Кривий Ріг: реабілітація «Штурма» та переконливі перемоги лідерів

На футзальних паркетах Кривого Рогу завершився дванадцятий тур Супер Ліги. До  Вашої уваги огляди зустрічей.

«Штурм» - «ПівнГЗК»   4:2

Цей матч дав змогу «штурмівцям» реабілітуватися після минулого розгрому. Команда ж «ПівнГЗК» теж непогано проявила себе. Так, вони програли, але з гідністю, забивши у ворота такого суперника аж два м`ячі. На 5-ій хвилині першими відкрили рахунок «фіолетові», а саме Євген Власенко, який відправив м'яч у свої ворота – 1:0. На 17-ій хвилині виправив помилку товариша Андрій Чайковський – 1:1. Двадцята хвилина гри стала найрезультативнішою для першого тайму – відзначились Іван Величко та Микола Ляшенко. На перерву команди пішли з нічиєю – 2:2. У другому таймі картина гри змінилася - забивши двічі і не пропустивши жодного разу, «Штурм» добився перемоги. З невеличким розривом, на 29-ій та 35-ій хвилині, голи забили Андрій Данилюк та Микола Ляшенко, чим і встановили остаточний результат матчу – 4:2.

«Колос» - «Фаворит»   1:5

«Фаворит», як завжди, не втрачає запалу та прагнення всіх перемогти! Ще плюс одна перемога на рахунок лідерів. А от для «Колоса» це вже друга поспіль поразка в цьому колі. Схоже, що хтось трохи розслабився. В першому таймі відзначились Іван Кучеренко та Роман Гречка, які відкрили рахунок один за одним, на 4-ій та 5-ій хвилинах – 2:0. Третій гол в першому таймі, на 20-ій хвилині, забив Антон Клушин – 3:0.  Після перерви ситуація не змінилась – Ігор Кладов та Антон Клушин довели рахунок до крупного – 5:0. Вже на кінець гри «Фаворит» вів з комфортним для себе рахунком, однак на останній хвилині «колосівець» Павло Бовтуненко зумів розмочити рахунок у матчі – 5:1.

«Гетьман» - «Фенікс»   4:3

Якщо не зважати на місця команд у турнірній таблиці, а саме на п`яте місце «гетьманців» та десяте «феніксів», то цей матч, мабуть, можна було б назвати найбільш  інтригуючим в дванадцятому турі. «Сині» першими розпочали відлік м`ячів у воротах суперника - на 7-ій хвилині точним ударом в ціль відзначився Олександр Дуплій – 0:1. Але вже за дві хвилини повз голкіпера «синіх» пролетів м`яч-відповідь після удару Віталія Черниша – 1:1. Ще один м`яч забили «гетьманці» до перерви, і зробив це Максим Коломоєць на 14-ій хвилині. Таким чином, на перерву команди пішли з рахунком 2:1. В другому таймі, маючи незначну перевагу, вже «зелені» забили першими – це знов зробив Віталій Черниш на 31-ій хвилині – 3:1. Ось тут і розпочався ланцюжок гольових відповідей: спочатку Олександр Дуплій (34 хв.) – 3:2, Максим Коломоєць (37 хв.) – 4:2 та Едуард Меркулов (39 хв.) – 4:3. Важка перемога «Гетьмана» у дуже напруженому матчі.

«ХХ квартал» - «Техпром»   2:6

Не зважаючи на те, що «Техпром» відставав від «ХХ кварталу» в турнірній таблиці, він, звичайно, не без зусиль, але подолав суперника. Вже на першій хвилині Віталій Воробйов відправив м`яч до воріт «техпромівців» - 1:0. Забив один гол, а у відповідь «квартальці» отримали цілих три! І зробили це Олександр Стадник, вистріливши дублем на 15-ій та 18-ій хвилинах та Владислав Лункан на 17-ій хвилині. Так, перший тайм завершився рахунком 3:1. Другий проміжок «техпромівці» розпочали з активних атак із вдалим завершенням. Влучним дублем відзначився Олександр Махновський (24, 27 хв.) – 1:5. Тут вже було навпаки – забили два голи, а у відповідь отримали лише один: від Олександра Комишана на 29-ій хвилині – 2:5. Закріпив результат і останнім голом поставив крапку в матчі на 31-ій хвилині Олександр Пешко – 2:6.

«КНУ-Приват» - «Конкорд»   1:6

Студенти КНУ відставали від своїх опонентів на 15 очок, але це не завадило їм створити безліч небезпечних моментів біля воріт «конкордівців». На жаль, забити вони зуміли лише один гол. А відкрив рахунок на 4-ій хвилині Андрій Гончаренко – 0:1. Хвилиною потому гольову відповідь здійснив Руслан Семакін – 1:1. Далі, протягом наступних хвилин  і до самого кінця матчу в воротах «КНУ-Приват» встигло побувати аж п`ять м`ячів, результатом чого став рахунок 6:1. Перемогу «Конкорду» принесли знов Андрій Гончаренко (13 хв.) та Євген Баклан (16 хв.), Віктор Бакум (32 хв.), Антон Кудь (34 хв.) та Дмитро Гужва (39 хв.).