Хмельницький, Преміум-ліга: на чолі – двовладдя!

За підсумками 9-ого туру змагань в дивізіоні 1 лідируючу сходинку розділяють «Спортлідер-3» та «Спортлідер-2»

У вирішальну стадію входить розіграш групового етапу Преміум-ліги відкритого чемпіонату Хмельницького з футзалу, організованого Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Минулого вік-енду змагальний марафон у дивізіоні 1 продовжився матчами 9-ого туру, які видалися неймовірно багатими на цікаві події. Всього було вдосталь: і безліч голів, які забивалися на будь-який смак, оригінальних та нестандартних ігрових рішень, несподіваних результатів, а також інтриги, яка майже у всіх зустрічах жила до останнього. Не обійшлося і без скандалу. Про це все далі в нашому огляді.

«Спортлідер-2» - «Динамо-УМВС-Дунаївці» - 6:1 (5:1)
Арбітри: А. Папірович, Жмурко
Голи: Лещишин (3, 11), Подлюк (8, 26), Хамдамов (27), Полупан (46) – Бондаренко (27)
«Спортлідер-2»: Поправка, Романюк, Полупан, Подлюк, Юхимович, Кучір, Хамдамов, Лещишин, Рябоконь, Соколюк, Трачук
«Динамо-УМВС-Дунаївці»: Максимчук, Наталюк, Калинюк, Ганін, Когут, Валеєв, Загородній, Глуховатий, Стасюк, Бондаренко, Лахмай, Бабій
Попередження: Подлюк (7)

Відкривав програму 9-ого туру змагань в дивізіоні 1 двобій між представниками групи лідерів, «Спортлідером-2» та «Динамо-УМВС-Дунаївці».
Вже перша осмислена атака в матчі завершилася взяттям воріт. Хамдамов чудовим пасом вивів на ударну позицію Лещишина, і той зусиль партнера не змарнував, ефектно пробивши у лівий верхній кут – 1:0. Забитий м’яч неабияк додав впевненості підопічним Романа Шевчука, які стали все активніше тиснути на оборонні редути свого опонента, і через декілька хвилин подвоювати перевагу номінальних господарів у рахунку міг Подлюк, але свій шанс змарнував, не зумівши в ближньому бою переграти Максимчука. «Лідери» не зупинялися на досягнутому, і невдовзі таки втілили у черговий забитий м’яч свою ігрову перевагу. Той же Подлюк відгукнувся на скидку Романюка, і прицільним ударом впритирку із стійкою не залишив жодних шансів кіперу «динамівців» - 2:0. Не встигли номінальні гості як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Це Лещишин виявився в потрібному місці та в потрібний час після розіграшу кутового, і влучним ударом в ліву «шістку» з-за меж карного майданчику довів рахунок в матчі до розгромного – 3:0. Підопічні Романа Шевчука продовжували в ті хвилини відверто «розривати» свого опонента, і впродовж кількох наступних хвилин двічі забивати міг активний Подлюк, проте спочатку команду із Дунаївців врятував від неприємностей Максимчук, а коли вже і він був безсилим, на допомогу «динамівцям» прийшов каркас воріт. Калинюк і компанія продовжувалися «сипатися», чим номінальні господарі відразу ж і скористалися. Полупан чудовим пасом вивів на ударну позицію Подлюка, і той з другої спроби таки змусив капітулювати Максимчука, оформивши дубль – 4:0. Через декілька секунд довів рахунок на табло до непристойного Хамдамов, який блискуче виконав штрафний удар, прицільно пробивши у праву «шістку» впритирку із стійкою – 5:0. «Динамо-УМВС-Дунаївці» змогло перехопити ініціативу, змушуючи свого опонента зривати свої гострі контрвипади лише ціною порушень правил, і як наслідок, під завісу першого тайму «лідери» перевищили допустимий ліміт фолів та отримали дабл-пенальті у власні ворота. «Вирок» холоднокровним пострілом в ліву «дев’ятку» реалізував Бондаренко – 5:1.

