Прев`ю до чотирнадцятого туру Супер Ліги

Не зважаючи на значну кількість перенесених ігор, футзальний паркет Кривого Рогу все ж готує для вболівальників  захоплюючі та видовищні протистояння.

«КНУ-Приват» - «Колос»

Тижнем раніше студенти КНУ показали вдалу гру, яка дозволила команді обійти в турнірній таблиці «гетьманців» та теперішніх опонентів. Вони не залишили шансів суперникам – не без зусиль, але подолали «ПівнГЗК», закотивши в їх ворота шість м`ячів і пропустивши лише двічі.

Для «колосівців» минулий футзальний тиждень став «тижнем простою». Пропущений матч зі «Штурмом» вилився їм у поразку..

Варто згадати осінню боротьбу команд. Тоді «Колос» здобув свою першу перемогу в цьому сезоні, обігравши студентів з рахунком 3:1. Тож, здається, цей факт робить фаворитом в матчі саме «колосівців». Однак тут має місце важке «але».. Останнім часом команда КНУ приємно дивує своїх вболівальників, хоча і має на рахунку не так багато очок.. До речі, про очки. Відрив мають невеликий – «КНУ-Приват» на шостому місці з шістнадцятьма очками, а «Колос» на восьмому з чотирнадцятьма.

Очевидно, що метою «колосівців» в матчі буде надолуження втрачених очок, а «КНУ-Приват», в свою чергу, всіма зусиллями намагатимуться якомога довше не перегортати свою світлу сторінку в сезоні.  

«Техпром» - «Конкорд»

Якщо «Конкорд» заслужено називається одноосібним лідером з максимально можливим результатом, то «Техпром» має майже вдвічі менше очок – шістнадцять. Футзальні баталії минулого тижня закінчилися нічиєю для «техпромівців», які боролися з «феніксами» - 3:3; та перемогою «конкордівців» над «гетьманами» - 4:2.

Друге коло Супер Ліги складається вдало для обох сторін – команди майже безкомпромісно долають суперників та йдуть, не зупиняючись, вперед. Винятками можна назвати лише протистояння «білих» з «Фаворитом» та «смугастих» з «Феніксом», які не виправдали очікувань.   

Очна ставка команд в першому колі була вдалою тільки для однієї з команд. Сподіваюсь, ви вже здогадалися для якої саме.. Тоді матч закінчився з рахунком 9:3 та з принципово рекордною кількістю жовтих карток та попереджень. Не виключено, що і запланована недільна гра відбудеться з подібним запалом та напругою.

 

Анна Нестерова, прес-служба АФКР

https://vk.com/a_f_k_rВ лиге участвуют
33 турнира 
1166 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Старт/Лідер

1

Херсон Динамо-Заир
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомир ФК ІнБев
7 Одеса Епіцентр К Таірова
8 Суми Lex VSK - СумБуд
9 Черкаси Шевченків край
10 Івано-Франківськ
11 Волинь 18/11/2017
12 Вінниця
13 Дніпро 18/11/2017
14 Кіровоградська обл.
15 Рівне
16 Тернопіль 18/11/2017
17 Полтава 19/11/2017
18 Жовті Води Спарта
19 Миколаїв
20 Черкаська обл.
21 Миколаївська обл.
22 Луганська обл.
23 Волинська обл.
24 Закарпатська обл.
25 Чернівецька обл.
26 Краматорськ
27 Ужгород


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: