Старт в Кривому Розі: Два розгрому і важка перемога чемпіона

Сьогодні, 10 жовтня, розпочався Чемпіонат серед команд Суперліги, де в першому матчі зустрілися команди "Гетьман" та "ХХ квартал".

«Гетьман»  - «ХХ квартал» 6:1 (3:0)

Першу перемогу в свій актив здобула команда "Гетьман" з рахунком 6:1 (3:0). В гонці бомбардирів з`явилося два претендента - Коновалов Володимир, який відзначився дублем (4, 18 хв.), а також забив перший м`яч Чемпіонату. Другий претендент - Шишов Євгеній відзначився хет-тріком (18, 28, 38 хв.).

Не залишився осторонь і капітан команди "ХХ квартал" - Голубничий Артем. Забивши м`яч на 32-й хвилині, як справжній лідер, дав команді надію поборотися за перемогу.

Михайло МИХАЙЛЕНКО, капітан команди «Гетьман»: «Сьогодні гра склалася доволі успішно для нас, ми забили декілька швидких м`ячів. Хочеться подякувати суперникам, граємо з ними вже не вперше, тому знаємо і слабкі і сильні сторони. Думаю, що нам просто більше пощастило і ми підготувалися до гри трохи краще. Суперникам бажаю удачі, і щоб сьогоднішня поразка була для них останньою.»

«Штурм» -  «Фенікс»  14:1 (6:0)

Команда червоних – «Штурм» здобула перемогу у протистоянні з дебютуючим у Суперлізі «Феніксом» . Безкомпромісний успіх принесли команді гравці – Юрій Лопін (24, 25, 26, 30, 34, 35 хв.), Хайрулін Денис (4, 5, 23 хв.), Ляшенко Миколай (13, 14, 40 хв.) та Мороз Євгеній (19 хв.). Гол престижу за команду «Фенікс» у другому таймі на 22-й хвилині забив Олександр Дуплій. На жаль, команда грала у неповному складі, адже багато гравців поїхали підтримати збірну України. Бажаємо не втрачати прагнення до перемоги!

Олександр ХРИЩЕНКО, МФК «Штурм»: Сьогодні ми побачили різні класи обох команд. «Штурм» явно перевершив суперників. Можливо, через те, що вони дебютанти Суперліги. Наша ж команда грає давно, тому має вищий рівень. Ми реалізували більшість моментів, тому результат був очікуваний.

«Конкорд» - «Фаворит» 2:1 (0:0)

І «Конкорд» і «Фаворит» технічно сильні команди, гра яких нікого не залишає байдужими. Винятком не став і сьогоднішній матч. Зустріч команд передбачала серйозне протистояння, чим зібрала дуже багато вболівальників. Підтвердженням цього був перший тайм, багатий на атаки з обох сторін. Він завершився в нічию. У другому таймі, приправивши гру агресією, капітан «Конкорда» Андрій Гончаренко відкрив рахунок, збільшив перевагу на 34 хвилині Антон Кудь.
Команді «Фаворит» нічого не залишалося, як долучити до гри п`ятого польового гравця Юрія Совоника. Згодом гра показала, що це рішення було прийнято не дарма. Команда декілька разів атакувала ворота суперника, але, на жаль, вдалося реалізувати тільки один момент.

Віктор БАКУМ, тренер МФК «Конкорд»: Грою залишилися задоволені, адже обіграли дуже сильних суперників. Наша команда збалансована, без слабких місць, надалі боротиметься за лідерські позиції. Могли трохи більше виграти, але, результат, в принципі, закономірний.

Роман ГРЕЧКА, гравець команди «Фаворит»: Я дуже радий, що новий сезон розпочався з серйозної гри, з хорошою командою «Конкорд». Гра була гідною. ми, нажаль, допустили на одну помилку більше, ніж суперники, тому не змогли реалізувати всі свої моменти. У наступній грі сподіваємось показати кращий результат. Гравцям везучої гри та успішного сезону!