Кривий Ріг: останній тур Супер Ліги позаду, і напруга зростає

«ХХ квартал» - «ПівнГЗК»    4:4

Гра відбулася в рівній боротьбі. Однак, в першій половині зустрічі більшою перевагою володіли гравці «ПівнГЗК». Вони відкрили рахунок на 3-ій хвилині – гол забив Валерій Шейка; на 10-ій та 23-ій хвилинах рахунок доповнив Андрій Чайковський. «Квартальці» теж змусили суперників похвилюватися за свої ворота. М`яч відповіді на 5-ій хвилині забив Сергій Костюков (йому ж належить і гол на 35-ій хвилині), розпаливши в очах команди жагу до перемоги. Відповідальність зрівняти рахунок матчу взяв на себе Олексій Сорока, який відзначився голами на 28-ій, 33-ій хвилинах. Він же і поставив крапку в грі автоголом на 37-ій хвилині.

«Штурм» - «Техпром» 7:3

Сьогоднішня гра не стала вирішальною для «техпромівців». Перший тайм був напрочуд нелегким, адже активні атаки команд не приносили ніякого результату. Рахунок змогли відкрити аж на 14-ій хвилині, і зробив це Микола Ляшенко, який забивав і пізніше, на 26-ій та 28-ій хвилинах. Відповідь по воротах суперника на 19-ій хв. завдав Олександр Стадник (він же і завершив матч голом на останніх хвилинах). На перерву команди пішли з невтішним для обох сторін рахунком – 1:1. Другий тайм визначив явних фаворитів цього матчу – «штурмівців». Здається, вони з новою силою почали  атакувати ворота суперника, що в підсумку дозволило їм збільшити перевагу в рахунку. Відзначився на 29-ій та 39-ій хвилинах Євген Мороз (+автогол на 39-ій хв.), на 34-ій Андрій Данилюк та на 36-ій хвилині Юрій Лопін.

«Фаворит» - «Фенікс» 9:4

В сьогоднішньому «Фавориті» майже немає гравців, які б не прогресували. Вже на 3-ій хвилині вони змогли відкрити рахунок. Зробив це Антон Клушин, який пізніше забив і другий м`яч,  оформивши дубль. З різницею в декілька хвилин, дублями відзначились також Артем Гордієнко (7, 12 хв.) на пару з Романом Гречкою, який забив найбільшу кількість м`ячів; щоправда, один випадково залетів в свої ворота (18, 27 СВ, 28 хв.). На перерву команди пішли з рахунком 5:0. У другому таймі, мов фенікс із попелу, відродилися гравці у синіх футболках. З оновленою, відчайдушною мотивацією вони пробили декілька м`ячів по воротах суперника. Зробив це Олександр Дуплій на 34-ій та 37-ій хвилинах та Олег Петраковський, забивши заключний в цій грі гол на останніх секундах. Не в змозі спокійно за цим спостерігати,   відзначилися гравці «червоних»: Ігор Кладов на 27-ій,  «фаворитівський» дебютант Денис Божко на 32-ій та Олександр Соломоненко на 39-ій хвилині.

«КНУ-Приват» - «Гетьман» 2:11

Морально напруженим видався останній матч дев`ятого туру. Здивування, радість, відчай – і це ще не всі емоції, що були притаманні не тільки гравцям, але і вболівальникам під час гри.    Варто зазначити, що позиційною атакою сьогодні, безперечно, володів «Гетьман». Хотілося б відзначити Євгена Шишова, який забив на 2-ій та 28-ій хвилинах, Максима Коломойця з хет-триком (4, 12, 37 хв.), Володимира Коновалова з покером (5, 25, 30, 39 хв.), Миколу Данькова (8 хв.) та Вадима Матюха, який пробив на 36 хвилині. Гравцям «КНУ-Приват» все ж таки вдалося забити два м`ячі, які дозволили їм розмочити результат. За цим стояли Владислав Лихненко (35 хв.) та Дмитро Подкомаровський (36 хв.).

На останок хочеться додати, що шлях до перемоги завжди тернистий, і поразка це ще не кінець. Вона лише робить команду сильнішою, дає стимул рости і розвиватися!