Кривой Рог. 2 тур Суперлиги в словах и мнениях

Участники криворожской Суперлиги прокомментировали баталии в рамках 2 тура.

Шторм - Штурм - 3:11

Валентин КОВАЛЬ, Штурм: «Я вважаю, що гра була на рівних, суперник був доволі сильний. Але так вийшло, що фортуна опинилась на нашому боці. Далі побачимо, як проходитимуть ігри».

Олександр ХРИЩЕНКО, Шторм: «По-перше, команда суперників дуже досвідчена, вони давно грають таким складом, всі кваліфіковані гравці. Проти них дуже важко було грати. Ми ж нова команда, яка тернистим шляхом дійшла до Суперліги. Бились, як могли, але фаворитом був Штурм».

Гетьман - Сепцпром - 2:4

Михайло МИХАЙЛЕНКО, Гетьман: «Гра в першому таймі була дійсно рівна, у другому - ми недооцінили суперника, пропустили три м’ячі, які, як наслідок, виявились для нас програшними. Будемо працювати, старатися».

Євген МАРМУРА, Спецпром: «Гра вийшла завзятою та інтригуючою до останньої секунди. Перший тайм був важким, але рівним. Ми забили, пропустили. У другому таймі нам вдалося забити три м’ячі, що зумовило результат гри. Почали більше контролювати м’яч - грали від результату на результат».

Слава - КНУ - 2:6

Костянтин ЛОМОВСЬКИЙ, КНУ: «Гарну гру показали, головне - отримали три очка . Суперник хороший, не просто було з ними грати, але нам пощастило і ми виграли».

Олексій БАЛАБАС, Слава: «Можливо, нам трохи не вистачило везіння, через це і програли. Не вважаю, що КНУ нас переграв. Треба тренуватися, зробити все для того, щоб були перемоги».

ІнГЗК - Фаворит - 1:2

Сергій БАЛИК, ІнГЗК: «Гра вийшла цікавою. Звичайно, склад гравців Фавориту сильніше, ніж у нас. Це наша перша гра, ми ще не збиралися, тому була незіграність. Будемо працювати й надалі. Команді Фаворит дякуємо за гру».

Роман ГРЕЧКА, Фаворит: «На даний момент, це була, мабуть, найнервозніша гра для нас. Але наш великий запас колективу, колективізму та внутрішніх міркувань допомогли перемогти. Перш за все, це заслуга тренера, якій зміг згуртувати та не дав розгорітися тому конфлікту, який стався на майданчику. Молодці й гравці, які не дали волю емоціям та закінчили гру з потрібним нам рахунком».

Конкорд - Крамар - 4:3

Максим МАНСУРОВ, Конкорд: «Дуже важка гра. Суперники - молода, хороша та перспективна команда. Тож ми, можна сказати, трохи обіграли на класі. Дуже непросто було вирвати цю перемогу».

Денис ХАЙРУЛЛІН, Крамар: «Грали з досвідченим суперником, наша ж команда тільки будується. Це лише друга наша сумісна гра, і тому не завжди всі розуміють один одного. Ми тренуємося, намагаємося показати цікаву гру. Сьогодні щось вийшло, щось ні. Але зіграли достойно».

Фото АФКР

Ассоциация футзала Кривого РогаАссоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Місто Чемпіон

1

Херсон Амалтея
2 Харків Viva-cup
3 Київ Альтернатива
4 Запоріжжя Колесо-Центр
5 Хмельницький Феміда-Старлайф
6 Житомирська обл. Енергія
7 Одеса МКВ
8 Суми Технологія
9 Черкаси -
10 Івано-Франківськ -
11 Волинь Ковель-Волинь
12 Вінниця Володимир
13 Дніпро Катеринославхліб
14 Кіровоградська обл. Тарасівка
15 Рівне Свиспан-Костопіль
16 Тернопіль ДСО-Поділля
17 Полтава ФК Андріївка
18 Донецька обл. Титан
19 Миколаїв Орексім
20 Бердянськ АЗМОЛ
21 Миколаївська обл. Автолокомотив
22 Луганська обл. Щит
23 Кременчук -
24 Львівська обл. Русин-О
25 Чернівецька обл. Волока
26 Краматорськ -
27 Ужгород Минай


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: