Кривий Ріг, Суперліга: «Штурм» здобуває нічию з «Фаворитом»!

Здавалося, що через значну кількість відмінених матчів футзальна неділя Суперліги не блищатиме, як завжди, захоплюючою видовищністю та новими звершеннями і відкриттями. Однак, тепер і уявити важко, наскільки це було помилково…

«Техпром» - «Конкорд» 1:10

Ще одна, очікувана і безумовна перемога «Конкорда». Вже в котрий раз команда доводить, що не дарма займає лідируючу позицію. А після недільного ігрового дня відривається від «Фаворита», який доволі довго дихав у потилицю, аж на чотири очки! Погодьтеся, це немало. Що ж до «Техпрома», то їхня вервечка останніх вдалих ігор поспіль, на жаль, перервалася. Вже на 5-й перший м`яч у ворота суперників відправив Віктор Рибак (згодом він відзначився ще двічі – на 29-й та 39-й хвилинах). Декількома хвилинами пізніше, не отримавши жодної відповіді від суперників, гольовий запал команди ухопив Володимир Нечаєв, якого хочеться назвати безперечним рекордсменом з забитих голів у чотирнадцятому турі завдяки пента-трику (8, 18, 21, 30, 40 хв.)! Ще один гол належить Віктору Бакуму. Забивши на 16-й хвилині, він закріпив результат першого тайму – 4:0. В другому таймі «техпромівцям» вдалося розмочити результат. І зробив це Євген Карпець на 29-й хвилині. Передостанній гол зі сторони «білих» відбувся завдяки Іскандару Нарзулаєву на 36-й хвилині – 9:1. Останній, згадаємо, належить Володимиру Нечаєву.

«Штурм» - «Фаворит» 3:3

Червоний – колір вогню, сили, динаміки та шаленої енергії… про це говорять астрономічні джерела. Але коли мова йде про футболістів у червоних футболках – раджу одразу множити все це, як мінімум, на два, тому що рідний колір форм обох команд – саме червоний.

У запеклій недільній боротьбі (не побоюся цього слова) зустрілися одні з найсильніших команд сезону. Матч був насичений надмірною кількістю жовтих карток, реально небезпечними моментами, а також позитивними (і не зовсім) емоціями. А великі проміжки між забитими голами говорять про дійсно непросту футзальну боротьбу.

Першими відкрили рахунок на 2-й хвилині «штурмівці» - а саме Олексій Жуков – 1:0. П`ятьма хвилинами пізніше вони отримали відповідь від «фаворитівця» Романа Гречки, який незабаром відзначився ще раз на 16-й хвилині – 2:1. Далі знов вдала атака «Штурма» - Микола Ляшенко на 23-й хвилині відновлює рівновагу – 2:2.

Останній «фаворитівський» гол належав Денису Божко і відбулося це на 25-й хвилині – 3:2.

У другій половині тайму «Штурм» іде на штурм, а «Фаворит», намагаючись втримати рахунок, вирішує випустити п`ятого польового гравця… але безрезультатно. На останній хвилині все вирішує гол Олексія Жукова – 3:3. Фінальний свисток. Матч закінчився, але це ще не все. Ну дуже емоційна сутичка відбулася між гравцем та представником протилежних команд. Але добре те, що добре закінчується… або просто закінчується. Для «Штурма» успішний результат (в даному випадку нічия) в матчі з важливим суперником видався  вдвічі приємнішим. Для «Фаворита» навпаки.

Після цих двох матчів положення команд не змінилося. І маємо – у «Конкорда» 37 очок, у «Фаворита» – 33, у «Штурма» – 29, у «Техпрома» - 16.