Вже з перших секунд другого тайму «динамівці» пішли відіграватися, перейшовши на гру у п’ять польових, і відзначимо, що ця тактика ледве не принесла свої плоди. Забивати міг Бондаренко, але, перекинувши Поправку, перекинув і ворота. Номінальні гості продовжували діяти першим номером, і через декілька секунд втілювати ігрову перевагу «Динамо-УМВС-Дунаївці» у забитий м’яч міг Лахмай, але відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів вразити фактично порожню ціль після відмінної передачі від Калинюка. З часом гра вирівнялася, і суперники стали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, що неабияк тішило багаточисленних вболівальників. Закріплювати і до того більш ніж вагому перевагу господарів у рахунку міг Лещишин, проте рятівником «динамівців» в цьому епізоді виявився Калинюк, який в останній момент у підкаті виніс шкіряний снаряд з лінії порожніх воріт. Відповідь гостей не змусила на себе довго очікувати. Скорочувати відставання у рахунку міг Наталюк, який вдотик пробивав у праву «шістку» після прострілу Калинюка, однак «лідерів» в цьому епізоді від неприємностей врятував каркас воріт. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Полупан чудово зіграв на перехопленні, і точним ударом вразивши вже порожню рамку, встановив остаточний рахунок в матчі – впевнена перемога «Спортлідера-2» з рахунком 6:1, який цьому успіху закріплюється у лідируючій трійці.

«Конфермат» - «Університет-Heliotherm» - 5:4 (2:1)
Арбітри: Жмурко, А. Папірович
Голи: Козелко (18), Шум (33), Олянчук (34, 38), Вербовий (50) – Ячмінь (2), П. Овчинніков (15, 48), Мороз (36, пен.)
«Конфермат»: Стаднік, Лисий, Самсонюк, Безвещук, Олянчук, Шум, Сергеєв, Козелко, Вербовий, О. Овчинніков, Слівінський
«Університет-Heliotherm»: Сандулов, Глушок, Ячмінь, Воловик, М. Федорко, А. Федорко, Мороз, Булкін, Антонюк, П. Овчинніков, Березовський, Шутяк, Чекерський
Попередження: Козелко (36) – Антонюк (37), Мороз (54)

Продовжував програму 9-ого туру його центральний матч, у якому силами мірялися «Конфермат» та «Університет-Heliotherm».
Активніше гру розпочали номінальні гості, які вже дуже швидко повели у рахунку. Ячмінь виявився найспритнішим після розіграшу штрафного, і не без допомоги рикошету переправив шкіряний снаряд у сітку – 0:1. Підопічні Віктора Власова не опустили руки, і вже фактично у наступній атаці зрівнювати рахунок на табло міг Козелко, однак не зумів у ближньому бою переграти Сандулова. Чеерз декілька хвилин Сандулов знову продемонстрував чудеса воротарської реакції, парирувавши «мертвий» м’яч після вбивчого пострілу у ліву «шістку» у виконанні Шума. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Активний Ячмінь чудовим пасом вивів на ударну позицію Овчиннікова, і той зусиль партнера не змарнував, з кількох метрів прицільно пробив у протихід Стадніку – 0:2. Віддамо належне «Конфермату», який не опустив руки, і вже дуже швидко скоротив відставання до мінімуму. Козелко відгукнувся на передачу Сергеєва, і холоднокровно пробив з розвороту в ліву «шістку» - 1:2. Під завісу тайму небезпечними ударами обмінялися Лисий та Антонюк, проте вище всяких похвал зіграли обох команд.

Другий тайм видався не менш цікавим. Розпочали його суперники доволі жваво, вже на його перших секундах обмінявшись гострими випадами. Забивати міг Антонюк, який підступно пробивав з розвороту у праву «шістку», однак Стадніку ціною надзусиль таки вдалося ліквідувати загрозу. Відповідь підопічних Віктора Власова не змусила на себе довго очікувати. Забивати повинен був Самсонюк, але відверто вибачив опонента, не зумівши з кількох метрів замкнути розкішний простріл на дальню стійку у виконанні Лисого. Надалі ініціативою заволоділи гравці «Конфермата», які вже дуже швидко зробили рахунок на табло рівним. Це Шум відгукнувся на передачу від Олянчука, і прицільним ударом в ліву «шістку» відновив статус-кво – 2:2. Не встигли номінальні гості як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Після чудової скидки від Козелка на ударній позиції виявився активний Олянчук, і холоднокровним ударом вдотик впритирку із стійкою не залишив Сандулову жодних шансів – 3:2. «Університет-Heliotherm» не знітився, і вже фактично у наступній атаці арбітр матчу призначив пенальті у бік воріт «Конфермату» за гру захисника номінальних господарів рукою у власному карному майданчика. Мороз з «точки» був безжальним – 3:3. Але такий рахунок на табло тримався не дуже і довго. Після розіграшу кутового на ударній позиції виявився Олянчук, і невідпорним ударом в лівий верхній кут знову схилив шальки терезів на користь номінальних господарів – 4:3. Пропущений м’яч не на жарт по-спортивному завів гравців «Універа», і вже у наступній атаці знову робити рахунок у матчі рівним міг Мороз, який прицільним ударом в праву «шістку» замикав поперечну передачу від Березовського, проте «конферматівців» в цьому епізоді від неприємностей врятувала стійка воріт. Підопічні Адальберта Руснака не зупинялися на досягнутому, і невдовзі таки зуміли знову відродити інтригу в матчі. Овчинніков відгукнувся на подачу Антонюка із кутової позначки, і неймовірним ударом зльоту поцілив точнісінько в праву «дев’ятку» - 4:4. Відповідь «Конфермата» видалася гольовою. Самсонюк чудово відпасував на Вербового, який холоднокровно пробив у «будиночок» Сандулову – 5:4. «Університет-Heliotherm» відчайдушно прагнув врятуватися, і вже через декілька секунд це йому ледве не вдалося, проте Антонюк відверто вибачив суперника, пробивши вище воріт із забійної позиції. На останніх секундах врятувати нічию для «Універа» міг і Овчинніков, але свій шанс також змарнував, не зумівши з кількох метрів замкнути перспективний простріл на дальню стійку у виконанні Воловика. В підсумку – непроста перемога «Конфермату» із рахунком 5:4, який завдяки цьому успіху продовжує дихати у спину трійці лідерів.

«Ковчег-Воля» - «Тетра» - 1:3 (0:1)
Арбітри: В. Папірович, Беринда
Голи: Гранатюк (54) – Кузьмін (9, 42), Т. Диняк (50)
«Ковчег-Воля»: Вінницький, Шитенков, Штолько, Леонов, Стець, Пробитий, Бармак, Гранатюк, Гуралечко, Задерейко, Дячук
«Тетра»: Грабенчук, Ахмедов, Кузьмін, Коротинський, Муляр, Д. Терлецький, Ярош, Жилович, Скалій, Бриндак, Т. Диняк, А. Диняк
Попередження: Бармак (37) – Ярош (39)

Продовжував програму ігрової суботи двобій між «Ковчегом-Волею» та «Тетрою».
Розпочали гру суперники доволі жваво, вже на перших секундах обмінявшись небезпечними випадами. Відкривати рахунок в матчі міг Леонов, який на силу пробивав в ліву «шістку» з лінії воротарського, однак Грабенчуку ціною надзусиль таки вдалося ліквідувати загрозу. Гості відповіли небезпечним ударом Бриндака після розіграшу кутового, але Денису дещо забракло влучності. Підопічні Олександра Сторожука не зупинялися на досягнутому, і вже у наступній атаці змінювати нулі на табло міг Диняк, проте Вінницькому в неймовірному стилі вдалося врятувати свою команду від вірного голу, а коли вже і він був безсилим після добивання від Кузьміна, рятівником «Ковчега-Волі» виступив Задерейко, в останній момент вибивши шкіряний снаряд із лінії порожніх воріт. Відповідь номінальних господарів не змусила на себе довго очікувати. Стовідсотковий момент мав Гуралечко, але відверто вибачив опонента, не зумівши з кількох метрів влучити у порожній кут після прострілу Штолька на дальню стійку. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Після розіграшу ауту Кузьмін виявився найспритнішим у карному майданчику «Ковчега-Волі», і ефектно п’ятою переправив шкіряний снаряд у сітку – 0:1. Пропущений м’яч не на жарт розлютив «ковчегівців», які вже дуже швидко могли зробити рахунок на табло рівним, але чудеса воротарської майстерності продемонстрував Грабенчук, ціною міні-пошкодження парирувавши постріл впритул у виконанні Гранатюка. Продемонстрував свій високий воротарський клас страж воріт «Тетри» і в наступному епізоді, зреагувавши на підступний удар Леонова. Завершення першого тайму пройшло в атаках номінальних гостей, які могли зусиллями Диняка та Яроша доводити рахунок до розгромного, проте кіпер «Ковчега-Волі» діяв у рамці безпомилково.

Другий тайм видався теж доволі цікавим. Вже в його дебюті відновлювати паритет міг Гранатюк, який розкішним пострілом в праву «шістку» завершував ефектну багатоходівку своєї команди, однак Грабенчук вкотре в цьому матчі зіграв вище всяких похвал. Невдовзі забивати міг і Леонов, але свій шанс змарнував, після розкішного пасу від Шитенкова з кількох метрів пробивши прямісінько у голкіпера «Тетри». І саме тоді вкотре в цьому матчі спрацювало відоме футбольне правило. Після удару/прострілу у виконанні Андрія Диняка, Кузьмін виявився в потрібний час та в потрібному місці, і ефектним ударом впритирку із стійкою оформив дубль – 0:2. Не встигли «ковчегівці» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру від центральної лінії. Андрій Диняк відмінним пасом вивів на ударну позицію іншого Диняка, Тимофія, і той зусиль свого брата та партнера не змарнував, влучно вдотик пробивши у ліву «шістку» - 0:3. Шитенков і компанія кинулися рятувати долю матчу, змінивши голкіпера на п’ятого польового. «Ковчег-Воля» змусила свого опонента нервувати та порушувати правила у незовсім обов’язкових ситуаціях, і як наслідок, вже дуже швидко підопічні Олександра Сторожука перевищили допустимий ліміт фолів та отримали дабл-пенальті у власні ворота, проте Леонову не вдалося з «позначки» переграти Грабенчука. Номінальні господарі не зупинялися на досягнутому, і під завісу матчу, вкотре змусивши «Тетру» сфолити, отримали ще один шанс, для того аби провести гол престижу. Відзначимо, що Гранатюк ним скористався сповна, невідпорно пробивши з 10-ти метрової позначки під поперечину, і встановивши підсумковий рахунок в грі – 3:1 на користь «Тетри», яка здобуває першу перемогу в нинішньому сезоні.

«Кардіфф» - «Ротор» - 1:2 (0:2)
Арбітри: Куцак, В. Папірович
Голи: Лук’янов (53) – Ращик (11, 21)
«Кардіфф»: Чиж, Лемішевський, Загуровський, Черкезов, Лук’янов, Пампурак, Яремчук, Ковальчук, Манільчук, Юрко, Козак, Заморока
«Ротор»: Лозинський, Шпаков, Ращик, Крутяков, Ірклієнко, Пляхимович, Щепанський, Гайдашевський, Горбієвський, Костишин, Паляниця
Попередження: Ращик (48), Горбієвський (50)
Вилучення: Костишин (40, грубий поштовх арбітра в плече)

Наступними на майданчик вийшли «Кардіфф» та «Ротор». Забігаючи наперед відзначимо, що звітний матч завершився гучним скандалом, який ще довго буде об’єктом обговорення серед спортивної громадськості.
Розпочався матч із атак номінальних господарів. Змінювати нулі на табло міг Лук’янов, який ефектним ударом в лівий верхній кут завершував блискавичну багатоходівку своєї команди, проте Лозінському в неймовірному стрибку вдалося врятувати «Ротор» від очевидного голу. Через декілька секунд забивати міг і Черкезов, який на силу пробивав у праву «дев’ятку» з-за меж карного майданчика – номінальних гостей від неприємностей виручила поперечина. Надалі «роторцям» вдалося вирівняти гру, і через декілька хвилин відкривати лік забитим м’ячам у зустрічі міг Ірклієнко, який вдотик пробивав впритирку із стійкою після розіграшу штрафного, проте Чижу ціною надзусиль таки вдалося ліквідувати загрозу. Підопічні Володимира Вариводського не зупинялися на досягнутому, і невдовзі змогли втілити власну ігрову перевагу у забитий м’яч. Ращик після ювелірної скидки від Гайдашевського спочатку ефектно обіграв захисника, а потім невідпорно пробив з розвороту точнісінько у ліву «шістку» - 0:1. «Кардіфф» не опустив руки, і вже у наступній атаці відновлювати паритет міг Черкезов, однак Лозінський в цьому епізоді зіграв вище всяких похвал. Гості відповіли підступним ударом у виконанні Пляхимовича, проте каркас воріт цього разу прийшов вже на виручку «Кардіффу». Завершення першого тайму пройшло за невеличкої переваги «Ротора», який ще до перерви зумів подвоїти власну перевагу у рахунку. Активний Ращик після перехоплення в центрі майданчику, втік віч-на-віч із Чижом, і прицільним пострілом в ліву «шістку» оформив дубль – 0:2.

Другий тайм теж видався не менш цікавим. Вже в його дебюті доводити рахунок до розгромного міг Пляхимович, який спочатку ефектно накрутив захисника, а потім з розвороту пробивав у праву «шістку», однак Віталію дещо трішки забракло влучності. Майже відразу ледве не спрацювало відоме футбольне правило. Забивати повинен був Черкезов, однак свій шанс змарнував, після націленої передачі врозріз у виконанні Яремчука не зумівши в ближньому бою переграти Лозінського. Суперники продовжували діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, що неабияк тішило багаточисленних вболівальників. Оформлювати хет-трик міг Ращик, але відверто вибачив номінальних господарів, не влучивши у порожні ворота з кількох метрів після помилки захисту «Кардіффа». Господарі відповіли супермоментом Яремчука, однак знову чудеса воротарської майстерності продемонстрував Лозінському, в неймовірному стилі зреагувавши на удар впритул у виконанні Андрія. «Кардіфф» кинувся відіграватися, змінивши голкіпера на п’ятого польового, і ця тактика фактично відразу принесла свої плоди. Лозінському вдалося зреагувати на потужний постріл активного Яремчука, але першим на підборі виявився ніким не прикритий Лук’янов, який з кількох метрів вразив порожню ціль – 1:2. Розв’язка матчу наступила на його останній хвилині. Спочатку номінальні господарі перевищили допустимий ліміт фолів, отримавши дабл-пенальті у власні ворота, проте Горбієвський з «позначки» не зміг переграти Чижа. А далі розпочалося найцікавіше. Чиж відразу ввів м’яч, підключившись у ролі п’ятого польового гравця до атаки своєї команди, і вже через декілька секунд після його удару/прострілу на дальню стійку, сфера після рикошету від Лемішевського затріпотіла у сітці. Арбітри спочатку взяття воріт зарахували, але потім після емоційних апеляцій гравців «Ротора» (мовляв, м’яч влучив у руку капітана «Кардіффа» в епізоді із другим голом – прим. автора), які переросли у масовий безлад, його відмінили... зарахувавши фол, та призначивши дабл-пенальті у бік воріт господарів! «Вирок» взявся виконувати Ірклієнко, який власним ударом перевірив на міцність поперечину, а потім вже пролунав і фінальний свисток. В підсумку – мінімальна перемога «Ротора» з рахунком 2:1, яка дозволяє підопічним Володимира Вариводського зберігати шанси на вихід у стадію плей-офф.

«Вентс» - «Спортлідер-3» - 1:11 (1:5)
Арбітри: Божко, Куцак
Голи: Жаріков (2) – Філь (8), Роговський (9), Колесников (14, 27, 44, 54), Малишевський (20, 34, 43), Сохорук (47), Шляховий (52)
«Вентс»: Матусов, Болістовський, Жаріков, Нік, Тафратов, Дикий, Зенін, Ілюшин, Бондар
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Трочинський, Сохорук, Шляховий, Роговський, Філь, Малишевський, Глас, Рибчинський, Розпаченюк, Колесников

В останньому матчі ігрової суботи силами мірялися «Вентс» та «Спортлідер-3».
Розпочали гру активніше «вентсівці», які й відкрили рахунок у матчі. Тафратов пасом врозріз вивів на ударну позицію Жарікова, який вдотик прицільно пробив у праву «шістку» - 1:0. Підопічні Артема Гласа не знітилися, і вже невдовзі паритет відновив Філь, який чітким ударом впритирку із стійкою замкнув скидку Рибчинського у центр воротарського – 1:1. Не встигли номінальні господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати гру з центра майданчика. Матусову вдалося врятувати свою команду після гарматного удару Колесникова, але на добиванні першим виявився Роговський – 1:2. Після цього «вентсівці» дещо посипалися психологічно, чим відразу вміло скористалися гравці «Спортлідера-3». Закріпив перевагу номінальних гостей у рахунку Колесников, а через декілька хвилин довів рахунок до розгромного Малишевський – 1:4. Варто віддати належне підопічним Юрія Болістовського, які не опустили руки, і впродовж кількох наступних хвилин могли змінювати цифри на табло зусиллями Тафратова та Дикого, проте Алексейчук в обидвох випадках зіграв вище всяких похвал. Завершення першого тайму проходило за переваги «лідерів», які забивши черговий м’яч у ворота свого опонента, ще до перерви зняли фактично усі питання щодо переможця звітного протистояння. Це Колесников після помилки захисту господарів поклав на паркет Матусова, і вразивши з гострого кута вже порожню ціль, оформив дубль – 1:5.

В другому таймі ігровий малюнок істотно не змінився. «Вентс», схоже, вже змирився із своєю поразкою, а ось «Спортлідер-3» продовжував «розривати» свого візаві на паркеті. Закріпив і до того більш ніж вагому перевагу своєї команди Малишевський, холоднокровним ударом в ліву «шістку» замкнувши розкішний простріл Розпаченюка у центр воротарського – 1:6. Через декілька секунд Малишевський оформив дубль, розстрілявши порожні ворота після елегантного «парашуту» від Філя – 1:7. «Лідери» не зупинялися на досягнутому, і невдовзі довів рахунок до непристойного Колесников, якому з кількох метрів залишалося лише влучити у порожній кут після націленгої передачі від Рибчинського – 1:8. Вже дуже швидко настала черга приймати вітання від партнерів з забитим м’ячем і для Сохорука – 1:9. Через декілька секунд змінив цифри на табло Шляховий, розкішним ударом зльоту впритирку із стійкою замкнувши ефектний навіс від Колесникова – 1:10. «Вентс» відповів ударом Жарікова у стійку, але останнє слово в цій зустрічі все одно залишилося за підопічними Артема Гласа. Покер оформив Колесников, вразивши на останній хвилині вже порожню рамку, і встановив остаточний рахунок в матчі – більш ніж переконлива перемога «Спортлідера-3» із рахунком 11:1, який завдяки цьому успіху та другій поспіль осічці «Кардіффа» випереджає за різницею забитих та пропущених м’ячів «Спортлідер-2», і очолює турнірну таблицю змагань в дивізіоні 1.

«Феміда-НК» - «Газовик» - 1:3 (0:1)
Арбітри: Жмурко, Божко
Голи: Бойко (52) – Сакович (23), Паюк (29), Глаз (39)
«Феміда-НК»: Остяк, Паславський, Бабак, Блажко, Бойко, Бородій, Бродзянський, Гончарук, Гребенюк, Підлісний, Самедінов, Семенюк, Ткачишин
«Газовик»: Петричук, Іщук, Глаз, Баландюк, Нємий, Сакович, Ситнік, Мельник, Паюк, Чабан, Вигоняйло
Попередження: Гребенюк (28) – Ситнік (40)
Вилучення: Семенюк (51, удар суперника в обличчя після свистка)

Завершував програму 9-ого туру ще один цікавий двобій, у якому силами мірялися «Феміда-НК» та «Газовик».
Розпочався матч із атак номінальних гостей. Відкривати рахунок у матчі міг Мельник, який вдотик пробивав у праву «шістку» після пасу врозріз від Саковича, однак Остяку ціною надзусиль таки вдалося ліквідувати загрозу. Через декілька близьким до голу був і Паюк, який на силу зльоту пробивав впритирку із стійкою після розіграшу кутового – «Феміду-НК» від неприємностей врятував каркас воріт. Підопічні Едуарда Щепанського відповіли гарматним пострілом з гострого кута у виконанні Бродзянського, проте Петричук був напоготові. Надалі «Газовик» продовжував діяти на майданчику першим номером, і вже дуже швидко зумів втілити власну ігрову перевагу у забитий м’яч. Нємий чудовим пасом вивів на ударну позицію Саковича, і той зусиль партнера не змарнував, невідпорно пробивши з розвороту впритирку із стійкою – 0:1. Пропущений м’яч не на жарт завів «фемідівців», і вже у наступній атаці відновлювати паритет у рахунку міг Бойко, який потужним пострілом з дальньої дистанції цілив у праву «шістку», однак Петричуку у відчайдушному стрибку таки вдалося ліквідувати загрозу. Під завісу тайму забивати міг і Бродзянський, але пробив вище цілі із забійної позиції.

Другий тайм видався теж доволі цікавим. Активніше його розпочали номінальні господарі, проте це не завадило «Газовику» вже дуже швидко подвоїти власну перевагу у рахунку. Це Паюк чудово зіграв на перехопленні, і невідпорним пострілом в правий верхній кут змусив вдруге в матчі капітулювати Остяка – 0:2. Надалі суперники стали діяти у відкритій манері, відповідаючи атакою на атаку, що неабияк тішило багаточисленних вболівальників на трибунах спорткомплексу УМВС. Скорочувати відставання до мінімуму міг Бородій, який ефектно зльоту пробивав у правий верхній кут після скидки Семенюка, однак Петричук знову зіграв вище всяких похвал. Гості відповіли небезпечним ударом від Мельника – на допомогу «Феміді-НК» прийшла стійка воріт. Підопічні Едуарда Щепанського не опускали руки, і через декілька секунд стовідсоткову нагоду для взяття воріт суперника мав Гребенюк, проте не зміг в ближньому бою переграти кіпера «Газовика». Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Це Глаз виявився найспритнішим на дальній стійці після прострілу Баландюка, і точним ударом в праву «шістку» довів рахунок у матчі до розгромного – 0:3. «Феміда-НК» відчайдушно кинулася відіграватися, і вже через декілька хвилин скорочувати відставання міг Бойко, який вдотик пробивав у праву «шістку» після скидки Блажка – каркас воріт в цьому епізоді прийшов на допомогу вже «Газовику». Номінальні господарі продовжували тиснути, і невдовзі таки досягли свого. Бродзянський чудовим пасом врозріз вивів на ударну позицію активного Бойка, і той холоднокровно пробив у «будиночок» голкіперу – 1:3. До завершення матчу суперники обмінялися ще декількома гострими випадами, проте рахунок на табло так і залишився незмінним – 3:1 на користь «Газовика», який завдяки цьому успіху суттєво покращує власні перспективи щодо виходу у стадію плей-офф.

Олександр Таран, прес-служба Асоціації міні-футболу (футзалу) Хмельницької області