Херсон, фініш першого кола

Дев'ять поєдинків дев'ятого туру, який завершував перше коло відбіркового етапу аматорського чемпіонату України, відбулися минулої неділі. У двох матчах туру грали лідери першої та вищої ліг. Якщо у першій лізі переможець визначився в основний час - "Інтер" вирвав перемогу у "Легіона" 6:4, то у вищій лізі переможець визначився у серії пенальті. Основний час матчу між "Мировыми Традициями" та "Стелсом" закінчився внічию 4:4, хоча до середини другого тайму попереду був претендент на чемпіонство, але завдяки впевненим діям воротаря чемпіона Деніса Касперовіча команда зрівняла рахунок, причому зробив це сам Деніс. І у серії пенальті він відбив м'яч з лінії воріт і "МировыеТрадиции" залишилися на першій сходинці турнірної таблиці.

А всі матчі останнього туру першого кола закінчилися так:

Перша ліга:

"Трактор" - "ФК Білозерка" 2:5, так і не зуміли " трактористи" отримати жодної перемоги у першому колі, але це обов'язково відбудеться у другому, тому що до команди перейшов один з кращих бомбардирів ліги Олександр Главчев.

"Асканія" - "Грінлайф" 6:5 доля матчу претендентів на медалі була вирішена на останніх хвилинах матчу

"Ансерглоб" - "Олімпік" 4:3, виробнича команда довела, що у дебютному сезоні вона налаштована на боротьбу за високі місця.

"Авто-Плаза" - "ФК Спарта" впевнена перемога «авто команди» с невпевненим рахунком 5:3

"Легіон" - "Інтер" 4:6 і «інтерісті» відриваються від переслідувача вже на 6 очок.

Вища ліга.

"Кріпс 49" - "Сталінград" 2:12 після перемоги у першому турі дебютанти вищої ліги більше не перемагали, але не втратили надію на збереження місця у вищому дивізіоні.

"Фенікс" - "Арсенал" 2:3 нічия на останніх хвилинах і перемога "Арсеналу" за дві хвилини до сирени.

"Дума" - "Яничар" 5:14, доволі легко яничари переграли вікову «Думу» і тепер будуть претендувати на те, щоб представляти свою команду у фінальному турнірі аматорського чемпіонату України.

Центральний матч туру "Світові Традиції" - "Стелс" 4:4, пенальті за традиціями.