Хмельницький, Преміум-ліга: кубкові злети та падіння фаворитів

Стартові поєдинки 1/16 фіналу Кубку видалися напрочуд результативними

Набирає обертів розіграш Преміум-ліги відкритого Кубку Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. У суботу, 12-ого грудня, в турнірі були зіграні стартові поєдинки 1/16 фіналу розіграшу. Особливих сенсацій, якими славляться кубкові змагання, вони чисельній глядацькій аудиторії не подарували, однак без несподіванок все ж не обійшлося. Відмітимо перш за все перемогу «Арсеналу», який здолав іншого представника дивізіону 1, «Хмельницькі делікатеси», граючи весь матч без замін гравців! Про все це і не тільки далі у нашому огляді.

«Феміда-Старлайф» – «Бамбук» – 6:2 (2:0)

Арбітри: Бондар, Жмурко

Голи: Дележа (9, 20), Бойко (27), Рибак (40, 45), Бродзянський (42) – Стеценко (28), Кульбачний (39)

«Феміда-Старлайф»: Остяк, Вінницький, Бойко, Бродзянський, Гончар, Гончарук, Дележа, Голов, Маковійчук, Підлісний, Рибак, Янчик

«Бамбук»: Гарбар, Плосконос, Антонов, Кульбачний, Солонинко, Олесь, Кучерук, Павліш, Стеценко, Кушнірук

Попередження: Маковійчук (18), Янчик (37)

Першим учасником наступного раунду розіграшу Кубку стала «Феміла-Старлайф», яка у 1/16 фіналу здолала «Бамбук». Розпочали гру суперники доволі обережно, роблячи головний акцент перш за все на надійних діях у захисті. По-суті, перша ж осмислена атака в зустрічі увінчалася взяттям воріт. Рибак відпасував ліворуч на забутого захисниками Дележу, який невідпорно пробив у праву «шістку» з кута воротарського – 1:0. На куражі «фемідівці» вже доволі швидко забили вдруге. Дубль оформив той ж Дележа, якому після відмінної передачі від Янчика залишалося з кількох метрів влучити у порожній кут – 2:0. Невдовзі у схожій манері відзначився і Бойко, який влучним ударом завершивши пас від Гончарука довів рахунок на табло до розгромного – 3:0. Віддамо належне гравцям «Бамбука», які не опустили руки, і проявивши характер впродовж кількох наступних хвилин скоротили відставання у рахунку до мінімуму. Спочатку відзначився Стеценко, який після довгої передачі від Павліша спокійно при повному потуранні з боку захисту «фемідівців» підробив м’яч під «робочу» ногу і з кількох метрів розстріляв голкіпера, а невдовзі приймав вітання від партнерів і Кульбачний, який виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу від того ж Стеценка – 3:2. Усі небезпідставно очікували «продовження банкету», але не так сталося як гадалося. Підопічні Едуарда Шепанського наглядно продемонстрували різницю у класі між суперниками, і змусивши протягом двох хвилин двічі капітулювати Гарбара, зняли усі питання щодо переможця. Закріпив перевагу номінальних господарів у рахунку Рибак, після стрімкої атаки своєї команди холоднокровно пробивши у протихід голкіперу, а через декілька миттєвостей змусив підопічних Володимира Громницького розпочинати гру від центрального кола Бродзянський, який блискучий сольний прохід у власному виконанні завершив холоднокровним ударом впритирку із стійкою – 5:2. А масну крапку у матчі поставив Рибак. «Сімка» номінальних господарів ефектним перекатом поклав на паркет Гарбара і з гострого кута вразив вже незахищену ціль – 6:2 на користь «Феміди-Старлайф», яка у хорошому настрої крокує у наступний етап кубкової боротьби.

«Карат-Олешин» – «Ротор» – 3:7 (1:4)

Арбітри: Жмурко, Бондар

Голи: Садовський (14, 26), Пасічник (45) – Логвіненко (2), Камінський (7), Ісхаков (11), Крутяков (21, 46), Думанюк (35, 42)

«Карат-Олешин»: Нагорняк, Хребтатий, Садовський, Століта, Сінькевич, Гринчук, Пасічник, Грильов, В. Лисий

«Ротор»: Паляниця, Алексейчук, Левченко, Шпаков, Думанюк, Крутяков, Ісхаков, Логвіненко, Морозов, Камінський, Гайдашевський, Костишин

Попередження: Століта (41)

Не мав проблем із подоланням етапу 1/16 фіналу й інший представник дивізіону 1, «Ротор», який на цій стадії переконливо переграв «Карат-Олешин». Вже перша осмислена атака у матчі завершилася взяттям воріт. Логвіненко потужно пробив з-за меж воротарського, і м’яч, змінивши свою траєкторію після серії рикошетів, опинився у сітці – 0:1. Не встигли «каратівці» як слід прийти в себе, як протягом кількох наступних хвилин ще двічі були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Спочатку закріпив перевагу «роторців» Камінський, який красиво зльоту пробив у «дев’ятку» після скидки головою від Гайдашевського, а згодом довів рахунок на табло до розгромного Ісхаков, потужно пробивши під поперечину з гострого кута – 0:3. Номінальні господарі відразу скоротив відставання після дальнього удару від Садовського відквитали, але вже у наступній атаці «Ротор» відновив власну перевагу у три м’ячі. Зробив це Крутяков, який елегантним ударом зльоту після навісної передачі від Шпакова не залишив Нагорняку жодних шансів – 1:4.

В дебюті другої половини дещо оживив інтригу у грі Садовський, холоднокровно реалізувавши штрафний удар – 2:4. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив номінальних гостей. На авансцену вийшов Думанюк, який внаслідок вдалих індивідуальних дій вже доволі швидко оформив дубль. Спочатку Артур влучним ударом завершив розкішний пас врозріз від Гайдашевського, а через декілька хвилин виявився у потрібному місці та в потрібний час після розіграшу штрафного – 2:6. «Карат-Олешин» майже відразу один м’яч відквитав зусиллями Пасічника, який стрімку атаку номінальних господарів завершив невідпорним ударом у праву «дев’ятку», але останнє слово в цій зустрічі все одно залишилоя за номінальними гостями. Крутяков, обігравши на швидкості захисника та голкіпера «каратівців», влучним ударом з гострого кута вразив вже незахищену ціль, встановивши підсумковий рахунок на табло – 7:3 на користь «Ротора», який у 1/8 фіналу зустрінеться із «Фемідою-Старлайф».

«Спортлідер-3» – МФК «Ехо» – 10:5 (7:2)

Голи: К. Шляховий (5), Рибчинський (6, 10), Малишевський (13, 24, 26), Юхимович (17), Роговський (20), Глас (21, 38) – А. Якимчук (8, 17, 43), Віколаш (27), С. Якимчук (32)

«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Гончар, К. Шляховий, А. Шляховий, Глас, Малишевський, Роговський, Рибчинський, Юхимович

МФК «Ехо»: С. Якимчук, А. Якимчук, Бородій, Бурковський, Віколаш, Пастух

Ще одним учасником наступного етапу став «Спортлідер-3», який у 1/16 фіналу впевнено розібрався із МФК «Ехо». «Спортлідер-3» провів черговий блискучий матч, застосовуючи доволі високі швидкості та активно використовуючи нестандартні рішення в стадії розвитку та завершення власних атак, що стало неров’язною проблемою для захисту «Ехо», який моментами відверто не встигав за діями своїх суперників. Як наслідок, «Спортлідер-3» вкотре потішив власних вболівальників, у ефектному стилі відвантаживши у ворота суперника десять м’ячів, які забивалися на будь-який смак. Найбільш ж активними у стадії завершення атак були Юрій Малишевський, який відзначився хет-триком, а також Назар Рибчинський та Артем Глас, в активі яких по два забиті м’ячі. Команда із Ярмолинець ж приємно здивувала агресивними діями у відборі та відточеними швидкими переходами від оборонних дій до атакувальних. Вдале застосування цих ігрових компонентів дозволило представнику дивізіону 4 забити п’ять м’ячів у ворота свого опонента та змусити порадіти власних прихильників, яких на даний матч із райцентру прибуло чимало – 10:5 на користь «Спортлідера-3», який у 1/8 фіналу зіграє із переможцем пари ФК «Зеніт» – «ЕкоАльт-Адрія».

«Тетра» – «Ракета» – 8:2 (4:0)

Арбітри: Подворний, Куцак

Голи: Т. Диняк (2, 6), Полупан (15, 27, 42), Музичук (23), Кузьмін (41), Ахмедов (46) – Стрілець (34), Антончик (45)

«Тетра»: Сікора, Ахмедов, Т. Диняк, Муляр, Семенчук, Кузьмін, Полупан, Скалій, Музичук, П. Терлецький, Нагорічний

«Ракета»: Дзюбак, Садовець, Матусов, Горбієвський, Скринський, Антончик, Стрілець, Лях, Муравський, Баськов

Попередження: Матусов (39), Горбієвський (45)

Продовжує боротьбу за перемогу у Кубку і «Тетра», яка у 1/16 фіналу не залишила жодних шансів «Ракеті». По-суті, доля поєдинку вирішилася ще у його першому таймі, впродовж якого підопічні Вадима Рефеля провели чотири «сухі» м’ячі у ворота Дзюбака. Відкрив рахунок у зустрічі Тимофій Диняк, який після пасу від Полупана уникнув підкату відразу від двох (!) захисників «Ракети» і з кількох метрів розстріляв голкіпера – 1:0. Через декілька хвилин той ж Диняк більярдним ударом з-за меж воротарського оформив дубль – 2:0. «Тетра» не зупинялися на досягнутому, і невдовзі довів рахунок на табло до розгромного Полупан, ефектно пробивши у «дев’ятку» з розвороту після передачі від Кузьміна, а під завісу тайму і так більш ніж вагому перевагу номінальних господарів у рахунку закріпив Музичук, потужно пробивши під поперечину після флангового прострілу у виконанні Нагорічного – 4:0.

Ігровий малюнок після перерви істотно не змінився. Вже в дебюті другої 23-ти хвилинки зняв усі питання щодо володаря путівки у наступний етап Полупан, якому після філігранного пасу від Муляра з кількох метрів залишалося лише влучити у порожній кут – 5:0. «Ракета» ж відповіла шедевром індивідуальної майстерності від Стрільця. Нападник номінальних гостей, продемонструвавши воістину феноменальну техніку, здійснив чудовий сольний прохід, і обігравши по черзі двох опонентів, завершив його прицільним ударом в «будиночок» голкіперу – 5:1. Цей факт став каталізатором атакувальних дій підопічних Вадима Рефеля, які впродовж наступної хвилини ігрового часу двічі змусили капітулювати Дзюбака. Спочатку відзначився Кузьмін, вдало зігравши на добиванні після удару від Полупана, а через декілька миттєвостей сам ж Полупан втретє у матчі залишив у воротах опонента «автограф» у вигляді забитого м’яча, потужно пробивши під поперечину після розіграшу ауту – 7:1. В останні хвилини ж влучними ударами обмінялися Антончик та Ахмедов, встановивши підсумковий рахунок на табло – 8:2 на користь «Тетри», на яку у 1/8 фіналу очікує зустріч із сильнішим у парі «Університет-Молокія» – «Агробізнес».

«Конфермат-Епіцентр К» – «Евеліна» – 6:2 (2:2)

Арбітри: Куцак, Подворний

Голи: Гарієвський (18, 37), Олянчук (19), Зарицький (29), Безвещук (36), Самсонюк (39) – Мельник (9), Белінський (18)

«Конфермат-Епіцентр К»: Слівінський, Моночков, Гарієвський, Безвещук, Олянчук, Овчинніков, Самсонюк, Вербовий, Зарицький, Успенський

«Евеліна»: Рудий, Піхотко, Мельник, Кучерявий, Ошовський, Штолько, Белінський, Мердюк

Попередження: Овчинніков (22) – Кучерявий (40), Піхотко (40)

Продовжував програму 1/8 фіналу очний двобій представників дивізіону 1, у якому силами на майданчику мірялися «Конфермат-Епіцентр К» та «Евеліна».

Розпочався матч з атак «будівельників», але номінальні гості, успішно стримавши стартовий порив опонента, невдовзі як по нотах розіграли швидку контратаку, яку влучним ударом у ліву «шістку» завершив капітан «Евеліни», Максим Мельник – 0:1. «Конфермат-Епіцентр К» пропустивши, став ще активніше тиснути на захисні редути свого візаві, проте «Евеліна» вкотре приємно здивувала грамотною грою у обороні, колективними діями захисників та Рудого ліквідовуючи усі загрози власним володінням. В той же час колектив із Ярмолинець продемонстрував чудове вміння діяти другим номером та вичікувати свого шансу у конратаках, одну з яких голом завершив Белінський, після передачі із своєї половини майданчику влучно пробивши у шпарину між воротарем та стійкою, але піти на перерву у ранзі переможця «Евеліні» не вдалося. Спочатку скоротив відставання у рахунку до мінімуму Гарієвський, вдало зігравши на дальній стійці після прострілу від Олянчука, а невдовзі вже сам Олянчук, заставши зненацька Рудого після дальнього удару відновив статус-кво у рахунку – 2:2.

В другому таймі «будівельники» продовжували діяти на майданчику першим номером, і продемонструвавши на майданчику свої найкращі якості, в ефектному стилі провели чотири «сухі» м’ячі у ворота Рудого, знявши усі питання щодо переможця ще задовго до фінальної сирени, Вирішальним ж став гол Зарицького, який після затяжної атаки номінальних господарів влучно пробив у «дев’ятку» з лінії воротарського – 3:2. Схоже, цей м’яч психологічно надламав «Евеліну», чим скористався її суперник. Закріпив перевагу «будівельників» у рахунку Безвещук, блискуче вдотик пробивши у правий верхній кут після передачі врозріз від Олянчука, невдовзі зняв усі питання щодо переможця Гарієвський, ефектним перекатом поклавши на паркет Рудого і вразивши з гострого кута вже незахищену ціль, а масну крапку у протистоянні поставив Самсонюк, потужним ударом у ближній кут замкнувши націлений пас від Овчиннікова – 6:2 на користь «Конфермату-Епіцентру К», який у блискучому стилі реваншується за поразку в грі цих суперників у чемпіонату, і впевненою ходою крокує у 1/8 фіналу Кубку, де зіграє із сильнішим у парі «Вентс» – «Ауді».

«Хмельницькі делікатеси» – «Арсенал» – 1:2 (0:1)

Арбітри: Бойко, Щепанський

Голи: Богдан (46) – Сергеєв (20, 46)

«Хмельницькі делікатеси»: Самчук, Сиворог, Юхимчук, Морочківський, Богдан, Кащук, Криськов, Грищук, Буртовий, Яцків, Туз, Бражук, Ціпко

«Арсенал»: Лозінський, Красножон, Сергеєв, Стасюк, Шлапак, Слободян

Попередження: Сиворог (45) – Шлапак (25)

Наступними на майданчик вийшли «Хмельницькі делікатеси» та «Арсенал».

Розпочали гру суперники доволі обережно, роблячи акцент на позиційні атаки. Гострішими вони виникали у «канонірів», які звітний матч проводили взагалі… без замін гравців! Саме номінальні гості й повели у рахунку під завісу першого тайму. Сергеєв виявився першим на м’ячі після довгого вводу м’яча від Лозінського, і обігравши на замасі захисника, ефектно пробив з розвороту у праву «дев’ятку» воріт Самчука, який явно не очікував такого повороту подій – 0:1. «Хмельницькі делікатеси» ж могли відразу зробити рахунок на табло рівним, однак удар Богдана із забійної позиції прийняла на себе поперечина.

Після перерви «Арсенал» діяв по рахунку, грамотно розподіляючи сили та вміло застосовуючи футбольні хитрощі, аби «вбити» ігровий час. Все ж вирішилося на останній хвилині матчу. Усі питання щодо переможця дуелі зняв той ж Сергеєв, який після провалу захисту «делікатесів», вийшов віч-на-віч із голкіпером, обманним рухом поклав на паркет Самчука і вразив вже порожню ціль – 0:2. Підопічні Віктора Вербового вже у наступній атаці зусиллями Богдана скоротили відставання у рахунку до мінімального, однак у «Хмельницьких делікатесів» для того аби врятуватися від поразки вже не було ні часу, ні можливості – перемога «Арсеналу» із рахунком 2:1, який у 1/8 фіналу зустрінеться із сильнішим у парі «Динамо-УМВС» – «Красилів-Ортопед».

«Дантист» – «Кардіфф» – 2:8 (1:3)

Арбітри: Щепанський, Бойко

Голи: Терещенко (9), Улітін (35) – Черкезов (5, 29), Яремчук (6, 33), Лук’янов (12, 42), Улітін (35, аг.), Темнюк (38)

«Дантист»: Рибак, Кукурудза, Кузема, Тимофієв, Улітін, Городецький, Бондар, Мельник, Терещенко

«Кардіфф»: Чиж, Манільчук, Черкезов, Лук’янов, Ковальчук, Темнюк, Пампурак, Козак, Яремчук

Попередження: Пампурак (41), Лук’янов (45)

Продовжує боротьбу за Кубок і «Кардіфф», який у 1/16 фіналу розіграшу переконливо на класі здолав «Дантист». Номінальні гості неймовірно активно розпочали звітний матч, і вже на перших хвилинах двічі змусивши капітулювати Рибака, зробили вагому заявку на підсумковий успіх. Відкрив рахунок у зустрічі Черкезов, який після скидки від Лук’янова холоднокровно пробив у «будиночок» голкіперу, а через декілька миттєвостей той ж таки Черкезов чудово проявив себе у ролі асистента, вивівши на ударну позицію Яремчука, який зусиль партнера не змарнував – 0:2. «Дантисти» доволі швидко скоротили відставання зусиллями Терещенка, який чітко пробив впритирку із стійкою після передачі Кукурудзи від кутової позначки, проте вже через декілька хвилин перевагу «Кардіффа» у два м’ячі відновив Лук’янов, якому після блискучого пасу від активного Черкезова залишалося влучити у порожню ціль з кількох метрів – 1:3.

Після перерви домінування «Кардіффа» на майданчику продовжилося. Спочатку «допоміг» супернику Улітін, який зрізав сферу у власні ворота після удару всюдисущого Черкезова, а згодом Черкезов, Яремчук та Темнюк, завершивши комбінації, розіграні «до вірного» влучними ударами, зняли усі питання ще задовго до фінальної сирени. «Дантист» ж голом у виконанні Улітіна лише дещо підсолодив гіркоту власної поразки – 8:2 на користь «Кардіффа», який у впевненій манері оформлює путівку до 1/8 фіналу.

«Ковчег-Воля» – «ККФА-Vivasan» – 7:1 (4:1)

Голи: Гранатюк (3, 11), Леонов (20), Рудоман (22, аг.), Стець (37, 45), Поворознюк (39) – Сушицький (17)

«Ковчег-Воля»: Левченко, Токарчук, Гранатюк, Нік, Куречко, Поворознюк, Леонов, Дуда, Стець, Задерейко

«ККФА-Vivasan»: Свідерський, Куцак, Маркович, Забавський, Матковський, Дрозда, Сушицький, Токовенко, Феринський, Рудоман, Жовтобрюх, Бігус, Суліма, Гуторов

Попередження: Левченко (7), Стець (35), Куречко (43), Поворознюк (44) – Бігус (22), Рудоман (45)

В останній грі ігрової суботи впевнену перемогу святкував «Ковчег-Воля», який виявився сильнішим за «ККФА-Vivasan».

Розпочався матч з атак «ковчегівців», які після вдалих дій Гранатюка, який оформив дубль на стартових хвилинах, заволоділи комфортним гандикапом у рахунку – 2:0. Віддамо належне «вівасанівцям», які не прагнули миритися із таким розвитком подій, і вже доволі швидко змусили свого опонента добряче понервувати. Підопічні Олександра Свідерського як по нотах розіграли красиву комбінацію в один дотик, яку влучним ударом з кількох метрів завершив Сушицький – 2:1. В наступній атаці той ж таки Сушицький міг офомлювати статус-кво у рахунку, однак перекинувши голкіпера, перекинув і ворота. Цей епізод став «тривожним дзвіночком» для номінальних господарів, які вдало провівши завершення першої 23-ти хвилинки, впродовж якої двічі змушували свого суперника розпочинати гру від центрального кола. Спочатку «допоміг» супернику Рудоман, рикошетом від якого сфера залетіла у сітку після потужного удару Дуди зі штрафного, а невдовзі приймав вітання від партнерів і Леонов, який влучним ударом під поперечину завершив стрімку багатоходівку своєї команди – 4:1.

Після перерви «Ковчег-Воля» продовжила солювати на майданчику, і в ефектному стилі провела ще три м’ячі у ворота Свідерського. Два з них в актив Стеця, який продемонстрував феноменальне гольове відчуття та вміння вибрати правильну позицію на майданчику після швидких переходів з оборони в атаку, ще один гол записав на свій рахунок Поворознюк, виявившись у потрібному місці та в потрібний час після розіграшу кутового – 7:1 на користь «Ковчега-Волі», який у 1/8 фіналу зіграє із «Кардіффом».

Наступні матчі 1/16 фіналу Кубку відбудуться у неділю, 13-ого грудня. Початок ігор в спорткомплексі «Конфермат» о 14:00, а в спорткомплексі ХНУ цікаві баталії візьмуть свій старт о 11:00, а у спорткомплексі УМВС ігри в цей день розпочнуться о 13:00

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області