші стикові матчі за вихід у плей-офф, за підсумками яких переможці у двоматчевих протистояннях, здобуть дві останні вакантні путівки до вісімки найсильніших, яка далі в серіях до двох перемог визначатиме імена переможця та призерів змагань. Що ж до недільних поєдинків, то вони видалися неймовірно напруженими, сповна потішивши видовищним футзалом багаточисленну глядацьку аудиторію на трибунах спорткомлексу УМВС. Про це все далі в нашому огляді.

«Феміда-НК» - «Ковчег-Воля» - 2:2 (1:0)
Арбітри: Божко, Подворний
Голи: Бойко (22), Гончарук (54) – Штолько (41), Гранатюк (50)
«Феміда-НК»: Остяк, Паславський, Бабак, Блажко, Бойко, Бродзянський, Гончарук, Гребенюк, Гуменюк, Підлісний, Семенюк
«Ковчег-Воля»: Дячук, Вінницький, Шитенков, Штолько, Стець, Гуралечко, Леонов, Бармак, Задерейко, Гранатюк
Попередження: Гончарук (37) – Бармак (53), Шитенков (54)

Першими на майданчик вийшли «Феміда-НК» та «Ковчег-Воля».
Перший небезпечний момент в грі створили номінальні гості. Це Стець ефектно накрутив на фланзі захисника, однак із забійної позиції пробив поруч із стійкою. Відповідь «Феміди-НК» не забарилася. Змінювати нулі на табло міг Бойко, який гарматним пострілом зі штрафного цілив у праву «шістку», однак «Ковчег-Волю» від неприємностей в цьому епізоді врятувала стійка воріт, яка прийняла на себе м’яч після удару капітана «фемідівців». Надалі ініціативою заволоділи номінальні господарі, в складі яких хороші нагоди для того аби відзначитись мали той ж таки Бойко та Гуменюк, проте Дячук на останньому рубежі діяв вище всяких похвал. «Ковчег-Воля», які в ті хвилини діяла здебільшого другим номером, робила ставку на стрімкі контрвипади, один з яких влучним ударом завершувати міг Шитенков, однак рятівником «фемідівців» в даному епізоді виявився Гончарук, який в останній момент виніс шкіряний снаряд з лінії порожніх воріт. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Активний Гончарук чудовим пасом вивів на ударну позицію Бойка, і той зусиль партнера не змарнував, невідпорно зльоту пробивши точнісінько у правий верхній кут – 1:0. Фактично вже в наступній атаці закріплювати перевагу номінальних господарів у рахунку міг Гребенюк, однак відверто вибачив опонента, не зумівши з кількох метрів вразити порожній кут після націленого прострілу на дальню стійку у виконанні Блажка.

Другий тайм теж видався не менш цікавим. Змінювати цифри на табло міг Бойко, який гарматним ударом в ліву «шістку» замикав скидку Семенюка при розіграші штрафного, проте вкотре «Ковчег-Волю» від неприємностей врятував каркас воріт. Через декілька секунд забивати міг і сам Семенюк, однак чудеса воротарської майстерності продемонстрував Дячук, парирувавши «мертвий» м’яч після потужного пострілу під поперечину у виконанні форварда «Феміди-НК». Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Гранатюк чудовою передачею врозріз знайшов на дальній стійці Штолька, який вдотик переправив шкіряний снаряд у кут воріт – 1:1. Не встигли «фемідівці» як слід прийти, в себе як вже знову були змушені були розпочинати гру від центральної лінії. Це Гранатюк виявився в потрібний час та в потрібному місці після розіграшу ауту, і невідпорним ударом зльоту в праву «дев’ятку», не залишив Остяку жодних шансів – 1:2. «Феміда-НК» кинулася на останній штурм, змусивши свого суперника нервувати та порушувати правила в незовсім обов’язкових ситуаціях, і вже дуже швидко номінальні гості перевищили допустимий ліміт фолів. Дячук старався як міг, парирувавши два дабл-пенальті від Бойка та Остяка, однак в третьому випадку після невідпорного удару Гончарука в правий верхній кут врятувати свою команду так і не зміг – бойова нічия з рахунком 2:2, і долю путівки в чвертьфінал вирішить матч-відповідь між цими суперниками.

«Ротор» - «Динамо-УМВС-Дунаївці» - 3:4 (1:3)
Арбітри: Подворний, Божко
Голи: Крутяков (14), Думанюк (36), Ірклієнко (38) – Калинюк (9, 21), Валеєв (23), Стасюк (44)
«Ротор»: Лозінський, Шпаков, Ірклієнко, Думанюк, Крутяков, Гайдашевський, Левченко, Пляхимович
«Динамо-УМВС-Дунаївці»: Максимчук, Бабій, Лахмай, Стасюк, Кордас, Ганін, Наталюк, Валеєв, Бондаренко, Когут, Глуховатий, Калинюк
Попередження: Ірклієнко (3), Крутяков (22)

Наступними на майданчик вийшли «Ротор» та «Динамо-УМВС-Дунаївці».
Активніше розпочали гру «динамівці», які фактично ж свою першу осмислену атаку завершили взяттям воріт. Це Калинюк наважився на удар з дальньої дистанції, і сфера після невеличкого рикошету змінила свою траєкторію та залетіла у кут воріт дезорієнтованого Лозінського – 0:1. Забитий м’яч неабияк додав впевненості номінальним гостям, які вже фактично відразу могли забити і вдруге, однак рятівником «Ротора» в цьому епізоді виявився Ірклієнко, який в останній момент виніс шкіряний снаряд з лінії порожніх воріт після удару Ірклієнка. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Крутяков ефектно обіграв захисника на підступах до карного майданчику «Динамо-УМВС-Дунаївці» і прицільним ударом з розвороту в ліву «шістку» змусив капітулювати Максимчука – 1:1. Не встигли «роторці» як слід натішитись забитим м’ячем, як вже самі були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Після затяжної атаки номінальних гостей, Бондаренко ефектно п’ятою відпасував у центр воротарського на набігаючого Калинюка, який зусиль партнера не змарнував, влучно вдотик пробивши впритирку із стійкою – 1:2. Пристрасті на майданчику розпалювалися, і невдовзі не витримали нерви у запального тренерського штабу «Ротора», який досить агресивно сприйняв, на його думку, неправильне рішення арбітра матчу, і в прямому сенсі заволів «надавати йому стусанів»! Події на майданчику розвивалися стрімко, ситуація ставала неконтрольованою, і головний арбітр, Сергій Подворний, прийняв єдине правильне рішення – зупинити гру! Пауза тривала десь п’ять хвилин, але після спілкування із організаторами турніру та представниками правоохоронних органів, які надалі пильно слідкували за порядком під час матчу, суддівська бригада матч відновила. Після вимушеної перерви відразу відновити паритет у рахунку міг Крутяков, але з кількох метрів влучив Наталюка, який знаходився на лінії вже порожніх воріт. «Не забиваєш ти, забивають...». Ця прописна футбольна істина спрацювала відразу. Бондаренко філігранним пасом вивів на ударну позицію Валеєва, який невідпорно пробивши під поперечину з лінії воротарського майданчику втретє в матчі змусив капітулювати Лозінського – 1:3.

Друга половина матчу видалася теж неймовірно напруженою. Вже в його дебюті доводити рахунок до розгромного міг Глуховатий, який, спочатку ефектно обігравши Крутякова, з розвороту на силу пробивав у лівий верхній кут, проте кіперу «Ротора» в неймовірному стрибку ціною надзусиль таки вдалося парирувати «мертвий» м’яч, врятувавши свою команду від вірного голу. Відповідь номінальних господарів не змусила на себе довго очікувати. Думанюк виявився в потрібний час та у потрібному місці після зразкової передачі врозріз від Гайдашевського, і влучним ударом в праву «шістку» скоротив розрив до мінімуму – 2:3. Не встигли «динамівці» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру з центра майданчику. «Ротор» заробив право на перспективний штрафний удар поблизу воріт номінальних гостей, який чітким ударом під поперечину реалізував Ірклієнко, відродивши інтригу в матчі – 3:3!!! «Динамо-УМВС-Дунаївці» в ті хвилини блискуче діяло другим номером, роблячи ставку на швидкі та разючі контрвипади, і відзначимо, що ця тактика себе вже дуже швидко виправдала. Під стрімкої багатоходівки «динамівців» Стасюк виявився найспритнішим у карному майданчику «Ротора» після флангового прострілу, і прицільним ударом в дальній нижній кут знову схилив шальки терезів в цьому протистоянні на бік номінальних гостей – 3:4. «Ротор» відразу кинувся відіграватися, створюючи небезпечні моменти біля воріт Максимчука із завидною регулярністю. Фактично в наступній атаці чудеса воротарської майстерності продемонстрував кіпер «динамівців»

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: