"Спарта" вихходить на друге місце. У Жовтих Водах зіграли 4 тур

У першому матчі четвертого туру зустрічались криворізський Легіон та жовтоводсько-петрівська Спарта, якій вже на шостій хвилині довелося виймати м'яч після стандарту у виконанні Купріянова. Через 4 хвилини досвідчений Сергій Рапацький зрівнює рахунок, а Олександр Гусарєв виводить Спарту вперед. Він же на початку другого тайму за рахунок індивідуальних дій робить рахунок 3-1, а Олександр Антоненко забиває четвертий м'яч у ворота Легіону. Останній спромігся ще на один гол зусиллями Андрія Колісника, а потім пропустив два у свої ворота від Селімова та Дениса Бобошка, в якого влучив Ігор Шкута. 6-2 і Спарта виходить на друге місце.

У другому матчі четвертого туру зустрічались Саксагань з Хіміком. Хлопці з Саксагані ще не набрали жодного очка, але зусиллями Олександра Мороза на 7-й хвилині вийшли уперед. Хімік заворушився і Костянтин Чубачов через 4 хвилини зрівнює рахунок, а Дмитро Каширний на останній хвилині першого тайму робить рахунок 2-1 на користь ГМЗовців. У другому таймі Сергій Багашов робить дубль, двічі відзначаючись у воротах кремезного Романа Кривохатька, а Руслан Дарієвич лише на останній хвилині забиває другий м'яч Саксагані і фіксує остаточний рахунок зустрічі 2-4 на користь Хіміка. Хлопці з ГМЗ тимчасово опиняються на третьому місці нашого Чемпіонату, з чим ми їх і вітаємо.

Матч між Локомотивом та Зорею за згодою команд перенесено.

У єдиному недільному матчі 4-го туру відкритого Чемпіонату Жовтих Вод з футзалу зустрічались вільногірський Титан та жовтоводський СхідГЗК. Матч вийшов доволі цікавим, особливо у першому таймі. Дробязко на другій хвилині вивів Титан уперед. Махнюк за хвилину зрівнює рахунок, а Рукосуєв через 5 хвилин забиває другий м'яч і СхідГЗК неочікувано попереду. Але вже за хвилину Павло Дробязко зрівнює рахунок, а через три хвилини робить його 3-2 на користь Титану. Денис Козель через 1 хвилину знову рівняє шанси команд, а от у кінці першого тайму СхідГЗК трошки "посипався" і отримав три м'ячі у свої ворота. Відзначились Олег Цивка, Дмитро Шмигевський та Сергій Харченко. У другому таймі Дмитро Лисогор збільшує перевагу Вільногірська, а Андрій Кислий за хвилину зменшує її. Сергій Харченко на 32-й хвилині забиває 8 м'яч Титану у цій грі, а потім СхідГЗК, скориставшись чисельною перевагою після видалення Миколи Мороза, зусиллями Дмитра Бекаревича фіксує остаточний рахунок матчу 8-5 на користь Титану.

Турнірне становище після 4 турівАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: