Кривий Ріг: п`ять перемог, попереду, як і раніше, «Конкорд»

Вихідні в Кривому Розі, як завжди, не пройшли без футзальних баталій.
В суботу та неділю відбулися ігри п`ятого туру Вищої Ліги дивізіону «А» та шостого Супер Ліги.

Вища Ліга, дивізіон «А»:

Північ: «Олімп» - «Євраз» 8:4, «Енергія» - «Зарічний» 8:3, «Інгулець» - «Приват 2» 5:1, «Союз 2 - «Євраз 2» 5:1. Наразі перше місце у турнірній таблиці серед команд півночі посідає «Енергія», друге – «Євраз 2».

Південь: «Епіцентр» - «Гаяна» 3:8, «СК Горняк» - «Штурм 2» 2:6, «Ентузіаст» - «Локомотив» 6:1, «Інтернаціонал» - «ПівдГЗК» 2:4. Очолює турнірну таблицю «ПівдГЗК» та «Штурм 2».

Трохи докладніше про ігри, які відбувалися в Супер Лізі

«Техпром» 3:2 (0:0) «ПівнГЗК»

Перший тайм був непростим, прямим доказом є результат, а точніше, його відсутність. Другий тайм команда жовтих розпочала з вдалих атак, які, власне, і принесли їм перемогу. Забивали Євген Карпець (24, 38 хв.) та Олександр Пешко (24 хв.). Команді фіолетових  пощастило менше, хоч вони і змусили суперників попереживати через забиті голи Івана Шевцова (30 хв.) та Дениса Іщенко (34 хв.). Попередження отримали Євген Карпець, Олександр Пешко, Михайло Щавей та Андрій Чайковський.

«Колос» 4:2 (3:1) «Гетьман»

«Колос» продемонстрував дуже потужну гру, здобув другу перемогу в Супер Лізі і піднявся на дві сходинки вгору в турнірній таблиці. «Гетьман», всупереч очікуванням після попередніх ігор, показав невтішний результат, спустившись на сходинку нижче. Перемоги командам принесли Олексій Балабас (3 хв.), Олег Насекін (5, 18 хв.), Роман Косяк (11 хв.), Євген Шишов (19 хв.) та Максим Коломоєць (23 хв.). Градус напруження під час гри поступово зростав, і як наслідок – безліч отриманих попереджень: Віталій Ащаулов, Олег Насекін, Павло Бовтуненко, Володимир Коновалов та Михайло Михайленко.

«Фенікс» 0:10 (0:1) «Конкорд»

Загалом, гра відбувалася за доволі очікуваним, не дуже вдалим для синіх,  сценарієм. «Конкорд» забрав м'яч під свій контроль і поступово збільшував тиск на оборону «Фенікса». Голи забивали Антон Острий (23 хв.), Роман Бакум (33 хв.), Андрій Гончаренко забив дубль на 28 хв., а от хет-триками відзначилися Віктор Бакум (17, 25, 38 хв.) та Євген Баклан (30, 38, 40 хв.). «Конкорд» продовжує лідирувати в Супер Лізі, маючи на рахунку 16 очок.

«КНУ-Приват» 1:4 (1:2) «Фаворит»

Для «Фаворита» цей матч виявився доволі вдалим, адже приніс перемогу над важливим суперником та ще 3 очка на свою користь. За червоних забивали Антон Клушин (2, 20 хв.), Р. Махмудов (25 хв.) та Роман Гречка (31 хв.). На 19 хвилині гол престижу за «КНУ-Приват» забив Євген Прекрасний, надавши команді надію поборотися за перемогу. Попередження за недисципліновану поведінку отримав Олександр Москалик.

Під час матчу важкої травми зазнав Антон Волосов. Бажаємо якнайшвидшого одужання та легкого відновлення!

«ХХ квартал» 5:3 (4:2) «Штурм»

Незважаючи на рахунок, залишаються деякі питання стосовно оборони та реалізації моментів. За синіх забивали Сергій Костюков (11 хв.), Олександр Комишан (32 хв.), а хет-триком відзначився лідер команди Віталій Воробьйов (8, 10, 18 хв.). В команді червоних проявили себе Костянтин Щербаков (7 хв.), Євген Мороз (22 хв.) та Денис Хайрулін, який забив гол на останній хвилині. Попередження отримав Роман Борисов.

Олександр ХРИЩЕНКО, МФК «Штурм»: Ми були без двох ключових гравців – Юрія Лопіна та Олексія Жукова. Стосовно першого тайму – ми припустилися невимушених помилок, зіграли не до кінця. Суперник отримав перевагу і забив. У другому таймі ми відчули впевненість, але не вистачило, перш за все, бажання та самовіддачі.

Такими були результати цих вихідних. Далі буде…