Хмельницький, Преміум-ліга: інтрига загострюється

Матчі другого туру змагань в дивізіонах 2 та 3 видалися неймовірно результативними

Набирає обертів черговий розіграш Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду в дивізіонах 2 та 3 були зіграні матчі 2-ого туру, які видалися неймовірно захоплюючими, а головне – напрочуд результативними, що неабияк потішило багаточисленних вболівальників. Про все це далі в нашому огляді.

«Прикордонник» - «Бамбук» - 2:6 (0:0)
Арбітри: Бондар, Божко
Голи: Пулькін (49, 50) – Сергач (27, аг.), Кульбачний (32, 46), Солонинко (39), Бортник (40), Кучерук (43)
«Прикордонник»: Ільков, Пулькін, Голенко, В. Мельников, Дьомін, Вавренюк, Сергач, Нікішов, А. Мельников, Собко
«Бамбук»: Гарбар, Бабій, Олесь, Антонов, Кравецький, Кушнірук, Кучерук, Кульбачний, Солонинко, Дилоян, Бортник
Попередження: Сергач (15), Вавренюк (21) – Кульбачний (9), Дилоян (17), Кравецький (36), Бабій (37), Олесь (49)
Вилучення: Кравецький (36, навмисно наступив ногою на руку лежачому супернику під час зупинки гри)

Відкривав другий тур у дивізіоні 2 матч між «Прикордонником» та «Бамбуком». Перший тайм завершився без забитих м’ячів, що обіцяло неслабку інтригу в другій половині матчу, але її свідками глядачі спорткомплексу ХНУ так і не стали. Підопічні Володимира Громницького з перших секунд після перерви заволоділи помітною ігровою перевагою, і відвантаживши шість ефектних м’ячів у ворота свого опонента зробили переконливу заявку на підсумкову перемогу. Віддамо належне «прикордонникам», які до останнього намагалися змінити хід подій на майданчику, але їх старань вистачило лише на те, аби двома влучними ударами дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 6:2 на користь «Бамбука», який здобуває першу вікторію в сезоні.

«Патріот» - «Хмельницькі делікатеси» - 1:3 (0:1)
Арбітри: Божко, Бондарь
Голи: Палійчук (42) – Криськов (7), Сиворог (35, 43)
«Патріот»: Дубінін, Коротун, Атласюк, Папроцький, Палійчук, Марущак, Микитюк, Дрижа, Романов, Марчук, Вольський
«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Дубовий, Блазунь, Криськов, Юхимчук, Кащук, Туз, Шпак, Богославський, Сиворог, Ярмаш, Лисенко, Баськов
Вилучення: Микитюк (46, удар суперника рукою під час зупинки гри) – Кащук (46, удар суперника рукою у відповідь)

Цікавим видався двобій між «Патріотом» та «Хмельницькими делікатесами». Суперники намагалися діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, що приносило неабияке задоволення глядацькій аудиторії. При такій грі далася взнаки краща реалізація гольових моментів номінальними гостями, які три з своїх атак зуміли довести до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів, натомість «Патріот» відповів лише голом престижу у виконанні Палійчука – 3:1 на користь «Хмельницьких делікатесів». В складі переможців найбільше на майданчику виділявся Сергій Сиворог, який двома влучними ударами зробив вагомий вклад у перемогу своєї команди.

«Тетра-2-Філтекс» - «Фаворит» - 3:2 (2:1)
Арбітри: Бондарь, Божко
Голи: Вакух (2), Якубовський (19), Подольський (29) – Савчук (9), Ярославський (33, аг.)
«Тетра-2-Філтекс»: Ярославський, Мусієнко, Васильчук, Хдеєр, Лутковський, Дацишин, Шаварський, Подольський, Якубовський, Холодецький, Аль Асфар, Вакух, Щербатюк
«Фаворит»: Януш, Мевша, Люховець, Савчук, Альміз, Д. Огороднічук, Р. Огороднічук, Веселовський, Стець, Бондарчук
Попередження: Шаварський (9), Лутковський (32) – Савчук (20), Стець (40), Януш (50)
Багатим на боротьбу видалося протистояння між «Тетрою-2-Філтексом» та «Фаворитом». Вирішальним став відрізок з 19-ої по 29-у хвилину. Тоді господарі провели дві блискучі атаки, і повели з відчутним гандикапом у два м’ячі. «Фаворит» майже відразу зумів скоротити відставання до мінімуму, і в останні хвилини відчайдушно намагався врятуватися від поразки, проте підопічним Дениса Якубовський ціною неймовірних зусиль таки вдалося втримати свою мінімальну перевагу – 3:2 на користь «Тетри-2-Філтекса».

«Мустанг-Автолідер» - «Евеліна» - 3:3 (0:2)
Арбітри: Зощук, Куцак
Голи: Косевич (29, 36), І. Кореганов (42) – Стожик (15, 39), Піхотко (24, пен.)
«Мустанг-Автолідер»: Легун, Косевич, Мержук, І. Кореганов, А. Кореганов, Третьяков, Віт. Сироватко, Петрук, Голець, Будченко
«Евеліна»: Рудий, Піхотко, Ошовський, Стожик, Піхотко, Ляскорунський, Кучерявий, Горєв, Федоров, Панчук, Перканюк
Попередження: Мержук (24) – Піхотко (24), Ошовський (48)

Потішили видовищним та змістовним футзалом своїх вболівальників «Мустанг-Автолідер» та «Евеліна». Розпочали гру краще номінальні гості, які двічі забили до перерви, але «мустангівці» змогли проявити характер, та завдяки дублю Косевича повернули інтригу – 2:2. Після цього ініціативою заволоділа «Евеліна», і невдовзі після голу Стожика вкотре схилила шальки терезів на власну користь – 2:3. Віддамо належне гравцям «Мустангу-Автолідера», які до останнього не полишали надій врятуватися від поразки, і під завісу гри досягли свого зусиллями Івана Корагенова – бойова нічия з рахунком 3:3, яка стала, мабуть, насправедливішим підсумком звітного протистояння.

«Менс» - «ДБК» - 4:2 (2:1)
Арбітри: Куцак, Зощук
Голи: Павлюк (16), Дуда (30, 36), Братченко (46) – Чепурний (18), Фурік (25)
«Менс»: Русс, Побута, Грищук, Гілюк, Братченко, Павлюк, Левчук, Назарук, Дуда, Шадрін, Балла
«ДБК»: Сурков, Габатель, Невінський, Чепурний, Рибчинський, Божек, Гаврищишин, Бачинський, Баштанюк, Фурік, Ерназаров, Лаба
Попередження: Назарук (32) – Чепурний (5)

Першу перемогу в сезоні святкував і «Менс», який в доволі напруженому поєдинку виявився сильнішим за «ДБК». Перший тайм завершився за мінімальної переваги «домобудівельників», однак в таймі другому підопічні Олександра Гілюка змогли проявити свої найкращі якості на майданчику, забивши три м’ячі без відповіді у ворота Суркова та схиливши шальки терезів на власний бік – 4:2 на користь «Менсу». В складі переможців найбільш активним був Володимир Дуда, який оформив дубль.

«Олімп» - «Товтри» - 4:2 (1:1)
Арбітри: Мандзій, А. Папірович
Голи: Біляк (20), Івановський (32), Гуценюк (45, 49) – Бойко (11), Геут (39)
«Олімп»: Підпонюк, Гуліватий, Івановський, Біляк, Гуценюк, Гайновський, Юрчак, Наконечний, Берлінський
«Товтри»: Рудюк, Червоняк, Самолига, Войченко, Бойко, Клапченко, Вільчинський, Сердуніч, Геут
Попередження: Гуліватий (38) – Клапченко (21), Геут (28)

В аналогічному ключі пройшов і двобій між «Олімпом» та «Товтрами». Після нічийного першого тайму, команда із Деражні відразу після перерви заволоділа відчутною ігровою перевагою, і вже дуже швидко втілила її у три забитих м’ячі. Номінальні гості змогли відразу відновити інтригу, проте останнє слово в цьому матчі все одно залишилося за деражнянцями. Масну крапку у поставав, який Гуценюк невідпорно пробив під поперечину – 4:2 на користь «Олімпа».

«Ротор-2» - «Лада» - 10:2 (5:1)
Арбітри: А. Папірович, Мандзій
Голи: Логвіненко (2), Ісхаков (8, 16, 29, 32), Рудоман (18), Морозов (23, 40), Шутяк (45), Шатілов (50) – Підкамінський (9), Щиголь (48)
«Ротор-2»: Данилюк, Шатілов, Логвіненко, Камінський, Морозов, Гайдашевський, Мельник, Шутяк, Рудоман, Ісхаков, Сьомін, Федоченко
«Лада»: Панасенков, Мустафін, Умаров, Іщук, Казмірчук, Шульган, Щиголь, Малюта, Садиков, Радюк, Підкамінський, Іщук
Попередження: Шутяк (36) – Мустафін (36), Шульган (42), Щиголь (46)

Продовжує приємно дивувати «Ротор-2». Після впевненої перемоги над «Менсом» у першому турі, «роторці» вирішили не зупинятися на досягнутому, «знявши скальп» з ще одного досвідченого турнірного бійця, «Лади». Главацький і компанія в усіх ігрових компонентах переважали свого візаві на майданчику, і відвантаживши по п’ять м’ячів у ворота Панасенкова у кожному із таймі, заслужено довели справу до розгромної перемоги. «Лада» змогла відповісти лише двома влучними ударами – 10:2 на користь «Ротора-2», який виходить у лідери змагань в дивізіоні 2.

«Райффайзен Банк Аваль» - ФК «Литвина» - 6:5 (3:2)
Арбітр: Зощук
Голи: Шляховий (3, 39), Стеценко (18, 23), Банашко (26), Яковчук (28) – Шостак (4), Чернецький (17, 36, 46), Гизлик (43)
«Райффайзен Банк Аваль»: Незборецький, Шляховий, Яковчук, Юнчик, Юдов, Ходаковський, Козак, Павліш, Стеценко, Банашко, Регула
ФК «Литвина»: Вигоняйло, Буцький, Григоренко, Шостак, Демкович, Гизлик, Костецький, Марчук, Чернецький
Попередження: Павліш (46)

Багатим на забиті м’ячі видався стартовий двобій 2-ого туру змагань у дивізіоні 3, в якому зустрічалися «Райффайзен Банк Аваль» та ФК «Литвина». Під завісу матчу «банкіри» володіли комфортною перевагою у три забиті м’ячі, проте симпатична команда з Городка не опустила руки, і вже дуже швидко змогла скоротити відставання до мінімуму. Останні секунди зустрічі видалися дуже напруженими, проте номінальним господарям, в складі яких найбільш помітними були Шляховий та Стеценко, які оформили дублі, ціною неймовірних зусиль таки вдалося втримати свою перевагу – 6:5 на користь «Райффайзен Банку Аваль», який здобуває першу перемогу в сезоні.

«ЕкоАльт-Адрія» - «Спорттовари.com-Менс-2» - 7:4 (3:0)
Арбітр: Зощук
Голи: Гончар (5), Трофанюк (13, 29), Яворський (23, 28), Музика (36, 44) – Білецький (30, 45), Музика (31, аг.), Лісоводський (41)
«ЕкоАльт-Адрія»: Коник, Гончар, Музика, Трофанюк, Яворський, Годованюк, Вілінчук, Чорний
«Спорттовари.com-Менс-2»: Дядюк, Попов, Ремушевський, Білецький, Допералов, Лисий, Павлюк, Сокальський, Лісоводський, Кучерявий, Бойко, Семиконь, Мадзяновський, Улітін
Попередження: Білецький (21), Кучерявий (21)

Також дебютну вікторію святкувала і «ЕкоАльт-Адрія», яка виявилася влучнішою в гольовій перестрілці із «Спорттоварами.com-Менсом-2». Підопічні Олега Рогульського впевненіше провели перший тайм, відвантаживши три «сухі» м’ячі у ворота свого опонента на майданчику. В другій половині матчу номінальним гостям вдалося дещо вирівняти гру, однак нівелювати відставання у три м’ячі «Спорттовари.com-Менс-2» так і не зумів – переконлива перемога «ЕкоАльт-Адрії» з рахунком 7:4.

«Атлетик-Ферозіт» - «Родові помістя» - 3:2 (1:0)
Арбітр: Маляр
Голи: Барабаш (20), Ярмоленко (27), Яюс (35) – Буткевич (27), Скорбатюк (28)
«Атлетик-Ферозіт»: Грабовський, Розізнаний, Ярмоленко, Яюс, Кривак, Ліповус, Шульган, Босак, Барабаш, Шелест, Денисюк
«Родові помістя»: Кащенко, Зозуля, Галюк, Дунець, Крафт, Гула, Скорбатюк, Денисов, Буткевич, Бистрих, Цибрій, Присяжнюк
Попередження: Розізнаний (25)

Напруженим видався двобій між «Атлетик-Ферозітом» та «Родовими помістями». Левову частку ігрового часу на майданчику можна було спостерігати рівну ігру, що справедливо знаходила своє відображення у цифрах на табло, і здавалося, що «мирова» стала б, мабуть, найзакономірнішим підсумком цією зустрічі. Але іншої думки на рахунок цього був Яюс, який прицільним ударом завершив одну з стрімких контратак господарів, подарувавши своїй команді таку потрібну перемогу – 3:2 на користь «Атлетик-Ферозіту».

«Прикордонник-2» - «ЕкоАльт» - 3:10 (2:4)
Арбітр: Маляр
Голи: Вакарук (8), Б. Савчук (15), Бральчук (30) – Потюк (1, 4, 14, 28, 33), Мокрота (22, 26, 37, 38, 40)
«Прикордонник-2»: Грига, Б. Савчук, О. Савчук, Вакарук, Бас, Рондоманський, Бральчук, Луцик, Стус
«ЕкоАльт»: Пилипюк, Тихонюк, Мокрота, Булка, Камінський, Потюк, Іщук
Попередження: Пилипюк (26)

Гольовою феєрією сповна потішив своїх прихильників «ЕкоАльт», який в ефектному стилі не залишив каменя на камені від «Прикордонника-2». Фактично, долю матчу на користь гостей вирішили два гравці – Олександр Мокрота та Віталій Потюк, кожен з яких записав на свій бомбардирський рахунок по п’ять забитих м’ячів. «Прикордонники» відповіли лише трьома влучними ударами, проте цього виявилося замало бодай для нічиєї – розгромна перемога «ЕкоАльту» з рахунком 10:3.

«ДЮСШ-Олімпік» - «Новатор» - 8:5 (4:2)
Арбітр: Безкоровайний
Голи: Гапон (6, 23), Деговець (11, 43), Кліщенко (22, 38), Савлук (36), Полупан (40) – Осадчук (13), Посполіта (21), Лисий (35, 36), Шушвар (39)
«ДЮСШ-Олімпік»: Чмелюк, Савлук, Соломко, Гапон, Полупан, Кліщенко, Бачинський, Деговець
«Новатор»: Любий, Новік, Осадчук, Одарич, Шушвар, Бакалець, Посполіта, Лисий, Гуцюк, Прокопишен
Попередження: Чмелюк (6) – Новік (42)

Багатим на забиті м’ячі видався і поєдинок між «ДЮСШ-Олімпіком» та «Новатором», які на двох забили відразу 13 (!) м’ячів. Влучнішими у цій гольовій виявилися номінальні гості, які довели до логічного завершення у вигляді забитих м’ячів вісім своїх атак, а «Новатору» подібне вдалося зробити лише п’ять разів – 8:5 на користь «ДЮСШ-Олімпіка». В складі переможців найбільше на майданчику виділялося тріо Гапон-Деговець-Кліщенко, кожен з якого оформив по дублю.

«Ветеран» - «Красилів-Ортопед» - 2:7 (2:2)
Арбітр: Безкоровайний
Голи: Лановий (22), Деусов (23) – О. Кізюн (4, 43), Вербовий (10), Олексюк (24), Мельник (25, 33, 40)
«Ветеран»: Лановий, Власов, Деусов, Туз, Мірзаков, Крохан, Бельський, Мережко, Волков, Борисюк, Рендяк
«Красилів-Ортопед»: Маляр, Когут, Мельник, Антонець, О. Кізюн, Олексюк, Вербовий, Дячук, Алексеєв, Ю. Кізюн

Центральний поєдинок 2-ого туру у дивізіоні 3, в якому зустрічалися «Ветеран» та «Красилів-Ортопед», видався доволі напруженим. Перший тайм завершився за нічийного рахунку на табло, але цікавого продовження багаточисленна глядацька аудиторія так і не дочекалася. Номінальні гості, в складі яких виблискував майстерністю Сергій Мельник, блискуче зіграли перш за все у тактичному плані, і провівши п’ять м’ячів без відповіді у ворота Ланового в ефектному стилі довели справу до розгромної перемоги – 7:2 на користь «Красилова-Ортопед», який продовжує крокувати турнірною дистанцією без очкових втрат.

ФК «ЛП» - «Полонія» - 2:6 (1:2)
Арбітр: Безкоровайний
Голи: А. Муравський (5), Козубович (36) – Янковий (10), Бугун (21, 31), Гресь (37), Галкін (42), Савчук (46)
ФК «ЛП»: Касапчук, Козубович, Зінченко, О. Муравський, А. Муравський, Царенко, Куцак, Данилюк, Опольський, Кирилюк
«Полонія»: Сікора, Ільчук, Дияк, Янковий, Бугун, Качур, Мірошниченко, Гресь, Остапов, Савчук, Цілінський, Галкін, Кушнірук
Попередження: Качур (19), Янковий (30), Ільчук (37), Савчук (42)

Здобула другу перемогу в сезоні і «Полонія», яка заключному матчі 2-ого туру в дивізіоні 3 подужала міцний ФК «ЛП». Початок гри був за номінальними господарями, які вже дуже швидко повели у рахунку після голу Андрія Муравського, проте «Полонія» не знітилися, і чотирма влучними ударами зуміла переламати хід поєдинку на свою користь. «ЛП» відродив інтригу зусиллями Козубовича, але останнє слово в цій зустрічі все одно виявилося за гостями, які ще двічі до фінальної сирени змусили капітулювати Касапчука – 6:2 на користь «Полонії», яка виходить у лідери змагань у дивізіоні 3.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: