Хмельницький. Преміум-ліга: визначились усі учасники плей-офф

Заключні поєдинки першої частини змагань визначили імена останніх трьох володарів заповітних перепусток у плей-офф турніру

Ось і добіг до свого логічного завершення груповий етап Преміум-ліги відкритого регіонального чемпіонату Хмельницького з футзалу, організований Асоціацією міні-футболу (футзалу) Хмельницької області. Хоч поєдинки заключного, 11-ого, туру особливих несподіванок не принесли, адже у всіх зустрічах фаворити здобули переконливі перемоги, вони сповна потішили багаточисленних вболівальників видовищною грою та неймовірно високою результативністю. Про все це далі у нашому огляді.

«Агрон-Королівський смак» - «Вентс» - 6:1 (3:0)
Арбітри: В. Папірович, Бондарь
Голи: Юрчак (8, 11), Паламар (21), Беркита (49), Пліс (53), Паперовський (54) – Дикий (50)
«Агрон-Королівський смак»: Протаковський, Бритковський, Пліс, Паперовський, Костів, Беркита, Данилюк, Цінчик, Паламар, Юрчак
«Вентс»: Матусов, Дикий, Діброва, Бондар, Ілюшин, Побережник, Святий, Мандрійчук, Боца, Стасюк
Попередження: Побережник (38), Боца (45)

Вже в дебюті поєдинку небезпечними ударами обмінялися Беркита та Боца, проте на висоті були голкіпери обох команд. Номінальні гості активізувалися, і міг відкривати рахунок активний Боца, який блискуче зльоту пробивав у праву «дев’ятку», однак в цьому епізоді за тернополян зіграв каркас воріт. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Паламар філігранною передачею вивів на ударну позицію Юрчака, і той холоднокровним пострілом з гострого кута змусив капітулювати Матусова – 1:0. Не встигли підопічні Миколи Сохорука як слід прийти в себе, як знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Паламар розкішним пасом знайшов у центрі карного майданчика Юрчака, і Олександру не склало особливих зусиль з кількох метрів переправити сферу у сітку – 2:0. Номінальні господарі заволоділи ініціативою, і ще до перерви змогли збільшити свою перевагу у рахунку. Паламар відгукнувся на блискучу скидку Паперовського, і невідпорно пробив під поперечину – 3:0.

Другий тайм був не менш цікавим. Змінювати цифри на табло міг Бондар, однак відверто вибачив суперника, не зумівши з кількох метрів вразити фактично порожні ворота після зразкового прострілу Стасюка на дальню стійку. Відповідь тернополян не змусила на себе довго очікувати. Беркита чудово зіграв на перехопленні, і влучним ударом по незахищених воротах довів рахунок до розгромного – 4:0. Віддамо належне гостям, які не знітилися, і фактично відразу зусиллями Дикого, який прицільним пострілом із-за меж карного майданчика в нижній кут не залишив жодного шансу Протаковському, змогли скоротити розрив у рахунку – 4:1. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій господарів, і вже у наступній атаці перевагу своєї команди закріпив Пліс, який обігрався в стіночку із Паперовським, і з кількох метрів розстріляв фактично порожні ворота – 5:1. А масну крапку в цій зустрічі поставив активний Паперовський, який ефектним ударом в падінні переправив сферу у лівий верхній кут після зразкового прострілу Бритковського на дальню стійку – у підсумку переконлива перемога «Агрону-Королівського смаку» з рахунком 6:1.

«Арсенал-МАДОК» - «Епіцентр-К» - 2:8 (0:3)
Арбітри: Бондарь, В. Папірович
Голи: Сергеєв (32), Грищук (52) – Гарієвський (9, 27), Лисий (18), Овчинніков (36), Самсонюк (37), Олянчук (42), Гончарук (53), Безвещук (54)
«Арсенал-МАДОК»: Богдан, Грищук, Шлапак, Сергеєв, Антончик, Блазунь
«Епіцентр-К»: Остяк, Гончарук, Юхимчук, Олянчук, Безвещук, Лисий, Овчинніков, Гарієвський, Самсонюк, Слівінський
Попередження: Грищук (44) – Юхимчук (5)

Вилучення: Слівінський (50, фол останньої надії)

Активніше гру розпочали гості, які з перших хвилин заволоділи ініціативою, і невдовзі змогли матеріалізувати свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Гарієвський відгукнувся на націлену передачу Самсонюка, і потужним пострілом в лівий нижній кут не залишив Богдану, який в цій грі виконував функції голкіпера в складі «канонірів», жодних шансів – 0:1. Віддамо належне гравцям «Арсеналу-МАДОК», які не опустили руки, і розпочали створювати реальні нагоди для того, аби змінити цифри на табло. Відновити статус-кво міг Сергеєв, однак не зміг реалізувати вихід віч-на-віч із Остяком. Відмінну нагоду відзначитись мав Грищук, проте відверто вибачив суперника, не влучивши у фактично порожні ворота після розкішного прострілу активного Сергеєва на дальню стійку. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Гарієвський ювелірною передачею вивів на ударну позицію Лисого, і той зусиль партнера не змарнував – 0:2. Гості продовжували домінувати на майданчику, і через декілька хвилин перевагу своєї команди закріпив Гарієвський, який невідпорно пробив в праву «шістку» із-за меж карного майданчика після пасу Овчиннікова – 0:3.

Друга половина зустрічі була не менш цікавою. «Каноніри» з перших хвилин активізувалися, і це невдовзі принесло свої плоди. Сергеєв відгукнувся на націлену передачу Грищука, і холоднокровним ударом в протихід голкіперу скоротив розрив у рахунку – 1:3. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій підопічних Віктора Власова і в наступній атаці перевагу своєї команди влучним пострілом закріпив Овчинніков – 1:4. «Епіцентр-К» не прагнув зупинятися на досягнутому, і через декілька хвилин рахунок до розгромного довів Самсонюк, який потужним ударом з-за меж карного майданчика після скидки Гарієвського не залишив голкіперу жодних шансів – 1:5. Не встигли номінальні господарі як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Відзначився Олянчук – 1:6. «Каноніри» не здавалися, і зусиллями Грищука, який блискуче виконав штрафний удар, змогли скоротити відставання, однак останнє слово в цій зустрічі було за номінальними гостями. Спочатку довів рахунок до непристойного Гончарук, який з другої спроби зміг переграти Богдана після прострілу Безвещука, а масну крапку в цій грі поставив Безвещук, ефектно пробивши у дальній кут після прострілу всюдисущого Гончарука – 8:2 на користь «Епіцентру-К», який заслужено здобуває путівку у стадію плей-офф наших змагань.

«Ковчег» - «Руссич» - 0:9 (0:3)
Голи: Зубик (19), Муляр (19, 50, 50), Гладкий (23, 40), Полторацький (35, 43), Грицик (54)
«Ковчег»: Дячук, Шитенков, Жук, Штолько, Луцюк, Гуралечко, Пробитий, Стець
«Руссич»: Пастух, Зубик, Муляр, Грицик, Полторацький, Тарасов, Гладкий
Попередження: Тарасов (40)

Продовжував програму ігрового дня поєдинок між «Ковчегом» та «Руссичем».
Активніше розпочали гру кам’янчани, які з перших хвилин розпочали відчайдушний штурм воріт свого візаві на майданчику. Відмінні нагоди відзначитись мали Грицик та Зубик, однак «Ковчег» від неприємностей рятував каркас воріт. «Руссич» продовжував домінувати, і невдовзі зміг матеріалізувати свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Відкрив рахунок Зубик, який потужним ударом в лівий верхній кут замкнув зразковий простріл Муляра на дальню стійку – 0:1. Не встигли номінальні господарі як слід оговтатися після пропущеного м’яча, як знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Це Муляр в блискучому стилі накрутив двох захисників і невідпорним пострілом під поперечину подвоїв перевагу своєї команди – 0:2. Кам’янчани продовжували домінувати, і ще до перерви змогли довести рахунок до розгромного. Полторацький розкішною передачею вивів Гладкого на побачення із голкіпером, і той зусиль партнера не змарнував – 0:3.
Ігровий малюнок в другій половині матчу істотно не змінився. Закріпив і до того вагому перевагу своєї команди Полторацький, невідпорно пробивши в ліву «шістку» після скидки Тарасова – 0:4. Кам’янчани в ті хвилини повністю контролювали хід подій на майданчику, буквально «розриваючи» свого суперника. Довів рахунок до непристойного Гладкий, який розкішним пострілом в лівий верхній кут завершив свій фланговий прохід – 0:5. Не встигли господарі хоч трішки прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Відзначився Полторацький – 0:6. Приниження «Ковчега» продовжив Муляр, який впродовж однієї хвилини двічі залишав у воротах Дячука автографи у вигляді забитих м’ячів – 0:8. А масну крапку в грі поставив активний Грицик, який з кількох метрів переправив сферу у сітку після скидки Зубика – розгромна перемога «Руссича» з рахунком 9:0, яка виводить команду із Кам’янця-Подільського у плей-офф наших змагань.

«Тетра» - «Конфермат» - 3:12 (2:7)
Арбітри: Божко, Жмурко
Голи: Калошин (17), Заморока (18), Кузьмін (46) – Ціх (5, 53), Сендель (8, 9, 47, 49, 54), Курило (14), Дубчак (16), Гвіанідзе (23), Козелко (24, 38)
«Тетра»: Сікора, Калошин, Михальчук, Кузьмін, Скалій, Ахмедов, П. Терлецький, Заморока, Ярош, Стасюк
«Конфермат»: Чиж, Кандзьолка, Атласюк, Ціх, Козелко, Шум, Дубчак, Сендель, Курило, Гвіанідзе
Попередження: Ярош (4), Ахмедов (22)

Завершувало ігрову суботу протистояння між «Тетрою» та «Конферматом».
Активніше гру розпочали гості, і результат не змусив на себе довго очікувати. Гвіанідзе філігранною передачею вивів на ударну позицію Ціха, і той зусиль не змарнував – 0:1. Не встигли підопічні Юрія Черенкова як слід прийти в себе, як знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Двічі відзначився Сендель, який у обидвох випадках блискуче зіграв на дальній стійці після прострілів Дубчака та Гвіанідзе відповідно – 0:3. «Конферматівці» повністю контролювали хід подій на майданчику, кожну мить доводячи своєю грою, ще недаремно займають місце на вершині турнірної таблиці. Рахунок до розгромного довів Курило, який блискуче пробив вдотик у лівий нижній кут після розіграшу штрафного удару – 0:4. Закріпив і до того більш ніж вагому перевагу своєї команди Дубчак, який з кількох метрів розстріляв фактично порожні ворота після чудової скидки всюдисущого Гвіанідзе – 0:5. Віддамо належне «Тетрі», яка не опустила руки, і зусиллями Калошина та Замороки зуміла дещо скоротити розрив у рахунку – 2:5. Два пропущені голи стали каталізатором атакувальних дій «конферматівців», які ще до перерви завдяки влучним ударам Гвіанідзе та Козелка змогли повернути комфортну перевагу у п’ять м’ячів – 2:7.

В другій половині ігровий малюнок не змінився. Закріпив перевагу гостей Козелко, який блискучим пострілом в лівий верхній кут замкнув свій прохід по флангу – 2:8. Відповідь «Тетри» не забарилася. Кузьміну з другої спроби вдалося переграти Чижа після розіграшу вільного удару – 3:8. Однак останнє слово в цій грі завершилося за «конферматівцями». Свої неймовірні бомбардирські якості продемонстрував Сендель, який ще тричі до фінальної сиренирозписувався у воротах Сікори, а масну крапку в цій грі невідпорним пострілом в дальній кут поставив Ціх – більш ніж переконлива перемога «Конфермату» з підсумковим рахунком 12:3, який з першого місця крокує у плей-офф, і завдяки успіху в цій грі дарує останню перепустку у наступний раунд гравцям «Вентса».

«Динамо-УМВС» - «Спортлідер-3» - 2:4 (0:1)
Арбітри: Подворний, А. Папірович
Голи: Лахмай (28), Наскальний (53) – Шеремета (11, 37), Глас (34, 41)
«Динамо-УМВС»: Ковальчук, Бабій, Колесников, Сохорук, Трочинський, Подлюк, Розгон, Лахмай, Наскальний, Зозуля, Патоїшин
«Спортлідер-3»: Алексейчук, Болістовський, Глас, Розпаченюк, Рибчинський, Філь, Шеремета, Власович, Атаманюк, Рудюк
Попередження: Колесников (46), Подлюк (48) – Шеремета (21)

Активніше гру розпочали гості. Відкривати рахунок міг Власович, який прицільним ударом з розвороту цілив у праву «дев’ятку», однак вище всяких похвал у рамці воріт зіграв Ковальчук, який в неймовірному стрибку парирував «мертвий» м’яч. «Динамівці» в ті хвилини діяли переважно другим номером, шукаючи свого щастя у контратаках. Одну з них результативним ударом міг завершувати Колесников, проте на щастя «лідерів» із забійної позиції пробив повз цілі. Відоме футбольне правило спрацювало відразу. Це Шеремета блискуче зіграв на дальній стійці після прострілу Філя, і без особливих зусиль з кількох метрів переправив сферу у сітку – 0:1. Гості не опустили руки, і в наступній атаці відновити паритет міг Трочинський, проте не зумів в ближньому бою переграти Алексейчука.

Другий тайм був не менш цікавим. З перших секунд номінальні господарі заволоділи ініціативою, і невдовзі змогли матеріалізувати свою ігрову перевагу у забитий м’яч. Це Лахмай відгкукнувся на скидку Наскального, і холоднокровним ударом в дальній кут відновив паритет – 1:1. Пропущений м’яч став каталізатором атакувальних дій «Спортлідера-3», і впродовж наступної хвилини Власович та Глас мали стовідсоткові нагоди, аби змінити цифри на табло, однак вище всяких похвал у рамці воріт діяв Ковальчук, який раз за разом рятував свою команду. «Лідери» продовжували домінувати, і результат не змусив на себе довго очікувати. Розпаченюк ювелірною передачею з кутового знайшов у центрі карного майданчика Гласа, і той зусиль партнера не змарнував – 1:2. Не встигли «динамівці» як слід прийти в себе, як вже знову були змушені розпочинати з центру майданчика. Перевагу своєї команди закріпив Шеремета, який невідпорно пробив під поперечину після розіграшу вільного удару – 1:3. «Спортлідер-3» продовжував володіти ініціативою, і невдовзі рахунок до розгромного довів Глас, який прицільним пострілом в нижній кут із-за меж карного майданчика замкнув зразкову передачу Шеремети – 1:4. «Динамівці» кинулись рятувати гру, змінивши голкіпера на п’ятого польового гравця, і невдовзі скоротив розрив у рахунку Наскальний, замкнувши дальню стійку після прострілу Колесникова – 2:4. До фінальної сирени обидві команди створили вдосталь нагод для взяття воріт суперника, однак підсумковий рахунок залишився незмінним – переконлива перемога «Спортлідера-3» з рахунком 4:2, який з другого місця виходить у наступний раунд змагань.

«Ротор» - «Спортлідер-2» - 5:8 (4:5)
Арбітри: А. Папірович, Подворний
Голи: Ращик (13, 14, 53), Гайдашевський (18), Шпаков (27) – Давидний (4, 7, 35), Романюк (19), Мартинюк (20, 23, 51, 54)
«Ротор»: Лановий, Шпаков, Ращик, Гайдашевський, Ірклієнко, Черняк, Горбієвський, Крутяков, Олексійчук
«Спортлідер-2»: Тимощук, Стаднік, Романюк, Жаріков, Нік, Токарчук, Ситнік, Хамдамов, Давидний, Мартинюк
Попередження: Ращик (37), Ірклієнко (46) – Мартинюк (45)
Вилучення: Олексійчук (34, удар суперника головою в обличчя після зупинки гри) – Токарчук (34, удар суперника ліктем в обличчя під час боротьби за м’яч)

Заключний поєдинок 11-ого туру, у якому зустрічалися «Ротор» та «Спортлідер-2» без перебільшення можна назвати окрасою усього ігрового дня. Команди подарували багаточисленним вболівальникам неймовірно цікаве видовище, яке тримало у напрузі до самісінької фінальної сирени. Номінальні господарі, в складі яких є вдосталь вікових виконавців з перших хвилин розпочали діяти першим номером, і завдяки блискучим ігровим якостям Ращика, який оформив хет-трик, змогли повести у рахунку, однак «лідери» не опустили руки, і невдовзі змогли не лише відновити статус-кво, а і вирвати таку потрібну перемогу. Найбільш помітними в складі «Спортлідера-2 були Мартинюк та Давидний, які записали на свій рахунок по чотири та три забиті м’ячі відповідно – 8:5 на користь «лідерів», які завершують першу частину змагань на четвертій позиції.

Тепер на нас очікує найцікавіше. 8 володарів заповітних перепусток у плей-офф, згідно регламенту турніру у серіях до двох перемог однієї з команд визначатимуть імена переможця та призерів змагань.
Надаємо вашій увазі чвертьфінальні пари:

«Конфермат» (1) – «Вентс» (8)
«Спортлідер-3» (2) – «Динамо-УМВС» (7)
«Агрон-Королівський смак» (3) – «Епіцентр-К» (6)
«Спортлідер-2» (4) – «Руссич» (5)

Команди, які на попередньому етапі посіли місця з 9-ого по 12-е, по коловій системі визначать володаря Кубку Виклику.