Кривий Ріг: прев`ю до дев`ятого туру Супер Ліги

«ХХ квартал» - «ПівнГЗК»

В минулих турах обидві команди поступилися супернику, який безпощадно притиснув їх до воріт. «Квартальці», відігравши шість ігор, мають на рахунку вісім очок,  а це в два рази більше, ніж має «ПівнГЗК». «Фіолетові» потрапили в серйозну кризу з початку сезону. Вони програли вже п`ять з семи матчів. Але чи означає це, що вони ще мають всі шанси розпрощатись з нижньою шафою турнірної таблиці? Подивимось.

«Штурм» - «Техпром»

«Штурм» в цілому забиває досить багато: 39 м`ячів за сім турів. Непоганий результат, скажете Ви. Так, бо сьогодні команда замикає трійку лідерів з тринадцятьма очками на рахунку. А от у грі «техпромівців» не все виходить… Втрата концентрації, відсутність мотивації позначається на грі команди. Але треба віддати належне – вони показали прекрасний результат (як для команди, яка знаходиться на восьмому місці) у матчі з «Фаворитом».

«Фаворит» - «Фенікс»

Сьогоднішній «Фаворит» - дуже динамічна команда, що воліє швидкі атаки з великою кількістю передач. На їхньому рахунку 36 забитих м`ячів та шістнадцять  очок. Ситуація ж у «Фенікса» не така радужна, нажаль. Найгірше справи йдуть в лінії захисту – команда припускається багатьох помилок в обороні та пропускає неймовірно багато (60  м`ячів у семи турах). Можна сказати, що результат гри  доволі очевидний, але хто зна..

«КНУ-Приват» - «Гетьман»                

Всього два очки відділяють «КНУ-Приват» від «гетьманців». Вихованці «Привата» повною мірою намагаються використовувати фактор молодості, демонструючи цікаві, але частіш за все, не дуже вдалі для них ігри. Минулого матчу їм не вдалося здобути перемогу  і наразі команда посідає сьоме місце, маючи стільки ж очок. У «зелених» справи йдуть дещо краще, ніж в їх суперників. Але в цьому сезоні виступають ніби два різних «Гетьмана» - одна команда показує добрий результат, друга – навпаки. Три перемоги, чотири поразки, загалом – дев`ять очок. Залишається лише сподіватися на цікаву гру з неочікуваним кінцем…

Анна Нестерова

прес-служба АФКР

https://vk.com/a_f_k_r                           



В лиге участвуют
33 турнира 
1165 команд    14203 игрока
Ассоциация футзала Украины Select Joma в Україні
Лидеры чемпионатов АФЛУ
Город Чемпион

1

Одесса МКВ
2 Харьков Слобода
3 Кривой Рог Конкорд
4 Херсон Стелс
5 Желтые Воды МАУ МГОК
6 Ровно Свиспан-Горизонт
7 Днепр (Город) Екатеринославхлеб
8 Днепр (Либертад) ФК ПБ
9 Киев Альтернатива
10 Житомирская обл. Атлет
11 Хмельницкий Динамо ГУНП
12 Николаев ИНИСС
13 Винница Сатурн
14 Запорожье АРПИ
15 Кировоградская обл. Новая Полиция
16 Гребинка Оржиця 
17 Ивано-Франк. обл. Виза Вторма
18 Полтава ПЗМС
19 Тернополь Агропродсервис
20 Cумы Краснополье
21 Измаил Таможенник
22 Черкасская обл. Солтекс
23 Николаевская обл. Автолокомотив
24 Луганская обл. ИВТ
25 Волынская обл. Надия
26 Закарпатская обл. Алекс
27 Черновицкая обл. Урожай
28 Краматорск Бахмут-АГРО
29 Ужгород Проспект
30 Бердянск Азовское море
31 Дрогобыч СтаР


Ставьте лайк, и Вы будете видеть наши новости в своей ленте в соцсетях: