Хмельницький, Преміум-ліга: видовищний розігрів напередодні плей-офф

Заключні поєдинки групової стадії змагань у дивізіоні 1 видалися неймовірно видовищними

Ось і добіг до свого логічного завершення груповий етап змагань у дивізіоні 1 Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованому Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Після безпрецедентних рішень КДК, які внесли суттєві зміни у розстановку команд в табелі про ранги, матчі останнього туру першої частини змагань, які відбулися 14-ого лютого, очікувалися з великим нетерпінням. Відзначимо, що події на майданчику в спорткомплексі УМВС в цей день очікування вболівальників сповна виправдали: у кожній грі можна було спостерігати неймовірно напружену та видовищну боротьбу, вистачало вдосталь красивих голів та нестандартних комбінацій, інтриги, яка в усіх без виключення зустрічах жила до самісінького фінального свистка, а також зливи емоцій (куди ж без них у футзалі! – прим. автора). Про це все далі у нашому огляді.

«Ковчег-Воля» - «Ротор» - 4:1 (1:1)
Арбітри: Божко, Беринда
Голи: Леонов (18), Штолько (37), Гранатюк (41), Стець (54) – Шпаков (12, пен.)
«Ковчег-Воля»: Дячук, Вінницький, Шитенков, Штолько, Стець, Гуралечко, Леонов, Бармак, Задерейко, Гранатюк
«Ротор»: Лозінський, Шпаков, Ращик, Левченко, Крутяков, Горбієвський, Ірклієнко, Думанюк, Пляхимович, Щепанський, Гайдашевський
Попередження: Левченко (32)
Вилучення: Горбієвський (45, нецензурні вислови на адресу арбітра матчу)

Відкривав програму 13-ого туру в дивізіоні 1 поєдинок за участі «Ковчега-Волі» та «Ротора».
Розпочали гру суперники дуже обережно, тому до особливого загострення справа довгий час не доходила. Всередині першого тайму номінальним гостям таки вдалося захопити ініціативу, яку вони вже дуже швидко змогли втілити у забитий м’яч. Штолько зупинив у власному карному майданчику недозволеним прийомом Ращика, і арбітр не вагаючись вказав «на позначку». «Вирок» чітким ударом в лівий верхній кут реалізував Шпаков – 0:1. Варто віддати належне гравцям «Ковчегу-Волі», які не опустили руки, і фактично відразу змогли відновити статус-кво. Гуралечко з ауту покотив на набігаючого Леонова, який вдотик невідпорно пробив у ліву «шістку» - 1:1.

Основні ж події відбулися у другому таймі. Вже в його дебюті виводити вперед у рахунку номінальних гостей міг Щепанський, однак неймовірним чином примудрився не влучити у порожній кут з кількох метрів після розкішної передачі врозріз у виконанні Пляхимовича. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Бармак прострілив у центр воротарського, де Штолько, чудово зігравши на випередження, вдотик пробив у праву «шістку» без шансів для Лозінського – 2:1. Не встигли «роторці» як слід прийти в себе, як вже зноу були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Гол-красень записав у свій актив Гранатюк, який після розкішної передачі Гуралечка із глибини майданчика ефектно обіграв Левченка, а потім невідпорно пробив з розвороту у лівий верхній кут – 3:1. Номінальні гості кинулися відіграватися, змінивши голкіпера на п’ятого польового, однак пробити Дячука, який піймав кураж, парируючи абсолютно все, що летіло у ствір, Ращику і компанії так і не вдалося. Натомість, на останній хвилині зустрічі рахунок до розгромного довів Стець, вразивши вже порожню ціль – впевнена перемога «Ковчега-Волі» із рахунком 4:1, яка завдяки цьому успіху посідає підсумкове 10-е місце на першому етапі змагань, і тепер у стикових матчах із «Фемідою-НК» позмагається за вихід до вісімки найсильніших.

«Вентс» - «Університет-Heliotherm» - 0:15 (0:7)
Арбітри: Беринда, Божко
Голи: Воловик (2, 27, 54), Антонюк (3, 10, 20, 35, 40, 41), А. Федорко (5, 25, 44), Сяньков (34, 39), М. Федорко (54)
«Вентс»: Болістовський, Побережник, Атаманюк, Святий, Жаріков, Ілюшин, Дикий, Токарчук
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Глушок, Сяньков, Воловик, А. Федорко, Мороз, Антонюк, Овчинніков, Березовський, Чекерський, Чайковський
Попередження: Атаманюк (18)
Вилучення: Дикий (54, удар суперника ногою під час зупинки гри)

Наступними на майданчик вийшли «Вентс» та «Університет-Heliotherm».
Початок матчу активніше провели номінальні гості, які вже на 5-ій хвилині володіли комфортним гандикапом у три забиті м’ячі. Відкрив лік забитим м’ячам у зустрічі Воловик, який ефектно зльоту пробив у ліву «шістку» після скидки Антонюка, а через декілька хвилин настала черга приймати вітання від партнерів із забитим м’ячем і Антонюка, який прицільним ударом з розвороту в дальній нижній кут завершив елегантну багатоходівку номінальних гостей. Через декілька секунд довів рахунок у матчі до розгромного Артем Федорко, який чітким ударом впритирку із стійкою з з лінії воротарської замкнув простріл Глушка – 0:3. «Вентс» ж міг відразу один м’яч відквитати, однак Токарчук свій шанс змарнував, не зумівши з кількох метрів замкнути простріл Дикого на дальню стійку. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Це Антонюк чудово зіграв на перехопленні, і невідпорно пробив в правий нижній кут – 0:4. Через декілька секунд той ж Антонюк оформив хет-трик, після розкішної передачі від Воловика вразивши вже порожню рамку – 0:5. Господарі ж шукали свого щастя здебільшого у контратаках, одну з яких влучним ударом міг завершувати Дикий, проте Чекерський чудово зіграв на виході, і скоротивши кут обстрілу, зумів ліквідувати загрозу. Завершення тайму залишилося за гравцями «Університету-Heliotherm», які до перерви ще двічі вразили ворота свого опонента. Спочатку дубль оформив Артем Федорко, вдало зігравши на дальній стійці після прострілу Глушка, а невдовзі подібна участь спіткала і Воловика, який невідпорно пробив в дальній кут після скидки Антонюка.

В другому таймі ігровий малюнок істотно не змінився. Закріпив і до того більш ніж вагому перевагу номінальних гостей Сяньков, якому після розкішного пасу від Антонюка залишалося з кількох метрів лише влучити у порожню рамку – 0:8. Через декілька секунд вкотре продемонстрував свої яскраві бомбардирські вміння і Антонюк – 0:9. Надалі «Вентс» вирішив дещо остудити атакувальний пил свого опонента, змінивши голкіпера на п’ятого польового, однак зробити це Болістовському і компанії так і не вдалося. Навпаки, номінальні гості троьма влучними ударами по порожніх воротах впродовж кількох хвилин довели рахунок в матчі до непристойного – 0:12. У наступній атаці нагадав про себе і Артем Федорко, який розкішним ударом з розвороту у правий верхній кут замкнув націлену передачу Глушка – 0:13. Надалі «Університет-Heliotherm» вже перейшов на гру в п’ять польових, і втілив свою кількісну перевагу у ще два забиті м’ячі. Спочатку хет-трик оформив Воловик, ефектно п’ятою завершивши вишукану багатоходівку номінальних гостей, а масну крапку в грі поставив інший Федорко, Микола, блискуче пробивши у правий верхній кут з-за меж воротарського. «Вентс» ж до останнього не полишав надії забити гол престижу, проте Побережник із забійної позиції влучив у стійку – більш ніж переконлива перемога «Університету-Heliotherm» із рахунком 15:0, який завершує груповий етап на четвертій позиції, і в хорошому настрої підходить до початку плей-офф, а «Вентс» у Кубку Виклику боротиметься за збереження прописки в дивізіоні 1.

«Спортлідер-3» - «Динамо-УМВС-Дунаївці» - 4:2 (2:1)
Арбітри: В. Папірович, Подворний
Голи: Малишевський (15), Колесников (27, 40), Глас (54) – Наталюк (24), Валеєв (29)
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Філь, Малишевський, Шляховий, Глас, Рибчинський, Роговський, Колесников
«Динамо-УМВС-Дунаївці»: Чернобай, Наталюк, Валеєв, Островський, Бондаренко, Стасюк, Ганін, Калинюк
Попередження: Роговський (26) – Наталюк (43)

Наступними вийшли на майданчик «Спортлідер-3» та «Динамо-УМВС-Дунаївці».
Розпочали гру суперники доволі активно, вже майже відразу обмінявшись гострими випадами. Змінювати нулі на табло міг Філь, який спочатку рохзитав двох захисників, а потім з розвороту бив у праву «шістку», однак Чернобаю в неймовірному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. Номінальні гості відповіли гарматним пострілом під поперечину у виконанні Бондаренка, однак Алексейчук зіграв вище всяких похвал. Надалі ініціативою заволоділи «лідери», вже дуже швидко втіливши її у забитий м’яч. Колесников з кутової позначки прострілив у центр воротарського, де ніким не прикритий Малишевський вдотик переправив шкіряний снаряд у праву «шістку» - 1:0. «Динамівці» не опустили руки, і впродовж кількох наступних хвилин зусиллями Наталюка могли змінювати цифри на табло, проте чудеса воротарської майстерності демонстрував Алексейчук, раз за разом рятуючи свою команду від вірних голів. Підопічні Артема Гласа ж після недовгої паузи знову взяли ігрову ініціативу під свій контроль, яку втілити у другий забитий м’яч повинен був Рибчинський, однак рятівником номінальних гостей в цьому епізоді виявився Ганін, який в останній момент виніс шкіряний снаряд із лінії воріт. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Активний Наталюк, обігравшись із Калинюком, невідпорно пробив в праву «дев’ятку» з-за меж воротарського, не залишивши Алексейчуку жодних шансів – 1:1. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій гравців «Спортлідера-3», які ще до перерви зуміли схилити шальки терезів на свою користь. Глас розкішним пасом врозріз вивів на ударну позицію Колесникова, і той зусиль партнера не змарнував, ефектно в падінні переправивши сферу у правий нижній кут впритирку із стійкою – 2:1.

Другий тайм теж видався доволі цікавим. Вже в його дебюті відновив паритет у рахунку Валеєв, який після затяжної атаки своєї команди прицільно пробив у нижній кут з-за меж воротарського – 2:2. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному розлютив «лідерів», які стали один за одним створювати небезпечні моменти біля воріт Чорнобая. Змінювати цифри на табло міг Роговський, який ефектно пробивав у лівий верхній кут з дальньої дистанції, однак кіперу номінальних гостей в неймовірному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. Стовідсотковий момент мав і Глас, проте після розкішної передачі від Колесникова з кількох метрів пробив прямісінько у Чорнобая. Номінальні господарі не зупинялися на досягнутому, і невдовзі таки змогли втілити власну ігрову перевагу у черговий забитий м’яч. Філь філігранною передачею вивів на ударну позицію Колесникова, який холоднокровно зльоту пробивши у праву «шістку» втретє змусив в матчі капітулювати кіпера номінальних гостей – 3:2. Не встигли «динамівці» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру з центру майданчику. Забитий м’яч заніс собі в актив Глас, прицільним ударом під поперечину завершивши чергову ефектну багатоходівку своєї команди – 4:2. Завершення матчу активніше провели вже гравці «Динамо-УМВС-Дунаївці». Глас недозволеним прийомом зупинив у карному майданчику «лідерів» Стасюка, і арбітр не вагаючись вказав на «позначку». «Вирок» взявся виконувати Ганін, однак Трочинському вдалося вгадати напрямок удару та ліквідувати загрозу – 4:2 на користь «Спортлідера-3», який стає переможцем групового етапу змагань у дивізіоні 1, здобуваючи Кубок Ліги, і з першого місця виходить у плей-офф. «Динамо-УМВС-Дунаївці» ж за вихід до вісімки найсильнішим проведе два стикові матч із «Ротором».

«Конфермат» - «Газовик» - 4:6 (2:1)
Арбітри: Подворний, В. Папірович
Голи: Сергеєв (14), Сендель (27, 43, 54) – Сакович (5, 30), Глаз (36), Нємий (41, 49), Вигоняйло (51)
«Конфермат»: Стаднік, Овчинніков, Сергеєв, Олянчук, Сендель, Вербовий, Самсонюк
«Газовик»: Загородній, Петричук, Чабан, Нємий, Баландюк, Сакович, Вигоняйло, Глаз, Мельник, Іщук, Ситнік
Попередження: Нємий (54)

Продовжував програму туру його центральний поєдинок, в якому силами мірялися представники групи лідерів турніру, «Конфермат» та «Газовик».
Вже перша осмислена атака в матчі увінчалася взяттям воріт. Сакович, чудово зігравши на перехопленні, спочатку ефектно накрутив захисника, а потім невідпорно пробив з розвороту у праву «шістку» - 0:1. Відповідь «Конфермата» не забарилася. Зрівнювати цифри на табло міг Сендель, який елегантним ударом п’яткою замикав простріл Сергеєва, проте Петричуку ціною надзусиль таки вдалося перевести шкіряний снаряд на кутовий. Надалі ігровою перевагою заволоділи підопічні Віктора Муравського, які стали один за одним створювати небезпечні моменти біля воріт свого опонента. Забивати міг Нємий, який накрутивши на фланзі двох суперників прицільно з розвороту бив у лівий верхній кут, однак «конферматівців» від неприємностей в цьому епізоді врятувала стійка воріт. Через декілька секунд стовідсотковий момент мав і Баландюк, який гарматним пострілом під поперечину замикав передачу Нємого від кутової позначки, проте «Конфермат» знову від пропущеного голу врятував каркас воріт! «Не забиваєш ти, забивають тобі». Цей відомий закон спрацював відразу. Сендель виконав чудовий простріл у центр воротарського, де Сергеєв, зігравши на випередження, холоднокровно в падінні переправив шкіряний снаряд у ціль – 1:1. «Газовик» не опустив руки, і вже в наступній атаці виводити вперед у рахунку номінальних гостей міг активний Сакович, але з кількох метрів перевірив на міцність стійку воріт після ювелірної передачі від Ситніка. Завершення першої половини пройшло вже за переваги «Конфермату», який перед самісінькою перервою зумів схилити шальки терезів у цій дуелі на свою користь. Олянчук чудовим пасом із глибини майданчика вивів Сенделя віч-на-віч із голкіпером, і той зусиль партнера не змарнував, спочатку елегантним перекатом поклавши на паркет Петричука, а далі вже з гострого кута вразив вже незахищену ціль – 2:1.
Другий тайм теж видався доволі цікавим. Активніше його розпочали номінальні господарі, які вже дуже швидко зробили рахунок на табло рівним. Стадніку вдалося зреагувати на вбивчий удар з дальньої дистанції у виконанні Ситніка, однак першим на підборі виявився ніким не прикритий Сакович, якому не склало особливих зусиль вразити вже незахищену «рамку» - 2:2. Забитий м’яч неабияк додав впевненості гравцям «Газовика», які стали активніше діяти в атаці, і результат не змусив на себе довго очікувати. Мельник розкішним пасом знайшов на дальній стійці Глаза, який вдотик невідпорно пробив у лівий верхній кут, не залишивши жодних шансів Стадніку – 2:3. Не встигли «конферматівці» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Забитий м’яч заніс собі в актив Нємий, в падінні переправивши шкіряний снаряд у сітку після удару/прострілу Баландюка – 2:4. Варто віддати належне підопічним Віктора Власова, які вже дуже швидко змогли скоротити розрив до мінімуму зусиллями Сенделя – 3:4. Це неабияк «завело» «Конфермат», який зусиллями Сергеєва впродовж кількох наступних хвилин міг схилити шальки терезів на свій бік, проте у першому випадку Петричуку вдалося врятувати свою команду після удару впритул від «вісімки» номінальних господарів, а в другому «Газовик» від неприємностей врятувала стійка. І саме тоді вкотре спрацювало відоме футбольне правило правило. Глаз чудовим пасом вивів на ударну позицію Нємого, який ефектно вдотик пробив під поперечину, а в наступній атаці фактично усі питання щодо переможця зняв Вигоняйло, вдало зігравши на дальній стійці після прострілу Баландюка – 3:6. «Конфермат» до останнього не полишав надій врятуватися від поразки, однак завдяки черговому голу Сенделя, який виявився в потрібний час та у потрібному місці після розіграшу кутового, зумів дещо підсолодити гіркоту власної поразки – 6:4 на користь «Газовика», який завершує груповий етап на третій позиції.

«Тетра» - «Арсенал-МАДОК» - 2:5 (1:3)
Арбітри: А. Папірович, Куцак
Голи: Жилович (26), Т. Диняк (48) – Розгон (10), Шляховий (17, 33), Янчук (21, 53)
«Тетра»: Грабенчук, Ахмедов, Муляр, Н. Салабай, Жилович, А. Салабай, Скалій, Т. Диняк, Музичук
«Арсенал-МАДОК»: Євтушок, Слободян, Мадзяновський, Красножон, Розгон, Янчук, Подлюк, Самсонов, Шляховий
Попередження: Мадзяновський (25), Розгон (32)

Продовжував ігрову суботу цікавий двобій сусідів по турнірній таблиці, в якому силами мірялися «Тетра» та «Арсенал-МАДОК».
Розпочали гру активніше «каноніри», які і створили перший небезпечний момент в матчі. Відкривати лік забитим м’ячам у зустрічі повинен був Самсонов, але відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів влучити у порожній кут воріт після розкішного пасу від Розгона. «Арсенал-МАДОК» не зупинявся на досягнутому, і невдовзі зміг втілити власну ігрову перевагу у забитий м’яч. Подлюк чудовою передачею врозріз вивів на ударну позицію Розгона, і той зусиль партнера не змарнував, невідпорно вдотик пробивши у лівий верхній кут – 0:1. Варто віддати належне «Тетрі», яка не опустила руки після пропущеного м’яча, і зумівши перехопити ігрову ініціативу стала створювати небезпечні моменти біля воріт Євтушка із завидною регулярністю. Зрівнювати цифри на табло міг Музичук, однак після затяжної атаки номінальних господарів не зумів влучити у ціль із забійної позиції. Хороший момент мав Ахмедов, який, спочатку накрутивши по черзі на фланзі відразу двох захисників, з розвороту пробивав у праву «шістку», проте Євтушку в неймовірному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Це Шляховий потужно пробив з-за меж воротарського майданчика, і сфера після невеличкого рикошету від Музичука змінила свою траєкторію та залетіла у сітку воріт – 0:2. Не встигла «Тетра» як слід прийти в себе після пропущеного м’яча, як знову була змушена розпочинати гру від центральної лінії. Грабенчуку вдалося врятувати свою команду після вбивчого пострілу від Самсонова, однак першим на підборі виявився Янчук, який без особливих зусиль з кількох метрів вразив вже порожню ціль – 0:3. Завершення першого тайму пройшло під знаком атак «Тетри», яка зусиллями Жиловича, який вдало зіграв на добиванні після удару Музичука, змогла відквитати один м’яч – 1:3.

Друга половина зустрічі теж видалася доволі цікавою. Вже в його дебюті небезпечними ударами обмінялися Диняк та Самсонов, однак на висоті були голкіпери обох команд. Надалі «каноніри» додали в швидкості, і результат не забарився. Янчук чудовим пасом вивів на ударну позицію Шляхового, який прицільним ударом під поперечину оформив дубль, довівши рахунок в матчі до розгромного – 1:4. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій «Тетри», яка стала з кожною секундою все більше та більше нагнітати обстановку біля воріт «канонірів». Близьким до голу був Ахмедов, який на силу пробивав у правий нижній кут після довгої передачі від Муляра, проте Євтушку в неймовірному стрибку таки вдалося парирувати «мертвий» м’яч та врятувати свою команду від вірного голу. Проявив свою високу воротарську майстерність страж воріт «канонірів» і в наступному епізоді, парирувавши непростий удар Муляра під поперечину з-за меж воротарського. Підопічні Олександра Сторожука не зупинялися на досягнутому, і вже невдовзі змогли втілити власну ігрову перевагу у черговий забитий м’яч. Скалій розкішним пасом вивів на ударну позицію Диняка, який вдотик холоднокровно пробив у «будиночок» Євтушку – 2:4. На куражі «Тетра» могла відразу скоротити розрив до мінімуму, однак Андрій Салабай свій шанс змарнував, з кількох метрів пробивши прямісінько у голкіпера. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Це Янчук виявився в потрібному місці та у потрібний час після скидки Шляхового, і чітким ударом в протихід Грабенчуку встановив підсумковий рахунок у матчі – 5:2 на користь «Арсеналу-МАДОК», який завдяки цій перемозі обходить за додатковими показниками «Феміду-НК», та здобуває путівку до плей-офф, де за вихід до півфіналу позмагається із «Газовиком», а ось «Тетра» в турнірі за 9-12 місця продовжуватиме боротьбу за «місце під сонцем» у дивізіоні 1.

«Спортлідер-2» - «Кардіфф» - 6:0 (2:0)
Арбітри: Куцак, А. Папірович
Голи: Подлюк (14), Кучір (21), Полупан (36, 43), Юхимович (44), Лещишин (54)
«Спортлідер-2»: Морозов, Хамдамов, Кучір, Рябоконь, Лещишин, Романюк, Юхимович, Полупан, Подлюк, Соколюк, Трачук
«Кардіфф»: Чиж, Лук’янов, Загуровський, Манільчук, Ковальчук, Черкезов, Козак
Попередження: Лещишин (52), Романюк (53) – Манільчук (41)

Завершував програму групового етапу змагань у дивізіоні 1 двобій між «Спортлідером-2» та «Кардіффом».
Розпочали гру суперники доволі активно, але до забитих м’ячів справа не доходила досить довго. Все змінилося на 14-ій хвилині: після затяжної атаки номінальних господарів, Полупан виконав відмінний простріл у центр воротарського, де ніким не прикритий Подлюк з кількох метрів розстріляв Чижа – 1:0. Відповідь «Кардіффа» не змусила на себе довго очікувати. Зрівнювати цифри на табло міг Черкезов, який зльоту пробивав у лівий верхній кут після розіграшу ауту, однак «лідерів» в цьому епізоді від неприємностей врятувала стійка воріт. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Лещишин чудовим пасом вивів на ударну позицію Кучіра, який прицільно пробивши з розвороту впритирку із стійкою, подвоїв перевагу господарів – 2:0. Під завісу першої половини матчу «Кардіфф» міг один м’яч відквитати, проте Ковальчук неймовірним чином не зумів влучити з кількох метрів у порожній кут після прострілу Манільчука на дальню стійку.

Другий тайм теж видався доволі цікавим. Вже в його дебюті довів рахунок в матчі до розгромного Полупан, який після чудової гри на перехопленні невідпорно пробив під поперечину з-за меж воротарського – 3:0. Номінальні гості не опускали руки, і в наступній атаці скорочувати відставання у рахунку повинен був Лук’янов, однак свій шанс змарнував, після прострілу Чижа, який підключився до атаки своєї команди, з кількох метрів пробивши прямісінько у Морозова. «Не забиваєш ти...». Це правило спрацювало відразу. Зняв фактично усі питання щодо переможця Полупан – 4:0. Завершення матчу пройшло за цілковитої переваги «лідерів», які забивши ще два м’ячі у ворота свого опонента, в ефектному стилі довели справу до розгромної перемоги. Спочатку відзначився Юхимович, який виявився в потрібному місці та в потрібний час після скидки Романюка, а масну крапку в грі поставив Лещишин, холоднокровним ударом впритирку із стійкою замкнувши фланговий простріл Рябоконя – 6:0 на користь «Спортлідера-2», який на переможній ноті прощається із дивізіоном 1, а «Кардіфф» готується до старту в плей-офф, де його першим суперником буде «Університет-Heliotherm».

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області

 Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: