Кривий Ріг, Суперліга: чотири розгрому і бойова нічия

Цими вихідними в Кривому Розі стартував дивізіон «В». Нещодавно ще приймалися команди, а тепер Перший тур позаду. Це означає, що нарешті всі команди нашого міста задіяні в іграх і змагатимуться за перемогу. В суботу, 31 жовтня, у СК «Локомотив» зібралися молоді команди, аби продемонструвати свої сили і амбіції.

«Феміда» - «129 квартал» 5:9, «Гірник» - «ЕТЦ» 3:7, «Реал-Строй - Прокуратура» 4:8, «Союз» - «Веселе» 3:6, «Слава» - «Депо#2» 8:6, «ПЧ-12 Арсенал» - «Просвіт» 3:5. Найкращий результат показала команда «129 квартал», тому наразі очолює турнірну таблицю.

Також варто приділити увагу і командам дивізіону «А», що протистояли один одному в третьому турі Вищої Ліги.

Північ: «Приват 2» - «Союз» 1:0, «Євраз» - «Інгулець» 9:2, «Олімп» - «Енергія» 3:7, «Зарічний» - «Євраз 2» 6:5.

Південь: «Епіцентр» - «ПівдГЗК» 1:11, «СК Гірник» - «Локомотив» 3:4, «Штурм 2» - «Ентузіаст» 8:2, «Інтернаціонал» - «Гаяна» 2:7.

Варто зазначити, що в підсумку очків перші місця в турнірних таблицях серед команд дивізіону «А» займають «Приват 2» та «ПівдГЗК». Бажаємо командам не розслаблятися та пам`ятати, що шлях до перемоги завжди тернистий.

Що ж до Суперліги, читайте самі..

«ПівнГЗК» – «Штурм» 1:5

Мабуть, більш очікуваного результату і не придумаєш.. Але, надія на те, що «ПівнГЗК» все ж таки зіграють на свою користь та піднімуться на ступінь вище в турнірній таблиці, не покидала до останнього. Гравці  показали якісну цікаву гру. Перші два голи за команду червоних на 8-ій та 12-ій хвилині  забив Юрій Лопін, доповнили переможний результат команди Денис Хайрулін та Костянтин Щербаков. Гол престижу за команду «ПівнГЗК» забив Іван Шевцов, автором  автогола став Євген Власенко.

Наразі, «Штурм» як і раніше посідає перше місце в турнірній таблиці, а команда «ПівнГЗК» поки що залишається на дев`ятому. Програвати завжди неприємно, але робити далекосяжні висновки, звичайно, не варто.

Олексндр Хрищенко, МФК «Штурм»: Ми приблизно знали, якої гри очікувати від суперників, тому були готові. Рахунок, на нашу думку, абсолютно заслужений. Ми використали помилки суперника та одразу повели. Грали першим номером, а після того, як рахунок став 3:0, відійшли назад. Тоді команда «ПівнГЗК» стала більше контролювати м`яч.  Загалом, ми зіграли добре, чим підкреслили свої  амбіції на нинішній сезон.

«Техпром» – «ХХ квартал» 5:5

Команди зі стартового свистка запропонували один одному високий пресинг і досить жорстку манеру гри. Початок матчу показав, що  команди не збираються відсиджуватися в обороні. Єдиний гол першого тайму приніс команді «ХХ квартал» Олексій Сорока. Далі напруга лише зростала. Початок другого тайму задав темп продовженню гри, голи з обох сторін посипались, мов град: Артем Голубничий (23 хв.), Дмитро Ткачов (25 хв.), Віталій Воробьйов (27, 32 хв.), Роман Битяй (31 хв.), Олександр Махновський (32 хв.), Євген Карпець (26, 38 хв.), Олександр Пешко (39 хв.).

Євген МАРМУРА, капітан МФК «Техпром»: Достойна гра сьогодні вийшла, суперник зіграв добре. Щодо нашої команди, не відсутні претензії  до ряду гравців – давали бити з будь-яких позицій, тому пропустили так багато м`ячів та провалили гру.

«Конкорд» – «КНУ-Приват» 5:0

Вже на перших хвилинах гри відзначився Віктор Бакум. Забивши перший гол матчу по воротах суперників, він розпалив серед гравців неабияку емоційну боротьбу. Хотілося б написати, що «КНУ-Приват» не змусили суперників довго чекати  на гол у відповідь, але, нажаль, таки змусили… Другий гол команді «Конкорд» приніс Віктор Рибак. А от відзначився хет-триком та закрив рахунок Антон Острий (21, 29, 30 хв.). Таким чином, «Конкорд» на другому, а «КНУ-Приват» на п`ятому місці у турнірній таблиці.

Віктор БАКУМ, МФК «Конкорд»: Цей тиждень ми працювали конкретно на цього суперника. Грали товариські матчі, тому знаємо їх сили. Молода, амбіційна команда, з поставленою грою. Щодо нашої гри – молодці всі, викладалися – результатом є рахунок. Найбільш втішне те, що зіграли на нуль.

«Фенікс» – «Гетьман» 1:7

Безлічі моментів у першій половині не виникало, при тому що темп гри не спадав. На 19-ій хвилині швидка атака команди синіх увінчалася точним замиканням Віталія Іванченка. Певний недолік видовищності суперники «Фенікса» сповна компенсували після перерви. У другому таймі відзначилися Михайло Михайленко (21 хв.), Володимир Коновалов (24 хв.), Віктор Шульц (25 хв.), Максим Коломоєць і Тарас Белоконенко (28 хв.). Дублем запам`ятався Вадим Матюха (25, 34 хв.).

Михайло МИХАЙЛЕНКО, капітан МФК «Гетьман»: В першому таймі суперник нас збентежив. Ми не могли знайти підхід до них та до воріт. Але у другому таймі знайшли свою гру та перемогли.

«Фаворит» – «Колос» 8:1

Остання гра третього туру розпочалася з атак в обидві сторони, тільки от пощастило лише одній команді. Перемогу «Фаворит» принесли Ігор Кладов – він відкрив рахунок матчу та відзначився хет-триком (3, 12, 39 хв.), Іван Кучеренко (5 хв.) та рекордсмен третього туру Суперліги з кількості забитих голів – Антон Клушин, який запам`ятався покером (8, 13, 21, 23 хв.)!
Гол престижу за «Колос» на 29-ій хвилині забив Сергій Бовтуненко. Можливо, команді синіх не вистачило концентрації, але все ще попереду. Бажаємо не втрачати жаги до перемоги!

Віталій АЩАУЛОВ, МФК «Колос»: Сьогодні трошки помилялися, суперник на 100% використав свої моменти. У нас недостатньо практики. Перший тайм ми адаптувалися до гри, у другому прийшли  в себе, створювали небезпечні моменти – боролися достойно.

Роман ГРЕЧКА, МФК «Фаворит»: Після двотижневої перерви ми ретельно готувалися. Знали, що суперник буде непростий. Велике спасибі нашому голкіперу Олександру Кожину, який сьогодні нас дійсно врятував багато разів. І звісно, наша перша четвірка плодотворно працювала ці два тижні і забила більше, ніж ми. Будемо надалі старатися радувати вболівальників, і дійсно приємно, що на останню гру залишилося близько 50 людей. Дякуємо!