Кривий Ріг: «Конкорд» виривається вперед!

«Фаворит» відстає на два очки

На паркетах криворізького футзала пройшов тринадцятий тур Супер Ліги. Представляємо Вашій увазі результати і огляди матчів, які відбулися в цьому турі.

«Гетьман» - «Конкорд» 2:4

«Гетьман» підійшов до гри з лідером,  неабияк підготувавшись,  і це було помітно неозброєним оком. Забігаючи наперед, варто зазначити, що протягом першого тайму «козакам» навіть вдалося деякий час вести в рахунку. Гра розпочалась досить активно, стрімкі атаки з обох боків набирали обертів. Перший гол відбувся по воротах «гетьманців» з удару Іскандара Нарзулаєва на 9-ій хвилині. «Зелені» не збирались довго відсиджуватися в обороні і вже за дві хвилини змогли відновити статус-кво. Відзначився цим, а потім і наступним голом на 17-ій хвилині Євген Шишов – 2:1. Майже одразу, на останній хвилині першого тайму Віктору Бакуму вдалося виправити ситуацію – 2:2. Поточний рахунок, м`яко кажучи, не зовсім влаштовував «конкордівців», тому після перерви їх гра помітно змінила характер.. і не дарма. Ще два м`ячі опинилися в воротах «Гетьмана» на 23-ій та 40-ій хвилинах – знов Віктор Бакум та Ілля Лозвир – 4:2.

Таким чином, «Гетьман» зсувається з п`ятого на сьоме, а «Конкорд» продовжує займати перше місце в турнірній таблиці.

«Фаворит» - «ХХ квартал» 4:4

Найочікуваніша, найцікавіша гра тринадцятого туру. Гра, яка, можливо, змінила історію футзального сезону 2015-16 рр. Якщо б вас коли-небудь запитали, який шанс зіграти в нічию має команда, у якої вдвічі менше очок, ніж у суперника..? Отож бо! Парадокс!  Везіння, влучність та стрімка жага до перемоги – все це характеризує минулу гру «ХХ кварталу». Перший м`яч у ворота «фаворитівців» залетів вже за п`ять хвилин після стартового свистка з удару Віталія Воробйова – 1:0. За три хвилини другий гол – знов Віталій. Ще за хвилину третій – Денис Ткачов – 3:0. Неймовірно!.. Аж тричі довелося м`ячу побувати у воротах «червоних», аби вони нарешті почали грати. І як розпочали! Ігор Кладов пробиває прямо в ціль на 13-ій та 16-ій хвилинах – 3:2. Далі відповідь «квартальців» - знов Віталій Воробйов, хет-трик в цьому матчі, забиває в ворота «червоних» на 18-ій хвилині – 4:2. Перерва. Можна на декілька хвилин перевести дух.

В другому таймі «фаворитівцям» залишалося тільки безперервно атакувати, завдяки чому їм вдалося відквитати два м`ячі. На 29-ій хвилині втретє за матч вдалим ударом відзначився Ігор Кладов; а остаточно врятувати команду від поразки вдалося на останніх секундах Артему Гордієнко – 4:4.

В результаті нічиї «ХХ квартал» піднімається на четверту ступінь в турнірній таблиці«Фаворит», звісно, залишається на другій, але тепер відстає від «Конкорда» на два очки.

«ПівнГЗК» - «КНУ-Приват» 2:6

Вже з першої хвилини студентам «КНУ» вдалося продемонструвати свої амбіції та намір на перемогу – Руслан Семакін впевнено і влучно пробиває по воротах «фіолетових» - 1:0. Підхоплює гольовий дух товариша Євген Прекрасний, який забиває другий гол на 4-ій хвилині. «ПівнГЗК», а саме Олександр Малюшко, не змушує довго чекати на відповідь і наносить удар на 7-ій хвилині – 2:1. Зміцнює рахунок на свою користь на 10-ій хвилині «кну-приватовець» Олександр Карпенко – 3:1. Після перерви на паркет «ПівнГЗК» виходить вже більш мотивованою, адже перевага на боці суперників. На 22-ій хвилині Андрію Чайковському вдається покращити становище команди – він використовує помилку голкіпера «КНУ» і наносить удар – 3:2. Далі команда студентів забиває ще три голи, на які не отримує відповіді, а саме: Микола Боярин (27 хв.), Руслан Семакін (34 хв.) та Владислав Лихненко (36 хв.) – 6:2.

Майже всім заявленим гравцям «КНУ-Приват» вдалося забити. Що до «ПівнГЗК», з їхньої сторони було достатньо небезпечних моментів, але перетворити їх на голи, вони, на жаль, не змогли.

Таким чином, «КНУ-Приват» піднімається на шосту ступінь, а «ПівнГЗК» поки що залишається на дев`ятій позиції в турнірній таблиці.

«Фенікс» - «Техпром» 3:3

Забігаючи наперед, хочеться сказати, що фінал гри був досить непередбачуваним. Попри статистичних даних «феніксів» та результатів останніх зіграних матчів «техпромівців», можна було очікувати всього, окрім нічиї. Протистояння було видовищним. Першими відкрили рахунок на користь суперників «сині» - на 2-ій хвилині Олександр Дуплій відзначився автоголом. Хвилиною потому в ті ж самі ворота залетів м`яч з подачі Олександра Махновського – 2:0. Перший тайм не здивував кількістю забитих м`ячів, на відміну від другого. Після перерви естафету удачі схопили «фенікси» - на 24-ій хвилині голом відзначився Вадим Марчук, а на 25-ій Олександр Мінкін – 2:2. «Техпром» майже одразу наніс відповідь – 28-а хвилина дозволила «жовтим» відчути перевагу завдяки забитому голу Романа Мельничука – 3:2. Двома хвилинами потому «фенікси» отримали право на пенальті. Тож, Сергій Краковецький, підійшовши до шестиметрової відмітки, впевнено його реалізував, встановивши остаточний результат матчу – 3:3.

За результатами матчу, «Техпром» піднімається з шостої сходинки на п`яту, а «Фенікс» продовжує замикати турнірну таблицю, маючи на рахунку одне очко.