Кривий Ріг: за фаворитами не заржавіє

Пройшли вихідні, переповнені емоціями, хвилюванням та напругою впереміш. І все це завдяки футзальним баталіям, які відбувалися в ДВЗН КНУ, СК Локомотив та ДЮСШ №4.

Шостий тур Вищої Ліги дивізіону «А».

У важких протистояннях зійшлися  команди «Приват 2» - «Зарічний» 1:5, «Союз» - «Євраз» 6:1, «Євраз 2» - «Олімп» 9:3, «ПівдГЗК» - «Локомотив» 4:2, «Інтернаціонал» - «Ентузіаст» 4:3, «СК Горняк» - «Епіцентр» 8:4, «Штурм 2» - «Гаяна» 4:8. За результатами шести  турів, лідирують: серед команд півночі – «Євраз 2», серед команд «Півдня» – «ПівдГЗК».

Третій тур Першої Ліги дивізіону «В».

Тринадцять команд вже не вперше продемонстрували свої сили та амбіції на перемогу в сезоні. «129 квартал» - «Нова Пошта» 13:4, «Каспій» - «Веселе» 4:10, «Слава» - «КГЕС» 4:4, «Каспій» - «Нова Пошта» 4:5, «Реал-Строй» - «ЕТЦ» 4:7, «Горняк» - «Депо #2» 2:6, «Прокуратура» - «Просвіт» 3:2. За результатами перших турів, можна виокремити трійку  лідерів, а саме: «129 квартал», «Прокуратуру» та «Веселе», на рахунку яких однакова кількість очок – дев`ять.

Сьомий тур Супер Ліги.

«Фаворит» 9:2 (4:1) «Гетьман»

Безкомпромісну перемогу команді червоних принесли Антон Клушин, який відзначився хет-триком (, 7, 22 хв.), Іван Кучеренко (5, 13 хв.), І. Черник (26 хв.), Артем Гордієнко (28 хв.), Олександр Москалик (31 хв.) та Ігор Кладов, який на останній хвилині поставив крапку в сьогоднішньому протистоянні. У «Гетьмані» відзначились Максим Коломоєць (11 хв.) та Михайло Михайленко (25 хв.).

Матч обійшовся без вилучень, а от попередження отримали Олександр Москалик та Володимир Коновалов.

«Конкорд» 6:3 (3:3) «ХХ квартал»

Перший тайм можна назвати інтригуючим. Обидві команди продемонстрували сильну атакуючу гру, результатом якої була нічия. Другий тайм вніс ясності у матч та приніс перемогу діючим володарям Кубку. Забивали: Володимир Нечаєв (6 хв.), Роман Бакум (11, 26, 30 хв.), Віктор Бакум (14, 25 хв.), Костянтин Борисов (11 хв.), Віталій Воробйов (18 хв.) та Олексій Сорока (19 хв.).

Попередження отримали Віталій Воробйов та Денис Ткачов.

На жаль, не обійшлося без травмувань. Пошкодження плечового суглоба зазнав гравець «Конкорда» Євген Баклан. Бажаємо скорішого відновлення!

«Штурм» 4:1 (3:0) «КНУ-Приват»

Незважаючи на стрімке бажання вихованців «Привата» перемогти, першість в сьогоднішньому протистоянні отримала більш досвідна команда. Перемогу «Штурму» принесли Юрій Лопін (2, 13, 22 хв.) та Олексій Жуков (14 хв.). Гравцеві «КНУ-Приват», Дмитрові Гужві, все ж таки вдалося виправити положення команди за допомогою забитого м`яча на передостанній хвилині.

Попередження мають Владислав Козенко, Андрій Данилюк, Микола Боярин та Руслан Семакін. Видалення за недисципліновану поведінку під час гри зазнав представник команди «КНУ-Приват» Сергій Ганзиков.

Олександр ХРИЩЕНКО, МФК «Штурм»: Сьогодні не день нашого суперника, однозначно. Практично програна гра. Ми, з появою наших ключових гравців Юрія Люпіна та Олексія Жукова, показали інший футбол. Реалізували ті моменти, які повинні були реалізувати. У захисті зіграли практично без помилок, але пропустили контратаку. Дуже хотілося зіграти на нуль. Грою задоволені, заслужена перемога.

«ПівдГЗК» 3:2 (2:0) «Фенікс»

Треба віддати належне обом командам, які, як ніхто інший показали своє прагнення до перемоги. Андрій Чайковський відзначився дублем у першому таймі (9, 17 хв.). Другий тайм став визначальним для «Фенікса», адже гравцям вдалося виправити результат першої половини гри, який неабияк їх засмутив. Забивали Сергій Краковецький (25 хв.), Віталій Іванченко (37 хв.) та Максим Голуб, (автогол на 27-ій хвилині). На цей раз, напрочуд, обійшлося без попереджень та вилучень.

Лідери, як і раніше - «Конкорд», «Фаворит» та «Штурм».