Кривий Ріг: попереду останній тур першого кола, напруга зростає

Як завжди, Кривий Ріг цими вихідними відіграв заплановані матчі.

В неділю у СК «Локомотив» команди дивізіону «В» відіграли четвертий тур. На паркеті зайшлися такі команди: «Прокуратура» - «Веселе» 4:5, «Просвіт» - «Депо#2» 2:3, «Реал-Строй» - «КГЕС» 6:4, «ПЧ-12 Арсенал» - «Нова Пошта» 3:5, «Союз-2» - «129 квартал» 3:2, «Слава» - «Феміда» 12:1. І якщо до сьогоднішньої гри лідерами з однаковою кількістю очок (9) були команди «129 квартал», «Веселе» та «Прокуратура», то зараз ситуація дещо змінилася.

Замість останньої  в трійку лідерів ввійшла «Слава».

Не змусив себе чекати і сьомий тур Вищої Ліги дивізіону «А».
Після протистоянь команд «Приват» - «Енергія» 6:2, «Олімп» - «Союз» 3:2, «Зарічний» - «Інгулець» 3:2, «Євраз 2» - «Євраз» 7:4, «Штурм 2» - «ПівдГЗК» 2:5, «Ентузіаст» - «Епіцентр» 7:6, «Інтернаціонал» - СК «Горняк» 4:6 та «Гаяна» - «Локомотив» 6:2 трійки лідерів залишилися незмінними. Як і тиждень тому, турнірні таблиці серед команд півночі та півдня очолюють: «Євраз 2», «Союз», «Енергія», «ПівдГЗК», «Штурм 2» та «Гаяна».

Якими були матчі Супер Ліги, дивіться докладніше..

«Техпром» - «Фаворит» 4:4

Матч розпочався активними атаками з обох сторін. Рахунок відкрив Артем Гордієнко – 1:0 на користь «Фаворита». «Техпром» не змусив довго чекати на відповідь  і вже на третій хвилині забив Олександр Махновський, трохи згодом  відзначились Олександр Пешко та Олександр Стадник.  На перерву команда «Техпром» пішла зі значною перевагою, 3:1 на свою користь. У другому таймі картина різко змінилася. «Фаворит» перехватив ініціативу та зумів відійти від поразки. Вже на 23-ій та 28-ій хвилинах Юрій Савоник та Віктор Омельчук скорочують розрив і одразу ж отримують атаки у відповідь від Євгена Карпця. На останніх секундах відводить свою команду від поразки Іван Кучеренко.

«Конкорд» - «ПівнГЗК» 6:1

«Конкорд» не залишив шансів суперникам. Протягом всього матчу вони накраплювали атаки одна за одною, що зрештою вилилося у шість забитих мчів завдяки Роману Бакуму (9 хв.), Андрію Гончаренко (13, 34 хв.), Іскандару Нарзуллаєву (14 хв.) та Антону Острому (29 хв.). Єдине, що зміг «ПівдГЗК», це розмочити рахунок  та провести м`яч престижу  на 25-ій хвилині. І зробив це Андрій Чайковський.

«Гетьман» - «Штурм» 1:5

Для «Штурма» восьмий тур в Супер Лізі був досить вдалим, команда  здобула ще три очки у грі з важливим суперником. Перші хвилини перевага була на користь «гетьманців», забив Володимир Коновалов. А от з восьмої хвилини «червоні» перехопили ініціативу, і, незважаючи на гостру гру «Гетьмана» в атаці, перемогли. Особливо хочеться відмітити Денис Хайрулліна (8 хв.) та Юрія Лопіна, який відзначився покером (11, 21, 23, 33 хв.).

Олександр ХРИЩЕНКО, МФК «Штурм»: Виграли важливу гру сьогодні, взяли три очки. Знали, що наш прямий конкурент «Фаворит» зіграв внічию, тому на гру вийшли з подвійною мотивацією. Пропустили перший гол, але зуміли зібратися і виграли перший тайм. Велике спасибі нашому воротарю, виручав. «Гетьман» мав багато моментів, йому довелось відкриватися та йти на рожен і ми цим скористалися. Дуже задоволені, що цією перемогою скоротили розрив з прямими конкурентами.

«Колос» - «Фенікс» 11:2

Показавши дуже потужну гру, «Колос» здобув третю перемогу в Супер Лізі. Вже на другій хвилині відкрив рахунок Вадим Марчук, гравець «Фенікса». Після цього обурені «колосівці» повною мірою взяли контроль над грою і притисли суперника до його воріт: Віталій Шрамко (13 хв.), Олег Насекін (15 хв.) та Роман Косяк (16 хв.). На перерву команди пішли з рахунком 7:1. У другому таймі, на 24-ій та 30-ій хвилинах, «колосівці» Олександр Семеренко та Сергій Бовтуненко доповнили рахунок. На останніх секундах Олександру Дуплію з «Фенікса» вдалося змінити цифри на табло. Обов`язково хочеться відзначити гру  Олексія Балабаса, який оформив гекса-трик (9, 9, 10, 18, 29, 37 хв.)!